Zgorzelski o Hołowni: Człowiek o mentalności kreta - zdjęcie
02.02.21, 16:44Fot. screenshot - YouTube (Super Express, Fakty RMF FM)

Zgorzelski o Hołowni: Człowiek o mentalności kreta

6

W ostrych słowach na antenie RMF FM wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski (PSL) zaatakował Szymona Hołownię. Odnosząc się do transferów politycznych, jakie miały miejsce w ostatnim czasie, Zgorzelski stwierdził, że założyciel Polska 2050 charakteryzuje się „mentalnością kreta”. Równie ostro postanowił mu odpowiedzieć Hołownia.

Wicemarszałek Piotr Zgorzelski komentował na antenie RMF FM działania Szymona Hołowni, który przyjmuje w swoim nowych ruchu polityków partii opozycyjnych.

- „Nazywam to po prostu draństwo, nikczemność i podłość. Jeżeli ktoś podbiera posłów z innych ugrupowań opozycyjnych, to w istocie wyklucza się z grona opozycji. Jeżeli pan Szymon Hołownia chce być takim kozakiem, to niech podbiera PiS-owi posłów. I wtedy będzie działał na rzecz opozycji. Teraz to jest po prostu działanie szkodnicze. To jest takie działanie faceta o mentalności kreta” – mówił.

Szymon Hołownia postanowił odpowiedzieć politykowi PSL-u za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- „Wicemarszałek Zgorzelski udał się do mediów i powiedział, że jestem człowiekiem o mentalności kreta i to, co robię, to draństwo. (…) Jeżeli ja jestem człowiekiem o mentalności kreta, to on jest człowiekiem o mentalności ciecia, politycznego oczywiście” – stwierdził w opublikowanym nagraniu.

- „Dlatego, że nie rozumie, o co się dzisiaj toczy gra. Pilnuje swojego stanu posiadania, siedzi w tym swoim posterunku i pilnuje stanu posiadania opozycji, ale ten stan posiadania opozycji nic nie zmienia, nie pozwala wygrać z PiS-em, zmienić rządu” – dodał.

kak/Twitter, RMF FM, wPolityce.pl

Komentarze (6):

Rozjemca2021.02.3 22:17
Obydwaj powiedzieli prawdę.
Marta2021.02.3 9:28
Hołownia to pospolity prawosławny kacap. Samo nazwisko świadczy o tym, że to białoruski swołocz.
kibic2021.02.3 8:45
Panie Zgorzelski rozłóż Pan na łopatki tego gnojka !!!
Palindrom2021.02.2 18:27
…odpowiedział na fejsbuku, hahaha! Kiedyś, kiedy nie było internetu (wcale nie tak dawno), fejsbukiem był płot najbliższej budowy albo ściany i drzwi w szaletach miejskich.
niestety2021.02.2 18:05
hołownia - to tylko płaczliwy debil na którego głosowały intelektualne przygłupy
beksa2021.02.2 16:55
ciekawe czy ten płaczek będzie beczał jak baran czy jak płaczka