Skandal! ,,Tour de Konstytucja’’ – na prelekcję o aborcji ściągnięto... dzieci z przedszkola - zdjęcie
08.06.21, 14:01Fot. screenshot - Facebook (Videp-KOD)

Skandal! ,,Tour de Konstytucja’’ – na prelekcję o aborcji ściągnięto... dzieci z przedszkola

15

Trwa organizowana przez kontrowersyjne stowarzyszenie sędziowskie „Iustitia” i tzw. „Strajk Kobiet” „krucjata” po Polsce. Na ostatnim spotkaniu Zbigniew Hołdys ubolewał nad niezwykle niską frekwencją. Na dzisiejsze spotkanie w Dobczycach tymczasem, jak donosi portal wPolityce.pl, sprowadzono… dzieci z przedszkola i ze szkoły podstawowe. W czasie prelekcji dzieciom wyjaśniano m.in., że „walka z turystyką aborcyjną” jest niezgodna z konstytucją.

Nagraniami z bulwersującego wydarzenia pochwalił się w mediach społecznościowych Komitet Obrony Demokracji. Do kilku uczestników wydarzenia dołączają nagle dzieci z opiekunami.

- „Brawo! Uznanie dla pań, że się naraziły! Odważyły się! cudowne dzieci, nadzieja naszego kraju”

- mówią organizatorzy.

Dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej wysłuchały m.in. prelekcji prokuratora Bolesława Laszczaka, który mówił o niezgodności ścigania „turystyki aborcyjnej” z konstytucją.

- „Ścigamy za wszystko. Był tutaj przykład aborcji. Jedziecie do Czech, a my jako prokuratura zatrzymujemy was na granicy, bo takie jest rozporządzenie. Cóż z tego, że jest ono niezgodne z konstytucją”

- mówił.

Do dzieci przemawiał też sędzia Waldemar Żurek:

- „Prezydent powinien być strażnikiem konstytucji (…), ale niestety pan prezydent zaprzysiągł takich nielegalnych sędziów w TK. Zrobił to w nocy. Prawnicy mu powiedzieli, że łamie konstytucję. Wszyscy nad tym bolejemy, bo prezydent powinien nas bronić. W konstytucji jest tali sąd dla polityków, Trybunał Stanu, także dla pana prezydenta. Ten Trybunał może go kiedyś osądzić (…). Zapamiętasz? Prezydent nie jest bezkarny”

- przekonywał kilkuletnich słuchaczy.

kak/wPolityce.pl

Komentarze (15):

ala2021.06.11 16:31
Najwyższy czas przestać udawać i zamiast używać eufemistycznego określenia "aborcja" nazywać morderstwo morderstwem.
wykrzyknik2021.06.8 20:44
A cóż to za nauczycielka, która nie potrafiła dzieciom wyjaśnić w szkole czym jest Konstytucja RP, tylko przyprowadziła dzieci na wiec polityczny zdegenerowanych osobników, którzy szukają poparcia wśród przedszkolaków. Może na następne tur przyprowadzą niemowlaków ze żłobków, bo im słuchaczy wciąż ubywa. Kasta - basta, Koryto Odleciało Daleko i już nie wróci!
ojojoj2021.06.8 18:30
Stawiam hipotezę, że panie szły z dzieckami na spacer do pobliskiego skansenu czy zamku i przechodziły obok lewaków, zawłaszczających bezprawnie przestrzeń publiczną, a dzieci są powolne i lubią się gapić, w końcu Dobczyce to malutkie miasteczko i nie codziennie widzi się tam cyrk. Zanim kobiety ogarnęły dziatwę i pozbierały się do kupy, durny lewak zdążył je już zaliczyć do swojego grona słuchaczy. A ty, Czarnek, to jesteś durniejszy od tych dzieci, że wyskakujesz jak przysłowiowy Filip z konopi, zanim cokolwiek pomyślisz, o rozeznaniu nie mówię, boś już wydał werdykt, zanim pomyślałeś. Szkoda tylko tych kobiet.
MT(*)2021.06.8 17:43
Oczywiście, że w Marszach Życia polskie dzieci powinny brać udział z rodzicami. Bo taka jest wola rodziców, którzy je wychowują. Promowanie życia i szacunku do życia jest wśród ludzkiej cywilizacji godne pochwały i wsparcia. To nie podlegający dyskusji czynnik przetrwania gatunku ludzkiego. Na pewno dzieci nie powinny być podstępnie wciągane w obręb lewacko - tęczowej cywilizacji śmierci a uzurpatorzy ich podstępnej indoktrynacji - bo bez zgody rodziców - powinni być surowo karani.
Od ponad 30 lat ściągacie dzieci na demonstracje2021.06.8 17:13
antyaborcyjne i to jest w porządku?
JPIII2021.06.8 16:18
Bardzo trafna i potrzebna nauka. A katotaliby niech chodzą do kościołów. Prędzej i więcej ich zdechnie aby spotkać się ze starym pedophilem bogiem. Toż to on gwałcił 13-letnie dziecko maryśkę. A ona potem wyprodukowała pedała chrystka jezuska.
Marduk2021.06.9 8:18
Możesz pisać co chcesz, jednak przestrzegam - jesteś śmiertelny i tam gdzie pójdziesz po śmierci osądzą Cię za to co napisałeś. Za życia odważny a po śmierci ból i zgrzytanie zębów. I tyle w temacie.
MaxFiend2021.06.8 15:54
Ale w czym problem, skoro drastyczne fotki płodów są pokazywane przedszkolakom? Gdzie ten skandal?
Brochwicz2021.06.8 15:46
Jako rodzic bym nie odpuścił i każdego z nich posłał do pierdla za naruszenie moich praw
Ks. Dymer2021.06.8 17:33
Pewnie jako rodzic byś do mnie przysłał na lekcje?
JanP2021.06.8 15:16
Coś Frondelek ściemnia, na filmiku dzieci nie widać.
na wiecu u mordercow2021.06.8 15:11
te dzici powinny dzekowac ze maja normalne matki bo te oswiecone by je dawno wyskrobaly i zamordowaly
MT(*)2021.06.8 14:34
Po prostu podłe! Myślę, że oburzeni rodzice wstąpią na drogę prawną wobec tych rynsztokowych organizatorów publicznej deprawacji i wobec pana sędziego, który w tym rynsztoku już od dawna pływa. A swoją drogą, rodzice, pilnujcie własnych dzieci i zważajcie na to co z nimi robią w szkole! Zwłaszcza tęczowe lewactwo czyha na wasze dzieci! Usiłują je indoktrynować by zapewnić sobie dopływ świeżej krwi w celu realizacji swojego wynaturzonego zwyrodnienia!
xcv2021.06.8 14:06
Żurek to nasz Polski Kościół katolicki najwięcej pomógł w Syrii - a ty nie zrobiłeś nic
mojes2021.06.8 14:44
toż to kretyni , ich wystapienia wbrew konstytucji, gdzie jest rzecznik praw obywatelskich, , dośc tych debilizmów, czas wziać się za nich!!!!