Bitwa o rodzinę! Zapraszamy na spotkanie z ks. prof. Dariuszem Oko - zdjęcie
02.10.19, 10:35

Bitwa o rodzinę! Zapraszamy na spotkanie z ks. prof. Dariuszem Oko

7

"Na to zaś wszystko przyobleczcie miłość, która jest więzią doskonałości" (Kor 3, 14).

16 października odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. We pażdzierniku naszym gościem będzie ks. Dariusz Oko. Podejmie ważny temat: "Bitwa o Rodzinę"
Bądźcie z nami 16 października na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: ks. dr Dariusz Oko
teolog, filozof, doktor habilitowany nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie i publicysta.

Środa 16 października 2019


18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bitwa o rodzinę to walka o naszą przyszłość…
Jako rodzice mamy obowiązek wychowywania naszych dzieci zgodnie z naszą wiarą i przekonaniami. Jednak obecnie coraz bardziej dzieci stają się “własnością państwa”, które próbuje przejąć kontrolę nad ich wychowaniem. Z jednej strony konstytucja gwarantuje rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z przekonaniami, jednak coraz więcej rzeczy dzieje się poza naszą kontrolą.
Jak zachować dziś wolność naszych dzieci? Jak obronić ich czystość i niewinność?

Komentarze (7):

Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.2 14:50
Najprawdopodobniej Oko sam jest gejem, ale nie akceptuje własnej seksualności.
anonim2019.10.2 14:30
Wbrew hasłom o wolności warto jednak pamiętać, że człowiek rozpustny staje się niewolnikiem swych żądz. Ksiądz Dariusz Oko mówi tu wprost – promowanie nieczystości skutkuje opętaniem seksem. Wbrew sloganom o równości taka persona staje się tyranem dla osób niechcących się jej podporządkować, sprzeciwiających się jej roszczeniom. To samo dzieje się w skali całych społeczeństw. Zapoczątkowana w miejscach takich jak Stonewall rewolucja zmierza do podporządkowania sobie narodów i do styranizowania osób jej się sprzeciwiających. "Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed inwazją ideologii gender , neobolszewizmu, homoideologii, która jest sercem genderyzmu. W związku z tym grożono mi wszystkim możliwym, także zabójstwem – to robią geje. "- mówi ks. Oko CZY TO NIE JEST TERRORYZM ?????
andrzejhahn32019.10.2 14:06
jakim prawem wypowiadasz sie oko na temat rodziny ty szmaciarzu koscielny
andrzejhahn32019.10.2 14:05
kolejny koscielny nierob i pasozyt spoleczny otwiera ryj
Gniewko syn rybaka2019.10.2 12:41
Niech lewizna zabierze swoje dzieci z publicznych szkół i zapisze do prywatnych! Od września w prywatnej Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie ograniczono liczbę lekcji religii z dwóch do jednej tygodniowo. Kuria się na to nie zgadza, a kuratorium oświaty zapowiada w placówce kontrolę. A nie, czekaj....
JPIII2019.10.2 12:36
To ślipie nie oko. On nie widzi, że 1. pedał w...ojtyła pi..er..dolił się z dz..iwiszem 2. chrystek to bydle i pedał co łajdaczył się z 12 ped...ałami zw. apostołami 3. Chrystek był owocem starego pedophila zw. B.. ogiem 4. To bożyszcze molestowało i gwałciło 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Wniosek Katopedophile uważają starego pedophila zw. bogiem za swojego świętoszka. Prawda was wyzwoli katole.
Azazel2019.10.2 12:15
Oko o rodzinie? Przecież on tylko o męskich d..ach (i tym, co po drugiej stronie) śni, marzy i gada.