Przerażające wizje mistyczki. Cierpienia rozwodników po śmierci - zdjęcie
16.12.20, 19:09Fot. Wikipedia - domena publiczna

Przerażające wizje mistyczki. Cierpienia rozwodników po śmierci

28

Widziałam w czyśćcu także dusze, które zerwały Sakrament Małżeństwa. Dusze te związane są jakby ognistymi łańcuchami... chcą oderwać się od siebie, aby być swobodne, ale to jest niemożliwe. Im więcej chcą się oderwać tym bardziej cierpią... bo się szarpią... Cierpienie to jest okropne! Gdzie jedna dusza się ruszy tam druga iść musi za nią.

Widziałam inne osoby, które zerwały Sakrament Małżeństwa żyjąc w rozpuście, popełniając grzech wiarołomstwa przez powtórne związki cywilne, nielegalnie żyjąc cudzołożyli ciągle popełniając grzech śmiertelny. Osoby te były w świętokradztwie. Dusze ich wtrącone były w takie otchłanie, że patrzyłam z przerażeniem i myślałam, że to dno piekła... panowały tam okropne ciemności. Pytałam, dlaczego są takie ciemności? Dlatego, że miały okazję przejrzeć, a były zaślepione bo i Kościół je nawoływał i wiedziały, że źle postępują... Dusze matek, które pozostawiły swe dzieci bez opieki i poszły za popędem zmysłowym dając zgorszenie swoim własnym ^ dzieciom, tak samo i ojców, którzy nie opiekowali się dziećmi zostawiając żony z dziećmi na pastwę losu miały za to jeszcze dodatkową pokutę: - ciągle miały przed oczyma swoje dzieci, które przez złe wychowanie również poszły na rozdroże... widziały nie tylko swoje własne grzechy ale i grzechy swych dzieci, co sprawiało im wielkie męczarnie... kryły się w czeluściach, aby tego nie widzieć, ale im więcej się ukrywały, tym więcej widziały swoje straszne zbrodnie...

Najwięcej cierpiały kobiety, które przez swoją kokieterię i wyuzdanie zdradzały mężów a innych mężów odciągały od ich żon i ogniska domowego, mimo, że te rodziny żyły przedtem przez wiele lat w najlepszej zgodzie. Takie kobiety, które nazwać można diabłami a nie kobietami, które potrafiły rozbić ogniska domowe, cierpią tutaj najwięcej. Twarze ich, które były powodem do grzechu są powykrzywiane, istne karykatury! Nawet w tej chwili widzę takie dusze, są szpetne, że nie mogą rozeznać czy to szatan czy dusza, coś podobnego do szatana.

Gdybym nie wiedziała, że to jest czyściec, gdzie oprowadza mnie Anioł, to naprawdę myślałabym, że to piekło.

Słyszę jakieś krzyki, jakieś wycia. Lecę w przepaść najgłębszą, wydostaję się z niej i znowu lecę w tę przepaść. Pomyślałam sobie jakże straszną jest rzeczą wpaść w ręce Sprawiedliwości Boga.

Widzę tu wielką Sprawiedliwość Boga ale i zarazem wielkie Miłosierdzie Boże, że dusze te nie są w piekle a to dlatego, że inne modliły się o ich nawrócenie. Najwięcej przebłagania wyjednały dusze ukryte, zwłaszcza w klasztorach klauzurowanych, gdzie odmawiają sobie wszystkiego, nieraz nawet światła dziennego... tak samo dusze ofiarnej miłości, dusze, pokorne, często służące, które w ukryciu modliły się o nawrócenie i wielkie ofiary ponosiły za dusze grzeszników. One to uratowały te dusze, że wybłagały im akty skruchy i żalu, że nie zostały potępione.

Ta co dyktuje (ociemniała Siostra Medarda) błaga żyjące dusze, które tak ciężko grzeszą jak wyżej wspomniane, w Imię Boga Sprawiedliwego i w Imię Boga Miłosiernego - zaniechajcie tej drogi dopóki macie jeszcze czas. Nadejdzie chwila, że przez wasze grzechy cały świat będzie karany!

Wizje zmarłej w opinii świętości siostry edardy - Zofii Wyskiel (zm. 16.05.1973 - Poznań)

Maria Simma

Moje przyżycia z duszami czyśćcowymi

dam/adonai.pl

Komentarze (28):

czekista2020.12.17 9:24
Jeden z moich sasiadow, raz zdrowo pochlal i rozne dziwne rzeczy widzial o ktorych opowiadal.
Dam2020.12.17 9:00
Biedna Marta Kaczyńska, biedny Jacek Kurski, biedny Wojciech Cejrowski, Mariusz Antoni Kamiński, Przemysław Gosiewski, Mariusz Kamiński i wielu innych.
Moly2020.12.17 4:05
A ja widze cierpienia nie-rozwodnikow tu na naszym tzw" ziemskim padole". A juz o dzieciach to nawet nie wspomne
Konrad2020.12.16 23:47
" Po 11.." "kretynizacja" i pozostałe nicki!....SZKODA CZASU NA ODPOWIEDŻ NA TE TWOJE KOMENTARZE! ...... TRZEBA BYŁOBY SIĘ ZNIŻYĆ DO POZIOMU TYCH WPISÓW! JAK WIDAĆ, TE WPISY, CHOCIAŻ SĄ RÓŻNE NICKI, SĄ PISANE TYLKO PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ, CHORĄ Z NIENAWIŚCI! ...TAK ! WSZYSTKIE JE PISAŁ ... LECHO K...! Sam jest starym pedziem i nie uznaje innych tematów, tylko i wyłącznie w kółko o jednym i tym samym! Masz paranoidalne odchylenia i to w znacznym stopniu! Piszą ci tutaj, żebyś się leczył...! Najwyższy czas..! PRZECIEŻ JUŻ JESTEŚ BARDZO STARY...................
Anonimimus2020.12.17 10:09
"Konrad" i inne nicki: widać, że pisuje te wszystkie bzdury jeden nawiedzony bałwan, który usiłuje wmówić - głównie sobie - że jego chorych poglądów nie podziela tylko jedna osoba. No to zapamiętaj sobie, że idiotów tobie podobnych jest niewielu, dlatego mnożą się nickami. A normalnych ludzi jest coraz więcej.
???????2020.12.16 21:42
Kurski??? A co z pedofilami i ich obrońcami?.
Chory Portier2020.12.16 21:26
Opisów piekła szatan szczególnie nienawidzi. A nuż ktoś przeczyta, opamięta się i mu umknie. Stąd ten wysyp wulgarnych bluzgów jego piesków: Po 11..., Anonim, AAAtomek, ladychapel, Natalja Siwiec, kretynizacja,...
Anonimimus2020.12.17 10:11
Choroba portiera jest bardzo poważna. Obejmuje cały mózg albo jego resztki, zgniłe od wiary w piekła, raje i inne religijne bzdury.
Po 11... buk homar obczyzna2020.12.16 21:17
"Myśli" wybrane prof. doktor Hatefulshit-Woleński, cyt.: " Polacy, naród głupców i parszywców w ogóle tego nie rozumieją. Trzeba wprowadzić DYKTATURĘ i wyprowadzić Polskę z Unii" - - - - Nigdy, ale to nigdy nie wierz żydowi jak "indentyfikuje" się np. z Polską.
Animowany Anonim2020.12.16 21:30
A gdzie żydowi będzie tak dobrze jak w Polsce? W Ameryce? - kasą kręcą inni żydzi. W Niemczech lub Francji? - Za dużo Arabów. W Izraelu? - Sami geniusze.
E, to już lepsze rozwody2020.12.16 21:05
żadne diabły nie przebiją pierrdolniętej żony
jest Fronda? Jest środa? Jest LOLcontent!2020.12.16 20:41
A jakie "cierpienia" czekają "po śmierci" na Martuchnę Kaczyńską? Rozwodziła się nie jeden raz.
Anonim2020.12.16 20:44
Zostanie jej wsadzony w dvpe rozgrzany pręt, tylko tym zimnym końcem, żeby sobie nie wyjęła!
Po 11 ...2020.12.16 20:36
Wychodzi na to, że cierpienia rozwodników po śmierci tak z grubsza równoważą cierpienia tych co się za życia, nie rozwiedli. Niby honorowo, sprawiedliwie, ale jakoś nie wierzę, że diabły potrafią być równie upierdliwe.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.12.16 20:35
co za pyerdolenie jakiejś psychicznie chorej baby! według kościoła dusza nie jest cielesna czyli nie odczuwa chłodu, głodu nie syra ani nie szczy zatem nie może też czuć ognia ani nie można jej materialnie uwięzić! ale taki brednie wariatów kościół skrzętnie wykorzystuje do trzymania za mordę swoich baranów na których żeruje!
rebeliant2020.12.16 20:25
Ta żona, której mąż gwałcił jej syna powinna się uspokoić... a nie bo tu ma czuć niepokój piekłem niewysłowionym i tak strasznym, że umarlibyśmy na ten widok a duch katuszy unosi się nad czeluścią. A zatem powinna zamknąć swoją grzeszną mordę i pouczyć syna, że ma wypełnić bosze przykazanie i czcić ojcza swego, że ojcza się nie wybiera, że jest on dany ci jako dar od Boga. Więc grzeszniku przebrzydły wesprzyj pokutnika, a padnij ze łzami do stóp i przebacz natychmiast, bo do piekła pójdziesz, a poza tym tata twój się nawraca i nie podstawiaj mu nogi w drodze do spowiedzi, no ... a później to z górki bo wafel szybko zacznie działać... i niebo stoi kolejnym otworem. A ty wyrodny bękarcie !!! Czy ty chrzest masz ? Gdzie dokumenty poświadczające twoje sakramenty gnoju ?! Do piekła !!! Tam jest twoje miejsce wszeteczny kusicielu !!! O - to jest moje podsumowanie techniki "najlepszym kapłanem Boga jest Diabeł i jego piekło".
a idź się pyerol świętochu z dystansu2020.12.16 20:16
https://www.youtube.com/watch?v=LHI1AOqQRRk
Po 11... buk homar obczyzna2020.12.16 20:15
"Mysli" wybrane, cyt.: " Polacy, naród głupców i parszywców w ogóle tego nie rozumieją. Trzeba wprowadzić DYKTATURĘ i wyprowadzić Polskę z Unii" - - - - Nigdy, ale to nigdy nie wierz żydowi jak "indentyfikuje" się np. z Polską.
Anonim2020.12.16 20:13
Dlaczego żadna wariatka nie doznaje wizji płonącego w piekle Wojtyły w towarzystwie sukienkowych dziecioyebców?
Po 11 ...2020.12.16 20:05
"Najwięcej cierpiały kobiety, które przez swoją kokieterię i wyuzdanie zdradzały mężów a innych mężów odciągały od ich żon i ogniska domowego, mimo, że te rodziny żyły przedtem przez wiele lat w najlepszej zgodzie." To o pani Marcie K. ?
archie2020.12.16 20:04
niezła jazda
Jasiu-Tadziu Hertrich-Woleński "tanaka shitshow"2020.12.16 19:52
Sprawia mi to wyjątkową przyjemność, grzeszną nawet, jestem świadkiem upadku i desperacji blogowych żydłaczków. Duet żydłaczków, tatuś i syn (tatuś pewnie myśli, że to jego syn); Tadziu (Göwno z Nilu) i Jasiu Hertrich-Woleński - jacyż oni są bezsilni, aż mnie pod jajami coś mile łaskocze jakbym miał masaż robiony przez gejsze (a miałem nie jeden raz, jako kawaler). . . . . I to dla TAKICH ŻYDŁACZKÓW frajerze, etniczny Polaku ryzykowałeś swoje życie i rodziny! . . .This is truly beautiful; I am a witness to the destructive power of hatred that is consuming these two pieces of shit ALIVE!
Anonim2020.12.16 19:50
dlaczego straszycie w ADWENCIE coz zlego widzicie w problemach czlowieka nawet jesli zbladzil
Anonim2020.12.16 19:23
Ja pier..lę, kiedy myślę, że Frędzel osiągnął już dno, to coś zaczyna pukać od dołu. Takich dyrdymałów to ja jeszcze nie czytałem. Czy to oznacza, że prezes Kurski i Marta Wielokrotnie Dziewica będą się smażyć w piekle????
Balbina2020.12.16 19:34
Tak. Kurski i córka śp. Lecha Kaczyńskiego będą się smażyć w piekle. To rozwodnicy są, biada im. Ale i Prezes niepewny bo pedał. Taka to już klika jest.
prezes sie ucieszy2020.12.16 21:12
bo diabeł ma dużego
Anonim2020.12.16 19:53
to niep...........................................................
marc2020.12.16 20:53
Zamilcz idioto !