Polski Ład: Premier prezentuje 10 projektów na 100 dni. To konkret i wiarygodność! - zdjęcie
02.06.21, 10:17fot. fb/mateusz morawiecki

Polski Ład: Premier prezentuje 10 projektów na 100 dni. To konkret i wiarygodność!

77

- Polski Ład to pewna wizja rozwoju, wizja rozwoju sprawiedliwego i szybkiego, szybkiego doganiania tych, którzy zawsze wydawali się dla nas niedoścignieni (…). Ale to także wizja konkretna i wiarygodna. Ten konkret i wiarygodność chcemy dzisiaj pokazać, potwierdzić – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej, na której zaprezentował pierwsze 10 projektów, jakie zostaną złożone w ramach Polskiego Ładu.

- Po pierwsze, to 30 tys. kwota wolna - jeden z najwyższych pułapów w Europie – zaczął wymieniać szef polskiego rządu.

- Po drugie, to emerytura bez podatku do 2,5 tys. złotych. To dla emerytów, którzy są tym są naszym skarbem, którym jesteśmy winni wdzięczność - dodał.

- Następnie służba zdrowia - zniesienie limitów do lekarzy specjalistów. To podstawowa bolączka w polskiej służbie zdrowia. Wiadomo, że nie od razu Kraków zbudowano, ale musimy mieć bardzo szczegółowy plan i ten plan przedstawimy już wkrótce, w najbliższych paru tygodniach. Przedstawimy także harmonogram zwiększenia nakładów na służbę zdrowia do 7 proc. - wyliczał dalej premier.

- Następny punkt, z inspiracji przedsiębiorców, pracodawców i zwykłych Polaków, to mieszkanie bez wkładu własnego. Ta bolączka musi być wreszcie zaadresowana (…) Ale to także deregulacja możliwości budowania własnego domu do 70 metrów w podstawie, z małym poddaszem użytkowym, bez specjalnych zezwoleń, bez kierownika budowy, tylko na zgłoszenie - poinformował.

- To także program, który ma zwiększyć populację Polaków (…) stąd nasze propozycje Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego - dodał.

- Wreszcie w każdej gminie, w każdym powiecie, Polski Ład, to także wielki program inwestycje i te zwykłe, najbardziej potrzebne inwestycje: wodno-kanalizacyjne, w drogi – podkreślił premier.

- W ciągu tych 100 dni, w krótkim czasie, doprowadzimy do uzgodnienia wszelkich zapisów związanych z wyższymi dopłatami do paliwa rolniczego - oświadczył szef rządu.

- Na te 100 dni przyjmiemy ustawę, a przynajmniej opracujemy, dotyczącą małych centrów nauki - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Podkreślał, że polska nauka musi opierać się na innowacyjności.

- Wielu Polaków potrzebuje pomocnej dłoni ze strony państwa. Dlatego ogłosiliśmy Polski Ład właśnie teraz, w momencie wychodzenia z tego kryzysu pandemicznego – powiedział premier Morawiecki.

- Zamówienia w polskiej gospodarce przewidywane na najbliższe miesiące osiągają rekordowy poziom. To oznacza, że polski biznes będzie mógł więcej produkować, świadczyć usług, pozyskiwać więcej środków i gdy dopalimy to jeszcze dodatkowo środkami z budżetu oraz z KPO, to koniunktura, którą widzę przed nami bardzo wyraźnie, może być bardzo, bardzo dobra. Jestem przekonany, że przekroczy oczekiwania i prognozy – zapewnił szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki.

mp/yt/kancelaria/wpolityce.pl

Komentarze (77):

Hańba niszcząca klasę średnią2021.06.12 5:37
czyli KOMUNA!!!! https://www.youtube.com/watch?v=0__KdffZEhk
JonB2021.06.3 15:59
Taka sama wiarygodnosc jak dotad.
matis892021.06.3 14:23
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
Mateusz M.2021.06.3 14:01
Czy to prawda, że premier kształci swoje potomstwo zamiast w polskiej szkole to w Zespole Szkół Lauder-Morasha, placówki kształcącej najważniejsze dzieci żydowskie w Polsce? Tego typu szkoły kształcą przyszłą kastę zarządzającą. Premier wie, co robi. Szczególnie gdy system mianowania władców zastąpi wybory. Witajcie w Nowym Ładzie.
Suweren2021.06.3 10:42
Morawiecki i wiarygodność - śmiechu warte - przecież Morawieckiego, człowieka dla którego mamy zapier***** za miske ryżu, sądy skaują za kłamstwa, a wiatr, na który rzuca słowa, hula po ruinach, szumnie zapowiadanych w szczujni człowieka ze szmaty. Nawet na tyle nie umiał stanąć w prawdzie, że majątek przepisałna żonę, by przypadkiem nie wyszły na jaw jego wielkość i przewały na grube miliony.
Anonim2021.06.3 10:05
Nadchodzi Koniec Świata??? ..................................... https://ryszard-opara.neon24.pl/post/162140,nadchodzi-koniec-swiata
Anonim2021.06.3 10:03
Do zaszczepionych Polaków ......................... https://anthony.neon24.pl/post/162137,do-zaszczepionych-polakow
Anonim2021.06.3 10:04
Cyt. "Wy (ludzie dobrzy i łatwowierni) nie dopuszczacie nawet myśli, że rząd który z własnych podatków utrzymujecie, może być tak zbrodniczy, że chce Was wymordować! Przecież to jest niemożliwe, żeby większość rządów na świecie chciała wymordować własnych obywateli!"
Anonim2021.06.3 10:04
Cyt. "Identycznie kalkulowali sobie żydzi w czasie II wojny światowej, którym Niemcy obiecali, że wywożą ich na roboty! Przecież Niemcy to kulturalny naród który wydał na świat niezliczoną ilość naukowców, poetów, pisarzy, filozofów i różnych innych twórców. Więc jak tak kulturalny naród mógłby mordować żydów w skali masowej?? Przecież to jest całkowicie nie możliwe!"
Re iwa Mateuszek M2021.06.3 9:13
Najlepiej zamknac szkoly, uniwersytety i nauczycieli wyrzucic na bruk, to samo zrobic z rolnikami (rolnictwo, szkoły musza utrzymywac sie jeszcze ze srodkow unijnych, inaczej padną, Balcerowicz i Tusk rozkradli w duzej mierze nasza gospodarke, - zapomniales o tym fakcie? Nie dac tez funkcjonowac zakladom pracy po pandemii - i wtedy bedzie Polakom dobrze??? Wtedy to Polska przestanie istniec - i wy o tym dobrze wiecie, tylko jatrzycie narod. Za kilka lat bedziemy w stanie wyjsc z Unii - obecnie musimy wziac te srodki - skoro nie dostalismy jeszcze odszkodowania za II wojne swiatową. ROZTROPNOSC, DYPLOMACJA - to wartosci, o wiele lepsze niż naiwnosc i zapalczywość.
iwa2021.06.3 8:10
czerwone wieprze z pis po przebili komunistów w propagandzie oszustwie i okradaniu polaków
Filip2021.06.3 6:45
Żyjemy w kraju bezprawia i systemowego okłamywania obywateli przez rządzących. Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Beata Szydło zakazała opublikowania wyroków Trybunału Konstytucyjnego, w czasie kadencji prof. Andrzeja Rzeplinskiego, łamiąc Konstytucję. Mateusz Morawiecki zmarnował 134 mln zł na wybory kopertowe bez podstawy prawnej. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Politycy z PiS-u doprowadzili do wybudowania bloku C elektrowni w Ostrołęce za 1,5 mld zł, a następnie obiekt jest rozbierany. Doprowadzili również do ruiny stadniny w Janowie. Miliony utopiono w przygotowania do budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, który nigdy nie będzie zbudowany. Jeśli PiS wygra wybory na następną kadencję, to z z Polski zostanie ruina. W 2015 roku politycy z PiS-u głośno mówili o Polsce w ruinie, ale to nie była diagnoza stanu panstwa, tylko obietnica wyborcza. Jeśli rządzący łamią prawo i nieoficjalnie wiemy, że nie będzie śledztwa, to należy zmienić rządzących. Polska nie może być własnością Jarosława Kaczynskiego!
Mateuszek M.2021.06.3 4:32
Jeszcze niedawno twierdzili, że UE to wyimaginowana wspólnota, z której nic nie wynika a teraz łapią się za pieniądze z Europejskiego Funduszu Odbudowy. Nawet śmiać się już nie chce.
re Mateuszek M2021.06.3 9:10
Najlepiej zamknac szkoly, uniwersytety i nauczycieli wyrzucic na bruk, to samo zrobic z rolnikami (rolnictwo, szkoły musza utrzymywac sie jeszcze ze srodkow unijnych, inaczej padną, Balcerowicz i Tusk rozkradli w duzej mierze nasza gospodarke, - zapomniales o tym fakcie? Nie dac tez funkcjonowac zakladom pracy po pandemii - i wtedy bedzie Polakom dobrze??? Wtedy to Polska przestanie istniec - i ty o tym dobrze wiesz, tylko jatrzysz narod. Za kilka lat bedziemy w stanie wyjsc z Unii - obecnie musimy wziac te srodki - skoro nie dostalismy jeszcze odszkodowania za II wojne swiatową. ROZTROPNOSC, DYPLOMACJA - to wartosci, o wiele lepsze niż naiwnosc i zapalczywość.
jle_ffm2021.06.2 17:53
Mateuszek zanim przedstawił nowego powerpointa to powinien się rozliczyć i powiedzieć co mu się udało zrobić i dokończyć z tych obiecanek z poprzednich powerpointów.
Anonim2021.06.2 20:05
wiek emerytalny obniżony, 500+ wypłacone, złodziejstwo vat ukrócone, do 26lat bez podatku, podatek dochodowy obniżony, najniższe płace oraz emerytury podwyższone, dodatkowo 13 emerytura wypłacona, wzrosły płace, spadło bezrobocie, ludzie mniej uciekają z Polski za chlebem, będzie wyższa kwota bez podatku, emerytura bez podatku, spółki SP które za PO były na granicy upadku prężnie się rozwijają i przynoszą większe dochody dla państwa, przywrócono do działania posterunki, szkoły, połączenia w małych miejscowościach, nic nie zostało sprzedane, część majątku wyprzedana za PO odkupiona, przekop mierzei niedługo zostanie zakończony, tunel w Świnoujściu w trakcie budowy, budują się drogi, autostrady, kolej, CPK- lotnisko w przygotowaniu .... jesteśmy liderem wzrostu gospodarczego w UE, cudów nie ma, Ameryki nie ma ale jest lepiej niż było
jle_ffm2021.06.2 20:09
Wow
Ha...ha...! To niech cię weźmie na doradcę!?2021.06.2 20:44
Ciekawe, czy z takim doradcą wytrzymałby 5 minut!? Czy wtedy też nazywałbyś go "Mateuszek?... Na "ty: jesteście? Bzdury walisz, że aż kwaśno! Czym się popisujesz? Swoją głupotą?
Ile promów na początek?2021.06.2 17:30
jw.
Randka już teraz, teraz ...2021.06.2 15:48
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Anonim2021.06.2 17:32
https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/jak-zyc-z-osoba-chora-na-schizofrenie-jak-pomoc-schizofrenikowi-aa-GLsy-efgH-Lfn5.html
Sex randka2021.06.2 15:42
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
A coż to, Lechu-alfonsiasty??2021.06.2 20:53
hahaha...! Tym razem nie dopisałeś jej wzrostu..??? Więc musi ona być stara, wstrętna, garbata i zasyfiona! ... Od niej jedzie hiv, kiła i mogiła! Z czym do ludzi...!? Nikt jej nie chce i się z nią napraszasz!... Poszoł z nią do waszego szamba! TFU...!
Polak2021.06.2 13:35
Pisowska mafia kazała matołuszkowi przepisać kłamstwa z 2016.
Portofino2021.06.2 12:52
Zrealizowanie przez PiS tego programu pozbawi opozycję i ich zagranicznych mocodawców złudzeń na wyborcze zwycięstwo. Pozostanie im tylko przemoc, o której coraz częściej mówią.
Darek2021.06.2 13:28
Bo ja wiem? Nie koniecznie. Tak drastyczna podwyżka podatków dla pracujących spowoduje wzrost kosztów a co za tym idzie cen, więc de facto straci każdy tylko nie każdy od razu to odczuje, bo ceny będą rosły miesiąc w miesiąc, a nie nagle 300% jak obciążenia podatkowe ludzi pracy. Im szybciej te zmiany zostaną wprowadzone przed wyborami tym więcej będzie miał czasu wyborca bolszewików na refleksję i przeliczenie ile stracił. To może być w zasadzie jedyna szansa dla tej debilnej opozycji na przejecie władzy.
"Darku"?2021.06.2 21:02
Nie widzisz jednego! Przecież ceny i tak już teraz rosną.! A podwyżek na razie nie ma! ....To chociaż trochę zrównoważą ceny, dla emerytów, czy zwiększając kwotę wolną od podatku do 30 tys.zł. od której przecież podatku się nie płaci...itp...itp! nie będę teraz wszystkich wymieniać...można poczytać!
Darek2021.06.3 6:26
Podwyżki pensji są, oczywiście mniejsze niż inflacja ale jak najbardziej są - poczytaj dane GUS. Podatek od emerytury to złodziejstwo i powinien być zniesiony, natomiast co z tego że podwyższają kwotę wolną od podatku jak równocześnie ją obniżają likwidując pozostałe odliczenia od podatku - to jest zabieg czysto marketingowy, bo podatki de facto wzrosną. Ja się z podatkami z Polski już wyniosłem, ale gdybym tego nie zrobił to po zmianie musiałbym od przyszłego roku miesiąc w miesiąc płacić ponad 3200 podatku więcej, czyli rocznie 38400. Do tego wzrost pozostałych składek czyli też podatków - to jest rabunek. A emeryci specjalnie zmiany nie odczują - bo też przestanie być im odliczana składka zdrowotna od podatku. moja mama ma niewiele ponad 1400 zł emerytury, po zmianach dostanie miesięcznie 1372 wbrew infografikom Szmateuszka - liczyłem to kilka razy. Moja mama ma to szczęście że ja ją finansuję i zmiany dotkną ją tylko w postaci wzrostu cen, ale co mają powiedzieć emeryci którym rodzina nie pomaga finansowo?
cam2021.06.2 19:37
Aha.... a rekordowa od 10 lat inflacja pozostanie w oficjalnej propagandzie dalej niezauważona?
robaczek2021.06.2 12:34
HURAAAAA...................... PRL Wraca!!!!!!!!!!!! ............................................ i kilka stuf dla powiatówek leci!!!!!!!!!!! ............................. hurra.......................... nich żyja nieroby!!!!!!!!!!!!
To widać, że pisze żałosny "robak"!2021.06.2 21:07
Ogarnij się!... Przecież jak zwykle nie masz nic do powiedzenia! ... Co może robak z siebie wydusić?... NIC ! Można go tylko rozdusić! ... I tyle zostanie z robaka..!
Anonim2021.06.2 12:34
Wspaniały jest ten kolejny 27 program PIS. Do wyborów przedstawią jeszcze co najmniej cztery programy ogłoszone na efektownych konwencjach, które będą oczywiście kolejnymi sukcesami PIS.
dziwne, że Wania Antonim znalazł czas2021.06.2 12:40
bo jest zajęty poszukiwaniem programu POplatfy ( zaginiona Arka)
pewne , że POtwór zipnie do końca2021.06.2 12:32
przed upływem 100 dni - nie POmoże już nic, a nawet Bąk Lipa z Zoppot
Wicio -POplatfus - jak przeżyć te 100 dni2021.06.2 12:30
przez 10 dni i tak kolejno - trauma, smuta i pogarda ludzi
Anonim2021.06.2 11:54
Miłosierdzie Boże zatriumfuje. SSPIS to zwykłe padalce naziemne i jako robactwo skłonią sie przed Bożą Sprawiedliwościa, czy tego chcą czy nie , to bardzo optymistyczne
katolik2021.06.2 12:09
uciekł nick, katolik
kasia2021.06.2 11:52
Super w koncu lekarze bez limitów.Brawo PIS
pije po 13tej2021.06.2 11:58
Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli...
cam2021.06.2 19:39
Ha ha ha ha ha ha - Kasiu poprawiłaś mi humor..... A tych nielimitowanych lekarzy to Mateuszek-Kłamczuszek narysuje, wyczaruje, czy po prostu wyciągnie z d....py?
pije po 13tej2021.06.2 11:45
Dlaczego jednym drastycznie podnosi się składkę zdrowotną a krusowcom nie czyli że płacić będą w dalszym ciągu złotówkę od hektara i korzystać z tych samych pakietów zdrowotnych co inni . A przecież można ich uaktywnić zawodowo skoro do pracy sprowadzamy miliony Ukraińców i niech płacą ZUS jak wszyscy a nie robią za elektorat partii która ani prawa ani sprawiedliwa przez to nie jest bynajmniej.
JPIII2021.06.2 11:45
Obiecanki, sasanki a głupiemu pis-dzielcowi radość.
Darek2021.06.2 11:44
Ja mam kwotę wolną od podatku ponad 20 razy wyższą niż w Polsce od lat. Aktualnie to ok 64 818 zł. Wyniosłem się z podatkami z Polski jak PiS doszedł do koryta i widać słusznie.
Darku...!?2021.06.2 21:28
To nie w porządu!..."Nie mydl ludziom oczu"! Piszesz kwotę wolną w zł! A skoro wyniosłeś się z Polski, to NIE MASZ kwoty wolnej od podatku w zł., tylko w innej walucie!... WIĘC NAPISZ KWOTĘ WOLNĄ W TAKIEJ WALUCIE , W JAKIEJ ZARABIASZ! ...To ma być proporcjonalnie do płacy! Kogo chcesz kwotą wolną zastrzelić...? Nie mnie! ... Ja w tym siedzę, i w tej dziedzinie od wielu lat pracuję.. / tj. Finanse, płace, Zusy, podatki..itp/. Ja nie musiałam wyjeżdżać, dobrze zarabiam, chociaż nie kokosy i to bez żadnych lewych interesów! Możemy merytorycznie podyskutować jak chcesz !?
matis892021.06.2 11:41
Przypominam, szatanistyczny PIS prócz aborcyjnych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
fdf2021.06.2 11:41
Najbogatszy Premier od czasów odzyskania niepodległości z 40 mln złotych na kącie ciężko zarobionych pieniędzy plus żona z rozdzielnością majątkową to rozumiem, że plan musi wypalić.
do "fdf"..!2021.06.3 12:19
Nie wstyd ci krytykować ile ma na "kącie"!? ... Każdy ma konto bankowe!... A w kącie, to sobie możesz postać, np. za karę? Poniał?
NiePrzeszkadzajcieLudzkiejZaradnościGrabieżą2021.06.2 11:22
Dopłaty, dodatki, ulgi, jałmużny. Rząd rozda leniom, lewusom, tumanom i pasożytom to, co zabierze od zaradnych, przedsiębiorczych, łebskich i PRACOWITYCH. Za to rozdawanie zatrzyma sobie dużą część i przymusi do stawienia się przy urnie. Państwo opiekuńcze ZAWSZE jest oszustem, który zostanie znienawidzony i obalony. Jednak szkody w tkance narodu są ogromne. PiSocjalizm katolicki krzywdzi, ograbia i degeneruje.
Alek12021.06.2 11:12
Znowu jakaś numerologia 10 na 100, czy ten Morawiecki to jakiś mag?
katolik2021.06.2 11:14
współdzaiałanie z szatanem to czysta magia
Anonim2021.06.2 11:04
B R A W O P i S ! ! ! Na pohybel skomlejącym tu oponentom i gospodarczym nieudacznikom
XD2021.06.2 11:16
Jesteś za tym żeby obywatele zarabiający 5000 zł miesięcznie płacili daninę nieudacznikom, nieambitnym i tym którym nie chciało się uczyć? Wiesz że to jest socjalizm w katolickim wydaniu?
XD2021.06.2 11:22
Niech wam premier-milioner oddaje swoje, zamiast ambitni którym udało się po 10 latach pracy dobić do pensji, za którą ledwo się żyje w Warszawie.
Filip2021.06.2 10:57
Pragnę przypomnieć, że Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska i jego decyzje firmował swoim nazwiskiem. Potem krytykował, to co sam razem z Donaldem Tuskiem wprowadzał.
Filip c.d.2021.06.2 11:03
Również uprzejmie donoszę, że Konfederacja przyjęła od Pana Prezydenta Putina skromny podarunek w postaci daczy na Krymie.
Filipie...?2021.06.3 12:23
A to ciekawe?...Skąd to wiesz, podaj źródło!... Dlaczego jest o tym cicho!?
cam2021.06.2 11:06
A co powiedzieć o frankowych kredytach udzielanych przez BZWBK za jego prezesury? Oczywiście jak to ma w zwyczaju KŁAMLIWIE usiłował temu zaprzeczać.
Jerzy2021.06.2 10:57
na tym zdjęciu wygląda, jakby mu towarzysz partyjny biedroń coś znienacka w zad wetknął...
Jerzy2021.06.2 11:41
jak widzę, zdjęcie już podmienione, czuwają towarzysze, czuwają....
Drogi pisie proszę was przestańcie2021.06.2 10:54
uprawiać propagandę i używać socjotechniki do wszelkich swoich działań, wasze poczynania w polityce i gospodarce są żenujące !!! Odpowiecie za zamordowanie ponad 100 tysięcy ludzi nie lecząc ich na czas, róbcie tak dalej a zobaczycie co zrobi suweren !!! "jesienią wszystko się zacznie" !!!
PILNE! SAMOZAORANIE!! SZOK!!!2021.06.2 10:47
Inflacja w Polsce jest najwyższa od 10 lat - podał we wtorek GUS. Informacja na ten temat pojawiła się w wielu mediach, czego nie można powiedzieć o "Wiadomościach" TVP. Był tzw. plan Dudy, "wielkie inwestycje" czy Dzień Dziecka, jednak materiału na temat inflacji w głównym wydaniu programu nie było.
pije po 13tej2021.06.2 10:35
Zamiast uprawiać propagandę sukcesu można zrobić parę konkretnych kroków - -zlikwidować senat . -ograniczyć rozpasaną biurokracje --ograniczyć bizancjum rządowe i prezydenckie -opodatkować zagraniczne firmy od transferów zysków. -uaktywnić zawodowo krusowców tak by płacili ZUS skoro na rynek pracy zaprasza się miliony Ukraińców -zlikwidować fundusz kościelny a lekcjom religii przywrócić powagę czyli nauczać chętnych w godnym do tego miejscu czyli przy kościele- -sprywatyzować służbę zdrowia skoro i tak leczymy się prywatnie a za naszą krwawice osłuchiwani jesteśmy jedynie słuchawką telefoniczną ...
kasikas2021.06.2 10:35
a co z podatkami dalej??,,,czy nie zostaną zwiększone??bo nic o tym,,,czy o tym to po tym? i to koniec inspiracyjnego ładu?,,,to że będzie można budować na zgłoszenie mi się podoba,,,jednak klasa średnia znów nie zauważona,,,urzędnicy harują za groszę ,,,już na kasie w lidlu mają wyższe pensje jak urzędnik państwowy .
kefas2021.06.2 10:31
znów slogany, puste hasła, a głupi naród wszystko kupi, podobnie jak mieszkania, elektryczne samochody, autostrady... ***** *** !
cam2021.06.2 10:30
KŁAMSTWO już w pierwszym punkcie: 30 tys. kwoty wolnej od podatku dla wszystkich - wejście w życie od 1 stycznia 2022 roku. Goowno prawda bo jak się jednak okazuje, to rozwiązanie nie obejmie przedsiębiorców rozliczających się z dochodu liniowo. Cała reszta też taka wiarygodna?
"Cam"-ie!... Co ty piszesz?2021.06.2 21:38
Spoko..chłopie...! Liniowo przedsiębiorca się rozlicza, bo tak chce!... Bo taką formę rozliczeń sobie wybrał!! ... Może ją zmienić na inną! Nikt go niej nie trzyma! ... Wystarczy, że zgłosi do Urzędu Skarbowego zmianę rozliczania, są terminy! ... Mnie na to nie weźmiesz, znam zasady od lat! Byłem liniowcem, nie opłaciło mi się i potem zmieniłem!
Anonim2021.06.2 10:30
Jeszcze jest jedenasty bardzo ważny projekt, a mianowicie trutu tutu kilo drutu.
Agnieszka2021.06.2 10:27
Załgany spec od totalitarnej propagandy, która może kosztować życie milionów i wiarygodność - jak zwykle kpina i plucie inteligencji Polaków w twarz. A niech cię...
katolik2021.06.2 11:13
a propo inteligencji Polaków, to niestety można było oczekiwać wiele, ale prawda okazuje sie inna -- Polacy nie są inteligentni, nie myślą idą do krematorium jak znakowane psy rasy polskiej, do tego głupi, bez wiedzy i przepłaceni lekarze popychają, nauczyciele zagubieni z otwartmi gębami, księża poddani Episkopatowi na dożywotnia śmierć.. koniec inteligencji Polaków, tak wygląda
Agnieszka2021.06.2 12:12
Nie wszyscy. Sporo nie dało się okłamać, zmanipulować i zaszantażować. Bardzo wielu poszło na potencjalną rzeź nie dlatego, że uwierzyli w szczepionkę jak w zbawienie, ale ze strachu przed utratą pracy, co wydawało im się bardziej realne niż i covid i NOPy, bo zachorować można albo i nie, ale jeść dzieciom i sobie trzeba dać, kredyt za mieszkanie spłacać regularnie, bo banki i ich komornicy przerwy w pracy nie mają. Dlatego dla mnie Morawiecki, Niedzielski i Dworczyk z cała ferajną to zbrodniarze, bo doskonale wiedzą, że ten strach o pracę w Polakach jest największy, bo ludzi są związani kredytami, o pracę trudno i właśnie dlatego, że to wiedzą o tym, to postanowili tym strachem się w szantażach posłużyć, użyć tego najgorszego narzędzia szantażu, wykorzystać go, żeby przymusić do eksperymentu, który może kosztować zdrowie i życie nawet przyszłe pokolenia. Dlatego program szczepień oparł się na zakładach pracy, gdzie szef wbrew prawu wścibia nos w dane pracowników o ich zdrowiu, leczeniu, przyjmowanych preparatach i wzywa na rozmowy sugerując opornym zwolnienie. Cały czas słyszę jak ludzie są wzywani na dywanik do szefa, gdy się nie zapisują na organizowane przez zakład sczepienia i są informowani, że oczywiście szczepienie jest dobrowolne, ale jak się nie zaszczepią to mogą być jako pierwsi zwolnieni. Do tego samego sposobu łamania ludziom karku odwołuje się pomysł, żeby samorządom dać kasę w nagrodę za wszczepienie dużej ilości mieszkańców na swoim terenie. W małych miejscowościach nie ma większych zakładów pracy, które mogłyby u siebie takie szczepienia organizować, więc w podły sposób postanowili użyć lokalnych struktur samorządowych do nacisków na ludzi, gdzie szefowie z pracy nie mieli wpływu, bo większość to np. indywidualni rolnicy, do których tylko wójt ze swoimi służbami dotrzeć może. TO SĄ ZBRODNIE I PERFIDNE METODY TOTALITARNE, a Polacy po prostu są naiwni, prostoduszni i nie spodziewali się, że polską władzę - w dodatku tak odwołującą się do wartości patriotycznych, narodowych i chrześcijańskich - stać na taką podłość. Przecież nawet okupanci na to nie wpadli, że można wszystkim coś wstrzyknąć. To więc nie brak inteligencji, ale to, że ludzie dobroduszni, nie spodziewają się aż takiej podłości i zła i to kompletne zaskoczenie, że cios może być aż tak wielki i to ze strony, z której tylko dobra ufnie się spodziewali.
Lepiej się zamknij Lechu K...2021.06.2 21:42
Przecież wiemy, że używasz też nicku "Agnieszka" , ale sens słów jest twój! ! Chcesz to uwiarygodnić?... Nie z na mi te numery ...!
Jerzy2021.06.2 10:25
jaruzelski komunista i morderca to jednak miał łeb - on to 100 dni wymyślił, o 100 spokojny prosił, i teraz kto się władzy nie dorwie to od tego zaczyna - 100 dni, 100 dni... nazistowskie bydło z PiS to ta sama krew co bandyty jaruzelskiego, więc nie dziwią mnie te 100 dni...
katolik2021.06.2 10:24
Wielu Polaków ma was po prostu gdzieś i wasze nazistowsko- masońskie programy depopulacji, zniewolenia, żygac się chce od tej krzywdy którą macie w planie zrobić narodowi, jako płatne morderstwo w XXI w. Za kogo szmatławce się macie
robaczek2021.06.2 10:22
PRL!!!!!...............superr!!! ..................... system waszej mlodosci wraca PISiusie i PISiurki ;] ...................... udało wam sie........................ kilka stuf dla nierobow powiatowych znowu wpadnie
AAAtomek2021.06.2 10:21
Hey pisdeczki, jak tam podkomisja smoleńska? Przelew za czerwiec już poszedł?
Anonim2021.06.2 10:50
a co ch*jku, chcesz te pieniądze zdefraudować?
Durny "robaczku", AaTomku,"anonimku!2021.06.2 21:49
DALEJ SIĘ BAW ZE SOBĄ! .. NO, .... DALEJ PISZ W TYCH NICKACH I W WIELU INNYCH I SOBIE ODPOWIADAJ! Już nawet szkoda słów na te twoje brednie...! Na co liczysz...na oklaski ?... Czy na zarobek w rublach, czy kopiejkach...itp?