TYLKO U NAS! Waldemar Krysiak: Zmiana płci to oszustwo środowisk LGBT i krzywdzenie dzieci - zdjęcie
27.08.20, 13:45Screenshot Youtube - telewizja wpolsce

TYLKO U NAS! Waldemar Krysiak: Zmiana płci to oszustwo środowisk LGBT i krzywdzenie dzieci

79

Mariusz Paszko, portal Fronda.pl: Czy uważa Pan, że można zmienić płeć?

Waldemar Krysiak, prowadzi blog „Gej przeciwko światu”: Ja uważam, że płeć jest faktem biologicznym. Za tym stoi masa dowodów naukowych, polecam tutaj psychologa dr. Petersona, który w bardzo prosty sposób wyjaśnia jakie są różnice między kobietami a mężczyznami. Oczywiście te różnice nie są absolutne, to są raczej bardzo bardzo silne tendencje, które opisują w jaki sposób zachowują się mężczyźni i kobiety. To wynika z ich biologii. Jesteśmy dymorficznym gatunkiem ssaków, u którego występuje para płci, dwie. Płci nie można zmienić. To, co przekazują środowiska transseksualne, to tak naprawdę dokonują pewnego „fikołka”. Środowiska transseksualne zgadzają się, że płci nie można zmienić, ponieważ one wprowadzają pojęcie płci psychicznej, płci mózgu - w pewnym sensie. Takiej niezmiennej, która pod pewnymi względami przypomina nawet duszę. Ta płeć psychiczna ma być kompletnie niezależna od płci biologicznej. W tym jest ziarnko prawdy w tym znaczeniu, że istnieją różnice kulturowe na przykład między postrzeganiem tych dwóch płci. Są to różnice indywidualne. To nie jest tak, że mężczyźni są wszyscy identyczni, a kobiety wszystkie takie same. Tylko, że interpretacja jest tutaj przesadzona. Czy płeć psychiczna istnieje w oderwaniu od płci biologicznej? Wszystko wskazuje na to, że nie, bo u 99,9% osób te płci są tożsame. Praktycznie więc wszyscy mężczyźni uważają, że są mężczyznami, zgadzają się, że są mężczyznami i kobiety zgadzają się, że są kobietami. Moim zdaniem płci nie można zmienić. Nawet jeśli wprowadzimy pojęcie płci psychicznej to ono tego nie wyjaśnia, ono problemu nie rozwiązuje, bo w większości przypadków płeć jest tożsama.

A płeć mózgu?

Nie jestem w stanie powiedzieć. To jest pytanie bardziej do neurologów, biologów i lekarzy. Ciało kobiety jest inne od ciała mężczyzny, będą więc występowały różnice między mózgami kobiecymi i męskimi. Mózgi męskie są większe, bo mężczyźni są zazwyczaj więksi.

Jak Pan widzi pojęcia „gender” i „queer”?

Rozmawiałem na temat definicji słowa „queer” z różnymi osobami. Nigdy nie byłem w stanie uzyskać sensownej, spójnej odpowiedzi na temat tego, czym w ogóle queer jest. Z tego co rozumiem, queer jest konceptem neomarksistowskim albo w swojej naturze marksistowskim. Oni myślą w kategoriach utopijnych, a mianowicie, jeżeli znajdziemy jeden przykład anomalii, to każą nam traktować anomalię z taką samą wagą jak normę.

Jak wygląda sprawa odczuwania płci w odniesieniu do dzieci?

Istnieją osoby, u których od wczesnego wieku dziecięcego występuje brak identyfikacji z własnym ciałem, z własną płcią. Powoduje to dysforię, czyli ból związany z byciem osobą transseksualną. U bezwzględnej większości dzieci jest to faza, która przemija. Możliwe, że większość dzieci nawet tego nie odczuwa. Część dzieci odczuwa to i u większości z nich ta faza po prostu mija. Jest to pewien fizjologiczny okres w rozwoju człowieka. Te dzieci, które pozostają z tą dysforią, wyrastają na osoby transseksualne.

Jest sprawą oczywistą, że osoby transseksualne jako osoby dorosłe powinny być w stanie szukać pomocy medycznej. Prawdopodobnie powinno się zacząć już w wieku około 16 lat, żeby przynajmniej zrozumieć te tematy, aby z kolei w wieku 18 lat możliwe było przez te osoby świadome podjęcie decyzji.

Podawanie jednak dzieciom, które są niepewne swej płci, hormonów, jest szaleństwem. Z punktu widzenia osób transseksualnych wygląda to tak, że oni wiedzą, że jeżeli przejdą przez okres dojrzewania to nigdy, głównie w przypadku mężczyzn, którzy chcą wyglądać jak kobiety, to ten proces się nie uda i nie będą w stanie tak wyglądać. U kobiet, które biorą męskie hormony jest z reguły inaczej. Testosteron zmienia kobiece ciało w inny sposób. Ich argument za podawaniem dzieciom hormonów polega na tym, że oni chcą, żeby dorastające dzieci, które uważają się za transseksualne, w przyszłości miały tzw. dobry „passing”, to znaczy taki wygląd, jaki by się chciało mieć.

U chłopców, którzy przyjmują żeńskie hormony mogą się wykształcić piersi. Ale wagina im się nie wykształci i dzieci nigdy nie urodzą. To jak tu można mówić o przemianie w kobietę?

Oczywiście, że nigdy nie zajdzie taki proces. To jest przykra rzeczywistość takich zmian dla tych osób, że zamiany te są tylko powierzchowne. Chromosomów nie da się na chwilę obecną zmienić. Efekt tranzycji jest efektem kosmetycznym. Jeśli przestaną brać hormony, to te efekty się cofną, ponieważ ciało będzie starało się wrócić do swojego naturalnego stanu.

Czyli jest to jedno wielkie oszustwo?

Jest to przede wszystkim oszustwo dla osób, które przeżywają problemy, które mają zaburzenia psychiczne i cierpią na dysforię w wieku dorosłym. Zmiany kosmetyczne u części tych osób zmniejszają ten ból. W tym wypadku jeśli psychiatra się z tym zgadza, jeśli jest to legalna pomoc medyczna i jeśli im to zmniejszy cierpienie, to uważam, że nie będzie dla nich oszustwo. Oczywiście, że to nie będzie zmiana płci, oni nie staną się tej płci, której by chcieli, ale być może to im pomoże zmniejszyć cierpienie. Natomiast będzie mnóstwo osób, które w wieku dojrzewania przechodziły przez ten okres braku identyfikacji ze swoim ciałem i które jeżeli zaczęły brać hormony jako nastolatkowie, będą tego bardzo ... bardzo żałowały.

Czy widziałby Pan tutaj jakieś podobieństwa tego ruchu do ateizmu wojującego?

Szczerze mówiąc w tym sensie nie. Jedyne podobieństwo, jakie bym widział to to, że mniejszości seksualne czują się odrzucone przez religię i to może pociągać ich w stronę ateizmu. Może w tym względzie będą zachodziły podobne mechanizmy. Jeżeli ktoś czuje się odrzucony przez religię, to prawdopodobnie będzie chciał z nią walczyć.

Ateizm wojujący to termin stworzony przez marksistów.

Ja ateizm wojujący znałem z dwóch perspektyw. Znałem go z perspektywy religijnej, gdzie jest terminem negatywnym. To są ateusze, ateiści, którzy nienawidzą Kościoła, tak naprawdę jest antyklerykalizm, tyle że w nowej formie.

Ateizm to jest zaprzeczenie Boga, ale żeby był wojujący? Jak Pan to widzi?

Bo to nie jest tak naprawdę ateizm, to jest antyklerykalizm.

Walka z każdą formą wyznawania Boga czy istoty wyższej?

Po części te osoby są prawdopodobnie z materialistycznych powodów przekonane do słuszności takiej walki. Ale w dużej mierze część takich osób będzie miała jakiś uraz do religii. Jeden z moich najlepszych przyjaciół żadnego urazu do religii w tym sensie nie ma, nikt go nie skrzywdził z osób religijnych, a większość osób, które znam jako wojujących ateistów wydają się mieć głęboką urazę do struktur religijnych albo mają spaczone spojrzenie na to, czym religia jest. Religia jest jednym z tych zjawisk, które łatwo spaczyć. Także myślę, że to jest mieszanka różnych zjawisk, w tym antyklerykalizmu.

Jakby Pan określił transaktywistów?

Ci, których znalazłem na tych serwerach, gdzie handlowano hormonami dla dzieci, byli osobami o głębokim przekonaniu, że normy społeczne są szkodliwe i że muszą być przez nich zmienione aż tak, żeby płeć przestała istnieć jako koncept lub żeby odgrywała rolę bliską zeru.

Czy uważa Pan, że ci transaktywiści, grupy ludzi z organizacji LGBT i inne które zostały dołączone do ideologii gender, są wykorzystywane przez jakieś środowiska ideologiczne, biznesowe, religijne?

Są wykorzystywane przez te środowiska, którym zależy na stylu życia „róbta co chceta”. Trudniej zrobić biznes na ludziach żyjących w stałych związkach, którzy mają poukładane życie. To jest niezależne, czy to są związki heteroseksualne czy homoseksualne. Jeżeli ktoś żyje w monogamicznym stałym związku to będzie miał inne cele w życiu niż ktoś, kogo życie kręci się wokół aktywizmu, demonstracji, ciągłego imprezowania. Oczywiście, że da się zrobić ogromny biznes na tych, dla których hedonizm staje w centrum życia.

Czy to jest ta strategia biznesowa wybitej szyby, czyli jak się coś najpierw zepsuje to potem można na tym zarobić?

Tylko musi Pan powiedzieć jak by to działało w tym przypadku środowisk LGBT.

Jeśli się rozbije i zniszczy strukturę rodziny, strukturę społeczną, to na tych ludziach, którzy nie są w stanie kontrolować swoich wydatków, można zarobić więcej.

W tym sensie ja to nazywam hedonizmem. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o rozbijanie rodziny, a raczej rozpad rodziny, to jest to bardzo skomplikowane zjawisko. Ja nie widzę dowodów, żeby osoby homoseksualne rozwalały rodzinę. Rodzina jest rozwalana przede wszystkim przez korporacje, bo im jest łatwo na hedonistach zarobić. Rodzina jest rozwalana przez feminizm, bo miesza kobietom w głowach. Rodziny są rozwalane przez aborcję. Rodziny są rozwalane przez to, że jest bardzo silna migracja do miast. Z kolei w mieście bardzo trudno o miejsce, gdzie można założyć rodzinę, gdzie można wychować dzieci. Miasta nie są miejscami przyjaznymi dla dzieci. Problemem są rozwody, problemem jest to, że młodzi mężczyźni stracili i przestali widzieć sens w zakładaniu rodziny, skoro są demonizowani przez kulturę mainstreamową. Według tego właśnie mainstreamu, według głównych lewicowych mediów biały heteroseksualny mężczyzna ma być źródłem zła. Jeżeli ktoś jest demonizowany non stop, to dlaczego on by chciał mieć dzieci, skoro jest potworem? To jest wiele wiele problemów.

Przez lata zmieniano system ekonomiczny w ten sposób, żeby więcej „wydusić” z pracownika. Początkowo zaczęto nakładem pracy obciążać mężczyzn, ale psychika mężczyzny nie jest tak odporna, jak psychika kobiety i odstąpiono od tego. Wzrosły koszty utrzymania i do pracy zawodowej musiały też pójść kobiety. W efekcie wymyślono „równouprawnienie” i zaczęły powstawać ruchy feministyczne. Kobieta jest w stanie wytrzymać psychicznie dużo więcej niż mężczyzna i można na niej więcej zarobić, co widać na przykład po różnicy płac na tych stanowiskach. Tak więc wygląda na to, że jest to kolejne zwykłe oszustwo.

Nie jestem pewien, czy to są działania tylko odgórne. Sporo feministek jest przeciętnymi kobietami, które przekonały się, że muszą walczyć ze światem. Nie wszystkie z tych procesów są tak bardzo odgórne, jak wiele osób myśli. Wydaje mi się, że dużo większą rolę odgrywa wpływ zmiany systemów ekonomicznych, np. wielkich korporacji, którym jak najbardziej zależy na tym, żeby utrzymywać pracowników na gorszych stanowiskach, nawet jeśli płace będą większe. Jest więcej pracowników. Jeśli zmusimy rodziny do tego, żeby oboje rodzice musieli pracować, to jest to w tym sensie zysk dla tej ekonomii, która stawia na ciągły progres.

Czy porównałby Pan hormony do dopalaczy?

Nigdy nie brałem hormonów, próbowałem kiedyś dopalaczy. Byłem kiedyś lewicowym aktywistą i imprezowałem.

Jedne i drugie zmieniają sposób myślenia.

Zgadzam się. Znam osoby, które brały hormony i mam dzięki temu porównanie. Z tego, co rozumiem, testosteron jest rodzajem narkotyku i dla mężczyzn i dla kobiet, dodaje pewności, zmienia sposób myślenia. Po testosteronie ludzie czują się trochę agresywni, ale czują się dobrze. Hormony są rodzajem narkotyków, oczywiście.

Jak to się stało, że Pan się zaczął interesować handlem hormonami dla dzieci?

Ja się nigdy tym nie interesowałem, to był o wiele bardziej przypadek. Wiedziałem, że na tych zamkniętych grupach dzieją się dziwne rzeczy. Gdyby nie działy się dziwne rzeczy to nie byłyby zamknięte. Całkiem przypadkiem odkryłem, że aktywiści i transaktywiści migrują z facebooka na discord. Na discordzie, również całkiem przypadkiem, bo natrafiłem na wzmianki o mnie, dowiedziałem się, że są serwery, o których mnie właśnie nie wolno wiedzieć. Co by to było, gdyby „gej przeciwko światu” wszedł na te serwery. Tylko dlatego, że aktywiści sami o tym gadali, dowiedziałem się, że takie tajne serwery istnieją.

Czy głównym handlującym hormonami dla dzieci jest osoba, która przedstawia się jako Wiktora? Czy to jest mężczyzna? Czy na tym jest duży zarobek, czy jest to bardziej handel bazujący na ideologii?

Z tego co wiem, Wiktora jest osobą bezrobotną. Także w jego przypadku zyski ze sprzedaży hormonów mogą grać rolę. Same te leki odsprzedawane przez aktywistów miały raczej niskie ceny. Mówimy tu o 50-100 złotych na te preparaty, które wystarczają na okres od jednego do trzech miesięcy. To nie są wysokie sumy. Większość aktywistów, z tego co widziałem, robiła to bardziej ze względu na satysfakcję z tego, co oni nazywają „pomocą dzieciom”. Im się wydawało, że mają moralny obowiązek załatwiania hormonów nieletnim. Najgorsze rzeczy można zrobić, jeśli się przekona, że robi się to dla czyjegoś dobra.

Jak Pan się odnosi do profanacji w związku z wieszaniem flag na pomnikach? A jeszcze się okazuje, że ci, którzy tego dokonali byli szkoleni jako lewicowe bojówki z budżetu miasta Warszawa, za co z kolei odpowiada pan Rafał Trzaskowski.

On jest na to za mało inteligentny. Nie doceniamy głupoty własnej ludzi. „StopBzdurom”, czyli tzw. „Margot” i jego partnerka tzw. „Łania” są anarchokomunistami. Oni używają retoryki tęczowej, żeby promować anarchokomunizm. To jest facet i dziewczyna, a wszystkie lewicowe media mówią, że aresztowane zostały dwie kobiety. To są anarchokomuniści, którzy chcą zaistnieć w mediach. To co robią, szkodzi mi jako gejowi, bo to jest żałosne i rzuca bardzo negatywny cień na środowiska nieheteroseksualne i to jest przede wszystkim bezczelne i głupie. Oni nic nie osiągną poza eskalacją konfliktu. Im na tym zależy, to są anarchokomuniści, którzy chcą zburzenia porządku. To są osoby, które świadomie łamią prawo, które świadomie zachowują się jak ostatnie bydło. Osobiście bolą i obrażają mnie ich akcje. Rozumiem, że można się na różne tematy nie zgadzać. My w Polsce przegapiliśmy rozwiązanie pewnych zagadnień. Uważam, że dużo wcześniej powinniśmy w atmosferze cywilizowanej dyskusji zająć się problemem związków partnerskich. Ja uważam, że związki partnerskie są dobrym pomysłem, nie chodzi tutaj o dzieci, ale o rozwiązywanie problemów podatkowych, problemów praktycznych. To są tematy, na które można dyskutować. Natomiast przekraczanie takich granic, jak wieszanie flagi tęczowej na figurze Chrystusa Sursum Corda w Warszawie jest pokazaniem środkowego palca większości Polaków. Również wśród homoseksualistów są osoby wierzące. Potraktowanie Jezusa jak masztu, na którym można powiesić własną flagę jest bezczelne i tylko eskaluje przemoc.

Progresywna lewica myśli kolektywistycznie. U nich nie ma odpowiedzialności osobistej, oni wszyscy starają się myśleć jak jedno stado. Także oczywistym jest, że taki polityk jak Trzaskowski nigdy nie skrytykuje innych członków progresywnej lewicy. Oni muszą mówić jednym głosem, bo starają się myśleć jednym mózgiem.

Trzaskowski w trakcie kampanii prezydenckiej deklarował, że jest katolikiem.

Czy jeśli postoję parę godzin w garażu to stanę się samochodem? Technicznie katolikiem zapewne jest, bo został ochrzczony, ale to było kiedyś a jak jest teraz?

Dziękuję za rozmowę

Dziękuję za wywiad i pozdrawiam - skoro mam taką okazję - Bartka ze Szczecina, o którym wiem, że jest wieloletnim fanem Frondy!

Komentarze (79):

chlera2020.08.31 18:29
zabobon: zmień płeć = zmień piec.....przecież w ideologii LGBT+ nie o to chodzi...chodzi o tolerancję osób takimi jakimi się urodziły....nie zniosę religii, która prześladuje osoby za to, że nie mają wpływu na kształt nosa, fallusa czy muszli
Szybka Randka2020.08.28 17:53
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
***** ***2020.08.28 11:20
ŁoJeżu jaka pulchna Matylda!
Jezus Maria!2020.08.28 11:14
Baba z brodą!
A w jaki "techniczny" sposób2020.08.28 11:10
można anulować kościelny chrzest i przestać być katolikiem?
Darek2020.08.28 12:25
Bardzo prosto, wystarczy dokument potwierdzający narodowość Polską. Polacy są ekskomunikowani automatycznie od 600 lat, na mocy decyzji papieża Marcina V.
barbar2020.08.30 9:41
Kościół Katolicki to nie więzienie-można w każdej chwili przestać być członkiem Kościoła, o niebo łatwiej niż członkiem EU. To się nazywa apostazja, pewnie słyszałeś.
Oględnie mówiąc - gw prawda.2020.08.30 22:00
Zgodnie z doktryną katolicką apostata wciąż pozostaje członkiem Kościoła oraz katolikiem, gdyż decydujący o tym chrzest jest nieusuwalny.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.28 10:59
Mam pytanie kiedy Walduś został specjalistą nt. transpłciwości? Z tego co mi wiadomo posiada jedynie tytuł Mister Bear Poland.
Anonim2020.08.28 9:33
Szukasz ideologii LGBT+? Oto ona … ................................... https://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/157244,szukasz-ideologii-lgbt-oto-ona
Hue2020.08.28 8:32
To katechizm tez klamie mowiac, ze bog nie ma plci?
AntySzwab2020.08.27 22:23
Tu jest dowód - część potencjalnie "złych" pójdzie z Bogiem.
jino2020.08.27 20:10
okłamujecie ludzi, że osoby LGBT+ namawiają na zmianę płci...przez to ktoś ostatnio zaatakował stoisko "zmień piec" bo ślepy nie doczytał treści...przekręcacie prawdę, manipulujecie...ale mądry człowiek to dostrzeże...osoby LGBT+ walczą o godność i normalność...o to aby nie być wykluczanym....o to aby nie być wyśmiewanym...jesteście draniami...głupcami...i godnym politowania prostakami - jeżeli wierzycie w kościelną propagandę nienawiści
Od Hołowni do PO2020.08.27 22:24
Bzdury propagandowe piszesz...
Brawo Polska! Zazdrościcie nam szwaby!2020.08.28 11:12
https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-mezczyzna-zaatakowal-wolontariuszy-pod-kosciolem-myslal-ze-zachecaja-do-zmiany-plci/ar/c1-15142480
Sticky Notes2020.08.28 0:26
Ino w zdrowy rozsądek wierzymy. Poza przypadkami skrajnymi (takie zawsze będą i tu się kłania medycyna) odpowiedz, ale szczerze: Jaki strój kąpielowy powinna/powinie nosić Margot ? Potrafisz ?
Hue2020.08.28 8:33
To moze uzyj zdrowego rozsadku i powiedz mi, jaki stroj plazowy ma ubrac Bog, skoro wg katehizmu nie jest ani mezczyzna, ani kobieta?
Sticky Notes2020.08.28 10:38
Są trzy osoby boskie. Jezus był mężczyzną -> kąpielówki.
Alojzy Cedzidło2020.08.28 22:54
Osobniku " jino" . Warto sobie dobrze przemyśleć temat , który chce się poruszyć . Od wieków zboczenie seksualne było , jest teraz i pewno długo będzie . Szczepionki na ta chorobę nie wymyślono W naszej , nie tylko polskiej , kulturze konserwatywnej nigdy nie było takiego , "prześladowania " homosiów , Zawsze d o tej pory , były to sprawy intymne osobiste Ba .. Mimo wiedzy o tym zboczeniu nie ukrywano zachwytu na talentem tych osób . Śpiewem Merkurego do dziś się zachwycają. Dziś się odmieniło . Pedalstwo weszło w politykę . Wyszli z ukrycia . Swoimi prowokacjami kształcą nowych "Cybów" . To się żle skończy . Zwalanie winy na PiS , Rząd , nikomu oczu nie zamydli . Homosie wyszli z ukrycia . Demonstracyjne. Do nich dołączyli udający miłość ,,sympatycy " . Coraz częściej słyszy się pytanie : KTO ZA TYM STOI "
Mariusz Paszko, portal Fronda.pl:2020.08.27 20:09
Czy uważa Pan, że można zmienić płeć? Waldemar Krysiak, prowadzi blog „Gej przeciwko światu”: Ja uważam, że płeć jest faktem biologicznym. Za tym stoi masa dowodów naukowych, polecam tutaj psychologa dr. Petersona, który w bardzo prosty sposób wyjaśnia jakie są różnice między kobietami a mężczyznami. Oczywiście te różnice nie są absolutne, to są raczej bardzo bardzo silne tendencje, które opisują w jaki sposób zachowują się mężczyźni i kobiety. To wynika z ich biologii. Jesteśmy dymorficznym gatunkiem ssaków, u którego występuje para płci, dwie. Płci nie można zmienić. To, co przekazują środowiska transseksualne, to tak naprawdę dokonują pewnego „fikołka”. Środowiska transseksualne zgadzają się, że płci nie można zmienić, ponieważ one wprowadzają pojęcie płci psychicznej, płci mózgu - w pewnym sensie. Takiej niezmiennej, która pod pewnymi względami przypomina nawet duszę. Ta płeć psychiczna ma być kompletnie niezależna od płci biologicznej. W tym jest ziarnko prawdy w tym znaczeniu, że istnieją różnice kulturowe na przykład między postrzeganiem tych dwóch płci. Są to różnice indywidualne. To nie jest tak, że mężczyźni są wszyscy identyczni, a kobiety wszystkie takie same. Tylko, że interpretacja jest tutaj przesadzona. Czy płeć psychiczna istnieje w oderwaniu od płci biologicznej? Wszystko wskazuje na to, że nie, bo u 99,9% osób te płci są tożsame. Praktycznie więc wszyscy mężczyźni uważają, że są mężczyznami, zgadzają się, że są mężczyznami i kobiety zgadzają się, że są kobietami. Moim zdaniem płci nie można zmienić. Nawet jeśli wprowadzimy pojęcie płci psychicznej to ono tego nie wyjaśnia, ono problemu nie rozwiązuje, bo w większości przypadków płeć jest tożsama.
Japa2020.08.27 22:18
No dobra . To ja mniej naukowo . Jeśli tej płci fizycznej zmienić nie można , bo normalnemu mężczyżnie wycięcie " znamion " męskości nic nie zmieni , oprócz możliwości zapłodnienia . to jak określić tych którzy nie biorą natury pod uwagę . I jeszcze jedna sprawa . Jak nazwać tych , którzy tych osobników z psychicznie zmienioną płcią wykorzystują do zmiany cywilizacji na kuli ziemskiej.?
Szybka Randka2020.08.27 18:49
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
nie czytać debili — posłuchać dobrego rocka2020.08.27 18:11
https://www.youtube.com/watch?v=by7BxXJ-z3g
Anonim2020.08.27 17:36
W życiu chyba nie widziałem brzydszej baby, ona jest jeszcze brzydsza od Pawłowicz. Fuj...
Alojzy Cedzidło2020.08.27 17:29
Nie warto na Frondzie być nie uczonym . Taki nie uczony patrzy na świat wokół siebie i widzi i ludzi i ich dzieci ,I zwierzęta i ich młode . I drzewa owocowe z kwiatem i pyłkiem . Tylko orzech włoski jest " samowystarczalne . Jedno drzewo , dwa kwiaty , To tak jak by np. Pan Rabiej miał i penisa i waginę . Czyli patrząc na świat widzę , że jest nas tyle i zwierząt , ludzi ,owadów a i roślin też , bo mądra natura stworzyła PŁEĆ .Bez tej płci , ziemia była by gołym Księżycem Całe wieki ludzie w naturę wierzyli i nagle w 21 wieku płeć nie istnieje w sensie fizycznym . Okazuje się że płci mamy ponad 60 . A ci , co wierzą tylko w samca i samicę to idioci , chorzy psychicznie , nietolerancyjny , faszyści. itp.I po co nam ta natura {Po co nam Kopernik co to odkrył jedną z tych praw natury . W tym wywiadzie nie doszukałem się dowodów na błędy natury . Ba ... Na istnienie lub nie jej praw Natomiast jest mnóstwo ,,uzasadnień " wprost i między wierszami również , że gej to nie choroba , a tylko jakieś tam psychiczne zależności , wcale nie chorobowe , O dzieciach cicho , chociaż "kochających dzieci " obydwu płci najwięcej jest podobno wśród tych ,którzy za dorosłą waginą nie przepadają ..... Ciężko być dziś nie uczonym , zwykłym chłopem roztropem ,który marzy o rodzinie składającej się z żony męża , taty mamy i gromadce swoich , nie adoptowanych dzieci.
Anonim2020.08.27 17:34
Partykułę "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie Panie nieuczony!
Alojzy CedzidłoJestem2020.08.27 19:35
Jestem bezgranicznie wdzięczny za wiarę w moje wyznanie . Oczywiście za naukę ortografii czy gramatyki również . Mam tylko żal do pana "Anonim " Nad nieukiem Pan się znęca , nie zwracając uwagi na temat wpisu .Aaa .... I proszę o lekcję z ortografii . Jak się pisze <bul "
Alojzy Cedzidło2020.08.27 19:47
I jeszcze dodatek . Najmocniej przepraszam , ze nie wyczułem Pana gniewu .Pan pewno należy do tych " odkrywców ' 65 rodzajów płci . Uzasadniam : tym myślącym podobnie, ortografii i gramatyki Pan jak widzę nie sprawdza.
Anonim2020.08.27 23:44
Anonimie!? Znów zaczynasz swoje nowości??? hahaha...! Kto nam zabroni tu pisać tak jak chcemy?.../ razem czy oddzielnie, spacja, czy bez..../! To nie zmienia przecież wypowiedzi! ... Tylko tyle zawsze masz do powiedzenia....? Chyba nie po to tu jesteś?? A może zaczniesz od siebie, Lechu? I od swoich strasznych inwektyw ...itp!
Alojzy Cedzidło2020.08.28 6:58
Tego " Anonima " nr 2 pozdrawiam . chociaż wcale nie jestem pewien czy to nie jakieś rozdwojenie jażni tego samego " uczonego" Bo różne numery nasi " uczeni w chamstwie" wywijają .Faktycznie uczulenie na ortografię a tolerowanie , kompletnego braku kultury nie jest naturalne Jak miłość Geja do odbytu.
ole2020.08.28 9:37
Keller-kretyn-albert itd kradnie wszystkie nicki, wprowadzając forumowiczów w błąd, czyni to, gdy zostanie celnie ugodzony, a jego "uczone" wywody zostaną obalone krótkim komentarzem.
Jahu 🌈2020.08.27 17:54
Do której klasy zdałeś, synku?
Alojzy Cedzidło2020.08.27 20:01
Panie " Jahu " . jesli to do Alojzego , odpowiadam : Faktycznie mam problem z egzaminem do " zerówki "Od rozpaczy uratował mnie Pan Prezydent Komorowski .Przy egzaminie też nawalił z" bulem " A tak poza tematem . Przepraszam ,że uraziłem swoim wcześniejszym wpisem uczucia czciciela kolorowej szmaty.
Troll2020.08.28 8:27
"Ciężko być dziś nie uczonym , zwykłym chłopem roztropem ,który marzy o rodzinie składającej się z żony męża , taty mamy i gromadce swoich , nie adoptowanych dzieci." A co przeszkadza w realizacji tych marzen? Dlaczego jest z tym ciezko?
Czytelnick2020.08.27 17:02
widze że trolle dostały rozwolnienia
Wuldemar Krusiak2020.08.27 16:26
Ona jedna mi została, gipsiareczka moja mała.
Szybka Randka2020.08.27 16:22
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Nazarejczyk2020.08.27 16:08
Flaga mnie nie obraża.
Cool2020.08.27 16:04
Jedzie Arab, jedzie. Wielbłąd pod nim hasa. Arab se ogląda swojego… wielbłąda.
frondelek2020.08.27 16:01
https://www.fronda.pl/forum/czy-tata-czyta-cytaty-tacyta-348nzgiq,102352.html
Sticky Notes2020.08.27 15:33
A może wystarczy zapytać u jakiego lekarza (urolog/ginekolog) robi się badania ? Podejrzewam, że to nie kończy tematu, ale dla ludzi "z zewnątrz" wystarczy (jak cię widzą, tak cię piszą). To kim się czuje to jak najbardziej sprawa prywatna.
Napoleon Bonaparte2020.08.27 15:43
tak tak, kim się czuję, to moja prywatna sprawa
pielegniarka na dyżurze, siostra Ratched2020.08.27 15:53
Kiedyś tacy z sali obok bawili się w "reaktor nuklearny" i Ajnsztajnowi rozbijali jądra. Zajrzyj do nich.
Japa2020.08.27 22:28
Pewno tak . Sprawa prywatna . Tylko nie mnie i mnie podobnym , nie gejom , trzeba to tłumaczyć . Ci inaczej kochający dali się wpuścić w maliny i poszli w politykę .Dali się wpuścić przez kogo ? Oto jest pytanie . Jak się mylę , niema pytania ....
Janka2020.08.27 15:29
Ale brzydka baba, kompletnie o siebie nie dba. Kogo Wy tu lansujecie? No przecież jak mój mąż by taką kobietę ujrzał jako pierwszą w życiu to by się zniechęcił do kobiet do końca życia i bym dziś nie była najszczęśliwszą żoną i matką na świecie.
Wojtek Patriota2020.08.27 15:28
płci się nie zmienia tylko KORYGUJE
MaxFiend2020.08.27 15:25
Znowu brednie w rodzaju "jak mały Jasio rozumie świat" :-D
Janka2020.08.27 15:30
W tym przypadku mała Waldemara, zdrobniale Waltornia, czy jakoś tak.
Troll2020.08.27 15:22
Ten pan jest specjalista od czego, zeby z nim takie wywiady robic? I bardzo lubie naglowek "tylko u nas". No pewnie, nikt inny by tego przeciez nie opublikowal...
Darek2020.08.27 16:40
To nie pan, tylko pani.
Troll2020.08.28 8:24
nie wyglada jak pani
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.27 15:18
Odbytnica smaczniesza od pis-dy. Naukowo dowiedzione.
pat2020.08.27 16:46
To masz w genach, zboczenia i pierwotne instynkty wyssałeś z mlekiem mlecznej matki kozy na stepie.
Figo Fago2020.08.27 22:53
" Dumny" , a jaka kupa bardziej Ci smakuje ? Po szynce , jajecznicy , makowcu .A ja myślałem ,że wy tylko ,, glinę mieszacie " Smacznego . Tylko w sklepie nie chuchaj.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.27 15:02
W państwie PiSS ideologia stoi ponad nauką, w tym przypadku medyczną
Cool2020.08.27 15:26
... odbyt służy do wydalania a nie do kopulacji, osobnik z prostatą i prąciem jest płci męskiej a macicę i jajniki mają tylko kobiety .... tyle medycyna w starciu z ideologią! ;-)
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.27 17:26
Nic nie zrozumiałeś, widać braki edukacji seksualnej w szkole.
łoł2020.08.27 17:49
Cool nie chodził do talmudycznej szkoły, jak ty.
Japa2020.08.27 23:02
Poducz tego " Cool,a" , Dumny poducz . Przecież On ten "Cool" nic nie wie o wielofunkcyjności waszych odbytów . Nic nie wie o Waszej miłości do pani Rączkowskiej .Takie u Niego zaległości w tej branży. Pewno też nie chodzi z Wami pod tą kolorową szmatą.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.28 10:56
Nie mam takiego zamiaru, jest podobnie jak ty niereformowalnym, odpornym na wiedzę zacietrzewionym ideologiem, który uważa, że pozjadał wszystkie rozumy na każdy temat, a naukowcy są w błędzie.
Figo Fago2020.08.27 22:45
Chorobcia . Nie nadążam za mądrymi . Szanowny " Bardzo dumny geju " Poducz niedouczonego . Co to jest to Pi SS " i jaką to ideologię uznają gorszą od tej medycznej. Skoro pisze to gej to pewnie ta ideologia obraca się o spory po co natura stworzyła babę i chłopa ( nie mylić z PSL bo to i ludowi a lekarz ich prowadzi)
ryszard2020.08.27 14:57
"Rodzina jest rozwalana przede wszystkim przez korporacje, bo im jest łatwo na hedonistach zarobić." I to jest istota. Jednak nie tyko zarobić, ale doprowadzić do neoniewolnictwą, aby chronić i powiększać swój stan posiadania i swoją bezkarność bandytów którzy obrabowali i zniszczyli pazernością świat. To jest klasyczny FASZYZM tylko o niespotykanej dotąd sile koncentracji. Niestety rządy większości państw, tak się boją jego światowych liderów, że nie mają nawet odwagi nazwać go po imieniu.I ich tchórzostwo (albo sprzedajność) jest dziś największym zagrożeniem.
Darek2020.08.27 15:15
A najstarszą i najrozleglejszą korporacją jest Kościół Katolicki. Wszystko się zgadza.
Darek, Natalja, MenstruacyjnaKrew...2020.08.27 15:21
Wy parchy od Talmudu jesteście dużo starszymi, jacy z was rasiści! Oj!
Ireneusz2020.08.27 23:52
Darek!" Nic ci się nie zgadza!.....Głupstwa piszesz, same brednie i to się ma zgadzać??? Jak nie masz rozumku na miejscu, tylko poniżej pasa, ...to udajesz że się zgadza???
Darek, Natalja, MenstruacyjnaKrew...2020.08.27 14:52
Parchu, parchu ... zupełny brak wyobraźni...
Darek2020.08.27 14:48
Ta pani zupełnie nie wie co mówi, no i mogła by się ogolić, strasznie zaniedbana, widać czasu na kosmetyczkę albo pieniędzy na depilacje zabrakło.
Japa2020.08.28 7:09
Przecież wysil swoje szare i nie kompromituj tych " kobiet z gonadami".Ten " wieloimienny " ma prawo w waszą " kobiecość " nie wierzyć i nie uznawać wielofunkcyjności odbytu.
RobotniczaKrew2020.08.27 14:40
Wiara w boga to oszustwo środowisk klerykalnych i krzywdzenie dzieci!
Pisior2020.08.27 14:18
Ten idiota "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱" jeszcze nie bluznął, bo siedzi w kiblu i fajda koszernym żarciem.
ole2020.08.27 16:37
Jest kretyn, np pod nickiem Darek i RobotniczaKrew. Soros by mu kieszonkowe potrącił, jakby opuścił stanowisko pracy.
Ja, "Natalja" Hertrich-Woleński2020.08.27 14:17
jestem dumny z mojej parchatej rodziny, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Niestety moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Kolej na mnie. Zapraszam dziatwa aby mnie odwiedzili. Bez maseczek!
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.08.27 14:17
KIEDY KTOŚ WRESZCIE UCISZY RAZ NA ZAWSZE TEGO IDIOTĘ "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱"?! DLACZEGO FRONDA NIE MA ADMINISTRATORA I POZWALA MU PLUĆ NA POLSKĘ, KOŚCIÓŁ ORAZ WSZYSTKO TO, CO DLA POLAKÓW ŚWIĘTE I CENNE? PORA NAMIERZYĆ TEGO WREDNEGO DRANIA I DAĆ MU W TEN GŁUPI RYJ, ŻEBY SIĘ KOPYTAMI NAKRYŁ!
życzę ci yehowy "katoliku"2020.08.27 14:15
abyś ty i twoja jehowa sekta jak jeden ZŁAPAŁ koronawirus TEJ NIESTNIEJĄCEJ EPIDEMII i zgodnie z waszą jehową sekciarską doktryną ODMÓWILI opieki lekarskiej.
katolik2020.08.27 13:59
LGBTY, gendery , szczepionki - wachlarz ofert masonów dla zmniejszenia populacji ludzi na świecie. Ludzie wybierają własną przedwczesną smierć, zgadzając się na ustawki w swoim życiu
Lecter2020.08.27 13:58
Czy istnieją księża? Wszystko wskazuje na to, że nie, bo 99,9% osób nie jest nimi.
Jahu🐟2020.08.27 14:18
Co za idiotyczny przykład. Stolarz, lekarz, adwokat, nauczyciel itd. itd. to nie biologia, to zawód.
Natalja Siwiec2020.08.27 13:57
"Czy jeśli postoję parę godzin w garażu to stanę się samochodem? Technicznie katolikiem zapewne jest, bo został ochrzczony, ale to było kiedyś a jak jest teraz?" Czyli statystyki odnośnie jedynej i dominującej religii w naszym kraju są stanowczo zawyżone.
Ireneusz2020.08.27 23:57
Pseudo-Natalio"??? ...Co ty piszesz! ?...W jakim "naszym" Kraju?.... Przecież jesteś Lechem K...! To nie twój Kraj, tu nie Izrael! ...Weż nie głupiej do końca, chłopie!?