Piotr Lisiewicz: Halicki, Kwaśniewski, bójcie się Boga! - zdjęcie
03.12.20, 14:38fot. yt/rmf fm/kabaret czwarta fala/piotr piotrowski

Piotr Lisiewicz: Halicki, Kwaśniewski, bójcie się Boga!

13

Jak pisze red. Piotr Lisiewicz w najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” obecny europoseł Andrzej Halicki to były działacz Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Halicki sfinansował wyjazd „zadymiarzy z Ligi Republikańskiej” do Rzymu, którzy pojechali tam za Aleksandrem Kwaśniewskim, aby ujawnić jego hipokryzję. Kwaśniewski już jako prezydent III RP udał się do Stolicy Apostolskiej, aby „oddać hołd Janowi Pawłowi II”.

Działacze Ligi Republikańskiej przywitali w Rzymie Aleksandra Kwaśniewskiego transparentem:

- Kwaśniewski, bój się Boga!

Warto nadmienić, że działacze antykomunistyczni byli wtedy biedni jak mysz kościelna, ale Halicki dał radę ten wyjazd sfinansować.

Obecnie Andrzej Halicki jest europosłem z PO i należy do grupy EPL, której szefuje Donald Tusk i to właśnie z tej grupy węgierski europoseł brał ostatnio udział w orgii z narkotykami w klubie gejowskim w Brukseli w ubiegłym tygodniu.

Ten sam Halicki, podpisał się też ostatnio pod rezolucją Parlamentu Europejskiego, w której czytamy, że „nieuzasadnione przekroczenie ograniczeń w dostępie do aborcji ... nie chroni przyrodzonej i niezbywalnej godności kobiet”. Co ciekawe autorem tej rezolucji jest też europoseł z Polski – niejaki Robert Biedroń.

Sam Halicki natomiast jest szefem europosłów z Platformy Obywatelskiej i – co jest oczywiste – musi też swoich kolegów partyjnych dyscyplinować przy politycznie poprawnych głosowaniach, jeśli mieliby jakieś katolickie skrupuły i być może nawet wyrzuty sumienia.

Swój tekst Lisiewicz kończy takim samym wezwaniem, jakie zaprezentowali działacze Ligii Republikańskiej w Rzymie Kwaśniewskiemu, ale już pod adresem europosła z Platformy Obywatelskiej:

- Halicki, bój się Boga!

 

Jan Ptasznik

 

 

Komentarze (13):

ala2020.12.4 9:42
Zdrajców narodu polskiego należy wykluczyć z naszej społeczności. Jeszcze nigdy w państwie polskim, nikt nigdy tak w jawny i nienawistny sposób nie występował przeciwko swoim współobywatelom.
Natalja Siwiec2020.12.4 8:53
A Kwaśniewski obecnie autorytetem frądlowym jest.
Bystry.2020.12.3 20:52
Halicki pochodzi z plemienia Judaszowego stąd takie zachowanie , nie lubią ani Polski ani Polaków.
ala2020.12.4 9:43
Europosłowie z totalnej wraz z Halickim kilka razy głosowali w parlamencie europejskim, za sankcjami dla Polski. Jak trzeba bardzo nienawidzić własnego kraju, w którym się człowiek urodził, wychował, mieszka, uzyskał wykształcenie, i ma to wszystko co ma?
Polak2020.12.3 18:42
Czemu właściwie mieliby się bać postaci literackiej?
Prawda2020.12.4 7:02
Czerwona Żydowska Zaraza --Nikgo sie nie boi ===Zmienili nazwiska na Polski pezez Ojców dziadków jak Kwąsniewski ==Komorowski Borowski i inni
Bianka2020.12.3 16:33
A dlaczego w tym całym szalonym sporze o prawo do aborcji, nie sięga się głębiej, to znaczy do samego faktu nieodpowiedzialnego korzystania z seksualności??? Przecież gdyby kobiety nie współżyły, nie miałyby "problemu" .... z tego jasno wynika, że walka o prawo do aborcji to walka o prawo do nieuporządkowanego traktowania swojego ciała, swojej seksualności...tak??
KRAWIEC2020.12.3 16:02
"Halicki to jest ku*wa debil"
ala2020.12.4 9:45
Politycy z Polski głosują za przyjęciem rezolucji oczerniających Polskę. Europosłowie PO, SLD i Wiosny opowiedzieli się za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie aborcji w Polsce: Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Jerzy Buzek, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Huebner, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Radosław Sikorski, Róża Thun, Marek Balt, Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Leszek Miller, Sylwia Spurek. Zdrajcy!!! Polacy zapamiętajcie te nazwiska!
prawy2020.12.3 15:02
PRZESLADOWCY BOGA,I KATOLIKOW!!!!!!!!!!!!!,B O G A SIE NIE BOJA przed smiercia sie nawracaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie tedy droga sludzy szatana,POtrzebne zadoscuczynienie a tyle szkody co oni dla kosciola , Boga i POLSKI robia to nie jest mozliwe do zadoscuczynienia
kaka2020.12.3 15:27
Tak tylko czy jak bedziemy ich miec w swoich rekach to czy zadrzy nam reke przed powieszeniem=uwazam ze konfederacja powinna wydac oswiadczenie ze jak wybuchnie wojna domowa bo do tego to prowadzi ludzie nie powinni pozwolic im uciec z krajau razem z innymi bazantami
Chodzi o Kwaśniewskiego…2020.12.3 15:01
z Ordo Iuris?
Uwielbiam Kaczyńskiego2020.12.3 14:42
Spokojnie i do przodu, kwiku 80% obywateli NIE słucha.