UWAGA! Dziś w nocy powrót zimy. Mróz nawet do -10 stopni - zdjęcie
08.03.21, 21:30fot. pixabay.com

UWAGA! Dziś w nocy powrót zimy. Mróz nawet do -10 stopni

4

Na północnym wschodzie oraz lokalnie w rejonach podgórskich temperatura może spaść nawet do -10 stopni – informuje synoptyk Anna Woźniak. Najcieplej ma być na Wybrzeżu. Tam termometry będą oscylowały na plusie w okolicach 2 stopni Celsjusza.

Spodziewane są już we wtorek i środę lokalne opady śniegu. Ma być jednak pogodnie. Natomiast w kolejnych dniach prognozowane są deszcze i duże zachmurzenie. Nadchodzi ocieplenie, ale do pełnej wiosny przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Już od dzisiaj wieczorem synoptycy zalecają kierowcom zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ na drogach pojawi się oblodzenie. Alert pierwszego stopnia jest wydany dla części województwa: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Ostrzeżenia obowiązują od poniedziałku od około godziny 17 do wtorku do ok. godz. 10.

 

mp/imgw/pap/portal tvp info

Komentarze (4):

Loth i jego curki2021.03.8 23:06
Uwaga!!! Poniewarz Ten Cyniczny Polakożerca I Zapiekły Wróg Kościoła == Tj. Niejaki Anonim (Plus Masa Jego Klonów: Aaatomek == Ladychapel == Po 11… == Katolicka Kretynizacja Polski I In.) Grasuje Tu Bezkarnie Od Lat (A Administrator Frondy == O Ile Jest Jakiś == Konsekwentne Udaje Głuchego) Proponuję == Aby Każdy Wstawiał Pod Jego Nickami Normalne Wpisy == Ewentualnie Jakieś Absurdalne Parodie Jego Antypolskich Lub Filosemickich Komentaży. Zresztą Wielu Już Tak Robi == W Ten Sposób == Przy Niewielkim Wysiłku == Wspólnymi Siłami == Rozmyjemy Ten Obraźliwy Dla Polaków Bełkot Nie Do Pomyślenia Na Innych Forach. Dyżurny Anonim == Lub Ktoś Z Jego Bandy Będzie Najpierw Obleśnie Rechotał (CYT.: " „Buhahahaha”) == Potem Będzie Błaznował („Jest Mi Bardzo Wszystko Jedno”) Oburzał Się Na „Bolszewickich Złodziei Nicków” == Potem Zarzuci Koneksje Ze Stalinem (On == Tenczowy Lewak!) Będzie Rozdzierał Szaty Na Metody Katolików (Częsty Trick Obłudnych Ateistów I Agnostyków) Wreszcie Oskarży O Faszyzm (?) Oraz Antysemityzm (To Ich Odwieczny == Mocno Już Wyświechtany Zarzut) == A Nawet O Szmalcownictwo (Sic!) == A Na Koniec Będzie Już Tylko Żygał Na – Oczywiście Karygodną == Ale Często Nabrzmiałłom Lub Wręcz Zmyśloną – "Pedofilię W Kościele" == Pomorzecie!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.8 22:05
błagam wszystkich o modlitwę za mnie. Mam nadzieję, że nie będę potępiony
Grizzly2021.03.9 8:54
Marny podszyw. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie prosił Katolika o modlitwę bo zna jej antyskuteczność.
APEL2021.03.8 21:50
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.