Cóż za TUPET!!! Do Wisły płynęły hektolitry ścieków, rząd pomógł, a Trzaskowski o... 'atakach politycznych' - zdjęcie
09.09.19, 20:42Zdj. European People's Party CC BY SA 2.0, via Flickr

Cóż za TUPET!!! Do Wisły płynęły hektolitry ścieków, rząd pomógł, a Trzaskowski o... 'atakach politycznych'

15

"Cieszę się, że po tej fazie narzekania, wyciągania konsekwencji, rząd po trzech dniach podjął decyzję, że jednak trzeba pomóc"-powiedział prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News. W taki sposób polityk odpowiedział na pytanie, czy podziękuje premierowi za pomoc w budowie rurociągu na moście pontonowym na Wiśle. 

Dzięki działalniom rządu ścieki przestaną wpływać do Wisły. Zamiast jednak podziękować, prezydent stolicy utyskiwał, że jest obiektem "ataków politycznych". 

"W całym cywilizowanym świecie samorząd współpracuje z rządem. Tutaj mieliśmy próbę wyciągania wniosków na podstawie domniemań i atak polityczny"- powiedział polityk. Gość Polsat News poinformował jednocześnie, że są szanse, aby pod koniec tygodnia 100 proc. ścieków płynęło do oczyszczalni. Nieprędko natomiast można spodziewać się naprawy kolektorów.

"Eksperci debatują nad tym, zdjęli ogromną pokrywę, muszą zbadać cały rurociąg od początku. To jeszcze potrwa. Będziemy sprawdzać czy zawinili projektanci, wykonawcy, czy pojawiły się błędy podczas eksploatacji. Hanna Gronkiewicz-Waltz nie była pod ziemią i nie sprawdzała jak te rury są cięte"-stwierdził Rafał Trzaskowski. 

yenn/Polsat News, Fronda.pl

Komentarze (15):

jan2019.09.10 18:05
Nie ważne czy prezydent bedzie wszędzie czy nie. Ktoś kto chce być prezydentem odpowiada za wszystko. Nikt nir każe nikomu stanowisk na siłę zajmować.Trochę odpowiedzialności Trzaskowski. Nie wystarczy taśmą szybe wkleić
Marek2019.09.10 12:40
PiS przedstawia akcję jak by pomagał uchodźcom a nie własnym obywatelom. Psim obowiązkiem rządu jest reagowanie na takie awarie.
M..2019.09.10 11:34
Tęczowy chłopak ma tęczowe ścieki.
gosia2019.09.10 11:02
bezczelny kłamca- sam nie chciał przyjąć pomocy Rządu, bo to PIS a teraz pieprzy, że Rząd zwlekał - do roboty nieudaczniku i na kolanach dziękować bo sami sobie nie POradzicie
Tadeusz2019.09.10 2:50
Trzaskowskiemu i spółce PO już nic nie pomoże. Są nienaprawialni !!!!!!!!!!!
Mirek2019.09.10 0:15
Rząd nie musiał pchać się z tymi rurami zapasowymi . To władze Warszawy są odpowiedzialne za ścieki a nie rząd !!! . A dzisiaj ten chłystek Czaskoski zamiast podziękować szczuje przeciwko rządowi . Szczególne podziękowania chłystek Czaskoski powinien skierować dla wojska bo to oni wykonali całą robotę . Jestem niemal pewien że ten cały tunel z tymi rozwalonymi rurami jest źle zaprojektowany bo je zeli obie rury pękły to musiał być błąd konstrukcyjny i dlatego wątpię aby Czaskoski z tymi swoimi pedałami do zimy naprawili tę awarię . To co wykonało wojsko ma rację bytu do mrozów a co dalej . Po wyborach rząd na pewno postawi szybkie zadania do wykonania Czaskoskiemu i spółce . Jeżeli oni tego nie wykonają to Warszawa będzie miała zarząd komisaryczny . Jest jeszcze jedna sprawa . W związku z przekonstruowaniem kolektorów koszty tej operacji mogą iść w miliardy i warszawiacy muszą za to zapłacić . Głupota kosztuje .
orgi2019.09.9 22:48
ten prezio warsiafki , to żałosny debilek- paróweczka , godny swego vice dupka
anonim2019.09.9 22:32
ja trzakowskiego by wyrzucił na śmietnik teraz śmieci śą w cenie
Janusz Barwinek2019.09.9 22:24
Pogłaskanie wściekłego psa, grozi zawsze ugryzieniem.
olo2019.09.9 22:11
pycha i arogancja to jego "zalety" , jakby podziękował to zaliczyłby kopa od swoich , musi bronić koryta
Leon Napoleon2019.09.9 22:03
Jemu nie można już pomóc. Jego zachowanie jest tak infantylne i żałosne, że nawet ciężko mu współczuć. Kto normalny się tak zachowuje? Gdyby nie rząd do dzisiaj stałby jak zamówiony i nie odebrany i nie wiedziałby co zrobić. Żałosny typ. Zakłamany i nieudolny. Próbuje kąsać jak bezzębny, stary pinczerek.
Pokręć2019.09.9 22:00
HGW nie była pod ziemią, ale powinna była kogoś tam posłać. Odpowiedzialnego i znającego się na rurach. Bo nawet gdyby HGW tam osobiście była, to spawu od nitowania by nie odróżniła.
anonim2019.09.9 21:55
Bardzo proszę rząd o dopilnowanie jakości czynności sprawdzających i ich wyników, jakoś Pan Trzaskowski nie przekonuje.
Wkurzony 2019.09.9 21:41
P. Trzaskowski. Czy pan w to wierzy, co Pan mówi? Proszę z ludzi nie robić idiotów. Jest pan na stołku i bierze pan co miesiąc płacę to proszę brać się do pracy i nie pitolić. Pana kampania dawno się skończyła, a efekty mizerne i bujne w obłokach nic nie daje. Kolesie nie pomogą , a ludzie kopnął pana w d.....
J.P2019.09.9 21:40
Rząd pomógł a ten niewdziecznik zamiast paść na kolana i oddać prezydenture Jakiemu robi kwaśne miny. Gdyby to Jaki był prezydentem wszystkie warszawskie rury dumnie przesyłalyby wszelkie odchody do oczyszczalni i rząd by nie musiał pomagać. A tak to ten biedny rząd zamiast skupić się na wyborach to się sKupia.