Amerykański publicysta: To biskupi stworzyli Bidena! - zdjęcie
06.05.21, 13:35Screenshot Youtube - NBC News

Amerykański publicysta: To biskupi stworzyli Bidena!

25

Pięćdziesiąt lat słabej lub nieistniejącej katechezy prowadzonej przez amerykańskich biskupów zrodziło polityków, którzy są katolikami tylko z nazwy. Joe Biden jest ochrzczonym, dzierżącym różaniec i chodzącym w niedzielę na Mszę katolikiem. Jednak przez dziesięciolecia wykorzystywał swoje wysokie polityczne stanowiska do promowania polityki, która pozostawała w wyraźnej sprzeczności z Kościołem” – pisze Rodney Pelletier na portalu „Church Militant”.

Jak dodaje dalej publicysta, większość wie, że Biden osobiście sprzeciwia się mordowaniu nienarodzonych, ale mimo to upiera się on, że decyzja co do zabicia dziecka pozostaje kwestią „pomiędzy kobietą a jej lekarzem”. Oprócz tego jako wiceprezydent w administracji Baracka Obamy przewodniczył ślubom osób tej samej płci i nieustannie popiera ideologię transpłciową.

Jednak w przeświadczeniu, że mimo tych sprzecznych z nauką Kościoła poglądów i działań Biden jest katolikiem, podtrzymują go również duchowni. Znany pro-homoseksualny jezuita o. James Martin, oburzony określeniem „fałszywy katolik”, które nadano Bidenowi w roku 2020, stwierdził: „Pan Biden jest ochrzczonym katolikiem. A więc jest katolikiem”.

Zdaniem Pelletiera mimo to główną winą za to, że „dopuszczono, by Biden udawał dobrego katolika” należy obarczyć zarówno „obecnych amerykańskich biskupów, jak i ich poprzedników”. Publicysta przypomina, że „prałaci pozwolili, by Ted Kennedy opowiedział się za stanowiskiem „osobiście jestem przeciw” aborcji [ale nie publicznie] i nawet udzielili mu katolickiego pogrzebu, kiedy umarł”.

Pelletier zauważa, że kiedy uznano Bidena za prezydenta, kard. José Gomez przyznał, że antykatolickie przekonania Bidena stanowią dla Kościoła „trudną i złożoną sytuację”. Biskupi także powołali specjalną komisję, której zadaniem jest omówienie „problemu”, jaki stanowi prezydentura Bidena. Także abp Joseph Naumann wykazał sprzeczność pomiędzy deklarowanym przez Bidena katolicyzmem a jego polityką, która jest niezgodna z nauką Kościoła.

Jednak Pelletier przypomina, że „biskupi nie byli strasznie przejęci tak zwanym problemem Bidena, kiedy ogłosił on swój start w staraniach o prezydenturę w roku 2015”. Wówczas ich niepokoju nie wywoływał fakt, że zyskał on poparcie Partii Demokratycznej, która promuje „sodomię, transpłciowość i dziecibójstwo”.

Swój komentarz publicysta kończy ostrymi słowami: „Biskupi nienawidzą Joe Bidena, ponieważ nie troszczą się o jego wieczną duszę. Nienawidzą katolików, ponieważ nie chcę jasno przedstawić prawdy. Ci biskupi nienawidzą Kościoła, ponieważ nie chcą bronić jego prerogatyw. A nawet pokazują nienawiść do Chrystusa pozwalając, by Jego święte Ciało i Krew były udzielane świętokradczo proaborcyjnym politykom, takim jak Biden”.

jjf/ChurchMilitant.com

Komentarze (25):

west2021.05.24 12:56
Narzekanie na amerykańskich biskupów ? Przecież większość naszych hierarchów prezentuje niewiele różniącą się od amerykańskiej postawą. Przykłady ? Chociażby ostatnie ataki na kościoły. Czasem jakieś oświadczenie, żadnej zdecydowanej reakcji. Ostatnie akty heretyckich posunięć w niemieckim kościele ? W najpoczytniejszym tygodniku katolickim cisza na ten temat... Za to o pandemii jest co pisać non stop.
Jakub2021.05.7 2:00
Aby tą sytuację zrozumieć, trzeba wiedzieć o buncie zakonu Jezuitów przeciw papiestwu od czasów generała Arrupe y Gondra Pedro de i jego następców, do momentu wybrania jezuickiego kard. Bergoglio na papieża. Działania zakonu są takie jak podczas buntu ale wspomagane przez "swojego" człowieka w Watykanie. Mają one prawdopodobnie umocowanie w wydarzeniach z 29.06.1963r. Stąd też jawno-ukryte skomunizowanie amerykańskiej partii demokratycznej i tacy Biden'owie w różnych jej strukturach, oficjalnie popierani przez Jezuitów i członków innych zakonów KRK. Trzeba też pamiętać o jezuickich korzeniach Fidela Castro i Jezuitach w rządach komunistycznych w Ameryce Łacińskiej (głównie i oficjalnie w Nikaragui) i ich kontaktami z czerwoną kacapią, co powodowało szczególnie gwałtowną wojnę (jawne już nieposłuszeństwo zakonu) wobec zarządzeń JP II. Jezuickie ciągotki do komunizmu mają swoją tradycję w tzw. redukcjach organizowanych przez nich w AŁ dla tamtejszych Indian.
Jakub2021.05.7 2:10
Co możemy zrobić? Prosić nade wszystko Pana Jezusa (całą Trójcę Św.) o unikanie przez nas grzechów szczególnie nieczystości i bluźnierstw oraz modlitwę do św. Michała Archanioła w intencji naszej i KRK, także duchowieństwa. Ojcze Nasz i Św. Michale Archaniele x 10 lub więcej razy a może Różaniec do św. M. A. Księża powinni odprawiać nabożeństwa pokutne za nas i za siebie.
adamk2021.05.6 21:32
konfederacja tez jest lewacka, pedalska, pedofilska
Bogdanus2021.05.6 16:15
Uklady i powiązania, polityczne podobnie jak Judasza zmieniają człowieka. Najgorsi są sprzedajni katolicy ponieważ, świadomie popełniają grzech przeciwko Duchowi Świętemu a ich stan duchowy staje się jeszcze gorszy.
man.of.Stagira2021.05.6 14:50
KATOLIK bezobjawowy Joe Biden (Sleepy Joe) // Polski wariant katolicyzmu.
Gówno wiesz o USA!2021.05.6 14:58
Gówno wiesz o J. Biden! .......Szabes jutro gudłaju, pamiętaj abyś dzień święty święcił!
sct2021.05.6 15:00
Hołownia vel Płaczek? xD
@fałszywy covidiota2021.05.6 14:21
Nie podszywaj się pod mój nick bo spuszczę ci manto, lewaku!
Come and get me!2021.05.6 14:59
You piece of dog shit!
Jego święte Ciało i Krew2021.05.6 14:20
Krew to rzadko.
@Mendy jehowe2021.05.6 14:19
Nie porównuj bohaterów do terorystów!
tęczowy ormowiec2021.05.6 14:12
to taki amerykański Putin, który też modli się w cerkwi
katolicka deratyzacja Polski2021.05.6 14:22
Od kiedy Biden sie modli w cerkwii ?
covidiota2021.05.6 14:08
Marks był obrzezany, Engels był obrzezany, matis89 jest obrzezany, Skrzypek na dachu jest obrzezany... A jak jestem doprawdy nie tylko covidiota, ale IDIOTA - BEZROBOTNA!
covidiota2021.05.6 14:05
Hitler też był ochszczony-Jak większość Austriaków.Chrzest niestety nie chroni przed głupotą i ludobójstwem
Mendy jehowe2021.05.6 13:56
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Jehowe mendy jak "matis89" udają katolików2021.05.6 13:55
𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 jest to najgorszy typ sekciarza. Są odpowiedzialni za tysiące ludzkich istnień odmawiając swym bliskim a szczególnie dzieciom opieki lekarskiej. 𝐖 𝐓𝐘𝐌 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐄𝐊! ........ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to jest ZBRODNIARZ. Ale nie tylko bo ZŁODZIEJ! Oszukują głównie starsze samotne kobiety tak, aby cały majątek tej ich sekcie zostawiła. 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to wróg ludzi i normalnego społeczeństwa. Udają, że są katolikami cytują jakieś brednie - PAMIĘTAJ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to SEKCIARZ i jak KAŻDY SEKCIARZ jest NIEBEZPIECZNY.
katolik2021.05.6 13:48
Kościół wrzucił na luz już dawno za sprawą masonów, więc nie krzyczeli głośno przez cały czas jak jest nauka Koscioła w danych sprawach, nie sprzeciwiali się głosno, bo kasa i byłoby to niepoprawne za duzo krzyczec. Teraz za sprawą masonów Episkopat Polski wezwał wiernych poprzez BP Wróbla do nazistowskiej decyzji o szczepieniu, kuriozum masonsko- nazistowskie, fałszywa modlitwa o zakończenie pseudopandemii, bo gates powiedział, ze skonczy się w 2022
Nie idzie ci mendo jehowa po polsku!2021.05.6 13:57
WYP IERDALAJ!
katolicka deratyzacja Polski2021.05.6 14:27
Zydowsko-protestancka i masonska Konfederacja morduje Polakow na polecenie Putina. Kosciol zawsze popieral nauke ,medycyne i szczepionki ,poniewaz popieral rozum,uwazajac ,ze prawo naturalne jest dodatkowym zrodlem Objawienia.
katolicka deratyzacja Polski2021.05.6 14:29
Konfederacja atakuje Episkopat za to ,ze realizuje zasady moralnosci i doktryne Kosciola.
katolik2021.05.6 14:35
współczesna doktryną Kościoła Katolickiego jest zgada na pseudoszczepionki z aborcji w pseudopandemii, jak mówisz, rozum nie wiara, A to właśnie je ta zguba, 1 stopień do piekła do którego Episkopat zaciagnął katolików
Apel2021.05.6 13:47
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. kłamliwe przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu obrzydliwych wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba świętego Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańsko-masońskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol medialny na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne lub jawnie ironiczne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać ze zdwojoną siłą, będą rozdzierać szaty na temat "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków", będą też parodiować niniejszy apel. A gdy już zabraknie pomysłów, to zawsze mogą wulgarnie zakląć („Po to to wklejasz, baranie?”) lub obleśnie zarechotać: „buhahahaha”. Faryzejscy obłudnicy, taka już ich natura.
KJHGDR2021.05.6 13:45
A u Nas Pana Hołownię - katolika w Koszalinie.