Warszawa. Skandaliczny atak na osobę św. Jana Pawła II - zdjęcie
14.11.20, 19:24fot. tt/mariusz kaluzny

Warszawa. Skandaliczny atak na osobę św. Jana Pawła II

132

- W całej Warszawie lewactwo bezcześci pamięć o Janie Pawle II. To kolejny etap wojny kulturowej, którą próbuje rozpętać w Polsce lewica. Trzeba stanowczo reagować! - pisze na Twitterze Mariusz Kałużny

Jak się okazuje w stolicy Polski, na tabliczkach z nazwą ulicy św. Jana Pawła II "nieznani sprawcy" dokleili słowo: "ofiar". Celem takich działań jest od dawna walka z Kościołem w Polsce oraz z polską tradycją i kulturą, a służą temu m.in. ataki na polskie symbole narodowe i świętości.

Lewica w ostatnim czasie próbuje winą za działania lawendowej mafii w kościele obciążać dobre imię św. Jana Pawła II.

Jest to najprawdopodobniej zemsta za walkę Kościoła i rządu właśnie ze zboczeniami w strukturach Kościoła.

mp/twitter/fronda.pl

 

Komentarze (132):

Anonim2020.11.16 2:59
"Przyczyn [ promowania i ochraniania pedofilów przez lewicowców ] należy szukać w latach 60., kiedy to wybuchła światowa rewolucja seksualna. Pojawiło się wówczas powtarzane przez tzw. [ lewicowe ] autorytety moralne przeświadczenie, iż stosunek płciowy z dziećmi to w gruncie rzeczy coś dobrego, pod warunkiem, że odbywa się on za ich zgodą." Jak widać, podobieństwo do dzisiejszych zaleceń WHO uderzające. Wg lewaków, każdy 9-latek ma pełne i niezbywalne prawo do "satysfakcjonujących doświadczeń seksualnych". Aby dzieci skutecznie zgwałcić, trzeba koniecznie unieważnić ochraniającą je etykę katolicką. I to właśnie obserwujemy - promocja masowej pedofilii pod płaszczykiem "walki z pedofilią, ale TYLKO w kościele".
Michał2020.11.15 18:48
To, co się stało, jest obrzydliwe. W tym momencie ktoś próbował z największego Polaka w historii, zrobić de facto zbrodniarza. No bo z czym kojarzy się słowo "ofiara" w takim kontekście. Skończcie w końcu to wariactwo i zamknijcie mordy....lewacy!
Maria Błaszczyk2020.11.15 20:54
Nie będziecie przecież krytykować traktowania dzieci jak nawozu, na którym święty Kościół katolicki rośnie sobie ad maiorem dei gloriam. Skoro niektórzy księża mają ochotę gwałcić dzieci, a nasz dobry santo subito papież nie miał nic przeciwko - to zamknijcie mordy. I nie bądźcie tacy wulgarni, bo nie wypada, prawda?
Anonim2020.11.16 2:56
Dzieci jako nawóz historii to zdecydowanie sprawka lewactwa. Nie sposób inaczej nazwać masowego indoktrynowania i molestowania pod płaszczykiem seksedukacji, opracowanej wg. wskazań znanego pedofila A. Kinseya. Dodatkowo większość przedmiotów szkolnych jest nasycona najbardziej zwyrodniałą lewicową propagandą. Sugestie, że należy się okaleczać "dla klimatu" albo pozwalać gwałcić "dla uchodźców" to rzecz w dzisiejszych podręcznikach nagminna.
Maria Błaszczyk2020.11.16 19:27
W ten sposób dzieci w Kościele traktowano już tysiąc lat temu - pisał o tym Piotr Damiani w pierwszej połowie XI wieku. Więc naprawdę mieszanie do tego Kinseya jest cokolwiek niepoważne. Ale nawet nie patrząc tak daleko - Kościół o Macielu wiedział już w latach 40tych. Zawieszono go - dwukrotnie - w seminarium za seksualne ekscesy. A w 56 został za nie suspendowany. Ale zainteresował mnie szczerze wątek "okaleczania się dla klimatu". Wydawało mi się, że dbam o klimat - ale nigdy się dla niego nie okaleczyłam. Co konkretnie powinnam zrobić?
gosciu_tu2020.11.15 17:46
"Ofiar" Jana Pawła II? Gdzie są te ofiary? Konkretne przykłady.
Dor2020.11.15 16:08
Jan Paweł II pokonał "komune" , aby dokonać tego, siłą rzeczy na tym froncie walki parł do przodu nie bacząc na boki. On walczył. Jeśli chce się teraz rozpatrywać zarzuty pokonanych lewaków i innych mięczaków to nie na tym gruncie, można ich pocieszać w knajpie przy piwie, niech sobie płaczą. Nie pozwólcie lewakom sądzić przykazaniami katolików. Trzeba bronić zasłużonych , kardynała Dziwisza i innych
Gulbi2020.11.15 14:48
Chocbyscie na glowie stawali, katoliccy postrzelency, to i tak nie da sie juz uratowac legendy i dobrego wizerunku jp2. Jp2 jest kaput. Prawda mowi sama przez sie.
Anonim2020.11.15 15:17
Prawda mów tak: Od późnych lat 60-tych do doku 90-tego, międzynarodowa lewica wojowała o prawa pederastów i pedofilów. Taki był początek tęczowej zarazy - obrona PEDOFILÓW. To lewacy wyhodowali potworka, niańczyli go i ochraniali przez dekady. Kościół i papież w tym czasie usiłowali zatrzymać inwazję Lewaków-komuchów z ZSRR, zatrzymać wojnę nuklearną. Lewacy z zachodu protestowali przeciwko zbrojeniom, ale tylko zachodnim, bo mogły zatrzymać Armię Czerwoną, a z drugiej strony promowali najgorszą gangrenę - tęczową zarazę z wkładką pedofilską w środku.
Maria Błaszczyk2020.11.16 20:13
Papież w tym czasie to akurat łagodził kościelne przepisy dotyczące pedofilii. Konkretnie w 83 to zrobił, zatwierdzając nową, do dzisiaj obowiązująca, wersję Kodeksu Prawa Kanonicznego., która traktowała gwałcenie dzieci lżej niż było to czynione od czasów Elwiry. Dziwny to doprawdy sposób zatrzymywania lewaków-komuchów z ZSRR. Ja rozumiem religię, która każe czcić świętych. Tzn. nie rozumiem, ale przyjmuję do wiadomości. Ale darujcie sobie te łgarstwa. Ten papież, obok swych wielu zasług, ma na sumieniu systemową tolerancję dla zboków. I nie da się tego obronić.
Adolf2020.11.15 11:30
Pytacie gdzie jest policja, to ja zapytam gdzie była policja jak koledzy Wojtyły dobierali się do dzieci, jak jego bliski współpracownik udawał że nie wie o sprawie, jak dewianci szli od parafii do parafii?
Prawda w oczy kole katole?2020.11.15 11:16
j.w.
🏳️‍🌈Polski Twink 🏳️‍🌈2020.11.15 10:59
Typowi katole :DD Zapędzeni w róg zaczynają bredzić po nosem urojenia jakiegoś kloszarda sprzed 2k lat, który spojony jabolem postanowił spisać swoje pijackie wizje xD
Szybka Randka2020.11.15 10:52
= Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ---- http://exslove.com.pl ---- Wyszukaj mnie po niku: Marikax2 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
XD2020.11.15 9:28
Okazało się, że tuszował pedofilię to i ludzie nie chcą mieć takiego „autorytetu” i upamiętniania obrońcy przestępców.
Anonim2020.11.15 12:12
No co ty, przecież to lewacy "tuszowali" pedofilię, o ile jawną walkę o Prawa Pedofilów można nazwać "tuszowaniem". Tak tak... walka o Prawa LGBT zaczynała się od walki o "miłość z dziećmi".
antykomuch2020.11.15 9:19
A gdzie jest policja??? Miękie faje nie reagują, mają zakazane???
T.2020.11.15 9:42
I co ma policja zrobić? Urządzić łapanki? Wojsko powinno zacząć robić masowe egzekucje? To przecież tylko nalepki naklejone na słup/znak. Są takich tysiące - a to kluby piłkarskie, a to reklamy, ogłoszenia, części plakatów. Z tego co kojarzę, to sprawcę można by co najwyżej ukarać grzywną, a zazwyczaj nic się nie robi, bo ciężko ustalić sprawcę, a "niska szkodliwość społeczna". Spokojnie, za kilka dni służby miejskie odkleją ofiary od Jana Pawła II.
Anonim2020.11.15 20:18
To nie "tylko nalepki", ale pomówienie.
antoni.s2020.11.15 9:00
Fronda spała?, nie słyszała o tuszowaniu pedofilii?
***** ***2020.11.15 9:29
Fronda nie spala! Fronda też tuszowała!!
MT (‿ˠ‿)2020.11.15 8:46
SZAMBO SUBITO!
Albert2020.11.15 8:32
Skandaliczne jest w tym jedynie to, że ta kanalia jest patronem ulicy.
Czarek2020.11.15 8:29
Janie Pawle teraz przyjdź i wyzwól Polskę od odradzających się komunistycznych i marksistowskich zakorzenionych w złu idei, tak jak wyzwalałeś ją mocą Jezusa podczas swego ziemskiego życia! Janie Pawle, teraz przyjdź z mocą, jak błogosławiony. Słowa swoje zamień w czyn, Bóg niech będzie uwielbiony; Niech zadrży ziemia, zagra róg, bo nic nad Boga i któż jak Bóg!
Artur2020.11.15 8:25
Gejostwo nie może zrozumieć tego, że skazane jest na porażkę. Teraz i w wieczności. Tak, Przyznajcie marksiści i wszelkiej maści zło czyniący, że jedyne co wam zostało to tylko wyładowywanie wściekłości. A każda wściekłość jest wyrazem bezsilności. Jesteście bezsilni wobec świętości Jana Pawła II, wobec świętości innych osób, które tak bardzo w Polsce są i będą szanowane. Ale te marksistowskie wysiłki są skazane na porażkę - święci mówią wyraźnie "Polska pozostanie wierna Chrystusowi"!
helena2020.11.15 8:22
Bydło ! Łapaj złodzieja,krzyknął złodziej.!
Jerzy2020.11.15 7:53
I oto pedofile odezwaly sie w obronie obroncy pedofili
Kiki2020.11.15 7:45
Podróż A podobno jest gdzieś ulica (lecz jak tam dojść? którędy?) ulica zdradzonego dzieciństwa, ulica Wielkiej Kolędy. Na ulicy tej taki znajomy, w kurzu z wegla, nie w rajskim ogrodzie, stoi dom jak inne domy, dom, w ktorymżeś się urodził. Ten sam stróż stoi przy bramie. Przed bramą ten sam kamień. Pyta stróż: "gdzieś pan był tyle lat?" "Wędrowałem przez głupi świat". Więc na górę szybko po schodach. Wchodzisz. Matka wciąż taka młoda. Przy niej ojciec z czarnymi wąsami. I dziadkowie. Wszyscy ci sami. I brat, co miał okarynę. Potem umarł na szkarlatynę. Właśnie ojciec kiwa na matkę, że już wzeszła Gwiazdka na niebie, że czas się dzielić opłatkiem, więc wszyscy podchodzą do siebie i serca drżą uroczyście jak na drzewie przy liściach liście. Jest cicho. Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie Blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata, płynie kolęda na okarynie: LULAJŻE, JEZUNIU, MOJA PEREŁKO, LULAJŻE, JEZUNIU ME PIESCIDELKO...... Konstanty Ildefons Gałczyński
Kacap2020.11.15 7:21
Pamięć o tym człowieku - jest porażająca. WILK - w owczej skórze. Szef pedofilskiej mafii. WŁADZA - KASA - KOPULACJA - to cele tej mafii.
Jan Radziszewski2020.11.15 7:20
Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.) + żyd może gwałcić, oszukiwać, i fałszywie przysięgać , ale to musi robić tak aby jego czyn nie wyszły na jaw , i aby Izrael z tego powodu nie ucierpiał ( Schulchan Aruch Jore Dia)
Krakus2020.11.15 5:50
Covid zżera ludzkie umysły, usuwa dobro i empatie
🏳️‍🌈Polski Twink 🏳️‍🌈2020.11.15 0:31
Imię moje jest Jan Paweł Jam pół człowiek jest, pół diabeł Jam jest bestia straszna sroga Jam jest szatan, śmierć i trwoga Jam dowodził na Wolyniu Jam pociągał spust w Katyniu Prowadziłem Tupolewa Celowałem prosto w drzewa Jam jest święty Co uderzyl w World Trade Center Strącił Łuszcza z ośmiu pięter A najbardziej na tym świecie Lubił gwałcić małe dzieci
Jan Radziszewski2020.11.15 7:10
żydzie anonimie Twink już słynny łowca pedofili reż.Sekielski zdechł 10.10.2020 r właśnie z tego powodu z woli Bożej tj tyt. próby szkalowania świętego KK tzn św Jana Pawła II Duraku żydzie żyjący w grzechu pierworodnym i bogobójco za niewiele już dni staniesz na Sądzie Bożym tzw prześwietlenie Sumień zadrżysz więc i zdechniesz z wrażenia ujrzenia Piekła podobnie jak głupi krypto żyd tj Chazar Sekielski .
🏳️‍🌈Polski Twink 🏳️‍🌈2020.11.15 0:00
Najwyższy czas, aby opium dla ciemnego ludu jakim jest wiara stała się kiczowała i znikła z powierzchni Ziemi dzięki nauce.
Wojtek Polak2020.11.15 0:04
pedałku doopa służy do wydalania a nie do wpychania tam obcych przedmiotów dzięki nauce to wiemy.
Cool2020.11.15 0:09
Wojtek Polak przetestował na wiele sposobów swój zad to wie do czego się nadaje, a że pewnie jego o d b y t jest bardziej poobcierany niż wary panny młodej w noc pośłubną to może już nawet s t o l c a nie utrzymać
Jan Radziszewski2020.11.15 7:14
żydzie Cool zapomniałeś o jednym że grzech tzw Pedofilstwa KK dot Sodomii tj LGBT tak propagowanych przez żydów i Masonów
Anonim2020.11.14 23:54
A ktoś może sądzi , że nam -- tu na dole hierarchii społecznej , prostym ludziom to przeszkadza ? Mamy to w głębokim poważaniu . Niech oszołomy beczą nad tym " strasznym " , niegodziwym uczynkiem . Niech KK nałoży na tych atakujących Wojtyłę ekskomunikę . :):):):):):):):):):):):)
Księża gospodyni2020.11.15 0:05
Księże wikary, ksiądz wraca pod kołdrę, bo proboszczowi nogi marzną!
Jan Radziszewski2020.11.15 7:00
żydzie anonimie już słynny łowca pedofili reż.Sekielski zdechł 10.10.2020 r właśnie z tego powodu tj próby szkalowania świętego KK tzn św Jana Pawła II
Ela2020.11.14 23:50
Super akcja.
Anonim2020.11.14 23:33
Przypominania nigdy dość, więc przypomnę, że 30 lat temu, gdy swoje świństewka popełniali HOMOSEKSUALNI "księża", byli ochraniani nie przez jakiś tam Kościół, tylko przez ówczesnych lewaków, jawnie nawołujących do legalizacji pedofilii. Mccarrick był takim samym patocelebrytą, jak dzisiejsi postępowi księżykowie popierający Strajk Sczerniałych Macic, tylko że etap był inny. Od lat 60-tych lewacy wojują o Prawa Pedofilów, i uzyskali spore sukcesy - wielu zboczeńców im uwierzyło, że pedofilia to "norma". Czuli że są wspierani, postępowe gazety i telewizje były za nimi. Niektórzy nawet wychodzili z szafy. Dzisiaj Lewacy plują na pedofilów, ale TYLKO jeśli pedofil jest przypadkiem księdzem. O innych ani słowa.
Anonim2020.11.14 23:35
Ksiądz dyma ministranta, a winny lewak...
Wojtek Polak2020.11.15 0:06
lewak "dyma" nieletniego a winny ksiądz.
Wojtek Polak2020.11.15 0:50
Czekaj ksiądz dyma ministranta to biedny ksiądz bo dzieci kuszą na pokuszenie
Anonim2020.11.15 0:28
Oczywiście że lewak - bo kto szerzy propedofilską seksedukację, zmuszającą dzieci do wydawania świadomej zgody na seks pedofilom? Kto latami ochraniał pedofilów, aż utworzyli wspierające się mafie? No i najważniejsze - kto jak nie lewaki ochrania pedofilów poprzez oszukiwanie opinii publicznej, że poza księżmi pedofilia nie występuje? Kto latami prześladował angielskie dzieci, masowo gwałcone przez Grooming Gangs, jak nie angielscy lewacy we władzach lokalnych i oświatowych? Kto jak nie lewaki w Berlinie oddawał pedofilom dzieci do "resocjalizacji"?
Rick Sanchez2020.11.15 0:56
Jak ksiądz Cię gwałcił to też mówił Ci że to wina lewaków? Czy jesteś takim g o w n e m od urodzenia?
Dam2020.11.15 6:23
Mówisz o tej seksedukacji, dzięki której złapano już kilku pedofili? https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23844870,lekcja-o-molestowaniu-nagle-reke-podnosi-kilka-dziewczynek.html
Anonim2020.11.15 12:15
Mówię o seksedukacji, która poucza dzieci, że pedofilia jest wtedy i tylko wtedy, gdy brak świadomej zgody dziecka. W innym przypadku dziecko musi świadomą zgodę wyrazić, i wtedy to nie jest pedofilia, tylko "satysfakcjonujące doświadczenia seksualne 9-latka", do których ma on Prawo i NIKT, szczególne rodzice, nie może mu zyskiwania tych doświadczeń zakazywać.
Dam2020.11.16 6:35
Z tego co wiem, to każdy kontakt seksualny z osobą poniżej określonego wieku jest przestępstwem, niezależnie, co sobie debile z lewa czy prawa mówią (taka ciekawostka, niedawno jeszcze w Watykanie legalny wiek inicjacji wynosił 12 lat). Więc nie udawaj tutaj głupiego, bo dokładnie wiesz, o co chodzi.
Jan Radziszewski2020.11.15 7:19
Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.) + żyd może gwałcić, oszukiwać, i fałszywie przysięgać , ale to musi robić tak aby jego czyn nie wyszły na jaw , i aby Izrael z tego powodu nie ucierpiał ( Schulchan Aruch Jore Dia)
Jan Radziszewski2020.11.15 7:21
Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.) + żyd może gwałcić, oszukiwać, i fałszywie przysięgać , ale to musi robić tak aby jego czyn nie wyszły na jaw , i aby Izrael z tego powodu nie ucierpiał ( Schulchan Aruch Jore Dia)
polio2020.11.14 22:58
Po tym jak okazało się, że Jankowski i Gulbinowicz to byli zboczeni współpracownicy Bezpieki na serio zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem u nas nie było lustracji, bo władza komusza tak się świetnie dogadywała z klerem. Przecież to nie może być przypadek, że stara lewica tak czapkowała czarnym. Ze sukienkowi dostali tyle władzy. To w większości chyba nie są prawdziwi kapłani, tylko pomiot szatana. Kościół się musi oczyścić. Ale czemu obecna władza też czapkuje?
Anonim2020.11.14 23:33
Dziwisz się...
Jan Radziszewski2020.11.15 7:36
Duraku żydowski X Jankowski jest św i męczennikiem KK znasz żydowskie manipulacje jedni żydzi mordowali Patriotów Polskich a drudzy w gadzinówkach żydowskich ich szkalowali tzn oczerniali i podobnie jedni żydzi z SB czy Ruskiego GRU zamordowali X Jankowskiego z powodu wiedzy o Smoleńsku i tu podobnie jak po wojnie w sukurs tj pomocy przychodzą też żydzi z Moskwy tzn Adam Michnik i jego doborowa dobrana żydowska ekipa szkalują tzn rzucają kalumnie na niewinnego pedofili X Jankowskiego
Polio2020.11.14 22:53
Kurdę, to nawet jest zabawne!
Kinol2020.11.14 22:40
hahahahaha głupi lewacy hahahahahah
beverlyhills2020.11.14 22:31
Watykan potwierdził to co było wiadome od dawna Nie da się upaść niżej moralnie niż KK, zrozumcie w końcu
antyidiota 25lat ONR2020.11.14 22:39
głupi propagandziaszszsz hahahah Nikt takim kre-tynom jak ty nigdy nie uweirzy...... zrozum!!
Anonim2020.11.14 22:51
Śmierdzi ci z japy.
Jan Radziszewski2020.11.15 7:40
Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.) + żyd może gwałcić, oszukiwać, i fałszywie przysięgać , ale to musi robić tak aby jego czyn nie wyszły na jaw , i aby Izrael z tego powodu nie ucierpiał ( Schulchan Aruch Jore Dia)
Prezes2020.11.14 22:27
Największym wrogiem kościoła nie są teraz lewacy, bo to zwykli idioci. Wróg jest potężniejszy. Są nim hierarchowie kościoła. To oni swoim syfem rozbijają kościół i dają przeciwnikom argumenty i paliwo. Stanislao to zwykła świnia, która sprzeciwiła się ostatniej woli JP2. Po co go chronić?
bz2020.11.14 22:25
Tak właśnie lewacka tłuszcza walczy z Kościołem. Podważyć autorytet, popsuć reputację, oczernić, opluć, ośmieszyć. Porwali się na dyskredytację Św. Jana Pawła II, by w końcu obrzydzić wiernym Kościół. Za wysokie progi, bando prymitywnych zboczeńców. Ten zamiar wam nie przejdzie. Dwoicie się i troicie wylewając szambo na katolików, aż smród idzie po internecie. - Prawdziwy katolik jest depozytariuszem Ewangelii. Wiary, ludziom wiernym Bogu nie da się odebrać, a Dekalogu spalić. Jakże was Boże Prawo uwiera. - Chcecie stworzyć świat bez Boga? To niemożliwe. Takiego świata nie ma.
🏳️‍🌈Polski Twink🏳️‍🌈2020.11.15 0:04
Odchodzicie do historii. Już niedługo będą się z was katole wszyscy śmiać i waszego zaścianka.
Anonim2020.11.15 0:35
Mylisz się, jak zawsze. Na śmietnik historii odchodzi zezwierzęcona tłuszcza lewacka. Wymieracie z prostego powodu - 25% lewackich 20-latek wybiera lesbijstwo, a reszta najczęściej niańczy psa i kota, dziećmi się brzydzi. W ciążę też nie zachodzi za często, ponieważ lewackie chłopaki wytwarzają 1/5 prawidłowej liczby plemników. A jeśli przypadkiem zajdą w ciążę, pozbywają się dziecka za pomocą pigułki poronnej. Mówią przy tym, że dzieci śmierdzą. Nieprawda, to smrodek nie od dzieci, tylko ze sczerniałej macicy.
Hak Co w smark2020.11.15 0:47
Anonim piłeś nie pisz. A jak prawicowe chłopaki bredzą tak jak Ty to nic dziwnego, że kobiety wybierają inną orientację. W szeregach narodowców za wiele kobitek nie ma, więc strach pomyśleć jak Wy sobie swoje potrzeby seksualne realizujecie. No chyba, że plebania jest niedaleko, a przecież wiemy jak bardzo macie wyrobione i odporne kolanka na klękanie ;)
Anonim2020.11.15 2:14
Kobiety o poglądach prawicowych nie chodzą na manifestacje i bijatyk. Tylko zlewaczone półdebilki dają się wypuścić na barykady, gdzie tracą zdrowie i czas. To stara strategia lewackich terrorystów - zmanipulować, zindoktrynować zgwałcić młode kobiety i dzieci aby szły ginąć na barykadach, a przecież ginąć powinni lewaccy terroryści, a nie ich mięso armatnie.
Jan Radziszewski2020.11.15 7:45
nie ma większych pedofili niż żydzi potwierdza zresztą sam ich najświętszych Talmud ważniejszy niż Pismo św ST i NT - ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.) + żyd może gwałcić, oszukiwać, i fałszywie przysięgać , ale to musi robić tak aby jego czyn nie wyszły na jaw , i aby Izrael z tego powodu nie ucierpiał ( Schulchan Aruch Jore Dia)
Jan Radziszewski2020.11.15 7:55
wy żydzi odejdziecie bezpowrotnie w czasie Potopu ognia i siarki /Łk 17,26-30) do Piekła /Ap 21,8)
Anonim2020.11.14 22:07
Car był dobry tylko bojarzy źli.... Ktoś kto ma IQ wyższe od numeru obuwia się jeszcze na to nabierze?
Anonim2020.11.14 21:42
Świnty Lolek już nie taki świnty. Zamiast zwiedzać świat na koszt wiernych trzeba było bardziej tej pedofilnej bandy pilnowač.
Arpad2020.11.14 21:39
Obrońcy pedofilów, historia zapamięta was jako bestie.
Roman2020.11.14 22:24
Masz na myśli homoseksualistów i innych dewiantów?
Anonim2020.11.14 22:50
Tych w sutannach zwłajszcza...
realnie2020.11.15 2:47
PEDOFILIA, ZOOFILIA to LGBT+. Pamiętajcie o tym
Gulbi2020.11.15 14:41
Realnie jestes gownem, ale o tym jeszcze nie wiesz.
><2020.11.14 21:35
Szatan będzie atakował coraz mocniej, nie może znieść, że kościół w Polsce jest tak silny i tą siłą dzieli się ze wszystkimi, którzy chcą żyć zgodnie z nauką kościoła, i stąd te ciągłe ataki na kościół.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2020.11.14 22:17
Bądź sobie siny razem ze swoim kościółkiem, tylko z łaski swojej ODP.IERDOL się od Polski i Polaków! Rzygamy już katolstwem mamy was po dziurki w nosie. WYP.IERDALAĆ!
Roman2020.11.14 22:28
Będziesz rzygał dewiancie, jak złapiesz HIV.
asss2020.11.14 22:56
Własnie prawdziwi Polacy to ludzie wierzący z klasa, a lewactwo to margines. Chyba sami widzicie jak się zachowujecie, ćpacie, przeklinacie, bijecie się....dno, margines patologia, ale niestety tez jestescie Polakami, którzy niestety niszczą Polskę , a także siebie i swoich bliskich. Nawracajcie się i czyńcie dobro bo zginiecie marnie.
Anonim2020.11.14 23:14
Wspomnienia z plebanii?
Hak Co w smark2020.11.14 20:55
Frondelki zorganizujcie sobie marsz w obronie JP2 i reszty kościelnych pedofilów. Pokażcie, że jest Was więcej!!!
Brawo!2020.11.14 20:50
Karol "Nic nie wiedział" Wojtyła ma już wizerunkowo przechlapane.
hahaha2020.11.14 20:40
Propaganda KAPUT! KAPUT! KAPUT!... i lewacy nie mogą się z tym pogodzić.
Marek2020.11.14 20:37
Syndrom wyparcia w Polsce jest tak silny ze jakby nawet pokazać nagranie jak JPII nakazuje tuszowanie to stare baby i tak by powiedziały, ze to nie prawda.
NaziBarbi2020.11.14 20:38
Jestem młoda baba, 22 lata i wiem, iż to nieprawda.
AAAtomek2020.11.14 21:12
Nie martw się, naziole jak ty, tak już mają. Problem z takimi jak ty ma Polska!
To ja 🚬2020.11.14 20:27
Będzie kwarantanna narodowa im. Jana Pawła 2 a nie jakiś obcy lockdown. Nie będą nam tu w obcych językach...
Hak Ci w smark2020.11.14 20:26
Kraj się budzi moje drogie frondelki.
Wałęsa śmieć2020.11.14 20:35
Patrioci już się obudzili, a SK zdecydowanie upadł. Burdy robione przez byych ubowców tylko bulwersują naród. Kto się zatem budzi?
Psssssst2020.11.14 20:37
To jedyny psychopata tutaj piszący pod różnymi nickami - realny wariat.
Hak Ci w smark2020.11.14 20:53
na pewno budzą się ci inteligentni. Przed Tobą jeszcze długa droga ;)
Maria Błaszczyk2020.11.14 20:22
"Jest to najprawdopodobniej zemsta za walkę Kościoła i rządu właśnie ze zboczeniami w strukturach Kościoła" :-D meandry prawackich umysłów są doprawdy zdumiewające... Jak pani to wykombinowała, pani red. mp?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2020.11.14 20:14
Cieszy mnie, że społeczeństwo wreszcie otwiera oczy na te sekte, jej hierarchów biszkoptów i samego Karolka Wojtyłę, który miał wiele za uszami, a o czym katoprawactwo nawet nie chce słyszeć, bo to dla nich "święty", a więc w domyśle rzekomo nietykalny. Otóż właśnie, że nie! Łajdaków należy ścigać i rozliczać, a jeśli już ich nie ma to mówić prawdę na ich temat, nawet jeśli dla zaślepionych fanatyków miałoby to być bolesne.
Roman2020.11.14 22:22
Musisz się czuć strasznie bezsilny, jeśli tak obsesyjnie zaglądasz na tą stronę, aby uzewnętrzniać swoje chrystofobiczne frustracje. Nawróć się, to ci przejdzie.
Jan Radziszewski2020.11.15 7:48
żydzie - Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.) + żyd może gwałcić, oszukiwać, i fałszywie przysięgać , ale to musi robić tak aby jego czyn nie wyszły na jaw , i aby Izrael z tego powodu nie ucierpiał ( Schulchan Aruch Jore Dia)
chehe2020.11.14 20:11
zboczeńcy mają jakiś dziwne parcie na tablice drogowe
cam2020.11.14 21:42
To prawda, w każdym mieście mają ulice, place i aleje swojego imienia. To dopiero parcie na blachę...
Śmieszy mnie kult Jana Pawła 22020.11.14 20:06
Cieszę się, ze ludzie otwierają oczy i w końcu widza, ze Jan Paweł 2 nie był ani świętym ani wybitnym Polakiem. Jedynie został Papieżem i tyle.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2020.11.14 20:11
O ile zostanie papieżem zdemoralizowanej sekty religijnej można w ogóle uznać za jakikolwiek sukces...
Prawda w oczy2020.11.14 23:10
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" pedofilia, zoofilia, koprofilia
hm2020.11.14 20:20
Ludzie którzy znają JPII jedynie z reportażu tvn, te oczy to się im kiedyś jeszcze bardziej otworzą a nawet wyjdą ze zdziwienia gdy się przekonają o swojej głupocie
Jan Radziszewski2020.11.15 7:51
żydzie wy swoich Rabee będziecie Przeklinać w PIEKLE !!!
Zawsze Jarek i tylko Jarek! :)))2020.11.14 20:01
Czas na akcję policji lub wylotkę z pracy dla policjantów
Pytam2020.11.14 19:56
CZY POLICJA ZŁAPIE SPRAWCÓW JAK PATROTĘ Z MN? Czy będą bezkarni jak zawsze? Oczywiście nikogo nie złapią i nie ukarzą. Skąd to znamy?
Anonim2020.11.15 0:01
Czy ty naprawdę stawiasz na równi podpalenie mieszkania przez katolickiego bojówkarza z naklejeniem naklejki na tabliczce jakiegoś pedofila?
AAAtomek2020.11.14 19:50
Słychać pedofilów wycie? Znakomicie!
Katolik2020.11.14 19:59
jesteś zazdrosny bo narodowo-katolicki portal ma dużą popularność i prawicowych bywalców. A wy macie śmieciową interię hahah dlatego tu szczekasz?
Precz z faszyzmem2020.11.14 23:12
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" pedofilia, zoofilia, koprofilia
Czemu się oburzacie2020.11.14 19:46
To ofiary pedofilów kościelnych nie zasługują na pamięć?
nie ośmieszaj się2020.11.14 19:59
JPII nikogo nie skrzywdził, był i jest dumą polskiego narodu, wzorem moralności, wiary, miłości i szacunku do ludzi. Zawsze potępiał zło i stawał w obronie pokrzywdzonych.
Jacek i Placek2020.11.14 20:15
Tylko jakoś tak nic a nic ten wielki Polak nie wiedział co się dookoła niego dzieje.
Anonim2020.11.14 20:28
wiedział więcej niż jesteś w stanie sobie wyobrazić, jego mały palec był duuużo mądrzejszy od ciebie, nieszczęśniku
Jacek i Placek2020.11.14 21:14
Sugerujesz, że wiedział co się wyprawia i nie kiwnął nawet swoim małym mądrym palcem?
Anonim2020.11.14 19:45
Mam obrzydzenie do lewackich poczynań, są OBRZYDLIWI, obrzydliwie głupi, zakłamani i źli. Żadna dyskusja z nimi nie ma sensu. To straszne że doszło do takiego zdziczenia ludzi.
Maria Błaszczyk2020.11.14 19:56
Zdziczeniem jest wspominanie o ofiarach kościelnej polityki chronienia pedofilów? Czyli przyzwolenie, a nawet często aktywna pomoc w gwałceniu dzieci jest przejawem człowieczeństwa i nie podlega krytyce? Dobrze rozumiem?
Anonim2020.11.14 20:03
nic nie rozumiesz ponieważ jesteś lewackim tępym debilem
Maria Błaszczyk2020.11.14 20:23
To drogi, kulturalny, prawacki Anonimie, masz okazję, żeby mi to wyjaśnić. Bardzo uprzejmie proszę.
Anonim2020.11.15 0:41
Za poczucie bezkarności i obiektywną bezkarność pedofilów (w 80% homoseksualnych) odpowiada nie Kościół, tylko lewacka walka o "wolna miłość", o "prawa pederastów" i o "prawa pedofilów". Wbrew dzisiejszym bredniom, 30 lat temu homoseksualiści jawnie obnosili się z pedofilskimi skłonnościami. Lewacy walczyli o ich prawa, aż furczało, a więc zboczeńcy robili swoje, bo nikt nie śmiał im przeszkodzić, bo bał się lewackiego medialnego linczu i prześladowań. Takie to były czasy, hipisiarstwa, dragów i free love.
Maria Błaszczyk2020.11.15 17:01
Ale wiesz, jak się bierze dane z zadka, to nie ma się co ograniczać. 800%. Albo 8000%... A o wykorzystywaniu dzieci przez księzy to pisał już Piotr Damiani. Tysiąc lat temu. Więc winienie za to lewaków jest przezabawne. Do tego np. w kwestii ofiar Jana Pawła, te, o których wiedzieliśmy już od dawna, to ofiary Marciala Maciela Delgado - a był znany z gwałcenia już w latach 40tych. Wydarzenia dotyczące McCarricka to początek lat 70tych. Więc bajanie o lewakach z lat 90tych jest po prostu robieniem z siebie kretyna.
Anonim2020.11.16 3:12
Niestety to lewacy w latach 60-tych, 70-tych aż do 80 i 90, zrobili z Praw pedofilów Program Polityczny i przymuszali społeczeństwo i państwo do patrzenia na pedofilię przez palce.
Maria Błaszczyk2020.11.16 19:31
Eeeee... Tylko że wszystkie dane, jakimi dysponujemy, wskazują na to, że jest wręcz przeciwnie. Przemoc wobec dzieci globalnie maleje.
Anonim2020.11.16 3:14
Marcial Delgado to był agent CIA do śmierci ochraniany przez rząd USA. To nie Kościół go chronił, tylko Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.
Maria Błaszczyk2020.11.16 19:32
Niesłychanie ciekawa teza. I w jaki sposób zmusił Kościół do tego, by go trzymał u siebie?
Anonim2020.11.15 12:19
Jakby poprzednie pokolenie lewaków nie wywalczyło "wolnej miłości" i "praw pederastów", nie powychodzili by oni z szafy i nie byłoby fali homoseksualnych w 80% gwałtów.
Po 11 ...2020.11.14 19:38
To genialne. Jedno słowo, a prawda wraca. Chwała Panu, za kreatywnych Polaków.
AAAtomek2020.11.14 19:52
To Wnuki i Wnuczki AK-wców i Powstańców Warszawskich w ramach Małego Sabotażu?
Jan Radziszewski2020.11.15 7:59
Co rodzynki diabła myślicie, że żydzi to jedyni sprawiedliwi i w tym względzie zachowują się inaczej tzn zgodnie normami obyczajowymi ? Talmud księga ważniejsza niż PISMO św. tak uczy ! "Trzyletnia córka goja /nie żyda/ może być gwałcona przez żyda " (Aboda Sarah 37a.) "żyd może gwałcić dziewczynę nie żydówkę, ale nie może jej poślubić" /Gad . Shas. 2..2.) "żyd może nadużywać nie żydówkę udając wb niej , że to jest normalne" /Maimonides Jak Chaseka 2,2. żyd może robić z nie- żydówką, co mu się tylko podoba! Może ją traktować jak kawałek mięsa (Nadarine 20, B.) + żyd może gwałcić, oszukiwać, i fałszywie przysięgać , ale to musi robić tak aby jego czyn nie wyszły na jaw , i aby Izrael z tego powodu nie ucierpiał ( Schulchan Aruch Jore Dia)
Andrzej2020.11.14 19:35
Skandaliczne jest to że rodzice tak źle wychowują dzisiaj dzieci, że te uwodzą księży i łapią w lewacką pułapkę homoseksualizmu
Anonim2020.11.15 2:18
Coś ci się pomyliło. To nie księża prowadzą zajęcia z seksedukacji, tylko lewaki i ludzie queer. Jak widzisz, dzieci nie uwodzą księży, tylko ludzi lewackich i ludzi queer.
Maria Błaszczyk2020.11.15 20:44
Abp Michalik inne miał zdanie na ten temat... Czy inny ks. doktor Ireneusz Bochyński. Oni chyba wiedzą, kto ich uwodzi. A zajęcia z seksedukacji prowadzą ludzie mający fachową wiedzę o seksualności i rozwoju dzieci. Lewackość czy queerowość nic tu do rzeczy nie mają.
Anonim2020.11.14 19:32
Z Janem Pawłem II walka, a te ofiary to demoniska!