Ustalono skład nowego rządu. Sasin: Będzie 14 ministerstw - zdjęcie
29.09.20, 10:45Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Ustalono skład nowego rządu. Sasin: Będzie 14 ministerstw

5

Tak, jak to było zapowiadane, ich będzie zdecydowanie mniej’ – powiedział dziś wicepremier Sasin informując o zmianie ilości ministerstw.

W rozmowie na antenie TVN24 polityk PiS poinformował, że w ramach Prawa i Sprawiedliwości ustalono już skład nowego rządu i dziś zostanie on zaprezentowany koalicjantom.

Informował też:

Wszystko wskazuje na to, że to będzie 14 ministerstw. Docelowo to będzie 14, bo potrzebne są też pewne zmiany w prawie. Jest ustawa o działach administracji publicznej, która musi być w tej sytuacji zmieniona, więc być może to będzie tak, że to będzie jakimiś etapami jeszcze postępować”.

Jak podkreślił, dziś odbyć się ma spotkanie Rady Koalicji, które ostatecznie zatwierdzi skład nowego rządu. Dodał, że personalia przedstawi w odpowiednim czasie premier. Informacja ta ma zostać przekazana opinii publicznej w najbliższych dniach.

dam/TVN24,300polityka.pl

Komentarze (5):

Jan Radziszewski2020.09.30 0:15
Oława 21.09 2020 Bóg Ojciec ++ Polacy, obudźcie się, zacznijcie narodową modlitwę, post i pokutę. + Nie bądźcie złośliwi, ani pamiętliwi, podarujcie innym ich winy, ich przewinienia. ++++ Przebudźcie się, odsuńcie od władzy < żydów chazarskich, < bo oni celowo niszczą wasz naród. +++ Jako naród dokonajcie dobrego wyboru. + Jako naród otrzymacie szansę, przez okazanie wszystkim stanu swojej duszy. + Tu otrzymacie możliwość, by wykonać jako naród Bożą Wolę.+++++ Po w miarę szybkim oczyszczeniu się, dokonacie szybkiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, a także będziecie mieli szansę ustanowienia sprawiedliwego prawa, które da początek zmianom na całym świecie. +++ Jeżeli po Oświetleniu sumień w Polsce ktoś będzie czynił nieprawość, niesprawiedliwość, taką osobę uśmiercą Aniołowie Bożej Sprawiedliwości. +++ Nie dam nikomu zniszczyć Polski, lecz to wy ze wszystkich narodów, najlepiej pomimo waszych błędów i grzechów, jako naród wypełniacie Wolę Bożą. +++ Apeluję do polskich biskupów, aby nie dokonywali w Polsce zmian w liturgii, które narzuciła wszystkim masoneria kościelna, a także syn zatracenia, Antychryst. +++++ Podejmijcie starania modlitewno pokutnicze, cofnijcie wszelkie złe zmiany, a ominie was chaos i światowe zamieszanie. ++ Jeżeli nie usłuchacie, jeżeli sprzeciwicie się Woli i ++ Myśli Bożej, to już wkrótce, po raz ostatni poleje się polska krew. +++ Gdy z wiarą oddacie się Bożemu kierowaniu, to Moja Moc i starania Maryi, obronią was od każdej próby siłowego przejęcia was. +++ Dokonajcie swojego dobrego, właściwego wyboru, bo wasz los jest w waszych rękach.
Suweren2020.09.29 19:39
Sasin... dziś się cieszy... jutro będzie plakał. Marny los Sasina...
Szybka Randka2020.09.29 19:12
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- https://erooo.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
gumowa kaczka2020.09.29 18:13
twarz rządu
Obywatel2020.09.29 15:41
Spotkalo sie dwoch. Jeden byl w rzadzie, awlasnie kolega zwrocil sie do tego drugiego- moze bys stworzyl dla mnie jakies ministerstwo. Jakie jak wszystkie teki zajete. No np ministerstwo pomarancz. Ale u nas pomarancze nie rosna i ich nie ma. A ministerstwo sprawiedliwosci jest.