ABW w warszawskich Włochach. Są też pirotechnicy - zdjęcie
10.11.19, 18:19(fot. screen/Polsat News)

ABW w warszawskich Włochach. Są też pirotechnicy

6

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego przeprowadza tajemniczą akcję na warszawskich Włochach. Zamknięto fragment ulicy Paganiniego. Na miejscu pracują  pirotechnicy, policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

Jak informuje Polsat News, akcja rozpoczęła się w niedzielę rano. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że sprawa ma związek z nielegalnym składowaniem broni, amunicji i materiałów wybuchowych na jednej z posesji. Chodzić ma w tej sprawie także o nielegalne wytwarzanie takich materiałów. 

Zatrzymano jedną osobę. W 2013 roku w tym samym domu znaleziono pokaźny arsenał materiałów wybuchowych. Wówczas zatrzymano  32-letniego mężczyznę. Był to wspólnik skazanego za planowanie zamachu terrorystycznego na Sejm Brunona K.

- Akcja służb miała miejsce na dzień przed Marszem Niepodległości w stolicy, w którym udział wziąć może kilkadziesiąt tysięcy osób - informuje Polsat News

 

bz/polsatnews.pl

Komentarze (6):

Björn Karlsson2019.11.10 18:57
My, zwolennicy PeŁo (Partia Łapówkarzy), żądamy natychmiastowego uwolnienia Artura W. ( nazwisko pełne to Wołczacki) z aresztu ! Wiemy, że tem burmistrz-biznesmen jest niewinny. W końcu każdemu wolno jeźdźić autem z otwartym oknem. Chcemy żeby Artur W. wystartował w wyborach prezydenckich, oczywiście jako kandydat niezależny (podobnie jak Gawłowski), bo został niesłusznie wydalony z PeŁo, i żeby przekazał nam info kiedy i gdzie powinniśmy jeźdźić autami z otwartym oknem przez które wpadają reklamówki ze szmalem. Były prezydent, który wabi się Bolek obiecywał nam po 1 mln zł i nie dotrzymał słowa. Następnie miał nam podać system skreślania w toto-lotku do wygrywania każdego tygodnia po 500-1700 zł, i niestety też nas zawiódł ! Kolejny prezydent Bronek kazał nam brać kredyty, ale banki przestały je nam dawać. Jesteśmy przekonani, że wreszcie Artur W. jako prezydent przykaże nam tajemnice wpadających reklamówek przez okna !!!
Mirek T2019.11.10 18:56
Tusk wstaje codziennie o 5 rano po to, śeby dłużej nic nie robić !!! Ale to on może być tym potencjalnym terrorastą. To może być zemsta za jego tchórzostwo i nienormalność !
Jack Em2019.11.10 18:54
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
Larsson2019.11.10 18:53
Terroryści w Warszawie - tego jeszcze nie było !
KKK2019.11.10 18:52
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Bat na PiSich debili2019.11.10 18:43
Barbara Blida, Andrzej Lepper, Brunon Kwiecień! których załatwił seryjny samobójca...