04.05.19, 14:45screenshot twitter

,,Przy piejącej z zachwytu widowni opluł Kościół''; ,,Tak rodził się nazizm''. Komentarze po przemowie Jażdżewskiego

Wczorajsze skandaliczne wystąpienie Leszka Jażdżewskiego przed przemówieniem Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim oburzyło ogromną ilość Polaków. Mówiąc o długo zapowiadanym przemówieniu Tuska wszyscy będziemy mieć w pamięci właśnie redaktora naczelnego „Liberte!”, który urządził sobie istny seans nienawiści wobec Kościoła, przy aplauzie widowni zebranej na UW. Poniżej kilka komentarzy dziennikarzy i polityków po obrzydliwym wystąpieniu Jażdżewskiego.

Porównanie Kościoła do świń. Czegoś tak ohydnego dawno nie widziałem w Polsce. Rektor UW, liderzy POKO, elita 3RP bijąca brawo”

- pisze Patryk Jaki na swoim twitterze.

W podobnym tonie skomentował wystąpienie poseł Kazimierz Smoliński, pisząc:

Co zapamiętamy z wykładu Tuska na UW? Nic.Nudny monolog, prymitywny atak na @pisorgpl i @AndrzejDuda. Zapamiętamy natomiast Jażdżewskiego, przedmówcę Tuska.Przy piejącej z zachwytu widowni opluł kościół oraz porównał katolików do świń. W końcu wg Tuska "Polskość to nienormalność".

Rafał Ziemkiewicz pisze natomiast:

Nie mówcie, że pan Jażdżewski tak sobie przechodził z tragarzami, zobaczył pustą mównicę i pojechał. A sala pełna Rzeplińskich przyjęła jego „świnię w błocie” etc oklaskami bo nie zauważyła, że to jeszcze nie Tusk. Po prostu taka jest dziś oPOzycja: antykatolicyzm i puste frazesy”.

Łukasz Warzecha skomentował:

Leszek Jażdżewski. Niestety, jeden z tych, którym fanatyzm odebrał zdrowy rozsądek. Taki mini-Sadurski”.

Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris, napisał natomiast:

Mowa nienawiści w służbie polityce. Napiętnowanie członków wspólnoty, odczłowieczenie i zohydzenie (świnie w błocie). Przy aplauzie gospodarzy, czołobitności ks. Sowy. Zaraz padnie wezwanie do rozprawienia się z chrześcijanami? Tak rodził się nazizm”.

dam/twitter,fronda.pl

Komentarze

Papi2019.05.8 18:07
Jadą na nas ze wszystkich stron. Pożyczka na miesiąc https://procredito.pl/faq/587-pozyczka-na-miesiac
Piotr13132019.05.5 9:55
Mdr 2,12-24 ŚWIĘTOŚĆ - PRAWDZIWA MĄDROŚĆ ŻYCIOWA Grzech wiedzie do śmierci 2 12 Zróbmy zasadzkę na sprawiedliwego, bo nam niewygodny*: sprzeciwia się naszym sprawom, zarzuca nam łamanie prawa, wypomina nam błędy naszych obyczajów. 13 Chełpi się, że zna Boga, zwie siebie dzieckiem Pańskim. 14 Jest potępieniem naszych zamysłów, sam widok jego jest dla nas przykry, 15 bo życie jego niepodobne do innych i drogi jego odmienne. 16 Uznał nas za coś fałszywego i stroni od dróg naszych jak od nieczystości. Kres sprawiedliwych ogłasza za szczęśliwy i chełpi się Bogiem jako ojcem. 17 Zobaczmyż, czy prawdziwe są jego słowa, wybadajmy, co będzie przy jego zejściu*. 18 Bo jeśli sprawiedliwy jest synem Bożym, Bóg ujmie się za nim i wyrwie go z ręki przeciwników*. 19 Dotknijmy go obelgą i katuszą, by poznać jego łagodność i doświadczyć jego cierpliwości*. 20 Zasądźmy go na śmierć haniebną, bo - jak mówił - będzie ocalony». Grzech przesłania prawdziwe wartości 21 Tak pomyśleli - i pobłądzili, bo własna złość ich zaślepiła. 22 Nie pojęli tajemnic Bożych, nie spodziewali się nagrody za prawość i nie docenili odpłaty dusz czystych. 23 Bo dla nieśmiertelności Bóg stworzył człowieka - uczynił go obrazem swej własnej wieczności*. 24 A śmierć weszła na świat przez zawiść diabła* i doświadczają jej ci, którzy do niego należą
8882019.05.5 9:50
Kościół był aawsze ZNAKIEM SPRZECIWU, znakiem protestu i pogardy. Zło dobra zawsze nienawidzi bo światło bród demaskuje, co mnie wcale nie dziwi, że ma tylu przeciwników z lewackiej nomenklatury. Gdy nas uderzają rzucają w nas kamieniami to wydaje nam się że toniemy, ale to nie my, to nie my, lecz toną ci co uderzają a kamienie spadają na tych co nimi rzucają. Charakterystyczne jest to, że twarze ich się DEMASKUJĄ jak demonom podczas egzorcyzmów a to oznacza jego przegraną.
Krzysztof2019.05.5 9:44
Jeżeli tak sądzisz,to wytłumacz mi dlaczego prezydenta Gdańska pochowali w Katedrze (tzn.w chlewie!) i gdzie w pierwszym rzędzie siedzieli wszyscy lewacy,czyżby nie czuli smrodu! .Miernoty społeczne,powinniście być chowani pod płotem!
Mathilda2019.05.7 3:58
Kto wie dlaczego? ... szantaż może?, albo masońskie „wpływy”, czy bezmyślność .. , bo to było przekroczeniem kompetencji jego Głodziowej eminencji i wszystkich obecnych ... przepisy kościelne nie zezwalają na taki pochówek tj osoby świeckiej i do tego o „profilu” tam pochowanego tj w katedrze. Nie morze ale ocean modlitwy potrzebny ... bo okradany podstępnie ze świętości Kościół staje się biedny... w Obliczu Boga ... więc teraz przez ekshumację i ekspiację powinna wieźć droga.
Jestem w Kościele2019.05.5 9:41
"Błogosławieni jesteście gdy ludzie wam urągają i z mojego powodu mówią kłamliwie wsystko złe o was. Cieszcie się i radujcie bo wielka jest wasza nagroda w niebie". Jest tu na forum także taki biedny troll który się pode mnie podszywa. Także miejcie świadomość.
ixvox2019.05.5 9:41
A co w tym nowego? Historia lubi się powtarzać, zwłaszcza w kwestii upodlania Polaków. Taka nasz los w geopolityce. Divide et impera stosuje się zawsze zaczynając od Kościoła. Robili to zaborcy, do perfekcji doprowadzili nadzorcy niewolników wyznania handlowego z UB, później SB MSW, a teraz głodne władzy i pieniądza polskie marionetki dziaduniów z rad nadzorczych banków i koncernów, którzy sprytnie dali władzę w UE lewactwu. Jak uczy historia, zawsze dzielenie narodu, opluwanie autorytetów, tradycji i historii zaczyna się rękami (gębami) samych Polaków. Podstawy metodoligii: https://youtu.be/jL4G9vQjVOA
OZ2019.05.5 9:39
P. Jażdżewski - PROSZĘ KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO NIE NAZYWAĆ SWOIM IMIENIEM.
b2019.05.5 9:00
Zachowanie kleru-to wina Tuska.
krzysztof2019.05.5 8:32
UNIWERSYTET WARSZAWSKI TO LEWACKI CHLEW WIELKI WSTYD
Renata2019.05.5 8:26
Łzy płyną mi po policzkach.Zranił mnie pan Jażdżewski bardzo, bo jestem katoliczką. Wybaczam mu, bo on sam jeszcze nie jest świadom co uczynił.
Witek2019.05.5 9:50
Jestem ateistą . Jakbym był tam , to wyszedłbym . To jest mowa obca nam Polakom . Polak , Polaka szanuje .
dumny Polak2019.05.5 7:47
Czy rektor UW za organizację i finansowanie tego antypolskiego i antykościelnego eventu z udziałem kolesi o moralności narodowosocjalistycznej nie powinien być natychmiast dyscyplinarnie wypier,,,,lony z pracy z wilczym biletem? Czy UW jest uczelnią prywatną rektora,ze za pieniądze podatników urządza antypolskie i antykościelne burdy?
titi2019.05.5 7:28
Rozumiem że Kosiniak Kamysz i Zgorzelski to popierają. Ciekawe co powiedzą to ludzie na wsi.
Opty2019.05.5 6:59
Może chodzi o p.Owsiaka i jego „koncerty”?...
Jan Radziszewski2019.05.5 6:26
Chazary i żydy np Poliamorysta vel inne lewackie satanistyczne zboki +++ Wkrótce żydów NIET i NIE BUIET Pan 13 11,2016 + co chcą wrogowie Moi, by ludzi było mniej, was „nie Żydów” ( goji ) 500 milionów (najwięcej) ziści się, tylko, że miejsca nie będzie dla nich. Ani jeden nie prześliźnie się przez oko sprawiedliwości. Ani jeden z nich nie posiądzie Ziemi. Nigdzie się nie schowa. Ani na Ziemi, ani pod Ziemią, ani w oceanie, ni pod oceanem. Ni w jaskiniach, ani nawet poza Ziemią. Zostaną zniweczone wszystkie ich dobra i to w czym pokładali nadzieję. Zginą i pójdą w ogień, jak plewy na spalenie. Będą służyć za chrust i ściółkę dla złych duchów. Zobaczą wtedy czym byli: błotem nierządnym, a dufali, że są panami świata. Kto nie chce królować wraz ze mną, nie będzie nawet królował, jak myśli, w królestwie ciemności. Im bardziej służył demonowi za życia, tym większą wzgardę okaże (on - cezar J 19,15) mu w swoim królestwie. Nawołuję i napominam. Nawołuje, napomina, prosi przede wszystkim moja Matka. Obraziliście ją i obrażacie. Nic sobie nie robicie z jej napominań, z jej łez. Będziecie wołać i prosić jej wstawiennictwa, wy którzy nią wzgardziliście, ale będzie za późno. Wy, którzy to zrobicie nie ocalicie ciał. Ocalicie jednak dusze. Nieszczęścia od was nie odejdą i nie ominą waszych domów i waszych doczesnych „powłok” na tej Ziemi. Zginiecie, ale ocalicie dusze. Mała trzódka jednak ocali i ciało i dusze i zobaczy nowe Niebo i nową Ziemię. Pan 636 Plany tego Narodu, jak również plany czarnej bestii – Masonerii, będą unicestwione, a ci, co pójdą za ułudą demona, oddani będą w szpony tego, któremu tak wiernie służyli 584 Przekląłem naród z którego się wywodzę. Z tej nacji uratują się jedynie ci, co uwierzą, że JA JESTEM. + Czyściec spotka jedynie garstka oszukanych i zwiedzionych, nie świadomych do końca swojego grzechu. - Ci z Mojego narodu, co nie przyjęli Mnie, jako Mesjasza, walczyli i nadal ze Mną walczą, ci sami wybrali swój los i to bezpowrotnie 645 -+++ Izrael wbił się w potężną pychę, nad którą nie umie zapanować. Jeszcze raz dam szansę temu narodowi, tak by uznał Mojego Boskiego Syna. Ci, którzy się nawrócą, będą ocaleni. + Ci, co pozostaną pyszni, krnąbrni, butni, sami wybrali swój wieczny los. Dzień Sprawiedliwego Gniewu Bożego usunie ich z powierzchni ziemi.
Jan Radziszewski2019.05.5 6:23
Chazary i żydy np Poliamorysta vel inne lewackie satanistyczne zboki Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata 6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów Środa, 6 czerwiec 18. 03 Pisz dziecko Nie lękaj się. Zapisz Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani. Polska nie jest miejscem dla Żydów. Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili. Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo. Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg. Polska jest krajem starożytnym. I była takim już gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami. tzn gdy kozy w Kanaanie pasał jako naród 500 lat później pod Synajem ! Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli. Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie – zginiecie. Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny? Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga. Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie. Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem. - Chwała Tobie Chryste. - Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom ( i też na obczyźnie) dobrej woli.
Krzysztof2019.05.5 0:23
eeee ten jak mu tam to zwykły świniopas który z nudów ryczy na kościół w Polsce. Ale kto się tam świnipoasem przejmuje,w pysk i do piachu.
rridado2019.05.4 23:17
VIVAT VIVAT Kosciol to krporacja a religia to wiara-to sa dwie rozne sprawy.
Maciek Arczyński2019.05.4 23:58
Używasz pojęć nie rozumiejąc ich, powtarzając lewackie "prawdy wiary".
Witek2019.05.4 23:02
Polacy
Witek2019.05.4 22:56
Kyoś chce byśmy my polacy skoczyli sobie do gardeł . Proszę katolików i ateistów o rozwagę .
Witek2019.05.4 22:29
Katolicy i ateiści są Polakami . Język tego panna obcy .
ada2019.05.4 22:22
Świnią okazał się sam plujka Jażdżewski. To wyjątkowy sprzedajny ciul na żołdzie Niemców i Sorosa.
skuter2019.05.4 22:04
Takich jak Jażdżewski było w przeszłości wielu ich kości przysypał piasek A kościół nadal istnieje i będzie istniał
herbaciarz2019.05.4 21:36
Wieprz na 2 nogach! Won z POLSKI!!!
Stefan2019.05.4 21:24
Poleciało siarą, a Tusk zadowolony z Jażdżewskiego, klepiąc go po plecach wziął ten swąd do swojej bałamutnej prelekcji. Brakowało na sali Nergala, ale i bez niego "publiczność szalała", bo poczuła swąd zachodniej Europy, swąd z dachu katedry...dzięki Donaldowi.
KATON2019.05.4 20:49
A kard. Nycz strzelił lufę i to nie jedną,bo przemawiał jego pryncypał Tusk.Dalej myśli jak walczyć z Radiem Maryja
Szendzielarz2019.05.4 20:33
czas na masowe pozwy
Maksymilian2019.05.4 20:29
On nie porównał księży do świń, choć w wielu przypadkach byłaby to dla tych sympatycznych zwierząt obraza, tylko takiego np. Kaczyńskiego i jego armię Pawłowiczów, Ziemkiewiczów, których ulubionym zajęciem jest obrzucanie zasłużonych rodaków gównem.
Antylewak2019.05.4 21:19
On nie porównał lewaków do świń, choć powinien, ale w wielu przypadkach byłaby to dla tych sympatycznych zwierząt obraza, ale powinien porównać takiego np. Schetynę i jego armię Gasiuków-Pichowiczów, Nowackich czy też Kopaczek, których ulubionym zajęciem jest obrzucanie zasłużonych rodaków gównem. Hehehehehehehe
Maksymilian2019.05.4 22:08
Widzisz, nie ma symetrii choć tak się starałeś.
Maciek Arczyński2019.05.4 23:54
Jest i to pełna, ale to za trudne dla Ciebie. Pod tym względem mieścisz się w średniej statystycznej IQ lewactwa.
Hala2019.05.4 20:10
Jacy uczestnicy, taki poziom--dno, plugastwo, barbarzyństwo, szczyt głupoty i nieuctwa. w gruncie biedni ludzie bez wartości, bez kultury i bez żadnych zasad !!!
ja2019.05.4 20:10
Taki sam bezczelny typ i wygląda nawet tak samo jak Makaron.
ja2019.05.4 20:09
Dlaczego musimy płacić na takie uczelnie w których panuje taka mowa nienawiści. Konstytucja gwarantuje mi wolność wyznania i to że nie będę szykanowany za moją wiarę ani obrażany. Proszę odpowiednie ministerstwo o reakcję ponieważ organizator tego spotkania powinien ponieść konsekwencje prawne.
Marian2019.05.4 21:29
Masz 100% racji, to w gestii Gowina, który tylko upomniał JM.Rektora, a ten na twitterze dał jedno zdanie, że mu przykro.
Tom Bombadil2019.05.4 20:07
Stara komunistyczne taktyka: urobić ludzi na bydło, zdeprawować ich ile się, a potem można nimi manipulować.
zatroskany2019.05.4 20:04
Jaki on podobny do Tuska i Macrona ...
zatroskany2019.05.4 20:00
Ciekawe spojrzenie... Poliamorysta twierdzi że wśród rabinów, pastorów ... niema pedofilów
ada2019.05.4 22:28
Tak? A ten rabin z Australii? Głosna sprawa.
ja2019.05.4 19:53
Przecież to mason który razem z Hartmanem przygotowuje takie wtyki dla katolików. Ciekawe że nie mają nic do zarzucenia protestantom, islamistom czy żydom - tak jakby te religie były jednym i tym samym.
ja2019.05.4 19:52
A co to niby jest zlot satanistów , czy zjazd partyjny PO ?
ja2019.05.4 19:49
Każdy w końcu musi się opowiedzieć po jednej lub drugiej stronie (nie ma trzeciej) Widać UW się opowiedziała , szkoda tylko że to nie licuje zupełnie z tym aby ją nazywać nadal Uniwersytetem.
Adalbert2019.05.4 19:42
Jezu...kilka słów prawdy i kwik w chlewiku pod Niebiosa. Zabolało? Prawda was BOLI?
Zibi442019.05.4 19:53
No widzisz Albercik niby próbujesz gryźć i kopać, ale nie przekraczasz granic. Można się pospierać, nie obrażając nikogo.Pamiętaj tam się kończy Twoja wolność gdzie zaczyna się moja i o tym pamiętaj Alberciku
ada2019.05.4 22:26
Jesteś świnią! Co, nie lubisz prawdy?
Zibi442019.05.4 19:26
Posiedzę jeszcze na kilku tematach i zobaczę czy kolejny raz Pan lub Pani Polimorysta nadal obraż moje uczucia religijne. Jeżeli kolejny raz zobaczę podobne wpisy to zgłoszę to jako przestępstwo i dziwię się że do tej pory jeszcze nikt tego nie zrobił. IP takiego gościa nie jest trudno ściągnąć i pozostałych gości którzy podobnie bluzgają również. Może w związku z tym przerzućcie się na islam i opluwajcie go albo naszych starszych braci w wierze czyli Żydów, ciekawe kiedy by was odstrzelili.
Zygfryd2019.05.4 19:13
To kolejny półgłówek z wielu tej śmiesznej Koalicji nic nie maja do zaoferowania wiec atakują nasze wartości chrześcijańskie z Kościołem włącznie bo tak w durnej łepetynie najłatwiej atakować tych co przyczynili się do wolności i dumy Naszej Ukochanej Ojczyzny
Karolek2019.05.4 19:07
POdziwu to wy nie budzicie .Czyż szambelanów aż tylu mamy w kraju......
dumny Polak2019.05.4 19:03
Czy JM "rektor" Uniwersytetu Warszawskiego za zorganizowanie tego typu politycznych, antypolskich i antykościelnych burd nie powinien być natychmiast dyscyplinarnie wyp.....dolony z wilczym biletem? Czy Polska jest państwem prawa, państwem praworządnym, gdzie organizatorzy tego typu burd są bezkarni?
Maksymilian2019.05.4 22:01
A o wolności słowa słyszałeś, komuchu?
kiki.2019.05.5 0:42
wolność słowa nie polega na obrażaniu i poniżaniu wolność słowa nie może ograniczać innych to co ten pan zrobił jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, godności człowieka jest nikczemne i niskie i ten zachwyt gawiedzi żenujące a ów pan bardzo dumny ze swych słów zaiste kto jest tą świnią tatlajaca się w błocie
R.2019.05.4 18:43
Ch.j, który wyli.ałby A.Merkel! Polacy, obudźcie się, wygońcie zdrajców z Najjaśnieszej RP!
sct2019.05.4 18:38
Szwabs.o-francuzka k.rwa!
figo2019.05.4 18:16
Tu nie ma co komentowac ten buc obrazil 90% polakow.
Mathilda2019.05.7 3:39
Poprawka, bo chyba Wszystkich POLAKÓW PRZEZ DUŻE P ... a reszta to dziwni obywatele ...
michu2019.05.4 18:03
Co na to wszyscy wrażliwcy walczący z mową nienawiści, wykluczeniami itp ?
schlesier 2019.05.4 17:56
Przekaz tej imprezy jest dla mnie jasny - głosujcie na PO-KO czeka was taki koszmar w Polsce , jak oni wygrają wybory będzie przyzwolenie na taką slepą nienawiść, dyktaturę dziczy . Jażdżewski zrobiłeś dobrą robote. Wielu Polakom otworzyłeś oczy
qazzaq2019.05.4 17:45
Ale w którym zdaniu powiedział nieprawdę? Przeczytajcie zdanie po zdaniu i powiedzcie, w którym powiedział nieprawdę...
ja2019.05.4 20:02
W zasadzie w każdym w którym powiedział minął się z prawdą.
Antylewak2019.05.4 21:13
Ale w którym zdaniu powiedział prawdę? Przeczytajcie zdanie po zdaniu i powiedzcie, w którym powiedział prawdę...
schlesier 2019.05.4 17:31
Dla mnie ten gość opluwający świętości i to klaszczące audytorium czyż to nie jak bolszewicka dzicz - obraz upadku cywilizacji zachodniej...UW Alma Mater ? Dno, kompromitacja , skandal
AB2019.05.4 17:15
Z wykładu tuska zapamiętamy Jażdżewskiego, a także to, że professores UW wytarzali się w rynsztoku razem z rektorem. Chcieliście wykształciuchy tuska, no to macie!
Andej2019.05.4 16:53
Czy może ktoś opracować listę fanów Jażdżewskiego, tak jak publikowana jest lista targowiczan. Tak jak wskazuje się zdrajców. Swoimi oklaskami zasłużyli na infamię.
michu2019.05.4 18:08
On nie potrzebuje fanów podejrzewam, że jurgielt jest niezły ;).
Adalbert2019.05.4 19:46
Nooo...kolega zna dobre,sprawdzone, bolszewicko-naziolskie metody.Pogratulować.
Maciek Arczyński2019.05.4 23:50
Co Ty wiesz o bolszewicko-naziolskich metodach? Za takie rzeczy jakie p. Jażdżewski zaprezentował pod adresem Kościoła to gdyby były skierowane pod adresem bolszewików albo nazistów, dawno by już gnił w celi w lodowatej wodzie po pas z powyrywanymi paznokciami i powybijanymi zębami. Nawet nie rozumiesz pojęć, których używasz.
aaa_kotki_dwa2019.05.4 15:56
O co takie halo. Dotyka, znaczy dotyczy. Palcie więcej książek i zajadlej brońcie pedofilów w sutannach. Bóg jest z Wami.
Antylewak2019.05.4 21:06
O co takie halo. lewak dotyka, znaczy dotyczy. Palcie więcej książek i zajadlej brońcie pedofilów bez sutann. Bóg nie jest z wami he he he he he he
Olej2019.05.4 15:50
Wywalić marksizm i komunistycznych ideologów z państwowych uczelni wyższych ! Uniwersytety są, powinny być środowiskiem nauki a nie instrumentem kształtowania mas, oddziałującym na klasową świadomość. ,,profesorów’’ na naszym wikcie trzeba się pozbyć w trybie natychmaistowym, niech sobie działają propagandowo na swój własny rachunek. UW jest siedzibą klasowo ukształtowanych kadr, które obciążają zmianę Polski zaszłościami komunizmu.
szmaltzownik2019.05.4 15:30
Zibi44 Nie widzisz co tu się dzieje, najpierw była banda pedałów, teraz jest "poliamorysta", naczelny pedał, w stu przebraniach.
Zibi442019.05.4 16:46
Teraz cię zrozumiałem, ale pisz tak żeby każdy zrozumiał. Dowal komu trzeba aż mu w pięty pójdzie ale zachowaj poziom, bo zbliżysz sie do tych pedałów i innych polimortystów. Pozdrawiam
szmaltzownik2019.05.4 17:14
Taki język jest niestety konieczny. W przeciwnym razie łajdactwo się nie tylko rozuchwali, ale i zawładnie przestrzenią publiczną. Nawet mój "nick" wzbudza we mnie niechęć.
helena2019.05.4 15:24
twarz tego niegodziwca mowi wszystko szatan w osobie lewaka wiedza w kogo uderzyc ,przyjdzie na tego wasala kara oby na niego a nie na kogas niewinnego w rodzinie opamietajcie sie bo skonczycie w rynsztoku historii i zycia,amok lewakow sponsorowanych przez zydokomune i miedzynarodowke ekstremolewakow
Zibi442019.05.4 15:22
Ty Szmalcownik, co ty wciągasz? Nic nie można zrozumieć o co ci chodzi, drzemnij się może
szcze na PiS2019.05.4 15:00
Każdy ksiądz musi być kastrowany aby z godnością znosił trudy celibatu i przy okazji pokaże to poświęcenie dla Boga!
Poco2019.05.4 15:50
tu wchodzisz, kloaczny wypierdku.
michu2019.05.4 18:05
A kto ci zabrania stworzyć taką sektę? Tam będziesz mówił jak być powinno ;).
Antylewak2019.05.4 21:10
Każdy faszystowsko-bolszewicki lewak musi być kastrowany aby nie musiał znosić trudów dewiacji i rozwiązłości i przy okazji pokaże to poświęcenie dla lewackiego bożka! Hehehehehehehe
szmaltzownik2019.05.4 15:00
Poliamorysta, JPIII, andrzejhahn - homofrodyta co szczy na samego siebie i pier....li samego siebie. Niedopałek i materiał na mydełko.
aaa_kotki_dwa2019.05.4 15:58
Godny katolik, wierny uczeń kościoła i nauk JP2. Nie krępuj się, dej wincej katolickiej miłości bliźniego.
ff2019.05.4 18:25
co ty nie powiesz godny uczniu stalinowców i tego typu pomiotów
Mathilda2019.05.7 3:34
Aaa... kotki dwa ... a może cała zgraja: w twej głowie. Nie kalaj imienia i pamięci świętego patrioty, raczej wyrzuć swe koty za płoty. Ledwo zamknął nasz Wielki Rodak oczy ... cała schizma wypełzła, jak krwiopijcza pluskwa zza ściany i bluźni jak z masońskiej kuźni, historię, fakty fałszuje i plując na Polskę szczuje, szczuje i szczuje... i TY z nimi? Zastanów się nim otworzysz usta 🤕🔨 Niech Pan Bóg da ci Łaskę przejrzenia, przemiany, i przebaczenia oraz odbycia pokuty. Jezu Ty się tym zajmij ❣️🙏🏻❣️
Cogito ergo sum2019.05.4 14:59
Bolszewickie wystąpienie przypominające przemowy twardogłowych w 1968 roku i następnie atak w stylu syjoniści do Syjamu. Teraz Kościół w roli syjonistów. Wszystko przy aplauzie władz uczelnianych. Czyli są pewne różnice
szcze na PiS2019.05.4 14:57
Czy ludzie cierpią na jakieś zaburzenia że wspierają dewiancki i pedofilsko-zoofilny kościół katolicki?
Spadaj2019.05.4 15:48
rogaty szatanie.
Jozin z Bazin2019.05.4 16:01
Piękny wiersz dla ciebie, wysłuchaj go do końca. :) https://www.youtube.com/watch?v=cPy4_P5j9ow co o tobie myślą frondowicze :D
sct2019.05.4 18:41
Spie.alaj lewacko k.rwo! Nie dajmy się masońskiej UE! "Dzień w którym upadnie UE będzie dniem radosnym, i wszystkie narody odetchną z ulgą, szczególnie gdy upadnie oś germańsko-francuska!"
Zibi442019.05.4 19:14
To już jest Panie Polimortysto obraza uczuć religijnych i na to jest paragraf. Zaraz poproszę o twoje IP i możesz mieć kolego kłopoty.
Koneser2019.05.4 19:35
Nie, nie jest to obraza uczuć religijnych, chronione fizycznie są przedmioty i miejsca czci religijnej, a nie instytucja (chociaż odnoszę wrażenie, że w Polsce niestety jednak posiada zbyt szeroki parasol ochronny, ale to długa rozprawa na inny czas). Dlatego proszę nie cwaniakować na Frondzie, życzę miłego dnia.
ja2019.05.4 20:06
Następny który się nasłuchał propagandy masońskiej. Dlaczego uważasz że to Kościół Katolicki jest pedofilski , gdy jako jedyny od dawna piętnuje zachowania homoseksualne i pedofilskie które wynikają z homoseksualizmu. Gdy tymczasem w Islamie pedofilia jest legalna, wśród żydów natomiast dzieci nie przedstawiają żadnej większej wartości, gdzie w sytuacji zagrożenia nie chroni się dzieci ale siebie. Nie mówcie że o tym nie wiedzieliście ?
Antylewak2019.05.4 21:07
Czy ludzie cierpią na jakieś zaburzenia że wspierają dewiancką i pedofilsko-zoofilną faszystowsko-bolszewicką KE. he he he he he he
eryk2019.05.4 21:36
Współczuję twoim bliskim, że mają na co dzień do czynienia z takim dewiantem i przygłupem, bo ja bym cie zatłukł z powodu skali głupoty w tobie.
Jestem w Kościele2019.05.4 14:57
Wystarczy że ktoś publicznie wspomni o pedofilii księży i już mamy "opluwanie Kościoła" ?
Zbyszek2019.05.4 19:31
Tak samo można mówić przecież o pedofilii wśród rabinów, czy też pastorów. Atakowany jest jednak Kościół. co jest metodą którą swego czasu stosował Goebbels.
polak2019.05.5 13:38
a ten ćwok co opluwa chrześcijan to jego wychowanek -to gebelsowski wieprz
Mathilda2019.05.7 3:20
Tak się często dzieje, że dzieci wciągają też geje. Wg statystyk, które się teraz, ze względu na poprawność polityczną ukrywa, że 92% gejów to pedofile.
Artemida2019.05.4 19:36
Statystyki kryminalne: "W ostatnich 10 latach skazano za pedofilię w Polsce ok. 6 tys. ludzi, z czego tylko 27 księży. To jest mniej niż pół promila."
Maria Błaszczyk2019.05.5 1:27
Tylko, że to łgarstwo. W zeszłym tylko roku: 1. ksiądz katecheta Jarosław M. skazany w 2018 za molestowanie 8 dziewczynek poniżej 15 roku życia na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat https://wiadomosci.wp.pl/ksiadz-oskarzony-o-molestowanie-osmiu-dziewczynek-z-wyrokiem-duchowny-nie-pojdzie-do-wiezienia-6268067915048577a 2. wyrok dla księdza za molestowanie seksualne harcerzy w Bieszczadach. Sześć lat więzienia i dożywotni zakaz pracy z dziećmi https://nowiny24.pl/wyrok-dla-ksiedza-za-molestowanie-seksualne-harcerzy-w-bieszczadach-szesc-lat-wiezienia-i-dozywotni-zakaz-pracy-z-dziecmi-wideo/ar/13652632 3. kleryk Paweł J. skazany za pedofilię w 2018 roku na pół roku w zawieszeniu http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,23782771,rozeslali-informacje-o-pedofilu-z-danymi-poszkodowanego-dziecka.html 4. ksiądz katecheta Marcin Ł. skazany w 2018 roku na 5 lat więzienia za gwałt na uczennicy https://poranny.pl/ksiadz-oskarzony-o-gwalt-na-14latce-podstepem-mial-zwabiac-dziewczynke-do-budynku-plebanii/ar/12950727 5. ksiądz Piotr B., proboszcz parafii Szreńsk i były proboszcz parafii w Skępem skazany w czerwcu 2018 na 2 lata bezwarunkowego więzienia za molestowanie dwóch dziewczynek. Jedna z nich była molestowana już jako 6-latka, a potem w wieku 12 i 14 lat https://codziennikmlawski.pl/2018/06/22/dwa-lata-pozbawienia-wolnosci-za-molestowanie-ksiadz-piotr-b-skazany/ 6. zakonnik Wojciech P. skazany w 2018 na 3 lata więzienia za molestowanie 14-letniego chłopca https://www.se.pl/wiadomosci/polska/zakonnik-molestowal-latka-wyrok-sadu-moze-dziwic-aa-z3NH-XpLW-o7Mr.html 7. ksiądz Paweł T. skazany w 2018 za wykorzystywanie dzieci, które brały udział w rekolekcjach https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Ksiadz-z-Rzeszowa-krzywdzil-dzieci-podczas-rekolekcji.-Jest-wyrok-sadu?fbclid=IwAR3Xa9EIbohdeTTlxoDi67GPhxMV8TBI4itFl_ECzIY3uwdvg3yK8jhNR1A 8. ksiądz Ryszard K. skazany w 2018 za doprowadzenie ministranta do poddania się tak zwanym „innym czynnościom seksualnym”. Ministrant nie miał wówczas 15 lat. Do zdarzeń doszło w Głogowie. Ksiądz miał rozbierać i dotykać chłopca w miejsca intymne. Całował go też w usta i nakazywał dotykać się w genitalia, do czego miało dochodzić wielokrotnie. https://wiadomosci.wp.pl/to-byla-pierwsza-i-ostatnia-rozprawa-wyrok-dla-bylego-proboszcza-ktory-molestowal-ministranta-6327791103264385a Mamy więc na szybko znalezionych 8 przypadków skazania tylko w zeszłym roku. Jesli więc rocznie skazywanych jest ok. 600 osób - duchowni to ponad 1%. Podczas gdy w populacji ogólnej stanowią ok. 3 promili. Daje nam to kilkukrotną nadreprezentację. I po co tak kłamać???
Skorpion2019.05.5 9:40
Błaszczykowa napisz doktorat. Za promotora weź sobie Biedronia a zrób to w katedrze Liberte u Jażdżewskiego. Drugiej takiej co pisze takie bolszewickie pierdoły na tym forum nie ma. Chyba jesteś na pensji u Sorosa. Możesz przydzielić sobie order białego bolszewika.
Grzegorz2019.05.5 11:00
Najlepszym promotorem wiary W Boga jest Szatan
ja2019.05.4 19:48
Pedofilia w Islamie jest legalna, dlaczego nie wspominasz o tym.
Antylewak2019.05.4 21:12
Wystarczy że ktoś publicznie wspomni o pedofilii lewaków i już mamy "opluwanie tolerancyjnego lewactwa" ? He he he he he he
Jestem w Kościele2019.05.5 9:45
To tylko troll fejkujący mój nick. Być może zazdrości mi posłuchu.