Prof. Aleksander Nalaskowski: LGBT szykuje prawdziwą wojnę z religią - zdjęcie
13.08.20, 10:00Screenshot Youtube / Fot. ilustracyjne via Wikipedia - Muzsi Endre-Előd, CC 0

Prof. Aleksander Nalaskowski: LGBT szykuje prawdziwą wojnę z religią

36

Tęczowe akcje będą się nasilały. One w końcu wejdą w pełni w nasz krajobraz społeczny. W końcu wszystkie telewizje przestaną to transmitować, ograniczając się do relacjonowania tylko tych naprawdę najważniejszych” – ocenia prof. Aleksander Nalaskowski.

Wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu stwierdził w rozmowie na antenie TVP Info, że jeśli chodzi o akcje i protesty LGBT, obowiązuje tu psychologiczna zasada, „że każdy następny bodziec musi być silniejszy od poprzedniego”.

Psycholog stwierdził też:

W którymś momencie doczekamy się otwartej agresji, już nie tylko pomniki, ale takiego gwałtu na świątyniach wewnątrz nich samych czy podczas nabożeństw”.

Opozycja z kolei zdaniem Nalaskowskiego zajmuje się tematem LGBT tak mocno dlatego, że jest sfrustrowana i przegrała wszystko, co miała do przegrania. „Przed nimi tysiąc dni rządów znienawidzonej Zjednoczone Prawicy” – mówi profesor.

dam/TVP Info,Fronda.pl

Komentarze (36):

***** ***2020.08.31 12:35
Miejsce homofobicznych sekt jest na śmietniku historii
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.31 12:32
To piewcy religiii wytoczyli wojnę LGBT obrażając tę społeczność na każdym kroku w katechizmie, biblii, przemówianiami kościelnych hierarchów. Kto mieczem wojuje ten od miecza zginie.
Natalja Siwiec2020.08.14 7:33
Panie profesorze, proszę nie piredloić bzdur. Szykuje Pan uzasadnienie dla spektakularnego upadku Kościoła w Polsce. Nikt tak nie zaszkodził i nie szkodzi Kościołowi jak on sam ze swoim personelem naziemnym w sutannach.
Władysław2020.08.13 16:04
Polska to nie jakaś zniewieściała metroseksualna Europa Zachodnia. U nas ten ich lgbt-owski faszyzm nie przejdzie, bo znakomita większość Polaków myśli. Myśli samodzielnie "głębią swojego tysiąclecia", myśli tradycją sarmacką, myśli z husarską odwagą, myśli fantazją ułańską... a takie myślenie nie mieści się w kanonach zatęchłych, sformatowanych od 230 lat ideą bolszewicką zachodnich ludów Eloi.
Klapaucjusz2020.08.13 17:20
Ostatnim razem gdy polskie elity myślały z sarmacką tradycją, husarska odwagą i ułańską fantazją, Polska straciła niepodleglość na >100 lat. Warto zauważyć, że Sarmata, husarz i ułan to nie Polak tylko odpowiednio przybysz z Iranu, z Węgier lub potomek Dżingis Kana. Za sarmacko-husarsko-ułańskiej Polski, szczytem osiągnieć dla kogoś takiego jak Maria Skłodowska był zawód guwernantki i materaca dla panicza, ale wykształcenia i kariery wedle własnych możliwości trzyba było szukać w zniewieściałej Europie. Termin Eloi też niestety nie jest polskiego pochodzenia tylko został wprowadzony do użytku w “Wehikule Czasu” opublikowanym w 1895 w metroseksualnej Europie Zachodniej. Niestety, Polska od wieków eksportuje ludzi i importuje myślenie.
opty2020.08.13 15:23
LGBT+ kazirodcy, zoofile, nekrofile łączcie się!!!
A co z "azylantami" ?2020.08.13 14:57
Przecież też miała być wojna cywilizacji itp. Co takiego się stało, że RTV AGD zajęło miejsce "uchodźców" w pisowskiej narracji "szukania wroga" ?
krzysztof2020.08.13 14:34
Rzygam na sam dźwięk lgbt. A chłopa będę nazywać chłopem, a babę - babą. Choćby stu wariatów lewackich chciało wymusić, żeby było inaczej. I mogą mi na ch. naskoczyć wszyscy aktywiści lgbt razem opłacani przez Srorosa.
Pierz2020.08.13 14:42
A chłopa w czarnej sukience jak nazywasz?
***2020.08.13 18:17
Chłop w czarnej sukience to nikt inny niż chłop w czarnej sukience, a kogo się spodziewałeś...baby?
Nie strasz, nie strasz2020.08.13 14:27
"W którymś momencie doczekamy się otwartej agresji". Nalaskowski uciekaj! Bo ci z d... zrobią dolinę tęczy.
Monia2020.08.13 13:40
Taka wojna rozpoczęła się już dawno. Początkowo były to malutkie kroczki, posunięcia, jak gdyby sprawdzano na jak dużo można się posunąć. Niektórzy nie reagowali, inni nie chcieli wdawać się w burdy i słowne przepychanki, tych którzy bronili wiary, katolików było stanowczo za mało, jeszcze inni szli jak barany na rzeź za głosami potępienia (jak gdyby nie chcieli odstawać od tych ''nowoczesnych'', którzy religię i wiarę, katolicyzm uznawali za coś co można zaliczyć do ciemnogrodu). Skutek mamy, to co teraz obserwujemy. Zaatakowali nas z pełną siła.
Tak wygląda "argumentacja" wychowanka PRL-u,2020.08.13 13:30
żyda z tytulami naukowymi nazwiskiem Jan Hertrich-Woleński, cyt.: - - - - " JAKIM КURWА TRZEBA BYĆ DЕBILEM ŻEBY РОJЕBÓW ZАJЕBАNYСН Z RUCHU NARODOWEGO POPIERAĆ SZMATY RASISTOWSKIE CO Z NOŻAMI КURWА LATAJĄ I UKRAIŃCOM I ŻYDOM GROŻĄ POWINNI WSZYSCY РОJEBY ZDECHNĄĆ РІЕRDОLОNE Z TO." - - - - Takich PRL "naukowców" wychował, takim nadawał tytuły!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.13 13:17
pedofilny kościół zawsze musi mieć jakiegoś wroga! szkoda tylko że tak zaciekle nie walczy z tym co się dzieje w jego szeregach.
Moly2020.08.13 13:03
Podwazam te opinie! Nie z religia ale z ich manifestacjami ktore sa zgubne dla ludzkosci. Religia sama w sobie rzadko komus przeszkadza ( chyba ze innej fundamentalnej religii). Przeszakdzaja : przestepstaw w imie religii. I jeszcze bardziej kiedy nie sa scigane zgodnie z wymiarem sprawiedliwosci. Wiec Ci ktorz szukaja prawdy podazajas sciezka jakiejkolwiek religii moga spac spokojnie. Kryminalisci podpierajacy sie religia ; miejcie sie na bacznosci. Kontrola Wam sie wymaka. " Mozesz latwo zgasic swieczke. Ale nie mozesz latwo zgasic pozaru. I swiat patrzy"
Julian2020.08.13 12:50
Niestety postępująca ateizacja jest faktem. Przykro mi to mówić, ale polski kościół katolicki sam przykłada do tego rękę. Codziennie modlę się o nawrócenie naszych duchownych, ale powoli tracę nadzieję.
Darek2020.08.13 14:41
Ale czemu uważasz, że niestety? Przecież nigdy nikt nie wyrządził tyle zła co przedstawiciele religii teistycznych a i niedoszły ksiądz Stalin, czerpał z teistycznych kultów całymi garściami. Religie ateistyczne i politeistyczne jakoś nikogo nie krzywdzą. Nie słyszałem na przykład, żeby buddyści wzniecali jakieś wojny religijne, algo ateistyczni sataniści kogoś skrzywdzili.
***2020.08.13 18:09
Niejeden twój post świadczy, że jesteś nieukiem, chociaż może nawet "wykształconym".
Moly2020.08.14 2:16
Stety stety
Klapaucjusz2020.08.13 12:48
Polski Kościół Katolicki jest moralnym i duchowym bakrutem i tylko finansowo trzyma się świetnie. Kościół (i Fronda) nie mają wiernym nic do zaoferowania oprócz politykowania, nagonki na LGBT, na in vitro oraz reklam “świętych medalików” i ostrzeżeń przed yogą i czytaniem książek JK Rawlings. To co widzimy, to nie są ataki na religię tylko na martwą tkankę Kościoła, która ma tyle wspólnego z wiarą co gipsowy krasnoludek w ogródku z magią. Mamy XXI wiek, idzie globalizacja, na Ziemi robi się ciasno i duszno, maleńki odsetek ludzi kontroluje całe bogactwo świata, a polscy biskupi podniecają się dyskusjami czy komunię dawac do ręki czy do buzi. Jeśli Kościół nie obudzi się duchowo to zostanie im tylko masa pustych budynków, obsrane przez gołębie pomniki i kilku śliniacych się dziadków nauczających kilka ogłupiałych staruszek.
Andrzej2020.08.13 13:57
przez ten bluzg mozna wyczuć pierwszorzędne zomowskie korzenie.przyznaj się co tata robił?stawiam na niższy szczebel w MO .Był w MO nie mogłeś chodzić na religię i dzieci w szkole się z ciebie śmiały ale jego "stanowisko było poniżej sierżanta i dlatego nie mógł dzieciom zapewnić porządnego wykształcenia i przyszłości za to karmił was codziennie wypocinami z politgramoty ,nienawiśc do Kościoła wyssałeś z mlekiem ojca
Klapaucjusz2020.08.13 15:58
Widzę, że nie masz żadnych argumentów za wyjątkiem tych ad hominem. Kościół także podpiera się państwową policją i rozwiązaniami siłowymi, bo sam jest bezsilny intelektualnie i duchowo.
***2020.08.13 18:15
Akurat to twoje argumenty są z doopy wzięte. Świadczą tylko o tym, że jesteś laik i nieuk, o KK nie masz bladego pojęcia i opisujesz tylko prasowe banialuki.
katolik2020.08.13 12:00
Rząd PIS musi być przygotowany na to,że dno PO, LSD i pokrewne zlepy prostytuujące sie ulicznie, będą robić taką zadymę,aby sprowadzić posiłki z UNII. Badżcie przygotowani na to,aby zadziałac 1x a dobrze , wszystko wg prawa, bo dno PO chce ANARCHII w POLSCE
katolik2020.08.13 11:25
wiemy ,że bedzie wojna, będzie zle ,dlatego niech Episkopat wezwie do pokuty i powszechnego Rozanca. Natomiast niech uliczna prostytucja dna PO i pokrewnych wie, że ich szatan masonski NIE zwycięzy w Polsce!!!!
abcdef2020.08.13 10:37
Apeluję o więcej zrozumienia i współczucia dla osób chorych oraz przekłamujących definicje medyczne bo nie wiedzą co czynią (treść sms): 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2dysocjacyjni schizofrenicy-transwestyci to ich bracia,podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w typowo schizofrenicznych środowiskach artystów,więźniów,duchownych 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn norm funkcjon,homofo Nie istnieje Choćbyscie stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych lub kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi
MT(*)2020.08.13 10:28
Tylko naiwni idioci mogą uważać, że polscy katolicy będą jedynie biernie oglądać coraz bardziej agresywne i wulgarne awantury hord lgbt. I że nieustannie będą się przed nimi wycofywać. Zwłaszcza w przypadku świątyń, miejsc kultu chrześcijańskiego, symboli katolickiej wiary. Wolna Polska to nie zgniły i obłąkany poprawnością polityczną Zachód. W którymś momencie nastąpi punkt kulminacyjny i od niego już nie będzie mowy o bierności Polaków wobec lewacko-tęczowych barbarzyńców. I tu się zacznie drugi "Cud nad Wisłą".
Marek2020.08.13 10:18
To jakieś brednie. Osoby LGBT są przecież katolikami.
Urszula2020.08.13 10:18
Kolejny pisowski nawiedzony, który wie co będzie w przyszłości.
robaczek2020.08.13 10:13
TO NIE BEDZIE WOJNA!!!!!! tylko pogrom!!!!!!!!!!!!!!!!! NA NASZYCH OCZACH KONCZY SIE SWIAT RELIGII!!!! nadchodzi DRUGA EPOKA OSWIECENIA :] no patuski katolskie ;] tia. to koniec. skansenie europy ;]
babcia2020.08.13 11:50
Mylisz się choćby jeden człowiek był w kościele, kościół nie zginie
robaczek2020.08.13 12:26
KOSCIOL JUZ DAWNO ZGNIŁ!!!!!! wystarczy poczytac wypowiedzi "prawdziwych chrzescijan" na forum. Wystarczy posluchac jak kosciol broni swoich przestepcow seksualnych, wystarczy poczytac o lawendowej madii w Watykanie, wystarczy poczytac o banku watykanskim, wystarczy posluchac polskich biskupow..................................................................KOSCIO KATOLICKI ZAWSZE MIAL MALO WSPOLNEGO Z NAUKAMI JEZUSA.................... ale teraz.............................. no mistrzowie jestescie!!! tyle.
***2020.08.13 12:39
...znowu bredzisz dziadu!!!
robaczek2020.08.13 14:04
swietna dyskusja!! ;] oj dziadki dziadki.........małe kołtunki z dawnych lat ;]
Michał2020.08.13 10:11
Oby udało się postawić Kościół na właściwym miejscu, bez wpływu na prawo i politykę. Wtedy może w Polsce zacznie się coś poprawiać i będzie można wiązać jakieś plany z tym krajem.
BABCIA2020.08.13 11:51
Będzie tak jak jest i koniec