Zbigniew Kuźmiuk: Obydwaj są siebie warci! - zdjęcie
04.11.20, 18:56Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0 / Screenshot Youtube - prawicowyinternet

Zbigniew Kuźmiuk: Obydwaj są siebie warci!

26

1. Od momentu wyboru na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i powołaniu przez niego zastępców, wiadomo było, że ekipa kierownicza zarządzająca stolicą, do najmocniejszych nie należy.

Ale dwa lata zarządzania stolicą, a szczególnie zachowania prezydenta i jego zastępców w sytuacjach trudnych (awariach infrastruktury technicznej, katastrofach, sytuacjach związanych z pandemia koronawirusa), dobitnie pokazują kompletny brak odpowiedzialności tej ekipy.

Do tego dochodzi jeszcze zdecydowana afiliacja polityczna prezydenta Trzaskowskiego i jego zastępców, a ponieważ opozycja prowadzi totalną walkę z rządem, z rządem walczą też warszawscy samorządowcy z Platformy i Nowoczesnej.

2. Rafał Trzaskowski po przegranych wyborach na prezydenta kraju w lipcu nie może się odnaleźć, często wypoczywa, a kolejne awarie infrastruktury technicznej, obnażają jego brak decyzyjności i bardzo słabe zaplecze urzędnicze.

Druga już z kolei w ciągu 2 lat awaria kolektora odprowadzającego ścieki z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni Czajka pokazała dobitnie, że Trzaskowski nie tylko ma poważne problemy z podejmowaniem decyzji, a uwikłanie w walce z rządem, powoduje swoiste odbijanie się od ściany do ściany.

Wojsko kolejny raz zbudowało most pontonowy dla rurociągu awaryjnego (po konieczności jego rozpięcia na blisko 2 tygodnie, ze względu na wysoki stan wody na Wiśle) i ścieki znowu od 1 listopada płyną do oczyszczalni Czajka, a nie do Wisły, a Trzaskowski na kolejnych konferencjach prasowych, atakuje rząd.

A przecież zarówno odpowiednie jednostki wojskowe jak i przedsiębiorstwo Wody Polskie, stają dosłownie na „głowie”, żeby w sytuacji awarii trwającej przecież już ponad 2 miesiące, jak najmniej nieoczyszczonych ścieków zostało odprowadzonych do Wisły.

3. Most pontonowy będzie mógł najprawdopodobniej funkcjonować tylko do końca listopada, a później zostanie zlikwidowany ze względu na warunki zimowe, natomiast wszystko na to wskazuje, że do tego czasu, miastu nie uda się oddać do użytku rur przeciskanych pod dnem Wisły, które miałyby przejąć ścieki odprowadzane rurociągiem awaryjnym.

Ba jeżeli nawet ta trudna technicznie operacja się zakończy, to będzie to tylko jedna rura, co oznacza, że połowa nie oczyszczonych ścieków będzie odprowadzana do Wisły przez całą zimę.

Natomiast termin naprawy kolektora który uległ awarii został określony na 48 miesięcy, co oznacza, że te rozwiązania tymczasowe dotyczące ścieków z lewobrzeżnej części Warszawy, będą trwały długimi miesiącami, a miasto będzie obciążane idącymi w dziesiątki milionów złotych karami, za odprowadzanie nieoczyszczonych ścieków do Wisły.

4. Do tej trudnej sytuacji związanej ze ściekami doszła trudna sytuacja epidemiczna w Warszawie spowodowana pandemią koronawirusa, stolica jest miastem w którym zakażeń jest najwięcej.

To powoduje, że służba zdrowia jest na granicy wydolności, a istniejące szpitale także te dla których organem założycielskim jest prezydent Warszawy, powinny się pilnie dostosowywać do przyjmowania pacjentów covidowych.

Okazuje się, że w tak trudnej sytuacji, odpowiedzialny za służbę zdrowia zastępca Trzaskowskiego, Paweł Rabiej wyjechał za granicę na odpoczynek, ponieważ jak twierdzi zalecili mu to lekarze.

Ba obydwaj Panowie (wszystko wskazuje, że Paweł Rabiej z zagranicy), bardzo mocno zachęcali do udziału w protestach, które przez ostatnie kilka dni odbywały się w Warszawie, nie tylko urzędników podległych im instytucji ale także samych Warszawiaków, mając świadomość, że sytuacja w ochronie zdrowia w stolicy jest bardzo trudna.

Jeżeli to nie jest skrajna nieodpowiedzialność Trzaskowskiego i jego zastępcy Rabieja, to co nią może być?

Trzaskowski wczoraj wieczorem na jednym z portali społecznościowych zakomunikował, że odwołuje Rabieja ze stanowiska zastępcy prezydenta ale tak naprawdę obydwaj są siebie warci.

Zbigniew Kuźmiuk

Komentarze (26):

ceramik2020.11.6 8:36
Gdyby żyli Warszawiacy nie było by tego pedalstwa i lewactwa na stołkach.
Marian2020.11.6 8:32
Paweł, ja daruję ci winy,porzuć inne "dziewczyny" wróć, Paweł wróć. Taki dialog między nimi usłyszałem na korytarzu warszawskiego ratusza.
Pagnus tarditionis2020.11.5 20:41
Postawę i decyzję Rafała Trzaskowskiego wobec Pawła Rabieja oceniam jako skandalicznie homofobiczną !!!
Anonim2020.11.5 18:37
W jednym z dialogów Platona Sokrates mówi, że jeżeli ktoś życzy sobie rzeczy niemożliwych, to jest albo szaleńcem albo idiotą. Dzisiaj Trzaskowski stwierdził, że rząd nie radzi sobie z epidemią, ponieważ nie odpowiada mu na pytanie, kiedy się epidemia skończy., Czy to szczyt jego możliwości intelektualnych? Czy leci z nami pilot?!
tulipan2020.11.5 17:41
Wygladaja jak dwa poldupki.
Anonim2020.11.5 8:37
suweren olał pis ciepłym moczem
Qwerty2020.11.5 19:53
Nie na temat
MT(*)2020.11.5 3:46
Śmierć zbierze w Polsce w tej fazie epidemii ogromne żniwo. Już zbiera. JEST TO OCZYISTY SKUTEK OBŁĄKAŃCZYCH BURD ULICZNYCH, JAKIE W OSTATNICH TYGODNIACH ORGANIZOWANE BYŁY MASOWO PRZEZ TĘCZOWE LEWACTWO. W ULICZNYCH AWANTURACH NIE OBAWIANO SIĘ WYKORZYSTYWAĆ NAWET OBECNOŚCI MAŁYCH DZIECI. Pisałam tu już, że wskaźnik śmiertelności oscylował będzie około tysiąca i więcej ofiar dobowo przez wiele dni. Te ponure liczby na zawsze obarczą organizatorów seansów lewacko-tęczowego obłędu i nienawiści. NIKT i NIC tego nie zmieni. Oczywiście, umierają już ludzie nie tylko obłąkani lewacko - tęczową zarazą, umierają też ci nie mający nic wspólnego z wybrykami motłochu na ulicach polskich miast. Śmierć w wyniku wirusa nie wybiera. Ale wybrała prawdę: WINNE JEST LEWACTWO. TYM RAZEM TĘCZOWE. Jak zawsze w historii ludzkiej cywilizacji lewactwo okazało kolejny raz ludobójcze dla niewinnych ludzi. I TO SĄ FAKTY NIE DO PODWAŻENIA
feldkuratkatz2020.11.5 16:19
Karetka psychiatryczna, czterech silnych pielęgniarzy i kaftanik dla tego pana powyżej...
Zbigniew Kuźmiuk cd2020.11.4 20:03
A przecież zarówno odpowiednie jednostki wojskowe jak i przedsiębiorstwo Wody Polskie, stają dosłownie na „głowie”, żeby w sytuacji awarii trwającej przecież już ponad 2 miesiące, jak najmniej nieoczyszczonych ścieków zostało odprowadzonych do Wisły. 3. Most pontonowy będzie mógł najprawdopodobniej funkcjonować tylko do końca listopada, a później zostanie zlikwidowany ze względu na warunki zimowe, natomiast wszystko na to wskazuje, że do tego czasu, miastu nie uda się oddać do użytku rur przeciskanych pod dnem Wisły, które miałyby przejąć ścieki odprowadzane rurociągiem awaryjnym. Ba jeżeli nawet ta trudna technicznie operacja się zakończy, to będzie to tylko jedna rura, co oznacza, że połowa nie oczyszczonych ścieków będzie odprowadzana do Wisły przez całą zimę. Natomiast termin naprawy kolektora który uległ awarii został określony na 48 miesięcy, co oznacza, że te rozwiązania tymczasowe dotyczące ścieków z lewobrzeżnej części Warszawy, będą trwały długimi miesiącami, a miasto będzie obciążane idącymi w dziesiątki milionów złotych karami, za odprowadzanie nieoczyszczonych ścieków do Wisły. 4. Do tej trudnej sytuacji związanej ze ściekami doszła trudna sytuacja epidemiczna w Warszawie spowodowana pandemią koronawirusa, stolica jest miastem w którym zakażeń jest najwięcej. To powoduje, że służba zdrowia jest na granicy wydolności, a istniejące szpitale także te dla których organem założycielskim jest prezydent Warszawy, powinny się pilnie dostosowywać do przyjmowania pacjentów covidowych. Okazuje się, że w tak trudnej sytuacji, odpowiedzialny za służbę zdrowia zastępca Trzaskowskiego, Paweł Rabiej wyjechał za granicę na odpoczynek, ponieważ jak twierdzi zalecili mu to lekarze. Ba obydwaj Panowie (wszystko wskazuje, że Paweł Rabiej z zagranicy), bardzo mocno zachęcali do udziału w protestach, które przez ostatnie kilka dni odbywały się w Warszawie, nie tylko urzędników podległych im instytucji ale także samych Warszawiaków, mając świadomość, że sytuacja w ochronie zdrowia w stolicy jest bardzo trudna. Jeżeli to nie jest skrajna nieodpowiedzialność Trzaskowskiego i jego zastępcy Rabieja, to co nią może być? Trzaskowski wczoraj wieczorem na jednym z portali społecznościowych zakomunikował, że odwołuje Rabieja ze stanowiska zastępcy prezydenta ale tak naprawdę obydwaj są siebie warci. Zbigniew Kuźmiuk
Zbigniew Kuźmiuk:2020.11.4 20:01
Obydwaj są siebie warci! 1. Od momentu wyboru na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i powołaniu przez niego zastępców, wiadomo było, że ekipa kierownicza zarządzająca stolicą, do najmocniejszych nie należy. Ale dwa lata zarządzania stolicą, a szczególnie zachowania prezydenta i jego zastępców w sytuacjach trudnych (awariach infrastruktury technicznej, katastrofach, sytuacjach związanych z pandemia koronawirusa), dobitnie pokazują kompletny brak odpowiedzialności tej ekipy. Do tego dochodzi jeszcze zdecydowana afiliacja polityczna prezydenta Trzaskowskiego i jego zastępców, a ponieważ opozycja prowadzi totalną walkę z rządem, z rządem walczą też warszawscy samorządowcy z Platformy i Nowoczesnej. 2. Rafał Trzaskowski po przegranych wyborach na prezydenta kraju w lipcu nie może się odnaleźć, często wypoczywa, a kolejne awarie infrastruktury technicznej, obnażają jego brak decyzyjności i bardzo słabe zaplecze urzędnicze. Druga już z kolei w ciągu 2 lat awaria kolektora odprowadzającego ścieki z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni Czajka pokazała dobitnie, że Trzaskowski nie tylko ma poważne problemy z podejmowaniem decyzji, a uwikłanie w walce z rządem, powoduje swoiste odbijanie się od ściany do ściany. Wojsko kolejny raz zbudowało most pontonowy dla rurociągu awaryjnego (po konieczności jego rozpięcia na blisko 2 tygodnie, ze względu na wysoki stan wody na Wiśle) i ścieki znowu od 1 listopada płyną do oczyszczalni Czajka, a nie do Wisły, a Trzaskowski na kolejnych konferencjach prasowych, atakuje rząd.
Jahu🐟2020.11.4 19:53
rafael: Paweł rabiej: co? rafael: w...dalaj 🤣🤣🤣🤣🤣
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2020.11.4 19:34
Dymisja to oczywiście pretekst i zemsta Rafałka za stratę poparcia i ruganie go przez Strajk Kobiet oraz społeczność LGBT. Rafałek nie zrobił nic, bądź niewiele w kwestii ochrony Kobiet, a w sprawie LGBT nie dotrzymał wyborczych obietnic. Kiedy wybuchła epidemia sam na urlopy uciekał i się z tej okazji do dymisji nie podał. Natomiast jak zwykle śmieszy radość katoprawactwa, które cieszy się ze zdymisjonowania Geja. Nawet jakby miał odejść też Rafałek katoprawactwo nadal sobie może tylko pomarzyć o swoim prezydencie. Warszawa nie jest wasza, Warszawiacy się wami brzydzą prędzej Kartofel zrobi dziecko z kotem niż dostaniecie prawackiego prezydenta stolicy.
deja vu2020.11.4 19:17
Petru skrzyknął pod sejm a kiedy ludzie marzli to sam poleciał "naradzać się" z koleżanką na Maderze. Tęczowi politykierzy namawiają kobiety do udziału w koronaparty zamiast zabrać ze sobą do Hellady:)
Stańczyk2020.11.4 19:10
Warszawski ratusz strefą wolną od lgbt?!
Anonim2020.11.4 19:02
To żart.
B522020.11.4 19:03
a z czym
Polak2020.11.4 19:02
Czopek Kuźmiuk zapomina jak to za niejakiego Lecha K., (p)rezydenta pisowskiej mafii, Warszawa w ogóle nie byłą zarządzana, bo pisowscy kolesie byli zbyt zajęci wyrzucaniem lokatorów na bruk i przekrętami.
Zdegustowany2020.11.4 19:11
Pomyliłeś Kaczora z HGW.
Polak2020.11.4 20:31
Zapomniałeś już że (ni)Jaki poleciał ze swoją komisją właśnie za udowodnienie że wszystko co pisowska mafia przypisuje HGW to robota kolesiów z pisowskiej mafii?
a nie mówiełem?2020.11.5 7:39
... zdegustowany lewak to albo idiota, tzw. pożyteczny albo kłamca i złodziej, ze wskazaniem na to drugie ...
Polak2020.11.5 16:17
Niezależnie od tego twojej nieuczciwości i złodziejstwa, sam widzisz że coraz większej ilości wychodzących na jaw afer i przekrętów pisowskiej mafii nie potrafisz zaprzeczyć :)
a nie mówiełem?2020.11.5 7:43
... dla ustalenia uwagi: oczywiście chodzi o zdegustowanego lewaka - polaka (celowo z małej litery), ręka mi drgnęła, bo to po prostu niemożliwe, aby Polak (prawdziwy) był jednocześnie lewakiem, to tak w kontekście historycznym - niemożliwe!
Polak2020.11.5 16:16
Aż tak boli rzeczywistość? Poproś czopka Kuźmiuka o pomoc, ten sobie jak widać radzi z tą alergią :)
Ytrewq2020.11.5 20:02
PRECZ Z KOMUNĄ !!!
Qwerty2020.11.5 20:12
Nie udawaj Polaka.