UEFA: zabraniamy symboli politycznych, chyba że chodzi o symbole LGBT - zdjęcie
21.06.21, 06:05Fot. Granada via wikimedia CC BY-SA 4.0

UEFA: zabraniamy symboli politycznych, chyba że chodzi o symbole LGBT

122

UEFA nie ukaże kapitana reprezentacji Niemiec bramkarza Manuela Neuera za noszenie tęczowej opaski kapitańskiej w trakcie meczów Euro 2020. Federacja wcześniej wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Neuer wystąpił z tęczową opaską kapitańską w przegranym przez Niemcy meczu z Francją (0:1) i wygranym meczu z Portugalią (4:2). Kolory opaski w oczywisty sposób nawiązują do społeczności LGBT.

UEFA wszczęła w tej sprawie śledztwo przeciwko Niemieckiej Federacji Piłkarskiej, co potwierdził jej szef Jens Grittner.

- To prawda, że opaska kapitana zespołu jest sprawdzana - potwierdził Grittner. - My także rozmawiamy na ten temat z UEFA. Przepisy mówią wyraźnie, że trzeba nosić opaskę dostarczoną przez UEFA - dodał.

Jeszcze tego samego dnia okazało się, że kary dla Neuera nie będzie.

"(...) symbol został użyty w słusznej sprawie i jest dowodem różnorodności drużyny" - czytamy w liście, który UEFA skierowała do NFB.

- Przesłanie brzmi: jesteśmy kolorowi! - wypowiedział się na ten temat Grittner. Neuer nosił opaskę w ramach miesiąca dumy LGBT w celu walki z nienawiścią i wykluczeniem.

Zgodnie zaś z regulaminem UEFA żaden przedmiot objęty przepisami nie może być sprzeczny z powszechną przyzwoitością lub moralnością ani zawierać treści politycznych, religijnych czy rasistowskich".

W następnym meczu grupowym Niemcy zagrają ponadto z Węgrami. Mecz odbędzie się w Monachium. Niemieccy kibice planują podświetlić cały stadion na tęczowo w geście protestu przeciwko polityce Węgier, które niedawno przyjęły uchwałę ograniczającą możliwość promocji środowisk LGBT.

jkg/eurosport

Komentarze (122):

Skrzypek na dachu2021.06.22 8:36
LKGBPQZ to jest skrajnie polityczna deprawacja .
Skrzypek na dachu2021.06.22 8:24
Brawo Madziary .
Skrzypek na dachu2021.06.22 8:26
Teraz trzeba wygrac z niemcami .
Skrzypek na dachu .2021.06.22 8:29
Brawo Madziary .
Szyderca2021.06.21 14:13
I powinien prezydent UEFA klęknąć przed opaską i przeprosić, że wszystkie nie są w kolorach pederastów.
Adolf2021.06.21 10:54
przypominam, że mniejszość polska w Niemczech wg Niemców nie jest mniejszością polską ale mniejszość niemiecka w Polce jest wg Niemców i zażydzonych solidaruchów mniejszością
Anonim2021.06.21 10:50
Pedalstwo i wszystkie inne zboki, to produkt uboczny matki natury. To to coś, można by było jeszcze spróbować leczyć, a jeśli z tego leczenia nic nie wyjdzie, no to, to jest już faktycznie odpad poprodukcyjny.
abcd2021.06.21 10:45
Nie każda mniejszość jest mniejszością. Zastanów się, czy chorobowy stan umysłu może być podstawą do nadania praw, które przysługują jedynie mniejszościom. Mam tutaj na myśli prawa analogicznie do przyznawanych mniejszościom etnicznym i rasowym. Zauważ, że ludzie umysłowo chorzy stanowią mniejszość w społeczeństwie, ale tutaj słowo mniejszość mówi jedynie o relacji ilościowej. Nie wywodzimy z tego faktu specjalnych praw lub specjalnego statusu – np. przymus uznawania chorobliwych wizji za realną rzeczywistość przez resztę społeczeństwa. Mniejszości, których praw nikt nie neguje, to mniejszości połączone wspólną, wielopokoleniową historią i tradycją. Czy gdyby wspomniany wcześniej chorobowy stan umysłu był wrodzony, to byłbyś bardziej skłonny uznać, że umysłowo chorym ludziom przysługują specjalne prawa? Z pewnością NIE. Jednak homoseksualiści wykorzystują wieloznaczność słowa mniejszość, aby wywalczyć specjalne prawa dla osób połączonych chorobliwym popędem seksualnym. Zwróć uwagę, że homoseksualiści nie są w stanie (z definicji) stworzyć mniejszości połączonej więzami rodzinnymi, a zatem i wielopokoleniową historią. Homoseksualiści to przypadkowy zlepek ludzi, którzy mając problemy z zaspokojeniem swoich seksualnych potrzeb, walczą o „prawa” dostępu do Twoich dzieci. https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Anonim2021.06.21 10:20
Symbole LGBT to symbole polityczne odradzającej się komuny.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.21 10:24
Polityka to Watykan, katolicka ideologia, kościelna propaganda. Społeczność LGBT to ludzie i orientacja = niezbywalna cecha ludzka.
Anonim2021.06.21 10:44
Nie ma czegoś takiego jak społeczność LGBT. Są to oddzielne osoby, które łączy cecha - upodobanie do dewiacyjnych zachowań seksualnych. Równie dobrze można mówić o społeczności złodziejów sklepowych.
defiacyny syf2021.06.21 10:11
przyzwoici piłkarze zrezygnowaliby grania w tej dewiacyjne hucpie ale to są zwykłe wurwy, które sprzedały się za pieniądze i gdy dzisiaj UEFA nakazałaby grania z logo fallusa na czole to by grali i jeszcze szczerzyliby gębę z radością do kamery
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.21 10:13
koleś, który wierzy w zwyrodniałego bożka gwałcącego maryję celem niepokalanego poczęcia nie ma nic wspólnego z przyzwoitością
defiacyjny syf2021.06.21 10:27
w jednym zdaniu zaprzeczasz sam sobie albo jest niepokalane poczęcie i to jest bez kontaktu cielesnego albo jest gwałt (potrafisz to udowodnić?) i jest wtedy kontakt fizyczny, jesteś już tak głupi, że zaprzeczasz sam sobie tak jak bolszewicy? czy łajno tęczowej zarazy wyżarło ci mózg tak jak robi kiła? czy w ogóle jesteś wstanie zrozumieć to co napisałem czy to jest dla ciebie za trudne? masz taką niska samoocenę, że musisz siebie oszukiwać i dowartościowywać słowem "Polak"
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.21 10:31
Niepokalane to metaforyczna symbolika, bo oczywiście takie coś nie miało nigdy miejsca. Natomiast nie zmienia to faktu, że wy katole w to głęboko wierzycie. Gwałt polega na tym, że Maryja się o bachora nie prosiła, a mimo to katolski bóg ją przymusowo zapłodnił bez pytania o zdanie ani zgodę. Wiara w tego typu mitologię jest patologią i zwyrodnieniem. Dehumanizujące ataki krzyżowców przeciwko społeczności LGBT to wierzchołek góry lodowej sekciarskiej religii opartej na psychopatycznej ideologii.
defiacyjny syf2021.06.21 10:42
nie dorabiaj teraz ideologii doi swojego nielogicznego bełkotu, nowa metoda - najpierw piszę a jak napisze bełkot pokazujący jaki jestem głupi to potem dorobię ideologię, typowy wyznawca Hitlera i Stalina, oni też najpierw pisali głupoty a potem tłumaczyli to ideologicznie, niczym się od nich nie różnisz a wręcz prześcignąłeś ich w debilizmie bo nie wyciągasz wniosków z historii, pozom intelektualny poniżej dziecka w piaskownicy ale widząc co piszesz to muszą marnie płacić za wpis dlatego produkujesz tak dużo sprzecznego bełkotu
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.21 10:11
❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜❤️🧡💛💚💙💜
leszczyna2021.06.21 9:59
Czy są równi i równiejsi, a LGBT-owcy najrówniejsi. Na tym wg nich polega równość. Zapewne taka sama, jak wolność i braterstwo wiadomo jakiego pochodzenia.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.21 10:12
Katoideologia jest sprawą polityczną. Orientacja nie.
errata2021.06.21 10:47
"katoideologia" możesz napisać z jakiego źródła masz taką definicję? może wymyśliłeś sobie ją sam dla siebie na poparcie swojego bełkotu i jak ekspert od definicji cytujesz ją na poparcie swoich bredni
leszczyna2021.06.21 16:08
"W tym szaleństwie jest metoda": Najpierw puszczono w obieg wyrazy "heteronormatywny" i "nieheteronormatywny", a już jest kolejna nowość "homonormatywny". Z "katoideologią" jest analogicznie. Lgbt produkuje nowomowę na użytek ogłupiania ciemnego luda.
robaczek2021.06.21 9:57
GEJE ATAKUJA!!!! ................ NA BARYKADY BABCIE I DZIADKI!!! . .................................. miśki ....przeciez wy juz ..... no nie wasz temat ze tak powiem ;] .............................;]
bezlitosny internauta2021.06.21 9:53
Jarosław Kaczyński był jednym z gości Zjazdu Republikańskiego w Warszawie, na którym wygłosił m.in. swoje przemówienie. - Cieszę się z tego spotkania, cieszę się z jego liczebności. Byłem tutaj tydzień temu, bo się pomyliłem i z przerażeniem patrzyłem na pustą salę, ale jest dobrze, bardzo dobrze (...). Republikanizm to odwoływanie się do wspólnoty, a dokładnie do różnych wspólnot, tych mniejszych i tej największej globalnej, wspólnoty narodowej, która jak zwykle, chociaż nie zawsze, jest tożsama, przynajmniej w pewnej mierze, ze wspólnotą państwową - mówił prezes PIS. Jednak to wcale nie jego obecność czy przemówienie wzbudziło największe zainteresowanie, a "wpadka stylizacyjna", którą tego dnia zaliczył.
Mężczyzna z macicą2021.06.21 9:39
Po co się ograniczać z tym promowaniem LGBT. Proponuję, aby puchar za zdobycie mistrzostwa był w kształcie tęczowego penisa. I najlepiej, żeby zwycięska drużyna wsadziła sobie ten puchar wiadomo gdzie.
pytania , ciągle pytania2021.06.21 9:37
kim jest Boniek (podobno Polak) w UEFA i dlaczego popiera to dewiacyjne łajno
Anonim2021.06.21 9:33
to już tyńczowe q-r/estwo nie sport
Alo Alo2021.06.21 9:06
"Niemieccy kibice planują podświetlić cały stadion na tęczowo w geście protestu przeciwko polityce Węgier" Węgierscy piłkarze powinni wówczas zejść z boiska na znak protestu i UEFA musiałaby zdyskwalifikować Niemców za uzywanie polityki na stadionie
swojak2021.06.21 10:49
przecież nikt nie ma takiej odwagi a jeszcze dutki przepadną wielbiciel dewiatów Boniek by się obraził
Flaga2021.06.21 8:54
Czy wiecie, że tęczowa flaga LGBTQI zawierała kiedyś 8 kolorów. Dwa zostały z niej usunięte a ich obecność została utajniona. Symbolizowały odpowiednio pedofilię i zoofilię.
Anonim2021.06.21 8:59
Nie, nie wiemy tego, oraz jesteśmy pewni że sobie tę bajeczkę wymyśliłeś.
Anonim2021.06.21 9:05
Dlaczego mówisz o sobie w liczbie mnogiej? Czyżby to upośledzenie umysłowe LGBT+ związane z problemem używania zaimków osobowych?
robaczek2021.06.21 8:43
GEJE ATAKUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ....................... babcie i dziadki! .........NA BARYKADY!!!! .................. bronić majtek wnucząt!!! .......................... no chyba za to ksiądz zagląda ;;]
abcd2021.06.21 8:32
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Hanys Górnosląski2021.06.21 8:26
Jakoś tak nawet przez telewizor czuć smród kału na stojącej pale kiedy się patrzy na tę nazistowską mordę pederasty w niemieckiej bramce.
Anonim2021.06.21 8:29
Szanowni państwo, uczestnicy wycieczki, przed państwem przedstawiciel gatunku pisowca-prawaka. Można karmić harnasiem i mortadelą, ale proszę blisko nie podchodzić bo pluje i gryzie!
Anonim2021.06.21 8:39
To nie Neuer zaprząta sobie głowę myślami o pałach i kale, a ty prawacki dewiancie.
Hanys GórnoŚląski2021.06.21 8:25
Więc teraz Nowak niech ubierze szmatkę ze swastyką: jako sprzeciw wobec niemieckiego nazizmu - tez będzie w "słusznej sprawie". Kolejny lewacki bełkot oparty o wysmarowaną lubrykantem doopę.
[email protected]2021.06.21 8:23
Za moich czasów też byli homoseksualiści i dewianci ale nie panoszyli się tak jak dzisiaj.UB miało na nich haki i ich wykorzystywało.Dzisiaj opozycja i miernoty które chcą zaistnieć w polityce wykorzystują tych dewiantów bo inaczej tego nie można nazwać
pytajnik2021.06.21 7:48
Dlaczego tyle ludzi przeciwnych promocji zboczeń nie domaga się realizacji nauczania biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ ) oraz zwiększenia skuteczności tych ośrodków?
Anonim2021.06.21 7:50
Zamiast wstawiać bezmyślnie ten sam tekst, podaj badania na skuteczność tej metody. Chętnie poczytam.
pytajnik2021.06.21 7:54
Po co badania, gdy wystarczy realizacja?
Anonim2021.06.21 7:56
No jak się próbuje przeforsować jakąś tezę, warto byłoby mieć coś na jej obronę.
pytajnik2021.06.21 8:02
Czy ja forsuję jakąś tezę? Czy jestem biskupem?
Anonim2021.06.21 8:05
Nie, jesteś głupi. Pozdrawiam.
pytajnik2021.06.21 8:08
Czy jak się pyta o wykonanie nauczania biskupów, to się jest od razu głupim?
Jan2021.06.21 8:57
Tak. Mądrość polega między innymi na prawidłowym wyborze autorytetów. Ktoś świadomie wybierający autorytet kogoś tak skompromitowanego, jak biskupi, jest zatem głupi. Pozdrawiam
pytajnik2021.06.21 11:01
Czy gdziekolwiek napisałem kto jest moim autorytetem? Czy można pozwolić, aby nauczanie przedstawicieli największego związku wyznaniowego pozostało niezrealizowane?
Anonim2021.06.21 7:51
Czystość obyczajów wymaga obrony. Grupy demoralizujące dzisiejsze społeczeństwa działają wspólnie więc i obrońcy wartości muszą wspólnie działać. Te problemy występują na całym świecie.
pytajnik2021.06.21 7:56
To czemu nie działają jak piszą biskupi?
bo by2021.06.21 7:52
nie mieli czemu być przeciwni
mały Biedronek2021.06.21 7:44
pedały czy jeszcze wam śmierdzą penisy gównem ? czy to myjecie czy dajecie tylko do wylizania kolejnym zbokom?
Anonim2021.06.21 7:47
Tylko prawak może zadawać takie pytania. Ech te analne fiksacje.
Marduk2021.06.21 7:42
Rozumiem, że ruch LGBT jest pokojowy i wolnościowy tylko dla swoich wyznawców. Tych, którzy są ich przeciwnikami mają prawo wyszydzać, bić i wyrzucać z pracy. Coś mi to przypomina Islam w którym można miłować tylko mahometan, a reszta innowierców to podludzie, którzy mają wybór - albo wiara w Allaha albo śmierć.
Anna2021.06.21 8:58
czyli nie rozumiesz.
Boholt2021.06.21 7:41
Po lekturze znakomitej większości wpisów poniżej widać, jak ważna i potrzebna jest walka z nienawiścią i wykluczeniem. Brawo dla Manuela Neuera!
Anonim2021.06.21 7:49
Z jakim wykluczeniem? W życiu nikogo nie pytałem jak on współżyje. Jedynie jak ktoś zaczyna o tym opowiadać o swoich wrażeniach i preferencjach to się oddalam od niego. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś dyskryminował w Polsce jakąkolwiek ułomną osobę.
Boholt2021.06.21 13:14
To mało widziałeś. I powiedz (napisz) mi, dlaczego w Polsce wciąż są używane jako wyzwiska "Ty pedale!" albo "Ty żydzie!".
leszczyna2021.06.21 16:12
Zapytaj kogoś, kto używa tych wyrazów jako wyzwisk. Bo akurat "pedały" we Francji same tak się określiły - "pede-e-s" - niosąc swoją nazwę na banerze na paradzie w Paryżu 29.06.2019r.
nic nowego2021.06.21 7:39
homo zboczenie wszystko może, natomiast ich nie wolno krytykować bo to jest prześladowanie, gorzej niż z żydami
Artur2021.06.21 7:38
to jest wysoce niesmaczne. ja widzę tutaj napędzanie klientów proktologom a nie jakieś wsparcie. takie promocje powinny być zakazane surowo.
Anonim2021.06.21 7:39
A co, poczułeś w sobie zew homoseksualisty po zobaczeniu tej opaski?
Anonim2021.06.21 7:46
Nie, znów zrobiło mi się niedobrze. Mam prawo do tego aby w publicznych wydarzeniach nie być narażonym na wstrząsy psychiczne a takie we mnie wywołują tego typu zachowania.
Anonim2021.06.21 7:48
Jeżeli tęczowa flaga wywołuje u ciebie nudności i poczucie zagrożenia, może warto udać się do specjalisty?
Anonim2021.06.21 7:55
tęcza i tęczowe barwy są symbolem chrześcijaństwa czyli przeciwieństwa lgbt a flaga lgbt nie jest tęczowa, gwoli ścisłości, a jedynie podobna.
Anonim2021.06.21 7:59
To po raz kolejny, jeżeli 6 pasków w różnych kolorach powoduje u ciebie niepokój, warto udać się do lekarza.
Anonim2021.06.21 7:38
Na KOLANA polskie cha_mstwo! Klękać i przepraszać za to wielowiekowe skυrwysyństwo wobec LGBT!
miki2021.06.21 7:40
tylko na tyle ciebie stać dewiancie,
Asior2021.06.21 7:42
ty pewnie jesteś tym bardziej inteligentnym, wykształconym i z wyższą kulturą wypowiedzi pedrylem?
Anonim2021.06.21 9:02
Skończyła się kultura wypowiedzi, czas na wojne!
robaczek2021.06.21 7:35
STRACH przed GEJAMI!!!!!!!!!!!!! ;] ................................................ wszędzie wróg!! ................................... biedne dziadki ;] ................................ wnuki wam przekabacą!!! ;]
Andrzej2021.06.21 7:38
Wszędzie są robaczki, strach przed robaczkami .......
Andrzej2021.06.21 7:31
Pewnie są równi i równiejsi. Ja myślę że katolicy powinni przynieść na mecz np. flagę biało niebieską (Maryjną). Ciekawe czy organizatorzy będą mieli pretensję.
Ukasz2021.06.21 7:28
Jak widać choroba umysłowa jest jednak zaraźliwa.
Prawda w oczy2021.06.21 7:20
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Anonim2021.06.21 7:22
A nieumiejętność odróżnienia dobrowolnego związku dwóch dorosłych osób od pedofilii czy zoofilii to się łapie pod ciężkie upośledzenie umysłowe.
pytajnik2021.06.21 7:31
A nieumiejętność słuchania nauczania biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )?
Anonim2021.06.21 7:37
Jesteś w stanie przedstawić badania skuteczności tej metody przedstawione przez jakichś cenionych ekspertów cytowanych przez pisma naukowe jak np. "Nature"?
Jak biskupi2021.06.21 7:42
tak powiedzieli, to to jest naukowe. Czego nie rozumiesz?
spójnik2021.06.21 7:38
A nieumiejetność zrozumienia, że dla przeważającej części ludzi na świecie nauczanie i istnienie biskupów jest bez znaczenia.
Artur2021.06.21 7:36
pedofilia też czasem jest dobrowolna a jednak nikomu do głowy nie przyjdzie żeby w oparciu o to twierdzić że jest dozwolona - bez względu na wolę ofiary to zawsze jest straszny i ohydny czyn podobnie jak współżycie osób tej samej płci. Homoseksualizm jest poważną przypadłością i publiczne jego promowanie jest bardzo nieprzyzwoite. Jenak nikt przy zdrowych zmysłach w Polsce nie pyta nikogo jak ten ktoś współżyje bo to sprawa ściśle prywatna i nikomu nic do tego, tym bardziej nie życzę sobie, jak większość ludzi, publicznego promowania homoseksualizmu. O sprawach intymnych nie powinno się publicznie rozmawiać. Problem polega na tym że u niektórych osób występuje też problem ekshibicjonizmu i dlatego muszą o tym publicznie mówić a nawet pokazywać się prawie bez ubrania.
Anonim2021.06.21 7:38
"w Polsce nie pyta nikogo jak ten ktoś współżyje bo to sprawa ściśle prywatna i nikomu nic do tego" - śmieszne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to jak bardzo kler przywiązuje uwagę do spraw reprodukcyjnych, aborcji itp.
Anonim2021.06.21 7:58
nie kler tylko chrześcijanie bo Pan Bóg przywiązuje do tego dużą wagę. Jest wiele fragmentów w Biblii potępiających rozwiązłość seksualną. Kler i chrześcijanie mają nie tylko prawo ale obowiązek o tym mówić.
Anonim2021.06.21 8:02
"nikt przy zdrowych zmysłach w Polsce nie pyta nikogo jak ten ktoś współżyje" "Kler i chrześcijanie mają nie tylko prawo ale obowiązek o tym mówić". Czy tylko ja tutaj widzę brak logiki?
leszczyna2021.06.21 9:55
Tak, tylko Ty.
Anonim2021.06.21 10:06
Niestety to jest bardzo często pojawiająca się prawidłowość. Zaburzenia seksualne często występują razem z innymi zaburzeniami. Zauważ że jest napisane że chrześcijanie mają obowiązek mówić ale nikt normalny nie pyta o to jak ktoś inny współżyje. Rozumiesz? Mówić nie znaczy to samo co pytać. Rozumiesz?
Antychryst hipokryta mami synek2021.06.21 7:19
I widzicie to działa tak że mężczyzna ćwiczy się w sile, mądrości,majsterkowaniu,zaradności żeby być głową rodziny - tzn żeby podobać się kobietom nie tak jak ci na utrzymaniu matek -co z tego że przystojni. Tylko jak ma być głową rodziny skoro jest na łasce wolnej woli kobiety? Czyli kobiecie podoba się mężczyzna zaradny - kandydat na głowę rodziny, po to żeby ona szantażem seksualnym przejmowała nad nim władzę i była jego głową -i dążyła do swojej rozwiązłości(Imprezy,remonty,podróże) lub jak się jej postawi parę razy- zostanie wymieniony na lepszy model i pomoże jej w tym policja,sąd,wojsko,cała planeta.
Anonim2021.06.21 7:21
To najbardziej żałosny, mizoginistyczny wysryw, jaki kiedykolwiek słyszałem. Koleżka chyba jest czarodziejem 33 level i nigdy kobiety za rękę nie trzymał ;)
Antychryst2021.06.21 7:34
Lepiej napisz jakiś kontrargument zaradny bawidamku - dumo swoich rodziców - no może oprócz argumentu że kobieta może być maszkarą o wyglądzie faceta wtedy moje argumenty rzeczywiście mogą się nie sprawdzić.
Anonim2021.06.21 7:49
Wyjdź z piwnicy, zobacz trochę świata, poznaj ludzi. To mój argument ;)
Anonim2021.06.21 7:17
"Neuer nosił opaskę w ramach miesiąca dumy LGBT w celu walki z nienawiścią i wykluczeniem." Powyższy artykuł oraz komentarze dobitnie pokazują, jak bardzo jest to potrzebne.
hehehe2021.06.21 7:17
"UKAŻE" hehehehehehehehehehehehe. Jeszcze śmieszniej byłoby "ÓKAŻE" :-)
Taro2021.06.21 7:15
Polska jako kraj ma wystawic zawodnikow, oplacic wszystko,a ,,pedaly,, powiedza ,ze jest zakaz wywieszania polskiej flagi. Te qrwy zboczone tak maja.
orwell-2021.06.21 7:14
bo są równi i są równiejsi... - lgbt jest uber ales
Anonim2021.06.21 7:06
Od kiedy to tęcza jest symbolem politycznym?
Anonim2021.06.21 7:17
Jest symbolem zboczonych degeneratów.
katolik2021.06.21 6:55
Episkopacie, Abp Gądecki jesteś współodpowiedzialny za holocaust na Polakach dokonywany przez nazistów i masonów z SSPIS i posłów. Doktorzy Niezależni--- wyjdzcie ostro ze swoim przeciwstawieniem się mordowaniu Polaków niepotrzebnymi śmiercionośnymi zastrzykami, stawieniu oporu nazistom SSPIS, bo inaczej jak tutaj ludzie ostrzegają masoni będą chcieć wcześniej, już w sierpniu na siłę mordować ludzi, to ludzie wyjdą na ulice i będzie wojna. Wiec ruszcie sie i to ostro! Prawo nazistowskie nie jest prawem, nie ma prawa obowiazywać i nie ma prawa być przestrzegane! Wojsko i Policja niech sobie uświadomi, że oni i ich rodziny poddane przez SSPIS nazistów dobrowolnemu przymusowi zastrzyków są jak pozostali Polacy poddani działaniu chemii genetycznej, chorobom i śmierci w czasie.
Po 11 ...2021.06.21 6:51
Kilka lat temu widziałem piłkarza, który miał krzyżyk na szyi, co w oczywisty sposób nawiązywało do społeczności chrześcijańskiej. Do dzisiaj nie został ukarany.
Karol2021.06.21 6:49
Cały cywilizowany świat już wie, gdzie jest prawda i sprawiedliwość. Wie, że równość, wolność i niedyskryminacja są podstawą współczesnej cywilizacji. Oprócz katolstwa w Polsce (i na Węgrzech). Tyle tylko, że te katolskie obłędy idą na konto wszystkich Polaków i trzeba sie potem wstydzić przed światem.
Stańczyk2021.06.21 7:07
Zapomniałeś o Litwie czy uważasz, że ten Kraj nie jest syfilizowany zakompleksiony lemingu? https://www.fronda.pl/a/landsbergis-litwa-nie-bedzie-przepraszac-za-zakaz-homo-propagandy,3639.html
trzymajmy się faktów2021.06.21 7:31
Katolicyzm NIKOGO nie prześladuje, tylko grzech nazywa grzechem, to nie KK wymyślił że sodomia jest grzechem. W Polsce wszyscy hetero, homo, trans itp. mają równe prawa, nikt nie pyta w urzędzie, szkole, sklepie, jakiej jesteś orientacji i z kim sypiasz. Te rzekome "prześladowania" to jest niezgoda na kłamstwo - nachalną propagandę. Współżycie 2 facetów jest niezgodne z naturą i szkodliwe dla zdrowia, choćby całe piekło zawyło to tego nie zmieni. Dlatego promowanie tego w szkołach POWINNO być zabronione.
pytajnik2021.06.21 6:46
A czy zgodny jest z powszechną przyzwoitością i moralnością stan poinformowania o nauczaniu biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )?
Struga2021.06.21 6:52
Bzdura z tymi ośrodkami. Zgodnie ze zgodną opinią WSZYSTKICH szanowanych ośrodków wiedzy medycznej, "leczenie" homoseksualizmu jest niemożliwe. A mało jest ludzi, którym wierzyć, że nie łżą, należy mniej niz polscy biskupi.
pytajnik2021.06.21 6:56
Kto zatrzyma strugi pomyj wylewanych na polskich biskupów, którzy stoją na straży prawdy nawet, gdy prasa kłamie?
prasa kłamie?2021.06.21 7:07
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza odrąbie w interesie o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej ojczyzny.
niech będzie pewny2021.06.21 7:14
!
Niespełniona ofiara abrahama2021.06.21 7:25
Jak rządzą synowie dziwek w garniturach lub skórzanych marynarkach, tłumaczący swój strach przed odejściem żon dziwek w postaci wmawiania sobie troski o córki dziwki, To czemu się dziwić.
każdy prowokator2021.06.21 7:27
czy szaleniec
katolik2021.06.21 6:45
masoni opanowują cąłkowicie świat, Polacy nie mogą poddac się śmierci!
Portofino2021.06.21 6:42
Pedalstwo coraz bardziej rozzuchwalone. W Leningradzie polski dziennikarz nie mógł wejść na stadion ze znaczkiem Polski Walczącej, ale gdyby wpiął sobie w klapę taki żółty chwast, zwany żonkilem, dodatkowo na tęczowym tle, to sprowadzono by orkiestrę, aby mu towarzyszyła przy wejściu.
ANTYuefa2021.06.21 6:40
https://niezalezna.pl/400141-uefa-zakazuje-w-petersburgu-polski-walczacej-relacja-naszego-korespondenta?desktop "...Miejscowy ochroniarz powiedział, że UEFA zakazuje jakichkolwiek politycznych emblematów i że ma zerwać naklejkę, bo znak „kotwicy” znajduje się w zbiorze zakazanych symboli. To efekt szkodliwej działalności „Nigdy więcej”..."
Anonim2021.06.21 6:43
https://dzienniklodzki.pl/awantura-o-szczerbiec-w-lodzi-policjant-mieczyk-chrobrego-to-symbol-faszystowski-film/ar/3672636
Anonim2021.06.21 6:48
https://nto.pl/uefa-ukarala-slask-wroclaw-za-herb-brzegu/ar/6210421
katolik2021.06.21 6:40
Doktorzy Niezależni--- wyjdzcie ostro ze swoim przeciwstawieniem się mordowaniu Polaków niepotrzebnymi zastrzykami, stawieniu oporu nazistom SSPIS, bo inaczej jak tutaj ludzie ostrzegają masoni będą chcieć wcześniej, już w sierpniu na siłę mordować ludzi, to ludzie wyjdą na ulice i będzie wojna. Wiec ruszcie sie i to ostro! Prawo nazistowskie nie jest prawem, nie ma prawa obowiazywać i nie ma prawa być przestrzegane!
Jeśli już piłka nożna została speda,,.lizowana2021.06.21 6:37
to już mamy czysty rozpad wrażliwości na to co kształtowało świadomość ludzi chcących mieć normalną rodzinę ojciec, matka i dzieci. Pe,.,dzie zróbcie sobie sami jak jesteście w stanie, z.boki.
Ben2021.06.21 6:36
Symbole LGBT są apolityczne, uniwersalne i pokojowe z wyjątkiem Maryjki z tęczową aureolą.
Grizzly2021.06.21 6:32
Tak się rodzi pedałofaszyzm!
AAAtomek2021.06.21 6:29
Brawo Neuer! Lać po mordzie katofaszystów!
Zgredzik2021.06.21 6:35
To właśnie z powodu takich jak ty wspieram finansowo Straż Narodową.
AAAtomek2021.06.21 8:09
Ja z powodu takich jak ty walczę z faszyzmem#komunizmem i ze zwykłą głupotą.
Olin2021.06.21 7:39
o jaki pedalski przejaw walki o równością i brak wykluczenia. Brawo jednokomórkowy zboczeńcu...
AAAtomek2021.06.21 8:10
Wykluczam katofaszystów z życia publicznego.
leszczyna2021.06.21 16:20
Jaką masz władzę i w jakim kraju rządzisz?