TYLKO U NAS! Joanna Lichocka: Od niekompetencji Kopacz jeszcze bardziej przeraża jej obojętność - zdjęcie
19.04.21, 14:00Kadr z filmu "Stan Zagrożenia"/YouTube - Telewizja Republika

TYLKO U NAS! Joanna Lichocka: Od niekompetencji Kopacz jeszcze bardziej przeraża jej obojętność

151

„Na tych zdjęciach zwyczajnie nie widać empatii i to szokuje najbardziej. Ani uśmiechnięty Bronisław Komorowski, ani przybijający żółwika Donald Tusk, ani pijąca kawkę nad zwłokami Ewa Kopacz, która robiła sobie okolicznościowe zdjęcie przy stole sekcyjnym, na którym leżało ciało któregoś z przedstawicieli polskiego państwa, nie mają uczuć, które wydawałoby się, każdy z nas by miał. W najbardziej przychylnej dla bohaterów tych zdjęć interpretacji, widzimy na nich jedynie obojętność” - mówi portalowi Fronda.pl poseł Joanna Lichocka.

 

Fronda.pl: Telewizja Polska wyemitowała wczoraj film Ewy Stankiewicz: „Stan Zagrożenia”. Największe oburzenie wywołało zdjęcie z prosektorium, na którym widzimy popijającą kawę, uśmiechniętą ówczesną minister zdrowia Ewę Kopacz. Według relacji cytowanego w dokumencie specjalisty medycyny ratunkowej, sekcji zwłok oraz przenoszenia i składania ciał do trumien nie nadzorowali polscy prokuratorzy i lekarze. Później okazało się, że 8 ciał spoczywało w niewłaściwych grobach. Co to wydarzenie mówi o postawie polskiego rządu tuż po katastrofie?

Joanna Lichocka, poseł PiS: Przede wszystkim pokazuje, że ten rząd nie dorósł do pełnienia żadnych funkcji publicznych. Ani pan Tusk, ani pani Kopacz, ani cała reszta tej ekipy nigdy nie powinni pełnić żadnych funkcji publicznych. To jest naczelna, główna informacja, która płynie z wydarzeń sprzed 11. lat. Kiedy na czele państwa są ludzie tego poziomu i tego pokroju, państwo nie jest w stanie ochronić swojej elity i swoich obywateli. Wówczas, jak widzimy, państwo nie było w stanie dopilnować tak podstawowej dla ludzkiej godności kwestii, jaką jest godny pochówek.

Pani Ewa Kopacz, która w imieniu polskiego rządu miała dopilnować, aby wszystko odbywało się prawidłowo, żeby z godnością i szacunkiem potraktowano ciała naszej elity, temu wyzwaniu nie sprostała. Co więcej, kłamała na ten temat. Pamiętamy, że został nawet sfałszowany stenogram z jej wypowiedzi w Sejmie, gdy mówiła o tym przekopywaniu ziemi „na metr w głąb” i pracy „ramię w ramię” przy sekcjach zwłok.

Wiemy, że zamieniono przynajmniej osiem ciał. W wielu trumnach były śmieci, w zwłokach znaleziono np. zaszyte rękawiczki chirurgiczne. To obciąża Ewę Kopacz, obciąża Donalda Tuska i całą tę ekipę. Przede wszystkim pokazuje, jak bardzo marne i niekompetentne są te elity. Te zdjęcia są kolejnym dowodem na to, że osoby te nigdy nie powinny pełnić żadnej publicznej funkcji. To uderza w nas wszystkich i uderza w prestiż naszego państwa.

Co w filmie Ewy Stankiewicz uderza Panią Poseł najbardziej?

Kiedy zestawi się zdjęcia Ewy Kopacz ze zdjęciami Donalda Tuska przybijającego „żółwika” z Władimirem Putinem czy uśmiechającego się od ucha do ucha na jednym z pogrzebów Bronisława Komorowskiego, przypomina się słynny artykuł prof. Zdzisława Krasnodębskiego: „Już nie przeszkadza”. Przyglądając się emocjom polityków Platformy Obywatelskiej na tych zdjęciach mam wrażenie, że Katastrofę Smoleńską potraktowali zupełnie inaczej niż większość Polaków. Nie odebrali jej jako wstrząsającego i przygnębiającego wydarzenia. Zdaje się, że potraktowali ją raczej jako zdarzenie, dzięki któremu nie mają kłopotu. Tym kłopotem był dla nich Lech Kaczyński jako potężny rywal polityczny.

Na tych zdjęciach zwyczajnie nie widać empatii i to szokuje najbardziej. Ani uśmiechnięty Bronisław Komorowski, ani przybijający „żółwika” Donald Tusk, ani pijąca kawkę nad zwłokami Ewa Kopacz, która robiła sobie okolicznościowe zdjęcie przy stole sekcyjnym, na którym leżało ciało któregoś z przedstawicieli polskiego państwa, nie mają uczuć, które wydawałoby się, każdy z nas by miał. W najbardziej przychylnej dla bohaterów tych zdjęć interpretacji, widzimy na nich jedynie obojętność.

11 lat od Katastrofy Smoleńskiej wciąż badane są jej przyczyny. W ostatnim czasie jednak dowiadujemy się o kolejnych skandalicznych zaniedbaniach rządu Donalda Tuska. Wobec odpowiedzialnych za podejmowane wówczas decyzje powinny dziś zostać wyciągnięte konsekwencje?

Najpierw musimy poczekać na końcowy raport podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza i na ustalenia prokuratury. Prokuratura przedłużyła swoją pracę do końca tego roku i mam nadzieję, że rzeczywiście w tym roku przedstawi ostateczny materiał dowodowy. To będzie punkt wyjścia do dalszych działań. Z jednej strony na poziomie międzynarodowym, ale również na poziomie wewnętrznym, dotyczącym pociągnięcia do odpowiedzialności winnych zaniedbań. To oczywiście powinno nastąpić i nie ma chyba dla nikogo wątpliwości, również dla Donalda Tuska, Ewy Kopacz czy Radosława Sikorskiego, że to z całą pewnością kiedyś nastąpi.

Sytuacja wokół Rosji jest bardzo napięta. Obserwujemy eskalację konfliktu na Ukrainie. Stany Zjednoczone wprowadzają kolejne sankcje w związku z rosyjską ingerencją w wybory prezydenckie. Czechy wydalają rosyjskich dyplomatów oskarżając rosyjskie służby o udział w wybuchu w składzie amunicji z 2014 roku. Jak w tym kontekście na relacje z Rosją mogą wpłynąć działania podejmowane w celu wyjaśnienia Katastrofy Smoleńskiej?

Wyjaśnienie Katastrofy Smoleńskiej pokazuje tę rzeczywistość, o której Lech Kaczyński mówił w Tbilisi. Pokazuje imperialny charakter działań putinowskiej Rosji. Europa Zachodnia bardzo długo lekceważyła te ostrzeżenia, mimo agresji na Gruzję, mimo aneksji części terytorium Ukrainy. W tej chwili widać wyraźnie, że ofiarą tej imperialnej polityki padają takie państwa jak Czechy. To są bardzo poważne sygnały pokazujące, że Rosja jest imperium agresywnym, zagrażającym bezpieczeństwu świata, w pierwszej kolejności bezpieczeństwu Europy. To obserwowane w tej chwili napięcie powoduje, że ta świadomość bardzo mocno dociera już do opinii publicznej Europy Zachodniej. Wyraźnie widać, że mocno dotarła do nowych elit w Waszyngtonie. Odchodzą złudzenia, że może być jakiś nowy reset z Rosją.

Nie ma tutaj miejsca na ustępowanie Rosji, ponieważ tam, gdzie się cofamy, Rosja ma odwagę bezwzględnie wkraczać. Mam nadzieję, że również w elitach europejskich, w Berlinie i w Brukseli, nastąpi jakaś refleksja. Europejskie elity muszą dostrzec, że trzeba wybierać drogę sankcji i stawiania granic apetytom Putina, a nie ustępowania i robienia z nim biznesów, jak jest to w przypadku Niemiec budujących z Rosją Nord Stream 2.

 

Rozmawiał Karol Kubicki

Komentarze (151):

meg2021.04.21 10:41
Gdy jedna z tych pań została premierem , pierwszy raz w życiu zrodziła się myśl o emigracji , upokorzenie.Kiedy obserwuję wyczyny drugiej , moralistki ze środkowym palcem , teraz utkwionym w J. Pośpieszalskiego, jestem wściekła.Następna kochająca prawdę , tylko inaczej.Wszystko to bagno.
MAREK2021.04.21 11:19
TO Z BAGNA NAJWSPANIALSZE OWOCE I WSPANIAŁE KWIATY MAMY! A DORADCÓW ZE WSCHODU TO JUŻ W OPOZYCJI CAŁE BOGACTWO MAMY!
robaczek2021.04.21 9:46
PANI PALUSZEK WZOREM DLA PISIORÓW CHRZESCIJAN....................................................... komentarz nawet nie potrzebny ;] .......................... oj sie pogubiliscie w swoich wartosciach
MAREK2021.04.21 11:11
TO WSZYSTKO TO NIC, ALE JAK WIDZIAŁEM Z PEŁNYMI MAJTKAMY HOLOWANĄ NASZĄ PANIĄ PRZEZ KANCLERZA, TO JUŻ O PO WSZYSTKO WIEM!
Grizzly2021.04.21 9:14
Szkoda słów na matoła, którego rudy szczur mianował na pośmiewisko i hańbę Polski!
MAREK2021.04.21 11:22
CHCIAŁOBY SIĘ POWIEDZIEĆ: CIERP CIAŁO BOŚ TO SOBIE SAMO SE WYBRAŁOŚ!
Anonim2021.04.21 8:52
Pani Joanno Lichocka, jest pani PIS-owskim klonem Ewy Kopacz.
Anonim2021.04.21 9:33
A raczej Stefanem Niesiołowskim w spódnicy.
MAREK2021.04.21 11:29
MY RZĄDZIMY ŚWIATEM, A NAMI KOBIETY, WIĘC MAMY TAK JAK MAMY, NIESTETY!
Emeryt2021.04.21 7:54
Na pogrzebie mojego taty tez na moich ustach od czasu do czasu pojawiał się uśmiech gdy ktoś się ze mną witał czy tez rozmawiał. Jest to naturalny odruch każdego normalnego człowieka. Wyobraząm sobiue komentarze gdyby ktoś wtedy zrobił mi zdjęcie. Podziwiam tę kobietę za fakt , że stanęła wtedy przy stole z innymi patologami i była w stanie sprostac temu strasznemu zadaniu pozbierania i selekcji części ciał do jednego worka. Najlepiej jest tak jak inni zwiać od tematu do Warszawy i zaszyć się gdzieś w kącie kancelarii i udawac bohatera. Ona tego nie zrobiła. Pyłny szacunek dla tej Pani, chociaż nie jest z mojego obozu politycznego.
MAREK2021.04.21 11:39
JEŻELI JESTEŚ BEZ GRZECHU, WEŹ KAMIEŃ I RZUĆ. NIE POTĘPIAJ, A SAM NIE ZOSTANIESZ POTĘPIONY! WIĘC KOCHAJ, BO TYLKO MIŁOŚĆ TWOJA, SPRAWI, ŻE TWA ŁZA BĘDZIE USPRAWIEDLIWIONA!
Anonim2021.04.20 20:33
Ta MAŁPA KOPACZ niedługo wejdzie Diabłu do Tyłka !!!!!!
Anonim2021.04.20 23:59
...rozejrzy się, i powie: dzień dobry panie Joachimie, dzień dobry panie Mariuszu, panie Antoni, pani Beato, panie Mateuszu....
Japa2021.04.21 11:24
A co to " Anonimciulku" , byłeś tam że masz taką wiedzę ? Podobno diabeł skarżył się , że zaraziłeś go owsikami . Musiał prosić kogoś ze Słupska o przeregulowanie odbytu.
kotlecik ladnie pachnie po wykopkach2021.04.21 4:31
a tam jeszcze bedzie plawala..... klamczucha nawet klamala z kotlecikami w piertolino bo capily strasznie ;) innym pasazerom youtube.com/watch?v=3LMmxiCzmxg Ewa Kopacz ALE KOTLECIK ŁADNIE PACHNIE debata liderów 20.10.2015 Przynajmniej pingwina smiesznie robi w pindolino i dodaje extra mile na obchodzie z makrela pozdrawiam metrowa kopaczke ziemi smolenskiej
Art7472021.04.20 18:47
Moim zdaniem to p. Lichocka nie powinna się teraz wypowiadać. Jej reakcja nt. programu p. Janka Pospieszalskiego niczym jej nie odróżnia od p. Kopacz. To jeszcze mnie utwierdza z jaką władzą mamy teraz do czynienia. Różnica tylko w nazwie względem PO-PSL.
Dam2021.04.20 18:36
"2mld na TVP zamiast na onkologię dziecięcą i fu.k you" Lichocka ma czelność mówić o obojętności? Ciekawe co by powiedziała o prezesie śmiejącym się na miesięcznicy smoleńskiej https://imgur.com/a/FE05L9V
puszka, parówki, piijjjiiiiii, bziuuuuuuu!2021.04.20 17:41
Zdjęcia Antoniego Macierewicza delektującego się obiadem, podczas gdy prezydent Lech Kaczyński leżał w błocie smoleńskim, najbardziej bym chciał zobaczyć!
katolik2021.04.20 16:14
Co co oburza Lichocką w Kopacz, to jej wierne trwanie przy władzy, nawet za cenę prawdy. Sama robi to samo, chociażby z programem Pośpieszalskiego. Nie liczy się prawda, tylko to co wygodne w danym momencie jest dla obecnej władzy.
o głupiej Kopacz2021.04.20 16:06
Lichocka skomentowała tak ważny film, nic o dowodach na wybuch tylko o głupiej Kopacz. No skandal po prostu! Jak Kopaczowa szła i skręciła na siatkę przy Merkel, to już było wiadomo, co będzie dalej.
tak PIS funduje sobie drugi Smoleńsk2021.04.20 15:24
https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-oto-jak-tuszowano-incydent-z-udzialem-prezydenta-dudy-6630853453376352a
robaczek2021.04.20 14:31
LICHOCKA WZOREM!!!!!!!!!!!! hahahaihihihihih oj pisiuski pisiuski. ......................... PRZECIEZ TO JUZ JEST KARYKATURA KOBIETY. chociaz w sumie macie takich armie w PIS ;] jak nap. KRYSTIAN PAWLOWICZ ;]
Alojzy Cedzidło2021.04.20 14:03
No i trzeba było Pani ,pani Poseł się " wychylać ". Już na wstępie pani " Zuza " przywaliła Pani w " totalnym " stylu. Ja tego nie zrobię . Zgadzam się z Panią . Zgadzam się chociaż czuję jakiś niedosyt . No bo mówi Pani , czy pisze , o winach udokumentowanych . O winach , a kary ? Jedenaście lat po tragedii, i same nagrody . Wiem , wiem . .Po 2010 było by to samobiczowanie . A to przecież zboczenie . Dodatkowo ówczesnej partii dziś by nie było . A i dzisiejsza Unia Europejska niemiała by kilku swoich , z Polski , filarów . O ewentualnej odpowiedzialności Rosji , nie wspomnę . Bez poparcia innych krajów , silniejszych od Polski , Rosja odpowie tak jak za Katyń . Czyli wcale.
Albert2021.04.20 13:36
Gdzie byłaś katoprawacka szmato i co robiłaś, kiedy Kopacz zaraz po katastrofie brała udział w sekcji zwłok ofiar katastrofy - choć była tylko ministrem zdrowia, więc cała sprawa nie powinna w ogóle jej obchodzić?
Cool2021.04.20 13:47
Przekopywała miejsce katastrofy na metr! ... i "przybijała piątkę" z putinem!
Dam2021.04.20 18:38
A może jadła obiad a potem grzebała w szafkach w poszukiwaniu teczek zamiast pojechać na miejsce katastrofy razem z Macierewiczem?
Japa2021.04.21 11:17
Tak jest " Alberciulu " , tak jest . Gdzie byłaś jak pani Kopacz ładowała do trumien śmieci ? No gdzie ? Gdzie byłaś jak pani Kopacz razem , wraz z towarzyszami kopała i siała ziemię na lotnisku.? No gdzie .... ?
Zuza2021.04.20 12:24
Lichocka jest zwykłą szmatą. Twojego palucha nie zapomnimy wywłoko!
Marek2021.04.20 11:30
Lekarze płaczący nad zmarłymi pacjentami od dawna są w Tworkach. Taki zawód. Trzeba umieć odreagować traumę.
abc2021.04.20 11:18
A może to po prostu brak kultury? Ta sama przypadłość, która i Lichockiej dotyczy.
Robienie dziś wywiadu z Lichocką to blamaż2021.04.20 11:18
co się stało z tym portalem?
oficer LWP2021.04.20 15:30
jest poświęcony kłamstwu i manipulacji tak jak się tym chwalą w nagłówku
olga2021.04.20 11:09
Przez Lichocka nie wyemitowana wczoraj programu ,,Warto rozmawiac,, Jana Pospieszalskiego . 5 minut przed emisja. Pani Jonnie pomylily sie epoki ,Mysie juz nie ma Smutne ,ale jest LIchocka. PIS zawiodl
Anonim2021.04.20 10:58
Lichocka to perfidna baba, jedna z najbogatszych posłanek,A przecież w pisbolszewii nie idzie się do polityki po kasę.Banda złodziei !!!!
Stały czytelnik2021.04.20 10:07
Po ataku na red. Pospieszalskiego Lichocka jest skończona.
Werner2021.04.20 9:38
Widac ile tu anonimowych bydlakow, ktorzy bronia biednej prowincjonalnej lekarzyny , ktora tuskowa misja przerosla wielokrotnie i jej zachowanie potwierdza jej prostactwo ,obcosc dla Polski i polityki. Zdjecie przypomina swietujacych mysliwych po zastrzeleniu jelenia ale to ofiara wyslana z premedytacja w otoczeniu ruskich zuli.
Jerzy2021.04.20 9:46
a kto broni nazistowskiego tłuka kopacz? raczej wszyscy rzygają na widok lichockiej, ubeckiej szmaty donosicielki, i to pozornie może wydawać się obroną kopaczki
Jerzy2021.04.20 9:15
szmata już ochłonęła po zdjęciu pana Pospieszalskiego z anteny, i bierze się za moralizowanie... w lustro bura suko najpierw spojrzyj, w lustro...
Michał Jan2021.04.20 8:59
Od prostactwa i bezwzględności tej pisowskiej "La Passionarii" bardziej przerażająca jest jej wpływowość we władzy, szczególnie TVPiS..
AAAtomek2021.04.20 8:43
PiS (2015-nadal) Raport smoleński = 0; Wrak = 0; Przyszłość Polski = 0.
Cool2021.04.20 8:46
Twoje rozumienie rzeczywistości = 0.
Po 11 ...2021.04.20 9:04
UWAGA !!!!!!!!!!!! Ściek z #SokzBuraka, OMIJAĆ TO (IP dla Służb) !!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim2021.04.20 8:34
Kara za obiektywizm ws. lockdownu? TVP zdjęło „Warto Rozmawiać” Jana Pospieszalskiego. .................... https://nczas.com/2021/04/20/kara-za-obiektywizm-ws-lockdownu-tvp-zdjelo-warto-rozmawiac-jana-pospieszalskiego/
Europa.2021.04.20 7:38
Kopacz udowadnia co czuja kacapy-lewaki w sytuaci tragicznej bez wzgledu na przynaleznosc partyjna.Lewactwo to najbardziej bydlece pomioty ludzkie.I w takiej bardzo bolesnej chwili, kazdy czlowiek musi zapamietac jak wesola jest Kopacz owy pomiot w obliczu tragedi smierci POLAKOW. Dlatego kazdy Polak a nie te pomioty lewackie musi starac sie pozbyc choloty komunistycznej z polskiej sceny politycznej.
prorok2021.04.20 6:54
co do Smolenska to w zasadzie od samego poczatku bylo wiadome ze nie byla to zwykla katastrofa,robote te czarna wykonali rosjanie,ale pytanie zasadnicze kto im zlecil te robote, no coz zawsze ten co ma motyw czyli odnosi z danego zdarzenia najwiecej kozysci,czyli ekipa tuskomatolkow - zdrajcow polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZOK! SAMOZMIAŻDŻENIE I SAMOZABRONOWANIE!!!2021.04.20 6:17
“Prawda o Smoleńsku”, którą zaprezentowała Ewa Stankiewicz w filmie “Stan zagrożenia” interesuje nie tylko polskich widzów. Jak chwali się reżyserka, dokument zbiera laury na festiwalach filmowych na całym świecie. Zapomniała dodać, że za większość z nich wystarczyło zapłacić wpisowe.
Pablo2021.04.20 0:45
Powodem dlaczego te zdjęcia teraz wyplynęły jest ostatni odcinek Warto Rozmawiać red. Pospieszalskiego, gdzie wraz z gośćmi zmasakrował politykę rządu w sprawie lockdownu, brak kręgosłupa moralnego lekarzy i skład tzw. rady medycznej przy premierze. Poza tym wychodzi, że Kaczyński w tym wszystkim jest statystą, może sobie robić intrygi i konfiguracje jak by tutaj zmienić słupki o 2-3 procent w jedną czy w drugą stronę, ale on nie ma w kwestii pandemii dosłownie nic do powiedzenia. Zajęli nas wszystkich skutecznie zdjęciami Kopacz, a to o czym powinniśmy pisać to ostatnie "Warto Rozmawiać". To stało się w TVP, o tym powinniśmy teraz dyskutować, a tak ucinają temu tematowi zasięg w Internecie.
kopacz przepalony i przepity móżdżek2021.04.19 23:15
ten prymitywny babsztyl 90%-to juz botox!!!! dosyc że jest obrzydliwy z wyglądu, to i beznadziejne głupi , do tego PRYMITYWNY, ciekawe czy pijaczce jeszcze sie wydaje że jest kimś???!!!
Zenon2021.04.19 22:13
Od głupoty pani Joanny, bardziej przeraża jednak chamstwo...
Anonim2021.04.19 21:40
Najbardziej haniebne to było zachowanie „wdów smoleńskich” płci obojga, którzy i które na trumnach najbliższych wjechały do sejmu doić Polskę.
Anonim2021.04.20 8:44
Wdowa jest zawsze płci żeńskiej, mat-olle!
Anonim2021.04.20 10:16
Dlatego cudzysłów mat-olle!
ak2021.04.19 21:34
Kopacz nie pojechała tam w roli płaczki. Na szczęście nie zginęli jej najbliżsi. Jej zachowanie jest zachowaniem lekarza sądowego, który wiele widział. Natomiast w innej roli byli tam krewni ofiar. I oni nie mogą oceniać jej zachowania ze swojej perspektywy. No chyba, że grają w politykę. Jeśli tak, to oni, a nie Kopacz zachowują się haniebnie.
Klapaucjusz2021.04.19 20:26
A tera, kto się zaśmieje, ten dostanie w ryj! Wężykiem!
Macierewicz To Chuj!!!2021.04.19 20:06
Hipotetycznie: Czekam na znajomych pod Okęciem, zaraz mają lądować i ruszamy na imprezkę. Nagle katastrofa, samolot rozbija się na skraju lotniska, wszyscy ruszają na ratunek, a ja idę do restauracji na obiad, zamiast gnać na złamanie karku do przyjaciół?!!
Anonim2021.04.19 21:37
W sumie to się cieszmy, że poszedł na obiad, to wstyd, ale idzie wytrzymać. Rasowy PiSdzielec to by obrobił dzieciom tornistry albo coś w tym stylu, i wtedy dopiero byłby obciach.
Anonim2021.04.20 7:48
Prawda, ale wtedy oni jeszcze grali tych co nie kradną:) Hamulce puściły kiedy p. Szydłowa rzuciła hasło wam się te pieniądze po prostu należą. Aż przebierali nogami nie mogli się doczekać w końcu zezwoliła. I poszło. Tornistry dzieci? Spoko!:) Należą się im też! Im wszystko się należy, oni z PiS!
AAAtomek2021.04.19 21:39
Ale potem zostać szefem komisji do zbadania tego....... ? ;)
Japa2021.04.21 11:29
"Macierewicz to ...itd " A jak nazwać takiego który za piwo u buraka pozbył się resztek swojej kultury .
Anonim2021.04.19 18:48
Lichocka jak tam twoje pupilki w Trójce? Słuchalność spada, % słuchaczy odeszło bo powciskałaś swoich ulubieńców i płacisz im pensje z moich podatków. Taka kompetentna jesteś.
kapral CBA2021.04.19 19:03
Co to ma do rzeczy , gadzie?
jle_ffm2021.04.19 19:29
W tym przypadku ma i to dużo.
Anonim2021.04.19 20:39
Kapralu ta śmierdząca maciora jest jak gówniany midas. Czego się nie dotknie obraca w szit. Jeśli mówi że coś jest czarne to na 100% jest białe. Jak się nie pomyli to prawdy nie powie. Już zapomniałeś o "paluszku" w stronę medyków? Ona potrafi tylko psuć, niszczyć i rujnować.
Foster2021.04.19 18:37
Propagandziści z PIS są naprawdę nieobliczalni. Czy Wy nie macie wstydu ?. Z tego co pamiętam to Ewa Kopacz była najbardziej zaangażowana w realizacji zadań związanych ze sprowadzeniem zwłok po tej katastrofie do kraju.
Foster2021.04.19 18:39
Porównajcie sobie zachowanie Macierewicza a Ewy Kopacz ?. Co robili w tym samym czasie ?
jle_ffm2021.04.19 18:49
Anton zwiewał z wagonie z zasłoniętymi firankami.
miki2021.04.19 18:43
wstyd nam że mieliśmy taki PO rząd wybrany przez wyborców PO ...wyborcy z PO zgotowali nam taki los ..
M2021.04.19 18:50
Taki, czyli jaki? Pełno tu miłośników ogólników. Wygłaszają teorie, z których kompletnie nic nie wynika.
miki2021.04.19 19:03
beznadziejny ..lub nawet działający z premedytacją na szkodę Polski ... po pierwsze stare złomy TU-154 wycofane ze wszystkich linii cywilnych powinny być sprzedane do Afryki.. p drugie samolotów NATO nie powinno się remontować w Rosji .. po trzecie wojskowy lot wojskowy samolot przemianowany na cywilny i oddano śledztwo które zostało sfałszowane dość ordynarnie i widać to nawet gołym okiem ... czyli mamy do czynienia ze zdradą... pozwolono kraść VAT na paliwie ..PiS to "pozamiatał" w 1,5 miesiąca ..zaliczka przy wjeździe paliwa do polski.. nadmierne PO-deficyty...ukradzenie drugiego filaru .. nie korzystne umowy z Gazpromem ..np. umorzenie 1,5 miliarda PLN Gazpromowi itp. jakie postulaty ma PO ? likwidacja CBA i IPN ..a ostatni zaczęli "pedałować" z lewakami ... PO_PSL-SLD to V kolumna .. i to nam wyborcy PO zgotowali ..to już wiesz jaki mieliśmy O-rząd ? ano taki ... nie sprawdzając kto przyjechał w trumnach przez polską granicę ..złamali prawo... a o skręconym ( ws. Burdenko) śledztwie Milera to już szkoda pisać
miki2021.04.19 18:33
ustalmy fakty... faktem jest że w Moskwie nie zrobiono sekcji zwłok ... tylko bezładnie i ze złośliwością (zaszywanie śmieci) niby "po układano" w Polsce złamano prawo bo nie ustalono kto przyjechał w trumnach i też sekcji nie zrobiono ... i też złmanao prawo a Donald podpisał prokuratorowi Semeretowi ten rok działalności i Pani kopacz kłamała "w ramie w ramie" bo powinno przyjechać 100 polskich patologów (i chcieli przyjechać ) a przyjechało trzech z czego tylko jeden patolog ..wiadomo że ich do niczego nie dopuszczono ..a ale nawet gdyby to co zrobi jeden wobec 99 brakujących patologów ? a to zdjęcie to taka "wisienka na torcie" pani w rękawiczkach (w więc biologicznie brudnych) trzyma swoja filiżankę i z niej pije kawę ..jak by nie mogła pójść po przebraniu i umyciu się do pokoju socjalnego i normalnie wypić kawę... No się znalazły obrońcy Laski środy itp.. to podwójne złamanie prawa jest nie do obrony ..a picie (czy spożywanie czegokolwiek) w brudnych biologicznie ubraniach i rękawiczkach jest złamaniem przepisów sanitarnych ... Pani kopacz jest nadzwyczaj tępą i zakłamaną osobą .. i jest nie do obrony ...chyba ze jej PO-obrońcy tez chcą zostać PO-tępakami ?
gumowa kaczka2021.04.19 18:31
lichocka paluch prezesa
Saki Faki2021.04.19 19:03
Chcesz to cie wydmucham.
gumowa kaczka2021.04.19 20:15
serdecznie zapraszam
SLAWAN2021.04.19 18:11
Po ostatnich wystąpieniach pani "Środkowy Palec" mam wrażenie, że jej "wrażliwość" jest na pokaz i przypomina empatię zardzewiałego imadła. Najpierw zaorała Program III Polskiego Radia, a teraz nawołuje do cenzury telewizji publicznej po programie Pospieszalskiego. Wyjątkowo obrzydliwe babsko.
do srawan czy cóś2021.04.19 18:24
Tak, masz wrażenie , ale nic poza tym. Żebyś nie wiem jak się starał kopary nie obronisz ... tego, co zrobiła ona i twusku nie da się obronić ... środkowy palec lichockiej to przy ich wyczynach pikuś mały ...
Anonim2021.04.19 18:34
Wystarczy się minimalnie przyłożyć do czytania, aby zauważyć, że nawet słowem nie wspomniałem o Kopaczowej. Po prostu dno na zawsze pozostanie dnem, a nie sufitem. Natomiast twórcza przeróbka mojego nicka wiele świadczy o twoim poziomie. Bez odbioru.
chłopka2021.04.19 17:45
Cosik mnie wzięło dziś na pisaninę . Przypomniał mi się pogrzeb Mandeli i to jak kamery uchwyciły roześmianego Baraka Obamę żartującego i flirtującego z panią siedzącą obok . Aż żona musiała go zbesztać , co wyraźnie było widać . To ci dopiero był z wszech miar pouczający widok . A czym się różnił Mandela od Kaczyńskich i pozostałych ofiar ? Ano tym , że autentycznie walczył o wolność , był człowiekiem odważnym , pełnym poświęcenia dla innych , ze wszech miar godnym najwyższego szacunku . Nie był jak inni dekownikiem s......m w gacie w obawie przed niby represjami Stanu Wojennego . I nie poprawiajcie moich słów pod żadnym względem gdyż byłam walczącym Solidarnościowcem i doskonale wiem jak i co się wtedy działo . Poza tym mój bliski krewny był wtedy w SB i też informował mnie o tym co działo się po drugiej stronie . W ramach solidarności rodzinnej . I o czym my rozmawiamy ? Kopacz jako lekarz była przyzwyczajona do widoku zwłok. A poza tym co to za " elita " zginęła ? O ile mi wiadomo to elitę tworzą ludzie a nie funkcje które piastują . Elita to tytuły ? Prezydent , premier , minister , itd .? Na mnie też ta katastrofa nie sprawiła najmniejszego wrażenia . Katastrofa jakich wiele prawie codziennie . Większe wrażenie sprawiła na mnie katastrofa samolotu z Chórem Aleksandrowa . Wtedy się popłakałam i bardzo żałowałam , że nie mogę pojechać do Warszawy złożyć kwiatów pod ambasadą Rosji . A teraz ...........huzia . Nazywajcie mnie " kacapką " , pomiotem ubeckim itp. Będę zaszczycona . Ja jestem u siebie i cała reszta może mi nagwizdać .
o ...2021.04.19 18:19
... ty już sobie sama nagwizdałaś ... nie warto cię śmieciu komentować ...
chłopka2021.04.19 19:58
Na swoich śmieciach siedzi śmieć rodzimy . Może , gdyż to są jego śmieci . A inne śmieci się sprząta , wyrzuca na zewnątrz własnego podwórka . Tak już bywało w historii tej ziemi . Ale to nieekologiczne . Śmieci też może właściciel posesji przeznaczyć do utylizacji . Śmieci spotyka różny dalszy los . A śmieć na swoich śmieciach to już opoka . Tego nikt nie ruszy .
Anonim2021.04.19 18:21
Takie teksty to może pisać osoba całkowicie zimna, bezduszna,bez korzeni partyiotycznych, której rodzice nic nie przekazali o Polsce ,o jej losach , jej historii,dla której Polska to nic nieznaczący napis. Przerażające.
czyli ...2021.04.19 18:26
eskimos ...
chłopka2021.04.19 23:59
Skoro tak uważasz ? Nie będę Cię wyprowadzać z błędu gdyż nie miałoby to sensu a zajęłoby mi sporo czasu . Pozostań więc przy swoim zdaniu .
Anonim2021.04.20 7:55
No nie wiem. Troche racji możesz mieć. Trochę dziwne że jednych (obcych) opłakiwała a innych (swoich) nie. Ja miałem jeszcze inaczej. W obu przypadkach rozwalili się ludzie, przykro, ale żadnego z nich nie znałem, więc cóż...wypadek jakich wiele. W przypadku z chórzystami to nawet nie pamiętam, a ten nasz to byłem w pracy, a kiedy w tv leciał pogrzeb na Wawelu ja figlowałem z panną na golaska:) Życie płynie, cóż.
Franek2021.04.19 16:58
A raczej jej wrodzony idiotyzm na miarę PO.
ceramik2021.04.19 16:58
Kopacz się cieszy PO pijając tamtejszą okowitę, Tusk zaciska piąstki przed Putinem, czyli radość na całego. Tragedia udała im się bardziej niż planowali. ''Najweselej w prosektorium jest nad ranem'' i w te słowa z piosenki, Kopacz uwierzyła.
Grizzly2021.04.19 16:53
Ona się nazywa Joanna Licheńska
Grizzly2021.04.20 8:52
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Grizzly2021.04.19 16:52
Nie był to aż tak wielki powód by musiała płakać
Grizzly2021.04.20 8:52
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka! Won hieno!
bogdanus2021.04.19 16:22
"Kopacz zachowała się jak profesjonalista" To widziała że szczątki były wkładane z kilku ofiar. Nam mówili że segregacja zwłok bała według badanych komórek genetycznych. Te zdjęcia przypominają mi jak naziści z uśmiechem robili sobie zdjęcia a w tle znajdowały się zwłoki. Kopacz też się uśmiechała a w tle znajdowały się zwłoki. Różnica jest taka że Kopacz nie zabiła tych ludzi. Każdy kto robi sobie zdjęcia na tle zwłok i śmieje się jest pozbawiony przyzwoitości. Tym bardziej że była to tragedia milionów ludzi. W tych zachowaniach niema żadnego profesjonalnego zachowania, jest cynizm godny potępienia
Która z tych dwóch bardziej zaszkodzi Polsce?2021.04.19 16:15
Niekumata ministerka Tuska czy była gwiazda Polsatu chcąca karać za dyskusję na temat błędnej i szkodliwej polityki pandemicznej
Maciej2021.04.19 16:15
Towarzysz Stanisław M. był urzędnikiem. Towarzysz Stanisław M. skończył średnią szkołę. Towarzysz Stanisław M. był - SEKRETARZEM PODSTAWOWEJ ORGANIZACJI PARTYJNEJ !!!!!!!!!!! Towarzysz Stanisław M. bierze emeryturze - CZERTY TYSIĄCE ZŁOTYCH NETTO I ŚMIEJE SIĘ ZE TEGO !!!!!!!!! - Kto jest - BENEFICJENTEM ??????
Marek2021.04.19 16:14
czy nazwisko i sposób jaki pani potraktowała Pospieszalskiego cos pani mówi. Milcz bo jesteś obłudnikiem i tylko niszczysz słyszną sprawę.
Pablo2021.04.19 16:10
Osłanka Lichocka, dawniej tworzyła peany na temat Komorowskiego, teraz na temat Kaczyńskiego i Morawieckiego: religii pandemii i religii smoleńskiej. Gdy ten okręt zatonie, znajdzie się na innym
Która idiotka lepsza?2021.04.19 16:08
Ta od metra w głąb czy ta od cenzurowania Pospieszalskiego?
Przestań pierdolić i mendzić po forum!2021.04.19 16:11
Zajmij się czymś, zawołaj pielęgniarkę, żeby ci basen, albo pieluchę zmienila - cuchniesz koszernym gównem.
Anonim2021.04.19 16:20
Strasznie dużo wiesz o zapachu koszernego gówna - to konieczność życiowa czy takie oryginalne hobby? Zdradź jakieś szczegóły...
Mój WIFI jest zaczadzony tym gównem!2021.04.19 16:24
"Strasznie dużo wiesz o zapachu koszernego gówna"
Skrzypek na dachu2021.04.19 16:07
Pan Jaroslaw Kaczynski dobrze wie ze to byl tragiczny nieszczesliwy wypadek bo jak nie to kto winny ?
Przestań pierdolić i mendzić po forum!2021.04.19 16:12
Zajmij się czymś, zawołaj pielęgniarkę, żeby ci basen, albo pieluchę zmienila - cuchniesz koszernym gównem.
Piotrek2021.04.19 18:56
Projekcja?
JK2021.04.19 16:04
Jakoś umknęła mi w tym filmie scena w Smoleńsku, kiedy to Macierewicz i 100 parlamentarzystów PiS-u dowiadują się o katastrofie i zamiast wziąć udział w akcji ratunkowej, to jadą do restauracji na obiad. A potem szybciutko na dworzec i do domu. Czyżby cenzura?
miki2021.04.19 18:40
w wypadku możesz pomóc dopóki nie dojedzie policja i pogotowie ..jak dojedzie zabezpieczą miejsce zdarzenie i wszystkich postronnych wygonią .. tych 10 posłów było 30 km od katastrofy w Katyniu ... więc w pierwszych minutach nie mogli być na miejscu zdarzenia ..a po 15 minutach Rosyjskie służby (i słusznie) przejęły kontrole nad miejscem zdarzenie i nikogo by nie dopuścili ...tak jest w każdym kraju po wypadku... więc twój wpis i plusowi-klikacze świadczy tylko o tym że macie IQ -25 albo gorzej ...
Anonim2021.04.19 18:59
Ja w twoim przypadku widzę raczej tęsknotę za intelektem, ale interpretacja może być różna, zależy jak kto patrzy...
miki2021.04.19 19:10
no właśnie nie może ... jak służby zabezpieczą ..pogotowie przyjedzie .. to nikogo postronnego nie wpuszczą ... i słusznie... chyba że jesteś na miejscu wypadku od razu i oświadczysz że jesteś lekarzem a ofiary jeszcze żyją ... to jest jakieś pierwsze 15 - 20 minut ledwie... raczej osoby oddalone o 30 km nie mogły by skorzystać z prawa do interwencji w pierwszych 10-15 minutach ...bo ich tam nie było .. a Klich dostał akredytację chyba po 4 - 5 dniach ..nie szukaj intelektu .. bo nie trzeba ..wystarczy stanąć w prawdzie.. faktycznej ...
Topek...żydowska ratyzacja Polski2021.04.19 16:01
jako żyd bylem uratowany przez katoli ....JAK JA ICH KÖRWA TYCH KATOLI-POLACZKÓW NIENAWIDZĘ!
Topek2021.04.19 15:57
Trzeba wprowadzić ustawę o zabronieniu przybijania żółwika na pogrzebach, piciu kawy w prosektorium a w obecności nieboszczyków usta powinny być wykrzywione do dołu, tak by nie było widać jakiegokolwiek uśmiechu
Gest Lichockiej do Lichockiej2021.04.19 15:48
Lichocka, ty pisowska trolindo!
Patriota2021.04.19 15:44
To ja już jednak wolę obojętność pani Kopacz , od bezczelności pani Lichockiej.Mógłbym napisać jeszcze coś o Jej urodzie , ale Fronda wyśle do mnie smutnych panów których ostatnio namnożyło się jak mrówków.
Komusza corka lichocka warta kopaczi2021.04.19 15:41
obie won!
Anonim2021.04.19 15:38
Pani Joanna dobra cwaniara:) Doi z podatnika ile wlezie i faka jeszcze pokazuje hahaha. I co jej zrobicie szczekacze? 2mld na propagandę i fakulec hahahaha. Jest ustawiona! Nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobi? Klasyka:) Brawo Aśka! Napychaj kabzę!
Jacek NH2021.04.19 15:36
Dopiero po 11 latach Polacy zobaczyli zdjęcia rozradowanej, popijającą kawusię i robiącą słit focie Ewę Kopacz w rosyjskim prosektorium nad ciałami zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem. Uśmiechnięte, kokietujące fotki byłej minister zdrowia i później byłej premier, obutej w szpileczki, z rosyjskimi „medykami” pracującymi z „naszymi medykami ramię w ramię". Upiorna potworność! Jedna z ofiar katastrofy smoleńskiej w worku obok. Ten wydzierany układał do trumien ciała Polaków. Czekam na jakieś kolejne żarciki Tuska na twitterze
Piotrek2021.04.19 18:36
Co rocznicę tej tragedii będziesz dostawał takie odgrzewane kotlety - obie strony robią taką samą robotę w tej sprawie - Macierewicz też pewnie z uśmiechem popija kawusię i się pochyla nad kolejnym raporcikiem dla gawiedzi.
Anonim2021.04.20 7:56
Pierdoły. A Polacy dalej najbiedniejsi w UE. I to jest poważne, a nie jakieś kawusie i żółwiki.
Anonim2021.04.19 15:20
A co Ty byś Lichocka zrobiła na miejscu Kopaczowej. Pokazała byś fakolca agentom Putina? Nawaliłabyś w gacie i natychmiast uciekła do kraju, jak twój bożyszcz Macierewicz!
Anonim2021.04.20 20:09
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka! Won hieno!
Władysław2021.04.19 15:14
Nikt już chyba nie ma wątpliwości, czemu Tusk przed ucieczką do Brukselki, namaścił na premierkę właśnie Kopacz. Jej inteligencja emocjonalna zatrzymała się na poziomie kilkuletniej dziewczynki, jej pomyłki, lapsusy, błądzenie po dywanach, liczne kłamstwa i poziom intelektualny, potwierdziły jedynie mafijną zasadę - "nam mądrych nie potrzeba - potrzebni są tylko posłuszni". To, że takie coś do dziś funkcjonuje w polskim życiu politycznym, świadczy jedynie o sformatowaniu części wyborców przez medialną sektę.
HYMN KONFEDERACJI2021.04.19 15:12
https://www.youtube.com/watch?v=kCTrNb4uC-Y
PRZECZYTANE W INTERNECIE2021.04.19 15:07
Andrzej Duda - prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - to debil
T.2021.04.19 15:02
Dobrze, że się nie nachlała
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.04.19 15:01
czegóz sie spodziewać po SZMACIE, pła i paliła, jest juz tak obrzydliwa z e sie nie pokazuje OSZUSTKA PRYMITYWNA WIEDŹMA KŁAPACZ
Anonim2021.04.19 15:03
A ty - już po przyjęciu do swojego serca Najświętszego Sakramentu rozumiem - stąd ta miłość bliźniego. BRAWO!
syfon2021.04.19 15:05
To gimb - wyrośnięty ale gimb - od 2 lat 7 klasę powtarza. Jest trzepnięty tak samo jak jego gruba matka i ten idiota - jego ojciec
Oto Piss:2021.04.19 14:45
Lichocka, morda w kubeł i wracaj do szafy!
Skrzypek na dachu2021.04.19 14:43
Pani Minister Zdrowia w 2009 Ewa Kopacz miala racje kiedy wtedy odmowila zakup falszywej szczepionki na swinskie grype i za to trzeba jej podziekowac , czy sie dalej teraz usmiecha czy nie .
Przestań pierdolić i mendzić po forum!2021.04.19 14:58
Zajmij się czymś, zawołaj pielęgniarkę, żeby ci basen, albo pieluchę zmienila - cuchniesz koszernym gównem.
...2021.04.19 15:17
Tobie przydałoby się przypier....ć tak porządnie w ten pusty łeb krzyżem.
Anonim2021.04.19 15:36
Zgadza się. A pisowcy szczekali wtedy żeby kupować i ratować zdrowie i życie Polaków. Tak się podzielili w bandzie czworga, platfusy robią za europejczyków a pisowcy za patriotów.
janon2021.04.19 14:41
ciekawe czy fotki M. Ogórek też tak szokowały na tle szczątków ofiar PRL-u
SZOK!2021.04.19 14:45
PiSdzielce jak to u maniaków seksualnych bywa - podpatrywali jej majtki
SZOK!2021.04.19 14:40
Przypomnę, że J.K wraz ze swym bratem grali główne role w filmie gangsterskim
Anonim2021.04.19 14:48
To jest tylko film
false2021.04.19 14:38
NIC NIE JEST TAKIE NA JAKIE WYGLĄDA.
AAAtomek2021.04.19 14:37
Zjednoczona Prawica w stylu: "Nie potrafimy dokończyć raportu smoleńskiego i ściągnąć wraku wiec atakujemy Tuska i Kopacz".
Anonim2021.04.19 14:32
Sprawa jest o tyle przerażająca że Kopacz to najbardziej reprezentacyjna osoba w obecnej opozycji. Niestety to nadal poziom poniżej poziomu mułu. Trzeba się cieszyć że tylko tyle wstydu zrobiła ile zrobiła. Mnie jednak najbardziej przygnębiło zdjęcie Tuska który opierał się na ramionach Putina. Tyle lat po wojnie, nad polską tragedią znów obejmował się Rusek z Niemcem. Ale gdzieś tam mi świta że dobrze że w tamtym okresie nie było w rządzie Palikota bo po tym pajacu to smród byłby jeszcze większy.
kibic2021.04.19 14:30
tymczasem... https://prawy.pl/113744-lichocka-trzy-lata-temu-sprzeciwiala-sie-zakazowi-aborcji-dzis-sprzeciwia-sie-dyskusji-o-politycewobec-covid/
Anonim2021.04.19 14:46
kibic masz 100% racje
aba2021.04.19 14:28
Lichocka robi obrzydliwa propagande. Cała liturgia smoleńska PIS jest potwornym kłamstwem. Manipulacją
Botoks i pakuły2021.04.19 14:13
jak się śmieje to jej się odbytnica otwiera.
Maxx772021.04.19 14:10
Teraz tylko czekać kiedy wypłyną następne materiały dot. Donalda i jego ferajny... teraz cała ta ferajna nieźle trzęsie pełnymi gaciami... To jest sowiecka specyfika i pogarda dla sługusów..
Anonim2021.04.19 14:22
Buhahahahha, PiSdzielce nie mogą ogarnąć, że Donek to już dawno w innej lidze gra i takie piardy Pisdzielskich politruków to ma głęboko w pompie, jeśli je w ogóle zauważy.
Piotrek2021.04.19 14:49
Leki wziąłeś? Tusk ma się dobrze PiSd cię napuszcza, podnosi ci ciśnienie i emocje i to by było na tyle. Antek pracuje, robi raporty i ani prezydent, ani premier nie biorą tej pracy na poważnie, bo wiedzą, że to tylko propaganda dla naiwniaków takich jak ty.
PILNE! SZOK!!2021.04.19 14:08
Proszę pani, zacytuję pani gest z sejmu: P ie rdol się!
Samanta2021.04.19 14:08
To sobie autorytet znaleźliście....masakra. Lichocka to patologia- zwłaszcza po ostatniej akcji z Pospieszalskim.
Dziełanie "na rympał"2021.04.19 14:08
A kto organizatorem lotu do Smoleńska był - czy aby nie kancelaria prezydenta????
Anonim2021.04.19 15:08
"Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać" Lech Kaczyński.
Mim22021.04.19 14:06
Każdy ma to na co zasłużył - Kopacz ma swoje a bibliści swoje?!
Anonim2021.04.19 14:05
Buhahahhahhaha 😁😂🤣😂😁 Nędzny PiSdzielski politruk o inteligencji ameby ocenia kompetencje lekarza.... Jakby Kopacz pożarła obiadek a następnie spierd..liła do kraju wzorem Antoniego, to byłaby OK?
Piotrek2021.04.19 14:04
Czarnek powołuje nową dyscyplinę naukową w Polsce - biblistykę. Wg niego mamy w Polsce biblistów światowej klasy - super naukowców. Więc dajcie spokój niekompetentnej Kopacz - teraz w Polsce będzie kompetentnie i naukowo.
poPO=kurw...i złodzieje i mordercy2021.04.19 15:03
psychopato ty nawet nie wiesz z czym sie to je, a co dopiero ilu potrzeba lat, determinacji, biegłej znajomosci kilku języków obcych, starozytnych zeby zrobić doktorat z biblistyki, dla zobrazowanie ci prymitwie poPOwski powiem tylko , ze w Polsce takich ludzi jest kilkunastu!!
Piotrek2021.04.19 16:12
Jak się bierzesz za obronę, to warto zawsze przedstawić merytoryczne argumenty, ubliżanie rozmówcy zawsze źle wygląda, a szczególnie, gdy chce się podkreślić czyjś wkład w rozwój intelektualny.