18.04.15, 09:39Fot. Sxc.hu

225 miliardów dolarów – tyle kosztować mogą USA skutki propagandy gejowskiej

Staver jest prawnikiem, którego organizacja walczy o wolność religijną, tradycyjną rodzinę i prawo do życia. Zapewnia ona osobom, które atakowane są przez lobby LGBTQ, pomoc prawną i opiekę. Sam Staver zaś otwarcie wskazuje na skutki społeczne, jakie może mieć gejowska propaganda na życie społeczne.

- Badania jednoznacznie wskazują, że zachowania homoseksualne mogą mieć znaczące koszty dla wspólnoty, w której do nich dochodzi – podkreśla Staver w biuletynie radia  Freedom’s Call. – Małżeństwa homoseksualne prowadzącą do dewaluacji zarówno macierzyństwa jak i ojcostwa, z których każde ma wyjątkowy wkład w życie rodzinne – dodaje prawnik. – Z badań wynika, że w ostatnich 26 latach nasz rząd wydał ponad 225 miliardów dolarów na walkę ze skutkami rozpadu rodzin i zniszczenia kultury rodziny – podkreślił.

Prawnik zaznaczył także, że osoby należące do tzw. mniejszości seksualnych „muszą zrozumieć, że ich działania mają ogromnie kosztowne konsekwencje dla wspólnoty, która ich otacza, ale także dla nich samych”.

TPT/Gaystarnews.com

Komentarze

anonim2015.04.18 10:23
Nic tylko udawać gejów i doić państwowych frajerów.
anonim2015.04.18 10:28
Wesołkom, a raczej homonazistom z LGBT i innym środowiskom promującym związki "małżeńskie" i adopcję dzieci przez dewiantów w dupach się poprzewracało. Zboczeńcy wychowujący dzieci?! Absurd, a raczej zbrodnia na psychice dzieci. Ale za to jaka kasa! Lewusy lubią życie na koszt społeczeństwa, tak mają w genach.
anonim2015.04.18 10:41
Co za bzdury. Nie ma żadnych badań potwierdzających tezę, jakoby małżeństwa jednopłciowe miały wpływ na małżeństwa osób heteroseksualnych - Żadnych zmian we wskaźnikach rozwodów czy wskaźnikach małżeństw. Zero badań potwierdzających negatywny wpływ na dzieci. Żadnych wskaźników ekonomicznych. Jednym zdaniem katolicki sprzeciw opiera się na wielkich bujdach i widzimisie.
anonim2015.04.18 10:55
Być może nie ma badań, być może są, ale również nie ma badań, które stwierdzają, że gówno śmierdzi. A ono bez względu na to śmierdzi.
anonim2015.04.18 13:11
@brzęczyszczykiewicz Są. Są też badania, dlaczego śmierdzi. Są badania jak może śmierdzieć. Bada się smród w ramach diagnostyki medycznej, szczególnie w gastroenterologii. Idąc dalej są badania różnic w odczuwaniu smrodu gówna lub braku jego odczuwania itd. Sprzeciw katolików w związku z homoseksualizmem jest czysto intuicyjny. Historia ludzkości i nauka wielokrotnie nam pokazały, że naszą intuicję można o kant d.py rozbić, a skutki podążania za nią są najczęściej katastroficzne. Dlatego społeczeństwo odchodzi od widzimisie jakim jest intuicja i zaczyna opierać się na wiedzy i faktach. Dlatego też domaga się dowodów w postaci badań, analiz i statystyk. A te wszystkie obalają twierdzenia katotalibanu. To powoduje ciągły wzrost poparcia dla homomałżeństw i homoadopcji.
anonim2015.04.18 13:45
@Alucard Nie zrozumiałeś prostej przenośni z tym gównem. To co piszesz o katolikach w odniesieniu do sodomitów, to absurd, bo również zwyczajni ludzie, od lewa do prawa homoseksualizm uważają za zaburzenie. Być może katolików wśród nich procentowo jest więcej bo są bardziej świadomi, ale po co w to mieszać religię?
anonim2015.04.18 17:36
Jak może rozwijać się gospodarka, kiedy stale myśli się doopą i o doopie ???
anonim2015.04.18 19:19
@redemic "....naukowe fakty..." ☺ Jakie to fakty?
anonim2015.04.18 19:43
@brzęczyszczykiewicz Zrozumiałem, ale jest zwyczajnie idiotyczna. Intuicja jest czysto subiektywna i jak pisałem można się nią podetrzeć. Świadomość daje wiedza, a nie intuicja, która jest tylko zbiorem przypuszczeń. Prowadzi ona do kardynalnych błędów. Nawet zwykłe gówno jest rygorystycznie badane, aby ustrzegać się przed pomyłkami, nic się nie pozostawia intuicji. Już ponad połowa polaków nie widzi nic złego w homoseksualizmie, a to jest jeden z najniższych wyników w krajach rozwiniętych. Poza tym ciągle się zmienia na korzyść homoseksualistów. W innych krajach poparcie sięga czasem ponad 90%, więc już nie szarżuj z tym od lewa do prawa. To religia miesza się w sprawy homoseksualizmu. Wszystkie utrudnienia jakie geje i lesbijki zawdzięczają religii. Naprawdę dziwisz się, że się pojawili w mojej wypowiedzi? Homoseksualizm nie jest chorobą, małżeństwa homoseksualne nie wpływają na małżeństwa heteroseksualne, homoseksualiści nie są bardziej pedofilami niż heteroseksualiści, homoseksualiści nie mają większej ciągoty do zoofilii niż heteroseksualiści, takie są fakty oparte o rzetelne badania, a nie o jakąś idiotyczną intuicję.
anonim2015.04.18 20:37
@Alucard Nie większość i głosowanie świadczy o prawdzie. Społeczeństwo można wytresować, zmanipulować, zastraszyć. Tak się dzieje podczas wyborów i innych społecznych akcji. Podstawą takiego działania jest to, kto ma za sobą media. Leming łyknie wszystko byle mógł raz w tyg. zrobić grilla, łyknąć browca i podymać. Nie pisz więc, że coraz więcej ludzi to, czy tamto, bo wzbudzasz tym argumentem "śmiech na sali". Co chciałeś przez to powiedzieć? To, że ludzie są coraz mądrzejsi? Poziom wykształcenia i świadomości ludzi spada mimo wzrostu liczby wykształconych! To są właśnie lemingi czy wykształciuchy jak ich nazwał kiedyś chyba Dorn. Pedalstwo (wojujące) i całe to LGBTowskie towarzystwo bazuje na ludzkiej głupocie, a raczej braku: moralności, honoru, więzi rodzinnych itp... Alucard, nie pieprz więc chłopie o tych liczbach, większym poparciu i akceptacji, bo tak naprawdę każdy chciałby mieć normalne, zdrowe dziecko, a nie jakiegoś homasa czy wyzwoloną lesbę w domu. Wszyscy, lub znaczna większość, którzy homoseksualizm jakoś tolerują, to raczej tak na odległość, byle nie u siebie. Nie propaguj więc tego zaburzenia, a zwłaszcza żądań z ich strony dotyczących "małżeństw" i adopcji, bo to jest dopiero masakra.
anonim2015.04.18 20:49
@redermic Przestań chrzanić o "faktach naukowych", bo nie znasz takich. Również przestań w kółko pleć pleciugo o ideologii, bo ideologia to jest, ale gejowska! Na przestrzeni wieków pedalstwo było tępione nie z powodu jakichś (z małymi wyjątkami) ideologii, ale dlatego, że było traktowane jako obrzydliwość czyli po imieniu. Jako coś, co społeczeństwu nie przynosiło wymiernych zysków i jako wybryk natury.
anonim2015.04.18 21:32
@brzęczyszczykiewicz Czyli ty możesz używać argumentum ad populum, a ja nie? Ciekawe. Czy ludzie są mądrzejsi? Ciężko powiedzieć, ale to nie jest ważne. Ważne jest to, że wolą sprawdzić prasę i badania naukowe i na ich podstawie tworzyć opinie, niż na swoich wydumanych widzimisie. W ten właśnie sposób rośnie poparcie dla homoseksualizmu. Lobby homofobiczne nie ma po swojej stronie żadnych argumentów, jedynie ślepy upór, dlatego tracą zwolenników. Aby powiedzieć o czymś niemoralne to trzeba mieć argument dlaczego jest to niemoralne, a takich w odniesieniu do homoseksualizmu nie ma. Honor to chyba twoja biegunka słowna, serio próbujesz zdewaluować jego wartość przez odniesienie do seksualności? I jak już pisałem, w żadnym z krajów gdzie wprowadzono homomałżeństwa nie było negatywnych skutków dla rodzin heteroseksualnych. Brak więzów rodzinnych może się jedynie odnosić do tego, że zabraniają im rodzin zakładać. Co ja wolę to nie ma znaczenia. Dzieci jakie będą takie będą. Wolę więc tworzyć im świat w którym nie będą szykanowane za coś tak trywialnego jak jego orientacja. Akurat wiele faktów jest znanych. Fakty są np. takie: wprowadzenie małżeństw homoseksualnych nie wpływa na liczbę rozwodów, liczbę małżeństw czy liczbę rodzących się dzieci, czyli to są pitolety jakoby homomałżeństwa miały szkodzić małżeństwom hetero. Homoseksualiści nie mają większej skłonności do pedofilii i zoofilii niż heteroseksualiści, więc twierdzenie, że homoseksualizm ma do nich prowadzić jest bujdą. Nie wykazano żadnych negatywnych skutków u dzieci wychowanych w rodzinach homo, więc kolejny bezpodstawny sposób ataków. Redermic pokazał też artykuł, że homoseksualiści nie mają negatywnego wpływu na gospodarkę, a wręcz odwrotnie. Oczywiście ty tych faktów nie przyjmujesz i stosujesz conformation bias, aby tylko ratować swoje poglądy. Ale nie zmienia to tego, że fakty są i działają przeciw tobie
anonim2015.04.18 22:26
@Alucard Posługując się twoimi argumentami, to zoofilia, koprofilia, gerentofilia, wprowadzenie "małżeństw" między człowiekiem a np. świnią wietnamską również nie miałaby wpływu na na trwałość prawidłowych związków małżeńskich. Nie chrzań więc, bo nie o to tu chodzi Co do demokratycznych wyborów orzekłeś, że coraz więcej ludzi akceptuje dewiację, więc napisałem o wykształciuchach. Nie zrozumiałeś? Chciałem powiedzieć, że ludzie są coraz głupsi itd. E. Hooker, przeprowadziła badania na prośbę homoseksualistów. Nie licząc się zupełnie z zasadami metodologii i statystyki, wykazała, że homoseksualiści są tyranizowani przez resztę społeczeństwa. Swoje badania Hooker prowadziła bowiem na wyselekcjonowanej grupie gejów w oparciu o testy Rorschacha, które stosuje się do potwierdzenia diagnozy, nigdy zaś do jej postawienia. Nie ględź więc chłopie i nie powielaj kłamstw o dowodach na normalność nienormalnych popędów , bo pleciesz farmazony Homoseksualiści w dużej mierze to pedofile, znacznie ich więcej niż wśród reszty społeczeństwa. Dzieci prawidłowo rozwijają się tam gdzie jest mamusia i tatuś czyli w normalnej rodzinie z prawidłowy wzorcami wychowania. Krótko mówiąc dziecku potrzebny jest tatuś i mamusia, nie ciota, czy dwie homoseksualnie upośledzone kobiety. Nie pisz o faktach, bo mylisz je z ideologią gejowską. Powtarzam: niech się pedzie dmuchają, skoro są zboczeni i mają niezdrowe ciągoty, niech inny zbok posuwa kozę skoro lubi, ale żądanie "małżeństw" i adopcji?! Prześpij się z tym, może ułoży ci się w głowie? Idę spać. Pa☺
anonim2015.04.18 22:29
@Alucard ....o badaniach Hookera pisał ten drugi. Zresztą nie ważne bo bo piszecie to samo.
anonim2015.04.18 22:31
@redermic Wyjmij sobie tęczową chorągiewkę wbitą w mózg.
anonim2015.04.18 22:34
i sorka za nie ważne. Zdarza mi się☺
anonim2015.04.18 22:52
@redemic nie mąć już z tą Hookerową, bo się zbłaźniłeś No powiedz mi redermic, w końcu co "nauka" wykazała? To, że dwa psy mogą się hajtać? Że odbyt to pochwa inaczej? Że dwóch pedałów to rodzina? Co za fakt naukowy o tym zadecydował? Daj se siana z tą pedalską ideologią.
anonim2015.04.18 22:57
@redemic Czemu ciągle wychodzisz na durnia? Przecież post wyżej pisałem o niej, poniżej to literówka. Tylko głąby czepiają się literówek, lub ortografii To potwierdza twoją ociężałość
anonim2015.04.18 23:06
@redermic Znów palnąłeś lub palnęłaś idiotyzm. Każdy w miarę półinteligent wiedziałby, że mówiłem o związku "rodzinnym" dwóch pedziów. Radzę ci, wyciągnij ze łba tę chorągiewkę
anonim2015.04.18 23:44
@pedalstwo to zakała ludzkości. A jeszcze większą zakałą jest "promowanie" tych chorych wynurzeń. Najgorsze jest to że masa lemingów pozostaje bierne wobec zboczonej homodyktatury a to może naprawdę źle się skończyć! Kto wie czy nie przyjdą czasy że nawet za, nie to "spojrzenie", na takiego "zalatującego" odbytowym smrodkiem dewianta trzeba będzie łazić po sądach. Jeżeli ludzie w porę nie otrzeźwieją i nie pogonią tej wykolejonej hołoty to naprawdę niewesołe czasy idą!
anonim2015.04.18 23:49
@brzęczyszczykiewicz Nie ma znaczenia jaki wpływ by miały na małżeństwa heteroseksualne wymienione przez ciebie parafilie, ponieważ jest wiele innych dobrych powodów, dlaczego są nieakceptowane społecznie. Argumentów(oprócz religijnych) przeciwko homoseksualizmowi nie ma. Wciąż jednak homofobi próbują te dwie rzeczy łączyć, taki sofizmat rozszerzenia lub równia pochyła, ale "wykształciuchy" przestają się łapać na te manipulacje rodem z PRL. Tak jak myślałem, kompletny conformation bias. Atakujesz jak nawiedzony badania z lat 60, w czasach gdy nie było rozwiniętej dobrze metodologii naukowej, kiedy od tego czasu napisano ponad 20 tysięcy innych prac na temat homoseksualizmu. Krótko mówiąc spóźniłeś się ze swoimi obiekcjami o 50 lat, dlatego są kompletnie bezcelowe i idiotyczne. Z powodu twego 50-letniego opóźnienia umysłowego nie ma co z tobą rozmawiać na temat wymienionych przez ciebie kłamstw propagowanych przez homofobów. Na szczęście więcej ludzi woli opierać się o dowody, a nie o stan swojej niewiedzy jak ty, przez co wciąż idzie wszystko ku lepszemu
anonim2015.04.19 0:19
@Alucard Czy to nie dziwne, że "normalność" sodomii trzeba "udowadniać", a normalne seksualne zachowania bronią się same? Zwykła pedalska ideologia, badania robione pod gotową tezę, huligańskie naciski na Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne...., ot cała prawda o normalności homoseksualizmu Radzę się ogarnąć i patrzeć na piękny świat, a nie w dupę.
anonim2015.04.19 0:29
@marekmar Zwyczajnych pedałów to akurat bym tak nie potępiał, bardziej lewicowych "kapłanów", którzy głosząc swoją ideologię sprawiają , że pedziów normalni ludzie zaczynają nienawidzić. Ale też coraz więcej homasów sądzi, że ich ciągoty są normalne i domagają się przywilejów. Co znaczy kłamstwo powtarzane wielokrotnie.
anonim2015.04.19 1:21
@brzęczyszczykiewicz Normalność par międzyrasowych też trzeba było udowadniać. Czyżby ideologia? Nie, trzeba było obalić wyciągnięte z tyłka, niepokrywające się z prawdą argumenty osób podobnych do ciebie, zaślepionych ideologią bigotów go których żadna zdrowa myśl dotrzeć nie może. To samo dzieje się teraz, wy wymyślacie jakiś argumentum ad zdupum, a naukowcy ujawniają waszą głupotę. Jeśli gdzieś chcesz szukać ideologii to nie musisz szukać daleko, wystarczy, że popatrzysz na siebie
anonim2015.04.19 10:36
@Alucard Kiedyś brano do niewoli kobiety różnych ras, które były brankami, prostytutkami, niewolnicami... Wspóżycie z nimi nie było uważana za zboczenie, czy coś dziwnego. Po prostu natura - mężczyzna i kobieta.Natomiast akty dwóch pedałów lub lesbijek nie były nigdy i nigdzie pozytywnie postrzegane, chyba, że w jakichś burdelach i upadających państwach, czyli tam gdzie życie miało mało wspólnego z naturalną normą i moralnością Przestań już o tych homoseksualnie upośledzonych ludziach
anonim2015.04.19 11:31
@brzęczyszczykiewicz Po pierwsze znów argumentum ad populum połączony z argumentum ad historiam. Po drugie non sequitur. Jedno z drugiego nie wynika. Wręcz można wysnuć wniosek odwrotny. Ludzie uważali, że zniewalanie ludzi i przymuszanie ich do seksu nie jest złe, choć jest dziesiątki argumentów mówiących inaczej. Teraz część ludzi uważa, że homoseksualizm jest zły, choć nie mają żadnych argumentów na poparcie tego twierdzenia. Widać głupotę ludzką w obu przypadkach jak na ręku. Poza tym, wbrew twojej niewiedzy, akty homoseksualne były uważane za normalne w wielu krajach i nacjach. Starożytna Grecja i Rzym nie miały z tym żadnych problemów. W Babilonii i Mezopotamii była to część religii. Sumerowie byli dobrze nastawieni W Indiach w czasach wczesnego średniowiecza panowało nawet przyzwolenie na śluby homoseksualne. Odłamy gnostyczne chrześcijan też nie miały z nim problemów. W swoich początkach żydzi z homoseksualizmem nie walczyli. I po to ludzie nauki wciąż piszą nowe prace i robią nowe badania. Jeden idiota rozpowie jakieś głupoty, inni idioci w to uwierzą, a potem trzeba się męczyć i to odkręcać.
anonim2015.04.19 12:53
@Allukard Dla twojego braku wiedzy, chciałbym cię uświadomić, że np. w starożytnej Grecji homoseksualizm nie był postrzegany pozytywnie. Większość społeczeństwa zabroniła i stygmatyzowała praktyki seksualne nie-rozrodcze lub takie, które groziły infekcją. Homoseksualizm posiada obie te cechy. Nie jest w stanie stworzyć życia i z drugiej strony część ciała używana do jego praktyki nie jest najbardziej czysta, higieniczna i zdrowa..W Grecji było podobnie, choć nie znano słowa gej, używano innych, o znaczeniu wysoce obraźliwym lub niegodnym: -Euryproktos: otwarty zadek -Lakkoproktos: zadek-studnia -Katapygon,kataproktos: pasywny  -Arsenokoitai: aktywny -Marikas(hehe,jak dziś w hiszpańskim): ten co skacze w górę i w dół -Androgynus: facet-baba,transwestyta,ciota -Kinaidos: ten co sprawia wstyd. Od kineo-ruszac i Aidos-bogini szacunku, skromności; zawsze jej towarzyszyła Nemesis bogini zemsty. Pokazuje to, co sodomitach sądzili Grecy, więc nie pitol głupot nieuku. Inna sprawa to to, że w kulturze pogańskiej, gdzie każda czynność i obiekt mają przypisane swoje bóstwo, homoseksualizm też powinien mieć jakiegoś bożka patrona. Ale nie ma! Pewnie "homofobi" wycięli ich z panteonu☺ Są tylko Satyrzy, ucieleśnienie perwersji, zdegenerowane demony, które nie cieszyły się dobrą sławą. A bogini, dla której mężczyźni tracili głowę to Afrodyta, archetyp supersamicy, a nie jakiś muskularny młodzieniec, z pedalskim podtekstem. Spadaj więc nieuku do książek, a nie pedalskiej ideologii.
anonim2015.04.19 14:48
@brzęczyszczykiewicz Jak mówiłem, jeden idiota coś głupiego powie, wielu po nim będzie powtarzać. Wyrażenia te pochodzą z pracy Kenneth'a Dover i tak : Euryproktos, lakkoproktos i marikas odnoszą się do rozpustnych mężczyzn homoseksualnych, a nie do mężczyzn homoseksualnych ogólnie. Tam jest to wyraźnie napisane i autor podaje nawet kontekst w pismach greckich, który dokładnie na to wskazuje. Arsenokoitai i katapygon wskazuje na rolę w stosunku seksualnym i żadne z tych wyrażeń nie ma pejoratywnego znaczenia. Androgynus oznaczało tranwestytę i też nie było nacechowane pejoratywnie. Czyli z twojej strony kompletne przekłamanie i manipulacja. Natomiast bogiem do którego modlono się w sprawach miłości międzymęskiej był Eros, więc kolejny twój punkt nietrafiony. Zamiast powtarzać czyjeś idiotyzmy włóż trochę wysiłku i zajrzyj do jakichś oryginalnych źródeł, bo póki co wychodzisz tylko na debila.
anonim2015.04.19 16:07
@Alucard Homasy, to przeważnie rozpustnicy, jeżeli znasz to środowisko, to przecież wiesz. Te ich dark roomy, setki partnerów, zakaźne choróbska, hemoroidy..... Nie ośmieszaj się znowu☺, piszesz, że sodomici modlili się do Aresa?! A w jakim celu, przecież to bóg miłości i również prokreacji - w tym kontekście. Tym bardziej, że gdy pewnego razu Afrodyta wysłała Erosa do Psyche, ten zadurzył się w niej, nie w żadnym Władku, czy Zdzichu. Gdyby był pedziem, to rozumiem, greccy pederaści mieliby swego przedstawiciela walczącego z homofobią, a tak to co im pozostało? Uprawianie wstydliwego nienormalnego seksu! Alucard, próbujecie do swojej pedrylskiej ideologii naginać również fakty historyczne, jesteście zwykłymi kłamcami i krzywdzicie zwykłych homoseksualistów, którym rozgłos jest niepotrzebny. Wzbudzacie do nich nienawiść i dzielicie społeczeństwo.
anonim2015.04.19 18:21
@brzęczyszczykiewicz Aha, czyli teraz sofizmat rozszerzenia lub proxy. Bo heteroseksualiści seksu analnego nie uprawiają, chorób wenerycznych nie mają i nie przenoszą, swingers party to wcale nie ich wymysł, burdele to zesłali reptilianie, poza tym w dyskotekach nie uprawia się seksu czy wyrywa towary by przelecieć na wynos, poza tym gdy kobieta mówi, że mężczyzna ją zgwałcił to to jest tylko jej subiektywne wrażenie. Poza tym nie ma domin, bukkake, czy spotkań na seks grupowy, a gdzie tam. Propagujesz kolejny z idiotycznych mitów wymyślonych do walki z gejami, ale tak jak wszystkie twoje wcześniejsze przytoczone mity i ten nie znajduje oparcia w rzeczywistości. Inaczej, geje nie są bardziej zboczeni niż heteroseksualiści i przeciętny homoseksualista nie ma więcej partnerów niż przeciętny heteroseksualista. Erosa w wielu mitach podaje się jako tego, który sprawia, że dwóch mężczyzn zakochuje się w sobie, dla przykładu Herakles i Jolaos. Oprócz tego Eros jest przedstawiony jako bóg wszelkiej miłości, w tym homoseksualnej, przez Platona i Sokratesa. Dodatkowo hellenista Levreque opisuje w swoich pracach rytuały religijne mężczyzn homoseksualnych poświęconych Erosowi. Poza tym duża część bogów greckich miało wśród kochanków kobiety jak i mężczyzn: Zeus, Hermes, Posejdon czy Apollo z tych ważniejszych. W mitach żony były drugorzędną sprawą. Homoseksualizm w mitach greckich był jak najbardziej normalny. Naprawdę już możesz przestać popisywać się swoją niewiedzą, nikomu ona nie imponuje. Nie męczy cię to ciągłe rozpuszczanie kolejnych wyssanych z palca mitów? Nie masz nic lepszego do roboty?
anonim2015.04.20 17:53
@Alucard i ten drugi Wy nawet starożytnych mężczyzn próbujecie wrobić w zboczone związki. ☺ Nie żeby takich nie było, ale nieprawdą jest, że ten proceder był szeroko akceptowany, to wasze chciejstwo. Nawet biednego Erosa zaprzęgliście w propagowania sodomii☺, również Heraklesa i Jolaosa, który przecież był bratankiem, przyjacielem i towarzyszem Heraklesa, który ożenił się z jego córką Megarą. Kłamcą jesteś, lub zwykłym nieukiem Platon, czy Sokrates wbrew temu co piszesz pewnie przez niewiedzę, czytając tylko gejowskie broszury, nie był zwolennikiem pedalskich związków. Nie ma ani jednego świadectwa historycznego, które pozwalałoby poprawnie wnioskować, że Sokrates praktykował lub akceptował homoseksualizm. To samo odnosi się do Platona czy Arystotelesa. Trzeba znać literaturę, a nie gejowskie reklamówki. Sodomici szukają po prostu usprawiedliwienia i potwierdzenia, że dewiacja homoseksualna, to nic złego, a raczej, że była postrzegana pozytywnie. Podobnie kłamiesz w sprawie związanej z ilością partnerów, z rozwiązłością. Oczywiście żadna rozwiązłość nie jest dobra, ale wśród homasów, to zwykła rzecz, grzmocą się na potęgę. Podczas swojego życia miewają wielu partnerów. Śmieszna ta wasza ideologia... i straszna, a na pewno zakłamana. Jak to ideologia.