TYLKO U NAS! Tomasz Sakiewicz o rezolucji ws. LGBT: Szaleństwo europosłów prowadzi UE do zguby - zdjęcie
12.03.21, 08:30Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

TYLKO U NAS! Tomasz Sakiewicz o rezolucji ws. LGBT: Szaleństwo europosłów prowadzi UE do zguby

101

„Ci głupsi głosują w PE za pustymi frazesami, ale ci mądrzejsi realizują lobbingowe interesy koncernów czy państw, które są zaniepokojone szybkim wzrostem Europy Środkowej. Zauważmy, że teraz do tych niepokornych dołączyła Słowenia. Za chwilę będzie to pół wspólnoty” – mówi Tomasz Sakiewicz, komentując przegłosowanie w PE kolejnej rezolucji dot. mniejszości seksualnych.

Fronda.pl: Parlament Europejski ogłosił Unię Europejską „strefą wolności LGBTIQ”. Co przegłosowana rezolucja oznacza w praktyce?

Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”: Formalnie nie oznacza nic. Parlament Europejski, wbrew temu, na co wskazuje nazwa tej instytucji, nie stanowi prawa. Jest jedynie niewielkim elementem ratyfikacyjnym. Jak na razie prawo Unii Europejskiej stanowią państwa, które najpierw ustalają je między sobą, a następnie ratyfikują w swoich parlamentach. Tak jest skonstruowana Unia. Parlament Europejski może być dodatkowym elementem ratyfikacji, nie ma natomiast kompetencji do narzucania jakichkolwiek praw państwom członkowskim.

Miejmy nadzieję, że tak pozostanie. Widzimy, że poziom szaleństwa, jaki ogarnia dobrze opłacanych, a jednocześnie kompletnie oderwanych od rzeczywistości europosłów, prowadzi tę wspólnotę do zguby.

W czasie środowej debaty europoseł Patryk Jaki wskazał na oczywisty fakt, że rezolucja nie ma na celu walki z dyskryminacją mniejszości, ale jest kolejną próbą wyrugowania tradycyjnych wartości. Lewicowemu establishmentowi nie chodzi rzecz jasna o tolerancję, bo przecież homoseksualizm nie jest w żaden sposób przez europejskie państwa represjonowany. Jakie są więc cele polityków lewicy? Chodzi im o walkę ideologiczną czy kryją się za tym jakieś konkretne interesy?

Dla jednych jest to przykrywka dla celów gospodarczych, dla drugich to wojna ideologiczna, a dla trzecich zasłona przed własnymi problemami. Przecież Bruksela ucieka przed kompromitacją, jaką jest kryzys pandemiczny, zwłaszcza afera szczepionkowa. Kwestia zakupu szczepionek zadała kłam przekonaniu o dobrej organizacji w Unii. Teraz łatwiej jest „kopnąć” tych, którzy sobie radzą. Znamienne, że najbardziej obrywają właśnie te państwa, które radzą sobie z kryzysem. Karać ich z kolei najbardziej chcą ci, którzy polegli.

Najgorsza jest tendencja pozbywania się demokracji w Unii Europejskiej. To, że jakaś grupa elit może stanąć nad głową narodu i próbować nakazywać społeczeństwom żyć wedle swojego upodobania. To jest zupełnie przerażające. Oczywiście, jeśli ktoś chce być homoseksualistą, to ma do tego prawo. Jednak, jeśli ktoś nim nie chce być i pragnie żyć w tradycyjnej rodzinie, to też ma do tego prawo. I prawo tych, którzy chcą żyć w rodzinach tradycyjnych jest niepodważalne. Tymczasem w Unii Europejskiej ludzie o konserwatywnych poglądach znajdują się w coraz większej opresji, a w niektórych krajach zaczynają być prześladowani. Za pomocą pojęcia homofobii niszczy się ludzi, którzy zachowują przekonania swoich ojców i dziadów. Ciekawe jest, że atakowany jest kraj (Polska), który nigdy nie prześladował homoseksualistów. Najbardziej atakują go kraje, które do niedawna wsadzały homoseksualistów do więzień.

Mamy tutaj do czynienia z ogromną hipokryzją, ale również z łobuzerstwem, które często służy właśnie tym pierwszym celom. Bo jeśli koniec końców mówi się, że celem jest zabranie pieniędzy, to pewnie chodzi właśnie o pieniądze. Ci głupsi głosują w Parlamencie Europejskim za pustymi frazesami, ale ci mądrzejsi realizują lobbingowe interesy koncernów czy państw, które są zaniepokojone szybkim wzrostem Europy Środkowej. Zauważmy, że teraz do tych „niepokornych” dołączyła Słowenia. Za chwilę będzie to pół wspólnoty. Pamiętajmy też o Wielkiej Brytanii, która z trochę innych powodów uciekła z Unii. Dumni Brytyjczycy odeszli, bo chociaż w większości są społeczeństwem bardzo liberalnym, to nie chcieli pozwolić sobie narzucać poglądów przez unijnych biurokratów.

Cały przeprowadzony w UE atak na Polskę opiera się na kłamstwie stworzonym przez aktywistę ruchu LGBT Barta Staszewskiego nt. „stref wolnych od LGBT”. W Pana ocenie w Brukseli rzeczywiście uwierzono, że takie strefy istnieją, czy europosłowie perfidnie wykorzystują kłamstwo dla swoich celów?

Pewnie dla większości europosłów coś jest na rzeczy, bo trzeba pamiętać, że poziom intelektualny tych ludzi nie jest zbyt wysoki. Ciekawość świata i chęć poznania rzeczywistości wśród nich upada. To się pogarsza z roku na rok. Oni po prostu czekają na przekazy dnia, na krótkie depesze, niczego nie zgłębiając i nie rozumiejąc.

Eurodeputowani wzywają Komisję Europejską do użycia wszelkich narzędzi, w tym mechanizmu warunkowości, w walce z „dyskryminacją” osób LGBT. Tymczasem w Polsce toczy się spór dot. ratyfikacji decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE. Sprzeciwia się temu Solidarna Polska, widząc w postanowieniach ostatniego szczytu UE zagrożenie dla polskiej suwerenności. W kontekście obecnych wydarzeń w Parlamencie Europejskim, polski Sejm powinien poprzeć ustawę o ratyfikacji?

Zaufałbym tutaj Jarosławowi Kaczyńskiemu. On po pierwsze ma w tej sprawie największą wiedzę, a po drugie ogromną wrażliwość na niepodległość Polski. Jeżeli uważa, że bardziej nam zaszkodzi nieratyfikowanie niż ratyfikowanie, to powinniśmy ratyfikować, ale mimo to bronić się przed wszelkimi próbami ingerencji.  

Spójrzmy, co mamy do wyboru? Możemy nie ratyfikować. Co stanie się wówczas? W takim scenariuszu pieniądze stracimy na pewno. Możemy też ratyfikować. W tym przypadku może je stracimy. Przecież nie jest tak, że po ratyfikacji będą inne narzędzia niż zabieranie nam pieniędzy. Natomiast nieratyfikowanie samo włączy te narzędzia. Czyli to, co przy ratyfikacji może stać się ewentualnie, stanie się na pewno przy braku ratyfikacji.

Mając taki wybór oczywistym jest, że należy ratyfikować. Jednocześnie trzeba robić wszystko, aby Bruksela nie ingerowała w wypłatę tych środków. Ostatecznie może utracimy część z nich, ale przecież nie zabiorą nam wszystkich. Będziemy zatem mieć i niepodległość, i przynajmniej część pieniędzy. Jeśli nie ratyfikujemy, pieniędzy nie będzie żadnych.

Kolejny raz w historii Polska jest „antemurale christianitatis”. Zdaje się jednak, że jesteśmy w znacznie gorszej sytuacji niż w przeszłości. W 1920 roku bolszewicką nawałę powstrzymało państwo, naród i Kościół. Po II wojnie światowej to przeciwko chcącemu ateizować społeczeństwo państwu wystąpił naród i Kościół. Dziś ta granica przebiega w samym narodzie. Mamy jeszcze szansę w Polsce na obronę chrześcijaństwa, czy musimy pogodzić się z tym, że wyrugowanie chrześcijańskich wartości jest jedynie kwestią czasu?

Trzeba rozróżnić wiarę od chrześcijańskiej kultury. Do chrześcijańskiej kultury jest przywiązana zdecydowana większość Polaków. Większość z nas chce obchodzić święta, większość jest przeciwna aborcji, a już na pewno związkom homoseksualnym i adopcji dzieci przez takie związki. Mamy też wciąż wrażliwość na człowieka. Tę wrażliwość utraciły już chociażby kraje skandynawskie czy Holandia, gdzie zalegalizowano eutanazję. Tam panuje jakiś kompletny brak wrażliwości na człowieka upośledzonego, którego na różnych etapach życia próbuje się uśmiercać. Polacy taką wrażliwość ciągle mają. Tego nie będzie łatwo z Polaków wyrugować. Wiara jest natomiast sprawą indywidualną i trzeba to odróżnić. Nie zakładam, że w Europie Zachodniej jest mniej ludzi wierzących. Oni wierzą w różne rzeczy, ale wyzbyli się tej chrześcijańskiej kultury.

Co do analogii historycznych. Warto pamiętać, że w 1920 roku jedynym krajem, który nam efektywnie pomógł, były Węgry. Węgrzy przeznaczyli cały zapas amunicji dla broniącej się Polski. W Niemczech czy Czechach organizowano wówczas strajki, które miały uniemożliwić przejazd z bronią. Wszędzie tam, gdzie lewicowe partie miały coś do powiedzenia, rządy były terroryzowane i pomoc była prawie żadna.

 

Rozmawiał Karol Kubicki

Komentarze (101):

Foster2021.03.13 15:58
Sakiewicz- o ile dobrze pamiętam, to Gazeta Polska w jednym z numerów wypuściła naklejkę "Strefa Wolna od LGBT?. Więc nie rżnij głupa, bo wszyscy wiedzą, że jesteście nietolerancyjni i Pan Bóg was za napuszczanie ludzi na mniejszości (LGBT i uchodźców) kiedyś rozliczy.
Lech K.2021.03.13 15:28
Sakiewicz, otyły pederasto, psioczysz na pedalstwo, a od dawna przecież wiadomo, że lubisz obciągać pedałom w sutannach.
Usa -NJ2021.03.13 13:31
Polska pasuje do Europy jak pięść do d-py. Dobrze ze wyjechałem z tego grajdołu .
***2021.03.13 14:09
...a ty jak tam pasujesz w tym Usa -NJ....lepiej?
Włodek2021.03.13 10:55
Kolejny powód aby się szybko ewakuować z tego eurokołchozu.
fran2021.03.13 9:02
sakwa sprzedajny czerwony pisowski upasiony przez czerwonych z pis wieprz za nasze pieniądze
Anonim2021.03.13 3:00
Tomasz Sakiewicz: "Formalnie… nie oznacza nic”. Jeśli to "oznacza nic” to, dlaczego pis-dnięci robią wokół tego tyle hałasu?
hehehe2021.03.13 6:15
Jak ktoś ci powie publicznie, że jesteś szmatą to także formalnie nie oznacza nic ale ty narobisz o to mnóstwo hałasu. Kumasz analogię? :-)
Maria Błaszczyk2021.03.12 19:58
Ręce opadają... "Kłamstwo" Barta Staszewskiego, które jest tylko i wyłącznie wykorzystaniem hasła z naklejki z "Gazety Polskiej", której szefuje pan Sakiewicz. Cytat słowo w słowo. Wymiotować się chce, gdy się widzi, za jakich kretynów szanowni panowie redaktorowie Sakiewicz i Kubicki mają swoich odbiorców. Trzymają pana za pańską brudną łapkę, panie Sakiewicz, a pan krzyczy, że to nie pana ręka.
hehehe2021.03.13 6:18
Jeśli wytnę z gazety (dowolnej) słowo "burdelmama" i przykleję dyskretnie Tobie na plecach to będzie dokładnie to samo :-) Tylko co Ty na to ?
Maria Błaszczyk2021.03.13 13:41
Serio? To samo? Wycięcie słowa a zacytowanie czegoś, słowo w słowo, w całości? Ja tam widzę różnicę...
***2021.03.13 14:07
Potykasz się o własne sznurówki.
Oto Maryska2021.03.17 13:33
ze swoja kuchenna wiedza
Anonim2021.03.13 15:29
Pewnie to samo kiedy okazało się, że z wiadra z napisem "wyskrobane" wylałeś się ty :)))
mnbvcz2021.03.12 19:51
Kiedyś były getta ławkowe, dziś strefy wolne od LGBT. Wstyd ten sam.
hehehe2021.03.13 6:24
Ja tam się nie wstydzę, że Polacy nie pozwalają czterem promilom odchyleńców od normy skakać sobie po głowach :-)
Romana2021.03.17 13:39
Jestem dumna że jestem Polką a mój kraj pod przewodnictwem wybitnego polityka Kaczynskiego nie daje sie otumaniać tym marksistowskim idiotom ohydnym pasożytom z jewrokołchozu
Ryszard2021.03.12 19:39
Sakiewicz...Ty bądź czujny..Niedźwiedzie się budzą..!
opty2021.03.12 18:34
LGBT+ kazirodcy, zoofile, nekrofile wszystkich krajów łączcie się!!!!!!.....
Anonim2021.03.12 17:21
„Pieniądze za praworządność” – zwycięstwo syjono-faszyzmu ....... https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/160738,pieniadze-za-praworzadnosc-zwyciestwo-syjono-faszyzmu
Skrzypek na dachu2021.03.12 16:07
Chciałbym się onanizować, ale mi nie stoi bo mi rabin przy obrzezaniu jaja wyciął.
bękart wojny2021.03.13 8:48
tak bardzo chciałbyś być żydem a nie jesteś, trauma na całe życie
Böno2021.03.12 15:16
Sakiewicz, myślałem, że jesteś gość, a ty też szmata. A więc jak Judasz, jak prostytutka sprzedać się dla pieniędzy. A gdzie nasza godność, honor, ojczyzna? Jak długo politycy będą upadlać polski naród?
Ty se beknij2021.03.17 13:35
konfederato cuchniesz ruskimi onucami
Skrzypek na dachu2021.03.12 15:06
Zaglądałem mojej mame w pisde bo miała pisde w poprzek i musiałem głowę przekręcić.
Skrzypek na dachu2021.03.12 15:06
Ponieważ jestem bez jaj, ale to mam dobry głos i śpiewam w chórze dziewczęcym w synagodze pod wezwaniem Nożykdokütasa.
zetta2021.03.12 15:00
kaczor to homoś podobnie jak owin i takich homosiów w pisie jest masa nie zrobią nic
ladychapel2021.03.12 14:25
Polska, która od wieków na własnym podwórku rozPiSdziej ma - Europę, do której Polacy od dawien dawna emigrują za lepszym życiem chce uczyć jak rządzić by żyło się dobrze...
odezwała się2021.03.17 13:37
ladyszmacisko ze swoja "wiedzą" kuchenną
Skrzypek na dachu2021.03.12 14:03
Brawo Pan Tomasz Sakiewicz masz 100% racje . Skrzypek na dachu jest tez strefa wolna od zdemoralizowanej ideologii zdeprawowanych alfabetopedziowLKGBPQZ . Tak mozna poznac ze falszywy oszust uzywa moj nick Skrzypek na dachu do smarowania tenczowegozboczenstwa . Ludzie nie dajcie sie nabrac na obrzydliwe wysmary klamliwego prowokatora bezboznego szatanisty .
Skrzypek na dachu2021.03.12 13:49
Ponieważ jestem bez jaj, ale to mam dobry głos i śpiewam w chórze dziewczęcym w synagodze pod wezwaniem Nożykdokütasa.
Skrzypek na dachu2021.03.12 13:49
Chciałbym się onanizować, ale mi nie stoi bo mi rabin przy obrzezaniu jaja wyciął.
Skrzypek na dachu2021.03.12 13:48
Zaglądałem mojej mame w pisde bo miała pisde w poprzek i musiałem głowę przekręcić.
Sakiewicz kupuje2021.03.12 13:40
coraz szersze spodnie.
Skrzypek na dachu2021.03.12 13:38
Brawo Pan Tomasz Sakiewicz Redaktor Naczelny " Gazety Polskiej " masz 100% racje ze to jest cyrk zboczonej ideologii w Europarlamencie tylko dlatego ze Polska nie da ie narzucic klamstwa zdemoralizowanych alfabetozbokow LKGBPQZ ktorzy domagaja sie zgode na szydercze absurdy i deprawacje . Skrzypek na dachu to tez strefa wolna od falszywej tenczowej paranoji .
Skrzypek w piwnicy2021.03.12 13:41
Nie stać cię na system z klawiaturą PL?
Skrzypek na dachu2021.03.12 13:55
Dziekuje za uwage .Taka inwestycja dla mnie jest nieoplacalna . Czytaj na glos i powolutku to napewno domyslisz sie jakie jest znaczenie moich slow .
Skrzypek w piwnicy2021.03.12 15:19
Biedaku, Linuksy są za DARMO, a zapewniają obsługę wielu języków.
ala wilk2021.03.12 13:24
W 1920 Węgrzy pomagali Polakom, dziś Orban jeździ do Moskwy lizać buty Putinowi.
Zazdrosna?2021.03.12 13:26
Nie kto lizać twojej, starej rozyebanej pisdy?
Sakiewicz kupuje2021.03.12 13:19
coraz większe koszule.
Szabes - piątek.2021.03.12 13:25
Wymyj się!
Sakiewicz kupuje2021.03.12 13:38
coraz większe marynarki.
TYLKO U NAS!2021.03.12 13:12
Tomasz Sakiewicz o rezolucji ws. LGBT: Szaleństwo europosłów prowadzi UE do zguby „Ci głupsi głosują w PE za pustymi frazesami, ale ci mądrzejsi realizują lobbingowe interesy koncernów czy państw, które są zaniepokojone szybkim wzrostem Europy Środkowej. Zauważmy, że teraz do tych niepokornych dołączyła Słowenia. Za chwilę będzie to pół wspólnoty” – mówi Tomasz Sakiewicz, komentując przegłosowanie w PE kolejnej rezolucji dot. mniejszości seksualnych. Fronda.pl: Parlament Europejski ogłosił Unię Europejską „strefą wolności LGBTIQ”. Co przegłosowana rezolucja oznacza w praktyce? Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”: Formalnie nie oznacza nic. Parlament Europejski, wbrew temu, na co wskazuje nazwa tej instytucji, nie stanowi prawa. Jest jedynie niewielkim elementem ratyfikacyjnym. Jak na razie prawo Unii Europejskiej stanowią państwa, które najpierw ustalają je między sobą, a następnie ratyfikują w swoich parlamentach. Tak jest skonstruowana Unia. Parlament Europejski może być dodatkowym elementem ratyfikacji, nie ma natomiast kompetencji do narzucania jakichkolwiek praw państwom członkowskim. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie. Widzimy, że poziom szaleństwa, jaki ogarnia dobrze opłacanych, a jednocześnie kompletnie oderwanych od rzeczywistości europosłów, prowadzi tę wspólnotę do zguby.
c.d.2021.03.12 13:13
W czasie środowej debaty europoseł Patryk Jaki wskazał na oczywisty fakt, że rezolucja nie ma na celu walki z dyskryminacją mniejszości, ale jest kolejną próbą wyrugowania tradycyjnych wartości. Lewicowemu establishmentowi nie chodzi rzecz jasna o tolerancję, bo przecież homoseksualizm nie jest w żaden sposób przez europejskie państwa represjonowany. Jakie są więc cele polityków lewicy? Chodzi im o walkę ideologiczną czy kryją się za tym jakieś konkretne interesy? Dla jednych jest to przykrywka dla celów gospodarczych, dla drugich to wojna ideologiczna, a dla trzecich zasłona przed własnymi problemami. Przecież Bruksela ucieka przed kompromitacją, jaką jest kryzys pandemiczny, zwłaszcza afera szczepionkowa. Kwestia zakupu szczepionek zadała kłam przekonaniu o dobrej organizacji w Unii. Teraz łatwiej jest „kopnąć” tych, którzy sobie radzą. Znamienne, że najbardziej obrywają właśnie te państwa, które radzą sobie z kryzysem. Karać ich z kolei najbardziej chcą ci, którzy polegli. Najgorsza jest tendencja pozbywania się demokracji w Unii Europejskiej. To, że jakaś grupa elit może stanąć nad głową narodu i próbować nakazywać społeczeństwom żyć wedle swojego upodobania. To jest zupełnie przerażające. Oczywiście, jeśli ktoś chce być homoseksualistą, to ma do tego prawo. Jednak, jeśli ktoś nim nie chce być i pragnie żyć w tradycyjnej rodzinie, to też ma do tego prawo. I prawo tych, którzy chcą żyć w rodzinach tradycyjnych jest niepodważalne. Tymczasem w Unii Europejskiej ludzie o konserwatywnych poglądach znajdują się w coraz większej opresji, a w niektórych krajach zaczynają być prześladowani. Za pomocą pojęcia homofobii niszczy się ludzi, którzy zachowują przekonania swoich ojców i dziadów. Ciekawe jest, że atakowany jest kraj (Polska), który nigdy nie prześladował homoseksualistów. Najbardziej atakują go kraje, które do niedawna wsadzały homoseksualistów do więzień. Mamy tutaj do czynienia z ogromną hipokryzją, ale również z łobuzerstwem, które często służy właśnie tym pierwszym celom. Bo jeśli koniec końców mówi się, że celem jest zabranie pieniędzy, to pewnie chodzi właśnie o pieniądze. Ci głupsi głosują w Parlamencie Europejskim za pustymi frazesami, ale ci mądrzejsi realizują lobbingowe interesy koncernów czy państw, które są zaniepokojone szybkim wzrostem Europy Środkowej. Zauważmy, że teraz do tych „niepokornych” dołączyła Słowenia. Za chwilę będzie to pół wspólnoty. Pamiętajmy też o Wielkiej Brytanii, która z trochę innych powodów uciekła z Unii. Dumni Brytyjczycy odeszli, bo chociaż w większości są społeczeństwem bardzo liberalnym, to nie chcieli pozwolić sobie narzucać poglądów przez unijnych biurokratów.
Emeryt2021.03.12 13:11
O czym piszesz moja prawicowa Frondo o piedołach , które nikogo nie interesują. W swoim życiu spotkałem może trzech homoseksualistów a czytając wasz przegląd mam wrażenie, że jak wyjdę na ulicę to zostanę natychmiast przez nich wykorzystany. Bardziej obawiam się dzisiaj o wnuka, który posługuje do mszy niż o panów z pod znaku tęczy. Czy ich przybędzie albo ubędzie jakl coś uchwalimy. Naprawdę szkoda na to czasu. Jesli ktoś ma pociąg do dziewczyn to nic tego nie zmieni. Jeśli lubi chłopców to choćbyśmy niewiadomo co robili to nic nie wskóramy. Ponieważ wy się zajmujecie tylko LGBT trochę nowości .Dzisiaj znowu zaskoczenie, że stać nas na promowanie takich postaci w szeregach mojej partii."Jeden z fragmentów nagrania sugeruje, że wójt Pcimia miał dużo do powiedzenia w kwestii pracy przedstawicieli handlowych TT Plast. Dokładnie planował ich działania, tłumaczył też Szymonowi, czym sam będzie się zajmował z "Bernadką" (czyli Bernadettą Obajtek)." Oczywiście , jeśli te fakty są prawdą "2009- DanielObajtek kupuje ziemie 2011- Przepisuje n na brata leśniczego 2013- Powstaje pałac za około 5 mln zł. Z pensji leśniczego?!... 2016- Specjalna ustawa, dzięki której ZiobroPL wycofuje oskarżenie wobec Obajtka 2016- Majątek przepisany darowizną na Obajtka." Dodatkowo jest zaskoczony, że moja prawicowa Fronda nie mówi ani słowa na ten temat. Moim zdaniem na prawicy, po sprawdzeniu faktów,powinniśmy jednoznacznie odczinać się od takich postaci.
JM2021.03.12 13:01
Oby doprowadziło jak najszybciej! Ten reżimowy kołchoz wychodzi nam bokiem.
Anonim2021.03.12 11:05
Szaleństwo europosłów prowadzi UE do zguby. Ale on, Sakiewicz, własną piersią osłoni naszą Ojczyznę. Tylko zabierzcie Polakom i jemu dajcie pieniądze, dużo pieniędzy! To będzie ładnie pisać w swoich gadzinówkach i gromić wrogów PiS.
Andrzej2021.03.12 13:03
Bardziej brzuchem niż piersią...
Emeryt2021.03.12 10:47
Co się dzieje? czytam o rozbiórce elektrowni Ostrołęka ( 1,3 mld PLN) Przeciez to była nasza sztandarowa inwestycja. Opozycja przeciez wykorzysta ten fakt. "Jeśli zostanę wybrany na prezydenta, to natychmiast będę rozmawiał z rządem o budowie elektrowni węglowej w Ostrołęce. Przerwanie tej inwestycji jest zbrodnią "– mówił w 2015 r. ówczesny kandydat PiS na prezydenta
man.of.Stagira2021.03.12 10:33
Bonapartystyczna monarchia Hohenzollernów pod przewodnictwem von der Geyen ZNÓW uruchomiła swoje urządzenie do opryskiwania lokalnej partyzantki narodowej w krajach Imperium Gaymanicum. // Obrzydlistwa które spłynęły na całą naturę przyroda dusić zaczęła swoją własną brzemienną gazami smrodu perystaltyką niestrawionych popłuczyn ideologii niemieckiej. // Chuda zupina na kościach Spurek lała się przez usta sekretarz Jourovej niczym rzygowina z pyska upojonego własną chucią wielbłąda. // Naród bezpłciowej i pozaludzkiej wspólnoty neandertalskiego chowu WYPUŚCIŁ Zopot-zbuka w stronę krajów Słowian ościennych a cuchnące sadzawki społecznościowego pandemonium odpowiedziały wzmożonymi odruchami wymiotnymi pośród ludzi wolnych wzbudzając niekłamany zachwyt u duchowych Murzynów oraz uniwersyteckich epuzerów intelektu LGBTQRVA. // Zaiste…Fiat Voluntas TSUE!..
Minona 😀2021.03.12 10:30
Te GEJszefty muszą tak wyglądać Panie Sakiewicz! Gejszeft ist Gejszeft!
Moly2021.03.12 10:24
Nie mart sie pan o UE. Mart sie Pan o Polske bez funduszy. Euroropa sobie poardza bez panskich porad. Nie ma powrotu do przesladowan LGBT spolecznosci w Europie; i te ataki apopleksji nie pomoga
Anonim2021.03.12 10:37
Polskie Prawo jest NAD UNIJNYM i niema się czym martwić
Emeryt2021.03.12 10:06
Przepraszam za błędy ortograficzne ale słabo piszę na komputerze.
felczer2021.03.12 10:09
i masz z tego powodu traumę ale, że demencja będzie postępować to i o traumie zapomnisz
Emeryt2021.03.12 10:03
Mam ważne pytanie, czy ktoś zna jakąś parę homoseksualna , która dostała w Polsce możliwość adopcji dziecka? Sądzę, że rzaden sąd w Polsce tego nie zrobi chociażby dlatego , że w Polsce te pary nie mają statusu rodziny. Jesli tak jest to w jakim celu są wykonywane kolejne ruchy w tym temacie. Toż szkoda sił i srodków aby dłużej się tym tematem zajmować. Rozumiem gdybym co chwila spotyka ludzi homoseksualnych z adoptowanymi dzieciakami ale to nawet nie jest pieśń przyszłości, na to potrzeba w Polsce conajmniej dwuch pokoleń, które i tak w tym czasie zmienią aktualne prawo. Powiedzcie Państwo prosze jaki jet cel tej bezsensownej zabawy opłacanej podatkami z mojej emerytury?
manitu2021.03.12 10:10
nie macie żadnej roboty w ambasadzie Izraela, że masz czas na pisanie swoich lewackich urojeń?
AAAtomek2021.03.12 10:20
Typowe prawackie odwrócenie uwagi od innych ważniejszych problemów. Nie pierwszy raz, nie ostatni. Ale dobrze prawacy odrobili lekcje z propagandy Goebelsa.
olo2021.03.12 10:29
mysle icek, ze tacy zydzi iak grabowski i gross juz dawno pobili gebelsa
AAAtomek2021.03.12 10:47
Myślę antysemicki katoliczku-prawiczku, że się mylisz.
Maria Błaszczyk2021.03.12 20:02
Ale dziecko może adoptować jedna osoba. Nie musi to być "rodzina". Dla przykładu: samotna matka umiera i osieraca piątkę dzieci, z których jedno jest dorosłe. Wtedy często to najstarsze adoptuje nieletnie, przez co mogą pozostać razem, razem przeżyć żałobę itd. Pan Ziobro ma pragnienie, by, jesli najstarszy brat byłby gejem, ta czwórka nastolatków trafiła do placówki - bo praktycznie nie ma szans na znalezienie rodziny dla czwórki nastolatków.
ladychapel2021.03.12 9:55
Polska ijego KK - niczego się nie uczy. To beton. Proszę sobie poczytać o negatywnych skutkach kontrreformacji
to już Polin2021.03.12 10:12
od dłuższego czasu jesteś zatrudniony w ambasadzie Izraela na etacie nowego żydowskiego mesjasza z zadaniem nawracania katolików na judaizm
Słuszne słowa2021.03.12 9:41
Cytuję: "To, że jakaś grupa elit może stanąć nad głową narodu i próbować nakazywać społeczeństwom żyć wedle swojego upodobania." Np. w Polsce KK próbuje swoje zasady religijne przenieść w obowiązujące wszystkich obywateli prawo.
bękart wojny2021.03.12 10:02
straszne są te zasady, które KK przenosi np , nie kradnij, nie zabijaj, nie mów fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu, nie pożądaj żony bliźniego swego ani żadnej rzeczy jaka jego jest, toż to są bandyckie treści i jak może KK takie ohydztwa narzucać wolnemu bolszewicko-lewackiemu łajnu, przecież to ateistyczne bydło na przestrzeni wieku wymordowało 150 milionów ludzi, to ateistyczne bydło okradło po 1945 roku miliony ludzi, to ateistyczne bydło na świecie założyło miliony burdeli, to ateistyczne bydło mordowało księży (podaj przykład ilu ateistów po 1945 roku zabili księża w Polsce a ilu księży zabiło ateistyczne bydło) dlaczego wybrałeś stronę ateistycznego bydła?
kefas2021.03.12 9:40
Sakiewicz to stan umysłu.
Normalny2021.03.12 9:33
Fanatycy pseudo-religijni z pis powinni siedzieć w szpitalach psychiatrycznych. Potem się okazuje, że to u nich same pedały i do tego PEDOFILE! Tak jak w kościele. Zboczeńcy i bandyci, a próbują zniszczyć innym życie, bo nienawidzą swojej orientacji. Normalnie jak nazistowskie Niemcy i bolszewicka Rosja.
Ala2021.03.12 9:46
Normalny to ty nie jesteś. Pojechałeś za daleko. Bez najmniejszego dowodu nie tylko oskarżyłeś ale osądziłeś PiS'owców o zbrodnie nazistowskie i bolszewickie. Tak samo robili faszyści czerwoni i brunatni.
bękart wojny2021.03.12 10:18
przecież to bolszewicko-lewackie łajno,
Anonim2021.03.12 9:29
https://wyborcza.pl/7,75398,25414572,sad-podtrzymal-decyzje-o-zakazie-dystrybucji-naklejki-gazety.html
bękart wojny2021.03.12 9:29
towarzyszu Sakiewicz "złoty" medalisto służb specjalnych Ukrainy, przecież do takiej unii pędzicie na kolanach, to tej unii Morawiecki sprzedał kolejną transzę suwerenności Polski w zamian za 700 mld zł, do takiej unii gdzie wymyślone bolszewickie "prawo" stawiane jest nad polską konstytucję się czołgacie, to z tej unii są granty na waszą fundację chroniącą puszczę,
Jancio2021.03.12 9:22
Nie będzie garstka nieznormalizowanych dyktować ogółowi co ma myśleć i robić. Ludzie, obudźcie się, bo skończymy w matrixie.
bękart wojny2021.03.12 9:31
jak się ludzie zaczną budzić (nierealne) to znowu ogłupi sie ich zmieniając 500+ na 700+ i cyrk będzie trwał nadal
Anonim2021.03.12 10:35
Bękart - co szkoda Ci tych pieniędzy - bo ich nie dostajesz??? Ale innym one są naprawdę potrzebne
Skrzypek na dachu2021.03.12 13:51
Rozdawnictwo grosza podatnika psuje panstwo i tez niszczy ludziom zycie robiac z biednych pracowitych ludzi zebrakow uzaleznionych od kasy panstwowej ktore nie da sie utrzymac . Duzo lepiej byloby obnizyc podatki od dochodow na 10 % liniowy bez zadnych ulg albo tez znaczaco zwiekszyc kwoty wolne od podatku od dochodow na 50tys zlotych rocznie .
bękart wojny2021.03.13 8:51
rozdawaj swoje a nie moje, ja twojego nie rozdaję, stare powiedzenia premier UK Margaret "socjalistyczne rozdawnictwo pieniędzy kończy się wtedy kiedy rządowi zabraknie cudzych pieniędzy"
ryszard2021.03.12 9:17
Formalnie przyjęte akty woli politycznej (państw, związków państw, czy zorganizowanych wg określonego klucza środowisk), wyznaczają polityczny kierunek działania dla całej organizacji, która taki akt woli przyjęła. Kierunki mogą być tylko dwa (reszta to mogą być tylko mutacje tych dwóch): kierunek demokratyczny i kierunek faszystowski. Jeśli celem jest takie wspólne działanie aby służyło dobru każdego pojedynczego człowieka - to jest to wybór drogi demokracji. Jeśli celem jest działanie grupy dla dobra głoszonych przez nią poglądów - to jest to wybór drogi faszystowskiej. W tym przypadku PE przyjął historyczny, bo pierwszy, faszystowski dokument programowy, rozpoczynając tym samym (wymuszony) proces faszyzacji całej UE. Bierność polskiego rządu w tej sytuacji zaczyna przerażać. Czemu nie ultimatum: uchwalenia przez PE prawnych zabezpieczeń przeciw faszyzmowi albo naszego wyjścia z UE ?????????????????????????????
mądrość ludu2021.03.12 9:09
Jak zwał tak zwał ale gówno zawsze będzie śmierdziało gównem nawet gdy dla niektórych będzie przyjemnością.
Ed2021.03.12 9:38
Cholera, niby tak proste, a człowiek i tak daje się omamić jakąś wyższą prawdą.
infor2021.03.12 9:06
To tylko w całej rozciągłości pokazuje debilizm lewactwa. Jeżeli takie głupawe lewackie gów.a nie pozbawi się władzy to doprowadzą całą ludzkość do zguby
Sakiewicz2021.03.12 9:04
Chrum, chrum, LGBT be, kwik, chrum, oddajcie mi moje koryto, chrum, kwik, kwiiiik!!!
AAAtomek2021.03.12 9:04
Sakiewicz będzie teraz dodawał naklejki do swoich prawicowych broszurek w stylu: "Strefa przyjazna dla osób LGBT"! :Paradne!
Anonim2021.03.12 9:29
Zaczarowane te naklejki Sakiewicza muszą być. Trzeba nakleić taką przy tablicy wjazdowej do Brukseli, sfotografować i pokazywał światu, że Bruksela to jednak strefa wolna od LGBT też jest. I co zrobicie, wiadomo rezolucję z pustą salą parlamentarną.
Anonim2021.03.12 9:01
Gdybym chciał być złośliwy, to o zwolennikach LGBT napisałbym że,"zostali stworzeni na obraz i podobieństwo.." .I że" wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga.." Ale aż tak jak Sakiewicz złośliwy nie jestem.
infor2021.03.12 9:07
ty nie jesteś złośliwy, tylko w porównaniu do tego Sakiewicza - jesteś zwykłym lewackim debilem
kgb2021.03.12 10:17
to jest podrzędny goj wykonujący zadania zlecone przez lewactwo i ambasadę Izraela, to z takich jak on wywodzili się folksdojcze i kapusie SB (tak bardzo chciałby być żydem a nie jest)
...2021.03.12 9:00
Do Unii wyszliśmy dla współpracy gospodarczej i równego rozwoju naszego wspólnego domu Europy. A to co w chwili obecnej mniejszość narzuca większości jest jawną DYKTATURĄ.
realia2021.03.12 10:38
i napisz, że z takiej unii chcesz wyjść to ciebie pisowcy zagryzą
AAAtomek2021.03.12 8:53
Dzięki PiS, Sakiewiczowi, prawactwu i polskiemu kościołowi katolickiemu cała Europa będzie strefą przyjazną osobom LGBT. Czyż to nie piękne? Zaoranie polskiego prawactwa do potęgi entej :D :D :D
bogdanus2021.03.12 8:53
Nie przytoczę dokładnych słów z Pisma Świętego, brzmi to mniej więcej tak, "ludziom nieprawym zabierana jest mądrość". Brak logiki, głupota, to wynika z nieprawości tych ludzi a więc aspektu duchowego. Dlatego mamy taką ograniczoną opozycję.
AAAtomek2021.03.12 8:55
Inaczej, "ludziom nieprawym zabierana jest mądrość". A potem poszli głosować na PiS, i dzisiaj mamy to co mamy...
Ed2021.03.12 9:32
Trza było pyska nie otwierać. Tak jesteś żywym przykładem tego co napisał bogdanus.
chłopka2021.03.12 8:49
Nie znudziło was jeszcze to LGBT ? Klepiecie i klepiecie a nikt nie zwraca uwagi na tę waszą klepaczkę i jej nie słucha . Ludzie są mądrzejsi od was chociaż wam wydaje się inaczej .
M.2021.03.12 8:48
P. Sakiewicz ! - przecież lewackiej bandzie od dziesiątek lat chodzi o to by zniszczyć Polskę i Naród Polski - to nic nowego, że o innych krajach nie wspomnę - tylko, że z Polską najtrudniej.
Anonim2021.03.12 8:45
Unii już jako takiej NIE MA. Na początku była najprawdziwsza unia - Trzech filarów, które już dzisiaj nie istnieją. W to miejsce weszli Lewacy , marksiści - ze swoimi utopijnymi ideologiami, aby zniszczyć od tysiącleci istniejący świat i stworzyć z Europy współczesną Sodmę i Gomorę . Co Polska jeszcze robi w tym Potworku zwanym z dawna UE.
Jawny2021.03.12 8:33
Cholera, gdzie ten Anonim i inne AAAtomki? Coś chyba żrą, albo w kiblu siedzą. Nudno tu jakoś
Tajny2021.03.12 8:36
Pewnie się naradzają, bo LGBT to ich czuły punkt. Dowaliłeś im przy okazji Biedronia i Halickiego. Wiedzą, że z tobą nie ma żartów. Będą robić dobra minę do złej gry.
AAAtomek2021.03.12 8:56
Panowie, coś mnie ominęło?
AA2021.03.12 9:50
Szorowanie doopska
AAAtomek2021.03.12 10:22
No tak, znowu prawackie analne wstawki...