Z Internetu: Pamiętnik postępowej Europejki  - zdjęcie
25.08.20, 17:24Fot. Andrzej Rembowski, via: Pixabay

Z Internetu: Pamiętnik postępowej Europejki

56

>>>Poniedziałek<<<

Wczoraj mój Misiek zaprosił kolegę, żeby zobaczyć jak będzie w trójkącie… Było super! Muszę się tym podzielić z całym światem. Na uczelni, na facebooku, pod kościołem. Każdy powinien wiedzieć z kim sypiam!

>>>Wtorek<<<

Rano zwymiotowałam. Na pewno jestem w ciąży. Niestety ginekolog-homofob nie chciał mnie przebadać! Powiedział, że brak żeńskich genitaliów wyklucza wykonanie testu ciążowego. Na nic zdało się moje tłumaczenie, że od dwóch tygodni czuję się kobietą i że tak powinien mnie traktować… Misiek zaproponował mi ślub. Po co się wiązać? Przecież i bez tego można ubiegać się o invitro i surogatkę, a potem abortować powstały w ten sposób zlepek komórek. Znudzona bełkotem Miśka wyszłam z domu na wiec przeciwników Kary Śmierci. Wieczorem odwiedzę babcię w szpitalu. Może tym razem uda mi się ją namówić na eutanazję?

>>>Środa<<<

O świcie poszłam do urzędu.

-Mogę w czymś pomóc? – pyta urzędnik

-Możesz. Chcę zasiłek ciążowy i 500 plus

-Poproszę dokument podpisany przez lekarza specjalistę i akt urodzenia, jeśli dziecko już się urodziło

-Nie mam.

-Wobec tego nie mogę przyjąć wniosku o zasiłek.

-Jestem człowiekiem, nie ideologią!

-A ja jestem urzędnikiem, nie psychiatrą.

-Jestem kobietą.

-W dowodzie napisano, że ma pan na imię Michał.

-Kruuuwa idioto! Niczego nie rozumiesz! Od dwóch tygodni identyfikuję się jako kobieta. Nie moja wina, że ginekolog-homofob nie chciał mnie przebadać. Dotarło, zacofany prawacki ułomie?!

-Mnie to naprawdę nie interesuje. Muszę dostać dokumenty. Inaczej nie mogę przyjąć wniosku.

-Bo jesteś HOMOFOBEM !!!

>>>Czwartek<<<

Dziś w ramach akcji „jestem człowiekiem nie ideologią” uczestniczyłam w pokojowym przebijaniu opon w furgonetce fundacji Pro-Life. Przy pomocy cegły wytłumaczyliśmy na czym polega tolerancja. Na pamiątkę zdarzenia wykręciliśmy tablicę z auta. Chyba wystawię ją na WOŚP. Selfie z akcji zrobiło furorę na fejsie.

 

>>>Piątek<<<

Rankiem zakrywaliśmy katolickie pomniki flagami naszej ideo… naszego człowieczeństwa! Potem omijając szerokim łukiem synagogę i meczet, ruszyliśmy zablokować wejście do kościoła 8-letnim homofobom przygotowującym się do pierwszej komunii. Była niezła beka... Co do mojej orientacji: Dzisiaj do zachodu słońca identyfikuję się jako szynszyl. Po południu powiedziałam o tym Miśkowi. Chyba będziemy ubiegać się o adopcję.

>>>Sobota<<<

Wieczorem opowiedziałam w TVNie o zmasowanych prześladowaniach społeczności lgbt. O dyskryminacji u ginekologa i w urzędzie. O agresywnych katolickich bojówkach, regularnych nalotach gestapo na nasze sypialnie, o wszechobecnym faszyzmie. O niczym nieuzasadnionej nienawiści wobec nas. O braku akceptacji naszej ideo… naszego człowieczeństwa! O konszachtach Watykanu z Putinem w celu eksterminacji lgbt i o tym, że to Ordo Iuris odpowiada za śmierć Georga Floyda. Monika Olejnik zwróciła mi uwagę, że nazwy Ordo Iuris nie wolno w TVNie głośno wymawiać - jeden z kamerzystów popuszcza wtedy ze strachu.

>>>Niedziela<<<

O świcie do naszego squotu wtargnęło policyjne gestapo z nakazem aresztowania za napaść, kradzież i zniszczenie furgonetki. Na faszystowską komendę: „Proszę założyć buty” odpowiedziałam kulturalnie, żeby spier**lali. Z niewiadomych przyczyn zostałam skuta i doprowadzona na komisariat.

Prokurator wskazał akt oskarżenia:

-Za napaść, kradzież, zniszczenie mienia, blokowanie zgromadzeń religijnych, profanację pomników, obrazę policji i utrudnianie czynności służbowych jest kilka paragrafów.

-To za pobicie homofoba i kradzież jego rzeczy grozi jakaś kara?!

-Tak.

-To seksualne fiksacje prawicy. Jestem człowiekiem, nie ideologią. Nie macie prawa mnie karać.

Niestety okazał się homohobem i wziął stronę prokuratora. Umieszczono mnie w areszcie dla mężczyzn. Na nic zdały się moje tłumaczenia, że od ponad dwóch tygodni identyfikuję się jako kobieta.

Po przekroczeniu progu celi, słyszę pytanie:

-Za co?

-Za walkę z homofobią.

-Za dawanie na psy od razu ch*j w d*pę. Jako Świeżak będziesz na odstawce. Roman powie ci co i jak…

-Tylko nie Świeżak! Macie mnie traktować jak kobietę.

-Będziemy

Odetchnęłam z ulgą.

 

Komentarze (56):

Ozjasz Goldberg2020.08.26 18:25
Muszę przyznać, że nie spodziewałem się po panu Miśko rzeczy opisanych w tym tekście
Palindrom2020.08.26 10:07
Piękna "rozmowa" z ginekologiem i urzędnikiem – podręcznikowy obłęd i podręcznikowe konfabulacje. Ciekawe, czy te opowieści o trójkątach są prawdziwe, bo mi to wygląda na fantazje impotenta.
Damian2020.08.26 9:56
Dobre. Takie życie tejże Europejski w pigułce. Dodałbym tylko jeszcze coś o pogardzie do mężczyzn.
Ozjasz Goldberg2020.08.26 18:47
Nie wiem jak Pan ale ja się nie spotkałem z taką pogardą. Kim gardzą tym gardzą...
JAN2020.08.26 9:22
Dobre, Tak traktować należy głupotę. Śmiechem.
Marian2020.08.25 23:48
Poziom Frondy poniżej dna.
Palindrom2020.08.26 9:47
…to chyba nie jest pamiętnik Frondy?
Olo2020.08.26 11:22
Marian włóż sobie coś w doope, później w japę i uciekaj na der-onet jak ci tu nie pasuje!
Aaron2020.08.25 23:30
Ten tekst pokazuje poziom lewackiego myślenia. Przypuszczam, że skoro piszący lewak był gramotny, to wznosi się ponad lewacką średnią. Z tych dewiantów społeczeństwo nie ma żadnego pożytku. Jedynie co można zrobić to wysłać ich do Europy. Tych, których nie uda się usunąć, wysłać do obozów reedukacyjnych - tj ogrodzonych obszarów na nieużytkach i niech tam sobie radzą - zdobywają pożywienie, wodę itd.
XD2020.08.26 9:18
Na moje to niech patola z podkarpacia sama sobie finansuje zasiłki i 500plusy, bez pomocy lewackich podatków. Maryja i Jezus zdobędą środki na utrzymanie dzieci skoro pobłogosławili ich posiadaniem ;)
Labrador2020.08.26 10:04
A wg mnie to niech wszelkie lewactwo i dewianci seksualni z Polski wyjadą do tzw. "cywilizowanych" krajów zachodnich. My tu w Polsce będziemy szczęśliwi, bo będziemy żyć według własnych przekonań i nikt nas nie będzie indoktrynował a oni będą sobie mogli "legalnie" demolować sklepy, pomniki i obiekty użyteczności publicznej razem z murzynami i tzw. "uchodźcami" i w końcu będą mogli w nieskrępowany sposób wyrażać siebie i swoje dewiacje seksualne. Wszyscy będą szczęśliwi i nikt nikogo nie będzie prześladował i dyskryminował.
XD2020.08.26 12:33
Jestem 100procent za! Podzielmy Polskę na dwie połowy zgodnie z zamieszkaniem odpowiedniego elektoratu. Zachód – Trzaskowski, wschód – Kaczystan. Wie ktoś jak ogarnąć ogólnonarodowe referendum w tej sprawie?
wiara2020.08.25 23:23
od razu widać, że scenariusze są fałszywe...przemoc dogmatyczna trwa w kościele od wieków...odsuwa się myśl, że Duch Święty jest kobietą....musiałam lecieć w śmierci klinicznej znaczne odległości do innego dziwnego świata aby się o tym dowiedzieć...Duch Święty jest tak lekceważony, że nie może się nikomu objawić w rzeczywistości a przynajmniej rzadko...dosyć przemocy dogmatycznej!...świat i potępieńcy potrzebują mocy, która wyzwoli ich z szatańskich nieprawdziwych oskarżeń...bo szatan kłamie podczas sądu a Bóg mu wierzy...a właściwie dusza mu wierzy, że jest już taka zła, że Boga oglądać nie może
Palindrom2020.08.26 9:48
to twój pamiętnik?
Iza2020.08.25 22:29
Zadanie próbne absolwent gimnazjum wykonał i Fronda ma dziennikarza? Tak głupie, że aż zabawne, na poziomie Frondy.
Seks kamerki2020.08.25 22:00
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Drodzy dewianci LGBT !2021.01.29 14:09
A Bedzie tam Lempart czy Margot ??
Napoleon Bonaparte2020.08.25 21:58
żądam referendum w sprawie ponownego przeprowadzenia bitwy pod Austerlitz i mi tu Walewską podesłać bo mi się chce d.....
minister w rządzie cieni2020.08.25 21:49
Ile zła te Peło Polsce wyrządziło a ile jeszcze wyrządzi? Kto raczy wiedzieć?
Anonim2020.08.25 21:20
Bardzo dobre. Tekst mnie szczerze rozbawił, a jednocześnie dowiódł, jaki poziom intelektualny reprezentują aktywni odmieńcy. Czekam na cd.
Anonim2020.08.25 22:02
Jaki poziom intelektualny ty reprezentujesz, skoro nie domyśliłeś się, że to przekoloryzowana satyra?
Palindrom2020.08.26 9:50
od kiedy to obłęd nazywamy satyrą?
sct2020.08.25 21:12
Super! Walić w to lewackie barachło!
Jan Radziszewski2020.08.25 21:07
biedny człowieczek jutro stanie na Sądzie Ducha św a potem zdechnie jak świnia Bo niedługo lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki zboków ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). < Pan Jezus uśmiechnął się tu do mojej myśli, niestosownej, bo pomyślałem w jakimś szybkim przebłysku, że jest coś takiego jak nekrofilia >. ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. +Pan + Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ bo inaczej będą w liczbie liczbie 5 % która jak gnój będzie leżeń na ulicach tj. ponad 2 mln. duraków słuchających żydów i masonów
Polak2020.08.25 21:04
Sekciarze znowu masturbują się swoimi fantazjami.
violencja2020.08.25 20:19
Słaby tekst , niczego nie wnosi.Dno.
Jan Radziszewski2020.08.25 21:13
nie ma znaczenia ale jak zdechniesz po Sądzie Ducha św i trafisz do PIEKŁA - to jak wieczność cię czeka może szczęśliwa? - czy raczej nieszczęśliwa ? a temperaturka 1100 stopni C tj jaką zmierzyli Ruscy Konsomolcy po dowierceniu się do PIEKŁA
violencja2020.08.26 20:07
Radziszewski , biedny człowieku , potrzebujesz lekarza.
Palindrom2020.08.26 9:55
Zastanawiałeś się kiedyś ile dno zmienia w np. beczce? Odrąb to dno, a przekonasz się ile wnosi.
Zatroskany2020.08.25 20:16
Boże zmiłuj się nad nami, ratuj nas od zarazy. Ufamy Tobie.
Sticky Notes2020.08.25 20:10
Przepowiednia św. Antoniego Pustelnika (ur. 250 lub 251 w Koma, zm. 356 w pobliżu góry Kulzim, egipski pustelnik - nie, nie był z PiSu): Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: "Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny".
edi2020.08.25 19:57
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2015 r. POLSKA RATUJE SWÓJ NARÓD PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. - od 2020 r. DZIĘKI OPATRZNOŚCI BOŻEJ ANDRZEJ DUDA ZOSTAJE PREZYDENTEM NA II KADENCJĘ i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!POLSKA ROŚNIE W SIŁĘ MATERIALNĄ, SPRAWIEDLIWOŚCI i DUCHA TAK TRZYMAĆ !!
Polak2020.08.25 21:07
W 1683 Polska nie uratowała niczego - dostała lanie pod Wiedniem, potem jeszcze większe pod Parkanami i dumna ekspedycja wróciła do domu ledwie zdoławszy uratować częśc swoich taborów. W 1920 też niczego nie uratowaliśmy, nie było żadnej szansy na rewolucję komunistyczną czy podbój czegokolwiek na zachód od Wisły. Tylko indolencji piłsudczyków rosjanie zawdzięczają dojście aż pod Warszawę.zwykłe Ot, i cała podstawa takiego samooszukiwania się komunistów z pisowskiej mafii :)
Jan Radziszewski2020.08.25 21:18
żydzie ot niedługo twojego rozumku jak do PIEKŁA trafisz tam momentalnie zmądrzejesz ale niestety będzie za późno by cokolwiek zmienić
katolik2020.08.25 19:55
atak masonskiej dziczy !
Yo... Suweren2020.08.25 19:10
Can I call you Dawid or perhaps your preferance is Adam? Suweren is so ... royal.
Suweren2020.08.25 20:53
That's a nice name, but only if I can call you Nastolatek, to keep the balance in our deep relationship and honour the place you miss so much that you talked about all it around when we first met.
TwojaStara2020.08.25 19:01
Prawie tak dobre, jak pamiętniczek schizofreniczki Faustyny.
Jan Radziszewski2020.08.25 21:22
ty nie budiet się cieszyć radować przed Samym tronem Bożym tj wśród Serafinów tylko wąchać smrody zaduch Piekła tj palonego własnego ciałka , siarki ect.
Anonim2020.08.25 23:16
Schizofremie to ty masz i twoi znajomi co to niby chłop ,a baba .
Palindrom2020.08.26 9:58
to jest twój pamiętnik?
sdsd2020.08.25 18:56
Osoba, która to napisała zdecydowanie po wojaku albo harnasiu.
Suweren2020.08.25 18:39
Humor elitarnego elektoratu PiS jak zwykle wysublimowany. To wręcz sztuka, która w swej zawiłości celowo upodabnia się do humoru spod budki z piwem, żeby się zakamuflować jak Zaradkiewicz prezesem.
Dam2020.08.25 18:17
Kiedy myślisz, że niżej zejść się nie da, fronda krzyczy "rzuć łopatę". Fronda - portal poświęcony żenadzie.
harry2020.08.25 18:10
I to bynajmniej nie jest literacka fikcja. To się już dzieje, tu i teraz. Lewacko-tęczowi paranoicy robią wszystko by zawładnąć światem ludzi normalnych. Gdy nim zawładną, to nas, normalnych, uznają za psychicznie chorych. Dostosują do tego prawo, przepisy. Stworzą odosobnione miejsca reedukacji, w przypadku braku efektów indoktrynacji ideologicznej, opornych poddadzą eutanazji. To nadchodzi. Jak z tym walczyć? Tak jak normalni wolni ludzie wolnych państw narodowych walczyli z niemieckim hitleryzmem czy sowieckim bolszewizmem i powojennym komunizmem. Tylko szybciej, bardziej radykalnie, bardziej bezwzględnie. Po to, by nie okazało się, że znowu zmarnowano czas i to kosztowało kilkadziesiąt milionów ofiar ludzkich. I już teraz, zawczasu, przygotować się i przeprowadzić XXI-wieczną Norymbergę wobec tych, którzy tak bezwzględnie chcą kolejnego, ponownie lewackiego, lecz tym razem tęczowego totalitaryzmu.
XD2020.08.26 9:33
Kato-mafia już zawładnęła światem ludzi normalnych, a nas zwykłych obywateli uznają za psychicznie chorych i chcą leczyć na miłość. Dostosowali do tego nawet przepisy i prawo, które zabrania kochającym się ludziom na zawarcie legalnego związku. Tworzą miejsca reedukacji, gdzie modlitwą próbują regulować produkcję hormonów, a w przypadku braku efektów, opornych wraz ze sprzymierzeńcami zachęcają do opuszczenia kraju. To już się dzieje. Jak z tym walczyć? Tak jak podpowiada serce – uczyć miłości do bliźniego, do pani w kwiaciarni i pana w banku, do braci mniejszych, zwierząt, natury, inności. Pokazywać im świat takim jakim jest – kolorowym, różnorodnym, czasem niebezpiecznym, czasem strasznym i podłym, ale jednak pięknym i pełnym szacunku dla drugiego człowieka. Damy radę! Musimy tylko zacząć się do siebie uśmiechać zamiast wytykać palcami! 🥰😘
Panie Ziobro2020.08.25 17:51
Zgłoszę tego prowokatora z fejsbóka do moderacji.
Jan Radziszewski2020.08.25 21:26
ciekawe może raczej zgłoś do samego źródła zła wszelakiego tj donieś Lucyferowi!!! na pewno cię pochwali dobrze dla nie pracowałeś twoja kara nie budiet taka straszna Ha ha zaryczy gwardia Piekielna !!! i obedrą ciałko z kości żywcem!!
MaxFiend2020.08.25 17:51
Stare z internetu, ale jare: Z pamiętnika prawaka: kiedy przyszli po sądownictwo, nie protestowałem, miałem bekę kiedy przyszli po prawa kobiet, nie protestowałem, miałem bekę kiedy przyszli po niepełnosprawnych, nie protestowałem, miałem bekę kiedy przyszli po nauczycieli, nie protestowałem, miałem bekę kiedy przyszli po lgbt, nie protestowałem, miałem bekę kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował, wszyscy mają bekę
Pokręć2020.08.25 20:02
Nikt nie ma beki, bo wszyscy już siedzą.
Wojtek Polak2020.08.25 17:50
Co to za fejki serwujecie na frondełku?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.25 17:46
z kogo chcecie zrobić debili? przecież to jakaś katolska prowokacja! po sposobie pisania i doborze słów, cuchnących latami 90tymi, widać też że pisała to osoba w kwiecie wieku, zapewne jakiś pan Andrzej lat 45, a nie osoba młoda i w dodatku dziewczyna!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.25 17:56
tak jak mówiłem! autorką opowiadania jest "Pasja na całe życie Sklep dla hobbystów"! Wiem że jest sezon ogórkowy i brak wam dziennikarzy ale zamieszczać takie bzdury na "portalu poświęconym" to już mega żenada! tymbardziej że znajdą się katolscy debile którzy potraktują to jako prawdę objawioną...
Tom Bombadil2020.08.25 17:41
Ciekawy, realistyczny dokument.
Zapisane z Tworek2020.08.25 17:40
Tęczowi Postępowcy.
Anonim2020.08.25 17:35
Seks to zdrowie - im wiecej tym lepiej.