Sebastian Kaleta dla Frondy: Trzaskowski oszukał warszawiaków - zdjęcie
18.11.19, 16:00(fot. screen)

Sebastian Kaleta dla Frondy: Trzaskowski oszukał warszawiaków

62

Portal Fronda.pl: Rafał Trzaskowski w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” stwierdził, że odbudowa Pałacu Saskiego to „mocarstwowy projekt, który może zaburzyć miejską przestrzeń i zagrozić funkcjonowaniu w obecnym miejscu Grobu Nieznanego Żołnierza." O czym świadczy taka postawa prezydenta Warszawy?

Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości, przewodniczący komisji do spraw reprywatyzacji nieruchomości warszawskich, poseł PiS: Rafał Trzaskowski jest tak zacietrzewiony na punkcie Prawa i Sprawiedliwości, że jest w stanie krytykować odbudowę Pałacu Saskiego, czyli budynku zniszczonego przez Niemców w czasie wojny po to, by poniżyć tożsamość narodową Polaków. Mówienie o tym, że próba odbudowy tego Pałacu jest mocarstwowością i, że ta przestrzeń Placu Piłsudskiego jest już tak świetna bez Pałacu, że odbudowa tworzyłaby jakieś zaburzenie - sprawia, że rodzi się pytanie logiczne, czy według Rafała Trzaskowskiego Niemcy chcieli ubogacić krajobraz Warszawy niszcząc Pałac Saski? Ciężko jest mi inaczej rozumieć tego typu absurdalną wypowiedź prezydenta.

Na stronie internetowej monitorującej działalność Rafała Trzaskowskiego (trzaskowskiwatch) czytamy, że prezydent Warszawy spełnił jedną obietnicę - Kartę LGBT a 41 obietnic jest niespełnionych. Z kolei sam prezydent za niespełnienie swoich obietnic oskarża PiS. Jak tłumaczy "w wyniku działań rządu Prawa i Sprawiedliwości budżet stolicy traci miliony".

Jest kompletnie odwrotnie. Budżet Warszawy zyskał w ostatnich latach kilka miliardów złotych i Rafał Trzaskowski doskonale o tym wie. Zanim przeprowadziliśmy obniżkę podatków, już zrezygnował z kluczowych inwestycji, jak choćby dokończenie obwodnicy Śródmieścia. Mówienie o tym, że kilka miesięcy wcześniej przewidział, że będziemy obniżać podatki i tak uzasadni wycofanie się z tej decyzji, pokazuje, że Rafał Trzaskowski jest zupełnie pogubiony jako gospodarz stolicy, a w kampanii złożył nieracjonalne obietnice. Pokazujemy, że po prostu Trzaskowski oszukał warszawiaków.

Na stronie trzaskowskiwatch znajdują się kluczowe obietnice, których nie spełnił Rafał Trzaskowski. Pracujemy nad ich aktualizacją, ponieważ niespełnionych obietnic jest dużo więcej. Będzie można rzetelnie zobaczyć, co obiecał Rafał Trzaskowski, a co tak naprawdę realnie w Warszawie zrobił.

Główną obietnicą, która ma swój realny wymiar realizacji jest Karta LGBT. To pokazuje, że priorytetem są spory ideologiczne, promowanie ruchów lewackich, a nie realne spełnienie obietnicy poprawy jakości życia warszawiaków. W aspekcie jakości życia w Warszawie niestety niewiele się zmienia.

Prawnicy z Instytutu Ordo Iuris przygotowali raport na temat źródeł finansowania organizacji zajmujących się promocją postulatów LGBT. Wynika z niego, że organizacje LGBT działające na terenie Warszawy, otrzymują potężne wsparcie finansowe z budżetu warszawskiego Ratusza, a także Unii Europejskiej. Dlaczego Rafał Trzaskowski z jednej strony niezrealizowanie obietnic, które ułatwiłyby życie wielu warszawiakom - tłumaczy brakiem funduszy, a z drugiej strony jednak środki znajduje na wsparcie LGBT, czy edukacji seksualnej.

To właśnie kwestia priorytetów. Dla Rafała Trzaskowskiego priorytetem jest indoktrynacja w szkołach, wprowadzenie lewackich punktów, a nie sprawy kluczowe dla samorządów. Samorządy są od tego, by ludziom dobrze mieszkało się w mieście, natomiast Rafał Trzaskowski próbuje robić wielką politykę ideologiczną.

Mogę powiedzieć, że kwota dofinansowania ruchów LGBT jest o wiele większa niż wskazuje raport Ordo Iuris. Pracuję teraz nad tym szczegółowo i niedługo będę prezentował takie ustalenia.

Czy ma również na to wpływ Paweł Rabiej, który jest wiceprezydentem Warszawy i nie ukrywa swojej orientacji seksualnej?

Oczywiście, że ma wpływ. Paweł Rabiej w jasny sposób wyraził wolę do wprowadzenia w Polsce zmian, które pozwoliłyby parom homoseksualnym adopotować dzieci i przekazać takim parom pełne prawa małżeńskie. W tym względzie z Rafałem Trzaskowskim są sojusznikami. Ja jako radny Warszawy, a teraz poseł zadeklarowałem twardo walkę z tego typu pomysłami i staram się to konsekwentnie czynić.

Według Rafała Trzaskowskiego sprawa "Czajki" była akcją polityczną. Jak twierdzi, "przeciwko samorządom używa się aparatu państwa."

Nikt z rządu nie wywołał wielkiej awarii w Czajce. To dzięki rządowi te ścieki nie płynęły przez kilka miesięcy do Wisły, zanim usunięto tę gigantyczną awarię. Przypominam, że koszt jej usunięcia tylko z budżetu Warszawy wyniesie niemal 40 milionów złotych. To są ogromne pieniądze.

Jako miejska opozycja podnosiliśmy wątpliwości co do tego, w jaki sposób funkcjonuje spółka odpowiedzialna za zarządzanie tym obiektem.

Rząd przyszedł z pomocą Rafałowi Trzaskowskiemu, mimo że on najpierw tę pomoc odrzucił, a przez wiele tygodni po wystąpieniu awarii w żaden sposób pozytywny nie odniósł się do tego, że rząd pomógł tę sprawę rozstrzygnąć i ograniczyć jej skutki.

Dlaczego Warszawiacy, mimo tak wielu afer, wciąż wybierają Platformę Obywatelską?

Warszawa jest zamożnym miastem i wielu mieszkańców myśli, że ta zamożność wynika ze skuteczności władz miejskich. Jest zupełnie odwrotnie. Warszawa jest bogatym miastem, ale nie wykorzystuje swojego potencjału przez niekompetentne władze, które pławią się z pieniędzy podatników i nie potrafią tymi pieniędzmy skutecznie zarządzać.

W dużej mierze w Warszawie działa wciąż przeświadczenie, że gdyby PiS miał wpływ na rządy w stolicy, wywołałby kompletny armagedon w życiu miasta. Jest kompletnie odwrotnie. Pokazaliśmy w całym kraju, że nasze rządy służą bogaceniu się obywateli i zwiększaniu jakości uług publicznych. Demokracja i mieszkańcy Warszawy sami decydują jakie mają mieć władze, my mając silny mandat opozycyjny w stolicy pokazujemy wszystkim, gdzie Rafał Trzaskowski popełnia błędy, gdzie łamie obietnice, a gdzie pieniądze publiczne mogłyby być lepiej wydawane. Natomiast nie jest łatwo przekonać  zwolenników PO do tego, żeby odważyli się zrezygnować z popierania opcji, którą reprezentuje Rafał Trzaskowski.

Czy narracja, którą Rafał Trzaskowski próbuje narzucić, że jest ofiarą rządu Prawa i Sprawiedliwości, rzeczywiście może być skuteczna?

Rafał Trzaskowski jest ofiarą wyłącznie swojej niekompetencji i sztabowców z kampanii wyborczej. Dzisiaj de facto oczekuje, by to rząd spełnił jego obietnice. W kampanii wyborczej nic nie mówił, że warunkiem, by te obietnice zostały spełnione jest działalność rządu Prawa i Sprawiedliwości. Jeśli Rafał Trzaskowski w kampanii samorządowej budował swoje obietnice na bazie wsparcia rządu, w którym PiS ma większość, być może powinien zrezygnować z Platformy Obywatelskiej i zapisać się do Prawa i Sprawiedliwości, a być może jego wiarygodność w tym zakresie byłaby większa. Jednak w kampanii samorządowej nie mówił o konieczności wsparcia swoich obietnic budżetem centralnym. Oczekiwanie dzisiaj, że rząd jest odpowiedzialny za to, że on nie spełnił swoich obietnic wyborczych jest po prostu kuriozalne.

 

 

Rozm. Karolina Zaremba

 

Komentarze (62):

PiotrS2019.11.19 9:07
Całe szczęście, że nie będzie odbudowy Pałacu Saskiego. Brzydkie to było jak nieszczęście i dodatkowo niefunkcjonalne. Przed wojną, władze Warszawy też za bardzo nie wiedziały jak ten budynek wykorzystać. Był tam sztab WP, a kiedyś nawet wynajmowano część pałacu na prywatne mieszkania. Jego odbudowa jest bez sensu, teraz jest tam fajna przestrzeń.
kacapy do domu2019.11.19 7:17
„Mocarstwowym" projektem jest blokowana budowa pomnika chwały oręża wojska polskiego w 100 lecie "Cudu nad Wisłą"
Andrzej2019.11.18 19:52
Na, Czaskowski, du-pa się trzęsie ?! Nooooo, tylko nie tłumacz się, że nie jeźdźiłeś z otwartymi oknami ?! Wiemy, że jeźdźiłeś ! Ty Czaskowski, a powiedz nam co z tą mafią w ratuszu , o której mówiła HGW przed jej wykopkami ? Pytamy, czy ta mafia wyniosła się sama z ratusza, czy ty przygłupie poczyniłeś jakieś kroki w tym kierunku, czy wszystko leci własnym torem jak przedtem ?!!!
Mirek T2019.11.18 19:51
My, zwolennicy PeŁo (Partia Łapówkarzy), żądamy natychmiastowego uwolnienia wschodzącą gwiazdę PO-je-bów Artura W. ( nazwisko pełne to Wołczacki) z aresztu ! Wiemy, że tem burmistrz-biznesmen jest niewinny. W końcu każdemu wolno jeźdźić autem z otwartym oknem. Chcemy żeby Artur W. wystartował w wyborach prezydenckich, oczywiście jako kandydat niezależny (podobnie jak Gawłowski), bo został niesłusznie wydalony z PeŁo, i żeby przekazał nam info kiedy i gdzie powinniśmy jeźdźić autami z otwartym oknem przez które wpadają reklamówki ze szmalem. Były prezydent, który wabi się Bolek obiecywał nam po 1 mln zł i nie dotrzymał słowa. Następnie miał nam podać system skreślania w toto-lotku do wygrywania każdego tygodnia po 500-1700 zł, i niestety też nas zawiódł ! Kolejny prezydent Bronek kazał nam brać kredyty, ale banki przestały je nam dawać. Jesteśmy przekonani, że wreszcie Artur W. jako prezydent przykaże nam tajemnice wpadających reklamówek przez okna !!!
MirekT2019.11.19 1:37
Ku-rwo jesteś już nudny w tym podszywaniu się po de mnie !!! Twój styl pisowskiego cwela cię zdradził, nikt nie wierzy,że to ja !!!
emil2019.11.18 19:38
W UrbanINFO w autobusach i w metrze Trzaskowski chwali sie takimi pierdołami, że aż niedobrze sie robi. Używa przy tym szumnych zapowiedzi, np. statutowa dbałość o miejską zieleń to dla niego "walka o klimat". Posadzenie kilkaset małych drzewek w Lesie Sobieskiego urasta do rangi wielkiego wydarzenia i wyczynu. Ech, marność nad marnościami i wszystko marność ...
Naczelny2019.11.18 18:25
95% komentarzy pod tym wątkiem napisała jedna i ta sama osoba, Alojzy Cedzidło aka Józef Piotrowski, zdradzają go zawsze nieumiejętne spacje. Muszą mu za to płacić, albo jest po prostu chory psychicznie.
2019.11.18 18:27
Obstawiam że Józkowi już całkiem na starość odyebało. :P
Naczelny2019.11.18 19:44
Ty Nowak, na razie nieźłe ci w mózgu bulgocze, o ile można to coś nazwać mózgiem. Pozatym , najgorsze jest to twoje totalne ogłupienie, degeneracja myślenia i nadmierna pobudliwość rozrodcza.
2019.11.18 20:03
Ty masz całkiem uroczo nasrrane do łba Józek :) I przestań się podszywać jak ostatnia dziwka, przecież znamy się od lat. :)
Piotr Nowak2019.11.18 19:47
Wiesz co Naczelny ? Aleś się zdenerwował debilu – ja pie-rdo-lę ! Tobie nie służy komentowanie na portalu, to jest zbyt trudne dla ciebie ! Wiesz co ? Zrób sobie przerwę, odejdź od tego okienka przed którym siedzisz .... wiesz przynajmniej jak nazywa się to okienko ?......... monitor debilu ! Zrób przerwę i zrób sobie masturbację, tak jak mówi wasza seksedukacja ! Uważam, że ciebie rozpiera twój układ rozrodczy przez nieodwzajemnioną miłość do córki Tuska. Pamiętaj, jak będziesz na nią czekał, to ci zgnije twój fiucik.
2019.11.18 20:07
widziałeś? Józek się zdenerwował :) Uroczy jest :)
Naczelny2019.11.18 21:31
E tam uroczy... zwykły debil.
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.18 17:14
https://www.tvn24.pl/wroclaw-wyrok-w-sprawie-pobicia-przemyslaw-witkowskiego,986095,s.html Prawacka szmata skazana na bezwzględne więzienie za pobicie dziennikarza na tle homofobicznym. Brawo!
Mirek T2019.11.18 19:43
Brawo ! Tak należy postępować z wami PO-je-ba-mi !!!
Mirek T2019.11.18 17:09
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?!
MirekT2019.11.18 18:02
Ku-rwo, kiedy w końcu zaczniesz pisać pod swoim imieniem !!!!
2019.11.18 18:26
Przecież wszystkie wpisy zaczynając od Piotr Nowak(bez zdjęcia) aż do tego, to wklejki jednego niestabilnego przyyeba. :) Nie stresuj się. On to robi 24/dobę, bo jet po prostu chory umysłowo.
Mirek T2019.11.18 19:42
Ty Nowak, czy twoja mamusia była kurtyzaną ? Pytam bo z ciebie jest niezły sku-rw-ysyn !
2019.11.18 20:00
:D brawo idioto. Józek, taki z ciebie Mirek jak ze mnie biskup. Debilu. :)
Piotr Nowak2019.11.18 19:41
mireczku, czy twoja mamusia dobrze się odżywiała będąc w ciąży z tobą ?! Zapytaj jej jak nie wiesz, bo z tego co piszesz wynika, że ty jesteś niedorozwinięty !
MirekT2019.11.19 1:40
Do którego MirkaT mówisz pisowski cwelu?
ridado2019.11.18 17:07
Czaskowski: Dzięki ci Panie za tych idiotów, którzy nas jeszcze popierają ! Podnieśliśmy im wiek emerytalny, podatki, ukradliśmy ich pieniądze z OFE i z WAT, walimy im podwyżki za śmieci i parkowanie, a oni i tak wolą nas od PIS-u.
Topek2019.11.18 17:05
My, zwolennicy PeŁo (Partia Łapówkarzy), żądamy natychmiastowego uwolnienia wschodzącą gwiazdę PO-je-bów Artura W. ( nazwisko pełne to Wołczacki) z aresztu ! Wiemy, że tem burmistrz-biznesmen jest niewinny. W końcu każdemu wolno jeźdźić autem z otwartym oknem. Chcemy żeby Artur W. wystartował w wyborach prezydenckich, oczywiście jako kandydat niezależny (podobnie jak Gawłowski), bo został niesłusznie wydalony z PeŁo, i żeby przekazał nam info kiedy i gdzie powinniśmy jeźdźić autami z otwartym oknem przez które wpadają reklamówki ze szmalem. Były prezydent, który wabi się Bolek obiecywał nam po 1 mln zł i nie dotrzymał słowa. Następnie miał nam podać system skreślania w toto-lotku do wygrywania każdego tygodnia po 500-1700 zł, i niestety też nas zawiódł ! Kolejny prezydent Bronek kazał nam brać kredyty, ale banki przestały je nam dawać. Jesteśmy przekonani, że wreszcie Artur W. jako prezydent przykaże nam tajemnice wpadających reklamówek przez okna !!!
Jack Em2019.11.18 17:04
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
MirekT2019.11.18 17:59
Następny debil od kilku dni zamieszcza ten sam tekst pod każdym artykułem Zaprzęgnij Siwka do furmanki, jedż do miasteczka, gdzie jest biblioteka i przepisz coś, to będziesz miał nowy tekst !!!
2019.11.18 18:40
On tego nie robi od kilku dni, tylko od kilku miesięcy. I to dzień w dzień! Mimo że chłop jest ewidentnie upośledzony, to jednak pracowity z niego pisi-czopek ;)
JONASIK2019.11.18 17:04
Sketyna znowu zaczął się uśmiechać do kamer ! Widmo obciachu minęło po tym jak Tusk zrezygnował z kandydowania na prezydenta RP. Schetyna mówi o zwolennikach PO: Okradliśmy ich z miliardów, podnieśliśmy im podatki i wiek emerytalny, doprowadziliśmy wiele polskich rodzin na skraj ubóstwa, zdradzaliśmy ich kraj w UE, doprowadziliśmy do bezrobocia ponad 10% i „wyeksportowaliśmy” za granicę ok. 3 mn Polaków, wiele afer korupcyjnych hulało po kraju systematycznie – a oni i tak na nas głosują !!! To niebywałe ! To zdumiewające ! Powszechnie mówi się, że głupszymi od członków PO są ich wyborcy ! I to prawda. Tak głosują przybysze ze wschodu (ZSRR i Rosja), i z zachodu (Niemcy) !
Lennon2019.11.18 17:03
Sprawy prezydenta Warszawy zaszły za daleko ! LGBT, oczyszczalnia Czajka, zrzut fekalii i ścieków przemysłowych do Wisły, od listopada 2018 awaria spalarni a smród wywożony jest m. in. do Rembertowa i gminy Jezior Wielkich, zstrudnienie w ratuszu szefa mafii burakowej, koleś z dzielnicy Włochy kasuje 200 tys. zł łapówki, smog nie ruszony ...... itd.....itp ! Panie Czaskowski pana czas się już zakończył – teraz czas na dymisję ! WON z Warszawy za Don !!! „Zarząd komisaryczny ustanawiany jest w razie nierokującego nadziei na szybką poprawę i przedłużającego się braku skuteczności w wykonywaniu zadań publicznych przez gminę, powiat, czy województwo”. Na zarządcę komisarycznego proponuję Antoniego Macierewicza, który powinien zrobić tam porządek w krótkim czasie ! Jeśli chodzi o awarię w „Czajce” to Czaskowski mówi: „Polacy nic się nie stało” ! Płynne ścieki zrzucono do Wisły, a stałe czy półstałe wywożą dwie firmy prywatne, uwaga : do Rembertowa na wojskowy poligon. To jakiś cud, że oni jeszcze nie siedzą ! A dlaczegoż to te dwie prywatne firmy nie składują tych smrodów na podwórka tych warszawiaków, którzy głosowali na Czaskowskiego ?!! IPN - dla ciekawostki ! Matka Rafała Trzaskowskiego, obecnego prezydenta Warszawy, była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Głównie meldowała SB o kontaktach muzyków polskich z dyplomatami USA Jej pierwsza teściowa była kapitanem UB, teść płk LWP, a inni z bliskich działali na wyższych szczeblach PZPR.
Albert2019.11.18 17:02
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
MirekT2019.11.18 17:52
Napisał byś coś nowego, bo od kilku dni zamieszczasz ten sam tekst do każdego artykułu. Dla Ciebie wszyscy, to zdrajcy,pasożyty, złodzieje, zdrajcy, komuniści. Sam jesteś obłąkaną, prowincjonalną ciotą bez wykształcenia i żyjesz z zasiłku, który Ci wypłacają z podatków tych których obrażasz !!! Twoje IQ jest na poziomie temperatury Twojego ciała !!! Nie sil się na mądrości, bo Ci żyłka pierdząca pęknie !!!
Albert2019.11.18 18:34
Nie podszywaj się katoćwoku. I tak nikt nie uwierzy, że to ja napisałem.
Piotr Nowak2019.11.18 16:57
Napisaliśmy apel do administratora portalu !!! - o indentyfikację komentatora „MirekT”, indentyfikację jego e-mail adresu, IP numeru, odnalezienie danych personalnych i zablokowanie lub ewentualne ukaranie tego użytkownika. To niezwykle złośliwy i agresywny szkodnik portalu. Prosimy nie komentować !
MirekT2019.11.18 17:38
Piotrek , na reszcie jesteś !!! Już myślałem, że na pielgrzymkę pobiegłeś, albo Ci internet odcięli, bo z zasiłku na rachunek nie starczyło. A tu proszę, mój ulubiony prowincjonalny, aktywista pis znowu nadaje. Napisałem Ci kilka słów prawdy, ale nie odpisałeś. Tak bardzo prawda zabolała? PS Nie rób sobie nadziei mieszkania w pałacyku na Parkowej po Staśku Karczewskim partia Ci nie da !!!
Piotr Nowak2019.11.18 19:49
"albo Ci internet odcięli," Popatrz miruś, ile internet uczynił nam złego ! Kiedyś, kiedy jeszcze nie było internetu, to tylko twoja rodzina wiedziała, że jesteś debilem !
MirekT2019.11.19 1:34
Ukradłeś proboszczowi kod do Wi- Fi na plebanii i po internecie szalejesz !!! O przykazaniu nie kradnij nie słyszałeś?
Albert2019.11.18 16:44
Te, Zaremba, może pora ogarnąć w końcu, że słowo "warszawiak" rozpoczyna się małą literą?
Ordon2019.11.18 16:39
"Dobry rok" dla prezydenta Warszawy: Goowna plynely do Baltyku. 11 Listopada Marsz nie zostal rozwiazany. Nie ma homo-nauczania w szkolach. Zamkneli mu kolesia z "Wloch" Wywoz smieci kosztuje wiecej niz kupno ich w sklepach. a to tylko czubek gory lodowej
zatroskany2019.11.18 16:28
Rozmawiać z POwarszawiakami ... ? " perły między wieprze " sypać ?
MirekT2019.11.18 16:11
Kaleta urodziłeś się wiosce SIEDLISZE to tam się problemami proszę zajmować!!! A ty się wiejski pszenno- buraczany chłopku o Warszawiaków martwisz, żenada !!!!
gosc2019.11.18 16:27
No ale ma nieporownywalną inteligencje z toba. Tys prawdziwy burak. Niedojada z ciebie jak z Trzaskowskiego. Mieszkam kilkadziesiąt lat w Warszawie i takiego chłopka jeszcze nie było w stolicy jak obecny "niby prezydent"
MirekT2019.11.18 16:30
To powiedz gdzie cwelu to przyjadę z Bielan i zobaczymy jak będziesz srał pod siebie!!!
gosc2019.11.18 16:59
Słuchaj synu ! Przez uprzejmość nie będę precyzował – jaki synu, ale nie zamierzam ukrywać, że wynika to z intencji okazania ci pogardy co do twojej głupoty komentatorskiej.
OUTA2019.11.18 17:16
mireczku, zwykły pedałeczku, ssij nadal pałę kolegom
MirekT2019.11.18 18:10
Gary pozmywane to ci chłop łańcuch w kuchni poluzował !!!
gosc2019.11.18 19:39
mireczku, czy twoja mamusia dobrze się odżywiała będąc w ciąży z tobą ?! Zapytaj jej jak nie wiesz, bo z tego co piszesz wynika, że ty jesteś niedorozwinięty !
wujek2019.11.18 16:05
Doskonale ! Mają co chcieli !
MirekT2019.11.18 16:18
Dobrze napisałeś , mamy co chcieliśmy, a Ty masz chlewik ze skobelkiem, i tym się interesuj !!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.18 16:42
Zgadza się głosowaliśmy na Trzaskowskiego po to, żeby realizował kartę LGBT+ bo tego chcą Warszawiacy. WARA ci od naszego miasta.
anonim2019.11.18 18:39
Kupiłeś to miasto na własność ,że twoje?
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.18 16:05
Prezydent Warszawiaków jeszcze na dobre się nie rozkręcił, a wsiowe prawactwo już chce go rozliczać.
Mirek T2019.11.18 17:22
Masz rację zaj-obie, jeszcze się nie rozkręcił ! Za mało łoży na LGBT, a teraz dopiero nadejdą kolejne podwyżki dla warszawki ! My prawacy nikogo nie rozliczamy PO-je-bie, tylko się cieszymy. że Czaskowski rucha jego wyborców ! Ha, ha, ha, ha, ha, ha, .................
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.18 17:30
To dobrze, że się cieszycie prawackie odpady. A będziecie się jeszcze długo cieszyć zarówno na czas prezydentury Traskowskiego jak i wielu kolejnych prezydentów w jego miejsce, z czego żaden nie będzie prawacki. Cieszcie się dalej :)
Mirek T2019.11.18 19:35
Tak, będzie nam bardzo miło, i będziemy go namawiać na jak najwyższe podwyżki cen, opłat, mandatów, zakazów i karań ! Niech prezydent Warszawy zrobi Warszawiakom koło du-py, niech się pagryzą, niech się grzmocą po odbytach ! A my wkrótce przeniesiemy sobie stolicę np do Radomia ! Ha, ha, ha, ha, ha, -----
anonim2019.11.18 18:37
To co będzie jak się rozkręci .
kacapy do domu2019.11.19 7:20
U mnie na osiedlu po zakupie mieszkania wszystkie Warszawiaki w samochodach na lubelskiej rejestracji. :-)
gregor2019.11.18 16:04
madrego mozna oszukac raz a glupiego bez konca Warszawa jest miastem moralnie upadlym i nie mozna mowic o oszustwie przeciez tak chcieli aby z partii oszolomow
MirekT2019.11.18 16:13
U siebie w Sołectwie się wykazuj wiejska cioto !!!!!
gregor2019.11.26 14:13
nie nalezy obrazac drugiego czlowieka za prawde a mowiac o solectwie widac ze wies nie wyszla z obywatela
orgi2019.11.18 17:02
szanowny Panie gregor ..... warsiawiaki lubią być oszukiwani i być waleni od tylca .....sa tam fachowcy . Jeden od kłamania , a drugi taki cieplutki , taki nieuczesany ..... a mireczkiem się przejmuj , to taki osobniczek o profilu pantofelka
MirekT2019.11.18 18:07
Od tylca to ciebie wali wikary, jak skończy to mu obciągasz z połykiem. Zamknij ryj bo ci sperma wycieknie cioto!!!!
orgi2019.11.18 18:39
ach , to ten frajer z bielan .... poszczekujesz jak burasek zza płota ..... bidulko z bielan