USA: Strzelanina w siedzibie FedEx! Wiele ofiar, napastnik popełnił samobójstwo - zdjęcie
16.04.21, 07:35Fot. Edward Kimmel via Flickr, CC BY-SA 2.0

USA: Strzelanina w siedzibie FedEx! Wiele ofiar, napastnik popełnił samobójstwo

7

Dramatyczne doniesienia ze stanu Indianapolis w USA. Amerykańskie media informują o wielu ofiarach strzelaniny. Napastnik popełnił samobójstwo.

Do strzelaniny doszło w placówce firmy FedEx. Obecnie nie podano jeszcze oficjalnych danych na temat liczby ofiar oraz stopnia obrażeń.

Media podająjedynie, że zginęło „wiele osób”. Strzelanina miała miejsce około godziny 23 czasu lokalnego. Świadkowie zdarzenia mówią o użyciu broni automatycznej przez napastnika, który miał strzelać do ludzi na zewnątrz oraz wewnątrz magazynu firmy.

Według doniesień medialnych sam napastnik miał popełnić samobójstwo.

dam/dorzeczy.pl,polsatnews.pl

Komentarze (7):

abcd2021.04.16 8:02
Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Kr%C3%B3tkie_historie_o_zabijaniu
Dell2021.04.16 11:15
"nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych". A nie lepiej dzielić nie ludzi, ale ich czyny na dobre i złe?
Anonim2021.04.16 7:51
Ej, a wiecie że Indianapolis to miasto, a nie stan? Stan nazywa się Indiana, frondowskie dziennikarzyny.
Anonim2021.04.16 9:13
To efekt zmniejszenia ilości godzin geografii w gimnazjum. I teraz pismaki bez matury takie pierdoły wypisują. No ale na żywotach świętych pewnie się świetnie znają gamonie.
Dell2021.04.16 11:36
Żywoty świętych pouczają nas jak postępować żeby dobro zwyciężało zło. Oznacza to, że żywoty świętych znajdują praktyczne zastosowanie w życiu KAŻDEGO z nas. Geografia, zwłaszcza odległych regionów, przydaje się zdecydowanie mniejszej ilości ludzi. Nie uważam jednak, że z jej poznania należy rezygnować. Wiedzy nigdy za dużo.
Anonim2021.04.16 7:50
Cześć, jestem Anonim. Znacie mnie dobrze od dawna, tyle że pod różnymi nickami. Moje sympatie są ateistyczno-komunistyczno-masońskie. Słowem szatańskie. Dlatego nienawidzę Eucharystii, Krzyża i Różańca. Nienawidzę też katolickiej Polski – każde jej niepowodzenie wywołuje we mnie chwilową euforię i chęć spuszczenia nadmiaru jadu. Jestem wiernym potomkiem faryzeuszy – obłudnie „troszczę się” o dzieci zarzucając każdemu księdzu pedofilię. Religię przedstawiam jako bzdurną bajkę, zaś ateizm reklamuję jako „wolność” i „postęp”. Moją metodą jest kłamstwo, cynizm, wulgaryzmy, a także nachalna reklama aborcji i LGBT, czyli grzechów, które nawet w piekle budzą wstręt. A moim ostatecznym celem jest jak największa liczba potępionych na wieki.
Anonim2021.04.16 8:51
Hej, to jeszcze raz ja. Oczywiście jestem głęboko wierzącym katolikiem, a mój wpis jest typową dla nas, osób frondowo-religijnych, prowokacją, pełną naszego wrodzonego jadu i chamstwa. Alleluja i do przodu, jak mówi mój półbóg.