TYLKO U NAS! Ryszard Czarnecki o słowach Biedronia: Żydzi powinni protestować! - zdjęcie
16.09.20, 17:14Screenshot Youtube - Telewizja Republika

TYLKO U NAS! Ryszard Czarnecki o słowach Biedronia: Żydzi powinni protestować!

30

Eryk Łażewski, Fronda.pl: Eurodeputowany Robert Biedroń zaatakował słownie głowę naszego państwa, czyli prezydenta Andrzeja Dudę. Zarzucił mu mianowicie, że nazywa on osoby LGBT „nie-ludźmi”, dehumanizując je w ten sposób. Tak samo, jak przed II Wojną Światową czyniono z Żydami. Jak Pan ocenia tą wypowiedź Roberta Biedronia?

Ryszard Czarnecki, europoseł PiS: To jest wypowiedź, którą można uznać za „łatę” antysemicką. Bo mamy tu porównywanie gehenny narodu żydowskiego - w tym polskich Żydów, poddawanych systematycznemu i zorganizowanemu ludobójstwu przez III Rzeszę - z jakimiś figurami retorycznymi pana prezydenta, nie mającymi żadnego związku z sytuacją formalno-prawną mniejszości seksualnych w Polsce. A to jest absolutnie obraźliwe dla Żydów. I w moim przekonaniu, środowiska żydowskie powinny protestować po tej wypowiedzi.

A swoją drogą, Robert Biedroń powinien pamiętać, że jego wypowiedzi na temat prezydenta Dudy będą zawsze odbierane jako wypowiedzi przegranego z kretesem konkurenta. Prezydent Duda wybory spokojnie po raz kolejny wygrał, a Robert Biedroń uzyskał w nich trochę ponad dwa procent głosów. A więc myślę, że ze względów pijarowsko – taktycznych Robert Biedroń nie powinien atakować prezydenta, bo będzie to odbierane jako zawistny opór wobec decyzji wyborców.

Profesor Przemysław Czarnek skierował sprawę omawianej wypowiedzi do prokuratury. Jakie są możliwości jej działania wobec europosła Biedronia?

Sprawa pod względem formalno-prawnym jest prosta: jeżeli prokuratura uzna, że należy założyć sprawę panu Biedroniowi, to wyśle wniosek o uchylenie immunitetu, a europarlament będzie to głosował.

Czy jest szansa na pomyślne głosowanie, czyli na zniesienie tego immunitetu?

Trudno mi powiedzieć. Najpierw poczekajmy na wniosek prokuratury w tej sprawie.

Robert Biedroń popiera też działalność znanego aktywisty LGBT „Margota”. Czy nie jest to po prostu sprzyjanie przestępczej działalności tego pana?

Sytuacja, w której osobnik niszczy czyjś samochód i używa przemocy fizycznej wobec innych ludzi, to jest czyn bandycki. Jeżeli broni się bandytów, to świadczy to jak najgorzej o tych, którzy ich bronią.

A czy nie jest to po prostu pochwała przestępstwa, a więc też przestępstwo?

Widocznie niektórzy politycy uważają, że są „świętymi krowami” i wolno im wszystko. Ale naprawdę, tacy ludzie powinni stanąć przed lustrem, spojrzeć na siebie i ocenić: czy popieranie przez nich ze względów ideologicznych lub politycznych ludzi, którzy biją innych, niszczą cudze mienie, jest polityką, która służy wartościom i dobru wspólnemu. Myślę, że to jest zaprzeczenie tej polityki. W moim przekonaniu, Robert Biedroń powinien za swoją wypowiedź przeprosić. Choć podejrzewam, że tego nie uczyni.

Komentarze (30):

Krakus2020.09.17 23:14
Zawsze z wielkim ROBAWIEMIEM czytam, co powie Rysiu OBATEL :) Wiekszym klaunem jest tylko wypowiedzi Suskiego :) Zreztą wszystcy z PiS są zabawni :D :D :D
Josef2020.09.17 8:22
To plemię zydowskie wpierw musi zważyć ,zmierzyć ,przeliczyć,aj waj , aj waj , co bardziej się w danej chwili opłaca to typowa moralnośc sytuacyjna od 1000 lat
Anonim2020.09.17 6:35
polski knutr mowi, co Zydzi powinni robic? ty polski smieciu, zamknij ryja polazku!
Anonim2020.09.17 6:33
ty polski zlodziejaszku i swinio! Zydow udajesz glos, polaczku smierdzacy? milcz gnoju polski!
Jan Radziszewski2020.09.17 1:28
Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen. Klątwę Bożą rzucił i Słowa Pana Jezusa Króla otrzymał Cyprian Polak
Jan Radziszewski2020.09.17 1:19
ciekawe co by powiedział gdyby mu przyrodzenie odcięli dla sexu podobnie jak to zrobiła Anna Grodzka i na kobietę przerobili !!?
lipa2020.09.16 23:31
idzie zima... czas na nowe Kabrio Richi
xD2020.09.16 20:34
Ten złodziej jeszcze nie siedzi?
Anonim2020.09.16 20:30
Biedroń przesadził, w pierwszych latach III Rzeszy sytuacja Żydów byłą o niebo lepsza niż LGBT w dzisiejszej Polsce. Do 1938 mogli dziedziczyć i zawierać legalne związki ze sobą, LGBT w Polsce nawet takich praw nie mają.
Anonim2020.09.16 23:41
Głupi niedźwiedziu! gdybyś w mateczniku siedział, Nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział;
Jan Radziszewski2020.09.17 1:25
+++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Marian2020.09.16 19:54
Dlaczego mieliby protestować? Przecież żyd i pedał to dwa bratanki.
lewactwo post magdalenkowe okupuje sejm2020.09.16 19:47
https://www.salon24.pl/u/qqc1968/1076540,czy-rzeznik-moze-byc-dobrym-czlowiekiem-czyli-pis-w-krainie-lagodnosci
Urszula2020.09.16 19:29
"Widocznie niektórzy politycy uważają, że są „świętymi krowami” i wolno im wszystko." O sobie mówisz Richat. Wyłudziłeś pieniądze z UE i śmiesz kogoś osądzać. Najpierw ty, oszuście, stań przed lustrem i spojrzyj na siebie. O jakich wartościach mówisz?
Moshe Cvel2020.09.16 19:17
ale ten Czarnecki nie mądry. LGBTQ przyszlo od żydów w bibli sodomici i sodomitki są opisane a co wiecej obecnie w Israel też zaburzone osobowości lgbtq maszeruja pod sztandarami z gwiazda dawidową . weżmy takiego Netanjahu nie dosyć ,że alkoholik i z zarzutami prokuratora generalnego działa w rządzie jako premier co jest karykatura państwa prawa to jeszcze deklaruje ,że za zabitego żyda będzie wprowadzał nazistowską odpowiedzialnośc zbiorową i domy dzieciom burzył. Na szczęśćie wygląda na to ,żę Natanjahu wykoćzy także Zydów bo spowodował rozpowszechnienie covid-19 lekceważąc zalecenia ministrów zdrowia ,którzy podawali się do dymisji gdy ten oszolom ludzi postanowił wymordowaqć. W Israel już zmarło ponad 10 tys ludzi a dokładne dane są ukrywane przez służby. Israel jest na pierwszym miejscu na świeci w umarłych na milion mieszkańców pobił wszystkich i kradzież testerów nie pomogła bo głupi i morderczy Nananiahu działa dalej. Ten gość dobrze zrobi dla świata .
Anonim2020.09.16 18:47
Rysiu, nażarłeś się już tymi oszustwami w EU ??????????
Anonim2020.09.16 18:50
Widać, że Rysiowi te oszustwa dobrze służą, gęba taka wyżarta !!!!!!!!!!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.16 18:45
Mój problem, obejrzyj: https://www.youtube.com/watch?v=49ftpshatkU
Anonim2020.09.16 18:38
Rolnicy zaskoczyli policjantów i ruszyli na siedzibę PiS …. https://www.youtube.com/watch?v=P4tXkzry6rQ
Randka juz teraz, teraz ...2020.09.16 18:29
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Anonim2020.09.16 18:24
Czarnecki, ty ciulu... zajmij sie wreszcie antypolonizmem, a nie bronisz zydowskiego robactwa... oni sobie poradzą, bo mają swiadomość świni bez honoru, tacy rade sobie dają
Zarabiaj Nawet 200$ dziennie2020.09.16 18:17
Hej, Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze w domu Dosłownie nic nie robiąc! Nie pytaj jak- Zobacz na własne oczy! Wystarczy się zapisać tutaj: https://bit.ly/2E6raDB Darmowe konto demo dzięki któremu postawisz pierwsze kroki! Zyskaj więcej... Wpłać pierwszy depozyt! A analitycy zrobią wszystko już za Ciebie!
spasiony Suski który darł2020.09.16 17:54
swego czasu w Sejmie odezwę biskupów , teraz wyciera sobie mordę św. Tomaszem i Franciszkiem.Przeczytaj lewacki prymitywie książkę "odkłamać św. Franciszka".https://www.salon24.pl/u/myslec/1076760,rytualny-uboj-polaka-na-futro#comment-19279928
Anonim2020.09.16 17:49
A jeszcze parę lat temu jeździli po wsiach i żebrali o głosy? ..... Protest rolników przed siedzibą PiSu w Warszawie .... https://www.youtube.com/watch?v=BqvmDcblJn0
Elektor2020.09.16 17:45
O! Rychu nie siedzi za wyłudzenia? Jak ta klika się jednak wzajemnie wspiera!
Sandra2020.09.16 17:24
Zaraz prasa z Izraela rzuci się na Biedronia. Ambasada amerykańska wystąpi z nota. Żydzi amerykańscy napiszą do rządu polskiego o ukaranie antysemity!
Anonim2020.09.16 17:22
codziennie sie obraża żydów murzynów czy ukrainców których sie zestawia na jednej linii ze zboczencami, nie musze nawet pytac cyganow z sasiedniej co uwazaja o ideologii lgbt
Anonim2020.09.16 17:23
Godsona obrażano latami i naprawde chłopu współczuje
Anonim2020.09.16 18:04
To prawda, choć trzeba przyznać że Godson to przemiły ale idiota, wiele pomyj na niego wylewano nie ze względu na kolor skóry tylko gadanie od rzeczy które uskuteczniał.
Anonim2020.09.16 17:24
*sąsiedniej ulicy