PiS robi ukłon w stronę LGBT? Więzienie za ,,transfobię’’   - zdjęcie
06.10.20, 09:37fot. CE Photo Uwe Aranas via Wikipedia

PiS robi ukłon w stronę LGBT? Więzienie za ,,transfobię’’

66

„Rzeczpospolita” informuje dziś o „zaskakującym geście” Prawa i Sprawiedliwości w stronę środowisk LGBT. Posłowie partii rządzącej poparli projekt zmiany art. 257 Kodeksu karnego. Chodzi o wprowadzenie odpowiedzialności karnej do pięciu lat pozbawienia wolności za znieważenie mniejszości seksualnej.

Sejmowa komisja ds. petycji wniosła projekt chcący zmienić brzmienie art. 257 Kodeksu karnego, który zakazuje publicznego znieważania grupy ludności albo poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu bezwyznaniowości. Wedle obecnie obowiązujących przepisów przestępstwo to jest zagrożone karą do trzech lat pozbawienia wolności. W myśl projektu kara ta miałaby zostać zaostrzona do pięciu lat, a w treści artykułu miałyby znaleźć się też nowe przesłanki: płeć, wiek, niepełnosprawności, tożsamość płciowa i orientacja seksualna.

Środki podejmowane przeciwko znieważaniu kogokolwiek i zabezpieczeniu godności człowieka zawsze są słuszne. Pojawia się jednak pytanie, czy nowe przepisy nie byłyby narzędziem w rękach środowisk LGBT do zamykania ust wszelkiej krytyce. Czy do odpowiedzialności karnej w myśl takich przepisów mógłby zostać pociągnięty np. ktoś, kto publicznie określa Michała Szutowicza jako mężczyznę?

Nad poparciem projektu przez posłów PiS zastanawia się „Rzeczpospolita”. W rozmowie z dziennikiem poseł PiS Grzegorz Wojciechowski podkreśla, że parlamentarzyści ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego projekt poparli świadomie:

- „Uważam, że dotychczasowe brzmienie artykułu jest wystarczające, ale petycje w jego sprawie są ponawiane w naszej komisji. Dlatego uznaliśmy, że powinna się wypowiedzieć Komisja Sprawiedliwości” – stwierdził.

kak/rp.pl, DoRzeczy.pl

Komentarze (66):

Max2020.10.21 0:52
Ale za polonofobię i za coraz częstsze znieważenia polskiego Narodu, nie tylko za granicami lecz i w samej Polsce nie ma kary. Posłowie polskiego Sejmu nie poprą takiej ustawy.
Gabrysia2020.10.10 14:57
Pan Biedron moze zmieni orietacje? Brawo, taki ladny, ze zniewalajacym usmiechem zlamie serce nie jednej dziewczynie jak bedzie chcial. Oby tak sie stalo, bo szkoda, zeby sie marnowal w zwiazku z chlopem. A jakie by byly ladne dzieci?
udd2021.03.29 9:25
A da się ją zmienić w ogóle? Jak ktoś sam jest homo, to wie, że jest to bardzo trudne.
Wiesław2020.10.7 7:41
sqrwiła się pisowska spedalona lewacka złodziejska tzw prawacka banda lewaka kaczyńskiego pis to 3 rp i pół
dwwe2020.10.6 23:36
słowo gej czy lesba powinno być tak samo karane jak "czarnuch"...jednocześnie należy zintensyfikować badania naukowe co jest powodem odchodzenia od hetero...po sobie wiem, że płeć ta sama powoduje u mnie wstręt...na szczęście, chwała Bogu bo miałabym życie przesr....!
Jakub2020.10.6 22:03
Wygląda na to, że PiS promuje sodomizm (grzech sodomizmu i rozpusty).
Jakub2020.10.6 22:01
Coraz więcej masek opada z PiS. Co ujrzymy gdy opadnie ostatnia maska? Czy tego doczekamy?
Obywatel2020.10.6 19:56
Czy w Polsce nie ma wazniejszych spraw? Czy wszystko musi krecic sie kolo dolnej czesci ciala? Nie chce sie dosadnie wyrazic. Wszystko wywraca sie do gory nogami.
Nie rozumiem2020.10.6 19:43
Patrzac na fotografie tych chlopo-bab, - mam pytanie: kto to jest? To sa madzy ludzie, ? Jak sie komus takie zachowanie nie podoba, to ma za to siedziec? Swiat oszalal?
Anonim2020.10.6 18:13
ze strachu przed naczelnikiem ,nie wiedza co czynia.
york2020.10.6 15:40
mowia ze fejk.
meg2020.10.6 15:20
i co nie mówiłem ze pis to lgbtowcy? Za tym stoi eskimos morawiecki i jego koszerna ekipa
york2020.10.6 15:14
czy to prawda ?
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.10.6 15:01
Na tym zdjęciu jest banda "normalnych inaczej". Po polsku - zboczonych pedałów. Co tu więcej gadać?
Hanys GórnoŚląski2020.10.6 13:04
Panu Jarkowi i jego przybocznym idiotom zaczyna walić palma. Za 3 lata my prawacy znajdziemy sobie inną - prawdziwie prawicową partię podczas wyborów.
Jakub2020.10.6 22:36
A mamy coś po drodze? Jak nie renegaci z KałO, zdrajcy z konf. Targowica 2 (sKórwini, Braunowcy itd. wielbiciele katówny) oraz satano komuniści to kto?! Od 30-tu lat brak porządnej władzy (chyba tylko rząd Olszewskiego), brak uczciwej, mądrej formacji politycznej. A posunięcia PiS są pozorowane i propagandowe. Tak mi przyszło na myśl: modyfikacja czołgów po sowieckich zamiast ich głębokiej modernizacji to czemu ma służyć? Ich użycie przeciw kacapom to samobójstwo dla czołgistów ale użycie ich przeciw protestom oszukanych i bezbronnych Polaków to całkiem, całkiem skuteczne narządzie. Tak samo po sowieckie BWP-1. Do czego jest przygotowywana polska armia i coraz bardziej rozbudowywana, wyposażana i gloryfikowana także przez niektórych księży policja?, która strzela do bezbronnych ludzi w biały dzień na ulicy (Konin). Przecież nie do walki z wrogiem zewnętrznym - przy braku obrony plot i prak (przeciw rakietowej) najniższego i niskiego poziomu, niejasnościach związanych z offset'em na I część Wisły i brakiem podpisania umowy na II część Wisły? Tym bardziej, że obronę najniższego szczebla, lepszą od przestarzałych i mało wydajnych Popradów, moglibyśmy zbudować sami lub na licencji i to powinien być pierwszy krok działalności MON w 2015 r.
Brońcie kultury i tradycji2020.10.6 12:22
Pozdrawiam serdecznie z Wołgogradu. Straszne to, co dzieje się u was w Polsce. Jesteście zalewani bezbożnymi pomyjami z Zachodu. Ale są miejsca na świecie, gdzie jest jeszcze normalnie. bardzo proszę, posłuchajcie piosenki na YT: https://www.youtube.com/watch?v=2ZVkfRpYEyc&t=14s
Jakub2020.10.6 22:41
Won kacapscy zwierzofile!
5 lat więzienia za prawdę2020.10.6 12:21
Homoseksualność wykazuje wszelkie znamiona choroby - zależnie od przypadku - mutacja, zaburzenia hormonalne, psychopatia pourazowa i najczęstsze obecnie choroby psychiczne indukowane w wieku dziecięcym. Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg argumentów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są NIEPODWAŻALNYM dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, czy kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych ............ Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby dewiacje były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, każdej aglomeracji, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
Anonim2020.10.6 12:30
LGBT to wspólcześni wyznawcy płaskiej ziemii. Są ludźmi co obalają definicje medyczne I wciskają nam ciemnote bez dowodów, logiki, konsekwencji. W świecie nauki redefinicje robi się kompleksowo, a nie poprzez tworzenie wyjątków. Dowodem na płaskość ziemi nie może być samo zdjęcie ale wyjaśnienie wschodów, zachodów, pór roku, stref klimatycznych itd. LGBT nie wyjaśniają nic poza pitoleniem o wrodzonej orientacji. Nieuleczalna, niewątpliwie genetyczna schizofrenia to tez normalna orientacja? Homoterroryści obalają definicje medyczne tak samo jak na zachodzie obalają pomniki. LGBT ma tylko argument pięści,,,,,,,,,Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
Anonim2020.10.10 14:27
Biedroń nie wyklucza, że w przyszłości może jeszcze będzie heteroseksualny. "Może się to zmieni. Mam czasami takie marzenia erotyczne" - wyznawał. Jakie? "Na przykład nie oglądam homoseksualnych filmów pornograficznych, tylko hetero, bardziej mnie podniecają... Wydaje mi się, że takie łatki homo, hetero to mogą być jakieś 'nalepki', które dajemy, a które wcale nie muszą się zawsze sprawdzać, natura seksualności może być dość płynna" - mówił. Biedroń wyjawił, że próbował wiele razy "leczyć się" z homoseksualizmu dziewczynami. Te próby skomentował krótko: "Fuj!". I zaraz dodawał: "Kiedy próbowałem, musiałem się najpierw porządnie upić, a następnego dnia czułem straszny niesmak, pewnie taki niesmak czułbyś, gdybyś próbował robić to z facetem. Czułem takie obrzydzenie, taką niechęć, bo próbowałem wiele razy". Od jednej z tych kobiet usłyszał kiedyś: "Jesteś dobry w łóżku". "To chyba najbardziej oryginalny komplement, który mogłem usłyszeć w moim przypadku!" - śmiał się w rozmowie z jednym z portali.
Beno2020.10.6 12:00
Jak tak dalej pójdzie, to za chwilę będą kary za normalność. Wyborcy PiS oczekują dobrej zmiany a nie obłudnych treści.
udd2021.03.29 9:27
Raczej kary za dyskryminację. Przez tych ludzi jak na zdjęciu musimy się ukrywać, bo oni rozkręcają nienawiść do nas.
Dzwonili z sekretariatu Pani Gubernator?2020.10.6 11:13
j.w.
Anonim2020.10.6 10:53
Zapytam się - co z Konwencją Stambulską - nakazującą wykorzenianie tradycyjnych ról męskich i kobiecych - czyli jawne prześladowanie osób postępujących jak normalne kobiety i mężczyźni? Co z Konwencją Stambulską nakazującą indoktrynowanie dzieci w szkołach - od 1 klasy, do końca studiów - aby wyniszczyć w nich wszelkie dobro, piękno, normalność. Na zachodzie już co 6 młoda osoba deklaruje się jako dewiant seksualny, 2/3 młodych mężczyzn zostało zgwałconych, ale był taką dziewczynka płci męskiej, że się nie bronił, tylko popłakał. Oto świat przyszłości, cieszcie się i radujcie.
PolwN2020.10.6 11:00
Najlepszym sposobem oderwania od Boga jest odczłowieczenie. Ostatnio bardzo mocno lansuje się modę na ludzkie hybrydy.
Anonim2020.10.6 10:47
NIEWYGODNA PRAWDA ZAWSZE "ZNIEWAŻA".
Anonim2020.10.6 10:41
Praktyka jest taka, że ujawnienie dowolnej niewygodnej prawdy o Grupach Uprzywilejowanych, albo niezgoda na nadawanie im przywilejów, jest interpretowane jako znieważanie, i karane grzywnami, odbieraniem dzieci, pozbawianiem pracy lub karami więzienia. Przy czym dowolne zachowania, wrogie wobec Grup skazanych na likwidację (głównie katolicy), łącznie z pobiciami, podpaleniami, zaszczuwaniem, zmuszaniem do samobójstwa, prześladowaniem w pracy łącznie ze zwolnieniami, mobbing, nachodzenie w domu, gwałty, odbieranie dzieci, odbieranie prawa do ich wychowywania - takie zachowania są ZAWSZE interpretowane jako przejaw słusznego gniewu, usprawiedliwionego sprzeciwu i jako takie - są promowane przez media i nagradzane, w tym pieniężnie.
PolwN2020.10.6 10:57
100% racji. Brak politycznej poprawności skutkuje rychłą penalizacją. Niestety, katolicy, joko hamulcowy lewaków do decydowania o tym, co słuszne, a co nie, stali się grupą społeczną politycznie niepoprawną skazaną na niebyt w przestrzeni publicznej. Katolicy są izolowani, wyśmiewani, atakowani, a wkrótce karani za przekonania. Dziwi mnie więc zamiar PiS-u.
leszczyna2020.10.6 11:07
PiSowcy to wilki w owczej skórze.
Anonim2020.10.6 11:08
Pisowcy to wilki deklarujące się jako owieczki. Nawet skóry owczej nie mają, po co im ona?
Jakub2020.10.6 22:49
Czyli komunizm dalej żyje. Czyżby duch ojca prezesa, pzprowski lektor marksizmu i leninizmu nakazuje synkowi?
matis892020.10.6 10:37
PIS popiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii.
tęczowy goebbelsik2020.10.6 10:36
proponuję dożywocie
Anonim2020.10.6 10:34
Pytam: czy większość można znieważać, czy kogokolwiek można znieważać? Czy są równi i równiejsi wobec prawa? Przypominam, że w kulturze chrześcijańskiej i tylko w niej, podwójne standardy, które ta ustawa wprowadza, są bezprawiem!
Anonim2020.10.6 10:26
Przecież Piss to partia lewacka, taktycznie udająca niby-prawicę. Skoro chcą chronić dewiacje przed samoobrona społeczeństwa, to znaczy że jawnie już będą promować i niszczyć najmłodsze pokolenie Polaków. Widać teraz, dlaczego Pisss nie zrobił niczego w celu zastopowania agresji Ideologii LGBT. Patron Pissu, USA, nakazał wymordowanie Polaków, więc Polacy będą mordowani - po cichu, trucizną sączoną do głów dzieci i młodzieży. W Unii Europejskiej już ponad 20% młodych kobiet określa się jako lesbijki, co współgra ze spadkiem dzietności poniżej 1 dziecka na kobietę. To jawna eksterminacja.
Anonim2020.10.6 10:25
W Polsce nie ma prawicy.
KAROL2020.10.6 10:23
LGBT TO NIE LUDZIE!!!!!! LGBT TO FASZYŚCI MORDUJĄCY DZIECI W ŁONACH MATEK, TO TERRORYSTYCZNE BOJÓWKI LEWICY, PO ORAZ TOTALNEJ OPOZYCJI, TO MORDERCY, ZWYRODNIALCY, ZBOCZEŃCY I DEWIANCI!!!!!! OT I CAŁA PRAWDA O LGBT. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ
Anonim2020.10.6 10:25
Wypad trollu.
krakus2020.10.6 10:17
Kanał dla tęczowej zarazy już prawie otwarty, a teraz pozostaje spełnienie wszystkiego czego zboczeńcy zażądają. Witaj nierządzie! Witaj Polsko lewacka!
Grizzly2020.10.6 10:08
Żadnych dodatkowych praw!!!
Gość2020.10.6 10:14
Od kiedy to prawo do nie bycia znieważanym jest jakimś "dodatkowym prawem"?
Grizzly2020.10.6 10:20
Regulują to przepisy już istniejące!
Gość2020.10.6 10:02
Jak widać PiS robi ukłon w stronę rozumu. Nie może być przyzwolenia na znieważanie kogokolwiek.
Mariusz Traczyk2020.10.6 10:17
Nikt cię nie nauczył, że zanim się wypowiesz - najpierw POMYŚL ? A gdzie ustawa o nieznieważaniu: chrześcijan, dzieci, niepełnosprawnych, dziennikarzy, kobiet, uczniów, wysokich, niskich, grubych, etc, etc, etc... W ustawie nie sposób enumeratywnie wymienić wszystkie podmioty, których przepis dotyczy. Homoseksualiści to obywatele, którym należy się tyle samo praw co mnie, tobie i każdemu. A wyróżnianie ich jako ludzi specjalnej troski jest dla nich obraźliwe.
Gość2020.10.6 10:21
A przeczytałeś artykuł? Treść art. 257: "Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." Petycja chce to rozszerzyć MIĘDZY INNYMI o orientację seksualną, oraz zaostrzyć karę do 5 lat. Tak ci to przeszkadza?
Anonim2020.10.6 10:31
Oczywiście że przeszkadza - ponieważ sprzeciw, ostracyzm, niezgoda na agresję dowolnej agresywnej grupy, np nazistów, komunistów, goszystów, lgbt - zawsze jest "znieważaniem". Jeśli powiem, że naziści promują ludobójstwo - odpowiedzą oni że to ich znieważa. Jeśli ujawnię złodziejstwo POlityków POPiSu - poczują się oni znieważeni. Jeśli ujawnię skandaliczne zachowania sodomitów wobec adoptowanych dzieci - poczują się znieważeni. To oczywiste - Niewygodna Prawda ZAWSZE znieważa.
Gość2020.10.6 10:38
Dobra, weź nie odpowiadaj już pod moimi komentarzami, bo to jak robisz k*rwę z logiki przeraża.
Anonim2020.10.6 10:45
Dziwkę z logiki robią Sekciarze LGBT - jawnie promujący wśród dzieci dewiacje seksualne i nazywający masowe już przypadki Indukowanego Homoseksualizmu "ujawnianiem". No tak, po zgwałceniu i molestowaniu ujawniają się skutki zgwałcenia i molestowania - np wtórny homoseksualizm ofiary.
Anonim2020.10.6 12:37
Gość to znany na fronda rycerz pedofilii
Anonim2020.10.6 12:35
a co z osobami wytatułowanymi ktorzy brzydzą wielu jak zboczency ?
Gość2020.10.6 12:46
Jeżeli masz kogoś obrażać tylko dlatego, że robi ze SWOIM ciałem coś, co ci się nie podoba, to weź rozpęd i j*bnij się w łeb.
Anonim2020.10.6 12:49
tatuaże mnie brzydzą i mam prawo to powiedzięc a dla takich antywolnosciowych pedofilów jak ty jest od razu morderstwo, tatuaze sa legalne podobnie jak dewiacje ty oszołomie faszystowski
Anonim2020.10.6 12:51
wiesz cwelu ze w szpitalu robi sie wywiad czy ktos ma tatuaze? podobnie przy oddawaniu krwi nie pobiera sie jej od gejow ktorzy wspolzyli w ciagu ostatniego roku
Anonim2020.10.6 12:53
stac was tyllko na terror, klamstwa, hiv i pedofilie. takie wasze owoce
Anonim2020.10.6 12:54
doprawdy "cudowne wartosci" .. predzej czy pozniej wiekszkosc sie polapie ze to nowa opresyjna religia
bz2020.10.6 10:02
Jeśli tak będzie nie zagłosuję na PiS już nigdy.
Gość2020.10.6 10:03
Tak z ciekawości. Dlaczego? W czym ci to przeszkadza? Boli cię, że nie będziesz mógł kogoś na ulicy nazwać "pedałem", czy jak?
Anonim2020.10.6 10:20
Ano dlatego, że OSTRACYZM społeczny jest niestety jedynym sposobem powstrzymywania Ideologiów LGBT, odpowiedzialnych za masowe zgwałcenia dzieci szkolnych pod płaszczykiem seksedukacji, będącej niczym innym jak promocją i nakłanianiem do zachowań dewiacyjnych. Niestety, państwo zamiast karać Dealerów psychonarkotyku LgBt, wspiera ich proceder, wskutek czego już 16% dzieci i młodzieży w UE, 14-29 lat, określa się jako dewianci seksualni. Jak widać, Rząd USA wspierający Ideologiów LgBt nakazał swoim sługusom przyspieszenie likwidowania mniej wartościowego narodu Polaków. Zapewne w celu uzyskania Lebensraum dla Uchodźców z Bliskiego Wschodu.
Gość2020.10.6 10:22
Nikt nie nawołuje do ostracyzmu społecznego na kościół, z powodu kilku przypadków pedofilii. A co do reszty, błagam, takich bzdur dawno nie czytałem.
Anonim2020.10.6 10:34
Cały czas lewactwo wylewa hektolitry pomyjów na katolików i Kościół, wg sprawdzonej receptury opracowanej przez hitlerowców przeciwko Żydom.
PolwN2020.10.6 10:00
PiS wprowadzając taką poprawkę daje przyzwolenie na grzech, bezkarność dewiantów oraz penalizację przeciwników gender/LGBT+. Po wprowadzeniu poprawki ustawy w życie mój komentarz będzie wystarczającą podstawą do osadzenia mnie w zakładzie karnym. Dziękuję ci PiSie. Radykalnym skrętem w lewo zrzucasz balast prawicowego elektoratu niepostrzeżenie podporządkowując się lewackiemu dyktatowi.
Po 11 ...2020.10.6 9:52
Skoro mamy debilny przepis o obrazie uczuć debilijnych, to może też być o znieważaniu LGBT. Osobiście myślę, że te wyliczanki są pozbawione sensu. Przepis powinien brzmieć: "Kto publicznie znieważa, podlega odpowiedzialności..." I tyle. To sąd musi rozstrzygnąć, każdy przypadek z osobna.
Jeszcze jest przed 11, więc nie pij2020.10.6 9:53
nikt nie obraża twoich debilnych uczuć i nie mamy nawet takiego przepisu. trudno zresztą twoje debilne uczucia obrazić, bo są tak debilne.
Anonim2020.10.6 12:33
w koncu zaczeles łapać że lgbt to nowa religia? kiedys bylem tam gdzie ty a teraz jestem tam gdzie jest wolnosc a nie religie
Halo halo tu ziemia!2020.10.6 9:49
Czy postawiono przed sądem tego heteroseksualnego chuligana podającego sie za lesbijkę, który po wyjściu z aresztu słowami "Polsko ty h**ju" znieważył Rzeczpospolitą (133 kodeksu karnego) oraz grupę ludzi ze względu na ich przynależnośc narodową (257 kodeksu)?