TYLKO U NAS! Poller: Tęczowe goebbelsiki żerują na samobójstwach dzieci. Manipulują, kłamią, szczują - zdjęcie
05.10.20, 13:39Fot. via Pixabay

TYLKO U NAS! Poller: Tęczowe goebbelsiki żerują na samobójstwach dzieci. Manipulują, kłamią, szczują

242

Tęczowa szuria, biorąc na tapetę niedawne przypadki samobójstw nieletnich, z uporem maniaka dorabia do nich teorię o "dzieciach LGBT", za których śmierć ponoszą winę "homofobiczni prześladowcy". Metodyczna i profesjonalna strategia tych przekazów podporządkowana jest celom politycznym i ideologicznym, czego bynajmniej autorzy tego rodzaju kampanii nie kryją. W ten sposób posłużono się także sprawą śmierci dwunastoletniej Zuzi z Kozienic. Ponieważ dowodem na "homofobiczną" przyczynę jej samobójstwa mają być jakieś facebookowe bluzgi sprzed roku, wojna kulturowa wkracza tym samym w świat dzieci jedenastoletnich.

Banałem jest stwierdzenie, że przemoc wśród młodzieży (w jakikolwiek sposób motywana, a więc także, gdy pretekstem do niej jest homoseksualizm ofiary) jest problemem poważnym. Tym niemniej, to co zaprezentowali kreatorzy ideologicznej kampanii spod znaku tęczowej rewolucji wraz z częścią mediów serwując przekaz o "dzieciach LGBT" jest ewidentną i szokującą manipulacją, zresztą o zdecydowanie koniunkturalnym charakterze.

Orientacja seksualna jedenastolatków?

Kiedy stratedzy tęczowych kampanii zaczęli kreować swój przekaz na temat problemów homoseksualnych 15-16 latków, miał on zapewne jakiś (choć w wielu wypadkach mocno naciągany) związek z rzeczywistością. Gdy zaczęto epatować opowieściami o 13-14 latkach o uświadomionej "orientacji seksualnej", z powodu której mieli być prześladowani i doprowadzani przez prześladowców do samobójstw, sprawa zaczęła wyglądać coraz bardziej podejrzanie. Skoro jednak część odbiorców medialnej papki oraz konsumentów chłamu lansowanego w mediach społecznościowych połknęła haczyk, tęczowi fighterzy coraz bardziej obniżają wiek "dzieci LGBT", także wśród coraz młodszych grup wiekowych szukając domniemanych "homofobów". Ponieważ okazało się, że "homofobiczne wpisy", które miały doprowadzić dziewczynkę z Kozienic do samobójstwa, pochodziły sprzed roku, okazuje się, że świadomych swojej "orientacji" gejów i lesbijek oraz o "homofobicznych prześladowców", wyszukuje się już wśród jedenastolatków.

Wątpię, by autorzy powielanych bredni zajrzeli do jakichkolwiek publikacji na temat przyczyn samobójstw wśród dzieci, na temat mechanizmów agresji wśród nich, czy choćby w ogóle na temat psychologii rozwojowej. Znowuż warto zacząć od banału, że dojrzewanie to okres zmian, w tym także kryzysów i zawirowań związanych z identyfikacją płciową. Niejednokrotnie to, co na siłę usiłuje się określać jako "orientację homoseksualną", w przypadku nastolatków może podlegać zmianom, a wręcz pojawiać się i zanikać. Mówimy tu o uczuciach sytuujących się nieraz na granicy między przyjaźnią a rodzącym się pociągiem erotycznym a także o szeregu zachowań, niekiedy o charakterze eksperymentów, które można by określić jako homoseksualne, a które bynajmniej nie świadczą o tym, że osoba zdeklaruje się jako homoseksualna w dorosłym wieku.

Mało tego, ostatnio nagłośniona sprawa dotyczy dzieci na progu okresu dojrzewania, dopiero wychodzących poza rówieśniczą grupę jednopłciową, w której przede wszystkim dotychczas funkcjonowały. Ta faza rozwoju to przecież okres, w którym dzieci spędzają czas głównie z osobami tej samej płci i przyjaźnią się właśnie z nimi. Dziewczętom w tym wieku zależy na bliskich przyjaźniach, czułości i bliskości. Nie mówiąc już o trzymaniu się za ręce, przytulaniu, zachowaniach, które przecież wcale nie muszą mieć podtekstu erotycznego, a z których niektórzy usilnie chcieliby tego rodzaju wnioski wyciągać. Owszem, niektóre z tych dzieci, ale jest to jednak mniejszość, w tym wieku lub niedługim czasie później zaczynają też tworzyć związki, które określić można mianem preintymnych. O współczesnych nastolatkach powiedzieć można wiele, jednak twierdzić, że wiek niektórych procesów dojrzewania tak radykalnie się obniżył, by mówić o w pełni ukształtowanej tożsamości psychoseksualnej, a jeszcze lepiej, o zdeklarowanych "orientacjach seksualnych" u jedenastolatków, jest czymś mocno pretensjonalnym.

Bluzgi na Fejsie sprzed roku

"Dowodem" na "homofobiczne" zaszczucie i doprowadzenie dziewczynki do samobójstwa ma być facebookowa pyskówka sprzed roku. Zuzia miała wówczas określić swój profilowy status jako "ślub" z koleżanką (jeśli ktoś chce doszukiwać się podtekstów czy deklaracji co do "orientacji", proszę bardzo), na co rówieśnicy zareagowali bardzo różnymi komentarzami. Obok entuzjastycznych były też ostre i wulgarne, pojawił się też motyw "lesby". Jeśli przy tym chodzi o poziom bluzgów, nie różniły się od często używanych określeń, którymi dzieci przy różnych okazjach obrzucają się na serwisach społecznościowych. Przede wszystkim zwróćmy uwagę, że wysnuwanie wniosków na temat związku wpisów sprzed roku z samobójstwem jest jednak karkołomne. Rozumując w ten sposób można udowadniać naprawdę wiele. Nie mówiąc o tym, że na podstawie bluzgów na dziecięcych kontach można by zdefiniować tysiące rodzajów "fobii" i "uprzedzeń". Niekiedy dziecko jest na cenzurowanym w grupie rówieśniczej i może być zaszczuwane, czasem jednak wcale tak nie jest, bo nawet, gdy zajmuje ono wysoką pozycję w grupie, również może być obiektem bluzgów, uznanych niekiedy (niestety) za standard wypowiedzi. Na podstawie wyjętych z kontekstu pojedynczych hejtów nie zawsze można wnioskować, co faktycznie stało za wybuchami słownej agresji. Tymczasem warto zwrócić uwagę na wypowiedź jednej z koleżanek Zuzi, przytoczoną przez portal TVP, a za nim przez inne media:

"Na pewno nie zabiła się dlatego, że ktoś się z niej śmiał, a już na pewno nie w klasie. Opowiadała mi wiele razy, że większość jej klasy jest LGBT, więc niby kto miałby się śmiać, że ona jest LGBT?"

Być może ktoś tego rodzaju wypowiedzi, że "większość klasy jest LGBT" chce brać na serio, podobnie jak wyciągać wnioski z faktu, że relacje między sobą dziewczynki nazywały nieraz "związkami". Tak czy inaczej określenie facebookowego statusu jako "ślubu z koleżanką", stało się swoistym "wydarzeniem medialnym" na miarę grupy. Gdy poczytać wpisy, jest naprawdę ostro. Oczywiście bezkrytyczny odbiorca lewicujących mediów i tęczowego przekazu widząc hejterski wpis typu "rzygać mi się chce jak was obie widzę", od razu widzi w tym "homofobię". Czy ma to poważne podstawy?

Problemy jedenastolatek: Jestem z nią bardziej blisko niż tamta z nią, więc jestem zazdrosna o tamtą...

Z czym tak na prawdę mamy do czynienia w przypadku konfliktu sprzed roku, można tylko przypuszczać. Na podstawie wpisów z mediów społecznościowych można przyjąć, że zapewne miała tam miejsce rywalizacja o to, kto będzie najlepszą przyjaciółką Zuzi. Mamy więc do czynienia z rywalizacją, intrygami, a także z próbami dokuczenia z powodu nieodwzajemnienia uczuć. Dziewczynka, która twierdzi że była w "związku" z bohaterką, jest też zazdrosna, gdy bohaterka zadeklarowała "związek" z inną dziewczynką. Dlatego też bluzga na dotychczasową przyjaciółkę. Oto jedna z facebookowych wypowiedzi pochodząca od dziewczynki, która - według przekazu o "homofobii" jako przyczynie samobójstwa - miała brać udział w "homofobicznym zaszczuwaniu" (pisownia oryginalna):

"bylam wtedy z zuzia w ZWIAZKU ona nie byla z zadna *** bo sie tylko przyjaznily bylam zazdrosna i sie z nia poklocilam o *** i napisalam ze jest *** a ten post sam w sobie nie byl na powaznie, shiro to prowokujacy trollujacy fejk ale starzy ludzie nie zrozumieja ze w internecie sie kazdy wyzywa;---D chyba kazdy z fejkow wie ze nagisa shiota *** wyzywal kazdego i byl atencjuszem wiec kazdy mial go w *** tymbardziej zuzia ktora nawet na to uwagi nie zwracala co do tego ze w klasie rowiesnicy sie z niej smiali tez jest nieprawda bo u niej w klasie wiekszosc sama byla lgbt i miala do tego obojetne podejscie wiec przestancie *** farmazony nic o niej nie wiecie, przestalkowaliscie jej profil i znalezliscie jakis post o zwiazku z pazdziernika 2019 roku a twraz mamy 2020 xd "

Dzieci w dawniejszych czasach napisałyby: "ja jestem z nią bardziej blisko niż tamta z nią, więc jestem zazdrosna o tamtą". Ale współcześnie należy dodać parę bluzgów, bo niestety tak dzieci dzisiaj mają. Ewentualnie może być jeszcze "LGBT" i "związek".

Tęczowe goebbelsiki w akcji

Metody, jakich podjęły się niektóre osoby, chcące posłużyć się tragicznym wydarzeniem w kreowaniu obłędnej narracji, są szokujące. Cytowana powyżej koleżanka Zuzi, która przez samozwańczych sędziów wskazywana jest jako winna jej śmierci (!!!) pisze m.in. na Facebooku.

"ciagle mnei ktos zaprasza do znaj jaeis stare baby z tego posta gdzie jest ss z moimi komami jak napisalam ze zuzia jest *** i mowicie ze zabila sie przeze mnie i przez to ze ktosnja wyzywal pod tym pistem a *** wiecie KAZDA OSOBA wypowiadajaca sie an jej temat nic o niej nie wie nawet jej nie zna ale macie najwiecej do powiedzenia"

Przepis na tworzenie fakenewsów, kreowanie na ich podstawie histerii (oraz zorganizowanie przy okazji ataku politycznego) to, jak się okazuje, coś niezwykle prostego. Znajdź zatem dane dziecka, które popełniło samobójstwo. Przeszukaj jego profil w mediach społecznościowych, wygrzeb, na przykład sprzed roku jakąś wirtualną sprzeczkę. Spośród morza przekleństw, z całego steku bluzgów, którymi obrzucają się dzieci na serwisach społecznościowych (spośród tych wszystkich k*ew, ch*jów, p**zd, szmat, dziwek j***anych, z*ebów, sk***synów...) wydobądź hasła, które można powiązać z homoseksualizmem, jak "pedał" czy "lesba" (bo przecież oczywiście żadne inne bluzgi nie krzywdzą).

Miłość i tolerancja czyli internetowy lincz na jedenastoletnich homofobach

Nie ważne, że dziecięce pyskówki mogły mieć miejsce rok temu. Nieistotne też, że autorzy sporej części wpisów niekiedy nie do końca rozumieją znaczenie używanych słów (usłyszały bluzg to go podchwyciły). To wystarczy, by ogłosić światu że oto mamy "ofiarę homofobii - dziecko LGBT". Jeszcze lepiej, zadzwoń do rodzica (nie myśl o stanie w jakim się znajduje, a zresztą, skoro jesteś postępowy, to częściej używasz słowa "homofobia", niż "empatia"), łap go za słowa i wciskaj to, co chcesz udowodnić. A najlepiej , wejdź na profil dziecka, które bluzgało. Przecież to ono jest winne śmierci!

Jak można zauważyć, konsekwencją tego rodzaju manipulacji powtarzanych w mediach jest m.in. zalew hejtu ze strony bezkrytycznie przyjmujących tego rodzaju propagandę ogłupionych użytkowników internetu, którzy swój atak kierują wobec domniemanych sprawców śmierci dziecka. Głosy, by zamykać i skazywać bluzgających na siebie jedenastolatków (akurat za bluzgi jednego jedynego rodzaju, czyli "homofobiczne", bo innych jakby się nie dostrzega), należą tu do najłagodniejszych.

OMZRIKowe fakenewsy, czyli "Duda ma krew na rękach"

Postkomunistyczna Polityka napisała m.in.: "imię „Zuzia” dołączyło do coraz dłuższego łańcucha ofiar homofobii i transfobii w Polsce". Oliwy do ognia dolewa kontrowersyjna, znana z powielania nieprawdy, grupa o nazwie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (OMZRIK). Na stronie internetowej OMZRIK znajdziemy zarówno faktyczne przypadki przestępstw związanych z nawoływaniem do nienawiści (choć są one dobierane dość wybiórczo), jak i przypadki fakenewsów, plotek i pomówień. Grupa założona została przez przestępcę skazanego prawomocnym wyrokiem, który zresztą uciekł za granicę przed wymiarem sprawiedliwości. Na facebookowym profilu OMZRIK w kontekście ostatnich wydarzeń mamy do czynienia z istną biegunką, a zmanipulowany i toporny przekaz na temat okoliczności śmierci dziecka służy do ataku politycznego na obecne władze. Obok powtarzania że dziecko jest ofiarą "homofobicznej nagonki", dowiemy się że 12 latkę zaszczuli między innymi "politycy tacy jak Czarnek". Przemysław Czarnek wg tych rewelacji nie tylko ma "faszystowskie poglądy", ale to wręcz "człowiek o obrzydliwych nazistowskich poglądach". Prześladowcy dzieci mieli zresztą pobierać nauki u "faszystów z Konfederacji i biskupów pokroju Jędraszewskiego", a także "nauczyli się od Dudy". Prezydentowi przypisuje się, jakoby miał powiedzieć, że "lesbijki to nie są ludzie". Tak więc, według OMZIRK "Duda ma krew na rękach". W ogóle Polską rządzą "katoliccy ekstremiści". Z rewelacji OMZIRKowych rewelacji dowiemy się także, że Kaja Godek chciała odebrać Zuzi prawa obywatelskie. Czy autorzy tego rodzaju fejków, w których lży się konkretne osoby, przypisując im absurdalne słowa i poglądy, nie powinni ponieść konsekwencji prawnych?

Komentarze (242):

OREMUS2020.10.7 8:05
Te Deum laudamus: te Dominum confitemur. Te aeternum Patrem omnis terra veneratur. Tibi omnes Angeli; tibi caeli et universae Potestates; Tibi Cherubim et Seraphim incessabili voce proclamant: Sanctus, Sanctus, Sanctus, Dominus Deus Sabaoth. Pleni sunt caeli et terra maiestatis gloriae tuae. Te gloriosus Apostolorum chorus, Te Prophetarum laudabilis numerus, Te Martyrum candidatus laudat exercitus. Te per orbem terrarum sancta confitetur Ecclesia, Patrem immensae maiestatis: Venerandum tuum verum et unicum Filium; Sanctum quoque Paraclitum Spiritum. Tu Rex gloriae, Christe. Tu Patris sempiternus es Filius. Tu ad liberandum suscepturus hominem, non horruisti Virginis uterum. Tu, devicto mortis aculeo, aperuisti credentibus regna caelorum. Tu ad dexteram Dei sedes, in gloria Patris. Iudex crederis esse venturus. (Ad hoc versum omnes se inclinant) Te ergo quaesumus, tuis famulis subveni: quos pretioso sanguine redemisti. Æterna fac cum sanctis tuis in gloria numerari. Salvum fac populum tuum, Domine, et benedic hereditati tuæ. Et rege eos, et extolle illos usque in æternum. Per singulos dies benedicimus te; Et laudamus Nomen tuum in sæculum, et in sæculum sæculi. Dignare, Domine, die isto sine peccato nos custodire. Miserere nostri domine, miserere nostri. Fiat misericordia tua, Domine, super nos, quemadmodum speravimus in te. In te, Domine, speravi: non confundar in æternum. V. Benedicamus Patrem, et Filium, cum Sancto Spiritu. R. Laudemus, et superexaltemus eum in sæcula. V. Benedictus es, Domine, in firmamento cæli. R. Et laudabilis, et gloriosus, et superexaltatus in sæcula. V. Domine, exaudis orationem mean. R. Et clamor meus ad te veniat. V. Dominus vobiscum. R. Et cum spiritu tuo. Oremus. Deus, cujus misericordiæ non est numerus, et bonitatis infinitus est thesaurus: + piissimæ maiestati tuæ pro collatis donis gratias agimus, tuam semper clementiam exorantes; * ut, qui petentibus postulata concedis, eosdem non deserens, ad præmia futura disponas. Per Christum Dominum nostrum. R. Amen.
polszak2020.10.7 6:50
ile tu jadu te katole mają,skoro z was takie katole to czemu nadal plujecie jadem i nienawiscią do innych,tacy z was wierni a skaczecie sobie nawzajem do gardeł,oby ten kraj kiedyś wyrwał się z więzi religijnego piekła bo religia jak każda inna to zło
MODLITWA DO ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA2020.10.7 7:59
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
garrett2020.10.12 11:22
napisał ziejący nienawiścią troll
Anonim2020.10.7 5:21
Mistrzowie generowania emocji i zarządzania emocjami, jedyne na czym możemy się oprzeć to Miłujący Logos poza nami i logos w nas.
MODLITWA DO ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA2020.10.6 23:44
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Módlmy się za grzeszników2020.10.6 23:40
Te Deum laudamus: te Dominum confitemur. Te aeternum Patrem omnis terra veneratur. Tibi omnes Angeli; tibi caeli et universae Potestates; Tibi Cherubim et Seraphim incessabili voce proclamant: Sanctus, Sanctus, Sanctus, Dominus Deus Sabaoth. Pleni sunt caeli et terra maiestatis gloriae tuae. Te gloriosus Apostolorum chorus, Te Prophetarum laudabilis numerus, Te Martyrum candidatus laudat exercitus. Te per orbem terrarum sancta confitetur Ecclesia, Patrem immensae maiestatis: Venerandum tuum verum et unicum Filium; Sanctum quoque Paraclitum Spiritum. Tu Rex gloriae, Christe. Tu Patris sempiternus es Filius. Tu ad liberandum suscepturus hominem, non horruisti Virginis uterum. Tu, devicto mortis aculeo, aperuisti credentibus regna caelorum. Tu ad dexteram Dei sedes, in gloria Patris. Iudex crederis esse venturus. (Ad hoc versum omnes se inclinant) Te ergo quaesumus, tuis famulis subveni: quos pretioso sanguine redemisti. Æterna fac cum sanctis tuis in gloria numerari. Salvum fac populum tuum, Domine, et benedic hereditati tuæ. Et rege eos, et extolle illos usque in æternum. Per singulos dies benedicimus te; Et laudamus Nomen tuum in sæculum, et in sæculum sæculi. Dignare, Domine, die isto sine peccato nos custodire. Miserere nostri domine, miserere nostri. Fiat misericordia tua, Domine, super nos, quemadmodum speravimus in te. In te, Domine, speravi: non confundar in æternum. V. Benedicamus Patrem, et Filium, cum Sancto Spiritu. R. Laudemus, et superexaltemus eum in sæcula. V. Benedictus es, Domine, in firmamento cæli. R. Et laudabilis, et gloriosus, et superexaltatus in sæcula. V. Domine, exaudis orationem mean. R. Et clamor meus ad te veniat. V. Dominus vobiscum. R. Et cum spiritu tuo. Oremus. Deus, cujus misericordiæ non est numerus, et bonitatis infinitus est thesaurus: + piissimæ maiestati tuæ pro collatis donis gratias agimus, tuam semper clementiam exorantes; * ut, qui petentibus postulata concedis, eosdem non deserens, ad præmia futura disponas. Per Christum Dominum nostrum. R. Amen.
Modlitwa o uzdrowienie2020.10.6 23:38
Ave Maria (Salutatio Angelica) Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum, benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui, Iesus. Sancta Maria, mater Dei, ora pro nobis peccatoribus nunc et in hora mortis nostrae. Amen.
Oremus2020.10.6 23:36
“Our Father, Who art in heaven, Hallowed be Thy Name. Thy Kingdom come. Thy Will be done, on earth as it is in Heaven. Give us this day our daily bread. And forgive us our trespasses, as we forgive those who trespass against us. And lead us not into temptation, but deliver us from evil. Amen.”
kowid2020.10.6 21:11
za pogardę do osób LGBT jest piekło..i nie wiem kiedy to do Was dotrze...sprawdziłam to na własnej biednej skórze...za pogardę do rozwodników...do złodziei...wszyscy mówią tylko o karze a nikt o przeciwdziałaniu tych zachowań
g.nojki z LGBT to najgorsze dno2020.10.6 19:41
milion euro na kampanię przeciw homofobom w piaskownicach. Czy to cel prezydencji kraju kojarzonego jako Dojczeszwajne w Unii Europejskiej?
sct2020.10.6 14:17
Jakie samobójstwa dzieci???Co to za bzdury??FEJK NIUS!!
Apel do polskich braci. Pozdrowienia z Wołgogradu.2020.10.6 10:13
Straszne to, co dzieje się u was w Polsce. Jesteście zalewani bezbożnymi pomyjami. Ale są miejsca na świecie, gdzie jest jeszcze normalnie. bardzo proszę, posłuchajcie piosenki na YT: https://www.youtube.com/watch?v=2ZVkfRpYEyc&t=14s
Stop lewackiej totalitarnej zarazie!2020.10.6 9:38
Żeby z głupich tekstów małych dziewczynek na Fejsbuku kręcić aferę , jak to jedno dziecko winne jest śmierci drugiego i w dodatku wsadzić w to brednie o homofobii, trzeba być po prostu lewackim zlasowanym półgłowkiem.
Anonim2020.10.6 8:34
Życzę Frondzie i całej redakcji, żeby skończyła swoją działalność równie spektakularnie co redaktor Der Stürmer. Nawet wasz Terlikowski się od was odciął. Europa zginie, bo fanatyczny katolicyzm zabija w niej każdy przejaw inności. Połowa tego kontynentu nie wyznaje już waszej wiary, a i tak próbujecie wejść ze swoimi wypchanymi słomą buciorami do każdego domu, bo zabrane szturmem miejsca publiczne już obsikaliście swoimi symbolami, i głosić mowy o tym kto jest lepszy, kto gorszy, kto zasługuje na życie a kto nie, komu zabrać bo ma za dużo i którą tubę propagandową wesprzeć w dalszej kolejności. Kalosze nie psują wam już w wizerunku, bo brak wykształcenia stał się cnotą, waszą zbroją przeciwko wiedzy. Bo wiedza niszczy fasadę zbudowaną z nienawiści i pogardy, a nie możecie pozwolić, żeby fundamenty oparte na miłości, przyjaźni i szacunku zostały na nowo odkryte. Weszliście w tryb bojowy, staliście się żołnierzami – zakonem "rycerskim". Sam brak zainteresowania waszym kultem jest dla was obrazą. Samo zainteresowanie innymi religiami jest dla was obrazą. Sama niechęć do macierzyństwa jest dla was obrazą. Każdy człowiek, który nie jest katolikiem jest dla was potencjalnym zagrożeniem, bez względu na to kogo kocha, kim jest, ile zarabia i jak długo się uczył. Każde rozwiązanie inne niż wasze jest złe. Każdy kto krytykuje rozdawnictwo PiS jest peowskim złodziejem. Każdy kto nie jest z wami jest przeciw wam. A mury rosną.
Lesbijki Geje Busy Tramwaje2020.10.6 9:41
jak tam wasz tęczowy hitlerek, podający się za lesbijkę? i jak tam historia z zamachem tramwajowym którego ofiara nic nie pamięta i nawet nie raczyła zawiadomić policji?
Anonim2020.10.6 11:33
Europa? Tak, ginie. Przemysł spiernicza na wschód, dzieci się nie rodzą, rzeka "uchodźców" zalewa, gwałci, zabija a jedyną reakcją Innych Europejczyków są płacz i malunki na jezdni. Dobiliście się propagandą dewiacji, trzeba wyplenić, zgwałcić, zniszczyć zaszczuć ostatnich Mohikaninów dumnej niegdyś Kultury. Ta wasza "inność" oznacza śmierć. Ale wy Dumnie Paradujecie, defekując na ślady przeszłości. Na Titanicu też orkiestra grała. Do końca.
XD2020.10.6 12:48
To może by tak... Zostawić się wzajem w spokoju i robić swoje? Dać żyć innym zamiast wszędzie wpierniczać krzyże, msze, święcenia budynków, religię w szkołach i przeinaczać definicje na swoją modłę?
Anonim2020.10.6 14:09
Dla lewaka (bandziora politycznego po prostu) "zostawienie w spokoju" polega na przepędzeniu katolików, wyburzeniu ich kościołów i gwałceniu katolickich dzieci w "świeckich szkołach". Od razu ci powiem, że nic z tego. Chcecie wojny, będziemy się bronić, że aż wam w pięty pójdzie. Skończycie jak Indianie ameryki północnej, w rezerwatach.
XD2020.10.7 11:02
Nie wiem skąd wziąłeś takie informacje ale ja mam głęboko gdzieś Twoje dzieci, gdzieś mam kościoły i gdzieś mam katolików – to znaczy żyjcie sobie, bylebyście nie próbowali systemowo wciskać wszystkim swojej wątpliwej moralności. Masz manię wielkości jeśli myślisz, że ktoś chce zrobić Ci te wszystkie rzeczy o których piszesz.
Anonim2020.10.6 11:36
Zdecydowanie "niechęć do macierzyństwa" jest obrazą. Podobnie jak niechęć do obrony kobiet i dzieci, obowiązująca u uniseksualnych dópkóf w rurkach i z pomadą na ryjku.
sct2020.10.6 14:15
Jak Europa nie chce Chrystusa-to niech zginie!!!
sct2020.10.6 14:19
...albo niech idzie do diabła!!!
W sumie to bardzo ciekawe...2020.10.6 7:43
Że nikt nie wini Facebooka. Przecież firma cały czas bredzi o standardach, o walce z mową nienawiści, banuje użytkowników pod byle pretekstem.
Marzena Z.2020.10.6 7:51
Facebook i inne socialmedia to niestety pacynka zachodnio-lewackich ideologów uzbrojona w cenzurę przeciwko osobom myślącym tradycjonalistycznie. Popatrz ile osób na FB ma poustawiane tęczowe nakładki na zdjęcia profilowe. Straszne to jest, kolektywne odmóżdżanie i psucie młodzieży liberalnym lewactwem. Jedyną wolną alternatywą dla tego syfu wydaje się być rosyjskie Vkontakte.
Straszne2020.10.6 7:42
Najgorsze, że w parze z homoseksualizmem przeważnie idą inne parafilie, jak pedofilia, nekrofilia czy zoofilia.
Jestem seksuologiem2020.10.6 7:45
To niestety przemilczana prawda, co pisze przedmówca. Zorientowanie zainteresowań seksualnych na osobę tej samej płci, częściej niż solo, występuje w szerokim wachlarzu skrzywień seksualnych.
XD2020.10.6 7:46
Jesteś marnym seksuologiem XD No ale w każdym zawodzie znajdą się tacy co ściągali na egzaminach.
Anonim2020.10.6 9:06
tak tak, wiemy wszyscy, którzy twierdzą że sodomia to zboczenie, na niczym się nie znają, sciągali na egzaminach i są nazistami
XD2020.10.6 12:35
Podobnie jak wszyscy lekarze, którzy nie nazywają płodu dzieckiem XD
Anonim2020.10.6 12:42
co nie znaczy że go nie uważają za dziecko.
XD2020.10.7 11:08
Jeszcze raz. Płód nie jest dzieckiem. Jeśli będzie rozwijał się prawidłowo, może dzieckiem się stać w dalszym przebiegu ciąży. Ale jeśli płód usuniemy z ciała kobiety, to dzieckiem się nie stanie. Chociaż technologia i medycyna pozwalają już na rozwój płodu poza organizmem matki – i tu chyba będziemy mieli do czynienia z dziećmi nienarodzonymi, bo nie urodzą się, a będą żyć :D
To nie portal poświęcony2020.10.6 7:16
to kloaczny portal internetowy.
więc wypad stąd2020.10.6 8:49
zabierz też kolegów trolli z POKO-PZPR i tych od lgbt, wtedy będzie tu forum wymiany myśli a nie czytania bluźnierstw, wynużeń sodomitów i zachęt do randek z jakimiś zmyślonymi qrewkami, trollu
Uderz w stół....2020.10.6 6:55
Po co te akcje z dorabianiem homohistorii do samobójstw? Przecież to kolejne paliwo do ataków na Polskę. Pani Spurek wykorzystuje takie fejki w Europarlamencie i domaga się sankcji dla Polski.
XD2020.10.6 7:45
Dorabiać ideologię do samobójstwa dziecka?! To jest wasza dbałość o życie. Dopóki się nie urodzi i znajduje się w cudzym ciele – ratujemy za wszelką cenę, nawet kosztem życia kobiety. Ale jak okazuje się że "pedał" albo "lesba" to uczycie własne g•wniaki "obrony rodziny" chodząc ulicami i drąc ryja "pedały do gazu".
Anonim2020.10.6 8:56
Ostatnio pod MEN twoi koledzy po odbytnicy krzyczeli "Czarnek do gazu" i do wora a wór do jeziora. Homoseksualizm to dewiacja, odchył od normy, prokreacja jest warunkiem przetrwania gatunku, a mieszanie gliny w doopie drugiego chłopa choćby eksperci z WHO robili nie wiem jakie szpagaty logiczne, podtrzymania gatunku nie zapewni
XD2020.10.6 12:37
Nie wiem dlaczego miłość sprowadzasz jedynie do seksu i prokreacji ale Twoja rzecz. Mam nadzieję, że swojej kobiecie dajesz czasem możliwość odpoczynku od stałego zapładniania. A to że tysiąc razy powtórzysz że coś jest zboczone nie znaczy że takie się staje.
Anonim2020.10.6 14:11
Nie trzeba 1000. Wystarczy raz - LGBT to zboczenia i dewiacje. Nie ma tam nic innego.
XD2020.10.7 11:09
Czujesz się lepiej musząc to codziennie powtarzać? XD
Pewnie lubisz swojego psa2020.10.6 20:12
niektórzy swoje zwierzaki nawet kochają, ale czy to znaczy że mają posuwać je w d....? wiem że to niezgodność gatunkowa, ale niezgodność płciowa jest prawie tym samym - ani z podłączania psa, ani drugiego chłopa dzieci nie będzie. Mogą się dwaj chłopy lubić, ok, nawet kochać, ale ładowanie się przez nich w kakao to jest k.... ohyda nie tylko sfery higieny ale anatomii, moralności i człowieczeństwa
Maria Błaszczyk2020.10.6 20:31
??? Tylko że nie. Zachowania homoseksualne są w naturze powszechne i mają szereg udokumentowanych funkcji i przyczyn, w tym ewolucyjnych - czyli dzieci nie będzie, ale w ewolucji nie chodzi koniecznie o dzieci, a o przetrwanie genów, o tyle gwałcenie - bo trudno oczekiwać entuzjastycznej zgody od psa w takiej sytuacji - psa takich funkcji nie pełni. I dlatego mamy setki gatunków z opisanymi zachowaniami homoseksualnymi, podczas gdy kopulacja przedstawicieli rożnych gatunków jest rzadkością. Aha, a pary hetero również uprawiają seks analny. Wcale często. I z higieną sobie jakoś radzą, w ogóle wydaje mi się, że seks, jakikolwiek, jest raczej dla osób nie obawiających się wody i mydła.
Cool2020.10.7 6:14
Kanibalizm też był dośc powszechny i miał uwarunkowania społeczne, podobnie ja mordy rytualne, gwałty itd .... Jak już mówisz o higienie, to dla mnie seks analny jest jak picie wody z sedesu ... owszem można, ale normalni ludzie piją ze szklanki.
XD2020.10.7 11:19
Z tym że kanibalizm, jeśli dzieje się wbrew woli zjadanego jest krzywdą czynioną drugiemu człowiekowi a homoseksualizm nie, jeśli odbywa się za świadomą zgodą obojga dorosłych ludzi. Jeśli ja, jako osoba w pełni władz umysłowych, podpiszę dokument mówiący o tym, że po śmierci chcę zostać ugotowana i rozdana biednym w formie dobrego gulaszu, to jest to według Ciebie niemoralne? Oczywiście zakładając że moje mięśnie będą zdatne do spożycia.
Anonim2020.10.7 7:19
Które ze zwierzęcych zachowań parahomoseksualnych znajdują odzwierciedlenie w praktykach sodomitów? Kontrola nad stadem? Czy w jakimkolwiek przypadku te zachowania wśród zwierząt są związane z brakiem zainteresowania samicami? Bo jeśli nie są z tym związane, to nie są "homoseksualne", tylko "zastępcze". Jak widać, 99% homozwierzaków nie jest homozwierzakami. Pozostały 1% to choroby hormonalne i zaburzenia pracy CUN.
Maria Błaszczyk2020.10.7 14:27
Opieka nad osieroconymi młodymi. Wsparcie rodzeństwa w opiece nad ich młodymi. Tworzenie więzi społecznych. Obniżanie napięcia w grupie. Tak dla przykłady. No a jeśli masz homoseksualnego barana, to chociażbyś go postawił na łące pełnej owiec, on będzie na partnera szukał innego barana. Z kolei bonobo w sytuacji, gdy celem będzie rozmnożenie się, owszem, znajdzie samicę. Gdy natomiast celem będzie stworzenie dobrej atmosfery w grupie - samicę zignoruje. Bo bonobo są biseksualne - ale wolą seks z osobnikami tej samej płci. Ptaki tworzą związki na całe życie, często z osobnikami tej samej płci, bo widać tak lubią. Itd.
Anonim2020.10.6 8:58
Bo "pedał" i "lesba" to taki sam wybór, jak każdy inny. A za swoje wybory trzeba ponosić odpowiedzialność przed społeczeństwem, nie godzącym się na takie zachowania i wciąganie w szambo kolejnych dzieci.
XD2020.10.6 12:42
Stanowisko psychiatrii i psychologii jest inne. Jeśli nie godzisz się na jakieś zachowania to ich nie praktykuj. Innych zostaw w spokoju, jeśli nie robią Ci krzywdy. Jeśli ktoś robi Ci krzywdę, idź i zgłoś to odpowiednim służbom. Niestety jeśli nauczysz swojego g•wniaka, że homoseksualizm jest wyborem, to szykanowane dzieci dalej będą popełniać samobójstwa na tle braku akceptacji w społeczeństwie, które sam tworzysz. Ty jesteś odpowiedzialny za to czego uczysz swoich potomków,. Jeśli wpisz im że warto nienawidzić i gardzić innymi tylko dlatego że nie podobają im się osoby tej samej płci to Ty masz krew na rękach.
Anonim2020.10.6 14:15
Stanowisko psychiatrii nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ 1/3 członków APA to zboczeńcy seksualni. Nikt poważny nie będzie się pytał zgromadzenia gejów, czy pederastia jest normalna. Jeśli upierasz się, że mam krew zboczeńców na rękach, to odpowiem tak: Jedyne co mam w rękach, to prawdę, i jestem z tego dumny.
Maria Błaszczyk2020.10.6 20:33
Ciekawe, jak to policzyłeś. Ale to bez znaczenia. Bo nie ma żadnej organizacji naukowej zajmującej się psychiatrią, psychologią, seksuologią lub medycyną na świecie twierdzącej co innego.
Anonim2020.10.7 6:05
Bo WSZYSTKIE są pod kontrolą tych samych Protektorów Zboczeńców czyli USA. Historia uznania zboczeń przez APA jest znana - pobicia, szantaż, bojówki. Grożenie śmiercią opornym. A potem już poszłooo. Sukcesy zboków nie są ich sukcesami, tylko sukcesami anonimowych urzędników ambasad, zastraszającymi lub przekupującymi kolejne organa władz państwowych. To jest przyczyna zaskakującego paraliżu i ślepoty premierów, prezydentów i rzeczników. Do tego pranie mózgów przez TV (95% stacji TV jest pod kontrolą Judejską, taki przypadek), kolejne seriale wstrzykujące do łbów hołoty fikcyjnie pozytywny obraz zboczeńców. Dlaczego USA tak promują tych najgorszych z najgorszych? Bo od Raportu Kissingera (Judejczyk, co za przypadek) oficjalnym stanowiskiem USA jest "ograniczanie" populacji świata - więc lecą bomby, leje się napalm, do paszy są dodawane na masową skalę ksenohormony, a na Europę leje się szlam prohomoseksualnej propagandy, bo nic tak szybko nie dorżnie skazanych na dorżnięcie, jak przerobienie ćwierci młodych kobiet na lesby. Potem, zgodnie z Planem Hootona (kolejny Judejczyk, oczywiście przypadek) Europę zasiedli się mierzwą ludzką z Afryki i Azji. To jest przemysłowa hodowla stada ludzkiego.
Anonim2020.10.7 7:14
Nie ma organizacji naukowej twierdzącej co innego? Bo od dziesięcioleci nieprawomyślnych po prostu się sekuje, usuwa, pozbawia grantów, na najoporniejszych nasyła na nich lewackie bojówki. Ten proces właśnie obserwujemy w Polsce.
Maria Błaszczyk2020.10.7 14:35
O matko... Serio? A jakiś opisany przypadek nasłania bojówki na Polskie Towarzystwo Seksuologiczne? Polskie Towarzystwo Psychiatryczne? Polskie Towarzystwo Psychologiczne? Polskie Towarzystwo Psychoterapeutyczne? Polskie Towarzystwo Zdrowia Seksualnego? Dowody, skarbie, dowody... Bo dowodów na to, że nieheteronormatywność nie powoduje patologii to mamy na pęczki.
XD2020.10.7 11:23
Kiedy brak argumentów i faktów pojawiają się teorie spiskowe. Dopisywanie rzeczywistości, której nie da się udowodnić pod swoje aktualne poglądy. Ech. Bo wszyscy porządni naukowcy są uciszani, najpewniej trzyma się ich w piwnicach, a to Żydzi, masoni i lewacy rządzą światem. Tylko oni mają dostęp do wiedzy. Prawa, konserwatywna strona została pozbawiona przywileju jej zdobywania. Yhm. Tak, tak.
Anonim2020.10.6 14:23
Stanowisko psychiatrii nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ przez dekady, aż do teraz, akceptuje ona "badania" jawnego sadysty i pedofila A. Kinseya i na ich podstawie mówią to czy tamto. Nikt normalny nie będzie uznawał opinii protektorów pedofila i podpierał się pisanymi przez niego książkami o seksie. Trzeba być niespełna rozumu aby uznać brednie zboczeńca na temat seksualności dzieci za "naukowe". Czy uważasz, że mamy uznać opowieści osób niespełna rozumu za Naukę?
Maria Błaszczyk2020.10.7 14:37
Niektóre akceptuje, innych nie. Te, które się potwierdziły w badaniach innych naukowców akceptuje. Te, które się nie potwierdziły - wylądowały na naukowym śmietniku. NA tym polega rozwój nauki.
KAROL2020.10.6 5:29
LGBT TO NIE LUDZIE!!!!!! LGBT TO FASZYŚCI MORDUJĄCY DZIECI W ŁONACH MATEK, TO TERRORYSTYCZNE BOJÓWKI LEWICY, PO ORAZ TOTALNEJ OPOZYCJI, TO MORDERCY, ZWYRODNIALCY, ZBOCZEŃCY I DEWIANCI!!!!!!
XD2020.10.7 16:14
Idź sprawdź czy jakiś pedał nie próbuje właśnie dobrać się do macicy Twojej starej, zamiast marnować czas na czcze gadanie XD PILNUJ BO CI RODZINĘ KTOŚ ROZWALI! A nie czekaj... XD
Musimy chronić nasze dzieci przed dewiacjami2020.10.5 19:44
Nie przebierając w środkach. Degrengolada z Zachodu przybiera na sile.
Pomocy2020.10.5 19:32
Nie chce już być gejem, chce się leczyć, ale nie wiem gdzie. Wiem, że bardzo zgrzeszyłem i przyniosłem wstyd mojej rodzinie.Pomocy, leczcie mnie, módlcie się za mnie, jestem ciężko chory na homoseksualizm.
Tak bardzo ci współczuję2020.10.5 19:38
Spróbuj się udać na probostwo do swojej rodzinnej parafii, pogadaj z księdzem. W większości dużych parafii periodycznie odbywają się msze święte za uzdrowienie duszy i ciała, może pomoże. Możliwe też, że twoja homoseksualna choroba jest spowodowana działaniem złego ducha, kup w internecie krzyż Świętego Benedykta i naucz się łacińskiej formuły egzorcyzmującej. Trzymam kciuki za uzdrowienie, pomodlę się za ciebie, bracie.
Łączę się w modlitwie. Ja Beata z Krakowa.2020.10.5 19:40
Trzymaj się chłopie, dobrze, że chcesz żyć inaczej i być blisko pana Boga
Jezus mówi:2020.10.5 20:01
„Z jakiegoz to powodu wzburzony ulegasz zametowi? Oddaj Mi swoje sprawy, a wszystko sie ulozy i uspokoi. Zaprawde powiadam wam, kazdy akt prawdziwego oddania i zawierzenia mi przyniesie owoc i rozwiaze napiete sytuacje. Calkowicie zdac sie na Mnie oznacza nie zadreczac sie i nie wzburzac, nie popadac w desperacje, nie napinac sie nerwowo, proszac Mnie, bym idac waszym zamyslem, przemienil wzburzenie w modlitwe. Calkowicie zdac sie na Mnie znaczy zamknac ze spokojem oczy duszy, odwrócic niespokojna mysl i zamet i zdac sie tylko na Mnie, modlac sie slowami: »Ty sie tym zajmij«”. „(…) Zamknij oczy i pozwól Mi dzialac, zamknij oczy i pomysl o terazniejszosci, odwróc wzrok od przyszlosci jak od pokusy; odpocznij we Mnie, ufajac w Moja dobroc, a zapewniam cie na Moja milosc, ze kiedy zwrócisz sie do mnie slowami: »Ty sie tym zajmij«, oddam sie tej sprawie calkowicie, pociesze cie, wyzwole i poprowadze. I kiedy bede musial poprowadzic cie inna droga niz ta, która zaplanowales, bede ci przewodnikiem, wezme na ramiona, przeprowadze cie, niosac jak matka niemowle na rekach, na drugi brzeg. To twój racjonalizm, tok rozumowania, zamartwianie sie i chec, by za wszelka cene zajac sie tym, co cie trapi, wprowadza zamet i jest powodem trudnego do zniesienia bólu. Ilez to moge zdzialac, czy majac na wzgledzie potrzeby duchowe, czy tez materialne, kiedy dusza zwróci sie do mnie slowami: »Ty sie tym zajmij«, kiedy zamknie oczy i sie uspokoi. Otrzymujecie niewiele lask, kiedy sie zamartwiacie. Wiele zas lask spada na was, jesli tylko modlitwa wasza staje sie pelnym zawierzeniem i oddaniem sie Mi. W bólu i cierpieniu prosisz, bym dzialal, ale tak jak ty tego chcesz… Nie zwracasz sie do Mnie, a chcesz jedynie, bym sie dopasowal do twoich potrzeb i zamyslów. Nie jestes chory, skoro proszac lekarza o pomoc, sugerujesz mu leczenie. Módlcie sie tak, jak was nauczylem: »swiec sie imie Twoje«, czyli badz pochwalony, uwielbiony w mojej potrzebie. »Przyjdz królestwo Twoje«, czyli niech wszystko, co sie dzieje, przyczynia sie do stwarzania Twojego królestwa w nas i na swiecie. »Badz wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi«, czyli to Ty wejdz i dzialaj w tej mojej potrzebie, (…) Jesli powiesz mi naprawde: »badz wola Twoja«, czyli jakbys mówil: »Ty sie tym zajmij«, wkrocze z cala moja moca i rozwiaze najtrudniejsze sytuacje. (…) Powiadam ci, ze sie tym zajme i podejme dzialania jak lekarz. Uczynie nawet cud, jesli bedzie to potrzebne. Masz wrazenie, ze sytuacja sie pogarsza? Nie burz sie; zamknij oczy i mów: »Ty sie zajmij«. Powtarzam ci, ze sie tym zajme, ze nie ma potezniejszego lekarstwa niz moje dzialanie z milosci”. «Ja jestem droga i prawda, i zyciem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie»
XD2020.10.7 16:01
Niech za Jezusem idą ludzie, który chcą go słuchać. Pozostałych możecie zostawić w spokoju? Idźcie już i dajcie żyć reszcie.
Stary pierwszy krok zrobiłeś2020.10.5 20:10
rozpoznałeś problem, jesteś na dobrej drodze. Powodzenia
XD2020.10.6 7:57
Wiara i modlitwa akurat w tej kwestii w niczym Ci nie przeszkodzą, a jeśli czujesz się z nimi lepiej, to dobrze. Seksuolog, psycholog i psychiatra są od tego żeby Ci pomóc. Niestety obawiam się jednak, że żaden z nich nie ma mocy żeby zmienić Ci orientację seksualną. Możesz ewentualnie postarać się o lawendowe małżeństwo i żyć długo i szczęśliwie z Bogiem i żoną która Cię nie kręci.
Pani Janina2020.10.5 19:30
Codziennie modle się za Polskę i nawrócenie młodzieży. Pamiętajcie, paciorki różańca mają moc.
XD2020.10.6 7:59
Wolę wróżkę zębuszkę. Ona przynajmniej hajs przynosi.
Anonim2020.10.6 9:04
tym co ty wolisz, a czego nie, to dziel się na innym portalu, niemcy w sieci mają takich mnóstwo dla POljaczków
XD2020.10.6 12:44
Dlaczego? Zabronisz mi robić to tutaj?
Gienek2020.10.5 19:29
Jaka przemiana musiała dokonać się w duszach i sercach ludzi piszących obrzydliwości i szczekających przeciwko samemu Bogu? Szansa jest zawsze bo Pan Jezus będzie zawsze na nas czekał do naszego ostatniego oddechu. Ale jak widzę ilu znajomych umarło nagle w ciągu kilku chwil to wiem, że na łaskę nawrócenia przy końcu życia też trzeba zasłużyć w jakiś sposób.
Janek2020.10.5 19:23
Homoseksualizm to straszliwe zboczenie i deprawacja. Satanizm i odrzucenie Pana Boga sięga powoli apogeum. Aborcje, lewicowe dewiacje, genderowe surrealistyczne szaleństwa - to wszystko tworzy obrzydliwy diabelski widok części współczesnego społeczeństwa. Na naszych oczach spełnia się Apokalipsa napisana 2000 tysiące lat temu. Jeszcze dziesięć lat temu myślałem że to niedorzeczność. Dziś, widząc jak proroctwa spełniają się w zastanawiająco szybkim tempie wiem już że każdy dzień może być tym ostatnim. Myślę, że to jest właśnie to pokolenie, które doświadczy skutków grzechów swoich i sobie współczesnych.
#chupca #krzywoprzysięzca #Duda2020.10.5 18:58
Co to będzie? Kiedy fronda nasza zgaśnie? Tak, jak kiedyś rebelya.pl. Może w internecie będzie jaśniej? A pan Grzesik zacznie uczciwie zarabiać na chleb.
Młode dziewice…2020.10.5 18:41
często chcą zachować tzw. błonę nie udostępniają partnerom cípki, ale zgadzają się na seks analny.
nie powinny tego robić2020.10.5 18:51
To niemoralne.
XD2020.10.7 16:06
Dlatego że Ty tak twierdzisz? XD
wiem coś o tym...2020.10.5 21:16
Niech się te dziewczyny od tych "partnerów" trzymają z daleka, bo takie typy traktują kobiety jak szmaty. Ultimatum stawiane kobiecie, nie ważne czy młoda, świadczy tylko o tym, że dla takiego s...wiela ta dziewczyna to tylko to, co ma między nogami. I tak ją zostawi a tylko wykorzysta, jeszcze będzie nią gardził. Coś o tym wiem, bo zanim się nawróciłem, to byłem takim s...wielem, który czaruje, słodzi, a naiwne dziewczyny traktuje jak trofea, których nawet nie stawia na półce tylko odnotowuje w pamięci i chwali się w towarzystwie by przybić "5" z podobnymi szumowinami. Kobieta, mężczyzna to świątynia Ducha św., kto bezcześci ciało drugiego człowieka i go wykorzystuje, ten jakby Boga bezcześcił
Anonim2020.10.6 15:07
Laska zaliczona w anus nie jest dziewicą, tak samo jak zeszyta. Błonka nie ma tu nic do rzeczy.
A ja znałam religijnego homoseksualistę2020.10.5 18:37
Koleś żył w celibacie, modlił się o uzdrowienie z chorobliwej skłonności, spowiadał się, przyjmował komunię. Bóg kocha gejów, jedna czyn pederastyczny jest dla niego obrzydliwy. Geje nawracajcie się i żyjcie w czystości.
Moja znajoma była heteroseksualna2020.10.5 18:35
Zmarła nagle na ulicy mając udar mózgu w środku dnia będąc w 40 wiośnie życia.
Nie wiedzę związku2020.10.5 18:39
Bo śmierć nie wiązała się orientacją, natomiast tzw. miłość grecka często jest przyczyną różnych problemów medycznych.
Upiszcze Grzesika (Tadeusza) z frondy2020.10.5 18:45
Tej, bo to takie piərdolenie bez sensu dla nabicia Grzesikowi paru reklam, by zarobił na chleb dla dzieci. Terlikowski dawno się o tym przekonał i cmoknął Grzesika we prdel.
Mój kuzyn był gejem2020.10.5 18:29
Umarł na raka odbytu, uprawiał tzw. anal. Tęczowi opamiętajcie się zanim będzie za późno!
Niestety2020.10.5 18:33
Takie formy "współżycia" kończą się często ciężkimi powikłaniami zdrowotnymi, stomią, nietrzymaniem stolca, a czasami bolesną śmiercią. Dlatego róbcie to normalnie, tj. heteroseksualnie. Lodzik, minetka, vaginal to jest normalny stosunek miłosny.
Mickunas2020.10.5 18:38
Ale wiesz, że są pary gejowskie, które nie współżyją analnie, ale zaspokajają się przez petting albo wzajemną masturbację. O'kay, troliku?
Mickunas, o fuj!2020.10.5 18:41
Zaraz zwymiotuję. Jak tak można, chłop z chłopem?
o fuj!2020.10.5 18:47
A Grzesikowi wpadła złotówka do portfela. Chyba, że masz zainstalowane Ghostery i nie nabijasz klików portalowi fronda.pl.
Anonim2020.10.6 0:47
Pewnie tak, w końcu dópa dewianta nie jest wieczna, w końcu pęknąć musi. wtedy pozostaje "petting", "masturbacja" i pielucha dla dorosłych.
Randka już teraz, teraz ..2020.10.5 18:21
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Palindrom2020.10.5 18:21
Najpierw dzieciom w głowach namieszali, potem posypały się dziecięce i młodzieżowe samobójstwa, a teraz, sprawdzoną od lat metodą, szukają winnych poza sobą.
Anonim2020.10.6 12:41
TEORIA MANIPULACJI Noama Chomsky'ego 2. Wygeneruj problem i zaproponuj rozwiązanie: Ta metoda jest również określana jako „problem – reakcja – rozwiązanie”. Stwórz taką sytuację (problem), która wywoła u odbiorców żądanie podjęcia natychmiastowych kroków, mających na celu rozwiązanie problemu lub zapobieganie mu w przyszłości. Na przykład: pozwól, by rozprzestrzeniła się przemoc, aby społeczeństwo zgodziło się na zaostrzenie norm prawnych w ochronie własnego bezpieczeństwa, za cenę swojej wolności. Wykreuj kryzys ekonomiczny, aby usprawiedliwić radykalne cięcia świadczeń socjalnych.
My LGBT mamy prawo do miłości i jedzenia kupy2020.10.5 18:19
Ja jestem lesbijką i jem kupę mojej dziewczyny. nie robię tego na widoku publicznym, więc to nasza prywatna sprawa. Same ustalimy sobie dietę.
to smacznego2020.10.5 18:22
ale dietą zboczeńców zajmuje się wirtualna polsza, interia, der onet i pudelek
Palindrom2020.10.5 18:22
wypad stąd śmieciu!
jle_ffm2020.10.5 18:02
Pissowcy celowo w kółko nadają na LGBT i szczują na Niemców...aby odwrócić uwagę publiki od prawdziwych problemów tej władzy: nepotyzm, skok na kasę i stołki oraz afery tej ekipy .
a tak poza tym2020.10.5 18:04
to twoi rodzice mają jeszcze jakieś inne, normalne dzieci?
Foster2020.10.5 17:53
Bzdury pleciecie - największym zagrożeniem dla dzisiejszej Polski jest SARS Cov-2. LGBT i gender to temat zastępczy.
Anonim2020.10.5 18:00
Dziwne, jeszcze miesiąc temu według takich jak ty, covid był spiskiem hurtowników od masek z Szumowskim... Jak widzę zboczeńców w puzdrach na pysku, prowadzonych na smyczy przez innego zboczeńca, to tu chyba covid2 jest tematem zastępczym
Occupy pedofilyay, kill brutally LGBT scum.2020.10.5 17:49
Będziemy rozbijać wasze tęczowo-pedofilskie spędy przy użyciu granatów, cegieł i butelek. Nie pozwolimy na pedofilizację Polskiej młodzieży, promocję pederastii i innych tęczowych dewiacji. Polska będzie Polską, a wy tęczowi będziecie leczeni prądem.
a po co tak drastycznie?2020.10.5 17:55
wystarczy Różaniec za nich odmawiać, żeby się nawrócili
Anonim2020.10.6 7:33
Już wymordowaliście pół planety, w tym 2/3 ludnoście Polski, jeszcze wam mało mordów katole?
Anonim2020.10.6 12:21
komuniści wymordowali 140 milionów ludzi a nienarodzonych dzieci mordują 60 milionów rocznie
XD2020.10.7 11:27
Uh! Licytacja! Kto wygrywa? XD
Anonim2020.10.5 17:43
Pojawienie się terapii hormonalnych jest skutkiem działań coraz to bardziej silnych lobby pro-trans, które nie tylko zwiększają ilość liter w akronimach ich organizacji (LGBT, LGBTQ, LGBTQIA, LGBTQIAPK), ale również swą presję na społeczeństwo. Naciski wywierane przez lobby LGBT nie mają nic wspólnego ani z walką o większe prawa ich członków, ani z batalią przeciwko rzekomej «transfobii». Organizacje powstałe oficjalnie w celu ochrony praw lesbijek, gejów, biseksualistów, queer, aseksualistów, panseksualistów oraz tzw. kinky – nieoficjalnie są potężnym i funkcjonalnym narzędziem, używanym przez środowiska polityczne, medialne i finansjerę międzynarodową. Oddziaływanie zaś na dzieci wydaje się być najskuteczniejszym ich wyborem. Realny stan rzeczy jest szokujący. By uświadomić go sobie w pełni, rzeczą konieczną jest poznanie utajonej historii londyńskiego Instytutu Tavistock. W roku 1932, dyrektorem Instytutu Tavistock został Kurt Lewin (Żyd, komunista, urodzony w roku 1890, w Mogilnie pod Poznaniem), specjalista od tzw. «dynamik grupowych», tj. technik manipulacji, które użyte przez nowy element wprowadzony do danej grupy społecznej mają za cel przekształcenie jej charakterystyki.
Karnowskie2020.10.5 17:42
Zostawcie tego beszta Grzesika. Wbijajcie na forum wPolityce.pl
Pierdolił mnie kardynał Wyszyński2020.10.5 17:41
a was ruchał jakiś znany ksiądz?
Jezus mówi:2020.10.5 18:08
„Z jakiegoz to powodu wzburzony ulegasz zametowi? Oddaj Mi swoje sprawy, a wszystko sie ulozy i uspokoi. Zaprawde powiadam wam, kazdy akt prawdziwego oddania i zawierzenia mi przyniesie owoc i rozwiaze napiete sytuacje. Calkowicie zdac sie na Mnie oznacza nie zadreczac sie i nie wzburzac, nie popadac w desperacje, nie napinac sie nerwowo, proszac Mnie, bym idac waszym zamyslem, przemienil wzburzenie w modlitwe. Calkowicie zdac sie na Mnie znaczy zamknac ze spokojem oczy duszy, odwrócic niespokojna mysl i zamet i zdac sie tylko na Mnie, modlac sie slowami: »Ty sie tym zajmij«”. „(…) Zamknij oczy i pozwól Mi dzialac, zamknij oczy i pomysl o terazniejszosci, odwróc wzrok od przyszlosci jak od pokusy; odpocznij we Mnie, ufajac w Moja dobroc, a zapewniam cie na Moja milosc, ze kiedy zwrócisz sie do mnie slowami: »Ty sie tym zajmij«, oddam sie tej sprawie calkowicie, pociesze cie, wyzwole i poprowadze. I kiedy bede musial poprowadzic cie inna droga niz ta, która zaplanowales, bede ci przewodnikiem, wezme na ramiona, przeprowadze cie, niosac jak matka niemowle na rekach, na drugi brzeg. To twój racjonalizm, tok rozumowania, zamartwianie sie i chec, by za wszelka cene zajac sie tym, co cie trapi, wprowadza zamet i jest powodem trudnego do zniesienia bólu. Ilez to moge zdzialac, czy majac na wzgledzie potrzeby duchowe, czy tez materialne, kiedy dusza zwróci sie do mnie slowami: »Ty sie tym zajmij«, kiedy zamknie oczy i sie uspokoi. Otrzymujecie niewiele lask, kiedy sie zamartwiacie. Wiele zas lask spada na was, jesli tylko modlitwa wasza staje sie pelnym zawierzeniem i oddaniem sie Mi. W bólu i cierpieniu prosisz, bym dzialal, ale tak jak ty tego chcesz… Nie zwracasz sie do Mnie, a chcesz jedynie, bym sie dopasowal do twoich potrzeb i zamyslów. Nie jestes chory, skoro proszac lekarza o pomoc, sugerujesz mu leczenie. Módlcie sie tak, jak was nauczylem: »swiec sie imie Twoje«, czyli badz pochwalony, uwielbiony w mojej potrzebie. »Przyjdz królestwo Twoje«, czyli niech wszystko, co sie dzieje, przyczynia sie do stwarzania Twojego królestwa w nas i na swiecie. »Badz wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi«, czyli to Ty wejdz i dzialaj w tej mojej potrzebie, (…) Jesli powiesz mi naprawde: »badz wola Twoja«, czyli jakbys mówil: »Ty sie tym zajmij«, wkrocze z cala moja moca i rozwiaze najtrudniejsze sytuacje. (…) Powiadam ci, ze sie tym zajme i podejme dzialania jak lekarz. Uczynie nawet cud, jesli bedzie to potrzebne. Masz wrazenie, ze sytuacja sie pogarsza? Nie burz sie; zamknij oczy i mów: »Ty sie zajmij«. Powtarzam ci, ze sie tym zajme, ze nie ma potezniejszego lekarstwa niz moje dzialanie z milosci”. «Ja jestem droga i prawda, i zyciem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie»
piękne to2020.10.5 18:16
to św. Ojciec Dolindo
ks. Dolindo2020.10.5 18:50
Świat chyli się do upadku, ale Polska, dzię­ki nabożeństwom do Mego Niepokalanego Serca uwolni świat od straszliwej tyrani komunizmu, tak jak za czasów Sobieskiego z 20’ma tysiącami rycerzy wybawiła Europę od tyrani tureckiej. Powstanie z niej nowy Jan, który poza jej granicami, heroicznym wysiłkiem zerwie kajdany, nałożone przez tyranię komunizmu. Pamiętaj o tym. Błogosławię Polskę! Błogosławię Ciebie – Ks. Dolindo
lgbt2020.10.5 17:33
Cześć zboki, to ja, wasza zboczona ideologia. Wymagam kategorycznie, abyście przestali pi..ć, że mnie nie ma. Jeśli się do mnie nie przyznajecie, to będę zmuszona w ramach zemsty nawrócić was na to znienawidzone katolstwo. Verstanden? Ausführen! Abtreten!
Spokojnie, trole i ramole2020.10.5 17:29
Hotel California _____________________________________________________________________________________________ https://www.youtube.com/watch?v=EqPtz5qN7HM
Anonim2020.10.5 17:41
wyjazd z tym satanizmem
stop tęćzowej zarazie2020.10.5 17:25
Wczoraj "przedsatwiciele wyższej kultury" twierdzili że Polska to "podludzie". Teraz w imie tej samej wyższości nazywają podludzi "homofobami".
Occupy pedofilyay2020.10.5 17:20
Będziemy rozbijać wasze tęczowo-pedofilskie spędy przy użyciu granatów, cegieł i butelek. Nie pozwolimy na pedofilizację Polskiej młodzieży, promocję pederastii i innych tęczowych dewiacji. Polska będzie Polską, a wy tęczowi będziecie leczeni prądem.
Cyberkomponent2020.10.5 18:03
jesteś namierzany
JB2020.10.5 17:14
Dzieci Żołnierzy Wyklętych, tuż po wojnie, w czasie stalinizmu PRL, były dyskryminowane, spychane na margines, wyzywano je od "bachorów zdrajców", "synów i córek morderców" były na przegranej pozycji. Ale nikt z nich nie popełniał samobójstwa, ba, wyrosili na porządnych ludzi
JeBeK2020.10.5 17:18
Nie kłam, nie kłam, bo tego do kŭrwy nędzy nie wiesz. NIE wiesz.
JB2020.10.5 17:19
wiem, bo jestem wnukiem Żołnierza Wyklętego, ty jewszeku
JeBeK2020.10.5 17:33
I znasz wszystkich wnuków na całym świecie i ich historie i ich wujków, ciotek i dziadków? No weź nie piərdol, Jəbusie. NIE piərdol. Kŭrwa, nie PIƏRDOL.
JB2020.10.5 18:19
Tak, mam taka wiedzę, bo znam lepiej lub gorzej około 300 członków stowarzyszenia rodzin Żołnierzy Wyklętych, więc coś mogę na ten temat powiedzieć
Maria Błaszczyk2020.10.5 20:10
"Żołnierzy wyklętych" było ponad 100 tys. Wiec liczba ich dzieci to liczba sześciocfrowa, co prawda nie każdy je miał, ale wielu miało więcej niż jedno. I z nich znasz 300 osób i ten promil ma by dowodem, że nikt z nich się nie zabił? Ale tak, może być, że zabijali się rzadziej niż dzieic LGBT obecnie. A wiesz dlaczego? Bo mieli wsparcie najbliższych. To prawda, Kościół ich potępiał, własne państwo też. Ale własny ojciec ich z domu z tego powodu nie wyrzucił. Matka nie opowiadała, jak się ich brzydzi. A dla dziecka najwazniejsza jest miłość i akceptacja rodziców. Obecnie Kościół i państwo znów szczują - różnica jest taka, że udaje im się niektórych rodziców przekonać.
Cool2020.10.6 8:19
Kościół Ich nie potepiał, państwo nie było ich, ani nawet nasze ... wiedzieli jakiej są narodowości, płci i kto jest wrogiem ich Państwa o które walczyli z poświęceniem wszystkiego. ....byli twardzi, bo nikt nie rozmydlał im tożsamości!!!
Maria Błaszczyk2020.10.6 13:22
Jakby nie potępiał, to by było im nawet łatwiej, ale potępiał. Np. kard. Wyszyński w oficjalnym dokumencie dotyczącym porozuimienia z władzami PRL z 14 kwietnia 1950 roku wspominał o "zbrodniczej działalności band podziemia". Jak dla mnie to nie jest aprobata. I miał inne spojrzenie na to, czym było to państwo, o czym wnioskować możemy np. z tego fragmentu: „Dlaczego prowadziłem do ‚Porozumienia’? Byłem od początku i jestem nadal tego zdania, że Polska, a z nią Kościół święty, zbyt wiele utraciła krwi w czasie okupacji hitlerowskiej, by mogła sobie obecnie pozwolić na dalszy jej upływ. Trzeba za każdą możliwą cenę zatrzymać ten proces duchowego wykrwawiania się, by można było wrócić do normalnego życia niezbędnego dla rozwoju Narodu i Kościoła, do życia normalnego, o które tak w Polsce ciągle trudno” (Patrz: S. Wyszyński, „Dzieła zebrane”, t. 1, 1949-1953, Warszawa 1991. str. 247-265).
Cool2020.10.6 14:16
Ale zdajesz sobie sprawę z faktu, że wypodziedzi Kardynała były inspirowane zakulisowo przez komunistów ?!... ponadto, gdybyś myślała samodzielnie to wyczułąbyś troskę a nie potępienie. pomijam, że jakiekolwiek i kogokolwiek odezwy były bezcelowe, ponieważ ci ludzie walczyli o swoje żucie.
Maria Błaszczyk2020.10.6 14:40
No ale on sam stał murem za tymi wypowiedziami, przecież to cytuję. Nikt mu nie kazał we wspomnieniach potwierdzać, że tak właśnie uważał, nie rób już z niego takiej ciapy. Jakby go zmusili - to by potem nie twierdził, ze "trzeba było za wszelką cenę" to zatrzymać.
Cool2020.10.6 20:03
NIe wiemy na ile były to jego ocena a na ile presja ... nie wiemy na ile w jego intencji była to krytyka a na ile troska ... nie wiemy też czy miał rację czy nie ... wiemy natomiast, że Wyszyński to nie cały Kościół Katolicki w Polsce bo kościół to całą wspólnota ... a chciałbym wiedzieć od kiedy to hierarcha K.K. jest dla ciebie takim autorytetem?
Maria Błaszczyk2020.10.6 22:41
No cóż, ja widać mam lepszą opinię o kardynale Wyszyńskim... UWażam, że po pierwsze nie dopuściłby się oszczerstwa, po drugie by go po czasie nie podtrzymywał. Ale nie w tym rzecz. I nie jest autorytetem dla mnie - odnosiłam się do porównania sytuacji dzieci LGBT w Polsce w 2020 roku i dzieci żołnierzy wyklętych. Trudno pominąć jej podobieństwa jakim są państwowa i kościelna nagonka, oraz różnic, o których również wspomniałam. To nie ja wprowadziłam temat, ja się tylko odniosłam. Aha, i obecnie również są księża traktujący osoby LGBT+ z szacunkiem. Sama takich znam. Chodzi o stanowisko hierarchii.
Cool2020.10.7 6:00
Porównywanie sytuacji osób LGBT do sytuacji Żołnierzy Niezłomnych ... To szczyt demagogii! ... P.s, Prześładowania LGBT?! ... nie zauważyłem.
Maria Błaszczyk2020.10.7 14:39
No to po cholerę włączasz się w ten wątek? I to w środku, zanim skrytykować samo porównanie?
Cool2020.10.7 15:57
Żeby zaprzeczyć twoim manipulacjom.
Maria Błaszczyk2020.10.7 18:34
Aha. Moim manipulacjom. Tylko że to nie ja porównałam sytuację dzieci LGBT i sytuację dzieci żołnierzy wykletych, tylko wykazałam pewne - na pewno nie wszystkie - RÓŻNICE pomiędzy nimi. Ale o demagogii piszesz w poście do mnie - i to ja manipuluję...
Cool2020.10.8 9:14
No tak! ... Ty nie porównujesz, tylko twierdzisz, że dzieci LGBT mają gorzej. P.s. Ciekawe jak zaznać ojcowskiej miłości , kiedy ojca zastrzelili?!
Anonim2020.10.7 7:06
Nikt nie prowadzi "nagonki" na zboczeńców. To zboczeńcy prowadzą nagonkę na polskie dzieci, masowo robiąc im do głów, oraz wysyłając najgłupsze z nich, te które udało się przecwelić, wysyłając je na "barykady". Terroryści zawsze tak postępują - wysyłają do walki dzieci i kobiety, w miarę możliwości w ciąży. W normalnych warunkach obrońcy musza pokonać opory i walczyć z smarkaterią i kobietami ukrywającymi UZI pod niemowlętami w wózkach. To taktyka skrajnie obrzydliwa, i pokazująca że terroryści to wyjątkowa swołocz, na pewno nie ludzie.
XD2020.10.7 11:26
Nie. Zupełnie nikt nie nazywa ludzi "zarazą", "pedałami", "kto to rucha", "zboczeńcami", "dewiantami", "gwałcicielami", nikt nie rzuca brukiem w pokojowe marsze, nikt nie drukuje naklejek "strefy wolne od LGBT", nikt nie zabrania dorosłym ludziom na zawarcie związku zgodnie z literą prawa, znikąd nie słychać "pedały do gazu". Wyjdź czasem z domu.
Cool2020.10.7 13:26
Ci, których te "prześladowania" dotyczą nie pozostają dłużni ... są nawet bardziej agresywni i bezwzgledni.... Ponadto są to relacje bezpośrednie a nie systemowe rozwiązania. Państwo i prawo polskie nie prześladuje żadnych mniejszości~
Maria Błaszczyk2020.10.7 14:32
Ile kości połamały osoby LGBT faszolom? Ile czasek pouszkadzały? Ile opluły na ulicy? Ile faszolskich dzieci żyje na ulicy, bo ich rodzice wyrzucili? Na ile marszy faszoli ktoś przyniósł bombę, potencjalnie zdolną zabić wiele osób? Ile szczekaczek obowiadających, że faszole to pedofile jeździ po ulicach? Jak częst się zdarza, że gdy faszol się zabije, osoby LGBT biją i niszczą flagę tym, którzy przyszli to uczcić? No więc chyba jednak "pozostają dłużni"...
Cooi2020.10.7 16:10
https://medianarodowe.com/wstrzasajace-nagranie-z-ataku-na-wolontariuszy-pro-life-w-warszawie-video/ ................ https://dorzeczy.pl/kraj/150243/kolejny-atak-dzialaczy-lgbt-na-ciezarowke-pro-life.html .............. https://zdrogi.pl/policja-300920-ps-brutalny-atak-na-furgonetke-dzialaczy-pro-life-w-gdansku-wideo .... <<<<<<<< To tylko malutki wycinek ... osobiście znam działacza prolife zaatakowanego przez lewicowego celebrytę .... widziałem jak zachowuje się tęczowe bydło przed pikietami pro life ... nie znam natomiast żadnego przypadku ataku na osobę LGBT.
XD2020.10.7 16:23
Otwórz oczy, wyjmij wosk z uszu i zacznij myśleć jak człowiek a nie czyjaś pacynka. Stań przed człowiekiem i powiedz mu w twarz te wszystkie rzeczy które tutaj głosisz. A może lepiej! Skąd jesteś? Może umówimy się kiedyś na herbatę i podyskutujemy jak ludzie cywilizowani? Chcę przekonać się na własne oczy, czy faktycznie wierzysz w to co mówisz. Chcę też żebyś zobaczył kim jestem ja. To co?
Cool2020.10.8 9:11
Prosze bardzo! ... nie koniecznie muszę cię poznawać ale umówmy się na dyskusję,w formie online. Wybierz jak i kiedy?
Anonim2020.10.6 9:03
Od kiedy sowiecki okupant to "własne państwo"? Właśnie dlatego trudno z tobą rozmawiać, bo a każdym kroku robisz takie błędy.
Maria Błaszczyk2020.10.6 14:34
To była forma polskiej państwowości. Niesuwerenna, ze zwierzchnictwem przyniesionym na bagnetach - ale wciąż było to "własne państwo". Taka jak niesuwerenne były Polska w XVIII wieku, Księstwo Warszawskie, czy Królestwo Polskie z lat 1815-1831 - i też były państwem polskim.
Anonim2020.10.6 15:12
To nie była forma polskiej państwowości (tylko proste przedłużenie sowieckiej strefy okupacyjnej z '39) tak jak nie była nią Generalna Gubernia. O państwowości można mówić dopiero od 56. Królestwo Polskie to całkowicie inna sprawa.
Maria Błaszczyk2020.10.6 18:22
No cóż... Wielu Polaków popierało rząd PKWN w 1945 roku. O wiele więcej niż było żołnierzy wyklętych. I nie, nie było to jak generalna gubernia, poczynając od tego, że komunistyczne polskie władze były polskie, w przeciwieństwie do władz Generalnego Gubernatorstwa, poprzez poziom ingerencji w szkolnictwo po pocztę czy łapanki. Było to coś zupełnie innego.
Cool2020.10.6 20:19
Tatuś nawciskał ci tych bredni do łba? ... czy komunistyczne elity z którymi się wychowywałąś po sąsiedzku?
Maria Błaszczyk2020.10.6 22:42
No nie, książki czytałam, specjalistów słuchałam, historii się uczyłam. Co mój tata ma do rzeczy?
Cool2020.10.7 6:04
Czytałąś widocznie wybiórczo albo/i nieaktualne pozycje, .po tatusiu ... idę o zakład, że ma dokładnie te same poglądy :-))
Maria Błaszczyk2020.10.7 14:45
I tu się mylisz. Mój tata jest prawicowcem, rzekłabym że dość hardkorowym, a ja wręcz przeciwnie. Mojego tatę wychowano w kulcie Powstania Warszawskiego, ja uważam je za szaleństwo. Jestem też znacznie bardziej krytyczna jeśli chodzi o podziemie antykomunistyczne po wojnie. Itd. Tych różnic jest więcej niż podobieństw.
Anonim2020.10.7 7:29
Sporo też popierało GG. Szczególnie sporo Żydów, oczywiście, do czasu. Zawsze jest tak, że ktoś tam popiera.
Polak2020.10.6 4:37
Tylko jakoś dziwnie wśród porządnych ludzi nie ma ani jednego dziecka tych bandytów przeklętych.
Cool2020.10.6 8:22
Masz xuju wypaczone przez komunę rozumienie "porządnych ludzi" ... I nie podpisuj się Polak szmato!!!
Ci… debile, wstrzymać się na chwilę2020.10.5 17:08
Włączyć ESKA Rock. ________________________________________________________________________________________________________________ http://waw01-01.ic.smcdn.pl:8000/t041-1.mp3.m3u
Anonim2020.10.5 17:18
nie słuchaj tego esbeckiego radia, na łeb ci to wprawdzie nie pomoże, ale twoje dzieci kiedyś będą szczęśliwsze
Zweryfikowałaby to wojna2020.10.5 17:06
podczas wojny nie będzie lgbt, nie będzie fejków na faceboku, nie będzie epatowania konsumpcjonizmem, nie będzie dewiantów seksualnych i deprawatorów dzieci. BĘDZIE BIEDA, GŁÓD, ŚMIERĆ I PŁACZ. A BIORĄC POD UWAGĘ TO CO ROBIĄ CI MARKSIŚCI PRZEFARBOWANI NA LIBERAŁÓW I DEMOKRATÓW, BÓG NIE BĘDZIE DŁUGO JUŻ ZWLEKAŁ I ZEŚLE KARĘ. Nie daj Bóg wojny, daj Boże dary Ducha św. na tych ludzi
nie KRZYCZ trolu2020.10.5 17:11
albo idź sobie na pole POKRZYCZEĆ.
XD2020.10.6 8:02
Zweryfikowałaby. Jesteś jednak pewien, że Twój Bóg uratuje Ciebie i Twoją rodzinę, a pedałów wyśle do piekła? Czy może jednak okaże się, że para wykształconych gejów będzie miała większe możliwości uciec przed waszymi katolickimi represjami do Kanady, Australii czy na Zanzibar?
JoJo2020.10.5 17:03
https://tvn24.pl/polska/przemyslaw-czarnek-na-ministra-edukacji-i-nauki-list-otwarty-intelektualistow-przeciwko-nominacji-posla-pis-4711701
Anonim2020.10.5 17:08
tefauneowskie intelektualisty niech sobie napisza list do włodzimierza ilicza
XD2020.10.6 8:03
Pisowskie wsioki niech spadają do Watykanu.
Ja(c)hu(j) 🐟2020.10.5 17:01
Niech ta 🐟 tu nie pływa.
Próbka tęczowego języka miłości2020.10.5 16:59
"Bydle pozbawione emocji, j***any drań bez empatii"..... Co to? To wpis działacza LGBT pod adresem Waldemara Krysiaka, geja który mysli niezależnie i nie zgadza się z tęczową szurią.
UWAGA!2020.10.5 16:57
Duży wysyp psychoprawackich gąb niewyparzonych, a także ciemnogrodzkiego debilstwa i oszolomstwa.
Occupy pedofilyay2020.10.5 16:53
Będziemy rozbijać wasze tęczowo-pedofilskie spędy przy użyciu granatów, cegieł i butelek. Nie pozwolimy na pedofilizację Polskiej młodzieży, promocję pederastii i innych tęczowych dewiacji. Polska będzie Polską, a wy tęczowi będziecie leczeni prądem.
Felek2020.10.5 16:58
Jak pedofilów to raczej te butelki na kościoły.
Anonim2020.10.5 17:17
Wśród duchownych zdarza się jeden pedofil na kilkanaście tysięcy osób, natomiast co się tyczy tęczowych, tam każdy gej to pedofil.
XD2020.10.6 8:04
Wiarygodne statystyki poproszę.
KORALIK z różańca2020.10.5 17:15
Musisz jechać na Ukrainę, bo tam biskupi delegują księży-pedofilów po odsiadce.
Anonim2020.10.5 17:16
won zwyrolewaku
A może warto na Czerskiej wypisac te nazwiska?2020.10.5 16:52
– Zefiryn Machalla, oficer Wojska Polskiego II RP i formacji będących jego kontynuacją podczas II WŚ. –Hubert Cieślak, członek konspiracyjnej organizacji niepodległościowej Kraj. –Edward Gubała, oskarżony przez komunistów o współpracę z brytyjskim wywiadem. Podobne oskarżenia usłyszało wielu żołnierzy i uchodźców, którzy po wojnie wrócili do kraju z UK. –Felicja Wollf vel Anna Nauman, kurier II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa oraz placówki informacyjno-wywiadowczej Biuro Planowania. –Franciszek Blok, członek konspiracyjnych organizacji Związek Walki Zbrojnej, Armii Krajowej oraz Zrzeszenia Wolność i Niepodległość. –Maksymilian Chojecki, oficer Wojska Polskiego w II RP. –Jerzy Lewandowski, oficer Wojska Polskiego II RP i formacji będących jej kontynuacją podczas II WŚ. To są ludzie skazani na śmierć przez Stefana Michnika.
ubawiony psychoprawicowym absurdusem2020.10.5 16:49
zawitały troliszcza, czyli zwykłe psychojébliwe zgliszcza.
zawitały2020.10.5 16:53
z gejowskiej parady, margoty i inne gady
jesteś twardszy w swej głupocie2020.10.5 16:59
niż tytanowe kolano #Kaczyński-ego :/
Let Us Pray2020.10.5 16:46
for those who went away because of discrimination and Polish “ciemnogród”.
ubawiona lewacką głupotą2020.10.5 16:39
Zawitał do nas tęczowy Wojtek bez portek, z parady gejowych pewnie sie urwał
janie michale2020.10.5 16:38
ich krew woła o pomstę do NIEBA!
Wojtek Polak2020.10.5 16:35
Zawitał do nas Jasiek Ryba 🐟. Powitajmy go jak należy.
Jahu🐟2020.10.5 16:31
Samobójstwa tych dzieciaków, mają tyle wspólnego z Lgbt co "samobójcza" śmierć Leppera z tym, że Balcerowicz nie chciał odejść.
🆃🅴🆂🆃🅴🆁2020.10.5 16:14
Ten Poller jest jakiś dziwny. Queer?
tęczowe zwyrole pchają się do szkół2020.10.5 16:02
a podobno tylko chcieli "kochać, być akcepowani, i móc odwiedzać partnera w szpitalu"
Panie Ziobro2020.10.5 16:15
Czarni magicy są w szkołach od 30 lat, ale coraz więcej dzieci i młodzieży ich nie chce.
Maria Błaszczyk2020.10.5 16:24
Nie należało pozwolić tej dziewczynce chodzić do szkoły?
zapytaj jeszcze czy nie powinna chodzić do żłobka2020.10.5 16:38
Co ma wspólnego ta sytuacja z fantazjami wymyślanymi przez głupoli spod znaku pseudotęczy?
Maria Błaszczyk2020.10.5 16:59
A powinna? To przecież Ty piszesz o "tęczowych zwyrolach", co "pchają się do szkół". Nie pisałeś nic o żłobkach, więc niby czemu miałam na ten temat się wypowiadać? Ale jak chcesz znać moją opinię, to służę: wg mnie ludzie są równi, mają prawo żyć, także w Polsce wbrew sugestiom pana Joachima Brudzińskiego, a więc róznież chodzić do żłobka, przedszkola, szkoły, studiować, pracować, mieć dostęp do służby zdrowia, zapewnione bezpieczeństwo itd. niezależnie od swojej heteronormatywności lub jej braku. Cieszę się, że mogłam tę kwestię wyjasnić.
Anonim2020.10.5 17:08
Nie wiem gdzie widzisz wśród "praw człowieka" prawo do molestowania, gwałcenia indoktrynowania i wmawiania dzieciom dewiacji seksualnych. Jest zasadnicza różnica między Dilerem psychonarkotyku o nazwie lgbt a osobą zatrutą tym narkotykiem. Nie wiem dlaczego zmuszasz ludzi do tolerowania Dilerów lgbt w szkołach, bo udało im się uzależnić co 6 małolata? Ludzie nie są równi, ci konkretni ludzie są podli, niebezpieczni, pozbawieni uczuć wyższych, drapieżni, napastliwi, podstępni. Nie mają żadnych praw, sami się ich pozbawili.
Maria Błaszczyk2020.10.5 18:01
Nigdzie nie widzę. Natomiast znam sporo osób LGBT i żadna z nich nikogo nie molestuje ani od niczego nie uzależnia. Nie twierdzę, że taka osoba nie istnieje, nie ma podłosci, której ludzie by się nie dopuścili. Ale o żadnej tego nie wiem, żadna z nich nie jest napastliwa, pozbawiona uczuć wyższych ani drapieżna. I do tego nie istnieje żaden powód by sądzić, że osoby heteronormatywne są rzadziej napastliwe, pozbawione uczuć wyższych albo drapieżne.
Anonim2020.10.5 20:04
No wiesz, "sami" się nie shomoseksualizowali, ani nie uzależnili, ani nie przerobili na parodię samych siebie. Ktoś z nich to zrobił, te ludzkie pokraki, z makijażem na pyszczkach, stylizowaną fryzurą, modną szmatą na tułowiu. Panienki płci męskiej z jednej strony, agresywne, wystrzyżone lesby z drugiej. Myszy Calhouna, śmierć do kwadratu. Przy pierwszym konflikcie te wszystkie osoby o bliżej niezidentyfikowanej płci trafi szlag, a i bez konfliktu wyzdychają, ponieważ zabiliście w tych durniach chęć życia jak ludzie.
Maria Błaszczyk2020.10.5 20:15
Eeeee... Już w Biblii masz zapisy o homoseksualnych praktykach. Safona to 27 stuleci, Sokrates 24 temu. Homoseksualność istniała, zanim powstał nasz gatunek. Podobnie jak uzależnienia. Makijaż to już wynalazek naszych krewniaków ludzi, ale też z pewnością ludzie malują sobie twarze od kilku tysięcy lat. Fryzury również. A jakoś nasz gatunek trwa...
Anonim2020.10.5 22:16
Wszystko istnieje - platfus, skolioza, głuchota, psychopatie, dewiacje seksualne też. Chorób cała masa, gatunek trwa, ale celowe ich roznoszenie to sabotaż i zbrodnia. No i wcale nie jest powiedziane, że konkretne populacje, nazbyt zarażone chorobami, przetrwają. I nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi z tym makijażem - o pozbawianie młodych mężczyzn wszelkich męskich cech. To nie są barwy wojenne apaczów. To są panienki płci męskiej, nie bez powodu normalni faceci mają dla takich totalną pogardę. Jak mówiłem - tego eksperymentu europejska odmiana człowieka nie przetrwa, bo przetrwać nie może. Jesteście winni ludobójstwa. Hitler przy was to mały pętak.
Maria Błaszczyk2020.10.6 13:32
Ale Ty wiesz, że ci wszyscy Egipcjanie czy inni królowie-słońca to się malowali, zeby być ładniejsi, a nie w barwy wojenne Apaczów? Wiesz, np. te trefione peruki mało się nadawały do walki. Taka peruka spada człowiekowi na oczy w najmniej odpowiednim momencie, kiedy tak galopuje w deszczu w szarży. No i hełm człowiekowi ją ugniata. Wspomnijmy jeszcze te pończochy, uwydatniające elegancko łydki napięte dzięki butom na obcasach, te bryczesy. Cylindry. Serio uważasz, że odrobina kredki i dbałości o wygląd im szkodziła, czy po prostu do bitw się tak nie stroili? A co do normalnych facetó - czemu normalny facet musi koniecznie być abnegatem, to ja nie wiem.
Anonim2020.10.6 15:48
Piszesz o zachowaniach ludzi, których było mniej niż "urodzonych gejów". Poza tym nie o samo malowanie idzie, tylko o Kod Kulturowy, i przyczynę określonych zachowań. Dzisiaj malują się "faceci" skrajnie wręcz sfeminizowani i będący pod wpływem ksenohormonów, kiedyś taki magnat miał na koncie z 10 własnoręcznie ubitych cyganów. Na szczęście rewolucja naukowo-techniczna pozwoliła odrzucić te przesądy i peruki i ciężki makijaż służący ukrywaniu chorób, blizn i wszawicy, a nie "śliczności". Oraz perfumy służące nie miłemu zapachowi, a ukrywaniu smrodu.
Maria Błaszczyk2020.10.6 18:29
No tak... Kod Kulturowy. No więc właśnie kod kulturowy się zmienia. A to, ze dawniej tylko - choć to uproszczenie - magnaci mieli czas się zajmować się tym, by wygladać w sposób atrakcyjny, świadczy tylko dobrze o współczesnych czasach. Obecnie nie musimy aż tak walczyć o utrzymanie głowy ponad powierzchnią wody, mamy wolne rezerwy na zajmowanie sie przyjemnościami. I tak znienawidzeni przez Ciebie, postrzegani jako kradnący nasze kobiety muzułmańscy mężczyźni, statystycznie lepiej od Europejczyków ubrani, bez tych cholernych krótkich spodenek, w których większość wygląda tak, że impuls zostania lesbijką jest trudny do pohamowania, napomadowani, codziennie u barbera, wypachnieni - jak sie wpisują w ten kod kulturowy? Aha, i nie bardzo rozumiem, jak obrysowanie oczu przez Egipcjan kohlem miało się do blizn...
Cool2020.10.7 6:09
NIe tolerujesz europejczyków z powodu krótkich spodenek?! ... a oczekujesz, że my bedziemy tolerować gołodupców na homoparadach?! ... gdzie Twoje ideały hipokrytko?
Anonim2020.10.7 6:15
Kod Kulturowy się nie zmienia, tylko jest zmieniany. Podstawowym składnikiem sukcesu Europy było skasowanie atawistycznych zachowań - poskromienie poligamistów, poskromienie zboczeńców seksualnych oraz kultura ostro rozgraniczająca role kobiety od roli mężczyzny. Katolicka i Chrześcijańska Europa jako JEDYNA wytworzyła kulturę naukowo-techniczną. Zrobiła to dzięki temu, jaką była, co jak widzimy, nie było wyborem oczywistym. PS. Zauważ to co oczywiste - kultura muzułmańskich bajerantów jest organicznie związana z tym, jak traktują kobiety. Wrodzony półdebilizm muzułmanów też ma z tym związek, bo w przyrodzie wszystko ma związek. Euroidiotki na to lecą XD
Maria Błaszczyk2020.10.7 15:01
Aha. Ty jako sławiący cywilizację naukowo-techniczną. którą na co dzień zwalczasz, jesteś dość zabawny. Ale i tak nie. Nasza kultura jest poligamiczna jak każda inna. Starczy rzucić okiem na perypetie pani Marty Kaczyńskiej czy słynnego obrońcy tradycyjnej rodziny pana posła Pięty. A co do muzułmanów - naprawdę, ręce opadają na taki rasizm... Nie wiem, jak traktują kobiety znani ci muzułmanie. I na ile są półdebilami. Ci wokół mnie traktują je normalnie i są normalnie inteligentni... Chociaż np. grafik mojego meża ma dysleksję, ale to się zdarza chyba niezależnie od religii?
ble2020.10.5 15:55
szczuję to Fronda ,co drugie wypociny o gejach Myślicie ,że nagle homoseksualizm zniknie,przecież nie wymyślił tego Tusk
W języku polskim nie ma geja2020.10.5 16:02
są pedały, homoseksualiści, pederaści, sodomici ale słowa "gej" nikt, z naukowców zajmujących się dbaniem o język polski, nie wymienia. Może chodziło ci o goj, szabas goj? Gej to z ang. wesołek, a co jest wesołego w chorobach wenerycznych, w przetokach odbytu, żółtaczkach, HIV-ie i ohydnym grzechu sodomii, który wiedzie do potępienia?
ble2020.10.5 16:12
każdy jest specjalistą jeżeli chodzi o jego środowisko
Anonim2020.10.5 17:19
Gejowie zalali media taką ilością obrzydliwych informacji o sobie i swoich obyczajach, że większość ludzi poznała i zapamiętała - wbrew swojej woli - liczne smrodliwe szczególiki.
Maria Błaszczyk2020.10.5 18:45
Nikt nie wymienia? No więc nawet słownik PWN wymienia. I słownik PAN. A - nie uwierzysz - decydują o tym specjaliści. I - to może być jeszcze większe zaskoczenie - jedno słowo może mieć więcej niż jedno znaczenie, wyobrażasz to sobie? A przetoki odbytu - wiesz, co im bardzo sprzyja? Otóż, m.in., porody... Nie ma nic wesołego w porodach?
Anonim2020.10.5 20:26
Porównujesz poród ze rżnięciem dwóch chłopów w kiche stolcową? Wyrazy współczucia.
Maria Błaszczyk2020.10.6 14:53
No ale zaraz - jeśli ocena jakiegoś zjawiska ma zależeć od tego, w jaki sposób przyczynia się do powstawania przetoki odbytu, to porody są znacznie wyżej na tej liście. Czyli przetoka jest dobra - czy mniej zła - jeśli jest skutkiem ciąży i porodu, a gorsza, jeśli jest skutkiem seksu? Ale jeśli seks analny by je powodował, to pewnie również u kobiet, więc nie wiem, co orientacja ma do rzeczy.
Anonim2020.10.6 15:52
Ranami odniesionymi na wojnie można się szczycić. Takimi samymi ranami odniesionymi w pijanym wypadku samochodowym nie można.
Maria Błaszczyk2020.10.6 18:33
Aha, czyli nie o przetoki chodzi, tylko o to, gdzie inny facet wkłada swojego penisa? Ale co Cię to obchodzi??? Ludzie uprawiają seks analny. Sądząc po filmach dla dorosłych i wpisach na Frondzie - jest to chyba bardzo powszechna fantazja. Rozumiem, że Cię ten temat fascynuje. Ale czy nie lepiej by było, gdybyś tego rodzaju fascynacje wyrażał gdzieś indziej, a nie na publicznym forum?
Cool2020.10.6 20:16
Marysiu wyjaśnię ci o co chodzi z tymi przetokami! ... Otóż,, jeśli boli cię ząb i należy go usunąć to poddajesz się zabiegowi, który niesie ze sobą różnego rodzaju ryzyka, ze zgonem włącznie i to jest ryzykowne ale konieczne ... natomiast jeśli wyrywasz zęba bez potrzeby, bo na przykład podnieca cię ból, to już nie jest konieczne jest twoim wyborem ... Analogicznie : poród - konieczne ryzyko ... seks analny - ryzykowny wybór ...KUMASZ??? - Kumasz???
Maria Błaszczyk2020.10.6 22:53
Porody nie są konieczna. Przypomnij mi, ile dzieci urodziłeś? Ja kilkoro, ale za każdym razem był to mój wybór. Bardzo ryzykowny. Ryzykowałam życie, skończyło się na uszczerbku na zdrowiu i urodzie. A seks analny nie jest szczególnie ryzykowny. Mniej niż jazda na nartach, przejście przez polską ulicę na pasach czy zjedzenie orzeszka ziemnego. Ale ma ważną funkcję, jak każdy seks. Działa więziotwórczo, prozdrowotnie, sprzyja dobrostanowi. Oczywiście, masz wybór. Jak nie lubisz albo uważasz tę - lub jakąkolwiek inną - praktykę seksualną za niesmaczną albo któraś Cię nie kręci - absolutnie nie ma powodu się zmuszać. Ale pakowanie innym ludziom nosa do łóżka to o prostu chamskie wścibstwo, niczemu nie służące. Wiesz, jedzenie mięsa znacznie częściej niż seks analny, powoduje problemy zdrowotne. Poważnie, sprawdź sobie statystyki zgonów. Ludzie umierają z powodu chorób układu krążenia, nowotworów, cukrzycy znacznie częściej niż przetok odbytu czy nawet żółtaczek, które zresztą na ogół inaczej się łapie. A jednak zajmujesz się marginalnym problemem, czymś na granicy kompletnego nieprawdopodobieństwa - a jedyny medialnie znany przypadek zgonu z powodu ropnia odbytu to ciężarna, którą poświęcono, by nie zaszkodzić ciąży - a pomijasz schorzeń powodujących zgony, których dużej części można uniknąć nie jedząc mięsa. Więc chyba jednak stoi za tym niezdrowa fascynacja cudzym seksem, a nie dbałość o zdrowie...
Cool2020.10.7 5:50
.... jeśli decydujesz się urodzić dziecko to poród jest ryzykowną ale niezbedną koniecznością! ... jeśli decydujesz się na seks analny to jest to tylko twoja ryzykowna, niechigienicza i nienaturalna zachcianka! ... wszystko na temat. .... Miłego dnia!
XD2020.10.7 16:17
Pan powiedział i wuj! Jego słowo na wierzchu, ostatnie, przyklepane, najważniejsze. Nikt mu nie wmówi, że czarne jest czarne a białej jest białe XD
kasikas2020.10.5 15:55
Tu trzeba głębokiej z wiarą modlitwy za tych ludzi z LGBT,,,,oni krzyczą o miłość!,,,trzeba łaski Pana Jezusa żeby zobaczyli się w Prawdzie i nawrócili,,,a do tego potrzeba naszej modlitwy za nich.
tak trzeba2020.10.5 15:52
Ruscy tęczowemu ścierwu pedofilskiemu zafundowali akcję occupy pedofilyay. Nacjonaliści łapią takiego pedoxa i nagrywają na kamerkę, jak śmieć pije urynę.
Anonim2020.10.5 16:08
Twoje fantazje seksualne nikogo nie obchodzą. Pij urynę jak chcesz, ale się tym nie chwal.
Gońmy tęczowe NSDAP!2020.10.5 15:38
Zaraza nie przejdzie! Polacy za bardzo cenią sobie wolność, żeby zgodzić się na takie dyrdymały jakie wciska tęczowe gejstapo
AAAtomek2020.10.5 15:16
Temat: dzieci, seks...? Znowu Bodakowski??????? Czemu się autorze nie podpisałeś? Ze wstydu????
Robot2020.10.5 14:54
Zboki nie mają szans w Polsce:):) I to jest piękne:):) W warsiafce, gdańsku, poznaniu jest pełno frajerów, którzy się nawet tych gnojów boją ale troszkę dalej.....potężne kopy czekają:):)
stop tęczowej szurii!!!2020.10.5 14:45
Zjechali na razie do 11-latków. Ale przecież niedługo te zboki zaczną tropić homofobię w piaskownicach.
Polak2020.10.5 14:42
Tylko katolicy sekciarze z frondelkowej szczujni potrafią rzygnąć tak ohydnymi kłamstwami.
comic2020.10.5 15:44
kłamać, kłamać , kłamać; tak orzekł Wolter- papire oświecenia
Krzysztof2020.10.5 14:23
Kolejny dzisiejszy anonim .Dlaczego wstydzicie się na Frondzie podpisywać, nawet inicjałami? Mario Patynowska ,proszę się nie wstydzić swoich wypocin, jako znany historyk sztuki
Anonim2020.10.5 14:44
Wstydzą się bo Fronda to szczujnia na bliźnich i człowieka, działająca na tych samych zasadach co "NIE" Urbana. Takie same gobbbelowskie metody działania.
Gobbelin gobbelina gobbelinem pogania2020.10.5 14:53
Gobbb gobbb gobbb.... I co jeszcze Onanimie?
Anonim2020.10.5 15:33
Zabolało ,katoliku? Tylko jąkać się umiesz? I trafiłem w punkt.
Lesbiji Geje Binarne Tramwaje2020.10.5 15:49
trafiłeś margota pod ogon, gobbbbelowski trollu
Anonim2020.10.5 15:51
Kolejny zaorany, trafiony zatopiony. Hhehehhehe
ty, margot, czy wy obaj na dnie?2020.10.5 16:10
a może margot razem z haremem?
Prach Ateista Dumny Gej2020.10.5 14:22
Odbytnica jest smaczniejsza od pisdy!
Darek2020.10.5 14:20
Normalnie jakbym czytał niemiecką prasę z lat 40-tych negującą zbrodnie nazistów, historia kołem się toczy, ale kto by przypuszczał że takie rzeczy będą miały miejsce w Polsce - kraju, który najwięcej wycierpiał z rąk narodowych socjalistów, a teraz obrał sobie narodowy socjalizm za swój nowy ustrój - straszne.
Skoro znasz niemiecki z lat 40-tych2020.10.5 14:26
przetłumacz to: "SEIFE. - Hergestellt aus reinem jüdischem Fett".
Polak Ateista Dumny Gej2020.10.5 14:17
katoprawacka spyerdolina fronda tradycyjnie i posłusznie w służbie odwracania kota ogonem ofiary winne nie prześladowcy!
Lesbijki Geje Bałwanofile Tramwaje2020.10.5 14:48
Obracaj sobie margota do góry ogonem albo innego łanię ale najpierw powiedz jak tam zamach?
Wojtek Polak2020.10.5 14:49
nie ofiary winne tylko tacy jak ty zboczeni-terroryści. nie wyciągajcie rąk po dzieci. nie wmawiajcie im waszych zboczonych ideologii. dzieci to nie zabawka dla zwyrodniałych zboczeńców!
Maria Błaszczyk2020.10.6 14:37
Pełna zgoda. Owładnięte seksualnymi obsesjami, obskuranckie i nienawistne prawactwo niech trzyma łapy z dala od naszych dzieci.
Anonim2020.10.6 15:05
Jak tylko przestaniecie pchać się z łapami do "pouczania" naszych dzieci. I proszę nie zwalać winy za własne niepowodzenia wychowawcze na katolików, gdy jakiś niewychowany dzieciuch zrobi głupotę. To naprawdę nie wina katolików, że nie uczycie swoich dzieci zasad katolickich, w tym takiej, że samobójstwo jest absolutnie potępione. Skoro ich nie uczycie zdrowych zasad, nie mogą postępować jak należy i wywracają się przy byle potknięciu. Do tego brak kar fizycznych (co dewastuje naturalny rozwój chłopaków) i przepis na klęskę gotowy.
Maria Błaszczyk2020.10.7 20:59
Och... Wiesz, jak się uczy ludzi metodologii badań, to tam dużo jest o błędach. M. in. czymś, co się nazywa ekologiczny błąd wnioskowania. I tam się zawsze podaje taki przykład niejakiego Emila Durkheima, który jakoś pod koniec XIX wieku prowadził badania na temat samobójstw w Prusach. No i wyszło mu, że w tych przeważająco protestanckich prowincjach jest więcej samobójstw niż w katolickich. Tu, rozumiem, już Ci się oczy świecą jak kotu do sperki, ale to właśnie jest ten błąd, co od niego zaczęłam, kolega Durkheim też go popełnił wysnuwając błędny wniosek, że protestanci zabijają się częściej niż katolicy. Ale nie, sprawę zbadano i się wyjaśniła. Otóż zabijali się tam na potęgę nieprotestanci, a głównie katolicy... Widzisz, bo stres mniejszościowy zabija i ta akurat religia nie ma tu nic do rzeczy. Nie, żeby religia nie działała ochronnie - tak w ogóle to działa, ale nie ma znaczenia która konkretnie. I do tego akurat przemoc wobec dzieci jest jednym z najsilniejszych czynników ryzyka dla późniejszych samobójstw. I polskie dzieci, jedne z naczęściej bitych w Europie, popełniają ich w zasadzie najwięcej. Więcej niż ateistyczne dzieci holenderskie czy czeskie... Samobójstwa nie popełnia się dlatego, ze się uważa je za moralnie dopuszczalne, tylko z zupełnie innych powodów.
JanP2020.10.5 14:15
"nie powinni ponieść konsekwencji prawnych" Nie wyłaź przed szereg Poller. Jakoś ci niby pokrzywdzeni nie idą do sądu.
Styki2020.10.5 14:13
.... biada dzieciom w owych czasach- Quito
Katarzyna2020.10.5 14:12
11,13, 14 latkowie mają bardziej uświadomioną orientację seksualną od waszego psychopatycznego prezesa kaczora eunucha prawiczka
"waszego" parchu?2020.10.5 14:14
A który jest wasz parchu?
Katarzyna2020.10.5 14:25
Jak się odnosisz do kobiet nie myty chu-ju
Jestes taką "kobietą" jak2020.10.5 14:29
parch Keller-Krawczyk, Hertrich-Woleński jest "Polakiem".
Anonim2020.10.5 15:29
Kobiety tak się nie wyrażają.
Anonim2020.10.5 15:22
Musicie ujednolicić zeznania, bo raz wyzywacie Jarkacza od "prawiczków" a raz od "gejów". No, albo tak albo siak.
Prof. doktor Jan Hertrich-Woleński,2020.10.5 14:11
utytułowany towarzysz z PRL-u operuje PRL-wską "polszczyzną", cyt: "IRAN JEST RZĄDZONY PRZEZ AJATOLLAHA KILKA DNI TEMU W NOCY ŚNIŁO MU SIĘ ŻE ALLAH WYRU€HAŁ GO W DVPĘ. ŻEBY SPEŁNIĆ WOLĘ BOGA OD TEJ PORY RU€HA SIE Z INNYMI RZĄDZĄCYMI A KRAJ NAZYWA SIĘ DŻUMHURI-YE ANALI-YE IRAN - ANALNA REPUBLIKA IRAN" ---------------- Czekam na prof. doktor Jan Hertrich-Woleńskiego kiedy coś napisze o swojej duchowej ojczyźnie WYSRAELU w podobnym "stylu".
Klejnot Nilu2020.10.5 13:44
Ten Poller to jakiś nowy Bodakowski? Czy po prostu Jasiu pisze pod pseudonimem?
Klejnoty to ty lepiej sobie umyj!2020.10.5 15:51
bo nie wystarczy wietrzyć