PiS prezentuje stronę z „programem” PO - zdjęcie
06.02.21, 17:48fot. tt/radosław fogiel

PiS prezentuje stronę z „programem” PO

11

Ku zaskoczeniu wielu polityków Platformy Obywatelskiej, tuż przed rozpoczęciem konwencji, na której PO miała ogłosić swój nowy program uruchomiona została strona internetowa przygotowana przez PiS, na której można zapoznać się z "prawdziwym" programem największej partii opozycyjnej.

Autorzy strony "program" PO, który jest podzielony na 6 zakresów tematycznych: rodzina, praca, edukacja, zdrowie, bezpieczeństwo oraz polityka zagraniczna.

W poszczególnych obszarach tematycznych można zapoznać się z wypowiedzi polityków Platformy Obywatelskiej, które w dobitny sposób pokazują stosunek przedstawicieli tej partii do omawianych kwestii.

Możemy tam zobaczyć i usłyszeć m.in. Donalda Tuska, Ewy Kopacz, Jacka Rostowskiego czy Joanny Muchy.

Zlikwidujemy program 500+, gdy dojdziemy do władzy”, „Oczywiście, że należy powrócić do projektu podniesienia wieku emerytalnego”, „Starsi ludzie są przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki” – to niektóre z wybranych cytatów na stronie programpo.pl.

O uruchomieniu strony poinformował na Twitterze wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, a reklamując pomysł PiS posłużył się kolejnym cytatem z polityka PO.

"Możemy oszczędzić Państwu dzisiaj nieco czasu, w kwestii programu Platformy w zasadzie wszystko zostało już powiedziane. Jak ujęła to pani poseł Izabela Leszczyna, program PO "od dawna jest mniej więcej znany". #CzasNaZmiany http://programPO.pl".

mp/300polityka.pl/twitter

Komentarze (11):

Ania2021.02.7 9:03
PO pogrzebał Polskę a PiS było dobrze to na Covidzie, niesprawdzonych szczepionkach rozwala wszystko. Kłamią w żywe oczy. Starszą statystykami o śmiertelności, chorych, niesprawdzonych szczepionkach i tą chemię podają ludziom. Czy są tak głupi i już dali się wciągnąć możnym świata igrają pod ich dyktando.
as2021.02.7 10:08
1. Zamknąć gospodarkę - MEDIA: źle, firmy bankrutują, ludzie mają dość,... JK to... 2. Olać covid - MEDIA: mordercy, macie krew na rekach, ... 3. Szczepić - MEDIA: ŹLE, dlaczego tak wolno, dlaczego .... 4. Nie szczepić: .... proszę wpisać cokolwiek...... Tak to wygląda.
http://www.programpo.pl/2021.02.7 8:07
15 lat temu uwierzyłam w zapewnienia Tuska, że już niedługo w Polsce będzie super.... ale żebyśmy uważali na portfele, bo Pis.... Jakie było rozczarowanie !!!!!: poniósł mi wiek emerytalny z 60 na 67lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , urodziłam 2 dzieci, to w nagrodę podniósł VAT na ubranka z 7 na 23% (resztę też z 22 na 23%), co zostało z moich składek na II filar ? NIC. Przejedli i to, śladu ni ma. Zupełnie jak w kawale ZŁODZIEJE! - krzyczy ZŁODZIEJ. Niedawno było w gazecie wyb. spotkanie Tusk - Michnik. Spotkał się wnuk żołnierza z wermachtu i syn komunisty (na Wikipedii jest informacja za co Ozjasz Szechter dostał od Polski w 1934r. 8 lat więzienia). Razem martwią się o moją Polskę. A ja bym chciała tak po męsku: odp.erdolcie się od Niej, ode mnie i moich dzieci!
Anonim2021.02.7 7:32
„Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.” ... Zdewastowany przez banderowskie bękarty diabła, pomnik ku czci żołnierzy Wojska Polskiego, których bestialsko zamordowano pod Łubnem ... https://kresywekrwi.neon24.pl/post/160203,zdewastowano-pomnik-zamordowanych-przez-upa-zolnierzy-wop
Anonim2021.02.7 7:33
"Na chwilę obecną jestem już pewien, że dewastacji pomnika dokonały banderowskie bękarty diabła z ukraińskiej piątej kolumny, której mieszka w Naszej Ojczyźnie około 3 milionów, i nie kryjących nawet swojej nienawiści do Nas Polaków i Naszego Państwa."
Anonim2021.02.7 7:34
"Banderowskie bękarty diabła, które to zrobiły, przy cichej aprobacie PiS i IPN, czyli Instytutu Ochrony Pamięci Banderowskich Rezunów, przekroczyły tym samym granice, której przekraczać nigdy nie powinny, a poza którą kończą się z nimi wszelkie dyskusje na jakikolwiek temat. "
Garnek2021.02.7 6:31
Informacja o tym dotarła do czytelników ,dzięki dziennikarzowi Fronda,który ukryty za pisuarem ,w centrali na Nowogrodzkiej ,podsłuchwał z wypiekami na twarzy rozmów przywódców partii podczas oddawania moczu.Chwała bohaterom
ladychapel2021.02.7 5:36
Frendzlu - napisz o nieprawdziwej grafice rządowej. Uzasadnieniem dla przedłużenia obostrzeń stała się publikacja badań amerykańskich naukowców w magazynie "Nature". Na tej podstawie ekipa premiera Mateusza Morawieckiego twierdziła, że nie może być mowy o szybkim otwarciu m.in. restauracji, hoteli i centrów fitness. Problem w tym, że przytaczani naukowcy nie opisywali "ryzyka zakażeń" oraz nie zalecali zamrażania gospodarki. Oryginalny wykres amerykańskich naukowców opisuje wyniki symulacji, jak w otwarcie danej branży wpłynie na potencjalną liczbę zakażeń. Dotyczył miasta Chicago i odnosił się do analizy danych z telefonów komórkowych mieszkańców z wiosny 2020 roku. Pokazywały one, ile osób odwiedza restauracje, bary, hotele, kościoły i jaki jest czas przebywania w tych miejscach. Na tej podstawie sześcioro naukowców oszacowało, jak poluzowanie obostrzeń, może wpłynąć na liczbę zakażeń. Wyszło im, że otwarcie restauracji (beż żadnych limitów) mogłoby spowodować ponad 6000 nowych infekcji na każde 100 000 mieszkańców w ciągu miesiąca.
W sejmie ale i poza nim obrodziło2021.02.6 21:22
w idiotów: https://prawy.pl/112719-lekarze-nie-beda-polemizowac-z-covidowa-propaganda-dzieki-3939pandemii3939-moga-zarobic-do-40000-zlotych-miesiecznie/
LACH2021.02.6 18:44
Bardzo dobrze. Wyciskać jak jeszcze są małym pryszczem, bo jak zrobi się z pryszcza wrzód, to wtedy wycisnąć jest dużo trudniej, wtedy boli i lekarz jest potrzebny, może skalpel albo mocna maść. W każdym razie jest dużo trudniej i więcej wysiłku trzeba włożyć.
PRAWDA2021.02.6 17:53
dobija POtwora