Wyrok dla Piniora. ,,Może dziękować Panu Bogu, że tak delikatnie został osądzony'' - zdjęcie
08.03.21, 08:45Fot. Tomasz Leśniowski via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Wyrok dla Piniora. ,,Może dziękować Panu Bogu, że tak delikatnie został osądzony''

10

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, Sąd Okręgowy we Wrocławiu podtrzymał wyrok skazujący wobec Józefa Piniora. Były senator i działacz opozycji za przyjęcie łapówki został skazany na 1,5 roku więzienia. On sam wciąż utrzymuje, że jest niewinny. Sprawę skomentował senator Jan Rulewski.

W rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 stwierdził:

Sąd nie uległ naciskom środowiskowym, nie uległ też prokuraturze. Jest to jednak strata i ból dla Solidarności. Józef Pinior to wspaniała postać umoczona w korupcji politycznej”.

Dalej dodał:

To niestety była łapówka przyjęta przez człowieka uposażonego, senatora ze wsparciem społecznym. Można jedynie zarzucić sądowi, że był bardzo spolegliwy”.

Obecny w studio Andrzej Rozpłochowski stwierdził z kolei:

Pionior może dziękować Panu Bogu, że tak delikatnie został osądzony. W USA poszedłby do więzienia na resztę swoich dni. Już po wyroku ten człowiek pokazuje, że nie ma w sobie skruchy i żalu za grzechu. To dodatkowo go pogrąża”.

dam/PR24,Fronda.pl

Komentarze (10):

lupas2021.03.8 13:07
Szkoda,że tak niski wyrok dostał ten człowiek.Powinien dostać 5 razy tyle do odsiadki.
Prawda2021.03.8 11:34
Rok 1918 --luty kto ukradł z kasy państwowej 100 000 tysięcy marek === Kara śmierci była ==prawidłowo ==
Józef Bonkzdupytuska2021.03.8 9:56
Dobry człowiek pan Józef, na starość uwierzył w lewactwo to go zgubiło niestety.
Anonim2021.03.8 12:03
Jakby wierzył w Jarosława, mógłby bezkarnie kraść.
PRAWDA2021.03.8 9:42
Co z Frasyniukiem z Wrocławia ===Był biedny w dziurawych skarpetkach a ===Dzisija Milioner ==
Anonim2021.03.8 9:12
Przedwojenny kodeks mówił o owiele wyższych karach, a to jest żenada
tukan2021.03.8 9:11
Człowieku nie ośmieszaj się . PO- Mistrzowie Fałszu i Obłudy .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
APEL2021.03.8 9:08
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.
Mariusz2021.03.8 10:54
Rzeczywiście , admin jest tu wyjątkowo spolegliwy i zamiast banować lewackich troli, pozwala im na wszystko, przez co jest to jedno z najbardziej zalewaczonych forów w necie
Mariusz2021.03.8 11:00
Jak sądzisz, kim są te trolle? Ja stawiam na starych ubeków. Mają od groma czasu więc non stop siedzą w necie. Są zawzięci na PiS bo obciął im ubeckie emerytury. Jakąś wiedzę o polityce mają więc nie są to gówniarze z gimnazjum chcący się popisać. Tak więc stawiam na emerytowanych ubeków