Pogoda na dzisiaj: ciepło, ale pochmurnie - zdjęcie
27.03.21, 10:54Fot. via Pixabay - David Mark

Pogoda na dzisiaj: ciepło, ale pochmurnie

2

Po długim okresie zimowego chłodu do Polski wreszcie dotarło wiosenne ciepło. IMGW zapowiada umiarkowane zachmurzenie z przejaśnieniami. Na Śląsku, Mazowszu i Opolszczyźnie temperatura sięgnie nawet 17 stopni Celsjusza.

- Z chmur, które pojawią się na niebie, będziemy obserwowali przelotne opady deszczu, a w górach nawet deszczu ze śniegiem i wysoko w górach samego śniegu - powiedział jednak Polskiej Agencji Prasowej synoptyk IMGW Grzegorz Walijewski.

IMGW wydał także alerty o silnym wietrze w zachodniej Polsce.

Ostrzeżenia pierwszego stopnia wydano dla czterech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i kilku zachodnich powiatów wielkopolskiego. Najsilniej ma wiać na Pomorzu - do 85 km/h.

Temperatura maksymalna w sobotę wyniesie od 9 st. C na Wybrzeżu Zachodnim przez ok. 14 st. C na przeważającym obszarze kraju, po aż 17 st. C będzie na Śląsku Opolskim i lokalnie na Mazowszu.

jkg/imgw

Komentarze (2):

Szczęść boże2021.03.27 12:14
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 71 lat i zgrabne ciało, lubię koty i ostre orgie, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: http://pis.org.pl/ Wyszukaj mnie po niku: "prezes" , napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam...
i mój email2021.03.27 12:18
[email protected]