Prymas Polski domaga się wyjaśnień od o. Rydzyka - zdjęcie
07.12.20, 17:44fot. fb/między ziemią a niebem tvp

Prymas Polski domaga się wyjaśnień od o. Rydzyka

145

- Dostałem dzisiaj wiadomość od księdza biskupa Edwarda Janiaka, to jest współczesny męczennik mediów. Media to zrobiły i nie dajmy się katolicy, że na księdza jakiegoś będą warczeć, filmidło zrobią i wszyscy się trzęsą. A nie, że mam udowadniać, że nie jestem wielbłądem, wszystko się pokręciło i my się trzęsiemy i myślę, że w kościele powinniśmy się nie bać i upominać o sprawiedliwość – powiedział podczas obchodów 29 rocznicy założenia Radia Maryja dyrektor o. Tadeusz Rydzyk.

Słowa duchownego redemptorysty wywołały falę bardzo ostrych komentarzy po różnych stronach sceny politycznej. Na słowa o. Rydzyka zareagowało wielu publicystów oraz Rzecznik Praw Dziecka, a także wspólnota zakonu Redemptorystów.

W tej sprawie wyjaśnień zażądał także prymas Polski abp Wojciech Polak, a wiadomość o tym podała telewizja TVN24.

 

mp/tvn24/stacja7.pl

Komentarze (145):

taka uwaga2020.12.8 18:01
Ja domagam sie wyjasnien od 'prymasa' Polaka - dlaczego mamy promowanych homoseksualistow w Kosciele (przez prymasa i jego kolegow biskupow takich jak Rys, Nycz,)- tych ktorzy tworza mafie lawendowe - czyli G. Kramera, o. Guzynskiego, ich kolegow Holownie, languste Szustaka, Lemanskigo, etc??? Ich promujecie , chociaz po]romuja grzech, glosza herezkje, a poczciwych ksiezy karzecie np o Pelanowskiego, ks Glasa, ks Murzinskiego.
Agnieszka2020.12.8 15:36
A ja myslę podobnie jak ojciec Rydzyk. Ksiądz też jest grzeszników choć chcielibyśmy by był święty. Może upaść ważne by się podniósł i nie trwał w grzechu a krzywdy wyrządzone jak może naprawił. To dotyczy każdego grzechu i każdego człowieka. Rzucanie kamieniem jest łatwe a niesłusznie oskarżenie zabija i ci co łatwo oskarżają będą z tego kiedyś rozliczeni. A jeśli Pan Bóg ich też oskarży tak jak oni bez miłosierdzia.
Ewa2020.12.8 13:20
Większości osób biorących udział w tej dyskusji daleko do wartości chrześcijańskich. Gdzie miłość bliźniego, gdzie wierność przykazaniom. Czy taki ma być obraz katolika. Czy jad, który się sączy w tych wypowiedziach, ma pokazać innym, że my chrześcijanie wcale się swoim postępowaniem nie różnimy od niewierzących, a nawet jesteśmy gorsi od wielu z nich. Nie dziwię się, że młodzi ludzie odchodzą od kościoła i że wkrótce będą one świeciły pustkami.
man.of.Stagira2020.12.8 12:09
O RZESZ TY "Prymasie" jeden.. Ojcec Tadeusz LINCZOWANY za obronę DOMNIEMANIA NIEWINNOŚCI!.." Dostałem dzisiaj wiadomość od księdza biskupa Edwarda Janiaka, to jest współczesny męczennik mediów. Media to zrobiły i nie dajmy się katolicy, że na księdza jakiegoś będą warczeć, filmidło zrobią i wszyscy się trzęsą. A nie, że mam udowadniać, że nie jestem wielbłądem, wszystko się pokręciło i my się trzęsiemy i myślę, że w kościele powinniśmy się nie bać i upominać o sprawiedliwość – mówił podczas obchodów 29 rocznicy założenia Radia Maryja dyrektor o. Tadeusz Rydzyk. Brawo Ojciec Tadeusz! Obrońca Cywilizacji przed Barbarią!
Hanys GórnoŚląski2020.12.8 12:03
"Prymas Polski" to jedynie funkcja honorowa wynikająca z historii KK w Polsce i nie łączy się już z żadnymi przywilejami czy prawami, ergo: bp Polak ma jakieś prawa wzgl. duchownych jedynie w swojej dziecezji a nie w Zakonie Redemptorystów do którego należy o. Rydzyk. Nie wprowadzajcie Polaków w błąd.
reni2020.12.8 10:58
Chłopie Milcz !!! bo jak masz się odezwać w kwestii wiary, to Ciebie Heretyku nie ma, a jeśli coś powiesz to ,, chodzenie do kościoła podczas pandemii to grzech ,,.
AAAgumniak2020.12.8 10:21
TVN24 i Prymas Polski to zgrana para
Maria2020.12.8 10:04
Jestem osobą wierzącą ,praktykującą katoliczką.Zawsze staje w obronie wiary, ale aż się zadziwiłam gdy pojawił się Prymas Polski i mało tego -odezwał się! A gdzież to Prymas się podziewa jak "generałowa" babonów/bo nie kobiet/ nawołuje do palenia kościołów,gdy niszczą fasady zabytkowych świątyń,gdy wpadają podczas Mszy św .do kościołów?,gdy pobito księdza,gdy nie ujawniano przypadków pedofilii w Kościele - a gdzież to Prymas wtedy jest?żeby stanął jednoznacznie w obronie katolików i księży? Czy Prymas zdaje sobie sprawę,że część społeczeństwa nie wie jak nazywa się Prymas Polski i jak wygląda? Czy miałby Prymas odwagę stanąć obok Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego?
Kassandra2020.12.8 10:01
A dlaczego nie domaga się wyjaśnień od bonieckiego ,sowy i innych tvnowskich pseudo księży ?
kibic2020.12.8 10:01
Zamilknij i zmień nazwisko, hańbisz słowo Polak !!!
Żałosny2020.12.8 9:50
jest ten konstytucjonalista
on2020.12.8 9:24
A ja, "on" domagam się usunięcia z życia publicznego tego opryskliwego błazna oraz wyczyszczenie historii wszystkich portali, w których pojawia się jego wizerunek. Dla dobra ludzkości i tej waszej religii.
ONY2020.12.8 9:00
Szkoda, że nie domagano się wyjaśnień od wszystkich i Biskupów i Księży kiedy broniono homoseksualistów w Episkopacie, tak jak teraz czyni to O. Rydzyk. Gdzie wtedy był chociażby Prymas, jak zamiatano te sprawy pod dywan.
prawy2020.12.8 8:56
KOSCIOŁi Katolicy nie są z pedofilami lewaku dam w waszym środowisku ta sprawa jest przemilczana cisza!!!!!!! ,ze i w kosciele jakiś promil znajdzie sie ,dla swoich karygodni propagańdzisci przemilczaja,jakby byli Swięcia widzą tylko w KOSCIELE pedofili ,to dobre dla głupcow w naszym duzym miescie od dziesięcioleci nie słyszano o pedofili wsrod Księżylewacy odwracaja wszystkie POjęcia prawo to bezprawie ,prawda to nieprawda,dobro to zło,pedofilia w ich środowisku to nie pedofilia ,kłamstwo to prawda . itd TO tak w skrocie dla lewactwa ktore w imie miłosci innaczej dba o interesy drugich dla własnych celow!!!!
prawy2020.12.8 8:39
KS,Prymasie kiedy atakuja i niszczą KOŚCIOŁY,kamionuja BISKUPOW,Księzy nie ma PRYMASA , slyszałam wypowiedz O.Rydzyka nbyła wyrazeniem tylko prawdy ,kazdy człowiek i Ksiądz jest grzesznikiem z grzechem trzeba walczyc i odpokutować /kara/konsekwencje co tu wyjaśniać????komu Prymas chce sie przypodobac!!!!!
DLA PRZYPOMNIENIA2020.12.8 8:00
list prymasa Polski kard. Józefa Glempa z 1997 r. do o. Edwarda Nocunia, ówczesnego prowincjała redemptorystów. https://wiez.pl/2020/12/06/prymas-glemp-bylem-upokorzony-pycha-z-jaka-mowil-ojciec-rydzyk/
Bogobojna2020.12.8 7:33
Drodzy katolicy, wybór tutaj jest prosty. Albo jesteście z ludźmi dobrej woli albo jesteście z pedofilami!
PRAWDA2020.12.8 7:56
Czerwona Zaraza i Judasze robi a Nagonke na Katolików i Księży od ==1939 roku wymordowano Tysiace Księży i Biskupów Polskich===NKWD --UB I SB od 1944 roku zamordowało Ponad 100 księży i 3 biskupów ====Dzieki Nim obalono Czerwo1ną Zaraze w Polsce i ===Zjednoczono Niemcy ===
kaka2020.12.8 8:08
Szanowna,-sytuacja nie jest taka prosta jak ci sie wydaje. Matka Boza w prywatnym objawieniu ostatnio powiedziala NIE MODLCIE SIE ZA CZESC BISKUPOW BO NAPEWNO PUJDA DO PIEKLA.Ne chodzi tu tylko o pedofilje.chodzi o STAN KOSCIOLA.Czy twoje myslenie udzwignie to co powiem????JESLI MSZA JEST JAKIMS WIELKIM DOBREM --to zabranianie jej ubrane w slowo DYSPENZA -jest szatanizmem Kaplan jest tylko SZAFARZEM a nie dajacym sakramenty-OD NIEGO TO NIE POCHODZI on tylko ich udziela.Zaniedbania ksiezy DOPROWADZILY DO DRAMATYCZNEGO STANU KOSCIOLA.Nic tu nie pomoze ze szanuje ksiezy i kocham KOSCOL. Aby zrozumiec czesc stanu Kosciola zapoznaj sie z ksiazka OSTRZEZENIE Z ZASWIATOW---prosze cie pomodl sie abys niestracila wiary w wyniku tego--tam tez opisane jest ROLA KOBIETY I JEJ WLASCIWE MIEJSCE.
kaka2020.12.8 8:18
Poniewaz MSZA SWIETA jest wielkim wszystkoobejmujacym sakramentem-to ZABRANIANIE JEJ I WSTRZYMYWANIE -DOprowadzi do katastrofalnych zmian na ziemi te wulkany to poczatek ---beda trzesienia zimi trwajace caly dzien! oraz inne zjawiska.
zdumiony głupotą lewaka2020.12.8 8:32
a który to katolik jest z pedofilami debilu?
Dam2020.12.8 7:25
Frondokatolicy jak zwykle murem za obrońcami gwałcicieli dzieci.
PRAWDA2020.12.8 7:59
Bzdury piszą o księzach -że byli gwałceni --po 30 latach komuchy dają KASE a Judasze Oskarzają Księzy ===
Dam2020.12.8 11:55
Tacy jak ty dzieci zgwałcone przez księdza nazywają prostytutkami, a gwałciciela "świętym". Jakbyś wierzył w Boga, a nie w księdza, to byś takiej pogardy dla ofiar nie miał.
ZERRO2020.12.8 6:49
Przecież o. Rydzyk jest prymasem.
Albertyna2020.12.8 10:25
Bez kozery powiem, że papieżem.
Roman2020.12.8 4:45
"W tej sprawie wyjaśnień zażądał także prymas Polski abp Wojciech Polak, a wiadomość o tym podała telewizja TVN24" I tyle zamiast komentarza.
Historia "kościoła" Radziszewskiego2020.12.8 2:43
Kto pamięta Bolesława Piaseckiego? Działacz ONR-u, po wojnie na usługach NKWD - UB -SB, założyciel kolejnego "polskiego narodowego kościoła" pod nazwa "księża patrioci". Na usługach bolszewizmu oczywiście. "Księża patrioci" pewnie do dzisiaj gdzieś po kątach piją wódkę, może nawet z tymi z Loży Polin. . . . A Bolesław Piasecki? Zamordowali mu syna, za grzechy ojca. A kto? Żydzi nazwiskiem Szyja Szewc, Rodziewicz i chłopcy z SB Kossowski, Toruńczyk i Kostański którzy znaleźli schronienie .... w Izraelu.
Radziszewski zachęca, wstąp i wpadnij w göwno2020.12.8 2:42
Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB. Wraz z gownami żydowskimi niemal zawładnęli tym forum.
Radziszewski i jego "kościoł"2020.12.8 2:40
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
Jan Radziszewski2020.12.8 1:52
Sekielski zdechł z woli Bożej 10.10.br - podpieranie się słowami Potępieńca aby X bp karać TO ZNAK NAJWIęKSZEJ GŁUPOTY
Jan Radziszewski2020.12.8 1:35
nmp 20.11, 2020 + Nadszedł czas, kiedy to demon hurtowo porywa dusze do piekła, on doskonale sobie zdaje sprawę, że jego czas takiego jak teraz działania powoli, ale nieuchronnie dobiega końca. Demon nie odpuszcza, on uwija się jak w ukropie, aby pociągnąć za sobą do potępionej wieczności, kogo się tylko da. Najmocniej pracuje nad Moimi umiłowanymi synami, kapłanami i biskupami. Doprowadzając kapłana i biskupa na wieczne męki do piekła, świętuje to jako wielki triumf. Na tą chwilę, na 1000 umierających kapłanów i biskupów na całym świecie, aż 984 idzie na wieczne męki, które dla takiego są o wiele bardziej srogie, niż dla zwykłych ludzi, ze względu na pełnione funkcje i godności. Trójca Święta nie będzie zbyt długo czekać z działaniem, a Mnie pozwoli aktywnie uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, które niebawem nastąpi. Mały Sąd, to Oświetlenie Sumień, to wielka, ogromna Łaska Boża, którą otrzyma każdy żyjący na ziemi człowiek. Moc Boża obezwładni wszelkie upadłe Anioły, te na ten czas wszystkie, co do jednego powrócą do piekła. Bóg dał, abym to Ja wraz z Chórami Anielskimi mogła dokonać, dopilnować, aby się to stało. W czasie uwolnienia waszych dusz od obecności demonów, pomogę wszystkim, którzy będą chcieli na dobre powrócić do Boga. Obecnie wprowadza się wiele negatywnych zmian do liturgii Kościoła Świętego. Falę tych złych zmian zatrzyma Oświetlenie sumień, Światłem Bożej Sprawiedliwości. Wówczas ujrzycie całą prawdę, zwłaszcza ujrzą ją decydenci, a to przyczyni się do ich prawdziwego nawrócenia. To wydarzenie nawróci w Polsce wszystkich polskich kapłanów i biskupów, oni przejrzą na oczy dość szybko, dokonają niezbędnych zmian w Polskim Kościele, a także odbędzie się pełna, uroczysta Intronizacja Mojego Jezusa na króla Korony Polskiej + Oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości pozwoli ujrzeć prawdę wszystkim polskim politykom, którzy od tej pory będą chcieli wypełnić każdą, nawet najdrobniejszą Wolę Bożą. Gdy czas blokady demonów się zakończy, powrócą z wściekłością na ziemię. Będą pracować pilnie nad każdym człowiekiem, aby ponownie was oszukać, omamić. Wielu z was powróci do nich zapominając o wszelkich dobrodziejstwach wyświadczonych wam przez Stwórcę. Oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości spowoduje wielki szok w sercu duszy każdego człowieka. Ja pomogę przetrwać wam ten czas, a także pomogę podjąć właściwe decyzje każdemu człowiekowi, a zwłaszcza wszystkim Bożym Niewolnikom. Po tym fakcie będzie wam się o wiele lepiej żyło i funkcjonowało.
kaka2020.12.8 8:24
Dzieki!
Grizzly2020.12.8 1:31
Frondziarze to jednak faszystowskie i pedofilskie szmaty
Jan Radziszewski2020.12.8 1:45
NIEDZWIEDZIU + BOLSZEWICKI KOMUNIZM MA Więcej ofiar tj zamordowanych w Łagrach Obozach niż także socjalistyczny FASZYZM + Nie tylko Adolf Hitler był bratem masonem w loży żydowskiej Synów Przymierza B'inai B'rith ale tykże generallisimus ZSRR żyd Jude Stalin również
zdziwiony2020.12.8 1:21
A co Prymas ma do zakonnika!? To nie jego jurysdykcja! Już się wprasza Sekielskiemu do filmu i swoje apele przekazuje w TVN!!
Jan Radziszewski2020.12.8 1:21
Prymasie Sąd Boży bardzo bliski tylko niewiele dni dzieli od Niego tj tzw Prześwietlenia sumień które ujawni jacy w oczach Boga jesteśmy! + biada ci potrójne biada jak na układy z Szatanem poszedłeś tzn wstąpiłeś do Masonerii tzw Kościelnej Loża P2 itp Diabeł wiele obiecuje ale za to zażąda duszy twojej za tzw udzielone kredyty bo u niego nie ma nic za darmo + Duch św . + "Ci z Kościoła Świętego, którzy stanęli po stronie Lucyfera, są zwiedzeni przez ukryte działanie masonerii. Mniemają oni, że stanęli po stronie wygranego, jednak musicie wiedzieć, że każdy upadły Anioł to mistrz kłamstwa i iluzji, on sprytnie oszukuje, mami pozorami. Większość ludzkości jest pod działaniem silnej hipnozy i znieczulenia demonicznego, ci wolą pełnić bardziej wolę demona, aniżeli Wolę Boga. Biskupi coraz bardziej namawiają ludzi im podległych do łamania Praw Dekalogu, dają przez ustanowione przez siebie rozporządzenia dyspensy, by coraz mniej ludzi święciło święty dzień. Nie działają oni dla dobra ludzi, którzy im podlegają, lecz wciągają nieświadomych do łamania Praw Dekalogu. Rządzący Polską, co rusz się zmieniają, ale jest to iluzoryczna gra pozorów. Dyrektywy dla każdorazowego nowego rządu wydają ci sami ludzie masonerii i iluminatów. Rządzący mogą się im sprzeciwić, lecz po tym znikają, umierając w niewyjaśnionych okolicznościach, ale Trójca Święta wszystko wie i rozliczy dokładnie każdego winowajcę. + Wiele razy prosiliśmy o wasz trud, wasz wysiłek, waszą modlitwę i ofiarę, niestety, słuchają Boga wciąż te same osoby. Nadszedł czas realizacji Bożych planów, Bożych zamiarów. Nim oświecę całą ludzkość Światłem Bożej Sprawiedliwości, muszą się dopełnić wydarzenia, pojawić się ci ludzie, te osoby, które są przeznaczone do zbawienia. Już nikt, ani nic nie powstrzyma Ręki Bożej Sprawiedliwości, wasz trud, wasz wysiłek, wasza modlitwa może jedynie złagodzić uderzenie Bożej Sprawiedliwości. Kto może i zdoła, niechaj wszystko oddaje do Bożego Skarbca, do Bożej dyspozycji, bo tylko tak możecie uratować od wiecznego potępienia choć niektóre osoby. Szatan porywa liczne, nawet wybrane dusze bo wie, że zwalczając je, oszuka nowe tysiące osób. Szatan zaciska mocno swoją pętlę na hierarchii Kościoła Świętego, wymuszając na nich reakcje, które on sam chce i pragnie wymusić. Biskupi i kardynałowie coraz mocniej oddalają się ode Mnie, przez czynienie licznych swoich grzechów i nieprawości oraz przewinienia, w tym wiele grzechów głównych. Coraz liczniejsi są ci z nich którzy, są w stanie grzechu wiecznego, grzechu przeciw Mojej Świętej Osobie. Ohyda spustoszenia niszczy coraz bardziej Kościół Święty, coraz mocniej, poważniej upada Kościół w Polsce, a działania wielu głównych biskupów i kardynałów, są przemyślane i są czynione z premedytacją
Anonim2020.12.8 0:36
Szanuję ojca Rydzyka wyłącznie za wkład w ateizację Polski. Masowe odejścia od katolicyzmu nie muszą być wywoływane rewolucją społeczną i obyczajową, jak tego chce lewica. Czasem, jak widać, mogą być efektem obumierania instytucji.
Anonim2020.12.8 0:03
Jak podejrzanym o oszustwo, zbokiem czy złodziejem jest sędzia, ktoś z POKO-lgbt czy showsyfu, to słyszymy "jest tylko podejrzany, człowiek bez wyroku jest nadal niewinny". Ale jak podejrzany jest z Kościoła, czy z PiS-u, to on w zasadzie nie jest podejrzany, on już jest winny i powinien siedzieć. Tak samo jest z "pojedynczym przypadkiem" "wyciągnięciem z kontekstu" czy "nie można obwiniać wszystkich z jedną czarną owce". Tak jest ja delikwent jest z POKO-PZPR, jak jest z PiS-u i rzeczywiście coś narozrabiał (i Kaczyński wywala go na zbity łeb), to nie ważne i znaczy że w PiS wszyscy tacy są
tadeusz2020.12.7 23:31
"w kościele powinniśmy się nie bać i upominać o sprawiedliwość" - to się upominamy
Janusz z Kolonii2020.12.7 23:09
Takiego szefa tylko pozazdrościć, co to za lewackim TVN-em powtarza i o. Rydzyka gani. Ty gadzie antyPolaku nawet nie jesteś godny o. Rydzykowi pięty pocałować. Kto wie jakie ty przekręty robiłeś, że masz tyle strachu i atakujesz prawego kapłana. O. Rydzyk radio i telewizję nam ufundował, wolne media utworzył, a ty za wrogami kościoła powatarzasz.
xcxv2020.12.8 7:42
Ty serio czy dla żartu to napisałeś Januszu? Większego belzebuba jak szarlatan z Torunia Polska nie widziała od czasów Ulricha von Jungingena. Również zakonnik.
Komik z PiS-u2020.12.7 23:06
Trzy nazwiska pewne, ale nie »mp«.
Anonim2020.12.7 23:04
przynajmniej Polak broni Polaków, Rydzyk tylko własnych interesów
ile gwiazdek na wers?2020.12.7 23:04
Ile brak sprzętu do ratowania ludu?
na Rysia można liczyć2020.12.7 23:03
"Jako Administrator Apostolski Diecezji Kaliskiej chcę najmocniej przeprosić wszystkich, których dotknęła wypowiedź Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka z dnia 05 grudnia br." - czytamy w krótkim oświadczeniu, wydanym 7 grudnia 2020 r. "Bagatelizowanie grzechu, a jeszcze bardziej jego konsekwencji w życiu osób poszkodowanych, nie ma nic wspólnego z drogą Ewangelii' - pisze abp Ryś. I dodaje: "Ewangeliczną drogą Kościoła jest uznanie win i nawrócenie oraz solidarność z najmniejszymi i cierpiącymi".
Janusz z Kolonii2020.12.7 23:02
Takiego szefa tylko pozazdrościć, co to za TjeFauEnem powtarza i o. Rydzyka gani. Ty gadzie antyPolaku nawet nie jesteś godny o. Rydzykowi pięty pocałować. Kto wie jakie ty przekręty robiłeś, że masz tyle strachu i atakujesz prawego kapłana. O. Rydzyk radio i telewizję nam ufundował, wolne media utworzył, a ty za wrogami kościoła powatarzasz.
observer19202020.12.7 22:55
Noga złamana. Gips do kolana.
man.of.Stagira2020.12.7 22:54
Moja gira złamana. Gips do kolana.
obserwator2020.12.7 22:53
Rydzyk ma racje ! Nie wymiękać...Alleluja i do przodu.
Barbara wysyła2020.12.7 22:52
A Fronda niemiła.
man.of.Stagira2020.12.7 22:49
Spełnimy postulaty Strajku Kobiet! Piekło Kobiet, już WKRÓTCE. Bractwo Muzułmańskie.
Panie Moravietzky2020.12.7 22:37
Było, było, lecz się zmyło.
Panie Grzesik2020.12.7 22:32
Nie tak leci póki Bona na tapecie.
stacja7.pl2020.12.7 22:30
Jest o'kay. Dopóki Maryś (mp) na portalu Tadeusza.
Monika2020.12.7 21:53
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://panieonline.pl/monia89
To zle dla ludzi.2020.12.7 21:47
Popieram pytanie"Bystrego" Ogladalem ingres Abp Wielgusa.Abp byl taki bezbronny, a jego atakowano. Nie zapomne jego twarzy tak byl zmaltretowany cala sytuacja i nagonka na Niego. Zal mam do dzisiaj i dziwie sie, jak On to zniosl ?
Faustyna2020.12.7 21:36
Wychodzi z cienia prymas Polski dopiero teraz a w sprawach żydowskich to cicho sza !
Polonia Semper Fidelis2020.12.7 21:29
Uwaga! Ten "Anonim" (ostatnio częściej AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Nie wchodźcie więc z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Niech robi swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.
Polonia Semper Fidelis2020.12.7 21:28
Uwaga! Ten "Anonim" (ostatnio częściej AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Nie wchodźcie więc z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Niech robi swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.
Glaudiusman2020.12.7 21:21
Ręce precz od ojca Tadeusza Rydzyka. Precz od Niego, precz.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.12.7 21:29
spokojnie, ludzie brzydzą się tym kleszym göwnem! nikt go ręką nie dotknie!
Monika2020.12.7 21:20
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://panieonline.pl/monia89
Glaudiusman2020.12.7 21:23
Precz stąd, do psychiatry i do psychiatryka. Tylko nie skacz z mostu, bo woda jest bardzo zimna.
Polonia Semper Fidelis2020.12.7 22:17
Wybacz, ctrl + C/ctrl + V mi się zawiesił
man.of.Stagira2020.12.7 21:10
Spełnimy postulaty Strajku Kobiet! Piekło Kobiet, już WKRÓTCE. Bractwo Muzułmańskie.
Anonim2020.12.7 21:09
pisowskie dyplomatoły, wstyd w całej Europie !
Faustyna2020.12.7 21:38
Ależ ty masz kompleksy !
Bystry.2020.12.7 21:07
Moze Kś.Prymas wyjaśni jak to się stało że Arcybiskup Wielgus nie został Pasterzem w Warszawie, oraz jakim sposobem Kś. Prymas został przewodniczocym przy Episkopacie do spraw Młodzieży? Kapłani którzy współpracują z tvn lub z tygodnikiem powszechnym nie zasługują na Obywatelstwo Polskie...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.12.7 21:02
9 na 10 tak zwanych pedofilów w sutannach to pedały badania naukowe
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.12.7 20:58
Chciwość, zakłamanie, pycha, fałsz, obłuda , hipokryzja wyłazi z kościoła katolickiego w Polsce. Sekta Rydzyka rosła na waszych oczach - i hierarchia kościelna NIE REAGOWAŁA!!! Teraz jest on jednym z głównych motorów laicyzacji młodego pokolenia - i nie powstrzymacie tego pustym gadaniem.
ANDRZEJEK2020.12.7 20:53
Czy to na pewno jest Polak, a może German?
Anonim2020.12.7 21:37
Purpurowy lewak .
Marek2020.12.7 20:49
A w obronie JP II nie powiedział nic. Prymas jest głową kośćioła w Polsce ,winnismy mu posłuszeństwo . Posłuszeństwo w sprawach wiary i tylko wiary. Niestety biskup jako Prymas jest miernotą.Jakieś szchrajstwa i układy spowodowały jego wybór. Módlmy się za biskupa o nawrócenie ,o chęć służenia Jezusowi a nie królestwą tego świata. Módlmy się za biskupów ale piętnujmy ich zaniechania i grzechy . Mówią tylko o posłuszeństwie a mają na myśli poddaństwo. Zaufanie ....zaufanie o to walczcie .
Olek2020.12.7 20:32
Prymas tylko nosi nazwisko Polak !!! A czy jest wierzący ?
Izydor.2020.12.7 20:31
A dlaczego ks. prymas nie zabierał głosu kiedy lewactwo profanowało i atakowało kościoły ,kiedy bito modlących się wiernych? Wydał za to poprawne polityczne nic nie znaczące oświadczenie o nierobieniu podziałów. Dziwna ta nadgorliwość w dyscyplinowaniu O.Rydzyka który jako jeden z nielicznych ma odwagę mówić co jest czarne a co białe także w Kościele.
Faustyna2020.12.7 21:46
Niech prymas połozy na szalę swoje dokonania zobaczymy czy przeważą dokonania dzieło o. Rydzyka.
Izydor.2020.12.7 21:58
Brawo, strzał w 10.
Anonim2020.12.7 20:27
Na odmianę mistrz Michalkiewicz w świetnej formie. ... Michalkiewicz: Będą szprycować aż zniknie niechęć do Eskimosów .... https://www.youtube.com/watch?v=Bhpba-O2o18
Anonim2020.12.7 20:10
Troszkę dziwny ten prymas. Po czyjej on jest stronie? Rydzyk przynajmniej nie boi się mówić tego co myśli. Nie znam tego konkretnego przypadku ale ogólnie jest nagonka na kościół, będąc księdzem ciągle słyszeć że każdy ksiądz to pedofil i inne wyzwiska, bluzgi oraz ataki na księży i kościoły, na JPII, profanacje itd. to można w końcu się wkurzyć i powiedzieć to co powiedział. Od osądzania pedofilów to jest sąd a nie TVN na podstawie filmu Sekielskich.
NEOS com pl2020.12.7 20:03
... ja sie domagam ... listy przebierancow .... SB w KK ... i wykop....Amen!!!!
Świadomy2020.12.7 19:58
UWAGA: Hierarchowie KK to oszuści. Oszukują ludzi. Wciskają ludziom kit o jednym życiu. Obudźcie się. Reinkarnacja istnieje! Powtarzam. Reinkarnacja istnieje! Dusza wędruje poprzez kolejne wcielenia
wanda2020.12.7 19:51
nareszcie jest w swoim zywiole, on nie głosi Chrystusa zmartwychwstałego tylko cviągle domaga sie od innych wyjaśnien, kiedy zacznie sie domagać wyjaśnień od Chrystusa. Błazen
Beno2020.12.7 20:29
Wanda - buźka. Super komentarz.
Antek z Czerniakowa2020.12.7 19:49
Klient: – Więc proszę pana, pękła mi rura... Majster: – Zara, chwileczkę! A dzień dobry kto powie? Młodzież słucha. Ona się uczy... Klient: – Dzień dobry! Więc proszę pana, pękła mi rurka przy zlewie i trzeba wstawić nową rurkę, kranik przelotowy i wejście do baterii... Majster: – Ale czy masz pan chwilkie czasu? Klient: – Mam, mam... Majster: – To idź pan sobie do kina na jakienś film, co pan jeszcze nie byłeś. Jasiu! Podkreśl wężykiem, że to jest dowcip. Klient: – Ale proszę pana, woda mi się leje! Majster: – O musi się lać! Dana woda podlegająca ciśnieniu, napotykając na otwór, czyli szczelinę, wypływa. Praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb. (Do Jasia): Głąb. Zapisałeś? Jasio: – Nie... bądź pan... głąb... Tak! Majster: – Tera uważaj. Bendzie się stawiał. Klient: – Proszę pana! Ja chciałem pana uprzedzić, że ja mam gwarancję na naprawę tej rurki. Majster: – No, to to zmienia postać rzeczy. Masz pan tu książkę życzeń i zażaleń i pisz pan, że pan majster odmawia naprawy gwarancyjnej. Klient: – Będzie pan miał nieprzyjemności, proszę pana! Majster: – Kochany, wiesz co oni mogą mnie zrobić? Jasiu, powiedz panu. Jasio: – Oni mogą panu majstrowi skoczyć! Majster: – Tak jest, mogą mnie skoczyć. Klient: – A gdzie oni mogą panu... skoczyć? Majster: – No, Jasiu, powiedz panu. Jasio: – Oni mogą panu majstrowi skoczyć tam, gdzie pan może pana majstra w dupę pocałować. Majster: – Tak jest. Z tym że – Jasiu! Jeżeli używasz zwrotu „tam, gdzie pan może pana majstra w... i tak dalej... pocałować”, to zawsze zostawiaj takie jakby niedomówienie. Więcej inteligentnie... A poza tym bardzo dobrze. (Do klienta) No! Pisz pan zażalenie i nie bądź pan rura.
Po 11 ...2020.12.7 19:39
Ciekawe czy Rydzyk zdymisjonuje tego prymasa?
Beno2020.12.7 19:35
Bardzo dobra i odważna wypowiedź O. Rydzyka. Człowiek, który jest odważny i jest z ludem. Prymas - chłop bez jaj. Wystraszeni hierarchowie do dymisji. Nic nam po takich wodzach i hierarchach.
Jarek2020.12.7 19:43
Beno, Ty masz na pewno wielkie jaja. Współczuję Twojej rodzinie. Mieć takiego ojca, męża - można się pochlastać.
Beno2020.12.7 20:22
Ja również współczuję twojej rodzinie. A może coś na temat, bo na mój nie musisz pisać. Oceniasz mnie, choć mnie nie znasz i tak podobnie oceniasz bp. Janiaka, choć go nie znasz i żadna wina mu nie została udowodniona. Został odwołany od zarządzania diecezją, na czas wyjaśnienia sprawy, ale nie ukarany. Jak to wcześniej napisałeś, że papież go ukarał - nic takiego do tej pory nie było. Więcej rzetelności.
Ty, Beno2020.12.7 20:47
Rydzyk może jest i z ludem, ale tym ciemnym. Wszyscy 60+, za 20 lat, dokona się w pełni zmiana pokoleniowa razem z lekką wymianą etniczną i Radio Maryja będzie tylko wspomnieniem...
Faustyna2020.12.7 21:56
Zawsze przeciwnicy Radia Maryja naśmiewali się z jego słuchaczy 60 +. Niemiecki salonowiec" Tusk nazywał "moherowymi beretami". Radio ma już 29 lat i 20 lat temu wyśmiewano 60+ . Ku niezadowoleniu przeciwników powiem, że ma się coraz lepiej właśnie dzięki nieustannemu napływowi 60 +. Fenomen ? TAK
Olej2020.12.7 19:30
Jakoś tak do mnie jego eminencja nie przemawia, jak niegdyś prymas, kardynał Stefan Wyszyński. Jak kościoły atakowano oświadczenia były powściągliwe, i ta powściągliwość i ambiwalencja jest żywo obecna i tych, u których mowa powinna być tak jako tak nie jako nie.
Polonia Semper Fidelis2020.12.7 19:23
Uwaga! Ten "Anonim" (ostatnio częściej AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Nie wchodźcie więc z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Niech robi swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.
KATON STARSZY2020.12.7 19:17
O co chodzi temu blademu mydłkowi. Niech się weżmie za Dziwisza i nuncjusza apostolskiego.Oni selekcjonowali dostęp informacji i osób do papieża,Pytanie tylko,za ile?Oni spowodowali,że został nadszarpnięty autorytet świętego człowieka.Sam jeden człowiek chćby genialny nie ogarnie wszystkiego,tym bardziej że jest to instytucja ogromna.Ewangelizacja w której Jan PawełII był doskonały,finanse,teologia itp. A do tego był człowiekiem schorowanym i co najmniej 5 lat wcześniej powinien abdykować.Gdzie byli kardynałowie odpowiedzialni za poszczególne piony działalności.Jeden jest w Polsce,za niego trzeba się wziąść. A tu cicho,tylko do ojca Rydzyka się przyczepili.
Prymas zażądał wyjaśnień2020.12.7 19:15
Wyjaśnienie: Nie mamy pańskiego płaszcza. I co nam pan zrobi?!
man.of.Stagira2020.12.7 19:10
Spełnimy postulaty Strajku Kobiet! Piekło Kobiet, WKRÓTCE. Bractwo Muzułmańskie.
Czas na kasację zakonu redemptorystów.2020.12.7 19:00
Dosyć tego!
Bianka2020.12.7 18:44
Zgadzam się z Prymasem tym razem, że takich publicznych wypowiedzi nie można lekceważyć. Ksiądz Rydzyk od czasu do czasu sobie tak coś chlapnie...no bo mu wolno, bo jest przecież u siebie...?? Niestety, takie chlapnięcia działają potem ze szkodą dla Kościoła. Poza tym znów wyciągnął wciąż podgrzewany temat przez media lewicowe po co??
Beno2020.12.7 19:39
A co w cytowanej wypowiedzi O. Rydzyka jest złego? Wy już macie wszelkie dowody i już osądziliście człowieka, bez wyroku sądu, ba bez rozpatrzenia sprawy? Jest to uczciwe i po chrześcijańsku?
Grizzly2020.12.8 1:34
To, że bagatelizuje pedofilię z kościele twierdząc, że ksiąd sobie moze zgrzeszyć? Ty człowieku jesteś normalny?
Hipokryzja frondy2020.12.7 18:40
Nie dziwie się, że młodziez nie chce mieć nic wspólnego z kościołem jak rydzyk wypowiada takie skandaliczne słowa. Przez takie działania postepuje laicyzacja.
Józef2020.12.7 18:34
Prymas żąda wyjaśnień, a kto to jest prymas dla Rydzyka, żeby coś od niego żądać. Zaraz mochery wyklną prymasa i po ptokach,
Foster2020.12.7 18:33
Jeszcze do arcybiskupa nie dotarło, ze prawdziwym Kościołem jest w Polsce Kościół Toruński - którego najwyższym przedstawicielem jest o, Tadeusz Rydzyk ?. PIS liczy się tylko z jego słowem.
NOWA SEKTA/ NOWI PROTESTANCI-UZURPATORZY2020.12.7 20:51
Kościół toruński już nieoficjalnie wypowiedział posłuszeństwo stolicy apostolskiej. Bogiem jest mamona, a Jezus to naczelny księgowy w firmie ojca. Pracownicy mają czarne uniformy, ale pod spodem tęczowe majteczki..
Bianka2020.12.7 18:31
Idź prymasie na proboszcza jak najszybciej ,bo dłużej Ciebie nie zniesiemy.
kibic2020.12.7 18:29
O. Rydzyk ma składać wyjaśnienia, natomiast Sekielski otrzymał gratulacje od Abp "Polaka". Takiego to mamy Prymasa, najgorszego w historii Polski !!!
leszczyna2020.12.7 19:51
Prymas Michał Poniatowski przystępujący do Targowicy był niewątpliwie gorszym prymasem niż prymas Wojciech Polak.
Olek2020.12.7 18:28
Najgorszy prymas Polski to Polak.Polska miala zawsze dobrego prymasa,teraz niestety wybor Polaka to duzy blad.Dlaczego nie wypowiada sie w sprawie aborcji,spedow obrazajacych katolikow.dewastowania kosciolw,zaklocania mszy.
Jan2020.12.7 20:25
Za dużo wymagasz od człowieka masonerii.
Nimrodel2020.12.7 18:27
Mamy prymasa! Nie wiedziałem...
Z kronik kryminalnych2020.12.7 18:20
Mam napaprane w bani tak samo jak moja gruba matka i ten idiota - moj ojciec
man.of.Stagira2020.12.7 18:11
Oj, oj, oj ...Ojciec Tadeusz NAPADŁ na Prymasa Polaka! Co to książki pisze np. 'Kościół KATOLUDZKI'...tak, tak, katoludzki...taki "Prymas"...
Coś mi się wydaje2020.12.7 18:10
że to tak wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=mspBu05eLyc
ladychapel2020.12.7 18:08
A Ziobro i min praw dziecka bili brawo muchomorowi
Ala2020.12.7 18:06
Oj, dawno się kś. Prymas nie wypowiadał w mediach. Może się mylę.
Z kronik kryminalnych.2020.12.7 18:06
Rabin Fred Neulander z Cherry Hill, stan New Jersey wynajął dwóch morderców aby zamordowali jego żonę. I zamordowali. Ale rabin jak to typowy parch, chciał zaoszczędzić $$ na "dobrych" zbrodniarzach, więc wynajął dwóch lokalnych, kolorowych sadystów, za tzw. psie pieniądze. I żeby chociaż tą biedną kobietę zastrzelili, ale nie. Na życzenie rabina zatłukli ją pałkami. A jaki był rabina motyw? Ano rabin ruchał Elaine Soncini, na domiar złego, gojice. A ty Hertrich-Woleński coś zrobił ze swoją, hmm..? Czekam na księdza katolickiego z podobną aferą. Stay tune. More to come. Rabin nie rabin, Żyd to urodzony, genetycznie poyebany kryminalista, hejter.
ladychapel2020.12.7 18:09
Józef Hojoł, pseudonim konspiracyjny „Korzeń” (ur. 1910 zm. 1996) – duchowny katolicki, działacz młodzieżowy i autor poezji religijnej. W czasie II wojny światowej członek Armii Krajowej. W okresie tuż po jej zakończeniu związany ze zbrojnym podziemiem, organizator napadu na sierociniec dla żydowskich dzieci ocalonych z Zagłady. Organizował także koła Katolickiej Młodzieży Męskiej i Związku Harcerstwa Polskiego w rejonie Rabki. W okresie PRL represjonowany i kilkukrotnie więziony.
Z kronik kryminalnych2020.12.7 18:16
Lakewood miasto kompletnie zażydzone, z dziesiątkami jesziw wybuchł skandal. Nie po raz pierwszy. Setki parchów, tych z pejsami do ziemi i nigdy pranymi koszulami (bielizny nie noszą, stąd na portkach widac szczyny i göwna) pobierało federalną i stanową pomoc finasową nie mając do tego prawa. Ale zgodnie z ich parchatym Talmudem i Torah, goja opierrdolić z ciaćków to nie grzech tylko zasługa za którą idą do raju, najchętniej kominem. Kiedy FBI i IRS dopadlo parchów za pejsy, w kolejce się ustawili z $$ w zębach (ci którzy zęby mieli) aby zwrócić $$ byle by tylko nie pójść do gojowego pierrdla. Nie wszystkim się udało. O innych skandalach, stay tuned.
KAKA2020.12.7 18:51
Nie zapomnijcie o Alinie Milan-studentce rosyjskiej ktora umarla 4 marca-na oczach swiat bo niewyparla sie Jezusa od czego MSZ israel uzaleznil wykonanie operacji
Zimny lech.2020.12.7 18:04
Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.
Witt2020.12.7 18:04
Zaraz zaraz, ale co złego powiedział o. Rydzyk? powtórzę w podpunktach: 1. Cytuję - "To jest współczesny męczennik tak media zrobiły" - co jest złego w tej wypowiedzi? 2. Cytuję - "Udowodnijcie mu winę! A nie ja mam udowadniać że nie jestem Wielbłądem" - czyli w sensie - Udowodnijcie mu najpierw winę a potem piszcie że chronił pedofila a nie oskarżajcie go a potem czekajcie aby udowodnił swoją niewinność. Reasumując - o. Rydzyka ma rację - Media zaszczuły bp Janiaka a teraz zaszczuwają o. Rydzyka. TO JEST DOWÓD. Nie dziwi - TO NIEMIECKIE MEDIA I MAJĄ ZADANIE ZNISZCZYĆ KK W POLSCE.
Maciej Płatov2020.12.7 18:02
"Jestem Polakiem", tak jak jestem z "Pogorzyc", tak jak jestem z "Raciborza", tak jak jestem z "Katowic", tak jak jestem z "Cieszyna", ale jestem wszędzie. Jestem w "Do Rzeczy", jestem w "Dzienniku.pl", jestem kürwą żydowską-trollem. Napisz do mnie: [email protected]
Maria2020.12.7 18:02
Szkoda, że nikt nie zabierał głosu w obronie Chrystusa z Krakowskiego Przedmieścia....
Maciej Płatov2020.12.7 18:01
Coraz Bardziej się ZASTANAWIAM,JAKI SEN JEST BYĆ w K.K. Gdzie TAKIE ZERO jest Prymasem.Oj.Rydzyk i WIERNI mający Oparcie w Radiu Maria to KONSERWATYWNI---NARODOWI Wyznawcy Kościoła Katolickiego.
Ciekawy2020.12.7 18:05
Kto wybrał na Prymasa Polski tego Poloka === jak wujek walczył pod Monte Casino to sie podawali ze Śląska i wołali nie strzelać my Poloki ====a dzisiaj walcza z Polakmi na Śląsku ==
ladychapel2020.12.7 18:00
Pamieta ktos jak KK w Polsce walczyl z radiem Rydzyka zakladajac Rqadio Jozef? Walka przegrana - bano sie rozlamu i teraz maja muchomora szkodnika
Your kike's-polack lingo is terrible.2020.12.7 18:05
Perhaps you're better suckin' dicks, hmm..?
katolicka deratyzacja Polski2020.12.7 17:58
Ojciec Rydzyk wzbudza panike i poploch wsrod wszystkich wrogow Polski i wsrod masonow.
Stygmat2020.12.7 17:57
Cwana FRONDA! Nie zacytowaliście najważniejszego fragmentu wypowiedzi Belzebuba z Torunia: "że ksiądz zgrzeszył ? No zgrzeszył...a któż jest wolny od pokus?", w którym Rydzyk relatywizuje i umniejsza grzech gwałtu na dzieciach :( Będziecie się smażyć w piekle
katolicka deratyzacja Polski2020.12.7 18:00
Komunistyczni mordercy milionow Polakow podnosza szpony na swietobliwego zakonnika.
Felek2020.12.7 19:54
Chyba świętojebliwego. Z niego taki święty jak z Kaczyńskiego mąż stanu. Nie życzę sobie aby moje pieniądze szły na jego machlojki. Polska to nie Iran, nie jesteśmy państwem wyznaniowym, a Rydzyk nie jest ajatollahem żeby u niego wierchuszka neo-bolszewików u władzy przesiadywała.
TVN242020.12.7 17:56
Całe dezinformacje całą dobę.
rebeliant2020.12.7 17:55
Ponaglę: Mało tego - oni mają jeszcze w swych szeregach rottwailerków, którzy z ambon drą ryja do ofiar gwałtów: "a jeśli wy nie przebaczycie tak jak ja przebaczyłem, to piekło was spali na wieki" A ja przypomnę, że Jezus nie poniósł krzywdy gwałtu - ani w dzieciństwie, ani w więzieniu - więc wnioskiem z tego oraz z tego "tak jak ja przebaczyłem" jest jedno: za ten czyn krzywda wraca do sprawcy i to z rąk tego gorszego, czyli z rąk ofiary (gorszego, bo każdy kto dokonuje napaści na druga osobę uważa ją tym samym za gorszą - nie ma większego aktu uznania kogoś za gorszego niż napaść, a już ta seksualna uuu... to już dno den).
A co ty chrzanisz?2020.12.7 17:58
Trzeba chodzić do kościoła, żeby wiedzieć, co mówią księża (już dawno NIE Z AMBONY).
rebeliant2020.12.7 18:00
Widzisz, bo ja tak chrzanię, że nikt konkretnie tego chrzanienia nie tyka.
katolicka deratyzacja Polski2020.12.7 18:02
Koministyczne blazny udaja znowu katolilkow. Z jakiej znowu ambony ,ty malpo zza Uralu !
rebeliant2020.12.7 18:08
Chyba niemal z każdych. W internecie też jest cała masa mężuf stanu drących ryja do wszystkich tak jakby byli właścicielami czyichś krzywd, drą ryja właśnie o tym przebaczeniu wybaczeniu, wytarciu swojej świadomości. A jeśli chodzi o komuchów, to świątobliwi mogą z nimi iść śmiało ręka w rękę w robieniu z ludzi ...a
rebeliant: wstąp do nas, wdepnij w göwno2020.12.7 18:08
Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB. Wraz z gownami żydowskimi niemal zawładnęli tym forum.
Anonim2020.12.7 17:54
ciekawe dlaczego takich wyjaśnień nie żądał od Ks. Sowy, Bonieckiego, Lemańskiego czy tych zakonników którzy są za aborcją
Felek2020.12.7 18:01
Bo aborcja to legalny zabieg a gwałt na dzieciach u Rydzyka jest do przyjęcia, jak sam przyznał.
Faustyna2020.12.7 22:23
Masz rację, jeszcze wydłużyłabym tę listę.
Anonim2020.12.7 17:52
Polacy w dobie tej musimy zwracać szczególną uwagę aby się nie dać podzielić i sami tego nie czyniąc nieświadomie. Jest czas niepewny, być może zaczyna się wielki ucisk, musimy jak podczas wojny się zjednoczyć i mimo rożnych poglądów myśleć o sobie jak o najbliższych. Demon - nasz wróg i jego słudzy na ziemi będą chcieli właśnie nas dzielić aby przysłowiowa para poszła w gwizdek. Czas już skończyć wewnętrzne wojenki i zespolić się w jeden silny Naród Polski!
Anonim2020.12.7 18:09
Ale żeby walczyć z podziałami należy je zidentyfikować a pózniej odciąć od pudeł rezonansowych - mediów. Pierwszy krok zrobiono dzisiaj poprzez przejecie Polska press
Nie rozumiem2020.12.7 17:50
To u nas w Polsce jest Prymas Polak? A co tu jest do wyjasniania? O. Rydzyk wie co mowi, a nie mowi co wie, bo to niczemu i nikomu nie sluzy.
Prawda2020.12.7 17:55
Polak z niego jak z Alfreda Nosol czy Czaji = Archtekci Mniejszości Niemieckiej w Opolskim ..==