Brytyjski ,,pro-lifer'': koronawirus to kara za grzech aborcji - zdjęcie
26.03.20, 13:35Screenshot Youtube - LifeSiteNews

Brytyjski ,,pro-lifer'': koronawirus to kara za grzech aborcji

57

Lider brytyjskich obrońców życia uważa, że obecna epidemia koronawirusa jest karą za grzech zabijania nienarodzonych dzieci i inne grzechy ludzi na całym świecie.

John Smeaton, lider Towarzystwo Ochrony Dzieci Nienarodzonych (Society for the Protection of Unborn Children), napisał 23 III na Facebooku: „Rząd Borysa Johnsona nie uświadamia sobie, że koronawirus jest karą za – oprócz innych rzeczy – zabijanie niewinnych dzieci w łonie [matek]”.

Pierwotnie na brytyjskiej stronie rządowej pojawiła się informacja, że kobiety będą mogły dokonać aborcji w domu z powodu epidemii koronawirusa. Jednak Departament Zdrowia i Opieki Społecznej wkrótce potem podał komunikat, że „zostało to opublikowane przez pomyłkę. Nie będzie zmian w regulacjach aborcyjnych”.

W rozmowie z „Life Site News” Smeaton wyjaśnił, że istnieje szereg aspektów wskazujących na to, iż pandemia może być karą Bożą. Podkreślił „bezprecedensowy” fakt, jakim jest „pozbawienie katolików na całym świecie Najświętszej Eucharystii”.

„Przypomina nam to o bezwstydnym nadużyciu Ciała i Krwi naszego Pana, które powszechnie obserwuje się na Mszach na całym świecie, w szczególności na Mszach w Novus Ordo, na których Komunia na rękę doprowadziła do niezliczonych świętokradztw” – powiedział lider pro-liferów.

Smeaton wskazał też na grzech aborcji i promowanie agendy LGBT w szkołach. Według niego liczba zabitych dzieci nienarodzonych w ciągu ostatnich 50 lat przekracza liczbę zabitych „we wszystkich wojnach w całej znanej historii ludzkości”. Jego zdaniem ten grzech „ma możliwość zaciemnienia sumień dużo więcej osób niż jednej”. Z kolei propagowanie genderyzmu w szkołach, do którego przyczynił się według Smeatona także episkopat Anglii i Walii, jest „grzechem nawet gorszym niż aborcja i mógł równie dobrze wywołać gniew Boga”.

Brytyjski obrońca życia powołał się na objawienia w Fatimie, a zwłaszcza te, które otrzymała Hiacynta sto lat temu między XII 1919 r. a II 1920 r.: „Więcej dusz idzie do piekła z powodu grzechów ciała niż z jakiegokolwiek innego powodu”. Zwrócił uwagę na to, że wielu dostojników Kościoła promuje takie grzechy, nie tylko poprzez popieranie ideologii LGBT.

Smeaton wspomniał też o paraleli między XXI a XIV wiekiem, którą wskazał prof. Roberto de Mattei, oraz o wypowiedziach świętych, którzy uważali ówczesne plagi, wojny i głód za kary Boże.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (57):

Albert2020.03.27 10:12
"Brytyjski ,,pro-lifer'': koronawirus to kara za grzech aborcji" Kiedyś na takich mówiło się "debil", a dziś mówi się "pro-lifer".
Jan Radziszewski2020.03.31 15:39
ciekawe co powiesz jak czciciele Lucyfera Banderowcy z Ukrainy żydzi i Muzułmanie rozprują ci brzuch nożem w Warszawie! ha ha ha !!!
Jan Radziszewski2020.03.27 6:52
Przykłady kar jakie dotknęły ludzi odwracających się od Boga Np. jedną z kar jakie miały nawrócić ludzkość odwracającą się od Boga i zwracającą się przeciwko Niemu pod kierownictwem masonerii przed I wojną światowa było trzęsienie ziemi w Messynie - Nad ranem 28.12.1908 r. Messyna stała się jednym rumowiskiem. Potworne trzęsienie ziemi pozbawiło życia ok. 200 tys. ludzi. W każdym razie, o ile katastrofa była tragiczna, o tyle wydarzenia ją poprzedzające były niesłychane. Humorystyczne pismo włoskie, drukowane w Messynie pt. „Il telephono” w numerze wydanym w Dniu Bożego Narodzenia, a więc 25.12.1908 r., . / zamieściło bluźniercze modlitwy do Dzieciątka Jezus w formie nowenny. Między innymi zwrotkami czytało się takie słowa: -„O Dzieciątko moje , Człowieku prawdziwy i Boże , z miłości dla Twego Krzyża odpowiedz na nasze wołanie Jeśli Ty nie jesteś legendą i mitem, daj znak widomy przez trzęsienie ziemi”. W kawiarniach i na dancingach ludzie „że śmiechem powtarzali te bluźniercze słowa. I oto nie minęły trzy dni i Znak widomy został dany. Straszna katastrofa dotyczyła nie tylko miasta Messyny ale i okolic. Autor bluźnierczego wiersza , w czasie katastrofy , stracił wszystkich członków swojej rodziny , sam zaś zwariował. Spotkał go więc los gorszy , niż gdyby zginął na miejscu. Dodać należy iż 27.12.1908 r. – a więc poprzedniego dnia przed trzęsieniem ziemi, odbyła się tajna narada, na której zatwierdzono plan działania, którego celem miało być obalenie religii w Messynie, przy użyciu wszelkich możliwych środków. Uchwalono skasowanie religii. Bóg odpowiedział skasowaniem miasta
Jan Radziszewski2020.03.27 6:19
usuńcie ten komentarz! link Durakiem jesteś wierzący ze grzech tylko katolików jest przyczyną Pandemii - Czy nie mówi Pan Bóg, że grzech wzrósł, rozplenił się pod wpływem Feminizmu po całej ziemi? „Mnożą się morderstwa, a zwłaszcza morderstwa dzieci nienarodzonych. + Ja, jako Sędzia poczytuję taki grzech, jak morderstwo.+ Kobieta używająca środków antykoncepcyjnych, prawie co miesiąc ma na sumieniu co najmniej jedno niewinne życie, to także w Moich Oczach jest morderstwem. Zdarza się coraz częściej, że grzechy takie mają na sumieniu już nawet dwunasto i trzynastoletnie dziewczyny” 582. / Liczba zamordowanych dzieci nienarodzonych poprzez „zabieg” i poprzez stosowanie antykoncepcji, przekroczyła już dwanaście miliardów. Niech choć to podziała na waszą wyobraźnie. 575. no i co powiesz na to głupcze
anonim2020.03.30 14:48
Masz rację, do mnie też co noc przychodzi we śnie i mi to mówi !!!!!!!!!!!!!
Moly2020.03.27 2:27
Nie ma slow na brak odpowiedzielanosci u takich gosci. Glupi chlop i pelen zla. Ryzyko agresji wsrod spoleczenstwa juz jest zwiekszone. Tylko czekac jak tlumy wezma na siebie ulepszenie tego swiata. To juz bylo. To jest srodlo wszystkich pogromow, etnicznych czystek, i przesladowan. To jest prawdziwas sposcizna kosciola katolickego!
J.P2020.03.26 21:10
Żałosne wytłumaczenie sobie czegoś, czego pojąć nie może mózg zaczadzony ideologią.
stanislaw2020.03.26 17:51
Miara grzechów ludzkich się dopełniła i sądy Boże zaczeły dosięgać ziemi,mory trzęsienia ziemi.Zyjemy w czasach przyjścia Boga na tą ziemię.Kto tego nie uznaje to jest najbardziej pożałowania godny.
mysz2020.03.26 18:55
Św. Paweł pisze: "Nie wiecie, iż Kościołem Bożym jesteście a Duch Boży mieszka w was?" Czyli Stasiu tyle wiesz co wymyślisz lub myślisz, że wiesz, Bóg jest tu cały czas.
Jan Radziszewski2020.03.27 6:35
ciekawe co powiesz jak czciciele Lucyfera Banderowcy z Ukrainy żydzi i Muzułmanie rozprują ci brzuch nożem w Warszawie! ha ha ha !!!
Agnieszka Dz. 2020.03.26 16:30
Ciężko się chyba żyje wielbiąc Boga, który jest taki mściwy, że za karę wymyśla epidemię i zabija tylu ludzi. Może dlatego ludzie, którzy uważają, że Bóg jest miłością, a w epidemii nie dopatrują się kary, są jacyś lepsi i szczęśliwsi. Nie można z miłości karać, zabijać, skazywać na cierpienie. Wtedy to nie miłość, to patologia.
matka2020.03.26 19:35
Droga Agnieszko! Bóg poprzez zsyłane cierpienia pokazuje nam ludziom że nie tędy droga, zatrzymaj się i zmień swoje postępowanie. Często błądzimy ale dopóki żyjemy mamy prawo do przebaczenia i przyjęcia Boga do swojego życia. Pisze Ci to osoba która doświadczyła w życiu dotknięcia Jego mocy. Wiem że On jest i do niego wrócimy. Cierpienia są częścią naszego życia ale jeśli matka zabija własne dziecko to jest to dobre? Sami siebie skazujemy na cierpienia a pretensje mamy do Niego. Widziałam ogrom smutku w oczach matek które to uczyniły, już nigdy potem nie były szczęśliwe. Chciały zawrócić czas ale nie można...Pomyśl nad tym :)
Agnieszka Dz. 2020.03.26 20:10
Rozumiem, że jedna matka zabija swoje dziecka, a mściwy Bóg za karę zabija jeszcze setkę innych dzieci, 1000 matek, drugie tyle ojców? I to jest miłosierdzie?
piotr2020.03.27 7:09
Tobie miłosierdzie myli się ze sprawiedliwością, a ona jest cechą Boga. ludzie upodobali sobie życie w grzechu, to jeszcze ma ich głaskać po głowie?jakbyś czytała Biblię to byś wiedziała ż kogo Bóg kocha to i doświadcza.
Ogorek2020.03.27 8:37
Bije, ale kocha.
Klapaucjusz2020.03.26 16:18
Dobrze, że głupota nie jest grzechem!
Sauron2020.03.26 15:42
Katolicy, ustalcie wreszcie jakąś wspólną wersję. Jedni piszą, że to kara za grzechy, inni, że nie. Z tych pierwszych z kolei część twierdzi, że to kara za homoseksualizm, inni, że za aborcję. Ciężko ogarnąć te wywody, kiedy same sobie przeczą.
Piotrek2020.03.26 16:59
Bo tam nie ma logiki za grosz. Takie neopoganstwo po katolicku - demony, spersonifikowane koronawirusy, intronizacje - co tylko chcesz. Fantazja jest od tego, zeby bawic sie na calego.
Jan Radziszewski2020.03.31 15:37
oj niedługo się będziesz bawił oszołomie bo tylko ok 7 lat a w PIEKLE BUDIET zabrany przez demony z Piekła rodem tj. słynne dziewicze Hurysy od Mahometa
anonim2020.03.26 15:35
Nie można zapomnieć, iż zabijanie dzieci, chorych, słabych, słynna Sparta do której nawiązywali masoni robiący rewolucję we Francji, to skutek naszej dekulturacji, barbaryzacji, prymitywizacji, czyli odwrócenia się od Chrystusa.
micha2020.03.26 15:17
Jakoś za posiadanie koloni zamorskich i wysysanie z nich wszelkiego bogactwa przez wieki to Bóg ich nie pokarał?
legrandbleu2020.03.26 14:50
Poziom rozumienia rzeczywistości widoczny u tego Pana i jego akolitów lokowałbym gdzieś tak pośród wierzeń ludzi pierwotnych...Zdumiewające, że takie bzdury wypowiadać może człowiek (domniemywam) wykształcony - jeszcze bardziej zdumiewające, że nie czuje ogromu żenady i nie widzi czapki błazna, którą automatycznie przywdziewa.
Jan Radziszewski2020.03.27 6:39
co jesteś z szkoły żyda K Darwina który - płonie wiecznie małpim futerku w jeziorze ognia i siarki /Ap 20,15 w ciemnościach zewnętrznych /Ap 22,15)
legrandbleu2020.03.27 15:57
Jestem po prostu normalny. Rozumiem, że cytaty o jeziorze siarki etc mają czegoś przydać twojej wypowiedzi ? No, to sensu nie przydały :)) Ja też lubię książki i mogę kilka cytatów podać - np. z Tolkiena (Władca Pierścieni), ale dowiedzie to tylko, że znam tę książkę, a nie tego, że opisano w niej cokolwiek związanego ze światem realnym :)) Oczywiście, że takie kocopoły o intencjonalnej karze (kto miałby karać ? ) należy rzetelnie i od A do Z obśmiać - to im się należy, i to na forum publicznym. A Ewolucja dzieje się i działa - jest na to mnóstwo dowodów. Na tezy przeciwne - nie ma żadnego.
Jan Radziszewski2020.03.31 15:53
co powiesz na to? co może K Darwin żył gdy Bóg stwarzał świat ? Pan - Wielce jest zasmucone Moje Serce i Serce Mojej Matki przez brak wiary, letniość dusz i uleganie lękowi. Dzieci moje od dnia narodzin na tym świecie policzone są dni wasze I tak jak Ja wyznaczam dzień narodzin waszych, tak i dzień śmierci jest już wyznaczony w dniu waszych narodzin. Kto z was może przedłużyć sobie życie choć o jeden dzień, choćby o godzinę, nawet minuty sobie nie przedłużycie. „
tm2020.04.17 15:34
"Jestem po prostu normalny"- pomyśl nad tym przed snem.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.26 14:19
koronawirus to kara za grzech pedofilii jak istnieje wśród kleru!
anonim2020.03.26 14:25
Aborcji jest znacznie więcej niż przypadków pedofilii wśród kleru ,a po za tym to inne przypadki pedofili na karę nie zasługują ?Wszystkie te ohydne grzechy spowadzają na ludzi nieszczęścia.
Lewacka Kretynizacja Świata2020.04.18 17:19
A najbardziej jest karą za lewacką kretynizację świata, która trwa już bardzo długo hehehehehehehehe
Realista2020.03.26 14:16
Ten "Pro_Lifer" to prawdziwy geniusz. Chyba znalazł sposób na pandemię. Jeśli to kara boska za grzechy, to trzeba modlitwami prosić boga/bogów o amnestię. Niech się chłopak w towarzystwie jemu podobnych geniuszy wybierze na izbę przyjęć jakiegoś zakaźnego szpitala i tam niech się wytrwale modlą żeby wirus sobie poszedł a kysz. Komedia, że XXI w ktoś jest w stanie wierzyć w takie głupoty.
Jan Radziszewski2020.03.27 6:17
durakiem jesteś - Czy nie mówi Pan Bóg, że grzech wzrósł, rozplenił się pod wpływem Feminizmu po całej ziemi? „Mnożą się morderstwa, a zwłaszcza morderstwa dzieci nienarodzonych. + Ja, jako Sędzia poczytuję taki grzech, jak morderstwo.+ Kobieta używająca środków antykoncepcyjnych, prawie co miesiąc ma na sumieniu co najmniej jedno niewinne życie, to także w Moich Oczach jest morderstwem. Zdarza się coraz częściej, że grzechy takie mają na sumieniu już nawet dwunasto i trzynastoletnie dziewczyny” 582. / Liczba zamordowanych dzieci nienarodzonych poprzez „zabieg” i poprzez stosowanie antykoncepcji, przekroczyła już dwanaście miliardów. Niech choć to podziała na waszą wyobraźnie. 575. no i co powiesz na to głupcze
espada2020.03.30 11:28
Skad masz ten cytat?
Jan Radziszewski2020.03.31 15:55
Pan - Wielce jest zasmucone Moje Serce i Serce Mojej Matki przez brak wiary, letniość dusz i uleganie lękowi. Dzieci moje od dnia narodzin na tym świecie policzone są dni wasze. I tak jak Ja wyznaczam dzień narodzin waszych, tak i dzień śmierci jest już wyznaczony w dniu waszych narodzin. Kto z was może przedłużyć sobie życie choć o jeden dzień, choćby o godzinę, nawet minuty sobie nie przedłużycie. „
anonim2020.03.26 14:14
Idioci są na całym świecie. Gorsi są tylko debile którzy słuchają idiotów.
Ignacy2020.03.26 14:09
Aborcja jest bardzo ciężkim grzechem, ale żeby doszło z tego powodu do zamknięcia kościołów, to jednak ciągle za mało. Tutaj musiał zostać bezpośrednio uwolniony demon, który jest przebiegły, inteligentny (nie mylić z Mądrością) i dobrze wie jak celnie trafić. Koronawirus to jest prezent od demona Pachamamy, skutek przywołania go w akcie publicznej adoracji i narzędzie ataku na Kościół. Przecież wszystko zaczęło się w Europie od Włoch... A pamiętajmy, że Pachamama to mimo wszystko jeden z niższych rangą demonów. Strach pomyśleć, co byłoby w przypadku uwolnienia np. Belzebuba...
aaa_kotki_dwa2020.03.26 14:18
Tak. Dokładnie tak właśnie jest. Ale Pachamama jest demonicą, czyli kościoły zamyka i księży gasi jak świece kochana Lilith, a Matka Przenajświętsza przestraszyła się Jej i uciekła haniebnie zostawiając swoich wiernych na pastwę hulającej demonicy.
Jan Radziszewski2020.03.27 6:30
to że żydzi służą Lucyferowi którego uczynili swoim cezarem / J 19,15) pewnie o tym wiesz to dlatego jako żydówka wielbisz go demoniczna kocico - która w dodatku głupio myślisz że diabły w końcu zwyciężą czy nie jest Prawdą; że Niepokalana miażdży piekielnego Węża /Rdz 3,1 nn.)
Realista2020.03.26 14:04
To niestety tylko i wyłącznie reakcja NATURY na to co człowiek wyprawia czy urodzi się jeden człowiek mniej czy więcej to dla przyrody nie roznica
jojo2020.03.26 13:57
Brytyjski ,,pro-lifer'': koronawirus to kara za grzech głupoty katolików.
TVN242020.03.26 13:56
Istnieje szereg aspektów wskazujących na to, że John Smeaton to sfanatyzowany i głęboko zabobonny głuptas.
Terezjusz2020.03.26 13:59
Sporo wskazuje na to, że TVN24 to zwykły troll, który nie bardzo ma chęć myśleć.
Piotrek2020.03.26 16:53
A o czym tu myslec - gdzie przyczyna, a gdzie skutek? Trzeba byc bardzo zabobonnym zeby wierzyc, ze katastrofy naturalne, pandemie, albo gromy z nieba sa objawem gniewu bozego. Taki starszy pan siedzi w chmurach i się wkurza. Ile masz lat? 5?
Jan Radziszewski2020.03.27 6:47
to ty jesteś głupim durakiem a Potop za dni Noego czy kara na Sodomę i Gomorę nie spadła z powodu grzechów a bliżej za co ukarane zostały Pompeje?
katolik2020.03.26 13:55
eutanazja aborcja gender lgbt sodomia profanacje Jezusa i Maryji, zamykanie Kosciołów i przekształcanie w miejsca rozrywki(rozpusty), wojny, zabijanie wzajemne ludzi ,itd....Kara.
Piotrek2020.03.26 16:50
Tylko intronizacja - wtedy dostaniesz nagrodę.
sdfgh2020.03.26 13:54
Aborcji? A może kościelnej pedofilii i sodomii?
Terezjusz2020.03.26 13:57
Czytanie ze zrozumieniem by się przydało. Ale czego oczekiwać od ludzi, którym bielmo na oczach zaciąga nienawiść?
Szatan z nim się bratam2020.03.26 14:25
Nienawiść najbardziej widać wśród katolików. Żadna inna grupa społeczna w Polsce nie stara się z takim pietyzmem wpływać na to, co robią inni.
Jan Radziszewski2020.03.27 6:12
zobaczysz jak radośnie budiet radować się w Piekle uprawiając sex Sado-Macho z diabłami!!! ha ha ha!!!
Jacek2020.03.26 17:22
Może aborcji, może sodomii, może pedofili, może pazenemu bogaceniu, się, może nie tylko w kościele, ale w całym świecie artystów, zwykłych rodzin, ? Może Who knows?
espada2020.03.30 11:26
Kazdy dostanie to na co zasluzyl. Koscielni tez
anonim2020.03.26 13:51
Ale to jest dopiero początek kar na ten zdegenerowany świat. Ale większość ludzi w owczym pędzie za rozpustą i mamoną nic nie zobaczy i nie zorientują się , że Boskie "tsunami " już trwa To początek Paruzji.
Piotrek2020.03.26 16:39
Ciekawe za jaki grzech wyginęły dinozaury. Musiały naprawdę narozrabiać.
Jan Radziszewski2020.03.31 15:45
dinozaury wyginęły w Potopie za dni Noego ok 4,5 tys lat temu bo nie zmieściły się do Arki
anna bruno2020.03.26 19:55
nie napisałeś kto te kary będzie wymierzał,to nie Boskie tsunami tylko stworzone ludzkimi rękami może coś ci mówi ;ludzie ludziom zgotowali taki los ' więc Pana Boga nie mieszaj do tych spraw i nie strasz paruzją jeszcze nie przeszedłeś na tamtą stronę gdzie rządzi BÓG
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.26 13:51
epidemia koronawirusa jest karą za pedofilię klechów i inne grzechy których dopuszczały się koloratkowe pazerne zboczeńce na całym świecie!
anonim2020.03.26 13:56
Ale za twoje grzechy też !!!