Strzemecki: Czy chcemy tego dla dzieci? Czemu służy tęczowy piątek i tęczowa propaganda - zdjęcie
24.10.19, 19:15Zdj. Gay Wash, CC BY SA 2.0, Wikimedia Commons

Strzemecki: Czy chcemy tego dla dzieci? Czemu służy tęczowy piątek i tęczowa propaganda

113

UWAGA! Artykuł przeznaczony jest dla dorosłych czytelników.

Sprawa tzw. tęczowego piątku w szkołach zobowiązuje wszystkie osoby odpowiedzialne za wychowanie dzieci i młodzieży do poznania istoty i celów tej akcji. Takie zobowiązanie ciąży na rodzicach oraz wszystkich osobach zawodowo odpowiedzialnych za edukację: na dyrektorach szkół, nauczycielach, szkolnych pedagogach i psychologach, kuratorach i oczywiście na ministrze oświaty. Przedstawiając poniższe uwagi i źródłowe dokumenty chciałbym pomóc im w podjęciu właściwych decyzji dotyczących powierzonych ich opiece młodych ludzi.

Wypreparowany wizerunek LGBTQ

Tęczowa propaganda na wielką skalę rozpoczęła się w Polsce od kampanii "Niech Nas Zobaczą" zorganizowanej w 2003 przez Kampanię Przeciw Homofobii (KPH). Miała ona formę trzydziestu fotografii przedstawiających pary gejów i lesbijek trzymające się za ręce pokazywane w prestiżowych galeriach dużych miast i na billboardach. Jak pisali autorzy kampanii ich zamysłem było,

aby widz, który obejrzy wszystkie 30 zdjęć, znudził sie nimi i pomyślał, że mija na ulicy codziennie setki takich ludzi, że geje i lesbijki to nie żadna sensacja. Jeśli homoseksualiści wyglądają tak normalnie i przeciętnie, są właśnie tak samo normalni jak on, widz.

Powtórzmy ten głowny zamysł:

Aby widz pomyślał, że geje i lesbijki są właśnie tak samo normalni jak on, widz...

Taki właśnie wizerunek lesbijek i gejów jest stale podtrzymywany na użytek "heteryków" (jak o heteroseksualistach mówią LGBTQ, czyli w poręczniejszym spolszczeniu "elgiebetycy").

Rzecz w tym, że wizerunek ten nie ma nic wspólnego z prawdą. Jacek Kochanowski, profesor UW, gej, lider i najwyższy naukowy autorytet ruchu LGBTQ w Polsce, pisze w książce Socjologia Seksualności. Marginesy [PWN, 2013]że strategia budowania pozytywnego wizerunku lesbijek i gejów wymagała ukrycia wszystkiego, co nie odpowiadało wzorcom akceptowanym przez heteroseksualistów. Przed zwykłymi ludźmi zostali więc ukryci:

geje uprawiający seks w darkroomach, lesbijki szukające partnerek w barach, osoby biseksualne z ich niejednoznaczną tożsamością seksualną, osoby uprawiające seks za pieniądze,.. a także osoby transpłciowe nieszczególnie odpowiadające "pozytywnemu wizerunkowi" lesbijek i gejów. [str. 176]

Od najwyższego autorytetu polskich elgiebetyków dowiadujemy się zatem, że podstawą strategii LGBTQ i ich sojuszników jest ukrywanie rzeczywistości i przedstawianie jej jako inna niż jest, a więc okłamywanie. Dokładnie to samo zostało zapisane w słynnej strategii Kirka i Madsena opisanej w 1987 r. Zawsze powinniśmy mieć to na uwadze czytając jakiekolwiek komunikaty z ich strony. Kochanowski dodaje jednak jeszcze jedno ważne stwierdzenie. To mianowicie, że środowiska nastawione niechętne do osób homoseksualnych i tak nie dadzą się nabrać na ten wypreparowany wizerunek osób nieheteroseksualnych, ponieważ, ...bardzo łatwo go obalić, upubliczniając przykłady stylów życia osób homoseksualnych, które daleko odbiegają od moralnych wzorców heteroseksualnej większości. [Socjologia seksualności, str. 177]

Nieodparcie nasuwa się wniosek, że środowiska obojętne lub przychylne LGBTQ na taki zmanipulowany wizerunek dadzą się nabrać. Najwyraźniej takie właśnie założenie przyjmują ci, którzy tym łatwowiernym ukazują ów kompletnie zafałszowany wizerunek LGBTQ, na przykład w celu przekonania rodziców do "wychowawczych walorów" promowania LGBTQ w szkołach. W tęczowe piątki lub przy innych okazjach.

Niezafałszowany wizerunek LGBTQ

 Kochanowski nie tylko pisze, że łatwo jest obalić ów zafałszowany wizerunek elgiebetyków, ale na dalszych stronach tej samej książki sam go obala. Opisuje m.in. przeżycia mężczyzny wkraczającego do gejowskiego klubu,którego jedynym przeznaczeniem jest ułatwienie szybkich, bezosobowych i "niezobowiązujących" kontaktów seksualnych.[str. 87] Mężczyzna ów musi odrzucić wszelkie normy moralne w sferze seksualnej, by móc skupić się na użyciu ciała, "użytku z przyjemności", także tej niecnej, zakazanej, niemoralnej, perwersyjnej.[str. 93]Kochanowski pisze, że przełamaniu bariery wstydu najlepiej sprzyjają organizowane w niektórych klubach seksualnych dla gejów naked party. ... polegające po prostu na tym, że wszyscy przebywający w klubie goście muszą być nago (wyłączywszy buty). [str. 98]

Jednak najbardziej istotna i pomocna w przekraczaniu tych barier jest gay pride - lesbijsko-gejowska duma - tak Kochanowski tłumaczy to pojęcie i podkreśla pracę nad emocjami, jaką wykonać musi gej wkraczający do klubu seksualnego - pracę wiodącą od wstydu do dumy:

Mężczyzna, który mimo tych wszystkich presji normatywnych, ..., dokonuje opisanej pracy nad wstydem i decyduje się na niezobowiązujący seks z innym mężczyzną w klubie seksualnym (albo w innym miejscu publicznym), odnosi zwycięstwo [str. 94]- stwierdza Kochanowski i przytacza hasło gejowskiej dumy z lat 90-tych - Every time we fuck we win (Za każdym razem kiedy się pieprzymy, wygrywamy). Ta wielka praca psychiczna wiąże się z radykalnym przekroczeniem - pisze dalej - więc ... wykonanie takiej pracy musi wywoływać także wyzwalające skutki widoczne w sposobie funkcjonowania ciała, - a te skutki to duma i radość z odzyskanego ciała. [str. 100-101] ...Uwolnione ciało może realizować nienormatywne pragnienia. [str. 103]

Dodajmy, że realizacji owych nienormatywnych pragnień służą w owych klubach różne udogodnienia. Wspomniany wyżej darkroom (ciemnia, labirynt) to pomieszczenie, w którym panuje zupełna ciemność umożliwiająca anonimowe stosunki seksualne między wieloma przebywającymi w nim osobami. Glory hole to otwór w ścianie lub przepierzeniu umożliwiający stosunek seksualny z osobą (osobami) o nierozpoznawalnej tożsamości. Sling - to rodzaj hamaka zawieszonego na łańcuchach zaczepionych na suficie, ułatwiającego stosunki seksualne, np. analne w różnych pozycjach.

Gejowska tożsamość w gejowskiej sztuce

Nie jest to indywidualny pogląd Jacka Kochanowskiego. Queer Studies. Podręcznik kursu (wyd. KPH, Warszawa 2010, dostępny TUTAJ) to praca zbiorowa powstała na podstawie oraz na użytek półrocznego kursu prowadzonego pięć razy co rok przez Kampanię Przeciw Homofobii (KPH) w latach 2008-2012. Wykładali na nim najznakomitsi (jak podaje KPH) badacze tej problematyki, oczywiście pod merytorycznym nadzorem Jacka Kochanowskiego. Redaktorami tej książki był on sam oraz Marta Abramowicz i Robert Biedroń, w różnych okresach szefowie KPH. Queer Studies zawiera więc zbiorową wizję tożsamości gejów i LGBTQ.

W pracy tej znajdujemy rozdział poświęcony sztuce gejowskiej, którą autor, Paweł Leszkowicz, definiuje jako sztukę mężczyzn homoseksualnych, która dotyka szeroko rozumianych treści związanych z ich tożsamością i stylem życia [str. 206]. Tak więc sztuka ta poprzez prace gejowskich artystów pokazuje nam esencję gejowskiej tożsamości i stylu życia. Leszkowicz tak opisuje tę esencję:

… tematy prac Radziszewskiego pochodzą z repertuaru gejowskiej erotyki i pornografii. Jego obrazy i murale, które wykonuje w klubach, przedstawiają sceny homoseksualnego seksu, orgie, pozycje seksualne, zbliżenia na organy płciowe. Pojedyncze obrazy pokazują np. seks oralny, ociekające spermą genitalia [str. 206].

Inny artysta, Sławomir Belina (przedstawiony przez autora jako przysmak) wykonuje setki migawkowych fotografii z organizowanych przez siebie „domówek”, czyli gejowskich orgii w domu, na które zaprasza facetów poznanych przez Internet. Wszystko fotografuje, ale tak, aby zasłonić twarze, a pokazać porażające kompozycje z ciał i ich fragmentów. Małe fotografie, luźno zawieszone, pokrywają całe ściany, na których są eksponowane niczym mozaika pożądania [str. 208].

Ten autoportret gejów jest jednak przedstawiany wyłącznie na użytek wewnętrzny (bo ilu "heteryków" zagląda do gejowskich publikacji?). W mediach widzimy wyłącznie wypreparowany, ugrzeczniony wizerunek, o którym pisze Jacek Kochanowski.

Odwiedziny gejowskich klubów jako istota gejowskiej osobowości

Taki ugrzeczniony, nobliwy wizerunek pielęgnuje najbardziej znany polski gej, Robert Biedroń, którego stały związek jest powszechnie znany z mediów. Jednak w wywiadzie dla Vivy (TUTAJ), którego udzielił kiedy został posłem zapowiedział, że nie zmieni swojego rozrywkowego stylu życia, nie porzuci wizyt w nocnych klubach w Warszawie. Tak długo, jak będą mi sprawiały przyjemność, będę chodził, nie zamierzam żyć w hipokryzji - powiedział. Na uwagę dziennikarza Ale tam Cię mogą sfotografować! odparł: To będziesz miał co oglądać! Nie chciałbym stracić swojej osobowości dla parlamentu.

Widzimy więc, że "stały związek" nie jest przeszkodą w korzystaniu z gejowskich klubów, tak plastycznie opisanych przez Jacka Kochanowskiego. Przede wszystkim jednak dowiadujemy się, że rezygnacja z wizyt w gejowskich klubach oznaczałaby utratę gejowskiej osobowości. To najzwięźlej i najdobitniej wyraża istotę owej gejowskiej osobowości.

Gejowski pisarz o medialnym wizerunku geja

Tę istotę gejowskiej osobowości potwierdza znany gejowski pisarz Michał Witkowski. Komentując wizerunek "grzecznych i monogamicznych" gejów, powiedział on: To mit: każdy, kto zna środowisko gejowskie, śmieje się z tego... gdy czytam w tygodnikach o gejach, mam poczucie, że to nie ma nic wspólnego z życiem(TUTAJ)

"Lubiewo", najbardziej znana powieść Witkowskiego, potwierdza wszystkie przytaczane wyżej opisy seksualnej obsesji szczególnie ukierunkowanej na obiekty heteroseksualne, "luje", jako te, które dostarczają szczególnej satysfakcji, bo luj to sens naszego życia... bo przecież ciota nie będzie się lesbijczyła z inną ciotą! Potrzebujemy heteryckiego mięsa. [str. 16]

"Świeże mięso" - pragnienie homoseksualnych drapieżców

Pragnienie świeżego "mięsa" to powszechna (i ponadnarodowa) cecha homoseksualnych mężczyzn, tak często ukrywających się za nobliwym wizerunkiem. Eric Anderson, profesor na brytyjskim uniwersytecie Winchester pielęgnował publiczny wizerunek nobliwego "monogamicznego" gejowskiego "małżonka" i "ojca" dwójki dzieci (upublicznił w TV historię "nabycia" jednego z nich za pomocą zastępczej matki). Wizerunek ten okazał się kłamstwem, kiedy wyciekło nagranie z jego wystąpienia na zamkniętym spotkaniu LGBTQ. Określił w nim siebie jako seksualnego drapieżcę: uprawiałem seks z ponad tysiącem ludzi - powiedział - szczególnie lubię seks z 16-, 17- i 18-letnimi chłopcami. Coraz trudniej mi takich znajdować, ale wciąż ich znajduję. Mam nadzieję, że od 43-go roku życia do śmierci będę mógł to zrobić z następnym tysiącem. To byłoby świetnie, nawet gdybym musiał ich sobie kupować, ale to nie problem (TUTAJ).

Czy rzeczywiście Anderson powstrzymywał się od kontaktów z młodszymi chłopcami? To byłoby już przestępstwem i trudno oczekiwać, żeby się do tego publicznie przyznał. Nawet jeśli Anderson rzeczywiście ograniczał się tylko do tych starszych, to dla wielu rodziców nie byłaby zbytnio pocieszająca wiadomość, że ich dziecko zostało "upolowane" przez (homo)-seksualnego drapieżcę zupełnie zgodnie z prawem, bo w wieku 16, 17 czy 18 lat. Narzuca się przypuszczenie, że ogarnięty seksualną obsesją drapieżca, traktuje uczelnię pełną młodych ludzi jako swój obszar łowny.

Praktyki homoseksualnych drapieżców opisuje z perspektywy byłej "zwierzyny łownej" Robert Oscar Lopez. Wyjaśnia przy tym, dlaczego tą zwierzyną został:

od 13-go roku życia prowadziłem skrajnie rozwiązłe życie seksualne i sypiałem z wieloma starszymi mężczyznami... Dawali mi prezenty i pieniądze, a ja wiedziałem gdzie ich znaleźć... po części było tak ponieważ miałem podwyższoną świadomość gejowskiej kultury, bo moja mama miała bardzo wielu gejowskich przyjaciół, a po części był to problem tego, że nie miałem taty [Jephtaph's Daughters, [str. 53.]

 

Wychowany przez dwie lesbijki Lopez to jeden z liderów ruchu dzieci wychowanych przez pary jednopłciowe, walczących o prawa dzieci przeciw łamiącym te prawa homoseksualnym adopcjom i homoseksualnym imitacjom małżeństwa. Przytoczona książka Jephtaph's Daughters (Córki Jeftego, dostępna np. TUTAJ), to praca zbiorowa zawierająca m.in. wstrząsające świadectwa tych dzieci. Znając środowisko gejów od środka Lopez tak opisuje aktywność gejów w amerykańskich szkołach i wokół nich:

 

Wstydliwą tajemnicą jest fakt, że geje traktują się nawzajem bardzo źle i nie chcą się zmienić. Większość ich cierpień wynika właśnie z tego. ...Młodzi geje, którzy ujawniają swoją homoseksualność będąc w szkole średniej są często na łasce gejowskich łobuzów [bullies], którzy popychają ich do seksualnej aktywności. Starsi chodzą za nimi przymuszając ich do seksu. (Stąd pikujące w górę zakażenia HIV wśród chłopców w wieku od 13 do 19 lat.)... Jesteś traktowany jako poszukiwany towar, jak to było ze mną wiele lat temu, .... Mężczyźni pożądają cię. Wpadają w złość jeśli nie ulegniesz. Szybko się tobą nudzą jeśli to zrobisz. Nienasycona potrzeba kontaktu z młodymi, szczupłymi ciałami i chłopięcymi twarzami niszczy każdego. ... Dlaczego tak wielu czterdziestolatków w środowisku gejów musi mieć dwudziestoletnich partnerów? - pyta Lopez i dodaje: Kiedy już chłopiec przeszedł homoseksualną inicjację, jego znajomi, zarówno homo-, jak i heteroseksualni uważają jakiekolwiek związki z kobietami za nieuprawnione...Widzę to codziennie wokół siebie w południowej Kalifornii [str. 296-297].

 

Życie społeczne osób niehetero-normatywnych

Żeby nie ograniczyć się wyłącznie do środowiska gejów, możemy przytoczyć opatrzony pieczęcią naukowości opis społecznego życia różnych orientacji i tożsamości LGBTQ. Taki opis przedstawił Michał Abel Pelczar, prelegent na konferencji Nienormatywne praktyki rodzinne zorganizowanej w 25-26 maja 2012 r. przez koło gender-queer ISNS UW pod naukową opieką prof. Małgorzaty Fuszary :

w przypadku ... naszych środowisk nie można wytyczyć takiej twardej linii demarkacyjnej pomiędzy tym co jest erotyczną relacją, co jest relacją przyjaźni.... Życie społeczne osób niehetero-normatywnych nie jest tak zrytualizowane i zinstytucjonalizowane jak życie heteryków: każda relacja jest przygodą na niezbadanym terytorium, czy to między dwoma gejami, dwoma lesbijkami, gejem i lesbijką, czy między trzema lub więcej odmieńcami lub między gejami i heteryczkami […] Między płatnym seksem, kochankami, wszystkimi naszymi ex, przyjaciółmi, przyjaciółkami, seks-przyjaciółmi, kumplami z knajpy a kochankami przyjaciół z knajpy, przyjaciółmi z knajp kochanków czy kochanek, towarzyszami i towarzyszkami życia – odmieńcy tworzą zadziwiająco bogatą paletę różnorakich intymności. […] Właściwie heterycka kultura powinna się od nas uczyć tego bogactwa, różnorodności funkcjonowania w płynnych relacjach.[TUTAJ, 20:55-22:38]

Nie ma tu miejsca na przytaczanie innych przykładów tożsamości, obyczajowości i praktyk LGBTQ (w tym np. sado-masochistycznych, kazirodczych, pedofilskich, kazirodczo-pedofilskich i innych). Ta perwersyjna i orgiastyczna tożsamość i obyczajowość ukrywana jest za wypreparowanym, ugrzecznionym wizerunkiem i w ten sposób podstępnie promowana w polskich szkołach, oraz oczywiście w mediach i w kulturze jako w pełni uprawniony wzorzec wychowawczy.

Dzieci powinny się uczyć od elgiebetyków

Podsumowanie wypowiedzi Michała Abla Pelczara najlepiej ilustruje cel tęczowego piątku i wszelkich innych form tęczowej propagandy w szkołach. Ma ona uczyć młodych ludzi tego bogactwa, różnorodności funkcjonowania w płynnych relacjach. Ma zachęcić ich do seksualnych eksperymentów i w ten sposób wciągnąć w świat seksualnych perwersji i orgiastycznych praktyk elgiebetyków.

Nie powinniśmy się dziwić, że ofiary takiej indoktrynacji robią potem ze swoją seksualnością najdziwniejsze rzeczy w przekonaniu, że postępują całkowicie słusznie, naturalnie i prawidłowo. Każdemu wiadomo, że doznania seksualne są niezwykle silne. Wiadomo też, że w sensie mechanicznym człowiek może się seksualnie zaspokoić na wiele sposobów - od samozaspokojenia po wykorzystanie najróżniejszych obiektów żywych lub martwych rekwizytów. Nie trzeba być seksuologiem, by to wiedzieć.

Powiązanie tych niezwykle silnych bodźców z "niestereotypowymi" czynnościami seksualnymi może wytwarzać odruchy warunkowe decydujące o późniejszym sposobie takiego właśnie niestereotypowego zaspokajania popędu seksualnego. W oparciu o ten mechanizm inicjacja homoseksualna, dostarczywszy owych niezwykle silnych, przyjemnych doznań skłania do powtarzania tego doświadczenia i w ten sposób może zadecydować o wyborze drogi życiowej na całe życie. Jest to wiedza znana seksuologii od dawna. Zaczęto jej zaprzeczać wtedy, gdy seksuologia została podporządkowana ideologii i przystąpiła do głoszenia pseudonaukowych absurdów o rzekomej prawidłowości i niezmienności homoseksualizmu.

Nauka nie idzie w las

Z zagranicznych doświadczeń wiemy już, że takie zaburzanie seksualności jest niestety skuteczne. Pisałem o tym w poprzednim artykule (dostępnym TUTAJ). W tym miejscu przypomnę tylko trzy wykresy obrazujące zachodzące w ostatnich latach zmiany tożsamości młodzieży Nowego Jorku. Jeśli ktoś uważa, że takie zmiany to wyłącznie naturalne coming outy ośmielonych równością homo- i bi-seksualistów, a nie skutek destrukcyjnej i demoralizującej antykultury LGBTQ, to uważam to za stanowisko bezkrytycznej wiary w ideologiczne frazesy, które uniemożliwia jakąkolwiek sensowną dyskusję. Liczę jednak na zdrowy rozsądek większości, zwłaszcza rodziców, którym przecież niewątpliwie zależy na dobru ich dzieci.

 

 

Zmiany tożsamości płciowej młodzieży (14-18 lat) w Nowym Jorku. Widoczny znaczący wzrost liczby młodych ludzi deklarujących się jako geje lub lesbijki, biseksualiści albo niepewni swojej tożsamości. Maleje liczba osób jednoznacznie heteroseksualnych. Mały wykres w układzie x-y w lewym dolnym rogu, przedstawia łączny odsetek grupy nie-heteroseksualnej w kolejnych latach. (Uwaga: ponieważ pierwsze badanie dotyczy okresu 2001-2009 zostało zaznaczone w postaci odcinka obejmującego te lata).
Wykresy opracowane przez autora na podstawie badań agencji Centers for Disease Control and Prevention (CDC) departamentu zdrowia USA.

 

 

Czy powinniśmy na to pozwalać?

Wciąganie młodych ludzi w świat opisanej wyżej obyczajowości LGBTQ jest według wszelkich standardów wciąż jeszcze obowiązujących w polskim społeczeństwie wyjątkowo daleko posuniętą demoralizacją. Zgodnie z artykułem 72. Konstytucji RP, każdy ma prawo żądać od organów władzy publicznej ochrony dziecka przed demoralizacją.

Niniejszy artykuł jest więc takim adresowanym do władz publicznych żądaniem. Wobec przedstawionej wyżej wiedzy MEN powinien całkowicie zabronić organizowania tęczowych piątków w podległych sobie szkołach, a nie uzależniać to od woli dyrektorów czy rodziców. Czy jeśli znajdzie się grupa rodziców, która zażąda praktycznej nauki seksu na lekcjach to MEN na to przystanie?

Tęczowy piątek w żadnej mierze nie służy ochronie młodych ludzi, całkiem niezależnie od ich seksualnej orientacji. Wszyscy mają być chronieni tak samo i każdemu należy się uwaga i troska - na tym polega prawdziwa równość.

W rzeczywistości tęczowy piątek służy promocji zwichrowanej i perwersyjnej seksualności. Mami młodzież, rodziców i nauczycieli fałszywą, destrukcyjną pseudo-równością ideologii LGBTQ, która ma nas pozbawić rozsądku oraz chęci, a nawet prawa do ochrony dzieci przed niszczeniem ich osobowości perwersyjną seksualizacją. Z doświadczeń innych krajów, ale również i z polskiej praktyki wiemy, że po "malowaniu tęczy" nastąpi (bo w różnych miejscach już następuje) nauka szczegółów analnego seksu, a potem projektowanie burdeli dla wszystkich orientacji seksualnych (pisałem o tym np. TUTAJ). Takie są po prostu cele i cechy tej ideologii i tej edukacji.

Żądanie ochrony dzieci i młodzieży przed takimi treściami nie jakimś "katolskim", sekciarskim stanowiskiem. Do umiaru w sferze seksualności wzywali również Sokrates, Platon i Arystoteles, którzy z katolicyzmem nic wspólnego nie mieli (i którzy wbrew kłamstwom gejowskiej propagandy ostrzegali również przed homoseksualizmem, homoseksualistami i ich wyuzdaną obyczajowością).

Mam świadomość, że są nauczyciele i rodzice, którzy popierają tęczowe piątki. To im szczególnie dedykuję ten artykuł. Czy naprawdę uważają, że wejście w świat "nieheteronormatywnych" tożsamości będzie dla ich dzieci dobrem? Czy są pewni, że swoje przekonanie o tym opierają na rzetelnej wiedzy? Czy przytoczony wyżej portret własny elgiebetyków przekona ich do ochrony własnych oraz wszystkich innych dzieci?

Mam taką nadzieję, bo ochrona dzieci to rzecz najwyższej wagi. To sprawa naszej przyszłości.

Grzegorz Strzemecki

P.S.

Tematy omawiane w powyższym artykule oraz szereg innych pokrewnych zagadnień omówione zostaną w książce Destrukcyjna "równość" ideolgii LGBTQ, która ukaże się w najbliższych tygodniach.

Komentarze (113):

andrzejhahn32019.10.25 23:01
wiadomo ...poganscy sekciarze katolicy wola aby dzieci byly molestowane i gwalcone przez koscielnych dewiantow
bogdanus2019.10.25 18:24
Pisanie, mówienie nie służy propagandzie LGBT lecz dotarcie do rodziców o tym procederze. Dlaczego, bo jest naturalne że rodzice odrzucą tą ideologię indoktrynacji ich dzieci. Na zachodzie LGBT był wprowadzany po cichu i gdy się obudzono, było już za późno. My nie możemy popełnić tego błędu.
Maria Blaszczyk2019.10.26 1:26
Rzeczywiście, jest za późno. Nie wolno bić osób homoseksualnych. Nie wolno zrównywać legalnego konsensualnego seksu dorosłych ludzi z gwałceniem dzieci. Nie wolno w miejscu pracy grozić innym, ze się ich zaleje krwią i utopi z kamienie młyńskim uwiązanym do szyi. Straszne, nie da się ukryć.
jedrus2019.10.25 17:33
zgoda,propaganda homo jest szkodliwa, lae co ze pedałami i pedofilami wśród księży, czyzby ich nie było???
Arkadiusz2019.10.25 16:59
Doczytalem do frazy 'elgiebetycy' i jeb*em xDDDDD Ktos serio poswiecil czas na napisanie takiego idiotycznego tekstu? Ja juz mam dosc, zglosilem Fronde w swoim kraju, aby zablokowac dostep ze wzgledu na estremistyczne tresci. Wlasciciele podobnych portali w przeszlosci juz dawno siedza w wiezieniu.
ll2019.10.25 17:24
i ty jesteś za tolerancją i wolnością słowa? to co soba reprezentujesz to tolerancja represywna i faszyzm - wyrugowanie wrogów ze względu na poglądy. Tak, durniu, jesteś neomarksistowskim faszystą, takim prekariatem, który kiedyś zwał się proletariatem
leszczyna2019.10.25 20:15
Jesteś PISowcem? Chcesz więzienia dla tego, kto cytuje tekst, a nie dla tego, kto go napisał? Zupełnie jakbyś uwięził osobę cytującą "Mein Kampf", a do jej autora, Adolfa Hitlera, nic nie miał.
GDZIE W POLSCE JESTES PEDALE ??? 2019.10.25 14:09
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? TU JESTEŚ: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! TU JESTEŚ: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE JEST "PREMIER" BIEDROŃ" ??? GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
antek2019.10.25 13:18
Czas skończyć z dewiacją tak rzecze Pan . Ewangelia (Łk 12, 49-53) Jezus powiedział do swoich uczniów: "Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął. Chrzest mam przyjąć i jakiej doznaję udręki, aż się to stanie. Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadani wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej".
ojciec prezes 2019.10.25 17:17
czyli czas już bliski...
Marek2019.10.25 12:49
W jakim celu ilustracją do artykułu jest fotografia księży?
wers-all2019.10.25 10:57
Poniedziałek bezmięsny, środa Magdalena, czwartek tłusty, piątek tęczowy, sobota wolna, niedziela handlowa, nie mogę się nudzić, został mi tylko wolny wtorek.
grimm2019.10.25 10:50
Oskarżam PIS o szkodzenie, demoralizację i zaburzanie prawidłowego rozwoju polskich dzieci poprzez zaniechanie prawnego i karnego zakazania propagowania homoseksualizmu.
Bolek2019.10.25 10:04
Gej, pederasta, zoofil, nekrofil, pedofil to są zboczenia i tego żaden, Tęczowy Piątek nie zmieni. Każdy zboczeniec to też człowiek i wszystkich ich toleruje do czasu, gdy nie będą swoich narkotycznych zboczeń propagować, a to winno być surowo karane.
anonim2019.10.25 8:45
ZDELEGALIZOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!! IDEOLOGIA GENDER to NEOMARKSIZM w czystej postaci !!!!!!!!!!!
tretka2019.10.25 8:20
Obejrzyjcie sobie lewackie trolle film na youtube "Demony seksu" ks. Glasa a na deser "Egzorcyzmy Annelise Michel" to sie wam od razu humor poprawi :-)))
anonim2019.10.25 5:58
"Aby widz pomyślał, że geje i lesbijki są właśnie tak samo normalni jak on, widz.."; co widać na załączonym zdjęciu!!!!!!
Pamiętajcie pedały dupa służy do srania.2019.10.24 23:51
Do srania!
uhm2019.10.25 6:49
A do siedzenia już nie?
andrzejhahn32019.10.24 22:31
czemu sluzy obrzydliwy zbrodniczy kosciol katolicki......................SRAM NA OBRZYDLIWY ZBRODNICZY kosciol katolicki...SRAM NA WSZYTKICH koscielnych nierobow..........SRAM na wojtyle ........SRAM NA jedraszewskiego ....................SRAM na rydzyka.........................ITD.............ITP
QQczka 2019.10.24 23:34
a my wszyscy sramy na ciebie, hiperturbogiga idioto
Maria Blaszczyk2019.10.24 21:51
Strasznie śmieszne jest to wynajdowanie takich smaczków przez homofobów. Ich fascynacja takimi tresciami... Kurczę, ale jest też normalne zycie. W którym ludzie chodzą do pracy, opiekują się dziećmi i psem, chodza na siłownię itd... Na pewno istnieja nadpobudliwi seksualnie geje. Być może nawet pan Biedroń prowadzi życie, które nie odpowiada katolickiemu modelowi. Ale.... W Polsce szeroko rozumiane, płatne usługi seksualne świadczy 150-160 tysięcy osób, z czego mniej więcej 96% to kobiety. Nawet pan minister Banaś na tym pośrednio zarabiał, przypominam, więc nie udawajmy, że tak nie jest. Z usług tych kobiet korzystają zasadniczo mężczyźni. Więc nie czepiajmy się homoseksualistów, gdy sami mamy gorsze rzeczy na sumieniu... W końcu lepszy jest chyba konsensualny seks dwóch dorosłych osób w darkroomie, niż np. wycieczki prominentnych polityków do burdeli prowadzonych przez osoby o inetersujących wschodnich powiązaniach, w celu uprawiania seksu z nieletnimi, nieprawdaż? Tak w ogóle, to ja rozumiem tę zazdrość. Widzi pan, sama żyję w heteroseksualnym monogamicznym opartym na wyłączności związku z ojcem moich dzieci już od 17 lat. Ale nie czuję się tym unieszczęśliwiona, bo to mój wybór. Ale wyobrażam sobie, że jesli ktoś nigdy nie zadał sobie pytania, czego chce od życia, nie przeprowadził rachunku zysków i strat, a tak naprawdę nie ma na taki "zwykły" związek ochoty - to pełne fantazji, seksualnie wyzwolone życie innych może przeszkadzać. Prosze więc sobie to przermyśleć, ale nie prowadzić na forum publicznych demagogicznych wywodów, gdzie zdanie "Nie chciałbym stracić swojej osobowości dla parlamentu" zamienia sie nagle w zdanie o "gejowskiej osobowości"... No serio, jak można tak manipulować? Na jakiej podstawie ze zdania jednego geja można wyciągać wnioski na temat wszystkich innych? Podobnie jak z fikcji literackiej jednego faceta czy historii homoseksualnych drapieżników wyciąganie wniosków na temat setek tysięcy ludzi, którzy nigdy nikogo nie skrzywdzili...
Tom.2019.10.24 22:43
Geje są tylko marionetkami. Celem są Twoje dzieci
Maria Blaszczyk2019.10.25 1:10
No własnie nie. Inni ludzie się moimi dziećmi nieszczególnie interesują. Niektórzy traktują je instrumentalnie, wiedząc że jest to słaby punkt wiekszości rodziców, wokół którego najłatwiej jest budować lęki. Ale ja nie zamierzam na nikogo zagłosować, bo mnie nastraszy, że jakaś grupa zhomoseksualizuje mi dzieci - względnie zgwałci "moje" kobiety... Ja po prostu sprawdzam, czy w Kolonii jacyś uchodźcy kogoś gwałcili. Gdy sie dowiaduję, że nie - wiem, że próbowano mnie zmanipuować. I tak samo jest z LGBT... Zresztą, ta narracja jest kompletnie niespójna. Tu pan Strzemecki roztacza wizję seksualnych maniaków, dla których życie to darkroomy i tysiące partnerów. A Ty za to uważasz, że chodzi o jakies dalekosiężne plany, w których moje dzieci mają rolę do odegrania... A ja wystarczająco wielu znam gejów, by wiedzieć, że są tak samo rózni jak wszyscy inni ludzie...
Jahu2019.10.25 6:30
Ty nie masz dzieci tylko zlepek komórek..
Maria Blaszczyk2019.10.25 15:30
Słucham? A na jakiej podstawie to stwierdzenie?
violencja2019.10.25 23:11
Na podstawie Twoich wypowiedzi, kobieta , która ma dzieci nie wypowiedziałby się tak. Każda hetero kobieta tak by nie mówiła . Jestem kobietą , mam dzieci z mężem , mam koleżanki -hetero i to co mówisz jest obce:) Internet wszystko przyjmie , wszystkie deklaracje , czy ktoś jest on czy ona , czy hetero...czy coś tam:)
Maria Blaszczyk2019.10.26 1:02
No właśnie się wypowiedziałam tak. No i istnieje. W kwestii mojej orientacji seksualnej nie zdarzyło mi się zresztą w internecie wypowiadać, ale nie wiem, co to ma do rzeczy. Myślę, że wiele rzeczy jest Ci obcych, od zasad interpunkcji poczynając.
QQczka 2019.10.24 23:32
Homo-fobia, "fobia" - lęk, czyli jak sama nazwa wskazuje to lęk przed homoseksualistami. A ich nikt się nie boi, tylko brzydzi tym co robią. Powtarzam, nie potępiam ludzi, tylko to co robią, bo to jest wbrew ludzkiej naturze, higienie i, przede wszystkim, zdrowiu
Maria Blaszczyk2019.10.25 1:25
Wiesz, zwykły człowiek nie interesuje się tym, co robią inni, gdy tylko nikogo to nie krzywdzi. Niby co oni robią, co Cię brzydzi wbrew higienie i zdrowiu? Zębów nie myją? A nie, to pan prezes deweloper... Jeśli natomiast chodzi Ci o główną obsesję homofobów, czyli seks analny, to po pierwsze: osoby heteroseksualne też go uprawiają, mały przegląd filmów dla dorosłych tych heteroseksualnych przekona Cię, że jest to nad wyraz częsta fantazja heteroseksualnych mężczyzn. Czy jest naturalne, to nie wiem, zdaje się, że istnieje znacznie dłużej niż ludzkie kultury, biorąc jego powszechność u blisko spokrewnionych z nami gatnków, ale to bez znaczenia... Wbrew ludzkiej naturze jest wiele rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem celibatu czy monogamicznych związków na całe życie - a jednak... Po drugie: nie wszyscy geje go uprawiają... Poważnie, całe mnóstwo ludzi za nim nie przepada... A po trzecie: jakim trzeba być zboczonym typem, by pakować komuś, bliżej nieokreślonemu zresztą, nos pod kołdrę i na tej podstawie dopuszczać znęcanie się nad dzieciakami... Nie odpowiada Ci jakaś praktyka seksualna, uważasz ją za niesmaczną albo Cię po prostu nie kręci? Nie zmuszaj się, w żadnym wypadku, seks jest dla przyjemności. Ale na podstawie wyobrażonego seksu jakichś abstrakcyjnych osób zwalczanie inicjatywy, której celem ma być przeciwdziałanie zaszczuciu kolejnego dzieciaka, bo nosi rurki - jest przejawem fobii tak przemożnej i irracjonalnej, że ręce opadają...
leszczyna2019.10.25 13:13
Jakiś dzieciak jest zaszczuwany, bo nosi rurki - o czym mówisz? Seks opisywany przez znawcę tematu to chyba nie chybiona fantazja, nie sądzisz? Seks analny w wykonaniu damsko-męskim jest tak samo wynaturzony jak w wykonaniu męsko-męskim. Nie nazywaj tego obsesją homofobów, bo obsesją to może on jest, ale tych, co nie mogą się bez niego obejść. Sama oceniasz, że nie wiesz, czy seks analny jest naturalny i odwołujesz się do zwierząt blisko spokrewnionych z człowiekiem, co w końcu uznajesz za bez znaczenia. To po co o tym piszesz? Sprawa jest prosta: opisany homoburdel to perspektywa dla młodzieży coming out`owej, zaś od pozostałej wymaga się akceptacji i pochwalania homozwiązków. Jako matka jestem temu przeciwna i nie wyrażam zgody na żadne "tęczowe piątki" i inne takie. Tyle, że o moją zgodę nikt nie pyta.
Maria Blaszczyk2019.10.25 13:56
Mówię konkretnie o tym chłopaczku, co się powiesił, a po jego śmierci Prawdziwi Polacy wyra zali radość z powodu tego, że jednego pedała w rurkach mniej. Szerzej mówię o przemocy wobec rówieśników. https://www.tvp.info/20712085/jednego-w-rurkach-mniej-szydercze-profile-i-agresja-wobec-14latka-ktory-popelnil-samobojstwo A odpowiedź na cudzy argument, nawet jeśli uznaje się go za chybiony, to chyba nic złego? On wciąż może być jednocześnie nieprawdziwy i nie na temat. I jaki homoburdel? Praca nad tym, by nikogo nie wykluczać, w tym także osób z niepełnosprawnościami czy innej narodowości to dla Ciebie "homoburdel"? No cóż, ja np. mam autystyczne dziecko i bardzo mnie cieszy, że chodziło do szkoły, gdzie przeciwdziałano dyskryminacji. Bo jest ono potencjalnie świetnym kandydatem do zgnojenia, a nigdy sie tak nie stało. Rozumiem, że wolałabyś jednak, żeby gówniarza nie chroniono, po co ma być traktowany z minimalnym szacunkiem... A kto niby nie może się obejść bez seksu analnego? Osobiście nie znam takiej osoby. I nie jest niczym "wynaturzonym", bo prawidłowość danego zachowania seksualnego określa norma partnerska. Przestańmy się zajmować seksem innych ludzi, bo po co... Nie chcesz, nie uprawiasz, chcesz - to sprawa miedzy Tobą a Twoim partnerem.
leszczyna2019.10.25 20:10
Ja mam dzieci niepełnosprawne i wypraszam sobie zrównywanie ich ze zboczeniami seksualnymi, których przykładem jest homoseksualizm. Nie wykręcaj, Mario, kota ogonem: opis wstrętnych homopraktyk seksualnych to nie jest żadna "praca nad tym, by nikogo nie wykluczać, w tym osób z niepełnosprawnościami'. Niestety, nic nie rozumiesz, skoro przypisujesz mi takie stanowisko: "Rozumiem, że wolałabyś jednak, żeby gówniarza nie chroniono, po co ma być traktowany z minimalnym szacunkiem..." Norma partnerska może być wynaturzona, nie chcę wchodzić w szczegóły, bo piszemy na publicznie dostępnym forum. A że seks powinien być sprawą prywatną? Oczywiście, więc niech się LGBT nie obnosi z nim po ulicach.
Maria Blaszczyk2019.10.25 20:36
Masz niepełnosprawne dzieci - więc potencjalnie narażone na wykluczenie. Ale chciałabyś, by komus dzieci zaszczuto, bo byc może kiedyś będa uprawiać seks, który Tobie się nie podoba? No serio? Więc ja nie chcę. Nie chcę by zaszczuto mojego syna, bo nie jest neurotypowy. I nie chce, by zaszczuto Twoje dzieci z powodu ich niepełnosprawności. I zrobię wszystko, by były bezpieczne, także jeśli będzie to wbrew Twojej woli. A co do obnoszenia się... No cóż, ja akurat nie brałam slubu w towarzystwie wielu gości, ale wiele osób to robi. Obnosząc się ze swoim seksem, preferencjami co to partnerów itd. Ludzie noszą obrączki i oznaczają swych ukochanych na FB czy innych social mediach. Obściskują się na ulicy i chodzą za rękę. Nie ukrywają, gdy z najbliższymi wyjeżdżają na romantyczny weekend. Inaczej niż osoby homo. Oni są na ulicach bici i kopani, jeśli wezmą partnera za rękę. A inni, nie mając żadnej wiedzy o tym, co ich łączy nazywają to publicznie wynaturzeniem. A nawet ja wychodzę z moimi dziećmi w miejsca publiczne, nad wyraz dowbitnie udowadniając, że zdarza mi się seks uprawiać. A co do preferencji w sprawie niedyskryminowania, o napisałaś zupełnie jasno przecież, nazywając zajęcia antydyskryminacyjne homoburdelem i jasno zaznaczając, że sobie nie życzysz. No więc nine życzysz sobie, to Twoje prawo, choć nazywanie uczniowskiej inicjatywy mającej przeciwdziałać dyskryminacji "homoburdelem" to jest dopiero nadużycie. Ale póki co nie wymyślono lepszego sposobu przeciwdziałaniu dyskryminacij w grupach rówieśniczych niż te zajęcia, udowodniono w badaniach ich skuteczność. Walcząc z nimi - stajesz jasno po stronie przeciwników bezpiecznej szkoły dla dzieci z grup szczególnie wrażliwych. Czyli przeciwko mojemu synowi., dzieciom nieheteronormatywnym, Dzieciom z niepełnosprawnościami, o nietypowym wyglądzie, z mniejszościowych grup etnicznych czy religijnych.
leszczyna2019.10.25 22:54
Co nazwałam homoburdelem? Zajęcia antydyskryminacyjne? Waćpani kpisz czy o drogę pytasz? PS. Jaką masz władzę nade mną, by coś robić wbrew mojej woli?
Maria Blaszczyk2019.10.25 23:58
No chyba o tym rozmawiamy? O tym był ten artykuł. O zajęciach antydyskryminacyjnych, pod hasłową nazwą "Tęczowy Piątek"? Czyli inicjatywą przeprowadzenia przez młodzież i dzieci raz do roku w sposób przez nią wybrany z wykorzystaniem lub nie zaproponowanych materiałów zajęć poświęconych przeciwdziałaniu dysktyminacji grup wykluczonych? I nie mam nad Tobą żadnej władzy, cały czas przyznaję Ci prawo do uważania czegokolwiek na temat tych zajęć. Napisałam tyle, że zrobię wszystko, by dzieci były w szkole bezpieczne. Po prostu - jako osoba, która całe dorosłe życie zajmuje się zdrowiem przychicznym dzieci i młodzieży oraz tematyką równościową, akurat w tym widzę swoją misję. Promuję równość, popieram przeciwdziałanie przemocy w poszczególnych placówkach, zdarzało mi się prowadzić te zajęcia, jak również je przygotowywać. I będę to robić dalej, chociażby głosując na ludzi dla których jest to ważne, popularyzując wiedzę na temat równości czy na temat rżónorodności itd. Nie mam pojęcia, w jaki sposób możesz mnie przed tym powstrzymać. Ale możesz próbować.
leszczyna2019.10.26 0:23
Przytoczona w artykule we fragmentach zawartość wymienionych publikacji, którą określiłam jako wstrętne homopraktyki seksualne, to jest "homoburdel", a nie szkolne zajęcia. Tegoroczna parada gejowska w Paryżu miała wielki baner frontowy z napisem "On detruira votre societe" - Zniszczy się wasze społeczeństwo. Wolę zajęcia dla społeczeństwa konstruktywne od destruktywnych.
Maria Blaszczyk2019.10.26 1:23
A Marsz Niepodległości dwa lata temu miał baner z napisem "Europa będzie biała albo bezludna" czy coś w ten deseń. No i co z tego? Nie mam pojęcia co autorzy tego hasła mieli na myśli. Mnie ono jakoś nie bulwersuje przasadnie, jako osobę dorastającą w latach 80tych i 90tych, gdy społeczeństwo w Polsce wyglądało zupełnie inaczej. Wolę to nowe niż to stare, choć wymagało to dekonstrukcji wielu norm i przekonań. A te przytoczone "homopraktyki" niczym sie nie różnią od "heteropraktyk". Kiedyś w odmentach Youtube natknęłam się na filmik jakiejś idiotki, opowiadającej, jak fajnie jest pracować w burdelu, jak dobrze jej to zrobiło na samoocenę i jak dużo zarobiła. Kiedy indziej czytałam o innej dziewczynie, która postanowiła pobić seksualny rekord świata w liczbie partnerów seksualnych, jak najbardziej mężczyzn. Przytaczane przeze mnie dane dotyczące liczby pracownic seksualnych w Polsce wskazują, że jedna kobieta świadcząca te usługi przypada na dziesięciu dorosłych mężczyzn, mniej więcej. Itd. Każda z tych rzeczy wydaje się groźna - a szczególnie ta pierwsza, nie pojmuję, czemu YT coś takiego dopuszcza. Ale nie wnioskujemy z tego na całą populację osób heteroseksualnych. Choć liczba pracownic seksualnych wskazuje, ze skala zjawiska korzystania z ich usług musi być ogromna. Tym niemniej cieszę się, że źle Cię zrozumiałam, choć uważam, ze wnioskowanie ze skrajnych zjawisk na jakąkolwiek grupę prowadzi w prostej linii do dyskryminacji. Te zajęcia wymagają dekonstrukcji. Dekonstrukcji uprzedzeń i przekonań. Jest to niezbędny warunek, by móc zmniejszyć lęk przed nieznanym. Ten zaszczuty chłopak w rurkach nie zrobił żadnej z tych rzeczy opisanych w artykule - a jednak nie żyje. Ktokolwiek zajmuje się ta tematyką, wie, że skala przemocy wobec tych osób jest przeogromna. Więc ja jestem za zniszczeniem tego, co zabija te dzieci. Co oznacza, że całe społeczeństwo musi się zmienić. Pan Strzemecki z fanatycznym zaangażowaniem tropi te seksualne ekscesy - choć niczym się one nie różnią od ekscesów heteroseksualnych. JEst w tym jakis resentyment, ale problemy pana Strzemeckiego z jego seksualnością to jego problemy i nie zamierzam dać się zaszantażować temu, że jakiś człowiek uprawia jakiś seks, to rzućmy całą grupę na pożarcie i pozwólmy zrównać ją z pedofilami. No nie.
ojciec prezes 2019.10.25 17:14
a k... mać kto z gołą d... wychodzi na miasto, kto prowadzi drugiego chłopa na smyczy ubrany w stringi z cwiekami kto liże się z drugim chłopem i wyzywa ludzi jak się na to oburzają, kto posuwa sie na basenowe saunie w d... i chce zeby wywolac tym sensacje, kto mówi o wkladaniu reki w d... i róznych odmianach fetyszu podczas wywiadu na Youtube ? mówię to ja ze swoją żoną, czy ci zboczeńcy ? a wspomnę że te wszystkie przykłady są z Polski, nie z zachodniej europy. Powiesz że to margines? to ja powiem że pedofilia w kosciele to tez margines, i jak najbardziej trzeba go wypalać gorącym żelazem, ale tak samo gorącym żelazem należy wypalać epatowanie chorych zboczeonych fantazji tych zboczeńców, bo mnie nie obchodzi co sobie robia w chałupie ale z ulic miast, ze szkół z kultury, filmu teatru WON, bo rzygać się chce przyzwoitym ludziom. Ja nikomu nie zaglądam pod kołdre tylko oni wyjeżdżają mi z łożkiem na ulicę chcą wmówić że pieprzenie się w najbardziej ohydnym wydaniu jest normą i mam sie z tym godzić. Mylisz tolerancje z afirmacją, tolerowac ja ich toleruję jak się doooo p czą w domu, ale na ulicy nie będe tolerować nigdy, tak samo nie będe tolerować jak chłop z babą będzie robił to w miejscu publicznym. Ta wasza sekseudukacja prowadzi do tego że gówniarzeria w wieku kilkunastu lat zamiast czytac książki, grać w piłkę czy spotykać się z przyjaciółmi walą gruchę przy pornolach i myślą tylko o jednym - DOOOOPIE zamiast się rozwijać, edukować , przyzywać młodość. Gówniarzeria w Anglii ma seksedukacje i dzieci gwałca tam dzieci, dziewczynki boją się isć do koedukacyjnych toalet żeby nie zostac tam wyśmiana że ma okres lub rozebrana do naga dla dowcipu, a to przypadki z Londynu ze szkoły do której chodziła córka moich przyjaciół, wszystkiego tam uczą o analu, o kulkach analnych o lizanku itp nie ucza tylko tych uczących że to pierzze tym młodym ludziom mózgi i robi kaleki myslaće tylko doznaniach, wytryskach i ruchaniu z kim bądź i gdzie kolwiek. Bogu dziękuję, że moje dzieci nie sa już w zasięgu takich jak ty, ale mam nadzieję że innym dzieciom tez nie odbierzecie ich niewinności
Maria Blaszczyk2019.10.26 22:00
Wiesz, wiele razy byłam na ulicy. A nigdy nie widziałam na niej chopa na smyczy i w stringach. Tzn. pewnie chłopa w stringach widziałam, ale miał na sobie spodnie, więc o tym nie wiedziałam. Byłam też na basenie. I nic takiego się tam nie działo. Czy to znaczy, że nigdy się nie zdarzyło? No nie, nie jestem wszędzie i zawsze. Znaczy to tyle, że jest to zjawisko nad wyraz rzadkie. I nie sposób z niego wyciągać wniosków na całą grupę. A porównywanie tego do pedofilii w kościele jest absurdalne. Bo z pedofilią w kościele nie chodzi o liczbę gwałcicieli dzieci - tylko o to, że cała instytucja staje za gwałcicielami. Kościół wydał instrukcję, jak ofiary zastraszać, by nikomu o swej krzywdzie, podgroźbą ekskomuniki, nie powiedziały. Kościół jako domyślne działanie, gdy gwałcenie przez jakiegoś księdza wychodziło na jaw uznawał przeniesienie sprawcy do innej parafii tak, by miał dostęp do świeżego mięsa. Vide list bpa Przykuckiego w sprawie księdza Srebrzyńskiego, historia księdza Kani czy Olejniczaka. Na Kościół jako właściwą reakcję uznaje atak na ofiary, że to niby one księży krzywdza, wszyscy pamiętamy wypowiedź abp Miachlika o dzieciach wciągających księzy w grzech metodą lgnięcia... Więc jest to przykład zupełnie nie na temat, bo w zarzutach o pedofilię w kościele nie chodzi o liczbe sprawców, tylko o to, że cały kościół, jak instytucja, rzucil ich ofiary jak nawóz pod stopy zboczeńców, ad maiorem Dei gloriam. I tak. Jak chłop z babą robi to w miejscu publicznym, jest to tak samo niestosowne. A zdarza się jednak dużo częściej. https://www.newsweek.pl/polska/dogging-w-polsce-publiczna-pozycja-na-pieska/f5lswvh https://kobieta.dziennik.pl/seks-bez-tabu/artykuly/120828,polske-ogarnia-moda-na-publiczny-seks.html https://nto.pl/seks-wychodzi-na-ulice-opolanom-sypialnia-juz-nie-starcza/ar/4572211
Maria Blaszczyk2019.10.26 22:03
i nie, nasza seksedukacja do tego nie prowadzi. Dorastałam w latach 90tych i - choć nie przeszkadzało to nikomu czytać książek, się rozwijac albo grać w piłkę - sama akurat w tym ostatnim nie gustuję, ale nieważne - ludzie robili te rzeczy, które okreslasz w niepotrzebnie wulgarny sposób. Nie wiem, jaki masz problem z seksem, że przeszkadza Ci czytać książki albo spotykać się z przyjaciółmi - otóż i w latach 90tych, a jak sądzę i wcześniejszych, i obecnych - są to rzeczy zupełnie do pogodzenia. Dzieci zawsze gwałciły dzieci. Ale "nasza" seksedukacja ma udowodniony wpływ na redukcję tego zjawiska. Bo "nasza" seksedukacja głównie sie tym zajmuje - zasada konsensualności, prawami, uczuciami itd. Co do córki znajomych jako istotnej socjologicznie próby powstrzymam uwagi, bo chyba napisałabym coś złośliwego, o zapłakanej kuzynce. Ustalmy tylko jedno. Edukacja seksualna w Anglii została wprowadzona z początkiem tego roku szkolnego. Dopiero teraz jest jakiś program tego przedmiotu. Anglia słynie z tego, ze tego przedmiotu nie miała, wraz ze wszelkimi konsekwencjami tego faktu, np. relatywnie wysoką liczbą nastoletnich ciąż. A wyśmiewa chyba dziewczynki chyba zupelnie kto inny, ostatnio czytałam, ze pani Godek uwaza za updlające uczenie dziewczynek o okresie. Może warto się najpierw dowiedzieć, co w tych programach jest. A tam ponad połowa wysiłku idzie w przeciwdziałanie przemocy na tle seksualnym. Choć oczywiście, jeśli dziecko zapyta o jakieś kulki - to nalezy mu chyba sprawę wyjasnić? Bo dzieci i tak będą oglądać pornografię. Więc skoro nie umiemy temu zapobiec - a nie umiemy - to przynajmniej wyjaśniajmy im, co widza. Bo dzieci nie sa "niewinne". Dzieci to ludzie. Łatwi do zmanipulowania przez np. porno. ale też skłonni do przemocy. Możemy wziąc to na klatę i potraktować ich poważnie. Ułatwić im to dając wiedze i wsparcie. Możemy też uwierzyć w ich "niewinność" i oddać ich edukację w ręce grupy rówieśniczej i pornografii. Wybór należy do nas, dorosłych.
xx2019.10.24 21:50
Tęczowe środowisko jest obrzydliwe, diabelskie a jaka agresja trolli pod artykułem, absolutnie do szkól nie wpuszczać
marek2019.10.24 21:32
Obrzydliwe! Ci ludzie są po prostu wykoślawieni psychicznie. Ich należy leczyć w zakładach zamkniętych i izolować od społeczeństwa dla dobra i bezpieczeństwa szczególnie dzieci! Homoseksualizm to ciężkie upośledzenie umysłowe. Bardzo niebezpieczne zboczenie ściśle powiązane z pedofilią. Tych "ludzi" absolutnie nie można dopuszczać w pobliże małych dzieci! Przymusowa izolacja i leczenie tych psychicznych odmieńców jest jedynym sposobem aby chronić dzieci przed pedofilami a społeczeństwo przed tęczową zarazą!
nauczycielka.2019.10.24 21:28
We Francji powiedzieli otwarcie,że chcą zniszczyć rodzinę, tęczowa zaraza.
Tom.2019.10.24 21:20
Teraz już wiem dlaczego cywilizacje wschodu karały zwyrodnialców homoseksualnych najcięższymi karami.
2019.10.24 20:51
Goła horda LGBT atakuje tradycyjną restaurację: https://nczas.com/2019/10/22/terror-lgbt-trwa-tym-razem-zaszczuli-chrzescijanska-restauracja-w-uk-powod-jej-wlasciciele-promuja-tradycyjny-model-rodziny/
Piotr Nowak2019.10.24 20:41
Jestem homo-fobem, nie dlatego, że nie lubię tych ludzi, ale dlatego, że ich część aktywistów, tych którzy jeżdżą autobusami głównie z Warszawy po miastach organizując tzw. marsze równości, przyczepili się do mojej wiary i pemanentnie ją beszczeszczą, profanują i nas obrażają. Te świry nie chcą żadnej tolerancji, lecz dominacji nad normalnymi ludźmi. Nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
2019.10.24 20:54
Biedny świrze. :) Myślisz że jak będziesz się pode mnie podszywał, to będziesz mniejszym kuurwiem? :) Serdeczne kondolencje dla twojej rodziny. O ile masz jakąś. Strasznym musisz być pajacem w realu. Aż mi cię żal. :* :*
pełana zgoda 2019.10.24 23:20
Małe sprostowanie, jest tylko jedna orientacja - heteroseksualna. Reszta to zboczenie, które przez WHO (organizację stricte polityczną) zostało wymazane z kanonu chorób, w tym wypadku psychicznych.
Asmo2019.10.24 20:40
Witam czerwone wieprze rodem z PRL-u i zabójców księdza Jerzego Popiełuszki ! Witam zwolenników złodziei, kłamców i zdrajców z PO ! Witam świrów tęczowej zarazy i osobników męskopodobnych z franzlami na odbytach i wydobywającego się smrodu ze stolców ! Witam również zielonych przestępców z PSL-u ! Co ? Znowu się wam PIS nie podobie ?! Już niedługo będziecie PIS chwalić, albo rżeć jak końska doopa do bata ! Otóż , po wyborach PIS zakupi dla was jedną z wysp greckich i przetransportuje was, uwaga: bezpłatnie, na tą wyspę. Będziecie mogli tam budować własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, waszą wolność i demokrację, waszą wiarę w seks, neomarksistowską ideologię LGBT i tak dalej. W razie odmowy będziecie wydelegowani do Afganistanu do walki z talibami, a w razie sprzeciwu zostaniecie wykastrowani. Polska już wam dziękuje i nie potrzebuje waszego nasienia.
Olej2019.10.24 20:38
Heteroseksualizm z demonstracyjnymi orgiami na olbrzymich wyrach jadących przez środek miasta, panie w pozycjach i panowie również wszystko razem kopuluje i wibruje. Normalny sex, normatywna seksualność zademonstrowana publicznie, grzmią megafony i gra muzyczka w rytm drgań. Czemu nie ? Jak się bawić to się bawić ! Podobna odmiana tyle, że w odmianie homo – ekshibicjonistyczna demonstracja wyuzdania i czegoś co powinno być sferą intymności człowieka niezależnie od preferencji. Powstaje zatem pytanie gdzie jest granica obłędu poza którą zaczyna się działanie przestępcze obyczajowo, deprawujące młodzież i dzieci ??? Idzie jeden z drugim funfel obskórowany jak gladiator i czyni jakieś gesty robiące z niego groteskowego durnia. Po co wyłazi ze swoich czterech ścian, kogo obchodzą jego preferencje i poglądy na swoje intime ? Ja sam ma sodomie we łbie to nie znaczy że wszyscy na równi mają mieć podobnie zdemolowany umysł. Co więcej ja mam się bać powiedzieć, że on jest nienormalny, wyłażąc półnago na środek ulicy i eksponując swoje ,,wdzięki’’ Powiem tak; gówno mnie obchodzi jego życie prywatne, jego sprawą jest co robi u siebie w chałupie. Gdy wyłazi w przestrzeń publiczną narusza moją neutralność i powinien spodziewać się reakcji – i nie będzie ona przyjemna.
kamila2019.10.25 5:36
powinni skonczyc jak pawelek z gdanska....... w popielniku....
seksedukacja to niszczenie niewinności dzieci 2019.10.24 20:37
Jurij Biezmienov, radziecki szpieg i specjalista od wojny ideologicznej, który w latach 70-tych ub. wieku zbiegło do Stanów, mówił że państwo, jego kulturę i wartości panujące w danym kraju, niszczy się w ciągu około 20 lat - jednego pokolenia. Jednym z narzędzi do jego zniszczenia jest DEMORALIZACJA, uwolnienie wszelkich hamulców moralnych i etycznych w sferze seksu. Zaś Erich Fromm, współtwórca szkoły frankfurckiej, zboczeniec i autor wielu pseudonaukowych publikacji, mówił że wiara, rodzina, kościół, system wartości i moralność, są czynnikiem hamującym rozwiązłość seksualną (nie mylić z prokreacją) i ten sam Fromm mówi, że żeby zniszczyć wiarę, rodzinę, kościół, moralność itd. należy puścić wodze fantazji i pozwolić na wszystko, co związane z ludzka cielesnością, łącznie z perwersją, masochizmem i sodomią
Maria Blaszczyk2019.10.24 20:45
Ale właśnie my chcemy te hamulce założyć. By dorośli nie gwałcili dzieci. Pracodawcy pracowników. Mężczyźni kobiet... Bo na razie mamy sytuację, że gdy zboczeniec zgwałci dziecko, to niesłychanie ważny arcybiskup śmie oskarżać jeszcze ofiarę o skrzywdzenie zboczeńca w telewizyjnym wywiadzie. Mamy partię rządzącą, której koalicjanci gwałcą sobie pracownice. A w przypadku prostytutek to nawet ich nie uważają za osoby możliwe do zgwałcenia... Czy też gwałcą własne żony, że wspomnę historię pana radnego Piaseckiego. Właśnie o to chodzi, by tak nie było. Tylko żeby ograniczyć samowolę grupy trzymającej władzę w tym zakresie, musimy wyedukować społeczeństwo.
Ziuk 2019.10.24 22:41
Wiesz ilu jest idiotów w dowolnej populacji, bez względu na wykształcenie? to mniej więcej stała liczba. A wiesz ilu jest pedofilów wśród męskiej populacji? około 0,2, bez względu na wykształcenie i wykonywany zawód. A ty tylko - pedofile księża, pedofile biskupi. Słyszałem o paru o taki 'księżach', także z filmu Sekielskich, tylko gdyby ten film był obiektywny, to mówiłby o tym że ci zboczeńcy byli TW SB, dlaczego o tym nie powiedzieli? Po 89 r. w KK nie było lustracji i zostało tam około 800 TW, Źródeł Informacji czy Kontaktów Operacyjnych, różnie pozyskanych, szantaż, pieniądze, pijaństwo, homoseksualizm. I gdy tacy księża, z tych ostatnich, byli wtedy zwykłymi księżulami, to dziś mogą być w biskupach, i tworzyć tzw. lawendową mafie w KK, która jest skutkiem braku lustracji w KK. A jak się ma homoseksualizm do pedofilii ? Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców, pozostałe wobec dziewczynek. Badania w wielu krajach (w tym też w Holandii) pokazują, że populacja gejów wynosi od 2 do 4 proc., a preferencja pedofila do skrzywdzenia chłopca sięga nawet 33 proc., czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie. https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/222180-trzynastoletnie-matki-i-dwudziestosiedmioletni-dziadkowie-czyli-skutki-seksedukacji-w-wielkiej-brytanii
Malgozata2019.10.25 17:10
Ten czlowiek byl niezwykle biedny i zabladzil tak strasznie ze nie widzial dokad zmierza - a zmierzal wprost na potepienie w ramiona zlego.
KKK2019.10.24 20:31
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Polak2019.10.25 7:21
Boli was prawda i to że wasze żałosne skamlenie nie zmienia rzeczywistości :)
Jahu2019.10.24 20:25
dalej pozwalajcie się ogłupiać, tęczowa szmata was zbawi.. ludzie sami pchacie się do piekła, macie tylko jedno życie... krzyżyk na szyję i Chrystusa się trzymać..a nie szamba i tęczowej szmaty
abcd2019.10.24 20:11
Tęczowa zaraza nie zagraża Tobie. Twojej seksualności, bez Twojego świadomego udziału i zgody, nikt już nie zmieni. Ale ideologia LGBT zagraża Twoim dzieciom i w rzeczywistości homoseksualistom tylko o te dzieci chodzi. Jak znaleźć nowego partnera, gdy stary już się znudził, a populacja chętnych wynosi 1,5%? Czytaj więcej: "Komu zagraża tęczowa zaraza?" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Komu_zagra%C5%BCa_t%C4%99czowa_zaraza%3F
Tarquin2019.10.24 20:10
Jakie to szczęście, że heteroseksualiści nie uprawiają seksu w darkroomach, nie szukają partnerek w barach, nie uprawiają seksu za pieniądze i jeszcze na pewno nie zdradzają partnerów i nie rozstają się tylko tworzą monogamiczne związki trwające całe życie.
Pet2019.10.24 21:29
Zrozumieją sarkazm?
vv2019.10.24 22:09
człowieku, czy twoje życie polega tylko na gadaniu o doopie, jej zastosowaniu i eksploracji??? jestem heteroseksualistą i w życiu nie byłem na dradkroomach, za seks nie płacę w barach flirtuję ale płcią przeciwną bo to jedyna orientacja, reszta to zboczenie
Tarquin2019.10.25 9:14
Jestem gejem i też nie byłem nigdy w darkroomie, nie płaciłem ani nie płacono mi nigdy na seks, nie flirtuje bo dla introwertyka to trudne do wykonania.
ZERR02019.10.25 9:48
należysz do skrajnie niebezpiecznej i agresywnej mniejszości, odpowiedzialnej za niezliczone wręcz krzywdy.
Polak2019.10.24 20:08
Jeżeli nie chcą się leczyć to batem ich i do kamieniołomów tam im rozum do głowy się wbije
wewe2019.10.24 20:08
SPADŁY liberalne MASKI KONFEDERACJI 1) Berkowicz poseł Konfederacji robi słodkie selfie z tow Senyszyn na swoim facebook 2) Dziambor poseł Konfederacji zachwala Jachirę, pluje na PiS, obcmokuje "panią profesor Senyszyn, którą szanuje" - https://www.youtube.com/watch?v=WCeTqXHLVP8
2019.10.24 20:16
A co? Mieli się pobić? Ciekawe podejście.
Polak2019.10.24 20:05
Żałosne popiskiwanie sekciarskiego propagandysty przerażonego zanikającym znaczeniem zabobonu z którego żyje :)
2019.10.24 20:00
No Goebbels byłby dumny. Faktycznie dzieci, które będą miały np. tęczową kokardkę w geście ze swoimi koleżankami i kolegami o odmiennej orientacji trzeba tak zaszczuć tymi waszymi wydumanymi wypierdami z tępych kato-nazi-pustych mózgów żeby faktycznie się komuś coś stało. Do tego zilustrować to takim zdjęciem, żeby kato-ciemnota nie miała wątpliwości. Jesteście żenujący. Ale na szczęście już na wymarciu. Radykalne kato-taliby.l
Pielgrzym2019.10.24 20:03
Wygląda na to, że sam naśladujesz Goebbelsa, wylewając z siebie nienawiść do katolików.
2019.10.24 20:08
Do katolików to ja nic nie mam. Nie moja piaskownica i nie moje zabawki. Mam za to dużo, do radykalnych kato-talibów których jedyną pasją jest wpieprzanie się do życia innych ludzi ze swoimi wypierdami.
Jakub Betejger2019.10.24 22:50
'' kato talibów których jedyną pasją jest wpieprzanie się do życia innych ludzi ze swoimi wypierdami''. to zupełnie tak jak degeneraci z LGBT, którzy wpierdalają się ze swoimi teczowymi piątkami i miesiącami dumy, a to zdjecie akurat dobrze znam bo pochodzi z Katowic, gdzie ten zboczeniec z NRD wygłaszał swoje postulaty obok sejmu śląskiego.
Olin2019.10.24 20:39
zboku - czas do lekarza zaszyć zwieracza
2019.10.24 20:46
Widzisz ograniczony kato-ziemniorze z wypranym mózgiem. Ja nie jestem gejem. Jestem całkowicie hetero, tylko nie godzę się na wasz hokus-pokus kato-nazizm. Mieści ci się to w tym jednym neuronie?
won 2019.10.24 23:15
qrwnięty heteronormatywny-filopedało-lewako-koprofilu, spi***j stąd, bo na wymioty zbiera, gdy się czyta te twoje quasi tolerancyjne, otwartościowo-różnorodnościowe tęczowe mądrości środowisk odbytniczych
Olin2019.10.25 19:09
takie bzdury pedrylku to opowiadaj swoim śmierdzącym kałem partnerom
kamila2019.10.25 5:35
pomiocie lochy i knura ....eutanazja tylko ci pomoze....
Witek2019.10.24 19:56
Niemcom służą . Zdeprawować Polaków . Odebrać godność . Po odebraniu godności , odebrać majątek .
Pielgrzym2019.10.24 19:51
Ten "dark room" to jest wciąganie do piekła. Najpierw taki mały przedsionek, z którego jeszcze można wyjść na zewnątrz. W końcu jednak drzwi zatrzaskują się na wieczność, panuje ciemność i nieustanny gwałt...
BimkyGuy2019.10.24 20:07
Wspominasz z łezką w oku?
Polak2019.10.24 19:50
Czy teczowe parady to nie tylko obsceniczne,wulgarne,chamskie,uwłaczające godności czł owieka burdy, a przede wszystkim nachalne propagowanie wszelakich dewiacji seksulnych, faszystowskeij ideologii lgbtq oraz zgorszenia, nie mówiąc o profanacji najważniejszych dla zdrowych Polaków symboli religijnych i narodowych? Zbył opiekuńczy stosunek rządu do awanturników lgbtq sprawił , że wynik wyborczy PiS był dużo gorszy od oczekiwanego.
Maria Blaszczyk2019.10.24 20:39
A na ilu takich paradach byłeś? Bo ja byłam, i żadnej z tych rzeczy nie widziałam. Ja wiem, że ktoś sobie ubzdurał, że graficzne przedstawienie waginy umocowane na patyku to niesłychanie ważny symbol religijny, ale jako była katoliczka wiem, że to nieprawda...
marek2019.10.24 21:39
Gó..o wiesz. Zresztą co masz w mózgu to i tym epatujesz. Cały/a ty...
ZERR02019.10.25 9:44
Kłamiesz. Jest cała masa udokumentowanych parad chamskich i wulgarnych. Co prawda raczej nie w Polsce, w Polsce wulgarność i obrzydliwość jest NIECO mniejsza niż na zachodzie UE - ale to TYLKO z tego powodu, że zboczeńcy boja się, że w takim wypadku może im kordon policji nie pomóc.
ZERR02019.10.25 9:47
btw nie rób ludzi wariata. Clpa na patyku nie jest 'symbolem religijnym'. Clpa na patyku ma 'symulować' prawdziwe symbole religijne w sposób wulgarny.
Anna2019.10.25 9:05
byłam na jednej takiej "paradzie", ponoć liczbę uczestników oszacowano na 400 osób. Lato, upał ale nikt nie paradował półnagi. Były tęczowe flagi, kolorowe parasolki, skarpetki, transparenty domowej roboty, pomalowane twarze. Kontrmanifestanci skandowali przekleństwa, manifestanci zakrzykiwali ich skandując "miłość, równość, tolerancja" i machali do nich rękami. Czarno na białym widać kto zachowywał się wulgarnie i chamsko.
anonim2019.10.24 19:30
Nie łudźcie się: PiS jest z nimi w zmowie, gdyby tak nie było, to Polska by była czysta od LGBT. Oni niby krytykują, ale nic z tym nie zrobią! Naczelnik to ukryty gej sam przyznał kiedyś że kobiety go nie interesują! to co go interesuje? mężczyźni a może kilkuletni chłopcy...
Jarek2019.10.24 20:35
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
polecam czytac2019.10.25 17:59
A nie zastanawia cie jak to mozliwe ze PiS potrafil na rozklaz USraela przechnac przez sejm i wymusic podpis prezydenta w 24h na niekorzystnej dla prawdziwych zarzadcow tego folwarku ustawie - wiec potrafia byc skuteczni jak chca, a w sprawie marszow LGBT jest dziecinnie bezradny, niby chce ale nic nie moze, nie zastanawia cie jak to mozliwe? Ja nie wierze ze bez cichego poparcia a minimum objoetnosci wadzy dzialoby sie to co sie dzieje. Nikt z moich znajomych co jest przeciwny LGBT juz na PiS nie glosuje i takich ludzi bedzie przybywac. Dosc hipokryzji,.
BimkyGuy2019.10.24 19:25
Tekst powyżej przypomina propagandę nazistowską w latach 30. XX wieku. Grupa społeczna urasta do rangi śmiertelnego wroga, mimo iż zagrożenie jest iluzoryczne. Niezadowolony naród szuka na siłę kozła ofiarnego i wtedy zaczynają się prześladowania.
1232019.10.25 8:38
Chodzi o hipokryzje, tak hipokryzle LPG+... Teczowe marsze, ujemuje dzikie weze... Hetero-marsze mozna robic? Nie mozna bo bylby wrzask lewicy na caly swiat... Wiec mam propozycje: sprawy zwiazane z czesciami ciala znajdujacymi sie pomiedzy girami oraz inne sprawy PRYWATNE jak chocby religia ZOSTAJA W DOMU i nikt nie ma prawa manifestowac. Po rowno dla kazdego ok?
Ciekawy.2019.10.25 15:04
A badania w Nowym Jorku to ściema? A opracowanie naukowe w książce prof. Jacka Kochanowskiego to fantasmagorie? Nie rżnij głupa . To kawa na ławę. Cały smród zboczonej zbiorowości w rzetelnym opisie.
www2019.10.24 19:24
Tęczowe piątki służą robieniu prania mózgu młodym chłopcom, żeby ich zbałamucić i zaopatrzyć starych pederastów w świeże mięsko.
rainboy2019.10.25 7:55
Pomyliło Ci się z lekcjami religii.
nn2019.10.25 16:19
ten młody homoś, który popełnił samobójstwo na lekcje religii nigdy nie chodził, durniu/ Jeszcze będziesz kiedyś, prędzej czy później, o tego księdza błagał, wspomnij sobie wtedy to co pisałeś....
www2019.10.26 6:00
Na religii nie nakłania się do pederastii, ale się przed nią przestrzega
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.24 19:23
Tęczowy Piątek już 25 października. O tym, w jaki sposób społeczność szkolna będzie świętować ten dzień, zadecydują uczniowie i uczennice wraz z kadrą nauczycielką i rodzicami. Zadbaj o atmosferę, która będzie towarzyszyć tegorocznej akcji - skorzystaj z mediów społecznościowych, żeby okazać młodzieży wsparcie. W najbliższy piątek młodzież szkolna będzie obchodzić Tęczowy Piątek – szkolne święto, którego celem jest okazanie wsparcia nękanej na co dzień młodzieży LGBT. Wyzwiska, szarpanie i złośliwe żarty, to dla młodych osób LGBT codzienność. "Jak wynika z badań w Polsce blisko 70 proc. młodzieży LGBT doznaje przemocy, a w 26 proc. przypadków dochodzi do niej w szkole. Dlatego tak ważne jest, aby dorośli zadbali o atmosferę, która będzie towarzyszyć Tęczowemu Piątkowi i okazali młodzieży wsparcie" - wyjaśnia Joanna Skonieczna z Kampanii Przeciw Homofobii. Sposobów na wsparcie młodzieży świętującej 25 października Tęczowy Piątek jest cała masa. Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób dorośli mogą wesprzeć młodzież przygotowującą się do Tęczowego Piątku przy użyciu mediów społecznościowych: 1. Facebook: skorzystaj z nakładki #TęczowyPiątek na zdjęcie profilowe [nakładka dostępna TUTAJ http://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=1190093661178816 2. Twitter: opublikuj tweeta z hasztagiem #TęczowyPiątek 3. Instagram: opublikuj swoje zdjęcie z wydrukowaną ze strony KPH grafiką z hasztagiem akcji [pobierz ją TUTAJ https://kph.org.pl/wp-content/uploads/2019/10/t%C4%99czowy_pi%C4%85tek_board.pdf]. Takie zdjęcie możesz też udostępnić również na Facebooku i Twitterze. 4. Instagram: zamieść na Instastory filmik, w którym mówisz, dlaczego stoisz po stronie młodzieży. Takie wideo możesz udostępnić również na Facebooku i Twitterze 5. Media społecznościowe: udostępnij na Facebooku, Twitterze lub Instagramie jedno lub więcej nagrań z serii „Stoję po stronie młodzieży” i napisz kilka słów wsparcia [kanał youtube KPH dostępny TUTAJ https://www.youtube.com/channel/UCojA1DLlDKWJOMYz487aQuQ Młodzież LGBT z pewnością odczyta te działania jako znak wsparcia. Nic jednak nie zastąpi rozmowy. Dlatego, jeżeli znasz jakiegoś nastolatka lub nastolatkę świętująca Tęczowy Piątek, powiedz jemu lub jej, że ją wspierasz i że jest OK.
Olin2019.10.24 20:37
zboku - do lekarza czas.....
kamila2019.10.25 5:32
piatki nie doczekasz onanizatorze ....
ZERRO2019.10.24 19:18
Tęczowy piątek służy temu by dzieci były świadome jakie niebezpieczeństwa grożą im ze strony księdza pedofila i jak się przed tym bronić.
anonim2019.10.24 19:43
A inny pedofili może je molestować
ZERRO2019.10.24 20:17
Żaden.
marek2019.10.24 21:34
Homoseksualny pedofil aż się ślini żeby dorwać się do dziecka pod pozorem "piątków" edukacji albo lekcji tzw tolerancji, w wykonaniu oczywiście w/w.
seksedukacja to niszczenie niewinnoci dzieci 2019.10.24 20:21
tam księży katolickich prawie nie ma, jest seks-edukacja a co się działo https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/skandal-w-anglii-gwalty-na-15-tys-dzieciach-w-jednym-miescie/ssz2f00#slajd-3 https://www.newsweek.pl/swiat/pedofiia-w-wielkiej-brytanii-skandal-pedofilski-newsweekpl/j4r2r31
marek2019.10.24 21:36
Bo homoseksualizm to pedofilia w najczystszej postaci. Ta najbardziej odrażająca bo skierowana na najbardziej bezbronne i niewinne dziecko! Tych "ludzi" należy eliminować ze społeczeństwa. Przymusowa izolacja i leczenie.
retro2019.10.25 11:10
nie pisz BREDNI, myśl ! człowiekiem jesteś
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.24 19:16
Czarna zaraza na widelcu: "W czwartek wieczorem o godzinie 20:30 TVN24 wyemituje reportaż "Czarno Na Białym" o arcybiskupie Sławoju Leszku Głódziu. Padną w nim zarzuty o ubliżanie i poniżanie współpracowników przez metropolitę gdańskiego. Jeden z mężczyzn mówi, że miał myśli samobójcze po tym, jak traktował go metropolita gdański." https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25344246,abp-glodz-mial-ponizac-wspolpracownikow-nie-potrafia-jajka.html#s=BoxOpImg3
anonim2019.10.24 20:26
co za bzdura .. jak ktos ma mysli samobojcze, niech sie leczy, po prostu
Olin2019.10.24 20:37
zboku - do psychiatry czas
kamila2019.10.25 5:31
ciebie nalezy utylizowac ...ofiaro inseminatora ...locha cie urodzila i chrzakasz jak swinia.....
boom2019.10.25 12:56
Uderz w stół... pierwszy wyskoczyłeś z komentarzem jak oparzony, żeby szybko odwrócić uwagę od artykułu. Może odniesiesz się do jego treści?
Anna2019.10.25 21:24
Te owłosione przygłupy podobne do małpy i ze sznurkami w tyłku pchają się wszędzie...Jak zaraza . Tę uliczną dzicz powinno się pozamykać w klatkach. Polacy nie mają wypranych mózgów jak ten Durny gej, czy inne typki siedzące tu codziennie żeby dać się omamić kretyńskiej ideologii homosiów. Polscy homoseksualiści są ok i nikt ich nie prześladuje..