To się dzieje w Polsce! Obława z użyciem śmigłowca policyjnego w Raszynie pod Warszawą - zdjęcie
22.06.21, 14:05fot. yt/color display/screen

To się dzieje w Polsce! Obława z użyciem śmigłowca policyjnego w Raszynie pod Warszawą

4

Jak informuje PAP, w podwarszawskim Raszynie padły strzały przy próbie zatrzymania przez policję kierowcy do kontroli. W akcji bierze udział policyjny śmigłowiec.

Kierowca nie zatrzymał się do kontroli policyjnej i próbował staranować funkcjonariuszy, w wyniku czego policjanci oddali strzały w kierunku pojazdu.

Zdarzenia miało miejsce w podwarszawskim Raszynie. Kierowca początkowo uciekał samochodem, po czym porzucił samochód i zaczął dalej uciekał pieszo. Obecnie trwa obława policyjna m.in. z użyciem śmigłowca.

Stołeczna policja potwierdza okoliczności zajścia.

Kierowcy szukają policjanci z garnizonu stołecznego, śmigłowiec policyjny, sprowadzono też psy tropiące – poinformowała policjantka Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

 

mp/iar/pap/portal tvp info

Komentarze (4):

Po11... Kloakacjusz... pisze CYT.:2021.06.22 14:39
"Wy Polskie Biało Czerwone Ludziki !!!! My Chińskie Czerwone Lewackie Komuszki mordujemy dzieci na potęgę dziennie tyle co w Polandzie Alkohololandzie jest obywateli a rozmnażamy się lepiej niż króliki na reklamie kopulacji Radziwiła."
Martin Marco2021.06.22 18:02
Głupi czy zaczadzony ;D
Józef Bonkzdupytuska2021.06.23 6:38
Lewactwo odjeżdża. Matematyka jest genialna.
Klapaucjusz2021.06.22 14:36
Brawo Polska! Teraz mamy przestępców, których trzeba ścigać helikopterem. Za Tuska na przestępców spuszczało się psa Cywila a tych najgroźniejszych scigało się Polonezem por. Borewicza.