TYLKO U NAS! ,,Media bez wyboru’’. Tomasz Sakiewicz: To skandaliczny atak na wolność słowa - zdjęcie
10.02.21, 16:37Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

TYLKO U NAS! ,,Media bez wyboru’’. Tomasz Sakiewicz: To skandaliczny atak na wolność słowa

241

Hasło trwającego protestu „Media bez wyboru” okazało się dobitnie prawdziwe. Jego zwolennicy postanowili odebrać wybór mediom, które z protestem się nie utożsamiają. Sieć Maxim wycofała ze sprzedaży „Gazetę Polską”, bo redakcja „nie solidaryzuje się” z protestującymi. Red. nacz. „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” podkreśla w rozmowie z naszym portalem, że nie ma poważniejszej formy ataku na wolność słowa od blokowania sprzedaży gazety.

Polacy zdziwili się dziś rano, kiedy włączając telewizor bądź odbiornik radiowy, zamiast zaplanowanego programu, obejrzeli komunikat o proteście mediów. Pod hasłem „Media bez wyboru” cześć prywatnych mediów w Polsce protestuje przeciwko planom rządu, który zapowiedział przygotowanie projektu ustawy mającej wprowadzić podatek od reklam. Wpływy z tej składki miałyby zostać przeznaczone na służbę zdrowia i kulturę (w tym same media). Zapytaliśmy red. nacz. „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza co myśli o tym pomyśle.

- „Może źle się stało, że rząd nie przeprowadził wcześniej konsultacji. Ze mną nikt się nie kontaktował, a tworzę różne media, również elektroniczne, od 30 lat. Mógłbym więc coś ciekawego na ten temat powiedzieć. Parę rzeczy doradzić czy odradzić” – mówi Tomasz Sakiewicz.

Wyjaśnia, że nie znając szczegółów projektu, nie można ocenić jego konsekwencji na funkcjonowanie mediów.

- „Naradzamy się od pewnego czasu, żeby zrozumieć ten projekt. Nie jest to proste”.

Jak wskazuje, celem ma być jednak właśnie samo wsparcie świata kultury i małych mediów.

Dziennikarz przyznaje, że zdecydowanie zabrakło komunikacji. Znacznie większym problemem dla wolności słowa jest jednak w jego ocenie akcja, którą obserwujemy od rana w polskich mediach.

- „To w większości banda hipokrytów” – stwierdza publicysta.

Podkreśla, że nie chodzi o wolność słowa, a o pieniądze.

- „Mówienie, że tu chodzi o wolność słowa, jest daleko idącą przesadą. Zwłaszcza w ustach tych, którzy próbowali wsadzać dziennikarzy Gazety Polskiej do więzienia” – mówi nasz rozmówca.

Do poważnego ataku na wolność słowa doszło dziś rano w ramach akcji „Media bez wyboru”, kiedy sieć Maxim odmówiła wystawienia do sprzedaży „Gazety Polskiej”, argumentując to „brakiem solidarności” z protestującymi.

- „To wydarzenie sprawiło, że będę uważał tę akcję za skrajne zagrożenie dla wolności słowa” – mówi Tomasz Sakiewicz podkreślając, że redakcja o samym proteście nie została wcześniej poinformowana.

- „Nie ma większego zagrożenia dla wolności słowa niż blokowanie sprzedaży gazety. Póki organizatorzy się publicznie od tego nie odetną, będę uważał, że ten proces jest po to, aby w Polsce ograniczyć wolność słowa” – dodaje.

Rozpoczęty dziś protest jest kolejną głośną demonstracją sprzeciwu wobec rządu Zjednoczonej Prawicy. W ostatnim czasie obserwowaliśmy manifestacje rolników, przedsiębiorców i tzw. „strajku kobiet”. Teraz protestują jeszcze media. Jakie będą skutki polityczne tej akcji?

- „Moim zdaniem żadne. Polacy nie będą umierać dla luksusu życia Gazety Wyborczej czy TVN-u. Ten proces nie będzie miał dużej siły wiodącej, jeśli nie dojdzie wokół niego do nieporozumień w obozie władzy” – przekonuje publicysta.

Odnosząc się natomiast do słyszanych już głosów dyplomatów Stanów Zjednoczonych i polityków Unii Europejskiej, którzy deklarują walkę o wolność słowa w Polsce, Tomasz Sakiewicz przypomina, że podobnej presji nie wywierano, kiedy takie rozwiązania wprowadzały państwa Europy Zachodniej. Zaznacza, że zdecydowanie większy problem na tym polu mają Stany Zjednoczone, gdzie uniemożliwiono byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi publikowanie treści w mediach społecznościowych.

not. kak

Komentarze (241):

M.2021.02.12 22:14
Wspieram Rząd w decyzji wprowadzenia podatku od reklam dla gigantów medialnych i wielkich szkodników dla polski. Tylko się nie wycofujcie!!!
x2021.02.12 22:53
Ale wiesz, że nowy podatek nie dotyczy tylko szkodników w stylu TVP, niektórych szkodników w stylu Radio Maryja nie dotyczy wcale, a dotyczy mediów demokratycznych i pro Polskich w stylu TVN?
Foster2021.02.12 16:31
Boże jaki on wypasiony. Żre za trzech.
Co chcesz? Słuszną linię ma nasza władza.2021.02.12 16:54
Niebawem Czarnek go przegoni.
Emeryt2021.02.12 10:42
Wczoraj widziałem tę wolność słowa w zestawieniu fragmentów programów z TVPinfo przygotowanych przez TVN. Autor nie iingerował w treści , nie dodawał pasków nie wprowadził nawet swojego komentarza. Zostawił to wszystko audytorium. Z perspektywy czasu te "złożone" analizy, te zapowiedzi i przepowiednie to lanie wody i malowanie trawy na zielono wyglądają naprawdę komicznie. Chyba czas aby realizatorzy TVPinfo zastanowili się nad sensem takich wypocin. Zastanawiam się, że ci ludzie nie martwią się o swoja przyszłość.Przecież w przyszłości nikt ich z takim CV nigdzie nie zatrudni.
Dam2021.02.12 13:08
Taka Holecka zarabia tam 40tyś miesięcznie (a Grodzkiemu śmiała wypominać, że ten zarabia 9 będąc światowej sławy lekarzem) więc jeszcze się nachapią tyle, że potem pracować nie będą musieli. Oczywiście z naszych. A może w takiej TV Republika potem zatrudnią, będzie twarzą "niezależnych" (od rozumu chyba) mediów.
Foster2021.02.12 16:39
Już niedługo - trzeba będzie prędziutko wy....jak przepowiadały polskie kobiety.
Felek2021.02.12 13:41
Do Emeryta: Szanowny Panie, to że Pan jak i ogromna część naszego społeczeństwa (wliczając w to mnie), widzi tą nachalną, bolszewicką wręcz propagandę i unika mediów publicznych jak ognia to jedno. Jednak nie zgodzę się z Panem w z tym, że brak tu sensu. Można powiedzieć wiele rzeczy o Kaczyńskim, ale na pewno nie to, że jest durniem. On doskonale wie czym są media i jak wpływowym dla polityki narzędziem potrafią być. Rozumny człowiek by pomyślał, że w XXI wieku, w kraju który przeszedł przez ponad 50 lat komuny, tak bezczelna propaganda i manipulacja w mediach jest nie do pomyślenia. A tu się okazuje, że część narodu nie tylko to ogląda (lub słucha), ale też łyka wszystko jak przysłowiowy pelikan. Kaczyński sobie zdaje sprawę, że zawsze się znajdzie duża grupa, której można napchać taką papkę do głowy i ta grupa odda na nich głos w następnych wyborach. Dlatego będą ładować miliardy naszych pieniędzy w to szambo (zamiast na służbę zdrowia np.), bo to im między innymi zapewni pośrednio trwanie przy korycie.
Anonim2021.02.12 0:22
katoszmata juz sie nie jaka w klamaniu. Jak jego katopedofilscy kolesie. zamknij ryja piska szmato! przyjda po was nasi kolorowi zolnieze. Wielu jest LGBT, smieciu katoklamliwy!
Grizzly2021.02.11 22:03
sakiewicz o wolności słowa... hmmm... kacap pchający nas w ręce moskwy... Ja już mam dość tego tłustego czwartku... Dobranoc... P.S. Sakiewicz nieźle przytył od pisowskiego triumfu
Grizzly2021.02.12 9:15
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
cam2021.02.11 20:13
HA HA HA HA HA HA - NEWS DNIA! Według Nielsen Audience Measurement, wczoraj czarna plansza w TVN24 miała... WYŻSZĄ oglądalność niż TV Republika pana Sakiewicza.... ROTFL......
Foster2021.02.11 17:08
Sakiewicz liczy na kolejne dofinansowania i to ze składki ściągniętej od TVN. Ma łeb na karku, pewnie po przodkach.
Foster2021.02.11 17:31
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won szmaciarzu tęczowy! Wje... cię z Onetu jak psa wściekłego to tutaj się wypróżniasz!
Foster2021.02.11 17:39
Zasmucę cię, ale to jest mój nick.
Foster2021.02.11 20:29
Wiedziałem bo ja bym takich bzdur nie pisał. Kompletna żenada.
gay2021.02.11 15:19
TVN. Wniosek: Gdyby to trwało tydzień, to nie wiedzieliby jak zawiązać sznurówki.
BRONEK BUL2021.02.11 15:11
Jak to bez wyboru - przecież można zmienić prace , wziąć kredyt ....
MaxFiend2021.02.11 14:53
"sieć Maxim odmówiła" - przecież mogą, bo jest wolność sumienia. Skoro drukarz może odmówić to dlaczego nie mogliby inni?
MaxFiend2021.02.11 17:32
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won szmaciarzu tęczowy! Wje... cię z Onetu jak psa wściekłego to tutaj się wypróżniasz!
Paweł2021.02.11 14:11
Protest mediów. Włodzimierz Cimoszewicz odpowiada Andrzejowi Dudzie - Słyszę głosy, że to narusza wolność słowa. Chwileczkę, tu chodzi o pieniądze - mówił w TVP Info prezydent Andrzej Duda o projekcie ws. podatku od reklam i proteście mediów. Co na to były premier, europoseł Włodzimierz Cimoszewicz? - Po pierwsze, dbałość o swoją kondycję finansową nie jest przestępstwem, tylko kwestią zdrowego rozsądku, dobrego gospodarowania. Po drugie, media, o czym pan Duda powinien wiedzieć, płacą - jak każdy płatnik podatku od osób prawnych, podatek dochodowy CIT - komentował w specjalnym wydaniu programu "Newsroom". - Gdybyśmy mieli w miarę niezależny TK, to tego typu awanturka, jaka w tej chwili ma miejsce, nie mogłaby przejść, bo Trybunał by w sposób oczywisty orzekł niekonstytucyjność takich rozwiązań. Byłyby one dyskryminujące wobec mediów w porównaniu z innymi płatnikami podatku CIT - stwierdził Cimoszewicz. - Oczywiście, że chodzi o wolność słowa. Bez niezależnych mediów nie ma wolności słowa. Będziemy słyszeli tylko kłamstwa z telewizji publicznej, które cały czas rozmijają się z rzeczywistoscią - podsumował, nawiązując raz jeszcze do słów prezydenta.
Patriota2021.02.11 12:10
Sakiewicz - zlituj się nad sobą..Nie jedz co najmniej do Świąt..Bo za chwilę eksplodujesz..!
Anonim2021.02.11 11:35
Media publicznie i ich akolici to szambo !!!
Zimne oko2021.02.11 11:29
To był miód na moje Polskie - patriotyczne serce!!! Na jaką niemiecką, polskojęzyczną gadzinówkę nie zajrzałem - tam żałoba!!! PROSZĘ was - ciągnijcie tak dalej!
Anonim2021.02.11 11:58
Jaka dziś pogoda w Moskwie towarzyszu lejtnancie?
Anonim2021.02.11 12:58
Zimne oko to nalogowy widz i sluchacz lewackich mediow - gdyby tak nie bylo - nie cieszylby sie - znaczy, ze oglada i slucha. Zreszta, co sie dziwic, skoro TVP to jedna wielka zenada
XD2021.02.11 10:45
Nikt Cię nie broni, Polsko, bo społeczeństwo oddało Cię na pożarcie Kościołowi Katolickiemu za parę groszy.
Henry2021.02.11 10:53
Lewactwo, ateiści, zboczeńcy czy aborcjoniści to nowy kościół, który za pomocą zagranicznych mediów chce wyleczyć Polaków z wiary w Jezusa i Kościoła Katolickiego. Gdyby nie Kościół Katolicki i jego księży Polacy zostaliby już dawno zniemczeni i zrusyfikowani. My Polacy NIGDY nie damy zniszczyć naszego Kościoła - zawsze wierni zgodnie z pieśnią Konfederatów Barskich z "Księdza Marka" Słowackiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
XD2021.02.11 15:35
P o l a c y! Do walki! Do broni! Niech żyje zjednoczone Wojsko Polskie, walczące o wolność Polski! Niech żyje sprzymierzona Armia Czerwona, niosąca Polsce wyzwolenie! Niech żyją nasi wielcy sojusznicy - Związek Radziecki, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone Ameryki Północnej! Niech żyje jedność narodowa! Niech żyje Krajowa Rada Narodowa - reprezentacja walczącego narodu! Nich żyje Polska wolna, silna, niepodległa, suwerenna i demokratyczna!
"Słuszną linię ma nasza władza"2021.02.11 9:52
j.w.
O tym nie dowiesz się z Frondy2021.02.11 8:32
To z wolnych mediów dowiadywaliśmy się o przekrętach Szumowskiego, nartach Emilewicz czy pobycie w hotelu Pawłowicz.
Norman2021.02.11 8:44
Za to wolne media nie informowały np o głosowaniu POwcó w PE za przyjęciem ACTA.
opty2021.02.11 8:54
O sPOtkaniach przy śmietniku, telefonach do sędziów o ustalenie wyroku, "uwalenie" kontroli US dla żony ministra "Zegarka"..........
Dam2021.02.11 10:16
Płacą ci za takie kłamanie, czy robisz to tak po prostu, z miłości do partii? Bo ja o tym w GW czytałem.
Walter2021.02.11 8:08
Podatek od mediów, który chce ustanowić w Polsce Prawo i Sprawiedliwość, od kilku lat obowiązuje na Węgrzech. Wprowadzenie go przez Victora Orbana było kolejnym kamykiem do uzależnienia mediów od władzy. Mediów, które już w zdecydowanej większości należą do osób powiązanych z węgierskim premierem. – Pluralizm mediów bardzo zanika, co oznacza, że przekaz, który jest generowany z góry do dołu uniemożliwia samodzielną czy krytyczną ocenę.
o ...2021.02.11 7:36
... zachodzę wczoraj na mendia, patrzę, a chłopaki jadą na DOS-ie ... a dziś w końcu przeszli na windę ... cóż za szalony postęp! ...
xxx2021.02.11 5:29
Ale radocha!!! Ja bardzo proszę strajkujcie dalej cyt. do końca świata i jeszcze jeden dzień!!!
Sakiewicz2021.02.10 23:49
Chrum, chrum, skandal, chrum, spisek, kwik, kwik, atak na wartości, chrum, kwik, kwik!!!
David Duchovny2021.02.10 23:42
Sakiewicz, ale jesteś fajny :-( ________________________________________________________________________________________________ „Ona słucha Bistie Boys…”
duchowny2021.02.10 22:45
Teraz przez te protesty widać, jak mało polskiej telewizji i internetu a lu niemieckiej telewizji i innych mediów. Skandal ! Nie ma złego które by na dobro nie wyszło.
Nie gniewaj się na mnie, Polsko2021.02.10 22:41
#Kaczyński nie jest wieczny. Raczej zmierza ku odlotowi.
Anonim2021.02.10 23:47
Nie życzę mu źle, ale szampana w lodówce trzymam.
wasabi2021.02.10 22:30
A prawicowe media wiedza o tym ze władza sie kiedyś zmieni ale podatek zostanie (bo chyba wtedy nie bedą krytykowac podatki wprowadzonego przez PiS), wczeniej czy później i tak udezy w nich.
mocna encja empowska2021.02.10 22:04
Mocno nalana gęba Sakiewicza na skrinszocie.
My są już Amerykany2021.02.10 21:20
Glany, plamy i piżamy. A Seul zalany.
To jest ciekawsze niż "czarne ekrany"!2021.02.10 21:08
Kto słyszał o "Fermi Paradox"? Oczywiście nikt. A kto to jest Fermi? To ten, który zrobił w USA "Fat Man" i "Little Boy", rzecz jasna, nie sam. - - - W 1950 Fermi zapytał? Gdzie są "aliens" - przybysze z Kosmosu? I zaczął liczyć, i co mu wyszło? Göwno, nie ma żadnych "aliens". - - - - Universe - Wszechświat liczy niecałe 14 miliardow lat, ludzie na Ziemi pojawili się około 200 tyś. lat temu czyli zaledwie 0.01% czasu istnienia Wszechświata. Wszechświat miał miliardy lat czasu na rozwój innych cywilizacji a te skolonizować Wszechświat ... I gdzie one są te "cywilizacje"? Jakąś odpowiedź na to daje tzw. Drake Solution. - -- - Wygląda na to, że jesteśmy sami w całym Wszechświecie.
Ja słyszałem2021.02.11 8:35
A słyszałeś dziadku o "WOW! Signal" albo o "BLC-1" ? https://astronomy.com/news/2020/12/heres-what-we-know-about-the-signal-from-proxima-centauri
I pamiętaj, żeby nakarmić wilczura2021.02.11 8:37
Szabes nie szabes, niedziela nie niedziela - gadzina głodna hehehe
Maria Błaszczyk2021.02.10 21:05
"Polacy nie będą umierać dla luksusu życia Gazety Wyborczej czy TVN-u". Ja już pomijam, że ten luksus to głównie śmieciówki i grosze, bo to akurat nieważne. I dla mnie też Wyborcza albo TVN to ani siostry ani swatki. Tyle tylko że po pierwsze, przede wszystkim to trafi w lokalne media, jakieś tam gazetki czy portaliki opisujące przekręty wójta, zboczenia proboszcza czy łajdactwa lokalnego największego przedsiębiorcy. Bo przy życiu zostaną tylko te należące do naszego lokalnego Gazpromu Media. A po drugie - nie jest chyba dobrze, jeśli dopuszcza się tylko jeden rodzaj prasy - akurat taką, która lubi urzędującą władzę? Swoją drogą - nie niepokoi państwa sytuacja, gdy jednym wzorcem jest rosyjskie przejęcie dużej części mediów przez ogromny państwowy koncern energetyczny, a drugą ten z prorosyjskich Węgier, gdzie nie ma już żadnej większej nieprorządowej telewizji czy rozgłośni radiowej, a kolejne gazety i portale są przejmowane przez ludzi Fideszu? Czy aby na pewno ta Rosja to jest taki raj na Ziemi, by koniecznie zaprowadzać w Polsce wszystko, co sobie tam wymyślą?
dr2021.02.10 22:14
że się TVN-y i inne plusy same wyłączyły to dobrze...tyle tam badziewia.. . nikt nikogo nie chce zablokować tylko opodatkować reklamy ... ale do meritum : 300 lat temu niestety absolutyzm sąsiadów przejął demokratyczną Polskę ... problem jest taki że w Niemczech mamy absolutyzm medialny 100% kapitału medialnego Niemieckiego w Niemczech a w Polsce kapitału 95% rynku medialnego należy do kapitału Niemieckiego no to mamy w Polsce absolutyzm Niemiecki w 95 % media ? to podobno czwarta władza.. więc jak PiS trochę "przytnie pazurki" to wielkie larum mam prośbę : do ło-onet-u i innych TVN bądzicie na czarno do końca świata i jeden dzień dłużej .. i jeszcze spuście po sobie wodę
Maria Błaszczyk2021.02.11 23:23
Eeee... No nie. To nie chodzi o opodatkowanie - jakby chodziło o opodatkowanie, to trzeba by zaczęli od Google i Facebooka i takich tam - a nie gazetek w każdej gminie, które i tak ledwo dyszą, podobnie jak Agora, bo tam są pieniądze, a nie w balansujących na granicy rentowności mediach tradycyjnych. Do tego naprawdę gołym okie widać, jak do "Słowa Niezależnego", ale także "Fratrii" płyną pieniądze publiczne. Więc właśnie te z podatków. Po drugie - chociażby wspomniana Agora jest polska, a TVN amerykański - więc są to po prostu łgarstwa o tych 95%. Po trzecie - świat jest trochę większy niż Polska+Niemcy, ja np.mieszkam w Holandii, gdzie większość mediów jest w rękach zagranicznych, głównie belgijskich. I mają się dobrze. A po czwarte - serio chcesz żyć w świecie, gdzie media reprezentują jedną stronę? Pomijając już jakość tych mediów, bo TVN to, owszem, badziewie, o ile mi wiadomo, bo nigdy nie miałam telewizora. Ale słyszałam, że w TVP jest pan Zenek Martyniuk i "Rolnik szuka żony", "Familiada" oraz "Klan" - więc raczej w TVNie nie będzie gorzej, bo po prostu nie ma jak być gorzej... I chyba nie sposób oczekiwać, że w sytuacji braku konkurencji poziom im się podwyższy...
MY KONFEDERACJA!2021.02.10 20:55
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 𝐈 𝐖 𝐂𝐘𝐂𝐎𝐖𝐈𝐄. . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
Benedykt2021.02.10 20:55
Filmy przerywane reklamami trwającymi 10 minut; płace abonament za tv cyfrową a tu komunikat, specjalna audycja.... na okrągło.... czarny ekran.. TvN jak dla mnie - lepiej, że ciemno i pusto....
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski2021.02.10 20:55
Na frondzie nie ma nic o tym, ze Prezes kolejny raz zostal "Czlowiekiem roku" klubow gazety polskiej? To jest bardzo wazna wiadomosc!!
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.2021.02.10 20:52
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/ssakiewicz-przerobka-satyra-kaczynski.jpg
doradca2021.02.10 21:38
zamknij lepiej ryja ty parszywy antypolski padalcu, zanim ktoś ci tego nie zrobi
Chowaj Windows Do Piwnicy2021.02.10 20:42
Oj, Sakiewicz. Po co tyle jesz i pijesz za reklamy spółek skarbu państwa?
DWIE WIEŻE - DWA CHUJE: KORWIN i BOSAK2021.02.10 20:39
Kto jest wrogiem szczepionek i medycyny? - - - POLSKAJA KONFIEDIERACJA - "RADZIECKO-POLSKI NARODOWY KOŚCIÓŁ KATOLICKI", kretyństwo SEKTY Z "KOŚCIOŁA" tzw. "SCJENTOLOGII". Mają na sumieniu tysiące niepotrzebnie zmarłych dzieci a także dorosłych którzy mogliby być uleczeni. Ale nie tylko oni bo i inną SEKTA JEHOWYCH.
DWIE WIEŻE - DWA CHUJE: KORWIN i BOSAK2021.02.10 20:33
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
ala2021.02.10 20:16
Czy przez ten podatek PIS będzie przejmować media ? czy taki TVN , Polsat , FS , Amazon i zostaną wykluczeni ? podobny podatek funkcjonuje i w innych krajach zachodnich . Totalni bronią bogatych, którzy odprowadzają podatki w rajach podatkowych.....
Radziszewski-Walter-matis chuj nie "katolik"2021.02.10 20:30
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Co za bieda, co za strata2021.02.10 20:11
Premierem Polski jest oligarcha z wielomilionowym majątkiem w gotówce, nieruchomościach i dobrach użytku powszechnego. Zupełnie jak na UKRAINIE i w ROSJI.
MY KONFEDERACJA!2021.02.10 20:20
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 𝐈 𝐖 𝐂𝐘𝐂𝐎𝐖𝐈𝐄. . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
gośc2021.02.10 20:21
Aleś odleciał!!
165 milionów zł.2021.02.10 19:52
MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO: "Państwowe pieniądze płyną szerokimi strumieniami do biznesmena Tadeusza Rydzyka i jego instytucji. Doniesienia sugerują, że z różnych źródeł ministerstw i rządowych agencji płyną miliony w tajemnicy przed opinią publiczną. Tadeusz Rydzyk, według mediów, otrzymał łącznie ponad 165 milionów zł.
Konfederacja zaprasza:2021.02.10 20:20
Nasz "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB.
zdumiony głupotą jakiegoś debila2021.02.10 21:42
o czym ty pier...lisz ty popaprany antypolski padalcu? Chodzi o podatek koncernów, które doją Polaków, nic za to nie płacąc - ale debilom - twojego pokroju łatwo wmówić, że to zamach na jakieś niezależne media. Kto cię spłodził debilu?
Wojskowa CASA2021.02.10 19:51
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Według dziennikarzy, politycy PiS traktują samoloty jak prywatne taksówki i wykorzystują je w nieuzasadnionych sytuacjach. Media wymieniają przykłady m.in. loty Beaty Szydło wojskową CASĄ oraz lot Ministra Dworczyka do Wrocławia, gdzie prawdopodobnie ustalał kwestie dotyczące koalicji w sejmiku województwa."
ala2021.02.10 20:17
Dlaczego opodatkowanie wpływów z reklam w krajach zachodniej Europy jest czymś normalnym i nikt tam nie wrzeszczy o zamachu na wolność, niezależność i pluralizm ? U nas zagraniczne koncerny medialne uważają, że podatków w Polsce, tak jak u siebie, płacić nie powinny. Używając kilku prostych haseł o rzekomym zamachu na wolność słowa i zgodnie z ich oczekiwaniami prości ludzie podnoszą larum! Toczycie pianę i rzucacie jadem, choć sami nie znosicie nachalnych reklam i w swoich przeglądarkach macie pozakładane adblocki. Hipokryzja sięgająca nieba! I jeszcze jedno: podatek o który toczy się spór, nie tylko nie wszedł w życie, ale nawet nie ma jeszcze jego projektu. Dopiero podjęto temat, a media nawet nie chcą o tym prowadzić jakichkolwiek rozmów. Podwójne standardy? Moralność Kalego? Obłuda i hipokryzja? Takich mediów dorobiliśmy się w "wolnej" Polsce.
...2021.02.11 14:39
Takie idiotyzmy może wypisywać tylko elektorat pis, który intelektualnie odbiega od normalnej części społeczeństwa. Masz pojęcie chociaż ile i jakie podatki płacą media?
Majątek Premiera2021.02.10 19:49
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Według mediów Premier Mateusz Morawiecki żongluje swoim majątkiem tak, żeby pokazać z niego tylko to, co chce. Media donoszą, że co najmniej dwa razy, gdy Mateusz Morawiecki dostawał propozycję wejścia do polityki, część majątku przepisywał na żonę. Miało to dotyczyć, jak wskazują dziennikarze, między innymi prawa własności do nieruchomości."
MY KONFEDERACJA2021.02.10 20:21
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐋𝐈𝐃𝐄𝐑 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐄 𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐈𝐊𝐈 𝐖𝐀𝐋𝐂𝐙𝐘𝐌𝐘 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐙 𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐙𝐔 𝐙𝐀 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐄 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 - 𝐉𝐀𝐊 𝐃𝐔𝐌𝐍𝐈 𝐊𝐎𝐌𝐒𝐎𝐌𝐎𝐋𝐂𝐘!
Machloja PiS2021.02.10 19:48
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Jak podają media, w grudniu 2016 r. marszałek Sejmu Marek Kuchciński przeprowadził nielegalne głosowania (m.in. budżetu państwa) w Sali Kolumnowej Sejmu, nie dopuszczając do głosu posłów opozycji. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa „przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków służbowych oraz działania na szkodę interesu publicznego przez funkcjonariuszy publicznych” trafiło do prokuratury. Media donoszą, że ta jednak uznała, że nie doszło do jego popełnienia. Jednakże Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił decyzję prokuratury."
MY KONFEDERACJA2021.02.10 20:22
𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐈𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀𝐌 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐒𝐋𝐀𝐍𝐄 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐄𝐌, 𝐒𝐎𝐑𝐎𝐒𝐄𝐌 𝐢 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈.
ala2021.02.10 20:25
Jak można pozwalać na 90% obcych i wrogich Polsce wpływów. Kiedy wreszcie prawo o dekoncentracji mediów i zakazie obcego kapitału w udziale na rynku powyżej 20%? Ciekawy jestem, co by powiedział Niemiec, gdyby rano się obudził i ktoś mu powiedział, że 90% mediów jest w rękach Polaków?
SOP regularnie rozbijają samochody2021.02.10 19:46
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Według doniesień medialnych kierowcy SOP regularnie rozbijają samochody, a koszty napraw w samym 2018 r. wynosiły ok. 133 tys. złotych. Dodatkowo media informują, że kierowca Macierewicza w chwili wypadku nie mógł prowadzić pojazdu, a po kolizji Beaty Szydło kierowca innego pojazdu, który brał udział w stłuczce, był zaszczuwany przez prokuraturę."
MY KONFEDERAJCA2021.02.10 20:23
𝐙𝐘𝐂𝐙𝐘 𝐙 𝐍𝐎𝐖𝐘𝐌 𝐆𝐎𝐃𝐎𝐌 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐎𝐉 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐈𝐄𝐃𝐈𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐈 𝐙𝐋𝐀𝐏𝐀𝐍𝐈𝐀 𝐂𝐎𝐕𝐈𝐃𝐔 𝐍𝐀 𝐖𝐙𝐌𝐎𝐂𝐍𝐈𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌𝐔
wkurzony debilizmem antypolskich śmieci2021.02.10 21:46
co za czerwone gów.a płodzą i wychowują takich antypolskich debilów jak ty? Tylko takie gów.o nie łapie, że zagraniczne koncerny - w których rękach są największe polskie media - mają zapłacić Polsce zwykły, nic dla nich nie znaczący podatek. I o czym ty bełkoczesz antypolski smieciu? Lać takich jak ty po ryjach to przyjemność i obowiązek dla każdego Polaka. I mam nadzieję, że te czasy nadejdą
2 miliardy zł2021.02.10 19:45
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Według doniesień medialnych, MON w 2017 wydał ok. 2 miliardy zł na zakup 3 samolotów VIP bez przetargu. Krajowa Izba Odwoławcza uznała, że transakcja została przeprowadzona z naruszeniem prawa."
MY KONFEDERACJA oraz2021.02.10 20:24
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀𝐌𝐈 !!!
INTERNETOWE TROLLE PiS2021.02.10 19:44
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Wyniki badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Oxfordzki w ramach uznanego projektu Computational Propaganda Project wskazują, że Prawo i Sprawiedliwość korzystało z usług internetowych trolli w latach 2015-2017. Naukowcy przebadali 48 krajów, w tym Polskę."
MY KONFEDERACJA oraz2021.02.10 20:25
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: - 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀 𝐙 𝐊𝐑𝐀𝐉𝐔 𝐑𝐀𝐃 "𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐎𝐒𝐇𝐈𝐓𝟐𝟎" 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐀 𝐍𝐀 𝐄𝐔𝐓𝐀𝐍𝐀𝐙𝐉𝐄 -!
33 miliony złotych2021.02.10 19:43
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Jak informują media, miała być pomoc dla ofiar przestępczości, ale są poważne zastrzeżenia co do tego, na co naprawdę wydawane są pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości. Najwyższa Izba Kontroli po wyrywkowym sprawdzeniu zakwestionowała wydatki w sumie na 33 miliony złotych. NIK, według doniesień medialnych, zwrócił też uwagę, że po zmianach, jakie w Funduszu Sprawiedliwości wprowadził minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, sposób podziału tych pieniędzy nie jest przejrzysty, co z kolei rodzi pole do nadużyć."
MY KONFEDERACJA oraz2021.02.10 20:26
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
PRZEKRĘTY W MON2021.02.10 19:41
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "ak podają media, Bartłomiej Misiewicz pełnił funkcję szefa gabinetu politycznego w MON i zasiadał w radzie nadzorczej Polskiej Grupie Zbrojeniowej mimo braku wykształcenia wyższego. Dziś Misiewicz, jak wskazują dziennikarze, jest świeżo po areszcie z zarzutami korupcyjnymi, które dotyczą jego działalności w Polskiej Grupie Zbrojeniowej."
Foster2021.02.10 19:44
Co ty gadasz - przecież ten Misiewicz był od Tuska.
MY KONFEDERACJA oraz2021.02.10 20:27
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 !
40 tys. euro2021.02.10 19:39
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Z dokumentów, do których dotarł "Newsweek" wynika, że MELD zapłacił ok. 40 tys. euro za zorganizowaną w Polsce konferencję na 800 osób. Jej tematem miała być polityka klimatyczna Unii Europejskiej. Konferencja miała odbyć się w Krakowie, 30 czerwca 2013 roku. Tyle tylko, jak zauważyli dziennikarze - żadna taka konferencja 30 czerwca 2013 roku w Krakowie się nie odbyła. Tego dnia, jak wskazują media - w największej sali kina Kijów, miała za to miejsce partyjna konwencja Solidarnej Polski pod hasłem „Nowe państwo, nowa konstytucja”.
MY KONFEDERACJA oraz2021.02.10 20:29
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐓𝐀𝐒𝐒 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐎𝐑𝐀𝐙 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 !
4,5 miliona złotych2021.02.10 19:38
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Według doniesień medialnych - koszty miesięcznic smoleńskich regularnie wzrastały. Dziennikarze twierdzą, że wzrastało też zaangażowanie służb mundurowych, mimo, że nie było ku temu racjonalnych powodów. Według doniesień - w samym 2017 roku zabezpieczenie miesięcznic smoleńskich miało kosztować około 4,5 miliona złotych."
MY KONFEDERACJA2021.02.10 20:28
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐋𝐈𝐃𝐄𝐑 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐄 𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐈𝐊𝐈 𝐖𝐀𝐋𝐂𝐙𝐘𝐌𝐘 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 𝐙 𝐊𝐀𝐓𝐎𝐋𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐙𝐔 𝐙𝐀 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐄 𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 - 𝐉𝐀𝐊 𝐃𝐔𝐌𝐍𝐈 𝐊𝐎𝐌𝐒𝐎𝐌𝐎𝐋𝐂𝐘!
DWIE WIEŻE2021.02.10 19:36
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Prezes PiS Jarosław Kaczyński prowadził działalność gospodarczą dla spółki Srebrna, mimo że nie podał tej informacji w oświadczeniach majątkowych. Prasa informowała, że prezes PiS Jarosław Kaczyński zlecał prace na rzecz budowy bliźniaczych wież w centrum Warszawy - do tego celu, jak twierdzą dziennikarze, powołał specjalną spółkę, której nazwa nie wywołuje skojarzeń ze spółką Srebrna. Realizacja przedsięwzięcia, według dziennikarzy, uzależniona była od zwycięstwa wyborczego Patryka Jakiego w wyborach na prezydenta Warszawy. Dodatkowo, według doniesień medialnych, nie płacono za zlecone i wykonane prace austriackiemu biznesmenowi i prywatnie kuzynowi Kaczyńskiego. Ten, jak podają media, w desperacji nagrywał rozmowy, w których Kaczyński potwierdzał, że prace zostały wykonane, ale unikał zapłaty, kierując biznesmena do sądu. Biznesmen zgłosił sprawę na prokuraturę. Do dziś Jarosław Kaczyński nie został przesłuchany."; ";Jak informują media, informacje o wydatkach z użyciem służbowych kart płatniczych przez przedstawicieli władzy wykazały, że najwięcej, bo aż 19 milionów złotych wydali urzędnicy MON, a Antonii Macierewicz – szef resortu, według dziennikarzy, nie kontrolował tych wydatków i unikał pytań w tej sprawie."
ala2021.02.10 20:20
Czy przez ten podatek PIS będzie przejmować media ? czy taki TVN , Polsat , FS , Amazon i zostaną wykluczeni ? podobny podatek funkcjonuje i w innych krajach zachodnich . Totalni bronią bogatych, którzy odprowadzają podatki w rajach podatkowych.....
DWIE WIEŻE - DWA CHUJE: KORWIN-BOSAK2021.02.10 20:32
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
2 mln złotych2021.02.10 19:33
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Śledztwo dziennikarskie wykazało, że Ministrowie rządu PiS sami sobie przyznawali nagrody, które tak naprawdę były systematycznie wypłacane jako drugie pensje. Media podają informację, że w ciągu 2,5 roku rządów PiS na nagrody z publicznych pieniędzy wydano ponad 2 mln złotych"
ala2021.02.10 20:19
Dlaczego opodatkowanie wpływów z reklam w krajach zachodniej Europy jest czymś normalnym i nikt tam nie wrzeszczy o zamachu na wolność, niezależność i pluralizm ? U nas zagraniczne koncerny medialne uważają, że podatków w Polsce, tak jak u siebie, płacić nie powinny. Używając kilku prostych haseł o rzekomym zamachu na wolność słowa i zgodnie z ich oczekiwaniami prości ludzie podnoszą larum! Toczycie pianę i rzucacie jadem, choć sami nie znosicie nachalnych reklam i w swoich przeglądarkach macie pozakładane adblocki. Hipokryzja sięgająca nieba! I jeszcze jedno: podatek o który toczy się spór, nie tylko nie wszedł w życie, ale nawet nie ma jeszcze jego projektu. Dopiero podjęto temat, a media nawet nie chcą o tym prowadzić jakichkolwiek rozmów. Podwójne standardy? Moralność Kalego? Obłuda i hipokryzja? Takich mediów dorobiliśmy się w "wolnej" Polsce.
MY KONFEDERACJA!2021.02.10 20:31
𝐃𝐀𝐑𝐎𝐆𝐈𝐉 𝐍𝐀𝐒𝐙 𝐓𝐎𝐖𝐀𝐑𝐈𝐒𝐙𝐂𝐙 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍 - 𝐌𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐀𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐅𝐄𝐃𝐄𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 𝐙𝐀 𝐏𝐄𝐓𝐑𝐎-𝐊𝐎𝐏𝐈𝐄𝐉𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐋𝐊𝐄 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐀𝐌𝐈 𝐖 𝐖𝐀𝐓𝐘𝐊𝐀𝐍𝐈𝐄, 𝐖𝐀𝐒𝐙𝐘𝐍𝐆𝐓𝐎𝐍𝐈𝐄, 𝐖-𝐖𝐈𝐄 𝐈 𝐖 𝐂𝐘𝐂𝐎𝐖𝐈𝐄. . . . 𝐙𝐀 𝐑𝐎𝐃𝐈𝐍𝐔! . . . 𝐙𝐀 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐔! . . .𝐔𝐑𝐀𝐀𝐀!
2 miliardy złotych2021.02.10 19:31
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Pomimo apeli Obywateli i opozycji, aby 2 miliardy złotych przeznaczyć na onkologię, posłowie Prawa i Sprawiedliwości przegłosowali ustawę, która przekazała 2 miliardy złotych rocznie na media publiczne. Po burzliwej debacie w Sejmie i przegłosowaniu ustawy, posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała posłom opozycji środkowy palec. 2 tygodnie później Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę."
ala2021.02.10 20:19
Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem!!!
PANCERNY BANAŚ?2021.02.10 19:30
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Media donoszą, że szef NIK Marian Banaś posiada kamienicę, w której wynajmowane były pokoje na godziny. Biznes w kamienicy Mariana Banasia prowadzić mieli gangsterzy związani z mafią sutenerską. Po ujawnieniu afery przez dziennikarzy "Superwizjera" wyszło na jaw, że Prezes NIK mógł zatajać fakt posiadania kamienicy przed Urzędem Skarbowym."
DWIE WIEŻE - DWA CHUJE: KORWIN i BOSAK2021.02.10 20:34
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
KNF 40 mln. zł.2021.02.10 19:29
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Marek Chrzanowski spotkał się w cztery oczy z biznesmenem Leszkiem Czarneckim, który jest właścicielem m.in. Getin Noble Banku i Idea Banku. Podczas tej rozmowy, jak podały media, szef KNF sugerował Leszkowi Czarneckiemu, by ten zatrudnił znajomego prawnika. Przyjęcie do pracy tej osoby miało według szefa KNF pomóc w rozwiązaniu kłopotów banków należących do Czarneckiego. Jednocześnie miało sprawić, że inny członek KNF, nominat prezydenta Andrzeja Dudy, czyli Zdzisław Sokal, nie doprowadzi do przejęcia należącego do Czarneckiego, prywatnego Getin Noble Banku - za złotówkę przez (w domyśle) bank państwowy. Czarnecki twierdzi, że przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski zaoferował mu przychylność w zamian za blisko 40 mln zł. Tyle pensji miał dostawać prawnik Grzegorz Kowalczyk, którego Czarneckiemu polecił Chrzanowski."
DWIE WIEŻE - DWA CHUJE: KORWIN i BOSAK2021.02.10 20:35
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
MACHLOJE PiS-u!2021.02.10 19:28
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Jak wynika z informacji mediów oraz kontroli poselskich afera ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego składa się z kilku afer pachnących korupcją: Bezużyteczne maseczki od instruktora narciarskiego Instruktor narciarski ministra otrzymał kontrakty rządowe na kwotę ok. 5 milionów zł na sprzedaż masek filtrujących oraz chirurgicznych. Jak się okazało dostarczył towar nienadający się do użytku, z fałszywym certyfikatem. Sprawą tego wyłudzenia zajmuje się CBA. 100 mln zł za respiratory widma dla handlarza bronią Resort Szumowskiego kupuje ponad 1200 respiratorów od firmy handlarza bronią, która nigdy wcześniej nie działała na rynku medycznym. W czerwcu do Polski trafiło jedynie 50 urządzeń, chociaż zgodnie z umową dostawy powinny być realizowane od kwietnia. Ponadto okazało się, że za respiratory widmo ministerstwo zapłaciło 100 mln zł. Kupno testów po zawyżonych cenach od firmy związanej z PiS Ministerstwo zapłaciło blisko 47 mln zł za 365 tys. testów na obecność koronawirusa od poznańskiej firmy związanej z PiS. Jeden test kosztował aż 128 zł. Z doniesień medialnych wynika, że testy pochodziły z Turcji, gdzie poznańska firma kupowała je za ok. 34 zł za sztukę. Przepłacone przyłbice od żony instruktora narciarstwa Żona instruktora narciarstwa zarobiła kilkadziesiąt tysięcy złotych na sprzedaży przyłbic do bazy rezerw ministerstwa. Chodzi o sprzęt, który ministerstwo mogło kupować prosto z magazynów, a nie korzystać z pośredników. Dotacja dla brata Z doniesień medialnych wynika również, że Łukasz Szumowski, będąc w ewidentnym konflikcie interesów, przyjął stanowisko wiceministra w MNiSW mimo rodzinnych powiązań z firmami, które otrzymały i wciąż starały się o dotacje z podległego MNiSW Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Chodzi nawet o 200 milionów zł. W czerwcu 2017 roku, a więc tuż po tym jak został wiceministrem nauki, Łukasz Szumowski przepisał swoje udziały w spółkach medycznych na żonę, Annę, z którą ma rozdzielność majątkową. Dzięki temu nie musiał zawierać tych informacji w dostępnych publicznie oświadczeniach majątkowych."
DWIE WIEŻE - DWA CHUJE: KORWIN i BOSAK2021.02.10 20:36
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
Konfederata2021.02.10 19:27
Wy job waszu mat'. My kulturnyj narod. My Kaczinskawa j­ebiom za putinowskij grosz.
68 milionów złotych2021.02.10 19:26
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "68 milionów złotych - tyle, jak donoszą media, wynosić miał koszt przygotowania wyborów, które nie odbyły się 10 maja. Media informowały, że Jacek Sasin zlecał zarówno druk kart, jak i składanie pakietów wyborczych poprzez państwowe spółki: Pocztę Polską i Państwową Wytwórnię Papierów Wartościowych, mimo iż nie miał do tego żadnej podstawy prawnej. W rezultacie te 68 milionów zł wyrzucono w błoto"
gośc2021.02.10 20:23
68 milionów zł POwinien zapłacić Grodzki za niedoszłe wybory 10 maja.
ala2021.02.10 20:27
Jak można pozwalać na 90% obcych i wrogich Polsce wpływów. Kiedy wreszcie prawo o dekoncentracji mediów i zakazie obcego kapitału w udziale na rynku powyżej 20%? Ciekawy jestem, co by powiedział Niemiec, gdyby rano się obudził i ktoś mu powiedział, że 90% mediów jest w rękach Polaków?
2,5 miliarda złotych2021.02.10 19:25
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "GetBack S.A. finansował polityczne wykłady, które wygłaszali ministrowie Gowin, Morawiecki i Naimski. Poza tym, jak donoszą dziennikarze, GetBack jako jedna z nielicznych prywatnych spółek zamieszczała reklamy w mediach wspierających PiS. Media informują, że upadająca firma zarządzająca zobowiązaniami finansowymi tworzyła wrażenie, że jest nad nią parasol ochronny władzy. Dopiero w 2018 roku KNF zawiesiła obrót akcjami Getback na GPW. Wcześniej, jak wskazywali dziennikarze - ani ABW, ani CBA nie wykazały żadnej aktywności w tej sprawie. Dodatkowo media wskazywały, że ojciec premiera, Kornel Morawiecki, miał ubiegać się u syna o pomoc dla firmy Kąkolewskiego. Afera upadłego GetBack S.A., według doniesień medialnych, kosztowała Polaków ponad 2,5 miliarda złotych."
DWIE WIEŻE - DWA CHUJE: KORWIN i BOSAK2021.02.10 20:37
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
4 mld 336 mln zł.2021.02.10 19:23
BEZ WOLNYCH MEDIÓW NIE UJRZAŁYBY ŚWIATŁA DZIENNEGO MACHLOJE I PRZEKRĘTY OBECNEJ WŁADZY: "Grzegorz Bierecki senator PiS współtworzył SKOK-i, które nie były objęte nadzorem KNF (według dziennikarzy dzięki głosowaniom i zabiegom polityków PiS). Następnie, według doniesień, otworzył w Luksemburgu SKOK Holding, gdzie z czasem przeniesiono na własność spółki świadczące różne usługi SKOK-om. Jak podają dziennikarze, z oświadczeń majątkowych Biereckiego wynika, że w dobrym roku jego wynagrodzenie, pochodzące z różnych podmiotów powiązanych z systemem SKOK, przekraczało nawet 5 mln zł. Politycy i ludzie związani z PiS oraz SKOK, według dziennikarzy, brali w nich pożyczki, których nie spłacali. W 2013 r. SKOK-i zostały objęte nadzorem KNF. Media donoszą, że od 2014 r. upadło 13 kas SKOK, w których poszkodowanych było ok. 250 tys. osób. Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłacił deponentom 13 upadłych od 2014 r. kas blisko 4 mld 336 mln zł. (Dane na grudzień 2018)."
DWIE WIEŻE - DWA CHUJE: KORWIN i BOSAK2021.02.10 20:38
Szukasz przykładów jak Putin działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
Skrzypek na dachu2021.02.10 19:22
Gazeta Polska cenzuruje wypowiedzi ktore im sie nie podoba , na przyklad ze podatki w Polsce sa za wysokie ale Rzad PiS beztrosko marnuje grosz podatnika .
katolik2021.02.10 19:22
Ci którzy manipulują społeczeństwem, rządzący zdrajcy Narodu, wszyscy w sejmie, i wszystkie telewizje sa na usługach nazisty i mordercy Narodów billa Gatessa i Sorosa, którzy wszystkim zapłacili za szerzenie nieprawdy o koronawirusie, właśnie doszli do ściany. Sami wszyscy się wykańczają bo przyjęli za swego pana szatana. Zażrą się wzajemnie i ok.
To co się dzieje pod rządami PiS-u2021.02.10 19:21
to ch­ujoza pospolita.
Anonim2021.02.10 19:21
Trzymać czarną szmatę na czerwonych gębach....towarzysze. UUUURRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Józef K.2021.02.10 19:19
Sakiewicz, jesteś albo debilem albo cynikiem. Prezes , wzorując się na Węgrzech , chce finansowo doprowadzić do tego , by w Polsce był pełen wachlarz Trybun Ludu i Żołnierzy Wolności we wszelkich medialnych odsłonach i z pełnym ideologicznym monopolem . Opozycyjne poglądy - tak, ale w niszowych enklawach, z promilowym udziałem w rynku. IV Rzeczpospolita musi być tysiącletnia . Już ktoś kiedyś miał takie plany. Skończyło się na 13 latach , ale inni udawało się nawet ponad pół wieku. Pozostaje tylko wiara ,że musi to Rusi , a w Polsce jak kto chce.
Foster2021.02.10 20:02
Jest jednym z nich i udaje niezależne media.
ladychapel2021.02.10 19:16
Ale spokój od TVN, ale jestem szczęśliwy tą ciszą, itd. itp. - TVN tak wam hałasowało??? Przecież wy TVN nie oglądacie, więc nie rozumiem takich wpisów...
TFUEN2021.02.10 19:18
No włąśnie cicho było i jest, ale cytaty były. Po co mają być i cytaty.
katolik in statu nascendi2021.02.10 19:24
Poszła do trolów pisowskich formułka z Nowogrodziej, a trole ją posłusznie powtarzają w swojej głupocie z kaczy grosz od posta.
Konfederata2021.02.10 19:10
Eto tichyj strajku. Niczewo nie diejutsija. Biez siensu strajku płochih tieliewidenii.
...2021.02.10 18:57
Tak własnie przeglądam programy i widzę,że polo tv też na czarno. Co wy, intelektualne odpady pisowksie zrobicie bez disco polo?
Dziś2021.02.10 19:02
Nie zauważamy żadnej różnicy
...2021.02.10 19:25
Zauważysz zaraz jak się nawalisz.
oczko2021.02.10 19:08
rozumiem ze skoro to zauważyłeś to chyba z tego korzystasz
czarownik interiowo tvnowy2021.02.10 18:53
Czary maryyyy okularyyy popierajcie straaaaajk... No co? Zaczarowałem was!!!!!
Alojzy Cedzidło2021.02.10 18:52
Ciągle podkreślam ,że nie jestem ani politykiem ani uczonym . To po co zabierasz głos , ktoś powie . Z prostej przyczyny te wszystkie media czy przekaziory nie są tworzone dla uczonych Są tworzone dla takich jak ja (m.innymi) Ale jest i drugi cel . Służą do nabijania kasy właścicielom . A tam gdzie jest walka o kasę , władzę ( tu nad tłumem ) zanika uczciwość a prawda schodzi na drugi plan. Mamy w Polsce dwa żródła informacji. To rządowe i to niby prywatne , służące innemu panu. I tu jest pies pogrzebany . " Inny pan " nie chce utracić ani władzy ani kasy . A wolnośc słowa ? To . tylko wytrych .Że kasa jest ważna, widać to nawet w wypowiedziach pana red .Sakiewicza .
Menel B. Linda2021.02.10 18:48
Jestem chamem, i media to chamy. I dlatego mimo protestu przegramy.
NaziBarbi2021.02.10 18:45
Złamałam nogę, bobrze. Nie mogę tańczyć dobrze.
Glut w nosie Jarosława2021.02.10 18:44
Sakiewicz je, pije i tyje.
Foster2021.02.10 18:36
Czuję się nieswojo. Nie ma co oglądać. Same sukcesy - czy ja śnię ?
Super!2021.02.10 18:49
Wyjedź do niemiec na stałe. Tam są stace super.
Hmm2021.02.10 18:51
Zwłaszcza w Warszawie Rafała.
gumowa kaczka2021.02.10 18:36
Gazeta Polska to taka Trybuna Ludu -na przemiał z tym
Zimne oko2021.02.10 18:33
Miód na moje Polskie - patriotyczne serce!!! Na jaką niemiecką, polskojęzyczną gadzinówkę nie zajrzę - tam żałoba!!!
Polo2021.02.10 18:32
Pozwólcie mi zrozumieć Wasz tok rozumowania, jak PiS dał z Waszych pieniędzy 2mld na rządową telewizję, to było ok, ale to, że inne telewizje nie zabierają Waszych pieniędzy, tylko zarabiają na reklamach głównie od zagranicznych koncernów, to już źle?
ha2021.02.10 18:45
Te 2 mld to rekompensata tytułem utraconych wpływów z abonamentu - podziękuj Tuskowi.
Polo2021.02.10 19:51
To nie zmienia faktu, że to są nasze prywatne pieniądze...
zenio2021.02.10 18:32
Nieźle się spadł na rządowym wikcie. Ciekawe jak będzie kwiczał jak zmieni się władza.
Foster2021.02.10 18:31
Trochę jeszcze tych "niezależnych" zostało; TVP, TRWAM, Republika - jest wesoło.
Narodowiec2021.02.10 18:26
Będę głosował na PiS. Geje z konfederacji popierający obce media mnie zawiodły po raz ostatni.
Grizzly2021.02.10 18:36
O gratuluję, tort będzie z tej okazji?
gumowa kaczka2021.02.10 18:37
ze swastą z wafelków -pysznie
Grizzly2021.02.10 20:40
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Ciekawsze niż "czarne ekrany"!2021.02.10 18:24
Kto słyszał o "Fermi Paradox"? Oczywiście nikt. A kto to jest Fermi? To ten, który zrobił w USA "Fat Man" i "Little Boy", rzecz jasna, nie sam. - - - W 1950 Fermi zapytał? Gdzie są "aliens" - przybysze z Kosmosu? I zaczął liczyć, i co mu wyszło? Göwno, nie ma żadnych "aliens". - - - - Universe - Wszechświat liczy niecałe 14 miliardow lat, ludzie na Ziemi pojawili się około 200 tyś. lat temu czyli zaledwie 0.01% czasu istnienia Wszechświata. Wszechświat miał miliardy lat czasu na rozwój innych cywilizacji a te skolonizować Wszechświat ... I gdzie one są te "cywilizacje"? Jakąś odpowiedź na to daje tzw. Drake Solution. - -- - Wygląda na to, że jesteśmy sami w całym Wszechświecie.
ha2021.02.10 18:34
Cywilizacje mogły istnieć wcześniej, ale zapanował tam Homo-Gender i wyginęły.
Wylacz Babci Tvn2021.02.10 18:23
Ja juz powiedzialem babci ze tvn i polsat zbankrutowaly i nie bedzie juz miala tych kanalow i wykasowalem :)
wesoły romek2021.02.10 18:45
aleś ty głupi ,jak każdy pisior
Anty-propaganda2021.02.10 18:21
Dlaczego TVN i reszta szmatławców manipuluje i wmawia ludziom, że nienadawane są ich super programy? Wg. tekstów - to jest działanie podprogowe. To nie były moje ulubione programy ale przez moment wg. tekstu uwierzyłem. Dlatego gardzę protestem pseudomediów. Pozdrawiam Frondę, bywałem tu rzadko, będę codziennie.
szubienica przy okazji2021.02.10 18:24
Społeczeństwo jest już odporne na psycho sztyuczki telewizyjnych czarowników. TVN to już tylko tv-żule.
ale jaja!2021.02.10 18:19
kolejna wpadka dublera Kidawy - awaryjnego Rafaułka Czoskowskiego! miał zlikwidować Telewizję Polską, a zlikwidował TVN i POLSAT!!!! chachacha.....
Konfederata2021.02.10 18:17
TVN to nie trzpionowa tielevizija. Eto sluga Discovery. Liewackovo swoloczy z USA.
Wylacz Babci Tvn2021.02.10 18:16
Ja juz powiedzialem babci ze tvn i polsat zbankrutowaly i nie bedzie juz miala tych kanalow i wykasowalem :)
Precz z komuna2021.02.10 18:19
dobry pomysl, tez tak zrobie
Ferdek2021.02.10 18:21
To babcia się przerzuci na oglądanie tego co kupował ludzi i obrabiał panny na konkursach piękności, jak mu tam? Na J jakoś
Warek2021.02.10 18:22
Typowy wyborca PiSu - manipuluje innymi, nawet najbliższymi, tak samo jak nim manipulują.
henio2021.02.10 18:59
Moja babcia powiedziała, żebym wypie.dala.ł z tym rządowym goownem i zaczęła czytać książkę :D
Strajkująca lezba2021.02.10 18:12
PiS się nie odważy wprowadzić tych podatków bo Polska spłonie krwią. Chrońmy celebrytów i oddajmy im naszą forsę
cuda medycyny??2021.02.10 18:25
krwią? lesby, które jak same się określają " osoby z macicą, które nie czują sie kobietami", co oznacza, że nie maja periodu, zatem czyja ta krew? czyżby biedrońkowa?
bez obaw2021.02.10 18:09
Nareszcie niech wreszcie zaczną płacić jak przystało. Sorosowym szczujniom na pewno pieniążków nie zabraknie.
czarne POżydeczne! hihihi2021.02.10 18:08
dzięki czarnym ekranom na prywatnych stacjach TV, Polacy dowiedzieli się, że TVNowskie kanały które nie mają przy swoich nazwach logo tvn, TEŻ są TVN! !! np :TV PULS, ANIMAL PLANET, PLANET+, DISCOVERY SCIENCE, DISCOVERY, DTX, DISCOVERY LIFE, ID, EUROSPORT1, EUROSPORT2, TLC, TeleTOON+, HGTV, TTV, DISCOVERY HISTORIA, FOOD NETWORK, FOKUS TV, TV4, TV6, STOPKLATKA, POLO TV, ESKA TV, ESKA TV EKSTRA ZOOM TV, NOWA TV, WP, METRO TV. Kanały Polsatu przy swoich nazwach mają logo Polsatu, zatem nie ma problemu z ich identyfikacją.
Dziadek2021.02.10 18:17
Wszystko pięknie tylko taka mała uwaga, że te wszystkie kanały, łącznie z TVN, należą do Discovery...
Czyt2021.02.10 18:06
Sprzedawcy "szklanych paciorków" nie chcą płacić podatków. Podbili sobie tereny w Europie wschodniej i myśleli, że tak do końca świata nie będą płacić!
Ciekawsze niż "czarne ekrany"!2021.02.10 18:05
Kto słyszał o "Fermi Paradox"? Oczywiście nikt. A kto to jest Fermi? To ten, który zrobił w USA "Fat Man" i "Little Boy", rzecz jasna, nie sam. - - - W 1950 Fermi zapytał? Gdzie są "aliens" - przybysze z Kosmosu? I zaczął liczyć, i co mu wyszło? Göwno, nie ma żadnych "aliens". - - - - Universe - Wszechświat liczy niecałe 14 miliardow lat, ludzie na Ziemi pojawili się około 200 tyś. lat temu czyli zaledwie 0.01% czasu istnienia Wszechświata. Wszechświat miał miliardy lat czasu na rozwój innych cywilizacji a te skolonizować Wszechświat ... I gdzie one są te "cywilizacje"? Jakąś odpowiedź na to daje tzw. Drake Solution. - -- - Wygląda na to, że jesteśmy sami w całym Wszechświecie.
Sas2021.02.10 18:00
U mnie w Łodzi nieśmiertelne TESCO z 1990 roku, na Pojezierskiej upadło i go nie ma. Jak tak to i TVN też upadnie. Zobaczycie, to będzie piekny upadek.
Biedroń z penisem w pysku2021.02.10 17:56
MMMM MMMM MMMM mnie tam obojętnie MMMM MMMM nie oglądałem tvn bo tam nie ma gejowskiego porno. MMMM mmmm MMMM mniaam
adam2021.02.10 17:55
w neti niema kilku programów a umowe zemną mają gdzieś to jak płacić a chcą opodatkować reklamy najbogatrzych firm z zagranicznym kapitałem chcą żeby ludzie wyszli na ulce niedajcie się zwieść niech się podzielą zpolakami pieniędzmi prze cały ores transfomaci obce markety miały ulgi imonopol tak niemorze byc a polskie sklepy nie
Lubiący klaunów2021.02.10 17:54
Bez protestujących klaunów medialnych jest ciekawiej niż z nimi.
Nati2021.02.10 18:01
Ich protest to ciekawszy program niż codzienny program. Jutro będzie nuda jak zawsze.
Skrzypek na dachu2021.02.10 17:52
Podatki w Polsce sa za wysokie ale Rzad beztrosko marnuje grosz podatnika na cyrk tenczowej lewicy jak Pani Janda ktora ma za nic 2mln zloty .
Patriota2021.02.10 17:48
Ten strajk nic nie da. Cwelebryci muszą wyjść na ulicę i oberwać pałą od policjantów. Będzie super jak podczas SK.
hahaha2021.02.10 17:49
Moc obcych mediów nie porusza już tłumów.
Spoko i nudno2021.02.10 17:57
cwelebryta na ulicę nie wyjdzie bo to tylko cham.
Jak na wojnie!2021.02.10 17:46
JEBBUT JEBBUT JEBBUT!!! tvnu nie ma! JEBBUT JEBBUT JEBBUT!!! interii nie ma! JEBBUT JEBBUT JEBBUT!!! onetu nie ma! itd...
Polak2021.02.10 17:43
TVN, interia, onet i reszta bruku może Jarosławowi pociągnąć. A on ich skasuje jak kontroler gapowicza. Cudownie.
A Polsat?2021.02.10 17:49
j.w.
adam2021.02.10 17:59
jest okej panie polak
Zimne oko2021.02.10 17:42
Miód na moje Polskie - patriotyczne serce!!! Na jaką niemiecką, polskojęzyczną gadzinówkę nie zajrzę - tam żałoba!!!
Nie lajkuj swoich własnych komentarzy2021.02.10 17:45
bo to straszny grzech, prawie jak onanizm.
Ale rodeo dziś wieczorem pokażą?2021.02.10 17:35
j.w.
Profesor2021.02.10 17:34
Strajk odniósł skutek odwrotny, a ilość reklamacji np. w Polsat spowoduje tylko stratę tego usługodawcy. Strajk by się powiódł tylko wtedy, gdyby przekonano wszyskich lub większość elektoratu PiS. Zarozumiałe i tandetne zarazem medie przeliczyły się.
"Medie" ?2021.02.10 17:38
Wg Ciebie Solorz jest antypisowski? A może te całostronnicowe reklamy "Cyfrowego Polsatu" w "Sieci" i w "Do Rzeczy" Lisiecki i siostry Karnowskie publikują pro bono?
Spokojny Katolik2021.02.10 17:31
Teraz widzicie jaki byłby spokój bez czarnoekranowej tandety. Warto ich zlikwidować.
Anonim2021.02.10 17:32
kotojebca to lubi.
Sakiewicz2021.02.10 17:30
Chrum, chrum, skandal, chrum, spisek, kwik, kwik, atak na wartości, chrum, kwik, kwik!!!
lewak protestujący2021.02.10 17:27
Ja cały czas patrzę w czarny ekran tv4 i wyobrażam sobie film.
ha2021.02.10 18:31
Też tak mam - już sobie "oglądnąłem" na TVNie wszystkie części Władcy Pierścieni w wersji reżyserskiej, teraz oglądam Hobbita.
meanwhile in "tenkraj"2021.02.10 17:27
"Poland's nationalist government describes the proposed levy as a "solidarity fee" and says the aim is to raise money for the National Health Fund, and for culture, struggling with the coronavirus epidemic." https://www.bbc.com/news/world-europe-56007942
Skrzypek na dachu2021.02.10 17:49
BBC teraz zamienilo sie na rynsztok globalistycznego skrajnie lewicowego kamstwa . Bezbozna Bolszewicka Corporation .
Dziennikarz TVN2021.02.10 17:24
My w naszej tvn piszemy sami do siebie listy poparcia.
hakier internetowy2021.02.10 17:25
Namierzamy twoje IP.
Dziennikarz TVN2021.02.10 17:29
Pocałować mnie w d... możecie za przyzwoleniem bez namierzania. Każdy lewak kocha nasze d..y telewizyjne.
O tych wszystkich "telewizyjnych d....ach"2021.02.10 17:31
możesz sobie stary psychopato jedynie pomarzyć.
Dziennikarz TVN2021.02.10 17:36
Same syfiary przejechane, a ja mam ładną żonę.
"Mieć" to sobie możesz "części do wiertarki"2021.02.10 17:41
jeśli oczywiście nie ukradłeś ich ze sklepu.
taka prawda2021.02.10 17:22
Te tak zwane prywatne to media z większościowym udziałem obcego kapitału głównie niemieckiego albo sponsorowane wprost przez Sorosa.Przy takim finansowaniu oni sobie na pewno poradzą.
prawda prawdziejsza2021.02.10 17:30
Prenumerujesz "Sieci" lub "Do Rzeczy" ? Zauważyłeś całostronicowe reklamy Cyfrowego Polsatu? Właśnie rypła się twoja narracja.
Saluton, papo Franciso!2021.02.10 17:18
Dzisiaj nie przedłużono licencji ostatniemu niezależnemu radiu na Węgrzech: Klubrádió.
Foster2021.02.10 17:24
Tak będzie u nas ?
Anonim2021.02.10 17:31
Komuna bardzo tego chce, PiSdzielcy mocno nad tym pracują.
Anonim2021.02.10 17:33
Komuna bardzo tego chce, POdurnie mocno nad tym pracują.
Foster2021.02.10 17:53
Nie przypuszczałem, że PIS owi uda się w Polsce stworzyć stację TVP podobną do Russia Today.
Dziadek2021.02.10 18:10
Poczekaj, bo oni się dopiero rozkręcają!
XXXXiński2021.02.10 17:17
Bardzo mnie ucieszyła akcja z telewizją. Ogłupiających "rekłam" nie ma. Ogłupiających audycji nie ma. Cisza! Czy ja śnię????
Anon2021.02.10 17:20
reklamy są jedynie na kanale propagandowym, ale to już szczegół
XXXXiński2021.02.10 17:49
Kolega w tvn myli półgodzinne pasma reklam od filmu. Może na rozum wymyślą jakąś reklamę?
Juris2021.02.10 17:17
Tu nie chodzi o pieniądze, tu chodzi o zniszczenie wolnych mediów. "Wolną Europę" chyba przyjdzie reaktywować.
WAL kmiotów!!!2021.02.10 17:20
Nie wolnych, a niemieckich i ruskich mediów.
Anon2021.02.10 17:41
Polskie wcale nie znaczy, że wolne
kaka2021.02.10 17:17
Sakiewicz---dostal od ukrainskich tajniakow nagrode------ZA CO????????????????????????
Foster2021.02.10 17:56
... za nazwisko. Oni się szybko odradzają.
Wsza z TVN2021.02.10 17:16
Jesteśmy w naszej telewizyjce załamani, bo nikt nas nie popiara. Garstka debili jedynie.
Wsza z TVPiS2021.02.10 17:25
Głowa do góry i się nie przejmujcie naszą szmatławą TVPiS popierają jeszcze więksi debile niż was no ale my mamy kasę z podatków.
Mateo2021.02.10 17:16
Dziś na czarno wszystkie POsowieckie i POniemieckie mendy na czarno.I niech tak zostanie na wieki.
Babis2021.02.10 17:19
POsowiecka tvp tylko zapomniała jeszcze ubrać się na czarno bo jadła rano makowca
Anonim2021.02.10 17:13
Jak Lukoil prase przejal w Rosji - tak Orlen w Polsce. Jak Orban zlikwidowal niezalezne media - tak Kaczynkin w Polsce chce je zniszczyc. Kaczykin krytykuje Jauzela - ale postepuje tak samo
ladychapel2021.02.10 17:10
Tak jak operator telefoniczny nie ma prawa zmienić zawartej i podpisanej umowy - tak i rząd nie ma prawa zmieniać warunków koncesji podczas jej obowiązywania. Jak byś Frendzlu jeden z drugim zareagował, gdyby operator telefoniczny zmienił zawartą z wami umowę??? FINANSOWANIE ZABYTKÓW LEŻY W ROLI PAŃSTWA A NIE MEDIÓW PiSie SYNY
Anonim2021.02.10 17:11
Media tez nie malo ucierpialy na pandemii - i nie w ich obowiazku jest skladac sie na pokrycie jej kosztow pIsDZIELCE OBLUDNE -
Prawnik2021.02.10 17:13
To nie czytałeś np. regulaminu abonamentu telefonii komórkowej. Zawsze mogą zmienić regulamin i Ty możesz wypowiedzieć umowę bez okresu wypowiedzenia. Z dniem wejścia w życie nowego regulaminu. Tu też tak można. TVN może się zlikwidować.
nie pisz bzdur2021.02.10 17:15
Bzdura. Tvn może zrwać umowę bez konsekwencji, ale nowy regulamin może wejść.
hahahah2021.02.10 17:18
ty chory lewaczku. twoja tv i media leżą i kwiczą. nic im nie pomoże
Profesor2021.02.10 17:09
A urban i tygodniknie pl nie strajkuje. Łamistrajk.
Foster2021.02.10 17:06
Ludzie co się dzieje ?. Od rana nie ma żadnych programów TV. Czy teraz będzie tak zawsze ?. Przecież tej PIS - owskiej propagandy w TVP Info już nie da się oglądać.
Stary2021.02.10 17:10
Ja nie oglądam głupot, korzystam z cda.pl i śmieję się z idiotów oglądających tvn...
Foster2021.02.10 17:36
.......jak ten neobolszewizm przyspieszy, to i ty powinieneś się niepokoić, bo rewolucja pożera również swoje dzieci.
Robulki…2021.02.10 17:05
włączcie sobie Radio 357.
Sakewycz2021.02.10 17:03
Nie kupuję Gazety Polskiej. Nie oglądam TV Republika.
hahahaha2021.02.10 17:05
Dziś mułu informacyjnego też nie możesz oglądać.
Sakewycz2021.02.10 17:10
Słucham radiów patronackich. A jest ich kilka. Włącz moronie RNŚ albo 357.
Marek2021.02.10 17:09
Kupuj trybune ludu (gazeta wyborcza), to twoje zrodlo “prawdziwej” informacji
Sakewycz2021.02.10 17:11
Brak ci inwencji, pisdeczko :/
Quinn2021.02.10 17:16
Good for you....watch that propaganda coming out of TVN....
Kinol2021.02.10 17:03
Ten strajk to śmieszne nic, a jakby zechcieli dłuzej strajkować to byłoby samobójstwo... i dooobrze :))))) BRAWO PIS!!!!
To nie jest wolny rynek2021.02.10 17:02
Niech UKE ukara Maxim potężną karą. To jest nadużycie i monopolizm.
Goń bolszewika2021.02.10 17:01
SBeckie gazety i telewizje wprowadziły stan wojenny! Wtedy byłem przeciw, dziś jestem za - niech najdłużej protestują, jak najdłużej...
fdf2021.02.10 16:58
Łgać skłócać taki kołtun tylko jedno potrafi.
Anonim2021.02.10 16:58
Sakiewicz nie protestuje? Nie ma co się chłopinie dziwić. Każdy kolejny rok PiS-u u władzy to miliony z rządowych reklam dla Gazety Polskiej (czyli w Sakiewicza kieszeni).
...2021.02.10 16:53
I mówi to facet, który żyje tylko z reklam dawanych przez rząd, bo nikt tego ścierwa nie kupuje. Sakiewicz, rozliczyłeś się już z milionów na portal o puszczy?
dość propagandy tvn2021.02.10 17:04
Prenumerata GP jest obecnie większa niż tygodnika NIE, który zarabia na siebie.