TYLKO U NAS! Ryszard Czarnecki: Budka zakiwał się na śmierć - zdjęcie
05.05.21, 09:45fot. yt/rzeczpospolita tv

TYLKO U NAS! Ryszard Czarnecki: Budka zakiwał się na śmierć

71

Mariusz Paszko, portal Fronda.pl: Jak wczorajsze głosowanie w polskim Sejmie w sprawie ratyfikacji Funduszu Odbudowy i postawa Platformy Obywatelskiej są odbierane w Unii Europejskiej? Jakie były tam reakcje na postawę tzw. totalnej opozycji, która dotychczas była odbierana - i sama też się tak prezentowała - jako partia najbardziej proeuropejska w naszym kraju?

Ryszard Czarnecki, europoseł PiS: Kiedy Platorma Obywatelska wcześniej już informowała o swoim sprzeciwie, wywołało to fatalne zaskoczenie. Cała Europejska Partia Ludowa, z której wywodzi się przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, bardzo mocno wspiera Fundusz Odbudowy. W sposób oczywisty głosowanie przeciwko temu było zarezerwowane raczej dla eurosceptyków, aktywistów, czy dla tych wszystkich tych, którzy są przeciwko Unii Europejskiej, a nie dla formacji euroentuzjastycznej, jaką jest Platforma Obywatelska czy szerzej Koalicja Obywatelska. Oni przez ostatnich kilkanaście lat wmawiali Polakom, że wszystko co dzieje się w Unii jest wspaniałe.

Myślę więc, że takie działanie jest zupełnie niepoważne i przez to głosowanie Platforma bardzo osłabiła swoją pozycję, ponieważ taka postawa jest zupełnie niezrozumiała przez Europejską Partię Ludową.

Pan poseł Marek Suski na antenie TVP Info powiedział na temat wczorajszego głosowania: "W tej sprawie jest nowa koalicja 290. Marzenia o koalicji 276 skończyło się koalicją 133". Czy zdaniem Pana Posła to już jest faktyczny koniec Platformy Obywatelskiej?

To na pewno jest kolejny gwóźdź do politycznej trumny. To będzie oznaczało zjazd PO po wyborczej równi pochyłej. Myślę, że w sytuacji, gdy Platforma traci wyborców – i to bardzo wyraźnie – na rzecz Hołowni, uważanego za bardziej centrowego niż PO, to w tym momencie krew poczuła Lewica. W Platformie bowiem pozostali jeszcze wyborcy bardziej lewicowi, a ci prawicowi odeszli do Hołowni. Wszystko wskazuje na to, że teraz Lewica będzie coraz bardziej uderzała w Platformę walcząc o swoich wyborców - bądź o powrót niektórych do Lewicy, bądź też pozyskanie całkowicie nowych.

Czy dni pana Borysa Budki jako lidera Platformy Obywatelskiej – jak to określił z kolei lider Lewicy, pan Włodzimierz Czarzasty - są już policzone?

To co się stało, to że publicznie krytykuje go już pan Grzegorz Schetyna, że Bronisław Komorowski idzie z PSL-em – to wszystko bardzo osłabia pozycję Borysa Budki. Myślę, że coraz więcej działaczy "czuje krew". Okazuje się bowiem, że Budkę można atakować bezkarnie

Czy wczorajsze głosowanie Platformy można bardziej uznać za wstrzymanie się od głosu, czy za głos przeciw? Czy może raczej był to pewien akt desperackiej bezsilności tego ugrupowania w sytuacji, kiedy wiedzieli, że Fundusz Odbudowy zgodnie z rekomendacją polskiego rządu zostanie przegłosowany również głosami części opozycji?

Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że Platforma Obywatelska nie poparła Planu Odbudowy, podczas gdy wszystkie partie polityczne z rodziny EPLu zagłosowały za tym projektem. W Brukseli taką postawę PO będzie się odbierać tak, że PSL jest bardziej poważne, a Platforma się zakiwała na śmierć. PO wysłało tym samym sygnał do Unii Europejskiej o całkowitym zaniku powagi własnej formacji.

Szef klubu Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk powiedział ostatnio:
"KPO powinno być przyjęte jako ustawa, nie mam tu najmniejszych wątpliwości. I tu też kamyczek do ogródka PiS; tak wiele słyszałem od państwa liderów, m.in. od Jarosława Kaczyńskiego, że powinno się zwiększyć rolę parlamentów narodowych. To jest zwiększona rola parlamentów narodowych, że KPO najpierw trafia do Brukseli i ma być podejmowany przez ministrów UE, a nie przez polski parlament? To jest kpina, a nie zwiększenie roli parlamentów w narodowych".
Jak należy odebrać tą wypowiedź? Czy Platforma jest za tworzeniem państwa narodowego, czy bardziej chodziło o to, co robi totalna opozycja od dłuższego czasu, żeby ośmieszać rząd i podważać zaufanie do niego Polaków? A może jest to jakaś próba wchodzenia w buty innej formacji?

Budka raz mówi językiem skrajnej lewicy, a raz mówi językiem Konfederacji. To jest takie bieganie od ściany do ściany. To jest przykład kompletnego braku powagi w polityce. Budka zakiwał się na śmierć!

Komentarze (71):

verizanus2021.05.7 7:12
Kto się zakiwał oprócz p. Budki to się okaże jak przyjdzie spłacać długi albo spełniać obyczajowe np żądania Lewicy ;)
Emeryt2021.05.7 6:16
Frondo , prosze przestań wpuszczać na salony tego Pana. W dobrym towarzystwie unika sie raczej zapraszania kieszonkowych złodziei.
gumowa kaczka2021.05.6 21:14
Kilometrówka wróciła
Grizzly2021.05.6 19:53
Katolik... patriota... złodziej... i prostak. Nowe synonimy które stworzył.
Aneta2021.05.6 18:47
Po Polsce rozlewa się fala kumoterstwa, kolesiostwa, nepotyzmu!!!!!! Czas z tym skończyć!!!!!!! Mafijne siatki PISu opętały nasz piękny kraj!!!!! Ich celem jest zniszczenie POLSKI!!! GONIĆ PIS!!!!
cam2021.05.6 17:13
Rysio - oddałeś już zajumaną kasę za kilometrówki? Następnym razem uważaj jak będziesz kradł. Rób to mądrzej żeby się nie zakiwać.....
lon2021.05.6 15:43
Ten nie ma wstydu .
Anonim2021.05.6 15:32
to złodziej ale jaki katolik i patriota !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maxx772021.05.6 12:30
FRONDA zamiast prorządowej propagandy, powinna także podejmować dużo ważniejsze tematy dotyczące akcji wyszczepiania EKSPERYMENTALNYMI PREEPARATAMI TERAPI GENOWEJ, za które nawet producenci/koncerny farmaceutyczne nie chcą brać żadnej odpowiedzialności a konsekwencje na organizm za np. dwa lub kilka lat takiego "wyszszczepiania" mogą być straszliwe... W TV jest cenzura i propaganda i brak różnorodnej rzetelnej dyskusji bo lekarze, naukowcy którzy mają inne zdanie są nie dopuszczani do głosu, cenzurowani i wzywani na "rozmowy"... FRONDO przestań kadzić, nie omijaj trudnych i skomplikowanych tematów dot. zdrowia i życia Polaków.
Krakus2021.05.6 9:06
Kolejny raz zapytam: Frondo czemu promujesz tego złodzieja i oszusta, który nas, Polaków kompromituje w Brukseli?
Anonim2021.05.6 14:59
Bo to ich złodziej. A wiadomo że ich ból jest lepszy niż twój, a ich złodziej lepszy niż nasz.
Anonim2021.05.6 8:52
wypasiona morda za złodziejską kasę !!! Jeszcze prezesem PZPS zróbcie tego oszusta !!!!!
Realista2021.05.6 8:12
No to sobie Fronda znalazła autorytet... Jak tam Rysiu zwróciłeś już wyłudzoną kasę?
Ksiądz Bartold2021.05.6 7:47
Złodzieje, sprawcy przemocy domowej, wyłudzający pieniądze w ustawionych przetargach, załatwiacze pracy dla rodzin w spółkach państwowych, obrońcy księży-agentów, kryjący pedofilii, mówiący "pedofilia? nic się nie stało", rozwodnicy i zdradzający swoje żony, starzy kawalerowie-prawiczki - takie osoby znajdziecie w wiadomym środowisku. ALE I TAK DALEJ ICH POPIERACIE?
Ksiądz Bartold2021.05.6 7:42
Ryszard znowu atakuje! Pieniądze się brało bezprawnie z Unii (jak takie coś nazywa język słownika polskiego?), ale to nie przeszkadza Frondzie i mediom prawicowym, żeby w tym samym czasie przedstawiać jego jako autorytet. Święci z dekretu kościoła katolickiego się w grobach przewracają, gdy widzą waszą obłudę!
oficer LWP2021.05.6 6:20
"pisowski wyłudzacz kilometrówek" obraz olejny nieznanego autora, reprodukcja obowiązkowym wyposażeniem każdego pisowca
Grizzly2021.05.5 20:14
W chrześcijańskich mediach po staremu... Krętacz bryluje na całego.
Grizzly2021.05.6 6:33
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Ks.Plwocina2021.05.5 19:25
Drobny złodziejaszek i oszust autorytetem moralnym i ekspertem Frondy poświęconej.Brawo
Rycho czy ty już oddałeś2021.05.5 18:19
PE nakazał zwrot 100 tysięcy Euro Ryszardowi Czarneckiemu z PiS. Czarnecki deklarował, że jeździ do miasta, w którym nie mieszkał, i to samochodem, który od lat był skasowany. Unijny OLAF przekazał raport dotyczący kosztów podróży Czarneckiego polskiej prokuraturze już w 2019. Ten facet nie ma wstydu. W dalszym ciągu będzie opowiadał głupoty i przebywał wśród ludzi patrzących na niego jak na pospolitego złodzieja.
bękart wojny2021.05.6 6:20
jemu się te pieniądze należały
Cela+2021.05.5 18:18
Pilne! Skandal! Niewiarygodne! Znany krętacz, oszust Czarnecki dalej bryluje w mediach! Kasta basta!
AAATomek2021.05.5 18:14
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
spiskowiec2021.05.6 6:18
dalej masz pisowska sr***czkę
W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N2021.05.5 17:58
O­­­c­e­­­ń­ ­m­­­o­­­j­ą­ ­­­m­ł­­o­d­­ą­­ ­­­c­­i­­­p­­k­­ę­ ­-­ ­­W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N
Torchwood2021.05.5 17:07
Zapewne zamiast się zakiwać powinna się była nakraść metodą "na podróże fikcyjnymi samochodami", co oszuście Czarnecki?
GW propolska, prodemokratyczna...HAHAHA !2021.05.5 16:53
"Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków," - - - - HAHAHA ...!!!
Edek2021.05.6 5:14
Człowieku,jeżeli masz mózg, najpierw przeczytaj czego dotyczy artykuł a dopiero później wklejaj swoje debilzmy.
Tak pytam2021.05.5 16:27
Co trzeba jeszcze zrobić, jak się skompromitować i ile nakraść, żeby przestać być cytowanym przez Frondę "ałtorytetem"?
Anonim2021.05.5 16:25
Kiedy Polacy zapytają obecnych polskojęzycznych politykierów, jak to się stało, że nie możemy żyć i rozwijać się bez kredytów?
APEL2021.05.5 14:10
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przed to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, mało inteligentni obłudnicy.
Anonim2021.05.5 14:24
😁😁😁😁
GW propolska, prodemokratyczna...HAHAHA !2021.05.5 16:01
"Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków,"
Anonim2021.05.5 16:29
Gościu, zaśmiecasz tylko forum? i tak tego nikt nie czyta? daruj już sobie?
Apel2021.05.5 18:27
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
...2021.05.5 13:31
Czy ten dziad już oddał wyłudzoną kasę z Brukseli?
PiSowiec2021.05.5 14:23
Pieniędzy raz ukradzionych nie oddamy nigdy!!!!
AAATomek2021.05.5 14:59
Czy GAwłowski siedzi? Nie broni go kasta sędziów...
Pet2021.05.5 19:19
Oddał, złodziejaszek pisowski.
Skrzypek na dachu2021.05.5 13:19
Brawo Konfederacja , bo nikt inny nie powie prawdy . Pan Posel Krzysztof Bosak w najlepszym przemowieniu w Sejmie podczas debaty nad KPO wytlumaczyl podlosc PiSlewicy bo zgoda na Unijne fundusze odbudowy to zgoda na wyzsze opodatkowanie federalne narzucone przez Bruksele na beznadziejne i daremne ratowanie eurowaluty i eurostrefy do ktorej Polska nawet nie nalezy .
AAATomek2021.05.5 13:18
PO kradnie. Mają swoich sędziów, prokuratorów i samorządowców. Mafia, a nie partia!
Apel2021.05.5 13:18
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
Skrzypek na dachu2021.05.5 13:40
Brawo Pan Apel , masz 100% racje bo coraz trudniej odrozniac wysmary plugawe demoralizatorow nawiedzonych troli agencji trolowni , od politycznych fanatykow bezboznego miedzynarodowego globalizmu socjalistycznego ktorzy systematycznie zamierzaja odbierac wolnosc wiare walute i wlasnosc biednym uczciwym pracowitym ludziom .
...2021.05.5 13:32
Jeśli już piszesz o tych co kradną : https://www.money.pl/gospodarka/ryszard-czarnecki-musi-oddac-pieniadze-chodzi-o-niebagatelna-kwote-6627919130934080a.html
Po 11 ... ThomasZNiemiec pisze2021.05.5 12:09
CYT.: "Jako niemiecki Europejczyk chyba nie popierałbym go z tego powodu. Jako Polak to chyba trzeba być kompletnym antypatriota albo trochę „debilny”żeby nie widać że Tusk pracuje w interesie wzsystkich Polaków." ................ IŚCIE ZABAWNY jest "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński i jego infantylny "polsko-niemiecki jazyk". "Profesor" z PRL-u, intelektualista żydowski, na szczęście.
Po 11 ...2021.05.5 11:49
Normalny człowiek jak zajuma 460.000,00 zł (100 tyś EUR) to idzie siedzieć, a nie po prostu oddaje i dalej jest autorytetem na frendzlu.
Kazik2021.05.5 11:53
Nasz ból jest lepszy niż twój. Nasz złodziej jest lepszy niż wasz.
AAAtomek2021.05.5 12:11
Pamiętaj w jakich reżimowych rekach jest obecnie sądownictwo, prokuratura, policja i służby specjalne.........
chłopka2021.05.5 11:14
" Bujaj się bujaj kochanie " . Po naszymu " kiwej sie kiwej guptoczku " . Poska z jednej strony uzależniła się od USA . Z drugiej strony kredytem który będą spłacać pokolenia ( albo każdy sobie zabierze co chce ) a na trzecią stronę napluła . Czwarta strona widzi co się dzieje i się raczkiem wycofuje . I " żegnaj Gienia ---- historia się zmienia ".
Jawny2021.05.5 11:04
Panie Ryszardzie, dziękuję! Za tę euro wyszarpane nierządnicy europejskiej. Za tą wiedzę na każdy możliwy temat, która płynie z pana ust przesłodkich. A przy okazji, nie ma pan jakiegoś taniego radyjka do samochodu?
Anonim2021.05.5 11:49
To znany oszust, może mieć na zbyciu jakieś lewe.
kefas2021.05.5 11:04
Richard krętaczu, lepiej już się nie odzywaj tylko oddaj pieniądze.
Richard2021.05.5 11:08
Nie oddam, i co mi zrobisz???
Anonim2021.05.5 11:01
Pojawiła się kasa, jest i Richard, drobny geszefciarz i złodziejaszek. Rysiu, to nie na twój rozum, tu o milionach mowa.
Albert2021.05.5 10:40
Rysiek to taki typowy katoprawacki autorytet.
Anonim2021.05.5 10:54
Owszem, Rysio to oszust i krętacz, ale...po pierwsze - Platforma też kradła, a po drugie Rysio (dzięki Bogu i Partii) kradnie zgodnie z Konstytucją. A nawet Konkordatem.
Anonim2021.05.5 11:02
Jakiś JEDEN skazany? Nie ma, a to pech....
Anonim2021.05.5 11:49
I nie będzie!:) Banda Czworga wzajemnie kryje swoich złodziei.
Internet2021.05.5 10:39
Jest mi wstyd! Wstyd za kraj afer, chaosu i lejącego się z ust rządzących kłamstwa. Wstyd za państwo klerykalne, homofobiczne, kołtuńskie i zacofane cywilizacyjnie. Wstyd za partię (Sektę? Mafię?), która zniszczyła wizerunek Polski i przyprawiła nam gębę tępego wieśniaka wiecznie się awanturującego. Wstyd za rodaków, którzy za parę socjalnych datków sprzedali swój rozum, wolność i przyzwoitość. Smutny kraj, pozbawiony powagi, szacunku i znaczenia.
Cynik2021.05.5 10:36
Rysio złodziej się pojawił.
katolik2021.05.5 10:28
sprzedali Polskę, jej suwerennosc. realizują plan AGENDA 2030
Polak mały2021.05.5 10:31
Jakbym słyszał Konfederację?
AAAtomek2021.05.5 10:28
Pomimo to Budka nie wyłudził czyli nie ukradł ponad 100k euro na delegacjach????
wkrw2021.05.5 10:27
Te, Czarnecki polityczny kocmołuchu? oddałeś już kasę z delegacyjnych oszustw? Fronda, niżej już nie można? Autorytet, WSTYD!
Izydor2021.05.5 10:15
Panie Ryszardzie, szukam używanego samochodu do kupienia, czy mógłby Pan pomóc? Może jakiś zezłomowany kabriolet?
NEOS com pl2021.05.5 10:06
... wszystkich pejsatych szabrownikow 2.0 i ich pomagierow postawimy przed sad ludowy ....... https://www.youtube.com/watch?v=yuo-XOkhBIE
Agnieszka2021.05.5 10:03
Budka to nieistotny, błazeński szczyl i odkrywanie tego jako sensacji jest żałosne. Na śmierć to zakiwał się Kaczyński z Morawieckim i PiSem. Najgorsze, że na śmierć zakuwali też suwerenność Polski
Józef Bonkzdupytuska2021.05.5 10:07
Mylisz się Prezes rozegrał opozycję. Na tym polega strategia i perspektywiczne myślenie. Jeżeli odbierasz to wprost tak jak napisalaś to większość ludzi tak myśli.
Józef Bonkzdupytuska2021.05.5 10:03
Zawsze w życiu człowiek wybiera sobie jakiegoś lidera czy to w szkole podstawowej, czy kiedyś w wojsku czy w walce z komuną. Były to osoby posiadające wiedzę, umiejętności sprawność fizyczną a w Budce co jest się pytam.
Apel2021.05.5 9:47
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
Skrzypek na dachu2021.05.5 12:54
Brawo Pan Apel , bardzo dobry komentarz . Juz od czasu afery zelatynowej wiarygodnosc GW spadla ponizej zera i GW cenzura usuwala komentarze niezgodne z politycznym nastawieniem redaktora Michnika , bezbozny marksista ale zaczeli uniemozliwiac zupelnie wypowiadanie sie czytelnikow w komentarzach po 2015 zamykajac publiczne wymiane pogladow i stajac sie politycznym narzedziem mniejszosci zastrzezonej , dlatego juz nawet nie pisze takie cos jak " Prosze pokazac chociaz jednego Zyda ktory uratowal Polaka . Jednego " . Podobnie Rzeczypospolita wprowadzila tez rejestracje komentatorow a Wprost zamienilo sie w szambo wysmarow nawiedzonych wulgarnych trolli , nawet nczas odrzuca komentarze , a Do Rzeczy tez z trudem usuwa paskudne wypociny skrajnych zboczencow ktorych celem jest systematyczne obrzydzanie mozliwosc wymiany pogladow w normalnej politycznej dyskusji ktore gromadzi zwolennikow przez zgode a nie strach krzyk przeklenstwa rozhysterowanie i nienawisc agencijnych trollowni zawodowej , dokladnie tak jak w latach 80tych przedstawial Pan Juri Bezemow opisujac metody demoralizacji kulturalnej degrengolady relatywizacji ad absurdum i destabilizacji wspierane przez kagebowskie sluzby akademikow lewicowych postempowych ktore trwa do dzisiaj . Jednak po krotkim czasie natrentne wulgeryzmy staja sie nudne , dlatego kazdy powinien ignorowac jerzyurbanowskie palikociarnie czy jahiryzacje ktora ciagle szuka rozglosu ale zawsze zostaje odrazajacym marginesem wysmiewany za to ze sa podle psotliwe blazny . Takich gosci co wyzywa gospodarza nie wpuszcza sie do domu , ale na publicznym forum nie mozna ograniczac wolnosc slowa bo to ogranicza mozliwosc wymiany pogladow ktora jest niezbendna do odrozniania prawdy od klamstwa tak czesto wymierzone aby niszczyc wartosci tradycje i moralnosc ktore podtrzymuje zaufanie spoleczne uczciwych i spokojnych ludzi . Dzisiaj jest 200na rocznica smierci Napoleona , i jeszcze trwa debata nad sukcesami i przyczynami niepowodzenia tego strasznego brutalnego tyrana ktory niewantpliwie tez mial jednak wklad wprowadzajac pozytywne wolnosciowe reformy i tez sam zwalczal gorszych tyranow jak Tsara Wszechrusi Krola Prus i Cesarza Hapsburga .Dziekuje za uwage , zycze milego dnia .