Andrzej Duda nie pójdzie do programu Wojewódzkiego - zdjęcie
30.09.15, 06:53

Andrzej Duda nie pójdzie do programu Wojewódzkiego

5

Jakub Wojewódzki, prowadzący żenujący program autorski na TVN, zaprasza do niego od dłuższego czasu Andrzeja Dudę. Niemal w każdym odcinku swojego programu ponawia apel o wizytę prezydenta w studio. Prezydent Andrzej Duda jednak w programie nie wystąpi. Poinformował o tym portal Wirtualnemedia.pl.

"Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my" - powiedział Wojewódzki w jednym z odcinków.

Okazuje się jednak, że do Kancelarii Prezydenta w ogóle nie wysłano żadnego zaproszenia. Andrzej Duda zresztą i tak by go nie przyjął.

"Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki”. Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu" - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Adamiak-Sroczyńska z biura prasowego Kancelarii.

Widać stąd, że Andrzej Duda bardziej szanuje swój urząd niż Bronisław Komorowski. Ten ostatni, byle tylko wygrać wybory, poszedł do studia człowieka nieustannie szydzącego z polskości. Program był pożałowania godny, Komorowski wystawił sobie w nim bardzo mocne antyświadectwo.

kad

Komentarze (5):

anonim2015.09.30 9:33
Panie Jakubie, czy nie mierzy Pan za wysoko ze swego kloacznego dołu?
anonim2015.09.30 9:48
Dobrze, że Prezydent RP nie zniży się do poziomu Dziadka Kubusia. Jak prezydent Duda będzie chciał zobaczyć klowna, TO PÓJDZIE DO CYRKU!!!!!
anonim2015.09.30 10:17
@Spiskowiec - nikt z polskich politykó nie powinien przychodzić do studia kolesia profanującego polską flagę. Chyba, żeby mu plunąć w twarz.
anonim2015.09.30 11:12
To, że kupa śmierdzi wiedzą nawet moi nieletni synowie. Wiedzą nawet to, że do kupy to lecą jedynie Muchy. Dlatego dziękuję Panu Prezydentowi ze nie chce wdepnąć do kupy. I do tego takiej wielkiej kupy - wojewódzkiej.
anonim2015.09.30 17:00
Spiskowiec : A to co? https://www.youtube.com/watch?v=1Me916rVktY