Trump zrugał innych przywódców. O Junckerze: ,,brutalny morderca''
Zaskakujące doniesienia w kwestii kanadyjskiego szczytu G7. „Wall Street Jorunal” poinformował, że prezydent USA Donald Trump w jego trakcie zrugał wielu światowych przywódców.
Kategoria
Sekcja: Wiadomości
Zaskakujące doniesienia w kwestii kanadyjskiego szczytu G7. „Wall Street Jorunal” poinformował, że prezydent USA Donald Trump w jego trakcie zrugał wielu światowych przywódców.
„Kto osłabia Unię lub liczy na jej rozpad, obiektywnie rzecz biorąc, kibicuje Rosji. Pewnie niespodziewanie dla samego siebie (prezes PiS Jarosław) Kaczyński stał się jednym z liderów proputinowskiego obozu politycznego w Europie” - w takich skandalicznych słowach wypowiedział się dziś o prezesie PiS Donald Tusk. Jest mocna odpowiedź rzeczniczki partii, Beaty Mazurek.
„Piętnaście pytań referendalnych to za dużo, powinno ich być maksymalnie pięć-siedem” - oceniła w sobotę na antenie radia RMF FM doradczyni prezydenta Zofia Romaszewska odnosząc się do ogłoszonych niedawno przez Andrzeja Dudę propozycji pytań do referendum konstytucyjnego.
Czy Szaflarska zostanie upamiętniona w rodzinnych stronach?
"On jest mistrzem w kpieniu z wartości, Kościoła, pobożności i religijności, zawsze dowcipny i wszystkich próbuje zgasić..." - tak ks. Piotr Pawlukiewicz mówił o Kubie Wojewódzkim. Posłuchaj poniżej kiedy według ks. Pawlukiewicza "przez 10 sekund Kuba Wojewódzki miał prawdziwą twarz":
Donald Tusk znowu uderzył w Prawo i Sprawiedliwość i Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem przy okazji wywiadu dla „Gazety Wyborczej” o... piłce nożnej.
Rzeczniczka Prokurarury Krajowej, prokurator Ewa Bialik, zabrała głos w sprawie artykułu „Gazety Wyborczej” pt. „Czy Igor Stachowiak został uduszony”. Bialik podkreśla, że żadna z opinii biegłych, które zleciła prouratura, nie wskazała na uduszenie jako przyczynę zgonu Stachowiaka.
Nie ulega wątpliwości, że tegoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej to kontrowersyjna impreza sportowa. Odbywają się w końcu w Rosji – kraju, który wciąż walczy zbrojnie z Ukrainą. Oczy całego świata, w tym polskich kibiców, są jednak zwrócone na rosyjskie murawy, gdzie najlepsi piłkarze świata toczą bój o to najważniejsze ze wszystkich trofeów w tym sporcie. Warto przypomnieć więc, kto w ogóle ową imprezę wymyślił.
„Drodzy Rodacy, wszystko negatywne co opowiada i publikuje na mój temat Cenckiewicz jest zmyślonym, perfidnym kłamstwem po to aby mnie zniesławić.Mam nadzieję, że uwierzycie mi a nie wnukowi Ubeka” - stwierdził dziś we wpisie na swoim facebooku były prezydent Lech Wałęsa. Najwidoczniej nie zauważył, że w ten sposób sam siebie jedynie pogrąża.
Zbigniew Hołdys robi w ostatnich latach wszystko co w jego mocy, aby nikomu nie przyszło nawet do głowy traktować go poważnie. Ku przestrodze informujemy zatem o kolejnym wpisie, który Hołdys był łaskaw zamieścić na twitterze. Tym razem o naprawdę skandalicznej treści:
Gdzie leży granica, której Tomasz Lis nie jest w stanie przekroczyć, aby zaatakować PiS? Tego nie wie nikt. Możliwe też, że jej po prostu nie ma. Dziś na przykład na twitterze stwierdził, że partia Jarosława Kaczyńskiego... realizuje politykę Kremla.
Po tym, jak rząd Norwegii oświadczył, że zwróci się do USA o podwojenie liczby amerykańskich żołnierzy stacjonujących w tym kraju rosyjskie MSZ ostrzegło przed „destabilizacją sytuacji w północnej Europie”.
W najnowszym sondażu CBOS partia Jarosława Kaczyńskiego uzyskuje ogromną przewagę nad opozycją totalną. Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na aż 43 procent głosów.
Zaczynający się właśnie weekend znów upłynie w Polsce pod znakiem upałów. Słupki rtęci wskazywać będą na przeważającym obszarze kraju 25-28 stopni.