To się dzieje naprawdę! USA: Sataniści żądają nieograniczonego prawa do ,,rytuału aborcji'' - zdjęcie
13.08.20, 10:40Fot. Mark Schierbecker via Wikipedia, CC 4.0 / Belcebuesmipastor via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

To się dzieje naprawdę! USA: Sataniści żądają nieograniczonego prawa do ,,rytuału aborcji''

71

Przerażające doniesienia z USA. Jedna z tzw. „świątyń” satanistycznych w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła kampanię pt. „Szatańskie aborcje są chronione przez prawa wolności religijnej”.

Według „świątyni” aborcja jest satanistyczną praktyką religijną”.

W przywołanym przez telewizjarepublika.pl za serwisem Life Site news fragmencie ze strony satanistów czytamy:

Zgodnie z ustawą o przywróceniu wolności religijnej (RFRA) aborcje w pierwszym trymestrze ciąży są teraz zwolnione z niepotrzebnych przepisów dla wszystkich osób praktykujących religijny rytuał porodu w świątyni satanistycznej”.

Ogłoszono też loterię, aby zebrać 100 tys. dolarów na „prawa do aborcji”. Pierwszą nagrodą była… bezpłatna aborcja. Sataniści przekonując, że „rytuał aborcji” zapewnia „duchowe pocieszenie” oraz potwierdza „niezależność cielesną”.

Wszystko to brzmi niczym scenariusz horroru, ale niestety to przerażająca rzeczywistość. Owa „świątynia” zapewnia między innymi konkretne mantry do powtarzania w trakcie każdego rodzaju aborcji.

dam/Telewizjarepublika.pl,Life Site News

Komentarze (71):

Antek z Czerniakowa2020.09.10 21:01
"aborcja jest satanistyczną praktyką religijną”. - i tu mają świętą rację....
ole2020.09.10 14:48
DEMOKRACJA to najgłupszy ustrój w historii świata. Wystarczy popracować trochę w szkole, by zauważyć, że istot bezmyślnych, nieprzewidywalnych czy wręcz głupich, jest więcej, niż tych myślących i mądrych. A w demokracji najgłupszy ma tyle samo do powiedzenia, co mędrzec. No i mamy skutki - głupcy rządzą światem, bo stanowią większość.
JPIII2020.09.8 12:55
Sataniści mają rację. To są te same konkretne mantry do powtarzania w trakcie każdego rodzaju aborcji i modłów do bożyszcze zw. bogiem.
Adam2020.09.9 19:43
To bydlę podpisujące się jak wyżej, zarabia na wieczne potępienie.Nie myśl, że skończysz jako kupa błota, życie istnieje wiecznie , albo wieczna szczęśliwość albo wieczna rozpacz i cierpienie.A teraz wylewaj swoje brudy na mój wpis.
Radziszewski jehowy rabin Putina2020.08.13 16:21
𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!! 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !!!!
Jan Radziszewski2020.08.14 3:58
Robaczku żydowskie sierpem obrzezany a młotem zgnieciony pisałem ci nie wklejaj mojego nazwiska do swoich postów przecież wiesz że kłamcy żydowscy do słynnego Raju Mahometa wpadną a tam dziewicze Hurysy tj diabły będą wam żydom życie sexem Sado macho umilać
Jan Radziszewski2020.08.13 15:43
Już teraz jesteście tuż przed wydarzeniami, które były od dawna wam przepowiadane, a które niebawem będą zrealizowane. Zły duch wie, że coś wkrótce się wydarzy, dlatego szykuje on swoje siły do tego decydującego starcia. Przypominam wam o niezbędnych przygotowaniach do nadchodzących wydarzeń. Już niedługo ludzie masonerii spowodują kryzys jakiego jeszcze nie było. Z dnia na dzień pieniądze stracą swoją wartość, szybko skończą się zapasy żywności, a działania rządów zmierzać będą do oddania diabłu ludzi przez szczepienia, w których będą maleńkie nanochipy. One oddadzą pełną kontrolę nad tymi, którzy się jemu poddadzą. Niebawem też Judasze Kościoła Świętego wprowadzą nowy Mszał, w którym zabraknie słów konsekracji. Od tego momentu nie będzie Najświętszej Ofiary, która będzie sprawowana jedynie w domach modlitwy przez kapłanów, którzy się temu nie poddadzą. W międzyczasie zajaśnieje Świetlisty Krzyż na Niebie, którego będą chciały zniszczyć siły zła, lecz nic z tego im nie wyjdzie. Od chwili Jego ukazania za siedem dni, Ja Osobiście oświetlę całą zamieszkałą ziemię, Światłem Bożej Sprawiedliwości. W tym czasie zatrzyma się czas na kilkanaście minut, a każdy człowiek ujrzy stan swojej własnej duszy Moimi Świętymi Oczyma. Zanim demon zacznie ponownie działać, każdy z was otrzyma kilka tygodni, na naprawę swojego życia i podjęcie niezbędnych do tej naprawy decyzji, zwłaszcza tych dotyczących waszego zbawienia. W tym czasie niektórzy ludzie będą uniesieni na obłoki Nieba, znikając z powierzchni ziemi. Syn zatracenia, Antychryst rozpocznie swoje rządy także w Kościele Świętym.
szybka randka2020.08.13 15:42
Ja, "Lesiu" Keller-Krawczyk mam super oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
Jan Paweł II2020.08.13 15:34
Przecież to właśnie promuje fronda i PiS - pozwolenie na wszystko w ramach wolności religijnej.
matis - Radziszewski jehowy rabin Putina2020.08.13 15:21
𝐓𝐎 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐀 !!! 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐎𝐊𝐀𝐓𝐎𝐑 !!!!
Jan Radziszewski2020.08.14 3:54
nie wklejaj mojego nazwiska do swoich postów robaczku sierpem obrzezany a młotem zgnieciony - Piekło gore i czeka na was !! + Sąd Boży - BARDZO BLISKO +++ musisz wiedzieć - za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj. Sąd Ducha św. ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy, sodomici i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj. stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników diabłów w tym potępionych ludzi
matis892020.08.13 14:49
Dzisiaj odłamem satanizmu jest lewakoateizm bo to lewakoateiści głoszą religijne doktryny satanistów. Do tego mają oni swoich kapłanów w samym KK, noszących sutanny, a będący masonami, heretykami, satanistami. Ujawniają się oni w KK jak grzyby po deszczu za sprawą Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika, ponieważ czują jego wsparcie. Za wcześniejszych papieży katolickich musieli się oni ukrywać, teraz mają legal i wsparcie od Głowy Watykanu.
Darek2020.08.13 15:01
Ale bredzisz. Do Koscioła Szatana nie przyjmujemy masonów, a masoni nie przyjmują satanistów. Jednym z podstawowych warunków aby wstapić do masonerii jest wiara w Boga, w zależności od rytu niekiety musi to być też wiara w Jezusa lub wystarczy jakiekolwiek wyznanie teistyczne. Zaś sataniści nie przyjmują w swoje szeregi teistów, bo satanizm jest religią stricte ateistyczną, zaś biblijny Bóg jest dla satanisty symbolem czystego zła, opresji i przemocy Szatana zaś symbolizuje prawdę, piękno i wolność oraz moralność.
matis892020.08.13 16:41
Prawdziwym satanizmem jest masoneria, czyli armia antychrysta. W kulcie szatana, najniżej stoi lewactwo, później sataniści, a na górze stoją masoni. Sataniści i lewactwo to w istocie pionki masonerii, ich narzędzia. Podział ateistyczny i teistyczny jest w zasadzie pustą paplaniną. To nie ma żadnego znaczenia ani u masonerii, ani u ich pionków satanistów i lewactwa. Kluczowym jest tylko walka z Jezusem, Kościołem Katolickim i Bogiem w Trójcy Św., a wszystkie religie ateistyczne i teistyczne nie mają żadnego znaczenia. Zresztą masoneria, a za nią lewactwo i sataniści sympatyzują z Bergoglio, właściwe to sama masoneria buduje jego dobry wizerunek.
Darek2020.08.13 18:45
No proszę znasz się lepiej na satanizmie od satanistów, na masonerioi od masonów, może po prostu powinieneś skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, bo twoja choroba może być uleczalna, albo chociaż da się zatrzymać jej dalszy rozwój zanim postradasz resztę zmysłów.
Katolik-Polak2020.08.14 1:51
DARKU, DIABLE! ..JEŻELI TO PRAWDA, CO PISZESZ I NA TRZEŹWO,! TO W IMIĘ BOGA NAJWYŻSZEGO, SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO, ROZKAZUJĘ CI ZGIŃ , PRZEPADNIJ W PIEKLE NA WIEKI! ....AMEN!
Darek2020.08.14 2:00
Czy to nie podchodzi już trochę pod groźby karalne z art. 190 kk?
Dam2020.08.13 16:46
Zabawne. Jak w kościele szatana w USA znaleźli faceta molestującego dzieci, to najpierw go wywalili z kościoła, a zaraz potem wezwali policję. Jak to było w KK? Kto bardziej moralnie postąpił?
matis892020.08.13 18:01
Aborcyjne mordowanie dzieci i ich molestowanie pochodzi od szatana.
Darek2020.08.13 18:46
Ale wiesz że sataniści w Szatana tak samo jak i w Boga nie wierzą?
matis892020.08.13 18:55
Jak by nie wierzyli to by nie nazywali się satanistami, tylko wymyśli by se swoją nazwę. Do tego wyznają jego przykazania.
Darek2020.08.14 2:20
Ależ przykazania satanistyczne to napisał Anton Szandor LaVey, choć nasz założyciel faktycznie od czasu do czasu odlatywał nieco z wizerunkiem i estetyką to był zwyczajnym człowiekiem - filozofem, a nie żadnym Szatanem. No i nie wiem do prawdy co złego widzisz w naszych przykazaniach? Nie podoba Ci się zakaz krzywdzenia dzieci, czy może zakaz molestowania seksualnego, czy bardziej zakaz zabijania zwierząt jeśli cię nie zaatakują lub masz inne możliwości zdobycia pełnowartościowego pokarmu?
Darku ! Opanuj sie!2020.08.14 1:54
Co ty pleciesz? Przecież przed chwilą, co innego pisałeś o swoim Lucyferze! A teraz nie wierzysz?...
Darek2020.08.14 2:08
Niby co innego? Naucz się czytać. Satanizm to religia ateistyczna, jak buddyzm, Szatan jest symbolem jedynie pewnych idei i wartosci, takich jak prawda, poznanie, moralność, wolność, podobnie jak Bóg jest jedynie symbolem opresji, zakłamania, niewolnictwa i tyranii. To nie znaczy że wierzymy w istnienie jakiś magicznych stworzeń - po prostu nas Kościół założyli i tworzą ludzie wychowani w kulturze judeo-chrześcijańskiej to i z niej zaczerpnięto symbolikę jako uniwersalną dla ludzi współczesnych.
jerzy02020.08.13 14:40
konieczne jest zakazanie Satanizmu. A ich członków nalezy izolowac od ludzi tak jak bandytów, zboczeńców i złodzieji. zadnych praw dla ludzi nieprzestrzegającyh dekalogu. ,a przynajmiej paru przykazań. nie zabijaj,nie kradnij, nie cudzołóz. widzicie już do czego prowadzą tkzw. prawa czlowieka.Diabel bardzo się z nich cieszy i juz wymysla nastepne. np. wolnosc aby podrzynac gardla dziewicom i tesciowym.wolnosc w unicestwianiu przeciwników politycznych. wolnpsc aby móc gwałcic. ...mozliwosci jest sporo.A 10 przykazań gdyby czlowiek je przetrzegal to było by zycue bezpieczne i szczęsliwe dla ludzi.
Darek2020.08.13 14:56
Skoro żadnych praw dla ludzi nie przestrzegajacych dekalogu to w pierwszej kolejności należy odebrać wszelkie prawa katolikom, wszak żaden z nich nie przesterzega wielu z przykazań Dekalogu właśnie, jak choćby "pamiętaj aby dzień sobotni święcić" czy "Nie uczynisz sobie obrazu, ani rzęźby...". No i słyszałeś żeby ktokolwiek z satanistów cokolwiek złego komuś kiedykolwiek zrobił motywując to swoją religią? Bo ja nie znam takiego przypadku a do Kościoła Szatana należę prawie 20 lat.
Jan Paweł II2020.08.13 15:36
Akurat na gwałty pozwala Biblia, pod warunkiem, że wcześniej zabijesz rodziców gwałconej dziewczyny.
Dam2020.08.13 16:48
A jak była dziewicą i cię przyłapią, to wystarczy że zapłacisz jej ojcu trochę kasy i masz żonę.
dfjfghj2020.08.13 18:14
widzę, że tu niejaki derek i podszywający się pod JPII, opili się najtańszych bełtów i urwali się z satanistycznego obrzędu, bełkoczą jakieś bzdury jakby mieli kilka lat, otrzeźwiejcie trochę to może wam rozum wróci
agnes2020.08.13 14:32
Myślicie ze swatowie elity rozwalające teraz świat to jakieś tam wydumane lewactwo nie to właśnie czciciele szatana lub innego molocha komunizm to tylko maska
Darek2020.08.13 14:24
Jako satanista i członek Kościoła Szatana, muszę was zmartwić. Nasz Kosciół jest wpełni ateistyczny po prostu korzystamy z praw jakie daje państwo związkom wyznaniowym i kosciołom, bo religia a wiara w bóstwa to zupełnie rózne sprawy kompletnie od siebie niezależne. Tak samo jak budyści w żadne bóstwa, duchy, i demony nie wierzymy przecież, a z judeochrześcijańskiej mitologii czerpiemy symbolikę, gdyż złożyciele jak i w ogromnej większości członkowie naszego Kościoła urodzili się i żyją w kulturze judeochrześcijańskiej. Artykuł kompletnie idiotyczny, bo po prostu chrześcijanie w USA chcieli zaostrzyć prawo aborcyjne powołując się na prawo religijne, więc powołując się na to samo prawo nasz Kościół dał odpór tym idiotycznym zapędom i obnażył istotę problemu i absurdalność rządań kanibalistycznych katolików i innych sekt chrześcijańskich w USA.
Cool2020.08.13 14:33
Chłopie zmień dilera, bo długo tak nie pociągniesz .... i cię diabli wezmą! :-))
Janka2020.08.13 14:36
Naćpani to wierzą w duchy i gadaja z Jezusem.
Skoro jedni mogą przeistaczać...2020.08.13 14:18
...to inni mogą abortować. Proste? Proste.
edi2020.08.13 13:43
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Konrad2020.08.13 13:29
To jest logiczna konsekwencja legalizacji aborcji na życzenie. Jeśli taka aborcja jest prawnie ok, to czemu nie miałaby być (oczywiście z zachowaniem standardów sanitarnych) rytuałem religijnym?
Zbyszek2020.08.13 13:25
Degradacja ludzkiego życia prowadzi ku ludobójstwu. Ono już jest obecne w postaci prenatalnej i znowu postępuje, podobnie jak w XX stuleciu.
kałamarz2020.08.13 13:23
TAK, TAK TO CZASY OSTATECZNE, CZAS APOKALIPSY ....................
Darek2020.08.13 15:03
Już 5 tysięcy lat o tym bredzicie i nadal nic. Serio wam sie nie znudzi?
tybuk2020.08.14 2:01
Darek"!..A ty co? Żyjesz już 5 tys. lat, że to bredzisz? Gdzie ci się to przyśniło? ... Co bierzesz?
Fronda, korvva mać, opamiętaj się!2020.08.13 13:17
Konstytucja USA gwarantuje wszytkim WOLNOŚĆ wyznania. Jeżeli chodzi o aborcje - od tego są prawa indywidualnych stanów i wcześniejsza decyzja U.S. Supreme Court. Sataniści - negraliści - onaniści - ateiści-pederaści NIE SĄ PONAD PRAWEM!
Gal2020.08.13 13:05
Kilku zdegenerowanych- zagubionych ludzi robi to czego nie powinni. Oby się zawrócili nasi kochani bracia ze złej drogi. Zło zwyciężaj miłością.
Polak2020.08.13 12:38
I czym się to niby rożni od różnych żądań sekty katolickiej?
Joezak2020.08.13 13:02
Zabójstwem człowieka.
Polak2020.08.13 15:40
Pomijając kompletne oderwanie od rzeczywistości "argumentu" którego ożyłeś, jest olbrzymia różnica miedzy kanibalizmem sekty katolickiej a usuwaniem zarodków które jeszcze miesiącami nie będą się kwalifikowały jako człowiek.
Jadwiga2020.08.14 2:16
"Nie- Polaku"!... Po Pierwsze!.... Wielki błąd! ....SEKTA KATOLICKA NIE ISTNIEJE I NIGDY JEJ NIE BYŁO! ...COŻ TO? CIĘŻKO WAM SATANIŚCI WYMÓWIĆ SŁOWA, ŻE KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY UTWORZYŁ SAM PAN JEZUS CHRYSTUS!!?...MÓWIĄC /cytuję/: " ...TY JESTEŚ PIOTR OPOKA, NA TEJ OPOCE ZBUDUJĘ MÓJ KOŚCIÓŁ, ...A BRAMY... PIEKIELNE... GO NIE.... PRZEMOGĄ...."! JASNE ! KONIEC !!! ... NIKT Z BOGIEM NIE WYGRAŁ , WY TEŻ NIE...!
Polak2020.08.14 6:34
Zapoznaj się może choć pobieżnie z historią sekty katolickiej - sekta stworzona przez mitycznego nieistniejącego "Jezusa" (w rzeczywistości stworzona pod koniec 1 wieku przez Szawła z Tarsu jako sieć hotelarska) przestała istnieć po soborze nicejskim, gdzie drastycznie zmieniono założenia funkcjonowania sekty. Ot it cała "świętość" tej sekty.
Rodryg2020.08.13 12:33
Katolicy na mszach z kolei mają kanibalistyczne zapędy i jakoś nikt nie robi z tego afery ...
Anonim2020.08.13 13:14
Ciało i Krew Chrystusa są pod postaciami eucharystycznymi więc nie jest to kanibalizm.
Darek2020.08.13 14:17
W prawosławiu, ale w katolicyzmie jest mowa o transsubstancjacji czyli kanibalizm w czystej postaci.
Janka2020.08.13 18:49
Czym innym jest picie ludzkiej krwi i spożywanie ludzkiego mięsa jak nie czystym kanibalizmem? Jesteście odrażającymi degeneratami po prostu, aż się nie chce wierzyć że w dzisiejszych czasach takie rzeczy się robi i jeszcze dzieci w to angażuje, odrażająca perwersja i szczyt zwyrodnialstwa.
ladychapel2020.08.13 12:23
Napiszcie o tym jak walicie propagande przedrukowywujac w Kurierze Wilenskim artykuly z Gazety Polskiej i jak bredzicie o tym, ze celebryci pozyskuja z nienarodzonych dzieci substancje pomagajaca im wygladac mlodo.
ladychapel2020.08.13 12:32
coby nie bylo, ze zmyslam - prosze - fotka z KW i przedruk artykulu z GP https://ibb.co/Hx80wd2
Torchwood2020.08.13 12:17
Tak się to kończy kiedy Chrześcijanie usiłują przepchnąć swoje zabobony pod pozorem "wolności religijnej" do prawa. Inne religie te ustawy o "wolności religijnej" też mogą wykorzystać do przepchnięcia swoich interesów - a Sataniści są w Stanach ekspertami od takiego "trollowania". Podobnie było z pomnikiem tablic z 10 przykazaniami którzy sobie Chrześcijańscy politycy wybudowali - świątynia satanistyczna, powołując się na ten precedens ufundowała sobie pomnik Szatana.
w waszy juesej?????2020.08.13 11:31
no jak tak moze ten wasz sojusznik ;]
katolicka deratyzacja Polski2020.08.13 11:39
Nie wasz sojusznik,ale sojusznik POLSKI,ty ruska larwo smierdzaca.
Wojtek Polak2020.08.13 11:30
ja jestem za aborcją dla wszystkich którzy jej się domagają tylko niech przeprowadzają ją na sobie a nie na niewinnych bezbronnych istotach ludzkich. pamiętajcie wy którzy się domagacie legalizacji aborcji że za te zbrodnie kara was nie minie. módlcie się aby ta kara była na ziemi i o nawrócenie bo tam gdzie się tak na siłę pchacie jest tylko płacz jęk i zgrzytanie zębów.
katolik2020.08.13 11:27
naczelni mordercy ludzkosci, wyslannicy szqatana, masoni - soros i gates- fibnansuja kliniki aborcyjne
to nie wystarczy patroszenie kota?2020.08.13 11:23
za pomocą Margota?
Zygfryd2020.08.13 11:17
Widzę że diabelstwo omamia coraz więcej naiwnych i słabych w wierze , szatan już dawno przegrał i przegra i tylko naiwni wierzą w to że coś znaczy? Tylko Bóg daje to co może cie wypełnić i dać ci życie wieczne , ale musisz sam chcieć bo dał ci wolną wole, wiec nie bądź głupim i naiwnym w ułudę jego pokus i cywilizację śmierci którą omamia człowieka .
KrychaP2020.08.13 11:05
HAJL SZATAN!!!
Agnieszka2020.08.13 11:03
No tośmy sobie "sojusznika" znaleźli...
Gość2020.08.13 11:03
Przecież to wszystko jest dla beki, żeby pokazać wam katolom jak śmieszni jesteście z tym waszym świętym oburzeniem xD
katolik2020.08.13 11:45
wiesz,że ty nie masz w ogóle swiadomości co się dzieje za sprawa masonów
MaxFiend2020.08.13 11:56
Założyli państwo, które teraz jest mocarstwem? :-D
gruben2020.08.14 2:25
Gościu! Dla jakiej "beki"? ! Sam z siebie bekę robisz już od bardzo długiego czasu! Nawet nie musimy my tego robić! Jesteś sam ograniczony, wyzywając siebie od debili i od sku....! Jeżeli to ma być taka twoja beka? No to ja ci współczuję biedny człowieku! Lecz się...!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.13 11:02
oczywiście podtapianie dzieci wodą podczas tzw. chrztu lub przypatrywanie się śmierci i klepanie mantr tzw. ostatniego namaszczenia jest według katolów takie normalne...
katolicka deratyzacja Polski2020.08.13 11:10
Komunisci zamordowali juz setki milionow LUDZI za ich wiare w Boga,i wciaz im malo.
Anonim2020.08.13 11:26
Reytan, to dlaczego komunistó z PISu bronisz? Znowu proszków zapomniałeś?
katolicka deratyzcja Polski2020.08.13 11:43
Konfederacja to darwinizm spoleczny,czyli moralnosc zydowsko-protetancka i Wrog Kosciola Swietego.
Wojtek Polak2020.08.13 11:39
ta te twoje wpychanie sobie w odbyt obce przedmioty czy twierdzenie że baba to chłop a chłop to baba czy chłop przebierający się za wstrętnie wyglądającą babę niczym klaun z horroru to jest według lewackich ateistycznych zboków takie normalne. weź ty z tą twoją normalnością wleź pod ten sam kamień z pod którego wylazłeś i nie wyłaź pokrako.