Profesor Mark Regnerus z University of Texas w Austin jest autorem głośnego badania na temat wychowywania dzieci przez pary homoseksualne. Teraz powiedział, że legalizacja "małżeństw" homoseksualnych doprowadzi do rozwoju dewiacyjnych zachowań wśród normalnych mężczyzn.

Uczony stwierdził, że normalni mężczyźni zaczną domagać się otwartych związków a także stosunków analnych od swoich żon i dziewczyn.

„Jeżeli małżeństwo homoseksualne będzie postrzegane jako coś uprawnionego przez heteroseksualne kobiety, to wówczas zachęci to ich partnerów – i to wielu – do oczekiwania tego, czego mężczyźni w historii zawsze chcieli, a na co rzadko im pozwalano. Mianowicie seksualnych nowinek w formie pozwolenia na skoki w bok bez narażania ich pierwotnego związku” – powiedział prof. Regnerus.

Dodatkowo badacz stwierdził też, że jeżeli społeczeństwo uzna gejowskie zachowania seksualne za coś normalnego, to nastąpi wzrost praktyki analnych stosunków seksualnych wśród osób heteroseksualnych.

Prof. Regnerus zasłynął na całym świecie w 2012 roku, gdy opublikował swoje badanie krytyczne wobec wychowywania dzieci przez homoseksualistów.

pac/huffingtonpost