UE przedłuża sankcje wobec Rosji. Obejmą kluczowe sektory - zdjęcie
10.12.20, 21:16fot. kremlin.ru

UE przedłuża sankcje wobec Rosji. Obejmą kluczowe sektory

7

- Mimo pojawiających się coraz częściej głosów, zwłaszcza w środowiskach biznesu w krajach członkowskich UE, aby sankcje z Rosją zawiesić, ograniczyć lub znieść, Rosjanie cały czas dają powody, by sankcje nadal przedłużać – powiedział szef delegacji Parlamentu Europejskiego ds. współpracy UE-Rosja, europoseł Ryszard Czarneckiego z PiS.

Sankcje obejmą sektory finansowy, energetyczny i obronny oraz produktów podwójnego zastosowania.

Ponadto sankcje dotyczą zakazu eksportu i importu broni, eksportu produktów podwójnego zastosowania do celów militarnych lub dla użytkowników wojskowych w Rosji, a także ograniczenie dostępu Rosji do strategicznie wrażliwych technologii i usług, które mogą być przydatne do produkcji i wydobycia ropy naftowej.

 

mp/pap/niezalezna.pl

Komentarze (7):

oficer LWP2020.12.11 17:09
Wznowiono prace nad podwodnym odcinkiem gazociągu Nord Stream 2 Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-wznowione-prace-nad-nord-stream-2,nId,4920969#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
niezawodny sprzęt made in juesej2020.12.11 7:01
On 8 December 2020, two pilots have been forced to eject from a F/A-18F Super Hornet at RAAF Base Amberley (Qld.) It is reported that the Super Hornet was taking off with seven other fighters when it appeared to suffer engine failure. Both pilots ejected successfully and the aircraft ended up in grass beside the runway. According to the Royal Australian Air Force (RAAF) both pilots are safe, no other personnel were involved in the incident. The cause of the incident is not known at this time and will be subject to investigation. The serial of the Super Hornet is confirmed as A44-223. https://www.scramble.nl/military-news/raaf-f-a-18f-super-hornet-incident
Göwna żydowskie mozolnie "w pracy"...2020.12.10 22:28
Po 11..., AAAtomek, jle_ffm, Natalja Siwiec, Göwno z Nilu, MT (‿ˠ‿), MaxFiend, ladychapel, Krakus, Suweren, Darek, Jonasik, okazyjnie "kretynizacja", Anonim.... itp. To duet parchów Tadziu i Jasiu Hateprick-Woleński. . . . . . Wiesz o tym "podróżniku" medialny, że Fronda jest prawicowa, katolicka i zastanawia taki drobiazg, ty lewak, jak przypuszczam, co ty tu robisz? Nudno na lewackich forach? Cenzura? A może masz misje, tylko jaką? W kółko pieprzysz te same głodne kawałki, te same frazesy, oskarżenia, biadolenia, porady, linki (tak jakbyś miał monopol na internet) ... Do znudzenia. Wiem, samotność jest straszna, ale o tym trzeba było myśleć dekady wcześniej. No więc, o co ci chodzi? Zupełnie zapomniałem, jesteś twórcą, naukowcem, doradzasz ... A z braku klienteli siedzisz tutaj u prawaków-katoli a bazując na dniu wczorajszym, niemal 16 godz. A MÓWIĄ, ŻE ŻYDOWI TO NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ!
oficer LWP2020.12.10 22:21
w Rosji można kupić towary z całej Unii, USA, Japonii, Brazyli, nie ma tam towarów tylkom z Kaczystanu, ten ekonomiczny cymbał uważa, że jak w Rosji nie można kupić towarów to dobrze, cierpi na tym Rosja, o polskich producentach ten obłąkaniec chodzący na żydowskiej smyczy nie myśli
Po 11 ...2020.12.10 22:13
UE przedłuża sankcje wobec Rosji???? Jak to możliwe? Pis i Wągry nie wywalczyli zniesienia sankcji???
Radziszewski-rebeliant-Walter-matis892020.12.10 21:40
Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB. Wraz z gownami żydowskimi niemal zawładnęli tym forum.
matis892020.12.10 21:31
Te sankcje to ściema. Niemcy i Francja mają doskonałą współpracę z Rosją, a w USA wygrała opcja pro chińsko-rosyjska lewaka Bidena. Zasada propagandy rosyjskiej w sojuszniczej UE jest taka by agenci Rosji w UE mówili o sankcjach których nie ma albo są śmieszne oraz rosyjscy agencji mają nazywać ruskimi wszystkich tych co krytykują masońską, lewacką czyli komunistyczną politykę UE.