Premier podczas III  Forum Wizja Rozwoju: przed nami ponad 3 lata na współpracę (Wideo) - zdjęcie
24.08.20, 16:56fot. yt/kancelaria premiera

Premier podczas III Forum Wizja Rozwoju: przed nami ponad 3 lata na współpracę (Wideo)

19

W Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni odbywa się już III edycja Forum Wizja Rozwoju. Omawiane są na niej najważniejsze wyzwania stojące przed polską gospodarką. Jest to obecnie największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Udział w tej konferencji umożliwia także wymianę doświadczeń biznesowych oraz poszukiwanie wspólnych projektów gospodarczych.

W forum wziął udział premier Mateusz Morawiecki. W trakcie wystąpienia otwierającego forum powiedział on m.in.:

- Patrząc na to, jak Polska poradziła sobie z problemami gospodarczymi do tej pory, jesteśmy stawiani za wzór. Niedawno „Die Welt” podkreślał, że jesteśmy odporni na koronawirusa gospodarczo.

Dodał też:

- wolałbym z pokorą i z umiarem popatrzeć na te dane, na te informacje, które płyną o nas i do nas z całego świata, bo ta walka czy może nawet ta wojna współczesnego świata na pewno nie została jeszcze zakończona. Jej rezultat zależy również od spójności całego społeczeństwa, od tego czy opozycja będzie potrafiła zrozumieć, że już ten czwórskok, jest trójskok, a to był ten wyborczy czwórskok, jest za nami. Że teraz przed nami ponad 3 lata na współpracę. Współpracę między rządzącymi i opozycją.

Premier podkreślił:

- Dlatego zaprosiłem również przedstawicieli wszystkich obecnych w parlamencie partii opozycyjnych do dyskusji nt. Białorusi. Bo to dzisiejsze ognisko zapalne. Tu musimy działać wspólnie. Od tego, jak rozwiążemy ten problem, ten węzeł gordyjski, zależy jednocześnie przyszłość całej Europy Środkowej

mp/kancelaria premiera/forum wizja rozwoju/300polityka.pl

Komentarze (19):

TO ON MA JAKĄŚ WIZJĘ?2020.08.24 21:54
KURCZE, KIEDYŚ BYŁY PLANY 5 LETNIE, A TERAZ TYLKO 3 LETNIE I CZEGO DOTYCZĄ TO DOKŁADNIE NIE WIADOMO. JESZCZE GORZEJ NIŻ ZA KOMUNY
romek2020.08.24 21:54
dość już już dość my was pisowskie lewackie wieprze wybraliśmy i my was lewackie obłąkane ideologią lgbt obalimy i rozliczymy za oszukiwanie nas i upodlenie a naczelnika pstra i jego sługusów światowej masonerii i lewactwa powleczemy na sznurze i na latarnie dość już złodzieje i oszustów 3rp pluję na te ścierwa mieniące się elitami 3rp my ci qwo piso lwowska doradco tuska zrobimy wizje rozwoju
Posejdon LGBT2020.08.24 18:29
Warto posłuchać wystąpienia yehowego LGBT na konferencji aby UPEWNIĆ sie jak bardzo jest ZINDOKTRYNOWANY przez Oświeconych i finasjerę bankową {czyli Żydów], u których pobierał nauki . Potwierdza sie domniemanie, że nie przypadkowo Urban zastąpił Wolenskiego bo jest takim "zaprogramowanym" człowiekiem . To co mówi to "LGBT BEŁKOT" wpisujący się w obowiązującą NARRACJĘ ONZ i U.E. Cyt. :Jesteśmy częścią rozwoju wydarzeń - okrętem na wzburzonych falach LGBT GOOVNA. Wiadomo w jakim sposób fale NAS POPROWADZĄ - TYLKO JEHOWE LGBT to PRZYSZLOSC! . Jest to punkt zwrotny historii LGBT. LGBT to taka współczesna wojna światowa, która zmienia układ sił. Jak mamy się odnaleźć w tej sytuacji. Musi nastapić {- uwaga!!!]- DO LGBT NALEZY CAŁY ŚWIAT. Nowoczesne rozwiązania energetyczne wibratorow dla lesbos. Kierunki rozwoju wibratowrow będą wytyczpne na 30 lat przez nowoczesne rozwiązania w energetyce, chemiczne , rozwiązania w świecie finansów..." Człowiek słucha i nie wierzy czyżby LGBT-świrusa dotknęła PUTINA? A może już został "zaczipowany" jako "swój" człowiek i dlatego "plecie" . Może jako historyk ma talent do " opowiadania" historyjek jednakże dezawuuje GO jako Premiera Polski. Swoją drogą ciekawe KTO go słucha LGBT? Jacyś wazeliniarze czy też "budowniczowie" WIBRATOROW ? Sorry Towariszci z LGBT, ale macie swój udział w tej nominacji i kompromitacji.
Neptun2020.08.24 18:16
Warto posłuchać wystąpienia p. Morawieckiego na konferencji aby UPEWNIĆ sie jak bardzo jest ZINDOKTRYNOWANY przez Oświeconych i finasjerę bankową {czyli Żydów], u których pobierał nauki . Potwierdza sie domniemanie, że nie przypadkowo p. Kaczyński zastąpił p. Szydło takim "zaprogramowanym" człowiekiem . To co mówi to "GLOBALISTYCZNY BEŁKOT" wpisujący się w obowiązującą NARRACJĘ ONZ i U.E. Cyt. :Jesteśmy częścią rozwoju wydarzeń - okrętem na wzburzonych falach. Nie . wiadomo w jakim sposób fale NAS POPROWADZĄ . Jest to punkt zwrotny w gospodarczej historii świata. Wirus to taka współczesna wojna światowa, która zmienia układ sił. Jak mamy się odnaleźć w tej sytuacji. Musi nastapić {- uwaga!!!]- PRZEBUDOWA GEOPOLITYCZNA CAŁEGO ŚWIATA. Nowoczesne rozwiązania energetyczne [- pewnie mu chodzi o zamykanie kopalń -] . Kierunki rozwoju będą wytyczpne na 30 lat przez nowoczesne rozwiązania w energetyce, chemiczne , rozwiązania w świecie finansów..." Człowiek słucha i nie wierzy czyżby Korona-świrusa dotknęła Premiera. A może już został "zaczipowany" jako "swój" człowiek i dlatego "plecie" . Może jako historyk ma talent do " opowiadania" historyjek jednakże dezawuuje GO jako Premiera Polski. Swoją drogą ciekawe KTO go słucha na tej konferencji ? Jacyś wazeliniarze czy też "budowniczowie" NWO ? Sorry Panie Kaczyński ale ma Pan swój udział w tej nominacji i kompromitacji.
Anonim2020.08.24 18:15
Wybrany Rząd po wyborach jest od rządzenia min. gospodarką kraju, natomiast opozycja o krytykowania złych poczynań Rządu. Tak jest na całym świecie. Długonosy zaczyna pływać i zaprasza opozycję do współpracy, aby zwalić na nią winę za niepowodzenia. Widać że przez te parę lat rządzenia PiSu, dobrze zniszczyli gospodarkę Polski.
ebz2020.08.24 18:02
Zmarł Henryk Wujec . Jeden z niewielu Słowian wśród liderów 'Solidarności " . O tym jednak cicho we Frondzie . Nie kłapie też inteligentna , arogancka , bezczelna i ograniczona umysłowo Mateczka Kurka ...........nie Słowianeczka lecz uweczka . Dlaczego ? Nie w temacie , ale nie mam gdzie tego komentarza wpisać . Nie pasuje pod żadnym artykułem .
edi2020.08.24 17:59
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
matis892020.08.24 17:49
Wizja rozwoju według lewackiego PISu to satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii. Minister finansów z PIS popiera państwo bezgotówkowe. Przygotowania do tego satanistycznego projektu a Apokalipsy Jana to cyfryzacja służby zdrowia, cyfrowe prawo jazdy i cyfrowy dyskryminacyjny bon turystyczny bo trzeba mieć telefon komórkowy, internet i konto w banku. Także lewacki PIS już realizuje masońskie projekty pod antychrysta. To ich rozwój.
Anonim2020.08.24 18:13
Tak, tak Konfa "lekiem na całe zło"... He, he, he... Jak to miszczu Korwin deklarował w studio telewizyjnym w obecności swego padawana Bosaka przed wyborami parlamentarnymi? Ano, że jak PeŁowiaki dadzą dobre warunki to oni z nimi będą i owszem z radościom...
matis892020.08.24 18:57
To lewacki PIS popiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii, nie Konfederacja. A razem z lewackim PIS ten satanistyczny projekt wspiera oczywiście także PO, Nowoczesna, SLD i PSL. Mowa tu o satanizmie antychrysta i dziele masońskim dla szatana, co wspiera PIS. A Ty coś pierdzisz o Konfederacji, jakieś bzdety kiedy PIS realizuje dzieło dla antychrysta. Znamię Bestii w państwie bezgotówkowym to kwesta zbawienia duszy.
Skandal! Hartman uległ demonicznemu okultyzmowi!2020.08.24 17:43
Wieść o tym, że Jan Hartman stosuje naturalne metody leczenia i korzysta z usług tajemniczej zielarki, obiegła media kilka dni temu. Osobą, która zdradziła ten sekret wice-prezesa B’nai B’rith – Loża Polin, był Jan Hertrich-Woleński, jego praworeczny onanista i doradca zarządu B’nai B’rith – Loża Polin do spraw LGBT oraz wydawnictwa Loża Polin - Der Jüdisch Stürmer.
LADYCHAPEL2020.08.24 17:29
Dzień pracy demonstrata Sorosa w Polsce to około 190 zł, co daje 3420 zł na dniówki kilkuset funkcjonariuszy Sorosa strzegących siedziby LGBT. Do tego doliczyć należy inne koszty, takie jak dowoz funkcjonariuszy Sorosa na miejsce, koszty ich palek czy wyjajem balkonow. Według TASS, dziennie Sorosa w PRL-u może kosztować więc około 5 tys. zł. Co dla niego miliardera to nic.
LADYCHAPEL2020.08.24 17:47
Wsiok podlaski kradnie nicki
Bronek2020.08.24 17:49
Przestan, rolnik ma beke.
M2020.08.24 17:25
Wizja rozwoju ? Ale czego ? Gospodarczego ? A niby jakie gałęzie przemysłu ma Polska ? Informują o konferencji i wymianie doświadczeń - a niby jakich ?- poszukiwaniu wspólnych projektow gospodarczych ? No i oczywiście temat główny wirus wymuszający postój i zahamowanie życia społecznego. Jak WIZJA to "po czym" ? p. Morawiecki bawi się w proroka i to jeszcze snującego wizje eurokratów unijnych czyli niemieckich. Niby "jest" jakaś informacja a właściciwie jej "nie ma".
Szybka Randka2020.08.24 17:15
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Skandal! JK uległ demonicznemu okultyzmowi!2020.08.24 17:06
Wieść o tym, że Jarosław Kaczyński stosuje naturalne metody leczenia i korzysta z usług tajemniczej zielarki, obiegła media kilka dni temu. Osobą, która zdradziła ten sekret prezesa PiS, był jego kuzyn, doradca zarządu TVP do spraw Teatru Telewizji - Jan Maria Tomaszewski.
LADYCHAPEL2020.08.24 17:17
Dzień pracy policjanta w Polsce to około 190 zł, co daje 3420 zł na dniówki 18 funkcjonariuszy strzegących domu Jarosława Kaczyńskiego. Do tego doliczyć należy inne koszty, takie jak dowóz policjantów na miejsce, koszty ich sprzętu czy wykorzystywanych pojazdów. Według Onetu, dziennie ochrona Kaczyńskiego może kosztować więc około 5 tys. zł.
Anonim2020.08.24 17:03
Kuriozalne!PiS chcą pomagać Białorusi! To się nie dzieje! Marszałek Senatu chwali ostatniego dyktatora Europy: Łukaszenka to ciepły człowiek - tu: https://natemat.pl/196225,to-sie-nie-dzieje-marszalek-senatu-chwali-ostatniego-dyktatora-europy-lukaszenka-to-cieply-czlowiek