Teksas zakazuje operacji zmiany płci u dzieci! ,,To maltretowanie nieletnich’’  - zdjęcie
16.08.21, 10:50Fot. via: Pixabay

Teksas zakazuje operacji zmiany płci u dzieci! ,,To maltretowanie nieletnich’’

17

Teksański Departament Rodziny i Służb Ochrony (Department of Family and Protective Services, DFPS) ogłosił, że operacje zmiany płci dokonywane na dzieciach stanowią maltretowanie nieletnich i mogą być przedmiotem zaskarżenia w sądzie. Deklaracja DFPS była odpowiedzią na zapytanie, jakie skierował republikański gubernator Teksasu Greg Abbott, czy tego typu operacje mogą być zaklasyfikowane jako nadużycie wobec nieletnich.

Jaime Masters, komisarz z DFPS, napisał w dokumencie przesłanym gubernatorowi: „Okaleczenie genitaliów dziecka poprzez operację zmiany płci jest maltretowaniem nieletnich, podlegającym wszelkim przepisom i procedurom dotyczącym maltretowanie nieletnich. (...) Ta chirurgiczna procedura fizycznie zmienia genitalia dziecka dla celów niemedycznych, potencjalnie wyrządzając nieodwracalną szkodę ciału dzieci. (...) Generalnie dzieci pod opieką i pieczą rodziców nie mają prawnej zdolności wyrażania zgody na leczenie chirurgiczne, co sprawia, że stają się bardziej bezbronne”.

W swoim piśmie Masters wyjaśnia, że lekarze są zobowiązani teksańskim prawem do zgłaszania DFPS przypadków maltretowania nieletnich, jeśli mają podstawy, by uważać, iż do niego doszło. Celowe zatajenie maltretowania dziecka jest traktowane jako ciężkie przestępstwo. Niezgłoszenie przypadków, gdzie zachodzi podejrzenie krzywdy dziecka podlega w Teksasie karze „roku więzienia, grzywny do 4000 dolarów lub obu”.

Guberantor Abbot stwierdził, że wytyczne departamentu oraz wprowadzenie ich w życie mają skutek natychmiastowy. Zakaz operacji zmiany płci na dzieciach wychodzi w życie po bezskutecznych próbach zabronienia takich procedur medycznych przez senatorów Teksasu. Przegłosowane przez senat ustawy grzęzły w Izbie Reprezentantów.

Niestety w całych Stanach Zjednoczonych odnotowuje się przypadki chirurgicznego okaleczania nieletnich cierpiących na dysforię płciową. Jak pisze Raymond Wolfe z „Life Site News”, badania opublikowane w roku 2018, wykazały, że ponad 30 dziewczynek poniżej osiemnastego roku życia poddano amputacji piersi z powodu dysforii płciowej. W Kalifornii np. wymaga się, by prywatne firmy ubezpieczeniowe pokrywały koszty procedur zmiany płci.

Teksas to trzeci stan w USA, który podjął działania przeciwko operacjom zmiany płci wykonywanym na nieletnich.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (17):

trucker Texas2021.08.22 9:05
Lewackie zboczone pawiany Texas to nie "klimat" dla waszej chorej psychiki.
JuKa2021.08.17 12:58
Brawo Teksas!!! Ale dlaczego tylko dzieciom? a nie leczyc zaburzen osobowosci .
mr.on2021.08.16 16:55
USA są na prostej drodze do rozsypki. Prawdopodobnie Teksas , który w USA jest drugim stanem pod względem powierzchni [ po Alasce ] , liczby ludności [ po Kalifornii ] i produkcie krajowym[ też po Kalifornii ] jako pierwszy zrezygnuje w dalszym uczestnictwie w Unii. A potem to już będzie efekt domina. I tak na naszych oczach rozpada się kolejne imperium - nie pierwsze i nie ostatnie. Za 1000 lat [ o ile Ziemia jeszcze będzie istniała ] to zamieszkujący ją ludzie [ o ile wcześniej się wzajemnie nie powybijają ] to o USA będą mówić tak jak dziś my o Starożytnym Egipcie czy Rzymie .
***2021.08.16 16:18
...no, ci Amerykanie nie są nawet tacy źli...
Great State of Texas2021.08.16 14:22
The Lone Star State in this fight!
Anonim2021.08.16 11:55
Jeszcze jakby przestali obrzezywać niemowlaki płci męskiej...
Anonim2021.08.16 11:49
To oczywistość, jak mogło dojść do takiego ogłupienia, aby zabiegi i operacje wykonywać? Zbrodnia po prostu!
Anonim2021.08.16 11:40
Lewaki wiedzą co robią - dziecku poddanemu presji łatwo wmówić dowolne brednie. Jak się już wmówi, łatwo wysłać na nieodwracalne zabiegi "medyczne". W szczególności wstrzykiwanie hormonów ryje banię.
Dam2021.08.16 11:50
Tak samo prawaki. Dlatego religia jest od małego, mimo że wg Biblii chrzest powinien być czynem świadomym i dobrowolnym. Indoktrynacja od małego po obu stronach.
Anonim2021.08.16 14:07
Każda Kultura jest wpajana PRZEMOCĄ od małego, i jest to dobre. Dziecko jest przymuszane do siadania na nocniczek, jedzenia łyżka i widelcem, mówienia Dzień Dobry, szanowania starszych i posłuszeństwa wobec rodziców. Dziecko które zacznie uczyć się dobrowolnie, będzie już zbyt stare aby się czegoś nauczyć, a w 99% przypadków nie będzie chciało się niczego uczyć i dokona świadomego wyboru pozostania analfabetą. Rozumiem że taki stan ci się podoba, a więc może zrób to swoim dzieciom a od innych się odwal.
Dam2021.08.16 14:41
Zgadzasz się ze mną, a jakiś drażliwy jesteś. Chyba jednak jest różnica pomiędzy nauczeniem dziecka czytać, a wmawianiem mu, że ma inną płeć niż faktycznie ma albo że istnieje jedno/wiele z 3500+ bóstw, prawda?
Anonim2021.08.16 16:03
Różnica jest ale między pouczaniem Dziecka że Jest Jeden Bóg, a wmawianiem mu że płeć to sprawa wyboru przy jednoczesnym intensywnym zmuszaniu do "wybierania". O tym co jest słuszne decyduje ewolucja, a ta już dawno odpowiedziała na pytanie "czy jest Bóg": słusznym jest wierzyć że jest i postępować zgodnie z tą wiarą. Kto nie wierzy i nie postępuje ten jest ewolucyjnym przegrywem, nieudacznikiem i sam skazuje się na zagładę. Tako rzecze Ewolucja.
Dam2021.08.16 18:02
W takim razie ewolucja rzecze także, że lepiej być patolą spod bloku i nie pracować tylko brać kasę z zasiłków. W końcu patola ma statystycznie więcej dzieci, więc EWOLUCJA rzecze, że tak jest lepiej. Jakbyś nie wiedział, to ewolucja ma coraz mniej do powiedzenia w sprawie ludzi, ponieważ umiemy całkiem mocno zmieniać swoje środowisko na własne potrzeby, a ewolucja to proces przystosowywania się gatunków do środowiska.
Anonim2021.08.16 20:07
Nic nie wiesz o ewolucji i co gorsza nie rozumiesz czym jest ewolucja. Zmiana środowiska - naturalna lub sztuczna - w najmniejszym stopniu nie zaprzecza teorii ewolucji. Po prostu gatunek przystosowuje się - ewolucyjnie - do zmienionego otoczenia. A pseudo-argument o tzw patolach dowodzi tylko tyle, że postęp, lewactwo i feminizm to ślepa, skazana na zagładę, wersja społeczeństwa. Postępowe mądralle sa po prostu degenaratami, choć Ego mają nadmuchane że mało nie pęknie. Dowodzi to również tego, że TYLKO chrześcijaństwo wytworzyło unikalny zespół kodów kulturowych umożliwiający rozwój nauki i techniki, ponieważ zniwelowało negatywny wpływ wzrostu IQ na liczbę dzieci. Dzięki poyebanym feministkom przyszłe pokolenie europejczyków będzie głupsze o jakieś 10 pkt IQ, w szczególności głupsze będą kobiety. O ile w ogóle będą jeszcze jacyś Europejczycy.
Dam2021.08.17 9:31
Skoro TYLKO Chrześcijaństwo, to znaczy że przed nim nie było rozwoju kultury i techniki? W starożytnej Grecji i Rzymie nie było? Na bliskim wschodzie w czasach średniowiecza nie było? W starożytnym Egipcie nie było? W Imperium Chińskim nie było? W Japonii obecnie nie ma? Jesteś jakiś mocno ograniczony, aż mi ciebie szkoda.
Anonim2021.08.16 11:38
Zaraz przeczytamy brednię, że to nie "zmiana płci" tylko "uzgodnienie płci". Stara metoda lewaków - podmienić słowo albo znaczenie słowa. Lewackie zaklęcia i czary. Hokus-pokus czary mary twoja stara to twój stary.
Andrzej2021.08.16 11:29
Nareszcie ktoś myśli, brawo Teksas