TYLKO U NAS. Tomasz Sakiewicz: Mam nadzieję, że marszałek Grodzki sam zaproponuje uchylenie swojego immunitetu - zdjęcie
23.03.21, 11:45fot. yt/telewizja repulika

TYLKO U NAS. Tomasz Sakiewicz: Mam nadzieję, że marszałek Grodzki sam zaproponuje uchylenie swojego immunitetu

60

Zarzuty są takie, że wołają o pomstę do nieba, gdyby to była prawda.”– mówi Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny Gazety Polskiej, komentując dla naszego portalu ostatnie fakty związane ze sprawą marszałka Grodzkiego. – „Jeden z naszych rozmówców twierdził, że tylko po to, by zrobić proste badanie, żeby stwierdzić, czy jest ciężko chory, musiał zapłacić wszystkie pieniądze, które miał na jedzenie na miesiąc.”

Prokuratura Regionalna w Szczecinie zawnioskowała do Senatu RP o uchylenie immunitetu marszałkowi Senatu Tomaszowi Grodzkiemu, któremu miałyby zostać postawione zarzuty przyjęcia korzyści majątkowych w okresie, gdy był dyrektorem szczecińskiego szpitala specjalistycznego. Sprawa zarzutów wobec Marszałka Grodzkiego opisywana była od dłuższego czasu przez Gazetę Polską. O komentarz poprosiliśmy jej redaktora naczelnego, Tomasza Sakiewicza:

Marszałek Grodzki dostał może największą szansę w swoim życiu odparcia zarzutów które rzeczywiście stawiają go w fatalnym świetle. I liczę na to, że sam zgłosi się i zaproponuje uchylenie swojego immunitetu oraz odpowie na wszystkie pytania, bo jeżeli jest człowiekiem niewinnym, to przecież nie ma nic do ukrycia. A też trzeba pamiętać, że marszałek Grodzki wielokrotnie twierdził, że jest niewinny. Więc absolutnie to powinna być tylko sprawa formalna, ażeby zgodził się na uchylenie swojego immunitetu.” – mówi Tomasz Sakiewicz.

Według wymogów formalnoprawnych o głosowaniu w sprawie uchylenia immunitetu osoby Marszałka Senatu decyduje… Marszałek Senatu. Tomasz Grodzki będzie zresztą miał okazję podjąć tutaj dwie decyzje, o czym przypomina nasz rozmówca:

Dziś jest chroniony wręcz podwójnym immunitetem. Raz, jako Marszałek Senatu będzie decydował, czy sprawa pójdzie pod głosowanie. A drugi raz jako senator będzie głosował nad swoim własnym immunitetem w sprawie uchylenia. A akurat ten jego głos może być przeważający. I dlatego sprawa jest całkowicie w jego rękach. Może bez trudu udowodnić, że nie boi się tych zarzutów, nie ma nic do ukrycia i sam zawnioskuje za uchyleniem immunitetu, odpowiadając na wszystkie pytania.”

Sakiewicz zwraca przy tym uwagę na ciężar zarzutów, jakie stawiane są Marszałkowi:

A rzeczywiście zarzuty są takie, że wołają o pomstę do nieba, gdyby to była prawda. Rozmawiałem z ludźmi, którzy twierdzą, że wyrywano im ostatnie pieniądze, ażeby mogli ratować siebie czy swoich bliskich. Jeden z naszych rozmówców twierdził, że tylko po to, by zrobić proste badanie, żeby stwierdzić, czy jest ciężko chory, musiał zapłacić wszystkie pieniądze, które miał na jedzenie na miesiąc. Żaden człowiek nie może żyć z takimi zarzutami i musi na nie odpowiedzieć. Można oczywiście założyć że dwieście osób się zmówiło, w tym również wielu wyborców Platformy, SLD, PSLu, żeby zaszkodzić marszałkowi Grodzkiemu i możemy to przyjąć. Nic prostszego niż odpowiedzieć na te zarzuty. Gdyby się okazało, że są w Senacie jacyś ludzie, którzy będą głosować przeciwko uchyleniu immunitetu, to będą głosować przeciwko setkom ludzi, którzy twierdzą, że zostali pokrzywdzeni w szpitalu, którym kierował marszałek Grodzki i tysiącom ludzi w podobnej sytuacji w całej Polsce. To byłoby jawne naplucie w twarz elektoratowi tych partii, bo przecież wszyscy stawali się ofiarami tego łapownictwa, które istniało w służbie zdrowia.” – zwraca uwagę nasz rozmówca.

Należy dzisiaj postawić pytanie, czy są po stronie wyborców czy po stronie korupcyjnych układów.” – podsumowuje.

O sprawie Tomasza Grodzkiego z Tomaszem Sakiewiczem rozmawiał Tomasz Poller

Komentarze (60):

POKOtoSZMOKI2021.03.25 9:17
Przecież ten kopertowicz nie ma honoru.
Grizzly2021.03.25 8:37
on może zaproponować tylko nową akcję z kopertami
franc2021.03.25 8:18
sakwa ,czerwona upasiona świnia przez czerwoną neobolszewię z pisu naszymi pieniędzmi ten obrzydliwy wieprzek sprzedał swoje prawackie katolickie wartości za tumanienie straszenie polaków że zabije ich śmiertelny covidek czerwonego pokraki żoliborza..... mieli chronić ludzi walczyć z covidkiem teraz walczą z ludźmi w obronie covidka.....
opty2021.03.25 5:58
"....że marszałek Grodzki sam zaproponuje uchylenie swojego immunitetu". PO co? Jego koperty nie były zabójcze, były pełne dobra.
sołtys2021.03.24 22:56
Brejzlowskie trole smaruja miodem d---e Kopertfieldowi
rychu2021.03.24 22:51
Ta- to tak jakby złodziej po kradzieży sam sie zgłosił do sądu
Anonim2021.03.24 21:39
jest super, jest super, więc o co ci chodzi? PIS to patologia i sutenerstwo
Padre Canalio2021.03.24 18:43
Patrząc na pana Semke, to karma wraca. Oby on był następny.
Polak2021.03.24 17:02
Na marszałka Grodzkiego udało się wymyślić tylko pomówienie o rzekomej łapówce wielkości 200 starych złotych. Tymczasem koperciarz Karczewski, pedofil i defraudant Kuchciński, przekręciarz Obajtek, czy deweloper-bratobójca Jarosław K. nadal na wolności.
"Słuszną linię ma nasza władza"2021.03.24 13:51
j.w.
Anonim2021.03.24 11:29
Takie kopertowe typki nie mają sumień, o czym Pan redaktor dobrze wie. Wstyd, że Polska ma takiego marszałka, który już dawno powinien siedzieć za kratami.
Przejrzysty Przekręt2021.03.24 7:17
PIERW POPATRZ NA SIEBIE, GDY OCENIASZ INNYCH! "Jak informują media, miała być pomoc dla ofiar przestępczości, ale są poważne zastrzeżenia co do tego, na co naprawdę wydawane są pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości. Najwyższa Izba Kontroli po wyrywkowym sprawdzeniu zakwestionowała wydatki w sumie na 33 miliony złotych. NIK, według doniesień medialnych, zwrócił też uwagę, że po zmianach, jakie w Funduszu Sprawiedliwości wprowadził minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, sposób podziału tych pieniędzy nie jest przejrzysty, co z kolei rodzi pole do nadużyć."
„Te pieniądze im się po prostu należały"2021.03.24 7:14
PIERW POPATRZ NA SIEBIE, GDY OCENIASZ INNYCH! "Śledztwo dziennikarskie wykazało, że Ministrowie rządu PiS sami sobie przyznawali nagrody, które tak naprawdę były systematycznie wypłacane jako drugie pensje. Media podają informację, że w ciągu 2,5 roku rządów PiS na nagrody z publicznych pieniędzy wydano ponad 2 mln zł."
Kasa z CBA2021.03.24 7:11
PIERW POPATRZ NA SIEBIE, GDY OCENIASZ INNYCH! "z Centralnego Biura Antykorupcyjnego zniknąć miało nawet 10 milionów złotych. Według mediów, pieniądze z instytucji wynosić miała jedna z pracownic. Z doniesień medialnych wiemy, że ówczesny szef CBA Ernest Bejda, miał złożyć na ręce Mariusza Kamińskiego dymisję, która nie została jednak przyjęta."
Pancerny Marian2021.03.24 7:09
PIERW POPATRZ NA SIEBIE, GDY OCENIASZ INNYCH! " szef NIK Marian Banaś posiada kamienicę, w której wynajmowane były pokoje na godziny. Biznes w kamienicy Mariana Banasia prowadzić mieli gangsterzy związani z mafią sutenerską. Po ujawnieniu afery przez dziennikarzy "Superwizjera" wyszło na jaw, że Prezes NIK mógł zatajać fakt posiadania kamienicy przed Urzędem Skarbowym"
Minister Sprawiedliwości2021.03.24 7:07
PIERW POPATRZ NA SIEBIE, GDY OCENIASZ INNYCH! "Z dokumentów, do których dotarł "Newsweek" wynika, że MELD zapłacił ok. 40 tys. euro za zorganizowaną w Polsce konferencję na 800 osób. Jej tematem miała być polityka klimatyczna Unii Europejskiej. Konferencja miała odbyć się w Krakowie, 30 czerwca 2013 roku. Tyle tylko, jak zauważyli dziennikarze - żadna taka konferencja 30 czerwca 2013 roku w Krakowie się nie odbyła. Tego dnia, jak wskazują media - w największej sali kina Kijów, miała za to miejsce partyjna konwencja Solidarnej Polski pod hasłem „Nowe państwo, nowa konstytucja”
Żonglerka Premiera2021.03.24 7:04
PIERW POPATRZ NA SIEBIE, GDY OCENIASZ INNYCH! "Mateusz Morawiecki żongluje swoim majątkiem tak, żeby pokazać z niego tylko to, co chce. Media donoszą, że co najmniej dwa razy, gdy Mateusz Morawiecki dostawał propozycję wejścia do polityki, część majątku przepisywał na żonę. Miało to dotyczyć, jak wskazują dziennikarze, między innymi prawa własności do nieruchomości."
Spóła Srebrna i przekręty2021.03.24 7:01
PIERW POPATRZ NA SIEBIE, GDY OCENIASZ INNYCH! "W wyniku śledztwa dziennikarze stwierdzili, że prezes PiS Jarosław Kaczyński prowadził działalność gospodarczą dla spółki Srebrna, mimo że nie podał tej informacji w oświadczeniach majątkowych. Prasa informowała, że prezes PiS Jarosław Kaczyński zlecał prace na rzecz budowy bliźniaczych wież w centrum Warszawy - do tego celu, jak twierdzą dziennikarze, powołał specjalną spółkę, której nazwa nie wywołuje skojarzeń ze spółką Srebrna. Realizacja przedsięwzięcia, według dziennikarzy, uzależniona była od zwycięstwa wyborczego Patryka Jakiego w wyborach na prezydenta Warszawy. Dodatkowo, według doniesień medialnych, nie płacono za zlecone i wykonane prace austriackiemu biznesmenowi i prywatnie kuzynowi Kaczyńskiego. Ten, jak podają media, w desperacji nagrywał rozmowy, w których Kaczyński potwierdzał, że prace zostały wykonane, ale unikał zapłaty, kierując biznesmena do sądu. Biznesmen zgłosił sprawę na prokuraturę. Do dziś Jarosław Kaczyński nie został przesłuchany."
Walter2021.03.23 20:14
Prof. Tomasz Grodzki nigdy nie przyjął łapówki i jest przez prokuraturę fałszywie oskarżany. Zbigniew Ziobro zmienił prawo, żeby w sądu wycofać dowody winy Daniela Obajtka. Austriak Gerald Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczynski wyłudził od niego łapówkę na kwotę 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzające wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura nawet nie przesłuchała Jarosława Kaczynskiego, ani księdza Rafała Sawicza. Mieliśmy już wcześniej aferę gruntową Mariusza Kaminskiego i Macieja Wąsika, mającą na celu wrobienie Andrzeja Leppera w przestępstwo i fałszywe go oskarżenie. Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 194 i pomimo tego wygrał wybory prezydenckie na drugą kadencję. Pod rządami PiS-u w Polsce panuje bezprawie.
Sowa2021.03.23 16:49
Wiecie co ?! Ten cały marszałek Grodzki III, to nie tylko beznadziejny ordynator, seryjny łapówkarz, ale również zawodowy kłamca !!! Tak potwierdzam, że ten zajob oświadczył, że brał tylko w prywatnym gabinecie gdzie przyjmował niezwykle rzadko, i że jego stawka wynosiła 150 zł na głowę ! Skoro w prywatnej praktyce „zarabiał” 300 tys. zł rocznie (Patrz jego zeznanie majątkowe), to musiał przyjmować 2000 pacjentów w roku, czyli 10 ludzi w każdym dniu roboczym . Nieprawdopodobne ?!!!!!
Jenot2021.03.23 20:04
2000 pacjentów w roku to jest pikuś. Znajomy chirurg przyjmuje prywatnie 6 godzin dziennie. Na jednego pacjenta przeznacza 15 minut, czasem krócej. Rejestruje około 30 pacjentów dziennie. Oprócz porady, prowadzi zabiegi, jego syn robi masaże. Bierze 150 zł. 300 000 zł osiąga bez wysiłku.
Stachu2021.03.23 16:47
Stawki u Grodzkiego idą coraz wyżej ! Czekaliśmy około godziny przed gabinetem profesora Grodzkiego. Mama miała przygotowane 10 tysięcy, ale powiedziałem, że 7 wystarczy i wyciągnąłem 3 tysiące z koperty, mówi pan Marek. Mama wyszła z gabinetu [Grodzkiego]. Zakręciła jej się łza w oku. I powiedziała do nas: »Wiecie, chłopaki, nawet mu powieka nie drgnęła. Wsunął kopertę do szuflady, zamknął i nawet na mnie specjalnie nie spojrzał. Opisywana sytuacja miała miejsce w 2012 r. Nie wiem, kto informował tych pacjentów, ale to była powszechna wiedza – relacjonuje mężczyzna, dodając, że „stawki chodziły w ten sposób, że za asystę pana profesora płaciło się do 5 tysięcy złotych, on wtedy nie operował. A za osobistą operację stawka wynosiła do 10 tysięcy złotych. . Nieprawdopodobne ?!!!!!
Aga2021.03.23 16:46
Smutne, że człowiek rangi profesora bierze przykład z Wałęsy. Niewiele się od niego różni. Jeden i drugi według świadków i dowodów brali. Jeden i drugi wypierają się wszystkiego. Toż to szaleńcy ! Tutaj nie potrzeba specjalistów, a broń Boże sędziów, tutaj widać gołym okiem, że w szczecińskim szpitalu działał system dawania i brania łapówek, tzw. system „cegiełki” dla ordynatora za operację, a brał te łapówki T, Grodzki, były ordynator szpitala, a dzisiejszy marszałek senatu kopertnik III. Ludzie zgłaszający obecnie te oszustwa nie są anonimowymi postaciami z galaktyki, jak twierdzi Grodzki, tylko konkretnymi poszkodowanymi zeznającymi osobiście w prokuraturze.
Reytan2021.03.23 16:44
Ja pier-dolę !!!!! Jeszcze tego brakowało !!!!!!!!!!! To ten PO-je-b i seryjny łapówkarz jest synusiem agenta UB !!!!! Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!!! Stawki u Kopertnika idą coraz wyżej ! Media donoszą o kolejnych przypadkach korupcji w szpitalu prof. Grodzkiego, które wyglądają wiarygodnie. Od marynarza, którego matka leżała w szczecińskim szpitalu w oddziale Grodzkiego, Kopertnik zarządał 15 tys. zł łapówki. Ten postawił na nogi rodzinę w USA, w Polsce, pozbierał wszystkie oszczędności i zapłacił pierwszą transzę w wys. 5 tys. zł. Niestety do drugiej transzy nie doszło bo matka po paru miesiącach umarła. Kopertnik zapiera się jednak, że nigdy nie brał pieniędzy od chorych. To może być prawdą, bo albo nie brał ich tylko wkładał do szflady, albo brał talko i wyłącznie od członków rodzin, a nie od chorych bezpośrednio !!! Z jego oczów widać, że on jest pomylony albo psych i pomimo tylu faktów nie poda się do dymisji. My to musimy zrobić za niego ! D Y M I S J A !!!! I to natychmiast !!!!!
Urszula2021.03.23 16:41
Ty, Grodzki, zabójcze koperty to były te, które brałeś od ludzi jako łapówki. Koperta do szuflady, operacja wycięcia płuca, i pacjent wkrótce umierał. To były dla dających rzeczywiście zabójcze koperty !!!
Piotr Nowak2021.03.23 16:31
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Robot, Marek, Złodziej na złodzieju, Fizjo, młody, podatnik, Stary, Polka, Foster, i inni. Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Piotr Nowak2021.03.23 18:36
Trochę się naćpałem ale już mi przechodzi
Marek2021.03.23 14:11
Sakiewicz, weź ty mocny rozpęd i p*****j się w ten głupi łeb!
Andrzej2021.03.23 16:51
Halo pomyleńcu, tobie, i tobie podobnym w pewnym okresie waszego „rozwoju” coś się pomyliło – w twoje życie wkradł się jakiś błąd ! Wiesz dlaczego nazywamy was gorszym sortem ?! Bo każdy normalny człowiek jak popełni błąd lub się pomyli, to przynajmniej stara się ten błąd usunąć, a tą pomyłkę naprawić ! A ty tkwisz w tej waszej PO-PSL-ZLew-głupiźnie bez końca. Ty nie jesteś normalny, bo ty nie myślisz o tym, o czym mówisz !. Ty jesteś po prostu gorszym sortem !!!
janon2021.03.23 13:55
a ten od 2 wież co przyjął 50 tys. od austriaka zrzekł się immunitetu???? nawet zdecydował ,że prokuratura nie musi go przesłuchać -paradne i typowo pisowskie
Anonim2021.03.23 14:24
Prezes nie bierze łapówek, prezes z entuzjazmem wspiera proces wtórnej dystrybucji majątku narodowego!
ala2021.03.23 13:52
Grodzki jeśli będzie chciał oczyścić się z zarzutów zrezygnuje z immunitetu. Jeśli tego nie zrobi, to nawet gdy jest niewinny, zostaną spekulacje i oskarżenia. Czego się Grodzki boisz? Sądy nie są jeszcze pisowskie. Jest szansa trafić na Tuleyę lub jemu podobnych .
jle_ffm2021.03.23 14:21
A czego bał się Kaczyński w aferze kopertowej łapówki 50 tys./ 2 wież? Też powinien zrzec sie immunitetu i zeznawać przez prokuraturą i dac dobry przykład, co nie? Ale tego nie zrobił , tak więc i Grodzki nic tutaj nie musi.
Kopertek2021.03.23 13:47
Trzeba stosować wypróbowane rozwiązania. Jeśli ktoś nauczył się przyjmować koperty to należy mu wręczyć prośbę wraz z kopertą.
jula2021.03.23 13:39
Że będzie farsa to pewne ale, że wieloodcinkowa to na bank. POszorują PO dnie den.
Anonim2021.03.23 14:25
Leczenie obajtkozy będzie długie i wyczerpujace.
jle_ffm2021.03.23 13:32
Słusznie podejście panie Marszałku. Rządzący pisowcy mając za uszami afery nie zrzekają się immunitetów i te afery ukrywają jak np.ta w aferze kopertowej 50tyś łapówki (2 wieże) albo przepisują majątki na żony a pisowska prokuratura zamiata wszystko pod dywan i umarza lub odmawia wszczynania postepowań. Bez wolnych mediów nigdy byśmy się o nich nie wiedzieli.
boy2021.03.23 13:07
Pisowcy wszyscy dają dobry przykład Grodzkiemu ...
itd2021.03.23 13:04
Spasiony wieprzu. Powiedz co PIS z Polska robi najpierw.
Jaś2021.03.23 13:48
Wyzwala Polskę od takiego chamstwa jak to co reprezentujesz swoją wypowiedzią.
towarzysz Jagoda2021.03.23 13:03
Grodzki musiałby być człowiekiem honoru. A tu ani Bóg, ani honor ani Ojczyzna.
Anonim2021.03.23 14:09
Prezes konus za to czysty honor.
Richuś z familoków2021.03.23 12:42
Zajmijcie się lepiej swoim ob sr aj tki em bo jeżeli nie miał skrupułów okradać swoją rodzinę to co dopiero podatników
Anonim2021.03.23 13:08
Póki co P. Obajtek nie ma żadnego wyroku nawet nieprawomocnego . No i gdzie tutaj Twoje zarzuty - zmyślone i powielane na potęgę przez "dobrych ludzi z gazety"
wkrw2021.03.23 13:13
Nie cwaniakuj, gdyby nie stała za nim cała machina państwowa z Ziobrą na czele, inaczej byście śpiewali, jeśli nie wiesz, to dla Obajtka było zmieniane prawo, ręcznie sterowano prokuraturą i sądem żeby ratować mu doopę bo był potrzebny Kaczyńskiemu do brudnej roboty. Jeszcze coś?
wkrw2021.03.23 12:40
No Sakiewicz, większego UKŁADU jaki jest w pissmafii, to nie wyśledzisz nigdzie w tym kraju, choćbyś ze świecą szukał. Masz pod nosem, wśród kolesi, nie napracujesz się za bardzo opisując jasno i klarownie wszystkie mafijno-polityczne powiązania w tym nierządzie. Nie starcza odwagi? Suweren nie udźwignie takiego ciężaru? Boicie się że jak do niego dotrze, to nie postawi krzyżyka? No chyba, że zasłużonego na drogę
Komuchy z PiS tez tyljo to robią2021.03.23 12:30
https://prawy.pl/113387-biden-przekupuje-amerykanow-rozdaje-ogromne-pieniadze/
Anonim2021.03.23 12:30
Brudna pała dołączyła do PiSdzielskich pachołów leczących obajtkozę?
Anonim2021.03.23 12:25
Sakiewicz – „ekspert” na zamówienie !
Andrzej2021.03.23 12:22
Pan marszałek się niczego nie zrzeknie. I co Sakiewicz, będzie trzeba w sądzie udowodnić to wszystko, co wypisywała twoja gazetka, widać, że strach Sakiewicza obleciał.
Anonim2021.03.23 13:06
Andrzej - twój brak znajomości prawa powoduje , że piszesz to co piszesz - czyli bzdury. Dopóki na zakończy się sprawa koperty , dopóty sprawa na redaktorem będzie odroczona.
Richuś z Familoków2021.03.23 12:16
Co nas fałszywe pomówienia na Marszałka Grodzkiego obchodzą kiedy mamy największą aferę Obajtkową od 1990 roku, bombę która rozwala PiS
Anonim2021.03.23 13:11
To taka "afera" , że nawet nie ma komu postawić zarzutów. Ale jak zwykle trzeba bic pianę. Jak to mówił niejaki palikot kłamstwo powtarzane 10 razy ludzie odbiorą jako prawdę.
wkrw2021.03.23 13:19
Brawo! Fenomen, zapewne czystym przypadkiem odkryłeś sprytny plan pissmafii! To już wiesz po co pisiorom była ta cała "reforma" sądownictwa i prokuratury, żeby swoim włos z głowy nie spadł. Jak widać działa to idealnie. Każdego swojego wybronią swoją prokuraturą, swoimi służbami i swoim sądem. Kumasz?
Anonim2021.03.23 12:03
Jeżeli ten Pan jest czysty to powinien stanąć przed Sądem z podniesioną przyłbicą i w Sadzie strącić z siebie wszystkie oskarżenia , aby do końca życia być "czystym". Jak tego nie zrobi to znaczy , że każdej bajcie jest część prawdy.
katolik2021.03.23 11:57
Sakiewicz myśl lepiej o tym, że szczepionki roznosza wirusa i zakażone sa prionami( bad medyczne Izraela, Anonim) i będą powodować choroby i śmierc natychmiast albo w czasie
Anonim2021.03.23 12:00
Klepiesz tą samą frazę na każdym portalu od rana do wieczora.
katolik2021.03.23 12:05
to nic, to tylko skleroza, więc nie przejmuj się mną
kefas2021.03.23 11:56
Sakiewicz to stan rozumu.
waldek2021.03.23 13:06
Sakiewicz ma rozum jak kasę doić. Ekolog się znalazł.