,,USA zamrożą relacje z Polską’’. Gowin o sygnałach z Waszyngtonu   - zdjęcie
28.07.21, 13:59Fot. screenshot - YouTube (Onet News)

,,USA zamrożą relacje z Polską’’. Gowin o sygnałach z Waszyngtonu

175

Kilka dni temu dziennikarz Onetu Andrzej Stankiewicz podzielił się informacjami, wedle których amerykańska sekretarz handlu Gina Raimondo, za pośrednictwem Jarosława Gowina, przekazała Jarosławowi Kaczyńskiemu ultimatum w sprawie nowelizacji ustawy medialnej. Miała zagrozić, że na jej przyjęcie Stany Zjednoczone zareagują „bardzo drastycznie”. Teraz treść negocjacji z Waszyngtonem zdradził sam Jarosław Gowin.

- „Jestem przekonany, że wejście w życie ustawy w takim kształcie, jaki został zaproponowany, negatywnie wpłynie na klimat inwestycji w Polsce”

- stwierdził lider Porozumienia zaznaczając, że nie ma na myśli wyłącznie inwestycji amerykańskich.

- „Mamy jasne zapowiedzi ze strony administracji waszyngtońskiej, że takie rozwiązanie zamrozi nam relacje gospodarcze. Ale myślę, że negatywny wpływ byłby znacznie szerszy”

- dodał.

Na początku lipca posłowie Prawa i Sprawiedliwości wnieśli do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Proponowane zmiany przewidują, że podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego mogłyby kontrolować najwyżej 49 proc. udziałów w polskich mediach. W obliczu wojny informacyjnej nowe przepisy mają strzec rynku medialnego przed ingerencją wrogich państw, jak choćby Rosji.

Projekt pojawił się w momencie nasilania się kontrowersji związanych z przedłużeniem koncesji dla TVN24, która wygasza już we wrześniu. Opozycja odebrała go jako atak na należącą do amerykańskiego nadawcy stację. Z proponowanym brzmieniem nowelizacji nie zgadza się też Porozumienie Jarosława Gowina, które proponowało, aby ograniczenia nie dotyczyły krajów OECD, a więc również Stanów Zjednoczonych. Wczoraj sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu odrzuciła jednak poprawkę Porozumienia w tej sprawie. Przyjęto za to poprawkę Kukiz’15, która wyklucza możliwość wykupu mediów prywatnych przez spółki Skarbu Państwa.

Zdaniem Jarosława Gowina poprawka zgłoszona przez Kukiz’15 nie rozwiązuje jednak ani problemu pluralizmu mediów, ani klimatu inwestycyjnego wokół Polski, ani problemów wokół relacji z USA.

- „Kierunek jest dobry, natomiast, czy rzeczywiście przepis w tym brzemieniu zapobiega możliwości przejęcia mediów przez spółki Skarbu Państwa, to jeszcze wymaga analiz”

- ocenił.

kak/TVN24, DoRzeczy.pl

Komentarze (175):

Anonim2021.07.30 22:00
Te relacje już są zimne, Gowin nie panikuj.
Wprost2021.07.30 16:52
Takie lokajskie relacje jakie i mieliśmy i dziś mamy z USA jeszcze wspierające żydowskie roszczenia z księżyca nie mające precedensu w światowym prawie i stawiające na Niemcy są tak potrzebne Polakom Gowin jak ty
gość2021.07.29 14:59
A kret dalej jątrzy , spekuluje i robi co może by osłabić Pis . Biden najbardziej nielubiany prezydent USA jaki kiedykolwiek był , kadencja krótko trwa , tylko dużo sprzątania po nim będzie.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.29 14:51
Antypolski idiota Gowin ukrywa,ze nie ma ZADNYCH inwestyucji amerykanskich w Polsce,niestety,i dlatego takie pogrozki sa takie smieszne !
OKO2021.07.29 9:10
Przezyliśmy --Najazd --Szwecki --Radziecki --Ruska --Tuska --przezyjemy z USA Bide ==
PRAWDA2021.07.29 9:08
Przezylismy Najad --Szwecki Radziecki --Ruska - Tuska =====przezyjemy i Bide z USA ==wróci ==Trum prawdziwy prezydent USA ===AMEN
Shalom TVN2021.07.29 8:51
Właścicielem POlskiego TVN jest obecnie amerykańskie Discovery Inc. gdzie Prezesem i Dyrektorem Generalnym jest David Zaslav urodzony w 1960 r. w żydowskiej rodzinie z Brooklynu w Nowym Yorku …
adam2021.07.29 8:34
Podejrzewam że USA szukają tylko pretekstu aby to zrobić. Bo zwrocie Bidena w kierunku Rosji i Niemiec, Polska nie jest im do niczego potrzebna. Więc nie należy się kierować tym jakiego użyją pretekstu bo jakiś się znajdzie, tylko robić swoje. Dla USA są alternatywy i wcale nie są to Niemcy albo Rosja.
Jacek2021.07.29 8:26
Właścicielami Discovery i TVN są Żydzi amerykańscy. David Zaslav, biznesmen, to prezes i udziałowiec Discovery. Zaslav działa w USC Shoah Foundation. a także jest członkiem Światowego Kongresu Żydów, organizacji rozczarowanej projektem ustawy reprywatyzacyjnej.
Jarosław i PIS2021.07.29 8:02
Jarosław Kaczyński i PIS doprowadził Polskę do ogromnego rozwoju gospodarczego. To jedyna partia , która jest propolska .
Anonim2021.07.29 8:06
I to nie prawda, że jest kurduplem na kaczych łapach, jest wysokim i przystojnym mężczyzną.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.29 14:53
Tusk to zlodziej i morderca niemiecki.
Pas transmisyjny2021.07.29 7:57
Gowin służy jako pas transmisyjny interesów obcego państwa.
...2021.07.29 7:49
Gowin to sprzedajna polityczna dz.iwka, jest pozbawiony honoru, godności ludzkiej, ale też wyobraźni i rozumu, matoł w garniturze.
pomysł2021.07.29 7:43
To nie kupujmy ich czołgów
Palestyna2021.07.29 7:33
Kto mu te sygnały daje -żydy z kongresu i departamentu stanu ?
Pas transmisyjny2021.07.29 8:01
Gowin jako człowiek łatwowierny i głupio ambitny wchodzi w rozmowy z lobbystami obcego interesu i usiłuje kreować siebie na człowieka kompromisu. A tak nie jest, to polityk bez kręgosłupa, jego kompromisowe podejście jak zwykle to rezygnacja z własnej polityki.
Taro2021.07.29 6:44
Kto tego durnia zamrozi,tak na wieki.
Filip2021.07.29 6:35
Jarosław Kaczyński doprowadził w czasie swoich rządów, do pogorszenie relacji z UE, Stanami Zjednoczonymi, znacznego powiększenia deficytu budżetowego i zadłużenia finansów publicznych. W wyniku łamania praworządności przez rządzących ośmieszył nasz kraj na arenie międzynarodowej. Jarosław Kaczyński obawiając się przegranych wyborów parlamentarnych w 2023 roku, chce przejąć niezależne media m. in. TVN. Daniel Obajtek jako prezes Orlenu wykupił już Polska.Press. TVN przekazuje niekorzystne dla PiS-u informacje, które zmniejszają szanse wyborcze jego partii. Żadna afera pisowska nie została ujawniona przez powołane do tego służby, które podlegają partii rządzącej, tylko przez niezależne media. Argument o konieczności "repolonizacji" mediów i ich zagrożeniu przez Rosję mogą przyjąć tylko osoby bardzo mało inteligentne. Pragnę przypomnieć, że Jarosław Kaczyński sprzedał kiedyś swój dziennik kapitałowi zagranicznemu. Prezes PiS-u w wyniku łamania praworządności spowodował interwencję TSUE, a w wyniku chęci przejęcia TVN pogorszył relacje z USA. Jeśli PiS przejmie TVN, to nasz kraj w wyniku arbitrażu międzynarodowego, będzie musiał zapłacić wysokie odszkodowanie z naszych podatków. PiS ma swoich wyznawców, którzy nie rozumieją prawdziwych intencji Jarosława Kaczyńskiego. Gra jest o wysoką stawkę, gdyż chodzi o wyniki przyszłych wyborów parlamentarnych. Jeśli PiS przegra te wybory, to wielu polityków związanych z tą partią będzie miało postępowania karne i konstytucyjne. Wiele nowych afer ujrzy światło dzienne, a notowania PiS-u jeszcze bardziej spadną.
Palestyna2021.07.29 7:35
Gudłaju ty sie zajmij swoim izrahelem a brudne łapy zabierz od Polski bo ci je poobcinamy
Anonim2021.07.29 7:55
Ssij brudną pałę, stulejarzu, i nie wcinaj się w rozmowy dorosłych.
Palestyna2021.07.29 8:51
Rabin zaczął niech ci skonczy obrzezancu
katolicka deratyzacja Polski2021.07.29 14:55
Ten Filip to urzednik Federalnego Rzadu Niemieckiego,przerzucony przez Merkel do Polski razem z Tuskiem.
katolicka detatyzacja Polski2021.07.29 14:58
Jak widac,Merkel nienawidzi Kaczynsklego jak prawdziwa gestapowa.
gosc2021.07.29 15:48
Niezależne media TVN a to dobre "niezależne" od kogo, czego reprezentujące interesy niepolskie i tyle. Media w Polsce zostały wyprzedane (80% mediów jest niepolskie) głównie Niemcom i śpiewają jednym chórem antypis , skończyło się drenowanie Polski. Możecie sobie straszyć armagedonem , karami nikt już nie zwraca na to uwagi a już Jaro napewno. Możecie swoje narracyjki włożyć między bajeczki jak i morały o inteligencji.
trzaska2021.07.29 6:12
kilku kacyków którzy wywodzą się wiadomo skąd straszy Polaków, niby czym, smiechu wart jest biden i jego syjonistyczne towarzystwo.
Jacuś2021.07.29 6:05
Tak w największym skrócie. "Informacja dziennikarza Onetu i na dodatek sygnały z USA przez Gowina", to jakaś ściema śmiechu warta. Co ma minister Gowin do ustawy medialnej lub Onet, czy też ta wiadomość z USA. Tak jakby nie było ważniejszych (premier, prezydent minister spraw zagranicznych) w kręgu rządzących. "Powiedzmy, że USA po cichu kupczy z Gowinem i Onetem".
Anonim2021.07.29 5:44
W Polsce nie było i NIE BĘDZIE INNEGO PRAWA DLA SYJONISTÓW. 80 lat od wybuchu wojny to jest śmieszne i odrażające domaganie się dla syjonistów innych praw w Polsce . Israel powstał w 1948 od tego roku zwiększył powierzchnię zaanektowanych terenów sąsiadów o ponad 300% Nie syjoniści oddadzą ziemie sąsiadom , żródła wody , ropy naftowej , gaje oliwne , działki , budynki mieszkalne i powrócą do granic z 1948 tak jak ONZ ustanowił. Nasi przyjaciele i sojusznicy z USA NIE SĄ W STANIE NIC ZROBIĆ BO TA NIEUDOLNA EKIPA PANA BIDENA przez najbliższe 3 lata nie skompletuje prawomocnie swojego skład. Teraz USA to papierowy tygrys który po zapłaceniu Talibom w Afganistanie dostał od nich zgodę na wypad z podkulonym ogonkiem. Przyjaciół poznaje się w BIEDZIE. USA nie wsparły naszych roszczeń o reparacje wojenne od Niemiec , szczują TVN-em polską demokrację i demokratycznie wybrane władze . Stop dla niekonstytucyjnych działań i obcych wpływów w Polsce. Żadnych ustępstw w sprawie Polskiego Prawa i polskiej demokracji .
Japa2021.07.29 0:43
Tak mi się marzy dowiedzieć kto to jest ten pan Gowin. Koalicjant ? Hmmm ... Jak facet nie wie na czym polega koalicja , to czym On jest ? Jak wie to kto go trzyma w tym Rządzie. Ja wiem , PiS straci większość i rządzenia koniec . Ale koniec i Gowina . Tusk razie wygrania i dojścia do władzy kopnie go w symboliczną część ciała . Nooo ,..Chyba że się wcześniej dogadali . Tyle tylko ,że Tuskowi jak Putinowi z grosz bym nie wierzył .I dalej .Po tym co Tusk wyprawia , w swoich " wystąpieniach ,tylko idiota na niego zagłosuje . Jego delegowanie do Polski śmierdzi na kilometry zaplanowaną akcją przeciw Polsce. Polsce , nie tylko PiS-owi.
Anonim2021.07.29 0:41
O PRL-u, III RP i gen. Jaruzelskim - 29.07.2021. ....... https://zygumntbalas.neon24.pl/post/162905,o-prl-u-iii-rp-i-gen-jaruzelskim-29-07-2021
as2021.07.28 21:59
A ja mam sygnał z Waszyngtonu, że Gowin ma proste zadanie - sabotować i raz jeszcze sabotować, coś jak Tusk z Lechem Kaczyńskim, na osobności udaje że się zgadza, potem wychodzi i mówi coś odwrotnego.
Hala2021.07.28 21:47
Pan Gowin dalej ryje jak kret. teraz przyjął metodę zastraszania. Panie premierze Morawiecki co ten człowiek robi jeszcze w Rządzie, kiedy Gowin przestanie, jako członek Rządu szkodzić Polsce i Polakom ? On z uśmiechem działa na szkodę Polski, komu służy, bo na pewno nie Polsce.
Anonim2021.07.30 22:06
W nadchodzących wyborach zamiast na Konfederację oddajcie głosy na PiS i Gowina już nie będzie.
CIA2021.07.28 21:37
Gowin jak uzdrowiciel, jaki un mądry i jaka szansa by sprzedać się diabłu. Tego szkodnika dawno trzeba było usunąć. To anty polak!
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.07.28 21:05
mklaskacz gównin spierdal...przygłupie po tuskowym=azog plugawy, niech ci USA zamrozi mózdżek!!!
A tak na marginesie.2021.07.28 20:55
Panie Gowin kim pan jest, skad pan przyszedl ? Co pan przez tyle lat brania wysokiego uposazenia parlamenty polskiego i czlonka rzadu, zrobil dobrego dla Polski i Polakow ? Ja niczego takiego nie slyszalem i nie zauwazylem !!! Czy pan jest zwyklym dywersantem i nierobem ?
Anonim2021.07.28 21:30
To pytanie do Kaczyńskiego. Po co go brał do ZP?
rychu2021.07.29 4:34
"To pytanie do Kaczyńskiego. Po co go brał do ZP?" - Żeby mieć większość w sejmie.
HDGK2021.07.28 20:51
Hoj Doupa Gowinow Kupa
BLAMAŻ, WTOPA I WSTYD NA CAŁY ŚWIAT2021.07.28 20:33
Kaleta: "Wnioskujemy, aby rząd wezwał TSUE do respektowania wyroku TK" KALETA NIE OŚMIESZAJ POLSKI I POLAKÓW, UPOLITYCZNIONY TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY ORZEKA W UPOLITYCZNIONYM SKŁADZIE POLITYKÓW Z PiS, A TY WZYWASZ TSUE DO RESPEKTOWANIA WYROKU TK: Sędziowie T.K. to: Jędrzejewski Zbigniew- z nadania PiS, Muszyński Mariusz Wiceprezes- z nadania PiS, Pawłowicz Krystyna- z nadania PiS, Piotrowicz Stanisław- z nadania PiS, Piskorski Justyn- z nadania PiS, Przyłębska Julia - Prezes- z nadania PiS, Pszczółkowski Piotr- z nadania PiS, Sochański Bartłomiej- z nadania PiS, Stelina Jakub- z nadania PiS, Sych Wojciech- z nadania PiS, Warciński Michał- z nadania PiS, Wojciechowski Rafał- z nadania PiS, Wyrembak Jarosław- z nadania PiS, Zielonacki Andrzej- z nadania PiS, Kieres Leon- niezależny"
Polski2021.07.28 20:42
Znowu jakis komunistyczny chwast sie odezwal i zdrajca ? Bronisz swoich zbrodniczych komunistycznych interesow ? Spadaj smieciu, jak byli sami komunistyczni zdrajcy to bylo dobrze, mianowani przez namiestnika kacapow ? Jak smiesz smieciu komunistyvczny sie odzywac ?
Anonim2021.07.28 20:48
Człowieku trochę kultury, to nie melina tylko portal katolicki. Nie wyzywamy.Prosze.
Polski2021.07.28 20:58
Przedstwa sie "kulturalny" komunistyczny chweascie, a pozniej porozmawiamy o kulturze !
Wit2021.07.28 21:00
To nie wyzywanie, tylko nazywanie rzeczy po imieniu !!!
olo2021.07.28 21:04
Ale jak ktoś nazywa rzeczy po imieniu i pisze że każdy ksiądz to pedofil to się obrażacie.Hipokryci.
Jazzz2021.07.28 21:12
Sędziowie z nadania PiS są nieodpowiedni. Prawidłowa kombinacja jest wtedy, gdy sędziowie są z nadania PO. A najlepsi są ci którzy w strukturach są od czasów Jaruzelskiego - to jest prawdziwy kwiat poskiego sądownictwa.
Aldona2021.07.29 5:49
Jeżeli chodzi o NADANIA to Naród Polski w DEMOKRAYCZNYCH I WOLNYCH WYBORACH NADAŁ WŁADZĘ PiS. Możesz sobie już teraz swoje wierszyki sklecać ze zrozumieniem
Ciekawski2021.07.28 20:21
Gowin, czy masz jakies uklady z zydostwem USA ? Jezeli tak to chyba bedzie wypad dla ciebie z polskiej polityki ?
Anonim2021.07.28 20:25
A rzecznik PiS żyd Fogiel ci nie przeszkadza?
Ciekaw2021.07.28 20:30
A dlaczego Zyd, zydzie ?
Anonim2021.07.30 22:13
Fogiel to porządny Żyd.
Kicks2021.07.28 20:18
Gowin na drzewo banany prostowac ?
Polski2021.07.28 20:09
To polska powinna zamrozic stosunki z USA panie Gowin ! Z szubrawym , obecnym rzadem USA nie mozna sie ukladac, bo to zdrajcy moim zdaniem ! USA to dzis imperium zla ! Bo zydostwo calkowicie przejelo tam wladze, jak w Rosji ! Niebawem dwa imperia zla polacza sily, a pomagac w tym bedzie watazka z Berlina ?
XYZ2021.07.28 20:03
Jak ten Kaczyński musi mocno cierpieć że nie może pozbyć się gowinowców.
Polski2021.07.28 20:11
Na wszystko przyjdzie czas ! Spokojnie !
Anonim2021.07.28 20:15
Leppera załatwił to i Gowinowi da radę.
Ciekaw2021.07.28 20:22
Czy jestes debilem, czy tylko zalamanie nerwowe ??
Jazzz2021.07.28 20:03
DLACZEGO ZAGRANICZNE MEDIA MUSZĄ MIEĆ WPŁYW NA ŻYCIE POLITYCZNE I SPOŁECZNE W POLSCE ??? Przecież to wbrew interesom Polski. Ale ludzie o mentalności niewolników potrzebują kogoś obcego, kto by im mówił jak mają żyć, co mysleć.
Krzysztof2021.07.28 20:14
Gdyby nie szwabski onet to nie słyszałbyś o zmarnownych 275 milionach na programie "Polskie Szwalnie" ,o lotach Kuchcińskiego, o asystentkach Glapińskiego,o farmie trolli Pabiniaka,o TW Wolfgang, o majątku bankstera Morwieckiego,aferze bilbordowej,aferze z maseczkami itd. itd. Bo które media prawicowe o tym by pisały? Gazeta Polska? Gazeta Rydzyka? Nigdy w życiu .I czy ukrywanie afer jest w interesie Polski?
Anonimus2021.07.28 20:25
Ty chwascie podaj szczegoly !!!
xyz2021.07.28 20:34
I fakty !!! Chwascie !!!
Krzysztof2021.07.28 20:42
Jak czytacie tylko Gazetę Polska to nic dziwnego że nie słyszeliście o aferach PiS.Wcale mnie to nie dziwi. Miejcie dalej klapki na oczach.A szczegóły znajdziesz u wujka Goggle.
Kowalski2021.07.28 21:02
Czytelnik Trybuny i GW sie odezwal ??? Juz woda w mozgu !!!
Krzysztof2021.07.28 21:06
O zmarnownych 275 milionach na programie "Polskie Szwalnie" ,o lotach Kuchcińskiego, o asystentkach Glapińskiego,o farmie trolli Pabiniaka,o TW Wolfgang, o majątku bankstera Morwieckiego,aferze bilbordowej,aferze z maseczkami,respiratorach czy kopertowych wyborach nie słyszałeś? Serio,czy sobie jaja robisz?
vice2021.07.28 21:04
Ty chwascie, antypolski krzysztofie !!! A gdzie byl tvn za rzadow tuskomatolow i postbolszewikow ???
Jazzz2021.07.28 22:11
Bez Onetu jesteśmy bezradni. Mafia paliwowa, elita wśród gangsterów wyłudzających VAT i nie płacących akcyzy, przeważającą większośc paliwa sprowadzała ... z Niemiec. A mediów niemieckich w Polsce, było wtedy ztrzęsienie. Nikt słowem nie pisnął, bo to był dla Niemców złoty interes, i ograniczenie zysków polskich firm paliwowych. Niemcy w "w uczciwej" konkurencji są mistrzami. Do końca lat 90 tych niemieckie firmy odliczały od podatku ... łapówki dawane w Polsce. Wystarczyło oświadczenie. Ile polskich firm zostało doprowadzonych do bankructwa, zlikwidowanych przy pomocy niemieckiej korupcj, która w Niemczech była dodatkowo premiowana ??? Do dzisiaj nikt nie policzył. Niemieckie media dla Polaków milczały. A dlaczego polskie reformy tak są krytykowane w Niemczech chociaż na zachodzie takie rozwiązania są stosowane. DLACZEGÓŻ TO POLSKA NIE MOŻE CZERPAĆ WZORCÓW Z ZACHODU, DLACZEGO MIELIBYŚMY PYTAĆ O POZWOLENIE NIEMCÓW, KTÓRZY NIE MAJĄ ŻADNYCH TRADYCJI DEMOKRATYCZNYCH. TO PROSTE. BO TO NIE LEŻY W ICH INTERESIE. A niemieckie media dbają o interes niemiecki. Dlatego ich nie lubię i nie szanuję, bo cały czas traktują nas podobnie jak w 1939 r. Myślenie że Niemcy w jakikolwiek sposób chcą pomóc Polsce, zrobić coś dobrego dla Polaków, jest tak żenująco naiwne. Czy jesteśmy w Unii, czy już w niej nie będziemy, to zawsze były, są i będą interesy. Kto silniejszy, sprytniejszy, ten wygrywa. A zagraniczne media w Polsce są jednym z narzędzi wpływu, oddziaływania, straszenia, manipulacji, albo tak jak w czasch rządów PO, serwowania pochwał dla rządzących, aby Polacy byli przekonani że wszystko idzie dobrze, a na zachodzie mamy przyjaciół, którzy naszego premiera poklepują po plecach, nas bardzo, bardzo lubią i szanują... bo interesy idą doskonale.
Polski2021.07.28 20:17
Te media robia robote wywrotowa pod dyktando wrogow Polski !!! Ktore cywilizowane panstwo sobie na to pozwoli ??? Zydostwo w USA to taki sam smiertelny wrog Polski, jak Rosja i Niemcy !!! A czyje jest Dyscowery i TVN ? To tak sie mowi ze amerykanskie, ale ono sa tak samo amerykanskie, jak PO, PSL, SLD, 2050 jest polskie !!!
sr aj na usa2021.07.28 19:48
„Wygląda na to, że Żydzi zaczęli wykorzystywać ten przepis [„oko za oko”] (...) do załatwiania osobistych porachunków i brania odwetu za doznane krzywdy”.
jon2021.07.28 19:46
Panie Gowin, troszeczku cie przekrecilo na LEWO chlopczyku i opamietaj sie jak najszybciej!!!!!!!!
Böno2021.07.28 19:50
On był zawsze "lewy". To zwykły dywersant i destruktor. Wywalić go na zbity pysk.
Anonim2021.07.28 20:05
Racja. Plusik dla ciebie. Gowin to lewak ,a Ziobro to nieudacznik który robi reformę sądów i łapie złodziei z PO już 6 rok. Bez efektów.
Hhahahha2021.07.28 19:46
Niech się opozycja uczy od PiS:)))) Mam nadzieję że te lekcje opozycja odrobi i po naukach od PiS, kiedy po latach dojdzie do władzy, zlikwiduje TV Trwam (wystarczy poprawka do ustawy o zakazie TV dla organizacji religijnych)
Anonim2021.07.28 19:38
Powinni mu zrobić Impeachment z funkcji koalicjanta Rządu RP !!!!
Lord Vader2021.07.28 19:13
Zamroziłem Hana Solo, zamrożę nie tylko relacje ale kretyna Gowina
Anonim2021.07.28 19:11
Wyślijmy baidkowi pampersy, to pomoże mu zebrać mysli
Hanna2021.07.28 19:08
Wobec oficjalnego "skumania" USA, Niemiec i Rosji , Polska ma tylko realną opcję-Chiny. I tak trzymać. Wg przepowiedni nawschodzie będziemy graniczyć z Chinami. I coś w tym jest!.
wiarus2021.07.28 19:07
Dudusiowi został tylko korytarz przed WC ale nie musi stać na baczność przed Trampkiem .....chociaż tyle hahahahahhahahahah
Anonim2021.07.28 18:47
Towarzysze Frondy - spierd.....ajcie - komuchy czerwone.
Anonim2021.07.28 18:46
Ponowiłem krytyczny tekst o ametyce i 0
Anonim2021.07.28 18:44
Napisałem i cenzura na frondzie zadziałała , o ameryce nie można złego słowa , to koniec frondy
Anonim2021.07.28 18:42
Cenzura na Frondzie działa za 1 min przekonam sie o tym
Arek2021.07.28 18:03
Jesli USA przekladaja interesy geostrategiczne na los trzeciorzednej stacj TV w drugorzednym kraju to taki sojusznik jest wart tyle co sojusz Burundii
Taka prawda2021.07.28 17:45
NIE BĘDZIE NAM UISRAEL MÓWIŁ CO MAMY ROBIĆ W SWOIM DOMU WYSTARCZY ZE CHCĄ CAŁEMU ŚWIATU NARZUCIĆ SWOJE JA .... NIECH SPIER...
Anonim2021.07.28 17:27
To gowno zwane Gowinem musi miec niezle haki na Kaczynskiego i morawieckiego ze go jeszcze nieusuneli z rzadu.
Do Anonim2021.07.28 18:26
Może na odwrót to się broni, żeby zaszkodzić.
442021.07.28 17:10
Gowin jest osobą niewiarygodną. Na słowach Gowina, nawet, jeśli są to jakieś relacje z trzeciej ręki, wierzyć nie można. Poza tym znany jest stosunek Gowina do TVN-u oraz nielojalność wobec PiS-u. I jeszcze jedno, TVN nie jest pępkiem świata i żaden poważny polityk amerykański nie będzie psuł osiągniętego ostatnio dorobku w we wzajemnych relacjach. Polska amerykańskim lewakom kłaniać się nie powinna.
Ant2021.07.28 17:05
Prawda jest taka, że ameryka znów inwestuje w niemcy. Nie ma zatem powodu aby na nich liczyć. Należy jasno powiedzieć, że częściowo można się wycofać z ustawy, pod warunkiem zaniechania antypolskiej polityki NS. I tak nie zareagują, co oznacza, że i tak nie ma na co liczyć. Róbmy swoje.
Anonim2021.07.28 16:51
Głupota Polaków zaczyna być głośna – jak świat długi i szeroki… ......... https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/21/glupota-polakow-zaczyna-byc-glosna-jak-swiat-dlugi-i-szeroki/
Palestyna2021.07.28 16:42
Zwrot PiS ku Moskwie - Pomysł PiS, by postawić na Donalda Trumpa, nie był wcale zły. Problem w tym, że PiS nadal stawiał na Trumpa również po tym, gdy Trump przegrał już wybory. Polska ma prawo mieć żal do USA w sprawie Nord Stream, ale to Polska pod rządami PiS, a nie Stany Zjednoczone, otworzyła całą listę pólkonfliktu pomiędzy Warszawą a Waszyngtonem. PiS robi to, nie zważając, że Polska zależy od USA w sprawie tak podstawowej, jak bezpieczeństwo. Jarosław Kaczyński prowadzi Polskę w kierunku, w którym, jakkolwiek sam prezes PiS jest niewątpliwie antyrosyjski, zwrot ku Moskwie stanie się jedyną możliwą opcją. www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zwrot-pis-ku-moskwie-jaroslaw-kaczynski-zdradza-dziedzictwo-brata-analiza/62sjh7v,79cfc278
Anonim2021.07.28 16:44
daj se już du..e siana i nie przynudzaj
Anonim2021.07.28 16:50
Marszałek Piłsudski o takich politykierach, co w Polsce politykę robią mówił, wam panowie kury szczać prowadzić? PiS PO, dla interesów Polski, to jedno zło? Walka o władzę Żydów z Folksdojczami?
NEOS com pl2021.07.28 16:42
... pan pejs ... a kiedy sie pokajajo za holokaust Indian ...??? cos pan wie !!!!! https://www.youtube.com/watch?v=CiAepCGhxak
Wiadomości to tuba propagandowa jak w PRL2021.07.28 16:29
"Dziennik Telewizyjny" - tuba propagandowa komunistycznych władz PRL ostatnia aktualizacja: W piątek, 17 listopada 1989 roku, 31 lat temu Polacy obejrzeli ostatnie wieczorne wydanie "Dziennika Telewizyjnego". Od 1958 roku, czyli bez mała przez 31 lat służył rządzącej partii komunistycznej za główne źródło indoktrynacji społeczeństwa, przekazywania kłamliwych, zmanipulowanych i tendencyjnych informacji. Europejskie Centrum Solidarnosci ECS, przemówienie telewizyjne generała Wojciecha Jaruzelskiego informujące o wprowadzeniu stanu wojennego 13 grudnia 1981 roku. Europejskie Centrum Solidarnosci ECS, przemówienie telewizyjne generała Wojciecha Jaruzelskiego informujące o wprowadzeniu stanu wojennego 13 grudnia 1981 roku.Foto: Wojciech Strozyk/REPORTER Każdy starszy słuchacz naszego Radia czy czytelnik naszych portali dokładnie wie, czym był ten propagandowy program. Od 1958 roku, czyli bez mała przez 31 lat służył rządzącej partii komunistycznej za główne źródło indoktrynacji społeczeństwa, przekazywania kłamliwych, zmanipulowanych i tendencyjnych informacji, które miały za zadanie bardziej szczuć ludzi przeciw sobie niż informować o zdarzeniach w Polsce czy na świcie.
Anonim2021.07.28 16:42
idź do putlera się wypłakać i nie przynudzaj pajacu
kibic2021.07.28 16:25
Odezwał się "członek" rządu USA czarnomyślny prosemicki Gowin !!!
Anonim2021.07.28 16:14
Jeszcze będą pisowcy płakać, max 6 lat, tyle wystarczy żeby się to państwo z gówna rozpłynęło, jak pis wygra następne wybory to mamy 4ty rozbiór Polski.
Do Anonima2021.07.28 18:19
Uważasz, że lepiej siedzieć w cudzym zadku ??????????
Dyktator Kaczyński obiecał i realizuje2021.07.28 16:08
"Jestem głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, kiedy będziemy mieli w Warszawie Budapeszt"
Przyjdzie dzień, że w Warszawie będzie Budapeszt2021.07.28 16:04
"Media bez wyboru. Co z podatkiem od reklam? Podatek od przychodów związanych z publikacją reklam został na Węgrzech uchwalony w 2014 roku. Podstawą do płacenia nowej daniny był obrót netto uzyskany w danym roku podatkowym z publikacji reklam. Stawki wahały się od 0 do 50 proc. W 2016 roku przeciwko takiemu sposobowi naliczania podatku wystąpiła Komisja Europejska. Według KE sytuacja, gdy ci, którzy przed opodatkowaniem CIT nie wykazali żadnego zysku, mogli odliczyć od podatku od reklam 50 proc. strat przeniesionych z poprzednich lat, prowadziła do niezgodnej z unijnym prawem selekcji podmiotów gospodarczych. Sprawą zajął się Sąd UE w Luksemburgu, który stanął po stronie węgierskiego rządu. W uzasadnieniu tej decyzji podkreślono, że kryteria przyznawania ulg są obiektywne i nikogo nie dyskryminują."
Przyjdzie dzień, że w Warszawie będzie Budapeszt2021.07.28 16:02
"Węgry. Nie ma ani jednej ogólnokrajowej telewizji, która działa w kontrze do rządu... Władze zwiększyły swoje udziały nie tylko w mediach państwowych, ale również prywatnych poprzez wykupienie udziałów. Think tank Mertek, który przeprowadził analizę na zlecenie polityka Zielonych Svena Giegolda podawał, że w 2019 roku aż 77,8 proc. węgierskich mediów donoszących o wydarzeniach politycznych należało do państwa albo osób związanych z władzami. Niemiecki koncern Funke Mediengruppe z Essen pozbył się udziałów w dzienniku ekonomicznym „HVG” a grupa medialna z Monachium w stacji TV2. Dr Dominik Hejj, politolog z Instytutu Europy Środkowej i redaktor naczelny portalu Kropka.hu mówił w rozmowie z Wprost, że obecnie na Węgrzech funkcjonuje duży konglomerat mediów prorządowych, a tytuły, które nie sprzyjają Fideszowi, powoli znikają. – Obecnie nie ma ani jednej ogólnokrajowej telewizji ani rozgłośni radiowej, która działa w kontrze do rządu. Chyba, że mówimy o RTL, ale jest to stacja o tematyce rozrywkowej, nie politycznej. Opozycyjni dziennikarze tworzą głównie w sieci – tłumaczył. W rankingu wolności pracy przygotowywanym przez Reporterów Bez Granic Węgry zajmują obecnie 89. miejsce na 180 państw ujętych w spisie. Zdaniem Veroniki Jóźwiak z PISM sytuacja mediów na Węgrzech wskazuje „na naruszenie podstawowych wolności konstytucyjnych, szczególnie wolności wyrażania opinii, obejmującej pozyskiwanie informacji bez ingerencji władz publicznych”. Podkreśla, że „jest to dowód odejścia Węgier od zasad demokracji w kierunku autorytaryzmu i oznacza w praktyce brak rzetelnej debaty publicznej na ważne polityczne i społeczne tematy”.
kaka2021.07.28 16:02
nie branie zdrajcow na powroz skutkuje tym ze zaczynaja straszyc i wygrazac Polsce.
Lucy2021.07.28 16:01
Gowin dołacza do regularnych fake newsów
Przyjdzie dzień, że w Warszawie będzie Budapeszt2021.07.28 16:00
"Ostatnia niezależna stacja radiowa straciła koncesje... W lipcu 2020 roku po zwolnieniu redaktora naczelnego portalu Index.hu Szabolcsa Dulla, w ramach protestu z pracy odeszli wszyscy dziennikarze. Sześć lat wcześniej analogiczną akcję przeprowadzono w przypadku portalu Orgio.hu. W konsekwencji oba portale zaczęły zamieszczać wyraźnie prorządowe treści. Dziennikarze, którzy tworzyli Index.hu się jednak nie poddali. Stworzyli serwis Telex.hu utrzymujący się z wpłat crowdfundingowych. 9 lutego media obiegła informacja, że ostatnia niezależna węgierska stacja radiowa straciła koncesje na nadawanie. Radio Klubradio przegrało sprawę w sądzie apelacyjnym. Rozgłośnia będzie mogła emitować audycje tylko do 14 lutego. Jako powód odebrania licencji mówiono m.in. o złożeniu raportów programowych z opóźnieniem. Dyrektor Klubradio Andras Arato tłumaczył jednak przed sądem, że wiele innych mediów popełniono ten sam błąd, jednak im koncesja nie została zabrana. Z większości węgierskich mediów sączy się propaganda na niespotykaną dotąd skalę. Praktycznie nie ma dnia, by Węgrzy nie dowiadywali się o kolejnym „antypaństwowym spisku Sorosa” czy „hordach imigrantów szturmujących unijne granice”. Prorządowe gazety czy telewizje przemilczają natomiast kwestie związane z interesami Orbana z Rosją i Chinami. Niezależne tytuły, które próbowały jakoś przetrwać na rynku, były karane poprzez zrywanie umów na prenumeraty w instytucjach publicznych oraz zmniejszanie źródeł dochodu przez wycofywanie reklam państwowych spółek."
Przyjdzie dzień, że w Warszawie będzie Budapeszt2021.07.28 15:59
"Największa opozycyjna gazeta sprzedana w jeden dzień... -Osiem lat później podczas kolejnych wyborów Fidesz popierały już m.in. dziennik „Magyar Nemzer” oraz stacja telewizyjna Hir TV, a także wiele mniejszych tytułów. Pół roku po przejęciu władzy powołano Narodowy Urząd ds. Mediów i Komunikacji, który jest odpowiedzialny za przyznawanie częstotliwości nadawcom. Tylko dzięki ogromnym protestom i naciskom ze strony Komisji Europejskiej nie przegłosowano przepisów, w myśl których państwowej kontroli podlegałyby blogi internetowe, a dziennikarze musieliby ujawniać źródła swoich informacji. Veronika Jóźwiak z PISM zauważa, że w 2015 r. prawnie zawężono zakres dostępu do informacji publicznej w sprawach związanych z działaniami rządu, szczególnie z wydatkowaniem środków publicznych. W listopadzie 2018 r. powstała Środkowoeuropejska Fundacja Prasy i Mediów. Organizacja ta zrzesza ponad 500 tytułów. Według niezależnych analityków działania fundacji przyczyniły się do faktu, iż obecnie przeważająca większość mediów jest kontrolowanych przez władze państwowe. Przez lata Fidesz podporządkował sobie lub zamknął wiele tytułów. „Nepszabadsag” trafił w ręce jednego z najbogatszych Węgrów, a prywatnie kolegi Viktora Orbana – Lorinca Meszarosa. Gazeta została wykupiona i zamknięta w ciągu niemal jednego dnia po tym, jak ujawniono materiały o podróżach ministra Antala Rogana."
Przyjdzie dzień, że w Warszawie będzie Budapeszt2021.07.28 15:57
"Reforma mediów i doprowadzenie do sytuacji, w której udział węgierskiego kapitału na rynku medialnym przekracza 50 proc., były jednymi z głównych celów Viktora Orbana. Premier Węgier uważał, że to właśnie nierównowaga wśród właścicieli mediów była jedną z głównych przyczyn porażki Fideszu w wyborach w 2002 roku. Politykowi przeszkadzało, że główny liberalny tytuł po 1989 roku – „Nepszaadsag” – należy do niemieckiego koncernu Bertelsmann. Właścicielami innych popularnych tytułów były m.in. koncerny: Axel Springer, angielski Associated Newspapers czy austriacki Funk Verlag und Druskerei. Działacze Fideszu uzasadniając konieczność wprowadzania zmian wspominali o „konieczności przełamania monopolu obcego kapitału, zachowaniu równowagi między podmiotami państwowymi i zagranicznymi i przywróceniu pluralizmu”. Twierdzili również, że „w mediach przeważa narracja lewicowo-liberalna”. Brzmi znajomo?"
Aldona2021.07.28 15:50
Dobrze ,że USA nie grożą Polsce bronią jądrową. Nasi przyjaciele i sojusznicy powinni zrozumieć ,że wojska amerykańskie mają swoje prawo na ziemi polskiej czyli w Polsce i to wynika z umowy międzypaństwowej. Natomiast Polska broni i będzie bronić swoich interesów tak samo jak USA sprzedało swoich sojuszników Rosji wysyłając nas NS-2 powtórnie na Sybir i to była transakcja amerykańska USA na tym zarobiły ale Polska , Litwa i reszta z Ukrainą właćznie nie zarobiła tylko stracili. Strachy na lachy ale jak się administracja pana Prezydenta Bidena skompletuje co potrwa ze trzy lata to pani od handlu może już nie będzie.
Anonim2021.07.28 15:37
PiSdzielskie dyplomatoły jeszcze nas tylko z Antarktydą nie pokłóciły, ale robią co mogą😁😁😁.
I z Bałtykiem2021.07.28 15:40
ale także niewiele już brakuje.
Niewiele juz brakuje2021.07.28 16:00
że hołota czyli opozycja zwariuje !!!!z powodu utraty władzy.
Od dwóch kandecji wasi już rządzą!2021.07.28 16:07
Nasi od dwóch kadencji właśnie w opozycji! Nie nadajesz się już do komentowania w Internecie. Za staryś.
Co ty powiesz2021.07.28 18:02
jacy wasi? ta złodziejska hołota to twoi idole?własnie że nie rzadza to dostaja powoli rapla na czele z tuskiem
PRAWDA2021.07.28 15:33
ALE JAJA -Żydo --Komuna sie trzyma w Polsce ---Nogami Rekoma --aby niszczyć Narod Polski jak za Bieruta do 1956 roku UB a potem przeleli Komuchy z Gomułki ===ale tez pozostała Żydo --Komuna jak --Korczyński --Cyrankiewicz itd -- -- Piekna jest Nasza Ojczyzna --kazdy Zdrajca Polski się === Ślizga===
mateuszjegliński2021.07.28 15:26
Aaa Gowin, no i wszystko jasne.
bogdanus2021.07.28 15:18
Jeżeli to prawda w co wątpię, to strach USA dopuszczać do śródziemiomorza. Działaliby jak kolonialiści, tam gdzie się zapuścili tam drenowali narody i szantażowali. To nie jest działanie partnerskie a neokolonialne. Rząd powinien ich wypróbować jak będą postępować, by wiedzieć jak z nimi postępować.
Anonim2021.07.28 15:20
Nie rozśmieszaj mnie . Rząd doskonale wie co robi i czego chce .
bogdanus2021.07.28 15:33
To jest powód do śmiechu, rząd wie nie wiemy jak USA.
obs.2021.07.28 15:18
Gowin to szkodnik, wichrzyciel, donosiciel i pluskwa w rządzie, należy się go jak najszybciej pozbyć, on to takie obrotowe drzwi, dziwię się że PiS go trzyma w rządzie i te ugrupowanie "porozumienie" w koalicji?.
Natychmiast wstrzymac zakupy u hamburgerów2021.07.28 15:12
A zacząć współpracę z HUAWEI
GERD2021.07.28 15:11
ULTIMATUM TO MOZNA DAC USA , ZEBY NIE WTRACALI SIE W POLSKIE I SWIATOWE SPRAWY
neron2021.07.28 15:07
Jankesi jak zwykle wtykają nochal w nie swoje sprawy. Niech lepiej zajmą się swoimi BLM i bezprawiem na swoich ulicach. A my jeszcze czołgi chcemy od nich kupić...
Drastyczna to jest gęba pajaca Gowina2021.07.28 15:06
Jak można było takich debili brać do rządu
waldeberg2021.07.28 15:00
Jeśli tak, to trzeba zastanowić się nad abramsami, F32, paroma elektrowniami jądrowymi a to wielkie nawet jak na USA zamówienia! Inni też mają te rzeczy i w d. nas będą całować abyśmy u nich zamówili
kaka2021.07.28 14:56
gowin z groznego robi sie niebezpieczny dla polski.Usa dogaduja sie z nim jak z lepperem bo maja haki na niego ----bardzo ,,bardzo sliska sprawa.
neron2021.07.28 15:03
On był wcześniej PO, a to wiele wyjaśnia
Walenty W.2021.07.28 14:54
Oj Frondo to wasz mąż stanu. Co widać z zamieszczanych przez was zdjęć. Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek.
matis892021.07.28 14:54
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Smutny koniec parcha,2021.07.28 14:54
Z "katolskim sadyzmem" przyglądam się desperacji parcha. Keller-Krawczyk próbuje na siebie zwrócić uwagę: kretynizacja, JPIII, oficer LWP, Polak (parch Polakiem - a to dobre!), itp., itd. - Jaki on jest bezsilny, zdesperowany aż mnie pod jajami coś mile łaskocze jakbym miał masaż robiony przez gejsze, a miałem nie jeden raz, jako kawaler (with happy ending!). W Niemczech chciał być "Niemcem", ale go wyśmiano i wypierrdolono, do USA chciał emigrować, ale brudasa żydowskiego nie wpuszczono, podobnie do Kanady... No parch jest wściekły, bezsilny i zdycha w samotności.
jest2021.07.28 14:54
od kiedy Gowin prowadzi polityke zagraniczną?, swoimi wypowiedziami sygnalizuje, że jest wtyką żydowską
Ix Ypsilon2021.07.28 14:53
No, te Amiki są bardzo cwane, chcą zamrozić relacje z Polską, tak jak im pasuje. Byle były jako-tako świeże i nie gniły.
Anonim2021.07.28 14:48
Skoro Imperialne USA dla tak nieważnego powodu chcą "zamrażać stosunki" to znaczy że nie są żadnym "sojusznikiem" i sprzedadzą nas Putinowi za czapkę gruszek. Czas to sobie w końcu uświadomić, i przestać bredzić o przyjacielskich stosunkach z izraelem czy USA. Czas w końcu wysłać do pierdla tych wszystkich pseudoliderów po "szkołach liderów" prowadzonych przez obce Fundacje i Rządy. Rozumiecie już, dlaczego Rząd milczy jak zaklęty, gdy Polska jest atakowana i Ambasadorowie Wrogich Mocarstw maszerują w pochodach LGBT?
kaka2021.07.28 14:54
skoro my to wiemy ---to jakim cudem niewiedza tego tajne sluzby--lub armia lub dyplomacja polska??????????
Anonim2021.07.28 14:48
USA zamrożą relacje z Polską? Vladimir zaciera ręce, Ciekawe od kiedy po kryjomu zaczniemy słuchać "Radio Wolna Europa”.
sisi z WSI2021.07.28 14:48
A co NATO na to. Zapalą chociaż świeczki w oknach na znak solidarności jak nas bracia Słowianie przywracać będą do macierzy.
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️2021.07.28 14:41
TVN powinien olać decyzję KRRiT i nadawać w oparciu o licencję niderlandzką.
kaka2021.07.28 14:49
smiesz takie karkolomne wywody pisac nawet gdy wiadomo ze ta stacja SZKODZI INTERESOM POLSKI????????????vide urodziny hitlera. zycze ci zdrowia psychicznego!!!!!!
Kaku — jacy internauci?2021.07.28 14:56
Vaffanculo, lamerulo :-P
Olej2021.07.28 14:38
Polska prawica to wtyczka ???? A czyją wtyczką jest pączkowanie komuchów w stolycy i innych czerwonych metropoliach ???? No tak przeca to teraz demokraci odcięci od ludowej. Sami się odcięli na podobieństwo ich tatusiów mamuś i dziadków. Gdzie zawsze była tradycja odcinania się. Problem w tym, że od Moskwy odciąć się nie sposób, gdyż Moskwa przypomina o nierozerwalnej bratniej przyjaźni.
AAAtomek2021.07.28 14:36
PiSowiety na wojnie z USA? 🙈🙈🙈🙈🙈 ⚡️⚡️⚡️
Spierdalaj żydku osrany!2021.07.28 14:37
Piierdolisz w kółko te same ch ujoswta: pis, rosja, putin, antysemityzm, prawiczki ... . . . . Czytaj ch uju coś wzbogać swój parchaty jęzor!
AAAtomek2021.07.28 14:43
Idź do kościoła, podejdź do krzyża i powiedz temu Żydowi na krzyżu, żeby spierdaxxxał? Prawiczku intelektualny.
Spierdalaj żydku osrany!2021.07.28 14:48
Piierdolisz w kółko te same ch ujoswta: pis, rosja, putin, antysemityzm, prawiczki ... . . . . Czytaj ch uju coś wzbogać swój parchaty jęzor!
Jawny2021.07.28 14:47
AAAtomek (i reszta tej bandy) to zaprogramowane maszynki, kundle Lucyfera, wykonują bezmyślnie jego polecenia. Dyskusja z nimi ma tyle sensu, co gadanie do ściany. Słowo "Polska", że już nie wspomnę słowo "Kościół" czy "Bóg" wywołuje u nich bezwiedną furię i niekontrolowany słowotok wulgaryzmów. Tacy są niereformowalni, prawda do nich nie trafia, oni muszą po prostu wymrzeć.
AAAtomek2021.07.28 16:29
Wypierdxxxxaj prawicowy pustodzbanie. Najlepiej won, za Don.
Jawny2021.07.29 7:01
Ból du.py AAAtomka bezcenny.
Anonim2021.07.28 14:36
Gowin to jest sz......ja
Anonim2021.07.28 14:34
Czy ktoś sprawdził w którą stronę są skierowane lufy armatnie stacjonujących u nas wrogich wojsk?
AAAtomek2021.07.28 14:33
Polska prawica w Polsce to wtyczka Moskwy! To Targowica-2.
Spierdalaj żydku osrany!2021.07.28 14:38
Piierdolisz w kółko te same ch ujoswta: pis, rosja, putin, antysemityzm, prawiczki ... . . . . Czytaj ch uju coś wzbogać swój parchaty jęzor!
Babka klozetowa2021.07.28 16:00
Nie dyskutuj z nim. Jest niespełna rozumu.
Anonim2021.07.28 15:13
Polska Lewica w Polsce to wtyczka Moskwy! To Targowica-2.1
Olej2021.07.28 14:28
Zamrożą relacje ???? I sygnały z Waszyngtonu ???? Panie Pół ma pan sygnały ??? To i dobrze, prześlij pan te sygnały zwrotnie i powiedz im pan żeby się bujali - na Berdyczów.
facet nakręca, ma talent do destrukcji2021.07.28 14:27
Zamrozić Gowina. Sytuacja się uspokoi.
janton2021.07.28 14:25
ta pisia zaraza tylko chyba z Bałtykiem nie jest jeszcze skłócona
sisi z WSI2021.07.28 14:36
Trudno się skłócić z Bałtykiem skoro tam od lat nie ma życia a robi Bałtyk jeno za zlewnie szamb z poszczególnych krajów.
szczegolnie2021.07.28 14:43
z czajki trzaskowskiego
janton cybałek2021.07.28 15:17
ta Tusk niemcom i putinowi bez wazeliny w duuuuupsko waził a Polacy i Polska nic z tego nie miała ,tylko niemcy amerykanie żydzy i ruskie na tym zarabiały. WAS PARCHY ŻYDY AMERYKANSKO RUSKIE GAZEM CYKLONEM B TRAKTOWAĆ TRZEBA NO STOP DLA DOBRA LUDZKOŚCI.
Panie Prezydencie, Premierze - PiS-e!2021.07.28 14:24
Taka była wasza wte i wewte! Wojujecie z USA idioci?! Z czym do gości?! . .. . . . Wojujecie z UE?! O co? Po co? . . . . . Cały czas marnujecie na obronę popełnionych IDIOTYZMÓW! . . . . . . Wysłać Prezesa na polityczną emeryturę! . . . . . OD ZARAZ! . .. . . Zabrać mu telefony i tablety!
eustachy2021.07.28 14:24
Ograniczenie tylko do planety Mars, dalej już nie bo zamrożą.
Prezydencie, Prezesie, Premierze...2021.07.28 14:22
Opamiętajcie się! Co innego jest DOBROWOLNY wykup polskich mediów od niemieckiego inwestora a co innego jest ZMUSZANIE! I to kogo?! USA! - - - - Z KIM WY ZADZIERACIE?! - - - - USA NIGDY, ale to NIGDY nie odpuści zakładanie kagańca na WOLNOŚĆ PRASY!!!
abc2021.07.28 14:25
Czy miłośnicy wolności słowa odblokowali już konta Trumpa?
żydku, żydku ... ty mendo medialna2021.07.28 14:36
FB, Instagram. YT, etc., są w rękach prywatnych i to ich właściciel/-le decydują kto może być u nich gościem. Tak robi m.in. GW. . . . ..W tym samym czasie zlikwidowano SETKI TYSIĄCE KONT trolli-terrorystów z Rosji, Chin, Iranu, Korei Płn. Dlaczego ch uju za nimi NIE PŁACZESZ! . . .
Byłem Maciej Płatov, jestem Piwowar2021.07.28 14:22
Jestem jak gówna w dworcowych WC — niespłukiwany. Napisz do mnie: [email protected]
Maciej Piwowar2021.07.28 14:18
Oj Jarosławie bzdety fanzolicje. Polski Rząd w KAŻDEJ Chwili może zrezygnować zakupu czołgów ,samolotów F,wymusić limit obserwatorów USA w Polsce.I limit BAZ. Czyli NATO Tak ,USA Raczej Symbolicznie.Już Turcja pokazała ,że USA może stracić Ekonomicznie.
Wyborca PiS2021.07.28 14:17
Jak USA zamrożą relacje z Polską to będzie to nasz wkład w walkę z ociepleniem. To chyba dobrze ?
dociekliwy2021.07.28 14:16
USA zamrozi stosunki z Polską czy odda nas pod kuratele Rosji?
katolik2021.07.28 14:13
Już nigdy nie zagłosuję na PIS, chociażby z takiego powodu, że trzyma tego cwaniaczka nadal w rządzie. PIS niestety się zeszmaciło, a może zawsze takie było, tylko tego nie widziałem.
Anonim2021.07.30 22:09
Ty nigdy nie głosowałeś na PiS.
Newsroom2021.07.28 14:13
Gowin totalnie bredzi jak opozycja - idzie z nią razem ramie w ramie.
sd2021.07.28 14:10
wyj,,cie tego masona z zp
OPAMIĘTAJCIE SIĘ!2021.07.28 14:10
Czy ktoś jest w stanie temu zgredowi prezesowi wytłumaczyć, że pociąganie lwa za ogon to mała przyjemność, ale RYZYKO WIELKIE! . . . . . . . . W czyim imieniu podejmujcie takie decyzje?!
Po 11...2021.07.28 14:09
PiS to ma niezamrożone stosunki chyba tylko z Antarktydą.
Anonim2021.07.28 14:12
Eskimosi zamrozili chyba pierwsi, gdy okazało się, że metoda na wnuczka przestanie działać.
Agnieszka2021.07.28 14:07
I bardzo dobrze jak z takimi zdradzieckimi mendami nie będziemy mieli kontaktu. Jak jest dobry, to włażą nam na głowę, ograbiają i chcą jeszcze więcej, bo myślą, że im wszystko można. Żadnych korzyści my z nich nie mamy a tylko zagrożenia, że władujemy się z nimi w jakąś wojnę i potem sami w niej zostaniemy
Anonim2021.07.28 14:05
Ostatnie sankcje USA na Polskę były w czasach PRL. Więc logiczne że kolejne za czasów PRL bis. Komuny w Stanach to nie lubią. Krótko wzięli za ryj komucha Jaruzela, wezmą i krótko za żydowski ryj Kalksteina.
Anonim2021.07.28 14:50
Czasy się zmieniły i teraz to USA eksportuje Komunę. Dla niepoznaki pomalowaną w 6-kolorowe paski.