,,W moim życiu zapadła ciemna noc...''. Posłuchaj tego świadectwa! - zdjęcie
29.12.21, 08:30Fot. via Pixabay

,,W moim życiu zapadła ciemna noc...''. Posłuchaj tego świadectwa!

9

Komentarze (9):

janek2021.12.29 9:50
Kosciół upadł pod ciężarem czynów jego pasterzy i żadne świadectwa, opowieści czy bicie się w piersi nie pomogą, matka Teresa była postacią co najmniej kontrowersyjną która wcale taka święta nie była. a co do samej Matki Bożej, mamy tu przykład kolejnego bałwochwalczego kultu, ze stworzenia któremu należy się jak najbardziej szacunek robi się Boginię.
Żyd Anonim2021.12.29 8:45
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "katolicka Polska" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W każdym księdzu widzę pazernego pedofila, który naiwnych straszy piekłem. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, księża w obozach, my bylibyśmy panami, a goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.
Katol Anonim2021.12.29 11:24
Właśnie wypisałem stek bzdur pokazując, jak tępy jestem, jak mi jadowita nienawiść zastępuje jakiekolwiek myślenie, jak usiłuję wmówić, że każdy kto ośmiela się myśleć i mieć swoje poglądy jest moim wrogiem. Taki minijędraszewski jestem. Bydlę ze mnie i ścierwo, taki typowy frondowy katol.
Nie jesteś Lechu, "katolem"!2021.12.31 21:30
Wstydzisz się swojej narodowości? Napisałeś prawdę, że jesteś Żydem. Bądź nim sobie! Ja swojej polskości się nie wstydzę, a wręcz odwrotnie! Nie uda ci się nas w cokolwiek wrobić! Zapomnij o tym!
Lesiu, dwa razy?2022.01.12 13:43
Dziś udajesz dwóch durnych katoli (jednego z rozdwojeniem jaźni - pisze o sobie w liczbie mnogiej). Całkiem fajne, ale gdzie bozia z Marychą i gołębiem na rosołek? IPN z SB tez by się przydał. Dodaj trzeci wpis.
Dlaczego kłamiesz!?2021.12.31 21:27
Jaki z ciebie "...anonim"?? Każdy cię tu zna i wie, że nazywasz się Lech Keller Krawczyk! Wystarczająco dużo o tobie jest w sieci, teraz też o sobie piszesz i dużo wcześniej też pisałeś! Nie pomijałeś też napisać, że jesteś "dumnym gejem"! Tylko nie wiadomo z czego ta duma? Z krzywdy dzieci??
julek2021.12.29 8:38
pISWCOM trzeba przyppomniec za kogo jest najwieksza inflacja , kto zamknol i niszczy gospodarke pod pretestem katarku , kto ludzi pozamykal bez wyroku sadu (nielegalnie)za kogo sie szerzy najwieksze bezprawie (restrykcje) nie wiecie to ja wam powiem dziady pisowskie to jest K A C Z Y N S K I rozumiecie budlaki KACZYŃSKI
cichy2021.12.29 9:05
ale pajac jestes
julek2021.12.29 9:41
cichy wiem ze masz ciche dni ahhahahahha