R. Fogiel: To ostatnia szansa dla koalicjantów - zdjęcie
24.09.20, 19:02Fot. screenshot - YouTube (Polskie Radio)

R. Fogiel: To ostatnia szansa dla koalicjantów

6

Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel podkreślił dziś na antenie Polskiego Radia 24, że jeżeli sytuacja, jaka miała miejsce w Zjednoczonej Prawicy w ostatnim czasie, powtórzyłaby się w przyszłości, wówczas partia rządząca nie będzie prowadzić już tego typu rozgrywek i sięgnie po inne rozwiązania.

Radosław Fogiel podkreślił w rozmowie z Polskim Radiem 24, że Prawo i Sprawiedliwość wciąż gotowe jest na wszystkie scenariusze, przy czym partii zależy na możliwości realizowania swojego programu przy stabilnej większości parlamentarnej. Dlatego, jak podkreślił, cieszy się, że koalicjanci przyjęli zaproponowane przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego rozwiązania:

- „Liczymy, że uda się ocalić tę nadwątloną współpracę” – mówił.

Wicerzecznik PiS był pytany, czy nie obawia się, że podobna sytuacja w Zjednoczonej Prawicy powtórzy się za jakiś czas:

- „Gdybyśmy teraz doszli do porozumienia i za dwa tygodnie, czy dwa miesiące mamy podobną sytuację, to oczywiste, że nie będziemy ćwiczyć tego rodzaju rozrywek do nieskończoności, tylko wtedy być może trzeba będzie sięgnąć po inne rozstrzygnięcia” – zaznaczył polityk.

- „Teraz mieliśmy już sytuację naprawdę poważną i myślę, że wszystkie strony zdają sobie z tego sprawę, że mogło dojść do najróżniejszych przesileń; wciąż może. Jeżeli już się na coś umówimy to trzeba to traktować poważnie” – dodał.

Odnosząc się do informacji o wejściu do rządu Jarosława Kaczyńskiego Fogiel zaznaczył, że brane pod uwagę są różne rozwiązania, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęto.

kak/PAP

Komentarze (6):

Randka juz teraz, teraz ...2020.09.24 19:51
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Polak2020.09.24 19:24
Czy ten pan ma tylko maturę , bo tak słychy niosą?
...2020.09.25 8:50
Ma wykształcenie tylko średnie, rozpoczął studia, ale nie ukończył, jest czeladnikiem piekarniczym. Taka "elyta" na miarę swojego elektoratu.
kołchoz kretynizacja zdechł, narazie2020.09.24 19:16
Ale jest Po 11 ... , Parchaty-Karłowaty, kołchoz pełen parchów - hejterów. Parchów jak brudny Jan Hertrich-Woleński, jego ziomal równie parchaty Keller-Krawczyk, jest tam hejter Albert wtórny analfabeta i zakomplesiony Stachu, itd. A ile wzrostu Karłowaty jak Keller czy Woleński mają? Pomiędzy 168 -170 cm. Podobnie Stachu i Albert. Stąd m.in ich kompleksy.
Po 11 ...2020.09.24 19:11
Znowu? Przecież było już porozumienie, już kilka razy, a tu znowu: "brane pod uwagę są różne rozwiązania, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęto" ... ale nuda...
A aktualny przełom już jest2020.09.24 19:09
czy jeszcze go nie ma?