TVN odpowiada na list pracowników. Kieli robi z siebie ofiarę: To przykry atak   - zdjęcie
02.03.21, 14:41Fot. screenshot - YouTube (Briefpl)/Mach240390 via: Wikipedia CC 3.0

TVN odpowiada na list pracowników. Kieli robi z siebie ofiarę: To przykry atak

16

Do 142 polskich i zagranicznych redakcji list otwarty wysłali byli pracownicy TVN Grupa Discovery, opisując ogrom nadużyć, do jakich dochodzi w stacji. Na porządku dziennym ma być inwigilacja pracowników, zwalnianie kobiet w ciąży czy cenzurowanie newsów. Teraz TVN odpowiada na zarzuty.

Z opublikowanego w mediach listu byłych pracowników TVN dowiadujemy się m.in. o kontrowersyjnej ankiecie, do której wypełniania byli zobowiązani. Pracodawca, pod pretekstem wykluczenia konfliktu interesów, domagał się informacji m.in. o prowadzeniu działalności gospodarczej, co pracownicy ocenili jako inwigilację.

W liście pracownicy stacji opisują również sprawę tzw. afery szczepionkowej, w której jednymi z głównych bohaterów byli zarządzający stacją Katarzyna Kieli i Edward Miszczak. Wedle autorów listu zagranicznemu właścicielowi stacji przekazywano ocenzurowane informacje na ten temat.

Teraz do zarzutów odnosi się sama prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA Katarzyna Kieli. Portal tvp.info.pl ujawnił wiadomość mailową, jaką wysłała ona do pracowników stacji. Przyjmuje starą metodę i próbując zrobić z siebie ofiarę, atakuje autorów listu.

- „W ciągu ostatnich lat niejednokrotnie byliśmy obiektem licznych ataków mających na celu zdyskredytowanie naszej firmy. Wczoraj do mediów trafił list, w którym padają różnego rodzaju zarzuty wobec mnie, kierownictwa firmy, TVN i grupy Discovery” [...] W dość zręczny sposób miesza on zdarzenia, które miały miejsce, z faktami całkowicie wymyślonymi, a wszystko to jest przeplecione rzekomą troską o przyszłość firmy [...] takie ataki to bardzo przykre doświadczenie”

- przekonuje Kieli.

Dalej wymienia zasługi dla polskiego społeczeństwa, jakimi w jej ocenie cieszy się TVN. Pisze o zaangażowaniu społecznym i akcjach charytatywnych.

- „Zmiany są trudne i często bolesne. To prawda, że z TVN rozstali się niektórzy pracownicy. Czasami była to konieczność, ale w wielu przypadkach były to również indywidualne decyzje osób, które po prostu miały inne plany”

- zapewnia.

Kieli dodaje, że stacja przestrzega „najwyższych standardów i mamy wdrożone rygorystyczne mechanizmy kontroli i zarządzania”.

kak/tvp.info.pl, niezależna.pl

Komentarze (16):

Rita2021.03.31 13:11
Po pierwsze jaka ona brzydka tfuj po drugie to pasierbica Justysi POchanke
Jan2021.03.3 8:56
Nigdy bym nie pomyślał, że za TVN- owskie kłamstwa i lewackość oraz jątrzenie i popieranie wszystkich ateistycznych zamieszek ulicznych w Polsce odpowiada Pani Katarzyna Kieli. Rozumiem, że to ona wyznacza ideologiczne kierunki funkcjonowania i propagandy TVN. Dla niej Rzeczpospolita Polska, Kościół Katolicki oraz hasło Bóg, Honor i Ojczyzna są tylko wyświechtanym frazesem, który rewolucyjnie i propagandowo należy zniszczyć, ośmieszyć i zastąpić ateistycznymi hasłami z nowomowy w której prawda = kłamstwo, wolność = zniewolenie a sprawiedliwość = dyktatura. Przykład USA i cenzura Facebooka pokazuje że pod płaszczykiem tolerancji likwiduje się konta i cenzuruje komentarze.
Grizzly2021.03.3 8:31
Do likwidacji ten szmelc medialny!
hamis2021.03.2 20:05
Obecna przewodnicząca rozwaliła ministerstwo obrony,a w nagrodę dostała tekę obecną.
ala2021.03.2 18:29
TVN-kij ma dwa końce!!!
Anonim2021.03.2 16:46
Nieudolna fałszywka
Zed2021.03.2 15:52
Tak się wszyscy rozpisują na temat tego listu, ale nie ma nikogo z jajami, kto po prostu wrzuciłby go do sieci w całości...
MaxFiend2021.03.2 15:18
Już wcześniej pisałem: List podpisany przez anonimowych „pracowników TVN”, a zatytułowany „TVN Grupa Discovery - destrukcja” - oj pisiaki pisiaki, musicie się bardziej wysilić :-D :-D :-D :-D
x2021.03.2 15:14
Pierwsze zdanie "artykułu" i już trzy kłamstwa - nie do 142, nie do redakcji i nie pracownicy TVN. Nie jest za późno, byście się nawrócili.
Anonim2021.03.2 15:11
czyli znowu skrzywdzona żydówka -- jak w filmie hamerykańskim
Anonim i banda jego klonów2021.03.2 15:06
Moje credo: Mój antypolonizm jest wrodzony i nieusuwalny. Szlag mnie trafia gdy słyszę Polska, a zwłaszcza Kościół. Bo Polska od początku swych dziejów była, nadal jest i zawsze będzie chrześcijańska. A tego nienawidzi mój pan – szatan. Moją metodą jest kłamstwo, krętactwo, bezczelność. Przykład tej metody: każdy ksiądz = pedofil, każdy żołnierz wyklęty = bandyta, każdy Polak = antysemita, każdy głosujący na PIS = faszysta itd. Pojęcie wstydu, honoru i prawdy jest mi z natury obce. W końcu jestem wiernym pachołkiem mego pana. Mam też broń specjalną - zarzut antysemityzmu. Stosuję ją bez wahania w przypadku każdej krytyki.
Anonim2021.03.2 16:45
S.S.I.J.
SKOK NA KASE2021.03.2 15:03
Rewolucja w emeryturach nabiera kształtu. 1 czerwca OFE przestaną działać w dotychczasowej formie, a oszczędzający w nich na emeryturę będą mieli do wyboru: przenieść pieniądze do ZUS albo zostawić je na Indywidualnym Koncie Emerytalnym. W tym drugim przypadku rząd pobierze prowizję - 15 proc. zgromadzonych środków. Opowiedni projekt ustawy rząd przyjął we wtorek. Teraz zajmie się nim Sejm.
Anonim2021.03.2 15:07
pomyliłeś artykuł :)
fui- Tupa i Kamieni TW Kupa2021.03.2 14:57
//////////
fdf2021.03.2 14:54
Szajs i plasik od tego ludzkość już odchodzi.