Czechy. Wyłom w zachodniej degrengoladzie? - zdjęcie
14.07.14, 06:54fot. Flickr

Czechy. Wyłom w zachodniej degrengoladzie?

5

Według najnowszego sondażu Czesi są coraz mniej przychylnie nastawieni do homoseksualnych „małżeństw”. W ciągu roku ich poparcie tej zabójczej dla społeczeństwa koncepcji spadło o 6 proc. Dziś gejowskie „małżeństwa” popiera 45 proc. obywateli Czech – w latach 2012 i 2013 było to 51 proc.

Wynik najnowszego sondażu cieszy, bo wreszcie większość Czechów nie godzi się na dewiacyjne pojmowanie małżeństwa. Jednak wciąż bardzo duża część społeczeństwa nie dostrzega sedna problemu. Co więcej jedynie 48 proc. naszych południowych sąsiadów jest przeciwnych adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Ten wołający o pomstę do nieba proceder popiera dziś 45 proc. Czechów. Obecnie w ich kraju homoseksualiści mogą adoptować dzieci jako osoby samotne, co niedostępne jest parom.

Dodatkowo Czesi wciąż są bardzo przychylni względem homoseksualnych związków cywilnych, legalnych w tym kraju od 2006 roku – popiera je aż 73 proc. ankietowanych.

Pac/pinknews

Komentarze (5):

anonim2014.07.15 9:04
A cóż ma poziom religijności wspólnego z akceptacją dla żądań homosiów ? Chyba jedynie w ten sposób że społeczeństwa pozbawiane są wszelkiej świadomości, stają się bierne i obojętne zarówno na religię jak i na chore prawa wymyślane przez urzędników państwowych. Dla normalnego faceta widok obściskujących się innych facetów jest niesmaczny bez względu na to do jakiego kościoła chodzi i które bóstwa wyznaje a tym bardziej dreszcze budzi myśl że w towarzystwie takich obściskujących się facetów może wychowywać się dziecko. To właśnie przymuszanie społeczeństw do akceptacji postulatów ruchów gejowskich przy pomocy zmasowanej akcji propagandowej jest przejawem fundamentalizmu. Lewicowego fundamentalizmu ideologicznego.
anonim2014.07.15 9:47
W centrum stolicy w środku dnia w bardzo ruchliwym miejscu gdzie przemieszczały się tłumy ludzi z dziećmi zaobserwowałem jak jeden z meneli na środku trawnika opuścił spodnie i oddał stolca "na stojaka". Zapewne nie leżało to w guście widzących to przechodniów ale przecież ich gusta nie powinny decydować o jego prawie do oddawania stolca. Zanim ludzkość się ucywilizowała takie zachowania było normalne, podobnie jak parzenie się każdego z każdym. Nieprawdaż?
anonim2014.07.16 12:14
Te sondaże są tak ustawiane by w takich sprawach kiedy społeczeństwo wyrażnie się nie zgadza było pół na pół, co jest lepsze dla nich niż rzeczywiste wyniki które pokazałyby 90%.
anonim2014.07.16 12:16
@Fizykol/ //Normalnych ludzi nie irytuje widok innych osób okazujących sobie przywiązanie w kulturalny społecznie przyjęty sposób w miejscach publicznych.// Jesteś idiotą.
anonim2014.07.17 21:05
Ska na litość wy bierzecie te rankingi? I skąd osoby je sporządzające biorą te dane statystyczne? Coraz więcej ludzi jest za. Czy w Europie czy w obydwu Amerykach. osobiście przekonuję najwięcej jak mogę. Chcecie bronić religii, a namawiacie do nienawiści poprzez denne poniżające hasełka do nienawiści na innych. Patologia, moi państwo, nie religia, a patologia. A może religia to patologia.