ZP zawiesza negocjacje! PiS nie wyklucza wcześniejszych wyborów  - zdjęcie
17.09.20, 16:03Fot. screenshot - YouTube

ZP zawiesza negocjacje! PiS nie wyklucza wcześniejszych wyborów

78

Chociaż jeszcze wczoraj szef klubu PiS Ryszard Terlecki zapewniał, że negocjacje w Zjednoczonej Prawicy idą w dobrym kierunku, to dziś się to radykalnie zmieniło. Negocjacje zostały zawieszone. Prawo i Sprawiedliwość nie wyklucza konieczności przeprowadzenia wcześniejszych wyborów parlamentarnych, do których pójdzie bez swoich dotychczasowych koalicjantów.

W Sejmie odbyło się dziś posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości, bez udziału posłów ugrupowań koalicyjnych. Tematem nadzwyczajnego posiedzenia był projekt nowelizacji ustawy o ochronie praw zwierząt. W czasie spotkania głos zabrał jedynie prezes PiS Jarosław Kaczyński, który miał stanowczo ostrzec przed głosowaniem inaczej niż wskazuje partia. Zapowiedział, że wobec niesubordynacji wyciągnięte zostaną surowe konsekwencje, w tym możliwość zawieszenia w prawach członka partii i utrata wszelkich stanowisk.

Jak poinformował szef klubu PiS Ryszard Terlecki, Jarosław Kaczyński odniósł się również do kwestii negocjacji z koalicjantami:

- „Prezes (PiS) odniósł się do sytuacji negocjacji z naszymi koalicjantami, stwierdzając, że w tej sytuacji te negocjacje nie mają sensu, skoro nasi dotychczasowi koalicjanci występują z innym programem, z innymi pomysłami, z innymi wskazaniami do głosowań niż cały klub” – przekazał wicemarszałek.

Oznacza to, że negocjacje dotyczące nowej umowy koalicyjnej i rekonstrukcji rządu, które trwają w Zjednoczonej Prawicy od kilku tygodni, zostają zawieszone.

Zdaniem Ryszarda Terleckiego wcale nie będzie to oznaczało odwleczenia rekonstrukcji rządu. Polityk zapowiada, że jeżeli będzie to konieczne, rekonstrukcja zostanie przeprowadzona bez udziału Porozumienia i Solidarnej Polski.

Pytany, czy w takim razie PiS bierze pod uwagę możliwość rządów mniejszościowych, wicemarszałek stwierdził, że takiej możliwości nie ma:

- „Jeżeli zajdzie taka sytuacja, to pójdziemy na wybory. Oczywiście sami” – podkreślił.

Ryszard Terlecki zapowiedział również, że wycofany zostanie projekt nowelizacji tzw. ustawy covidowej dot. „odpowiedzialności urzędniczej”.

Wcześniej w sprawie tzw. „Piątki dla zwierząt” wypowiedziała się rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka. Wczoraj posłowie Porozumienia wstrzymali się od głosu podczas głosowania nad odrzuceniem projektu w pierwszym czytaniu.

- „Przyjmujemy do wiadomości stanowisko PiS, natomiast my uzależniamy głosowanie nad tą ustawą od wprowadzenia naszych poprawek - wyrzucenia z niej uboju rytualnego albo wprowadzenia długiego vacatio legis, aby branża mogła się przygotować” – przekazała, podkreślając, że na projekt ustawy w obecnym kształcie Porozumienie się nie zgodzi.

kak/PAP, wPolityce.pl

Komentarze (78):

ian2020.09.23 18:49
nigdy już nie zagłosuję na te komunistyczne ryje pisowskie
Anonim2020.09.18 6:40
DALIŚMY WAM MANDAT NA DRUGĄ KADENCJĘ NIE POTRAFICIE TEGO GODNIE WYKORZYSTAĆ DLA DOBRA POLSKI TO JEŻELI ROZPISZECIE TERAZ WYBORY TO NIKT WAM JUŻ NIE ZAUFA GDZIE SĄ REFORMY SZEROKO ROZUMIANE ???? TERAZ LEWAKI WAS JAK KACZKI POZAMYKAJĄ DO PIERDLI NIE NIE REFORMUJECIE BOICIE SIE TEJ LEWACKIEJ UNI TYCH PIJAKÓW ĆPUNÓW DOŚĆ TEGO ALBO WEŹNIECIE SIĘ W GARŚĆ I ZROBICIE OBIECANE REFORMY I PRZEGNACIE SWOŁOCZ ALBO KONIEC Z WAMI!!!!!!
Elektor2020.09.18 10:50
To wy, pisowcy daliście im mandat, nie mieszaj do tego reszty Polaków. Patologia społeczna, ludzie często uczciwi ale na intelekcie mocno szwankujący, cwaniaki z budżetówki i starsze osoby bo im ksiądz tak kazał. To wy nas załatwiliście. Długów po uszy narobiliście. Dzięki...k...a mać. Gnojku komuszy. Z krzyżem w zębach.
west2020.09.18 6:21
Zawsze popierałem partie prawicowe. Niestety wybory to zawsze wybór mniejszego zła . Zawsze powtarzałem, że poseł idzie do sejmu dla tych, którzy go wybrali z mocy swojego głosu. Partia to sprawa wg mnie sprawa drugoplanowa. Konstytucja gwarantuje wolność sumienia i wyznania. Zatem wprowadzanie dyscypliny partyjnej przez PiS, czy każdą inną partię jest kpiną z Konstytucji i wyborców. Czas, by ktoś się tym zajął i zrobił w tej sprawie porządek. Z drugiej strony, szkoda, że PiS nie prezentuje takiej determinacji przy projekcie ustawy o obronie życia poczętego. W końcu, to ludzie będą w przyszłości głosować nie norki. Zatem, czyje dobro powinno mieć pierwszeństwo. Pytanie mocno etyczne ale uzasadnione.
Elektor2020.09.18 5:56
Nakradły się komuchy i się teraz zagryzają wzajemnie sk...ny. Ciężko będzie pozamykać ich w kryminałach bo ich koleżkowie z PO PSL i SLD będą ich bronić. Zostawią nas skur..le z długami kosmicznymi i się będą śmiać. Jeszcze takich gnojów jak PiS nie mieliśmy u władzy. Ludzie opętani nienawiścią do Polaków! Banda złodziei.
prawy2020.09.18 5:44
nie mądkujcie napuszeni zjednoczeni a jak najszybciej dojdzcie do POrozumienia!!!!!!!!!,wyborów juz dokonalismy a Pan Gowin POmogl lewactwu POdmiane i jeszcze POciaganie PiS za koszty POniesione na przygotowanie we wlasciwym terminie wyborow,chyba koalicjanci prawicy chcą POwrotu komuny i lewactwa do wladzy lewactwo wie jak robic i mowic jednym glosem nawet jak diablu sie sluzy nie POLSCE I POLAKOM wstyd,,,,,,,,...................wstyd prawica uczcie sie od waszych wrogow!!!!!!
Po 11...2020.09.18 5:31
Jestem ĐŮƤÄ czyli Đöğłëßñïë Ůşřäñÿ Ƥïërđöļñïëțÿ Äțëïšţä. Chory na nienawiść do Polski i Kościoła. To już końcowe stadium. Nie czytajcie moich bzdurnych wpisów.
AAAtomek2020.09.18 6:15
Ok, prawicowa pisdeczko! Nie będziemy czytać twoich textów!
Anonim2020.09.17 21:32
Modrzejewski: Prawdziwa twarz Kaczyńskiego ujawnia się! …….. Czy Jarosław Kaczyński inspiruje się Adolfem Hitlerem? O podobieństwu narodowych socjalistów niemieckich i żoliborskich opowiada Zbigniew Modrzejewski. …….. https://www.youtube.com/watch?v=p3K4YsuO2QU
Anonim2020.09.17 21:13
Wystąpienia Pod Sejmem - Koniec Państwa Prawa ……. https://youtu.be/IwjhNZbfA8U?t=592
Krakus2020.09.17 21:10
No sypie się ta pseudo "prawica" :P Ale ileż można?
stachanowiec Moskal jak czerwony Zandberg2020.09.17 20:02
ttps://www.youtube.com/watch?v=mgYHGnHX-i8
czy Kaczka zakochała się w Moskalu?2020.09.17 19:59
zadziorny mietek Eee tam… Towarzysz Naczelnik Prezes po prostu pragnie szczęścia dla wszystkich - i dla ludzi, i dla zwierzątek. To Dobry Człowiek, w którego wierzą inni dobrzy ludzie. Jak to dobrze, że zaczął od uszczęśliwienia norek, zaraz pewnie zamknie kopalnie i energetykę - żebyśmy oddychali czystym, świeżym powietrzem. Później przyjdzie kolej na większych braci mniejszych, na przykład zamęczane dojeniem krówki, bo polskie świnki już przeniósł na tamten lepszy świat. W ostatniej fazie uszczęśliwiania wyziębieni i przemoknięci do nitki wierni wyznawcy Dobrego Człowieka po doczołganiu się do najbliższego lasu będą chcieli choć trochę zaspokoić głód korą zdrapaną z drzew, zanim zostaną odstrzeleni przez strażników pilnujących dobrostanu oraz praw drzew i krzewów. Poszarpani kulami dum-dum, leżąc pokotem na zielonej, soczystej trawie, ostatnim rozpaczliwym szarpnięciem doczesnej świadomości ujrzą na niebie pogodną twarz swego Dobroczyńscy. I szeptem, przerywanym agonalnym charkotem, wypowiedzą słodkie "dziękuję ci Dobra Zmiano". https://www.salon24.pl/u/polityka-od-kuchni/1076568,o-legislacji-przyzwoitej-i-nieprzyzwoitej
Jazzz2020.09.17 19:39
Gowin swoimi liberalnymi pomysłami i reformą, która niczego nie zreformowała, przeciągnął Porozumienie na liberalno lewicową stronę. Sprzeciw wobec wybitnie lewicowej ustawy "futerkowej", może tylko podwyższyć słupki poparcia dla Porozumienia wśród, prawicowego i konserwatywnego elektoratu. Oczywiście tego, który ma dosyć nieustannych skrętów w lewo.
DOBRE STRONY EPIDEMII.2020.09.17 19:22
Miejsca publiczne są wolne od starych skürwysynów jak Woleński, Hartman, Passent, Urban, Keller-Krawczyk, itp. Siedzą parchy w domach i srrają ze strachu w nieprane gacie. Boją się stare, zwiędłe chüje, że pozdychają. Świat jest przyjemniejszy bez ich obecności w życiu publicznym. Nie pierdzą tramwajach, autobusach, nie czuć ich odoru z gęby i smordu niewypranej odzieży. Niech gniją w swych norach, jedynie co im pozostało to plucie jadem w mediach. A TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA!
Marco Bresalviano2020.09.17 19:19
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, co jest takiego w tej ustawie, że żoliborski komuch postanowił uzależnić od jej przegłosowania dalsze istnienie koalicji i większości sejmowej? Te wszystkie Trójmorza, Forty Trump, polskie państwa dobrobytu i inne pisowskie wynalazki nie mają już żadnego znaczenia wobec życia poczętego norek i jenotów? O co w tym chodzi?
Breslaviano - parch wrocławski zza Buga!2020.09.17 19:25
Gratuluje znajomości polskowo jazyka Igor.
Michał Jan2020.09.17 20:20
Jeżeli uważasz, że cokolwiek tym wniosłeś do dyskusji, to jesteś w głębokim błędzie.
Darek2020.09.17 21:23
On nic nie uważa, zapłacili mu to dniówkę wyrabia.
Dziadyga2020.09.18 6:14
Chodzi o likwidację państwa i narodu polskiego poprzez likwidację gospodarki, energetyki, rolnictwa i przekazanie zasobów Niemcom i Amerykanom. My jako niewolnicy potrzebne rzeczy będziemy sobie u nich kupować, pod warunkiem, że będziemy mieli za co.
Marco Breslaviano2020.09.17 19:05
Pisowcy oczywiście próbują przestraszyć swoje przystawki utratą stanowisk a także wysłać niepokojący i dyscyplinujący sygnał do swojego elektoratu (pokolenie 500+ oraz pokolenie urodzone w latach 50-tych poprzedniego stulecia), zwłaszcza, że starych komuch z Żoliborza wie, że na "moherowe berety" i o. Rydzyka może coraz mniej liczyć. Szafa Ziobry aż trzeszczy od haków, zatem żoliborski komuch 5 razy się zastanowi, nim zrobi coś głupiego. Zwłaszcza, że jego ostatnie ryzykanctwo z 2007 r. skończyło się 8-letnim pobytem na ławce rezerwowych. Jego partyjni klakierzy może i by mogli pozwolić sobie na taki luksus, ale przecież komuch młodzieniaszkiem już nie jest. To ponoć jego ostatnia kadencja.
Dziadyga2020.09.18 6:17
Oby.
KATON STARSZY2020.09.17 19:02
Sytuacja z Białorusią skomplikowana,zaraza w kraju, zaraza moralna w UE,opozycja sprzedajna i zdradziecka,gospodynie domowe podminowane sytuacją ze śmieciami.Czy Kaczyński stracił rozum, czy mu palma odbiła sondażami.Może faktycznie powinienen iść na emeryturę i oddać stery komu innemu.
Anonim2020.09.17 18:50
Prezesie czas zwijać manatki, boś sobie nie tylko w stopę pan sstrzelił, nie tylko w kolano ale centralnie między oczy.
Anonim2020.09.17 18:40
Rolnicy na ulicach Warszawy wzywali do rozmów prezesa PiS ....... https://www.youtube.com/watch?v=428c3FzNRHA
Anonim2020.09.17 18:39
chory człowiek?
Pollak2020.09.18 6:18
z nienawiści do polskości
Anonim2020.09.17 18:25
NeoBOLSZEWICKA taktyka Kaczyńskiego. PiS niszczy polskich hodowców ..... https://www.youtube.com/watch?v=MprdGKt4S7M
Nimrodel2020.09.17 18:25
Kaczorowi odbija na starość wyskoczył z tymi norkami na co mu to potrzebne
Pollak2020.09.18 6:19
To jest dobrze przemyślany plan. Niemcy już zacierają ręce, bo rynek norek przejmą.
Anonim2020.09.17 18:21
Nasz wódz Jarosław jest odpowiedzialny, zawarł pakt wojskowy z Ameryką zatem będzie bronił każdą amerykańską norkę do ostatniego PiSowskiego żołnierza.
Artur2020.09.17 18:19
Niestety, Gowin to niepewny element widać, że ten człowiek walczy o interesy partyjne a nie o Polskę.
Marco Breslaviano2020.09.17 18:19
Oby szlag was trafił.
Anonim2020.09.17 18:09
Gowin powinien iść do PSL sam PSL zmienić przywódcę tego pajaca Kosiniaka który obiecuje złote góry, o wiele wyższe niż te PiSu. Są granice absurdu które on przekracza mając wyborców za debili.
Anonim2020.09.17 18:01
Tak jest pogonić Gowina!
Trupia Voń Prezesa2020.09.17 18:06
Bez Gowina PiS nie ma większości w Sejmie, a w Senacie nie ma od ostatnich wyborów. Świat się wkrótce zawali „geniuszowi z Żoliborza”. I będzie w końcu koniec polskiego Napoleona. Wyspa św. Heleny czeka na pana, panie Jarosławie Kaczyński.
Wojtek Polak (prawdziwy)2020.09.17 17:53
#Kaczyński pewnie pójdzie na przyspieszone wybory, póki może mieć nadzieję, że »nas nie dagoniat«. Wszystko się sypie: brak kasy na plusy, NBP emituje znowu 700 mln zł pustego pieniądza. Kto kupi śmieciowe obligacje pisowskiego rządu?
Darek2020.09.17 21:25
Zamiast wyspy św. Heleny lepiej pasuje dół z wapnem.
gumowa kaczka2020.09.17 17:52
są przyspawani do koryta nie będzie wyborów,dodatkowo boją się że mogą siedzieć -jutro zero i konus będą padać sobie w objęcia ,chłopaki z nieporozumienia też się przytulą
Ole, ole, ole, ole2020.09.17 17:49
PiS wreszcie całkiem jébie się!
JM2020.09.17 17:44
Czegoś głupszego PIS nie może wymyśleć? Skąd ten optymizm? Jeżeli koalicjanci mają jakieś rozsądne propozycje to należy brać je pod uwagę! Pan Terlecki wychodzi przed szyk i mąci wodę. Wybory nic nie dadzą, jedynie to, że PIS straci władzę, a do głosu dojdą ci, którzy Polskę chcą dobić. Panie Kaczyński niech się Pan opanuje. Ustawa o ochronie zwierząt może jest konieczna ale w granicach rozsądku. Radykalne i nieracjonalne rozwiązania spowodują rozłam w społeczeństwie i utratę poparcia. Aż trudno sobie to wyobrazić! Jestem zwolennikiem pełnego zrozumienia w zjednoczonej prawicy i mam nadzieję, że to nastąpi dla dobra naszej Ojczyzny!!! Tu straszenie nic nie da!!!
Anonim2020.09.17 17:38
Ten chocholi taniec ma przykryć fakt że to nie PiS rządzi tylko mafia. Węglowa, rolnicza, policyjna i zakopiańska. I tu ogon kręci p(i)sem. Kopalnie nie do zamknięcia, ubój rytualny trwa, a w Zakopanem dalej zamęcza się konie. Policja ściga LGBT.
Jazzz2020.09.17 19:54
Może znasz kogoś z Zakopanego, kto kupił konia za 15 000 zł, a potem go "zamęczał" ???
Anonim2020.09.17 17:31
niech spi3rdalalą , w kwestii absolotniej najwazniejszej czyli rujnowania kraju w imie ideologii covid (97% nie ma objawów lub katarkowo to przechodzi) niczym sie roznią od drugiej strony, wkrótce mozemy po 5 -10tys zarazonych bezobjwowo i rozpi3erdol wszystkich fabryk BEZ BALCEROWICZA
Anonim2020.09.17 17:58
99% ludzi i tak się zarazi koronawirusem. Sądzę że co parę lat. Szczepionki niewiele dadzą bo najlepiej uodparnia przebyta choroba nie dająca także żadnej trwałej gwarancji. Na covid generalnie nie umiera nikt poza tymi mieli umrzeć, i nikt ich nie zna bo nawet wykończona fizycznie Tymoszenko wyzdrowiała.
gracz2020.09.17 17:29
Komendant oszalał.
ole2020.09.17 17:26
To Porozumienie Gowina chce zabronić hodowli norek, ale zezwala na podrzynanie na żywca krów i jałówek ? Hańba.
Ruprecht2020.09.17 17:24
O, jak sie sypie .....
Trombo2020.09.17 17:23
A wszystkiemu winien Pawel Jasienica, pisarz dziwka, degenerat, meska ladacznica.
.Foster2020.09.17 17:23
Pewnie jak za PRL - przestanę chodzić na wybory. Już mam dosyć tych popaprańców, bez względu na opcję polityczną.
katolik2020.09.17 17:18
Teraz rozumiem o co chodziło z tą ustawą o zwierzętach. Od początku PIS planował rozwalenie tego rządu, bo wszystko im się sypie, więc szukał pretekstu, aby wyjść z tego z twarzą. Po przegranych wyborach zrzuci odpowiedzialność na koalicjantów, a z PO już się dogadał, że nic mu nie zrobią, tylko trochę pokrzyczą. Jakże prawdziwe okazują się słowa St. Michalkiewicza o rywalizacji tych dwóch partyjek.
Michał Jan2020.09.17 17:17
No to mamy odpowiedź, na jaką cholerę Geniusz spod Górki Lelewela wcisnął tę ustawę Zimbabwe+ (ingerencja w wolność gospodarczą, nacjonalizacja i ograniczenie praw własnościowych). Żeby można było władzę jakimś frajerom wcisnąć, żeby się umoczyli sprzątając bałagan po Niewyspanym.
Anonim2020.09.17 17:11
Kaczyński będzie pierwszym w Polsce mężem stanu który z placu boju odjedzie na białej norce wzorowanej na białego rumaka.
Michał Jan2020.09.17 17:17
On już planuje na niej wjechać - za 3 lata.
Urszula2020.09.17 17:08
Działanie Ziobry jest skierowane na osłabienie Morawieckiego. Nie znoszą się panowie, a ewentualna ustawa "bezkarność +" jest w interesie premiera, który złamał prawo i może za to odpowiadać. Zresztą premier najbardziej przekonywał do zaklepania tej ustawy.
Agnieszka2020.09.17 17:00
To w sprawie zabijania dzieci każdy w partii i koalicji może głosować w zgodzie ze swoim wypaczonym sumieniem i prezes bedzie tego prawa bronił nawet przed elektoratem, któremu macił w głowie wartosciami chrzescijanńskimi a w sprawie zwierzątek już wolności sumienia się nie uznaje, wyrzuca z partii, sejm rozwiązuje i rzuca władzę, którą podobno tak wiele dobra chciało się robić? Czy ktoś może zabrać od niego tego pustego, bezideowego gówniarza, co tylko umie małpować po lewakach i mu w głowie namieszał a siedzi sobie bezczelnie na Nowogrodzkiej, rozwalając Polskę? NO TO SZOK!
hehehe2020.09.17 16:55
j.w.
Wojtek Polak (prawdziwy)2020.09.17 16:52
https://fakty.interia.pl/polska/news-ryszard-terlecki-negocjacje-w-zjednoczonej-prawicy-zostaly-z,nId,4737364
Elektor2020.09.17 16:50
To że Kaczyński jest żydem to w zasadzie tajemnica poliszynela. Pytanie tylko czy fifloka ma obrzezanego czy taktycznie jednak tego nie zrobili.
"Kaczyński jest żydem"2020.09.17 16:53
Swój swego pozna.
Anonim2020.09.17 16:50
I tą mądrą decyzją prezes załatwił sobie taczkę na której razem z futrzakiem wywiozą go na wcześniejszą emeryturo-rentę najwierniejsi działacze PC , celem obrony zajmowanych stanowisk i dalszego czerpania korzyści.
Alojzy Cedzidło2020.09.17 16:40
Dobra , powołam na doradcę mojego syna z III klasy szkoły podstawowej i spróbuję zlikwidować te zbędne SPACJE (odstępy) . Jakem Cedzidło .
Wycieraj doopy Polskim panom, wycieraj ...2020.09.17 16:47
Patrz z czego żyjesz śmieciu bladoruski!
Szabes już jutro2020.09.17 16:56
Nie zapomnij schłodzić pejsachówki
roma2020.09.17 16:39
Kaczyński sprzedaje Polskę za kota i kilka fretek. Tyle jesteśmy dla niego warci. Zatem niech odejdzie w otchłań historii, nie jako bohater, ale jako głupek.
Grizzly2020.09.17 16:37
Co wy odpier...? Już raz popełniliście taki błąd! Znowu chcecie oddać władzę?
Alojzy Cedzidło2020.09.17 16:28
Nikogo nie straszę , ale ten pan Gowin znów coś wymajstruje , Pomógł totalnym przy ostatnich wyborach w wymianie kandydata , Całę szczęście im się nie udało . Gorzej będzie jak tym razem się uda . Myślę o wyborach , Polacy są nieprzewidywani , czasem ślepi . Rząd mniejszościowy ? Przy prawdziwej opozycji , owszem . Ale przy totalnych ? Tylko my , na swojej skórze odczujemy prawdę .
Anonim2020.09.17 16:25
Kaczyński czy ty jesteś jeszcze normalny z powodu norek topisz prawicę. A tak w szczególe jak się ma los futerkowej norki do losu obrzezanego ptaka i co z tym zrobisz.
Japa2020.09.17 16:37
Panie " Anonimie " zwykle czytałem Pana wpisy z uznaniem . Tego z godz . !8.25 , do końca nie kapuję . Coś tak, jak nie zrozumiałem dzisiejszego przemówienia w Sejmie niedoszłego Prezydenta , rolniko- doktora panz Kosiniaka . Ten Pan przy swojej wiedzy nie bardzo zna etymologii słów " rolnik " ," rolnictwo "
lechujarek2020.09.17 16:23
Czeka nas powtórka z 2007 roku ?
Tom Bombadil2020.09.17 16:18
Wcześniejsze wybory? Nie idę.
kxtolickx derxtyzxcjx Polski2020.09.17 16:23
Nx Kxmczxtce i txk bys nie mogl.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.17 16:17
kałczyński znowu straszy przedterminowymi wyborami! widać że żoliborski dziad nie tylko nie panuje nad pęcherzem ale tez nad swoją partią i koalicjantami!
Grizzly2020.09.17 16:38
Wypier... k. chazarska!
Han2020.09.17 16:11
Czas by PiS poszło w niepamięc ,wstyd mi za to ,że tacy ludzie rządzą Polską.
ktolickx derxtyzxcjx Polski2020.09.17 16:15
euforix komunistow
Elektor2020.09.17 16:09
A co z zagwarantowaniem niewinności dla pisowskich złodziei, czyli ustawą covidową że jeśli złodziej pisowski nakradł ale zgłosił że to w związku z covidem to niewinny? Bo jeśli Konfederacja wygra wybory to pójdziecie złodzieje do kryminałów.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.17 16:22
PIS krxdnie txk sxmo jxk wszystkie pxrtie nx swiecie,Komuchy i Konfederxcjx niszczx pxnstwo polskie,i dxzx do Rozbiorow.