,,Prawicowa przemoc’’? Do wypadku w czasie parady na Florydzie doprowadził członek społeczności LGBT - zdjęcie
22.06.21, 15:36Fot. screenshot - YouTube (WPRI)

,,Prawicowa przemoc’’? Do wypadku w czasie parady na Florydzie doprowadził członek społeczności LGBT

18

Wypadek, do którego doszło w trakcie parady LGBT w Fort Lauderdale na Florydzie w ubiegły weekend, jest wykorzystywany przez lewicę do atakowania konserwatystów, chociaż zarówno ofiary, jak i sprawca byli związani z grupą uczestniczącą w wydarzeniu.

Według doniesień biała furgonetka w sobotę wieczorem najechała na dwóch członków Fort Lauderdale Gay Men’s Chorus (Chór Gejów z Fort Lauderdale). Obie ofiary przewieziono do szpitala. Jedna z nich zmarła. Drugi poszkodowany ma szansę przeżyć. Przewodniczący chóru Justin Knight poinformował przez rzecznika, że również kierowca był „częścią rodziny Chóru”. Jak powiedział: „Według mojej wiedzy nie był to atak na wspólnotę LGBTQ. Oczekujemy na więcej szczegółów”.

Świadkowie twierdzą, że słyszeli, jak sam kierowca mówi, iż był to wypadek. A według policji kierowca to „77-letni mężczyzna”, który „był uczestnikiem” i „miał dolegliwości uniemożliwiające mu chodzenie w czasie parady”, a w związku z tym „został wybrany do kierowania pojazdem na przedzie”.

Mimo dostępności oświadczenia Knighta już od soboty wieczorem, posypały się komentarze różnych postaci publicznych z lewicowego świata, które winą za tragedię obarczyły konserwatystów, traktując wypadek jako „przykład prawicowej przemocy”. Nie wszyscy kłopotali się tym, by potem to sprostować.

Dean Trantalis, członek Partii Demokratycznej i mer Fort Lauderdale, który był obecny na paradzie, stwierdził: „To atak terrorystyczny na wspólnotę LGBT. To jest właśnie to. Żaden wypadek. To było celowe i zaplanowane, celem była konkretna osoba. Na szczęście nie trafili w tę osobę, ale niestety trafili dwie inne”. Trantalis zapewne miał na myśli kongresmankę Debbie Wasserman Schultz, która szczęśliwie uniknęła rozjechania przez furgonetkę.

Później Trantalis tłumaczył się, że wypadek wyglądał tak, jakby mógł być spowodowany celowo, ale przyznał, że z dostępnych informacji wynika, że jednak kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Inni lewicowcy twierdzili, że wypadek był zamierzonym atakiem, chociaż powoływali się na wiadomości, w których podano oświadczenie Knighta. Niektórzy prostowali to potem, ale bez przeprosin za wprowadzenie w błąd.

Wypadek posłużył także do atakowania republikańskiego gubernatora Rona DeSantisa, który w kwietniu podpisał ustawę zaostrzającą kary za przestępstwa popełniane w czasie rozruchów i chroniącą przed procesem cywilnym osoby, które w takiej sytuacji jadą pojazdem przez tłum blokujący drogę. Takie osoby jednak w dalszym ciągu podlegają zarzutom karnym w zależności od sytuacji.

Calvin Freiburger z „Life Site News” wykazuje, że aktywiści LGBT nie pierwszy raz fałszywie kreują się na ofiary przemocy politycznej, czego przykładem jest Harvey Milk, zastrzelony przez byłego kolegę, którego motywy były zawodowe i nie miały nic wspólnego z homoseksualizmem.

 

Jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (18):

Bolek2021.07.1 10:05
czyli pedał.
M2021.06.22 19:32
Wzruszyła mnie ta krzywdzona niewinność. Jak to tak, oskarżać tylko na podstawie tego, że w naszym kręgu cywilizacyjnym ostatnimi czay większość zamachów to prawicowa przemoc? Nie to, co Wy - gdy heteroseksualny mężczyzna zabije dziecko kobiety, w której jet zakochany, to rzeczywiście należy uderzyć w przeładowana mniejszość i opublikować tekst, w którym winę zrzuci się n parady równości. a gdy dzieciak zabije dziewczynę - wtedy należy zasugerować winę Jurka Owsiaka. Bo czemu nie. skoro go nie lubicie... Itd. https://www.fronda.pl/a/oto-owoce-parad-zboczencow-znaleziono-cialo-10-letniej-dziewczynki,128466.html https://www.fronda.pl/a/pokolenie-robta-co-chceta-tragedia-pietnastolatek-zabil-trzynastolatke,155692.html
Anonim2021.06.23 2:21
Typowy lewacki bełkot. Skoro na 98% większość przypada 20% ofiar przestępstw pedofilnych, a na 2% mniejszość 80% (tak było w Irlandii) to lewaki bełkoczą, żeby nie obwiniać mniejszości. A NIBY DLACZEGO NIE?
Anonim2021.06.23 7:26
"Jeśli fakty świadczą przeciw nam, tym gorzej dla faktów." Niedługo powoływanie się na fakty będzie "faszystowskie".
Prawica2021.06.22 16:46
Co za ulga to nie nasz, to tylko nawrócony na Boga sodomita!
robaczek2021.06.22 16:41
TROCHE TO TAK JAKBY WINA KOBIETY BYLO ZE OD MEZA W ŁEB DOSTAŁA!!!! .................................. mogła min nie robić!!!! .......................... BY SWOJEGO PANA NIE PROWOKOWAŁA ;] .................................................. świetny ten tok myślenia macie ;] ................... biedne podnóżki ;]
Anonim2021.06.23 7:27
To jakaś nowa logika ?
Anonim2021.06.22 16:10
Dobrze przypomnieć, że to nie jedyny tego typu "wypadek". 19 kwietnia 1989 na pancerniku Iowa miał miejsce wybuch ładunków miotających. Zginęła cała obsada wieży, 47 marynarzy. Homoseksualista Clayton Hartwig popełnił był "samobójstwo rozszerzone", bo dostał kosza od marynarza Kendalla Truitta. Sprawę zatuszowano, aby nie drażnić wszechmocnych politycznie Człowieków LGBT.
Nie pierdol głupot!2021.06.22 16:28
Ta eksplozja NIE NIC wspólnego z pedalstwem. US Navy w tamtych latach pilnie strzegło, aby żaden z marynarzy nie był homoseksualista. GÓWNO wiesz na ten temat! Piierdolisz tak jak piierdolisz- gloryfikujesz zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph oraz Shelley Shannon.
Anonim2021.06.22 16:34
Hahaha, strzegło, strzegło ale nie ustrzegło.
GÓWNO o tym wiesz!2021.06.22 16:35
GÓWNO wiesz na ten temat!
Anonim2021.06.22 16:41
Hahaha, to że Hartwig był gejowy, zostało ustalone w śledztwie. Biseksualny Truitt został nawet beneficjentem Polisy samobójcy. Nieczęsta to sytuacja, poza oczywiście homozwiązkami XD
Tyle wiesz kto jest gejem a kto nie!2021.06.22 16:45
SWÓJ SWEGO POZNA!
Anonim2021.06.22 16:50
To rozpoznanie to akurat zasługa Śledczych. Miał ten homo rozmach, 46 dodatkowych trupów, spalonych na skwarki.
GÓWNO o tym wiesz!2021.06.22 16:55
Jesteś tępy jak każda k urwa sprzedajna z Konfederacji obciągająca ch uja Putina. Adios motherfucker!
Anonim2021.06.22 18:28
Hahaha, widzę że podoba ci się ognisty rozmach homosiów Hahaha
Anonim2021.06.22 15:53
Zbrodnicze porachunki są nagminne w Społecznościach Lgbtqz. Ludzie, tego chcecie dla swoich dzieci? Takiego życia?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.22 15:48
Porachunki zazdrosnych ciot na Florydzie. Kierowca i zabity to .... są z tej samej "homo rodziny", śpiewającej w chórze "Gay Men's Chorus". Jak można śpiewać mając ch uja w pysku. Only in America!